Telecom News - איך מחסלים את "הפילים הלבנים" בלי להרוג אותם ועוברים לעולם וירטואלי?

איך מחסלים את "הפילים הלבנים" בלי להרוג אותם ועוברים לעולם וירטואלי?

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> איך מחסלים את "הפילים הלבנים" בלי להרוג אותם ועוברים לעולם וירטואלי?
איך מחסלים את "הפילים הלבנים" בלי להרוג אותם ועוברים לעולם וירטואלי?
מאת: אבי וייס, 22.1.15, 07:50מנהלי VMware ישראל
 
מעל ל-20 ארגונים בישראל עברו כבר ל-SDDC (דאטה-סנטר וירטואלי). איך התרחש המהפך הזה ולאן השוק הישראלי על כל רבדיו הולך בשנים הקרובות, גם בתחום ספקי התקשורת.
 
"העידן של פרויקטים מרובי שנים- נגמר", מתארים נתי אמסטרדם, מנהל פעילות VMware IL ואופיר זמיר, מנהל טכני אזורי בכיר לאגן הים התיכון, VMware. "אנו למעשה מציעים לארגונים לפתוח 'כביש 6' בתוך הארגון. לעקוף את כל הפקקים והצרות בכבישים הישנים ולנסוע בכביש מהיר ומאובטח".
 
קיימתי ראיון בלעדי משותף עם נתי אמסטרדם (בתמונה משמאל) ואופיר זמיר (בתמונה מימין), כדי לשמוע מה מעניין את הלקוחות הישראליים כיום, כיצד השוק הישראלי יקבל את הרכישה של VMware ע"י דל ולאן השוק הישראלי הולך.
 
שאלה: מה המסר שלכם לשוק הישראלי?
תשובה: "המסר שלנו מאוד ברור: VMware נמצאת במהלך, שאנו קוראים לו 'הגל-השני'. הגל הראשון של מעבר לווירטואליזציה נגמר ואנו כעת בתחילת הנסיקה של הגל השני, של עולמות המחשוב והענן הווירטואליים בכל מקום. בדרך ל-100% וירטואליזציה
 
המעבר הזה מושפע ממהלכים רבים, שמתרחשים בו זמנית, החל מהתפתחות ה-Big-Data וכלה בניידות וריבוי עננים, מה שמוביל לענן היברידי.
 
בהתפתחות המהירה הקיימת בשוק רוצות גם חברות ותיקות ומסורתיות להתנהג כמו סטארטאפים. דהיינו: הן רוצות לצאת כמה שיותר מהר לשוק עם פתרונות המותאמים לצרכים של לקוחות הקצה שלהן.
 
אולם, בדרך 'להמציא את עצמן מחדש', החברות מגלות, שהתוכנות שלהן רצות על כמה עננים במקביל, וגם מקומית, או בענן פרטי שלהן. זה אחד הנושאים הכי משמעותיים וקשים לפתרון בשוק הישראלי.
 
מה שאנו מספקים לבעיה הזו: טכנולוגיה היודעת לקשר את העולמות הישנים לרבות את העננים הפרטיים, עם העולמות החדשים. כך, ניתן להפיץ ולנהל אפליקציות בצורה היברידית תוך דגש מרבי על תחום אבטחת המידע ופרטיות המידע, תוך יצירת אחדות ניהולית.
 
ממה שאנו רואים בשוק הישראלי, זה שוק, שאימץ את הרעיונות של הווירטואליזציה של VMware בתפיסה הייחודית שלנו, שלא הכירו אותה קודם בשוק. אנו מספקים את אחד הטריגרים החשובים ביותר, שמאפשרים לעסקים ולארגונים לעבור לעולם הדיגיטלי.
 
ממה שאנו רואים, כמעט בכל החברות יש חגורות אבטחה, רצועות על רצועות של ציוד אבטחה, שהארגונים שמו ושמים ב-Data Centers שלהם. הם ריכזו לעיתים עשרות מערכות אבטחה במרכז הרשת. אולם, הם מגלים, שלמעשה, הם חשופים בלי כל אבטחה. הגישה שלנו שונה לגמרי. אנו טוענים, שהכול, כולל האבטחה, חייב להיות מבוזר ווירטואלי.
 
גם עולם הפיתוח עובר מהפכה מהירה והוא משתנה ממערכות מונוליטיות למערכות דינמיות, שיש צורך להגן עליהן בצורה דינמית ובעננים מרובים.
 
עולם האבטחה לא הצליח לספק לארגונים פתרון של אבטחה קצה לקצה. הפריצות הרבות, שהיו וישנן, הן בעיקר במערכות שלא בענן, עם אוסף מדהים של כלי הגנה, שבכלל לא עזרו ולא מילאו כל תפקיד.
 
אנו מדברים עם מנהלים רבים וכולם מדברים על השלב הבא. הסיבה מאוד פשוטה: 90% עד 95% מהמערכות בעסקים ובארגונים בישראל הן וירטואליות ברמת המחשוב. לכן, הם מחפשים את פתרונות הרשת והענן, פתרונות של וירטואליזציה ל-Storage, ל-Network ול-Security".
 
שאלה: האם יש לקוחות ישראליים, שאמצו את רעיון ה-SDDC (ר"ת: Software Defined Data Center) שלכם?
תשובה: "בהחלט. זה אחד הכיוונים החזקים ביותר הקיימים היום בשוק הישראלי. לקוחות מתעניינים, לומדים, מתנסים ומיישמים SDDC. יש לנו כבר מעל ל-20 לקוחות, שסיימו ליישם SDDC. המעבר ל-SDDC הוא מהלך מאוד מהיר.
 
ממה שאנו מתרשמים, כמעט כל הלקוחות שלנו בישראל הכניסו את ה-SDDC לתכניות העבודה שלהם. כמעט כולם מבינים את היתרונות במעבר לעולם הווירטואלי באופן מלא.
 
במקביל, הלקוחות שלנו מבינים את היתרונות הקיימים בשילוב בין ענן מקומי לענן ציבורי, דהיינו: ענן היברידי. יש עדיין לקוחות גדולים הפוחדים מאיבוד השליטה על המידע היוצא לעננים ציבוריים. אולם, הפתרונות שלנו נועדו לסלק את החשש הזה.
 
ממה שאנו מתרשמים, הנושא של ענן היברידי מאוד קורץ ללקוחות שלנו, כי זה מאפשר להם ליישם במהירות את החדשנות, שהם מחפשים, וזה מספק יתרונות לא רק ללקוחות הקצה שלהם, אלא בעיקר למשתמשים הפנימיים.
 
המערכת, שאנו מציעים ללקוחות שלנו, מאפשרת לכל אחד בארגון לתמרן בקלות ובשקיפות בין הענן הפרטי לענן הציבורי, בהתאם לעומסים ולצרכים, בלי להוריד את רמת האבטחה, בגלל היציאה מהמערכות הפנימיות החוצה לענן הציבורי. אנו מספקים SLA לכל המערכות העסקיות והארגוניות, בין אם הן פנימיות ובין אם הן בענן ההיברידי".  
 
שאלה: איך אתם עומדים בתחרות בשוק הישראלי בתחום שירותי הענן?
תשובה: "אנו מצליחים בכל פלח שוק, גם בפלחי השוק, שהיו מאוד חשדנים לגבי היציאה לענן היברידי. למשל, יש לנו לקוח פיננסי גדול ולקוח גדול בתעשייה מסורתית, שהחליטו להתנסות בענן היברידי וזה הצליח.
 
אחד היתרונות, שאנו מראים לארגונים גדולים, הוא התחום של DR (ר"ת: Disaster Recovery) כשירות. התחום של ה-DR, שמאוד נדרש בגלל שאנו ישראלים, הוא פתרון מאוד יקר, מסורבל וכבד, אם משתמשים בפתרונות הישנים. פתרון ה-DR כשירות נמכר יפה בישראל.
 
ה-DR מצליח לא רק בחברות גדולות. גם סטארטאפים מגלים, שהם צריכיםDR  לפיתוחים ולמידע שלהם. סביבות הפיתוח הן מאוד רגישות לנפילות ולפרצות ולכן יש לנו הצלחות יפות בתחום ה-DR דווקא בחברות הצעירות. החברות המסורתיות הולכות לכיוון הזה יותר בזהירות ובאיטיות. כך, שיש לנו עוד הרבה עבודה בתחום הזה.
 
מנהלים, שמחליטים להיכנס לפרויקט ,DR מגלים די מהר, שזה נושא מאוד מורכב ויש בו רמות סיכונים ורמות התאוששות הדורשות החלטות והשקעות רבות. אצלנו הם מקבלים זאת בחבילה אחת בענן עם תפעול אוטומטי ושקוף למשתמשים, עם התקנה בזמן אפסי. זה מספק DR לכל דבר, לרבות כל השירותים הווירטואליים הרצים על מכונות וירטואליות. זה פתרון מאוד אלגנטי ואטרקטיבי".
 
שאלה: למה אין ענן של VMware בישראל?
תשובה: "אנו מספקים כלים לספקי הענן בישראל, כי אנו עובדים דרך רשת ההפצה והשותפים שלנו. עד כמה שידוע לנו, כל ספקי הענן בישראל משתמשים בכלים שלנו דוגמת vCloud Air  בגרסה עבור שותפים וספקי שירות.
 
יש בעולם מעל ל-4 אלף ספקי שירות כולל בישראל, שמריצים את הענן שלהם מעל למערכות של VMware. זה תחום, שנמצא כל הזמן בצמיחה מהירה.
 
בנוסף, חלק גדול של הארגונים והחברות הגדולות בישראל מחוברים ללקוחות שלהם הנמצאים בעיקר בארה"ב, או באירופה, או באסיה, ושם יש Data Centers של VMware. כך, שהם יכולים לקבל שירות מאותם מרכזי מחשוב שלנו, או של ספקי הענן העובדים בשת"פ עמנו.
 
אחד השירותים הפופולריים ביותר אצל הלקוחות שלנו בישראל הוא שירות Data Center Extension, שבו הלקוחות מקבלים את תשתיות הענן כשירות. זו אותה תפיסה העומדת מאחורי הרעיון של המעבר ל-SDDC. השוק הישראלי מגלה מאוד עניין בהתפתחויות הללו".  
 
שאלה: מה עוד מאפיין את השוק הישראלי?
תשובה: "תחום ה-DevOps החל להמריא בישראל. אנו רואים זאת כמעט בכל מקום. אנו מציעים למפתחים סביבת ענן המתאימה לסוג הפרויקטים המפותחים בגישת ה-DevOps. למעשה, הפתרונות הללו הופכים את יחידות ה-IT לספקיות שירותים ולמרכזי רווח.
 
ממה ששוחחנו עם לקוחות גדולים, הם מאוד מעוניינים לשפר את סביבת העבודה של המפתחים. הפתרונות שלנו מאפשרים לקחת פעילות של איש פיתוח, שלוקחת לו ימים, ולהפוך זאת לפעילות, שלוקחת כמה דקות. זו קפיצת מדרגה מאוד משמעותית. כך, אנו חוסכים לארגונים המון כסף גם ב-OPEX, בהוצאות התפעול שלהם, לא רק חסכון בתשתיות.
 
חברות בישראל רוצות להיות בקו הקדמי המנצח, ולכן הן מעוניינות בפתרונות המאפשרים את הזריזות הזו. ישראל היא Startup Nation בה כמעט הכל זה פיתוח תוכנה. לכן, ה-DevOps ממריא ונוסק והפתרונות שלנו נקלטים בעולם פיתוחי התוכנה בישראל.
 
פרויקטים של DevOps מחייבים אוטומציה רבה ורמת אבטחה הכי קשיחה. לכן, אנו אומרים לארגונים: קחו את פתרון ה-NSX ותקבלו אבטחה ברמה הגבוהה ביותר בכל ענן ועל כל פלטפורמה, מקצה לקצה. ה-NSX מאוד מתאים לסביבה של פיתוחי תוכנה מהירים.
 
במהלך זה, ארגונים נפטרים מההתעסקות עם אין סוף של מערכות ישנות. למעשה, אנו מספקים לחברות את החמצן הדרוש להן כדי להתפתח בתוך הארגון ולא להיות כבולות לתשתיות ישנות. זאת, בלי לזרוק את התשתיות הישנות.
 
כל השווקים, כולל בנקאות, פיננסים, בריאות, ביטחון וכיו"ב, מרגישים את השינויים הללו ואנו כבר מרגישים, שהם מתחילים לזוז יותר מהר. זו לא סיסמה שיווקית. זה קורה הלכה למעשה בישראל.
 
השילוב שלנו עם דל יוביל אותנו לספק פתרונות משולבים לכל רמות השוק, גם לשווקים שלא היינו חזקים בהם דוגמת ה-SMB. בחודשים הקרובים נעבור לקוח לקוח ברחבי ישראל, כדי להביא את הבשורות החדשות שלנו ולהציג את היכולות שלנו, תוך מענה לצרכים הדינמיים של הלקוחות.
 
ארגונים רבים מרגישים היטב את נושא האסימטריות. ספקים מסורתיים תקועים במערכות ישנות ואיטיות והם מאותגרים ע"י שחקנים עם משאבים אין סופיים, כי כל המשאבים בענן, מתחרים, שאין להם כל מעצורים ושרצים קדימה. אנו באים לארגונים הללו ומציעים להם לצאת מהקיפאון ולהגיע מאוד מהר לעידן של החדשנות והזרימה החופשית של רעיונות ופתרונות חדשים".
 
שאלה: מה הדגשים שלכם לשנה הקרובה בשוק הישראלי?
תשובה: "יש לנו מספר כיוונים, שנתמקד בהם בשנה הקרובה:
 
א. טיפול באזור האחסון (Storage). האחסון הופך למערכת וירטואלית מבוססת תוכנה. זה חלק מה-SDDC. העברת האחסון המסורתי, האיטי והיקר למערכות וירטואליות הוא אתגר, שאנו מציגים לשוק.
 
כמו כל מכונה, גם ה-Storage יעבור להיות וירטואלי בדיוק כמו מערכות המחשוב, האבטחה, התקשורת והרשת. אבטחת המידע תהיה מכונה וירטואלית על ה-Storage.
 
כל לקוח אחסון, שעובר לעולם הווירטואלי, אנו מראים לו, שהוא יכול לקבל עוד נפחי אחסון בלי להוסיף אגורה אחת בהשקעות על חומרה נוספת. עד היום, כל תוספת של מערכי אחסון בגלל התפוצצות המידע גררה מיד רכישת מערכות חומרה כבדות ויקרות. זה היה מעגל אין סופי של רכישות חומרה. אנו מחסלים את כל 'הפילים הלבנים' של חומרה, שעסקים וארגונים קנו כל הזמן והיו צריכים לספק לזה עוד ועוד שטח רצפה, מיזוג, מערכות חשמל, אבטחה, תחזוקה ומה לא. זה נגמר. 
 
ב. קידום של פתרון ה-SDDC. אנו מקווים, שבשנים הקרובות כל השוק הישראלי יתקדם לכיוון של SDDC, לאחר שיבין את היתרונות של המעבר הזה. זו תהיה ההתפתחות הכי דרמטית וחשובה מבחינת הלקוחות שלנו בשוק הישראלי.
 
ג. קידום נושא ה-NFV (ר"ת: Network Functions Virtualization). זה אחד התחומים המרתקים ביותר בעולם התקשורת וספקי התקשורת. אנו לא מספיק מוכרים בעולם ספקי התקשורת, אבל יש ל-VMware כבר כמה לקוחות מאוד גדולים בעולם, למשל טלפוניקה.
 
מה שקרה בעולם הטלקום, שספקי תקשורת ותיקים החלו להיתקל בשחקנים זריזים, שיודעים לחסוך בעלויות בגלל השימוש במשאבי ענן. הפתרון שלנו הוא לספק להם פתרונות וירטואליים בתקני ה-NFV. זה מאפשר לספקי התקשורת להציע ללקוחות הקצה שירותים חדשים באפס זמן, לשלוט טוב יותר במכשירי הקצה שבידי הלקוחות ולהתאים את עצמם ללקוחות הקצה שלהם.
 
בדיוק כמו שקרה בעולם ה-IT ב-15 השנים האחרונות, קורה כעת בעולם הטלקום. השימוש בתוכנה ובפתרונות וירטואליים מאפשר להיות זריז וזמין במהירות הגישה ללקוחות, בלי להיות כבול לחומרות ישנות.
 
הכניסה שלנו לתחום היא מאוד חדשנית וייחודית. יש לנו כבר שותפים עסקיים המוכנים לקדם את הפתרונות הללו בשוק. זה מאפשר להציע פתרונות של VMware בשוק, שהוא די חדש עבורנו. זה פוטנציאל עצום ואתגר לבצע וירטואליזציה לדברים, שלא נגעו בהם עשרות שנים.
 
כך, ספקי התקשורת יכולים לפתח ולהציע שירותים ולהפיץ שירותים לכל לקוח קצה עם התאמה אישית. הכל מבוסס תוכנה. אנו מציעים מודל עסקי חדש, שיכול לאפשר לכל ספק תקשורת לרכוש את הפתרונות שלנו כשירות בלי שום השקעות בתשתיות".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלכם?
תשובה: "אנו מקווים ומאמינים, שנוכל להעביר את הלקוחות שלנו במסע לווירטואליזציה מלאה. הצלחנו יפה ב-10 השנים שחלפו לשכנע את השוק בחשיבות הווירטואליזציה של מערכות המחשוב. כעת אנו בגל השני, שהכול יהיה וירטואלי. זה יספק ללקוחות את הגמישות, היעילות והתחרויות, בלי תלות בחומרה ובלי צורך לזרוק את השקעות העבר.
 
אנו מעוניינים להיות השחקן המוביל, שמנהל סביבות ענן מרובות, תחת מעטפת ניהול אחת. אנו חושבים, שאנו יכולים לסייע ללקוחות לנהל את כל סביבות הענן שלהם ולעבור לענן היברידי. זה חלק מהגישה של הפיכתנו להיות שותפים טובים של ה-CIO בארגונים.
 
במקביל, אנו רואים בכניסה לשוק הטלקום אתגר מאוד גדול עבורנו. הפתרונות שלנו מאפשרים לכל ספק תקשורת לבחור מהן האפליקציות והשירותים, שהוא מספק ללקוחות הקצה שלו על הרשת שלו, בלי להתעסק בתשתיות. ספק התקשורת צריך להפסיק להתעניין מהן התשתיות ואיך מתחזקים אותן ולספק מה שחשוב ללקוחות שלו ולהצלחה העסקית שלו. זו מהפכה המתרחשת כעת בכל העולמות, גם בעולם של ספקי התקשורת. אנו נלהבים להיות שותפים למהלך הזה ומקווים להוביל אותו".
 
נתי אמסטרדם
אופיר זמיר
הצוות הבכיר, VMware ישראל: נתי אמסטרדם (בתמונה מימין) ואופיר זמיר (בתמונה משמאל) 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים