איך NetApp מתמודדת עם הענק שנולד בשוק (דל, EMC ו-VMware)?

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> איך NetApp מתמודדת עם הענק שנולד בשוק (דל, EMC ו-VMware)?
איךNetApp  מתמודדת עם הענק שנולד בשוק (דל, EMC ו-VMware)?
מאת: אבי וייס, 21.10.15, 08:00מנפרד בוכמן
 
חברת NetApp מזמן אינה חברת מערכי אחסון בחומרה. זו חברה המרוכזת בפתרונות תוכנה העונים לצרכים החדשים של טיפול במידע והגנה מלאה עליו, מידע שנוצר ע"י כל אחד: ממפתחים, יזמים וסטארטאפים קטנים ועד חברות הענק.
 
"אנו מאפשרים לכל ארגון לשמור על היכולות שלו ולשמור על המידע הארגוני שנוצר אצלו בלי לוותר על השימוש בענן של אמזון, או כל ספק עננים עולמי אחר", מתאר מנפרד בוכמן (Manfred Buchmann), סמנכ"ל, System Engineering, EMEA, חברת  NetApp. "אנו מכנים את הגישה החדשה הזו: Network Private Storage. כלומר: המידע המאוחסן נשמר פרטי גם כשהוא ברשת בכל ענן".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם מנפרד בוכמן (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון של שליטה במידע הנמצא בעננים אי שם ברחבי העולם שהיה עד היום בלי כל שליטה של בעלי המידע ואיך מתמודדים עם השינויים המהירים שיש בשוק העולמי.
 
שאלה: איך NetApp מתכוונת להתמודד עם האתגר של רכישת EMC ו-VMware ע"י דל?
מנפרד בוכמן: "יש לנו יחסים מאוד טובים עם פתרונות משותפים בעיקר עם VMware. הטכנולוגיה שלנו משולבת עם אינטגרציה מלאה לכל מערכות VMware ואנו משלבים חזון משותף ומאמינים בעתיד משותף.
 
כך, למרות שיש תחומים, שבהם אנו מתחרים, יש תחומים רבים, שבהם אנו משתפים פעולה באופן מאוד הדוק. זה מקובל היום בתעשייה שלנו.
 
נקודת המבט שלנו על הרצת אפליקציות בענן, בענן מקומי או בענן מרוחק, היא: איך מגינים על המידע. אנו סבורים, שלא חשוב היכן אתה מריץ את האפליקציה: בענן מקומי, מרוחק או היברידי, אתה חייב להגן מקומית על ה-Data.
 
לכן, פיתחנו את הפתרון הנקרא Data Fabric, שהוא פתרון המתאים ומוכן לענן ההיברידי ומסוגל להתחבר לכל ענן, כולל לאמזון, גוגל, מיקרוסופט ולכל ענן פרטי או מעורב.
 
השילוב של עננים מספקים רבים, שזה הכיוון, שהשוק הולך אליו, מביא לעסקים ולארגונים בסיס לקבלת שירות ענני, אבל לא מספק להם כל מידע איך המערכות בענן מטפלות ב-Data. למעשה, ה-Data יוצא לגמרי מהשליטה של הארגון.
 
אנו בונים שכבה המחזירה את השליטה במידע לארגונים. זאת, בלי לפגוע בגישה החופשית לכל ענן. לכן, אנו קוראים לזה Data Fabric. הגישה הזו מספקת יכולות רבות, שאין כיום בשוק.
 
קח לדוגמה סטארטאפים, שכמעט כולם בונים את הפיתוחים שלהם בענן ולכן גם ה-Data שלהם שוכן באותו ענן. אולם, ה-Data הזה יכול להיחשף להאקרים או לפורצים מכל סוג וניתן לגנוב את הפיתוחים הללו בקלות.
 
לא רק מידע של חברות גדולות נגנב. גם של חברות קטנות, שיש להן פיתוחים מעניינים. בגישה שלנו, ה-Data הוא פרטי. הוא נשאר פרטי למרות שהוא יכול להיות בענן ציבורי ולכן ניתן להריץ מעליו אפליקציות בענן ציבורי מכל סוג דוגמת אמזון".
 
ש.: למה הנושא של ההגנה דווקא על ה-Data כל כך חשוב לכם?
ת.: "באירופה, נושא ההגנה על המידע וההגנה על הפרטיות הוא נושא ראשון במעלה. אך לאחרונה, ה-EU קיבל החלטה הקובעת, שארגונים חייבים לשמור על המידע שלהם על המערכות שלהם לפי החוקים המקומיים בארץ בו נמצא המטה של הארגון. ארגונים אינם יכולים לקבל פטור מהחוקים המקומיים, אם הם שמים את המידע שלהם בענן הנמצא, למשל, בארה"ב.
 
רוב העננים הגדולים בעולם נמצאים בארה"ב או מחוץ לאירופה. כעת, על פי החקיקה החדשה, הארגונים צריכים לדעת איך להגן על המידע ולא יעזור להם שום תירוץ, כי הם כפופים לחוקים המקומיים.
 
זה משנה את כל מערכת קבלת ההחלטות בארגונים ובעסקים שמחוץ לארה"ב. אנו באים עם הפתרון לבעיה הזו.
 
לכן, הדבר החשוב ביותר למנהלים הוא: איך מפשטים את הניהול של בסיסי המידע המבוזר בעננים. כאן בא לידי ביטוי השת"פ שלנו עם VMware, כשאנו מספקים יכולות של אינטגרציה הדדית גם עם ה-Storage הווירטואלי של VMware".  
 
ש.: האם פתרונות האחסון הווירטואלי של VMware לא ידחקו אתכם מהשוק?
ת.: "אנו נמצאים בפתרונות ענן מזה שנים רבות. המטרה שלנו ברורה: להביא ערך ללקוחות. אם הלקוח מעוניין בפתרון משותף עם VMware, אז אנו הולכים ביחד. אם לא, זה נתון להחלטת הלקוח איזה פתרון מתאים לו.
 
זה דבר נורמלי שיש גם תחרות וגם שת"פ באותו פלח שוק. אני קורא לזה Coopetition. זה הכיוון של שווקי ה-IT בשנים הבאות.
 
הדבר החשוב ביותר הוא: איך אנחנו פותרים בעיות וצרכים של לקוחות. לכן, זה מה שיוביל להחלטות נכונות של הלקוחות. אני רואה, שהשוק שלנו רק גדל וזה מוכיח, שהלקוחות בוחרים בנו כי זה עונה לצרכים שלהם".
 
ש.: לאן NetApp מתפתחת?
ת.: "כפי שציינתי, ה-Data Fabric הוא כרגע הכיוון האסטרטגי החשוב ביותר שלנו. מעבר לבסיס הטכנולוגי הקיים אצלנו, מה שאנו שמים מעל לכל מערכת שלנו זו היכולת לצרוך מידע מכל מקום, מכל ענן ומכל מכשיר קצה.
 
כיום, הכל עובר לעננים. לכן, זה דורש שכבה המקשרת כל ספק שירותי ענן בכל מקום עם המידע הארגוני הנמצא אצלו. בנינו את היכולת לגשת באופן שקוף למידע הזה, לא חשוב היכן הוא נמצא.
 
כך, גם אפשר להעביר מידע בכמויות ממקום למקום. תנסה להעביר פטות של מידע בין עננים בכלים הקיימים בעננים ולא תצליח. העולם הולך לכיוון פתרונות ענן היברידי ומשמעו תנועה רבה של מידע בין עננים. לכן, לקוחות, שרוצים גמישות בטיפול ושינוע המידע שלהם, מגיעים אלינו. אנו מאפשרים להם גמישות מרבית בתשתיות המחשוב שלהם, גם בעננים".  
 
ש.: מה המסר שלך ללקוחות השוק הישראלי?
ת.: "ישראל היא מדינה עם הרבה יוזמה, עם הרבה מאוד סטארטאפים וחדשנות. לכן, יש לנו מרכז פיתוח בישראל המספק לנו פיתוח של כלים המתקדמים ביותר הקיימים בעולם.
 
המסר שלי ללקוחות הישראלים נוגע לשני תחומים:
 
א. ללקוחות קיימים ופוטנציאליים, שמפתחים תוכנה ועיקר עיסוקם בפתרונות בעולם התוכנה, אנו מציעים פתרונות בגישת הקוד הפתוח, שיכולים לעבוד על כל ענן כולל זה של אמזון. זה מקצר את זמני הפיתוח, מייעל את השימוש בכלי הפיתוח ומאפשר לעבוד בענן בצורה מאובטחת ושקופה.
 
הלקוחות הישראליים רגישים מאוד למחיר. לכן, אנו מראים למפתחים את המחיר, שהם משלמים לפי המידע, שהם שמים בענן וכמה הם יכולים לחסוך בכלים שלנו. הכלים שלנו מורידים להם את הוצאות האחסון בענן, כי כל מפתח צריך לבצע גיבויים ולשמור גיבויים, לתחזק את בסיסי המידע ולהגן עליהם. אי אפשר להצליח בתחומים הללו עם כלים חינמיים. אנו יודעים לדחוס מידע ולשמור עליו במינימום נפח.
 
אני מאמין, שבמחיר הנכון ניתן למצוא פתרון לצרכים של כל לקוח. לכן, אנו מציעים לסטארטאפים כלים במחירים מאוד זולים, אבל שמביאים להם ערך. הם מקצרים את ההשקעות שלהם בפיתוח ממספר ימים לדקות, בכל מטלה.
 
הפתרונות של דחיסה, כיווץ מידע ושיטות גיבוי מהירות של DeDuplication, נעשים גם כשהמפתחים עובדים בענן. כך, הדחיסה מורידה את העלויות של שימוש בענן. גם היכולת להעביר מידע ממקום למקום במהירות היא צורך של סטארטאפים, שמקבל מענה מלא מאתנו.
 
ב. ללקוחות ארגוניים המחפשים יציבות, מערכות מידע יציבות, שלא נופלות ושאין להן 'זמני תחזוקה', אנו מציעים פתרונות בלי זמני תחזוקה. צריך לדעת, שיש מחיר להורדת מערכות IT לצרכי תחזוקה ושדרוגים. במערכות שלנו אין דבר כזה. הכל מובטח שיעבוד 24X7X365 בלי שום תחזוקה ובלי נפילות".
 
ש.: האם יש לכם תוכניות להשקיע בישראל או לרכוש סטארטאפים?
ת.: "התשובה לשאלה היא מחוץ לתחום הידע והאחריות שלי. אולם, אני עומד בקשר הדוק עם מרכז המו"פ שלנו בישראל. הפתרונות המתקדמים ביותר שלנו מפותחים בתל אביב.
 
לאור ההצלחה של מרכז הפיתוח שלנו בת"א, אנו מגייסים אנשים חדשים, בעיקר לתחום הפיתוחים בענן. אנו מחפשים אנשים מוכשרים בתחומים הללו.
 
המפתחים הישראלים הם החלק החשוב ביותר שלנו בפתרונות הענן ואני מאוד מרוצה מרמת האנשים המפתחים בישראל".
 
ש.: האם תמשיכו בגישה של מכירה דרך שותפים?
ת.: "בהחלט. אנו חברה הממוקדת בהבאת ערך לשוק דרך שותפים. אנו נותנים לשותפים את כל תשומת הלב כדי שיוכלו להצליח בעולם התחרותי, שבו אנו נמצאים. התמיכה בשותפים היא חלק מה-DNA שלנו ולכן אנו מצליחים בשוק".
 
ש.: מה החלום המקצועי שלך?
מנפרד בוכמן: "החלום שלי הוא, ש-NetApp תהיה בכל מקום כבסיס לניהול המידע העסקי והארגוני על כל ענן.
 
אני כבר 15 שנה ב-NetApp וליוויתי חברה, שהחלה את דרכה בחומרה בפלח שוק מאוד צר וכיום אנו נמצאים בכל מקום, בכל שוק ובכל תחום. אנו מרוכזים בשנים האחרונות בפתרונות תוכנה עם דגש לפתרונות, שנועדו להקל על הטיפול במידע לכל אחד על כל תשתית.
 
אנו כיום שואפים לתת פתרונות מתקדמים לכל השווקים, גם לשווקים וורטיקאליים. למשל: לשוק הרפואי. אנו מעוניינים לספק להם את המענה לצורך של טיפול בכמויות מידע עצומות של צילומים של חולים. זה יכול לשפר את עולם הרפואה ויכול להציל חיים. הטיפול בכמויות עצומות של מידע הוא אחד האתגרים, שאנו מתמודדים עמו בהצלחה ונרצה להתפתח בכיוון הזה".
 
הכל בענן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים