Telecom News - האם שלטון הפחד והצפצוף על החוק בפיטורי עובדים עומד בפני חיסול?

האם שלטון הפחד והצפצוף על החוק בפיטורי עובדים עומד בפני חיסול?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> האם שלטון הפחד והצפצוף על החוק בפיטורי עובדים עומד בפני חיסול?
פיטורי אופיר שלום לב-ארי, מנמ"ר משרד התקשורת, ע"י תמי לשם, סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש במשרד התקשורת, חושפים שיטה, שגם בארה"ב הסתיימה, של "פיטורין בהפתעה" תוך תחמון מסמכים ועובדות וצפצוף על כל חוק ונורמה, בגיבוי מ"קליקת הפרקליטים" והנציבות.
מאת: אבי וייס, 25.12.15, 08:00אופיר בן שלום ארי

 אופיר שלום לב-ארי, (בתמונה), נכנס לתפקיד המנמ"ר במשרד התקשורת ב-24.11.14, לאחר שהתקבל במכרז לתפקיד והוא המנמ"ר הראשון במשרד התקשורת (קשה להאמין, אבל זו המציאות, שמייד תוסבר), ונקבע, שהוא יעבוד בכפיפות לתמי לשם, סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש (בתמונה למטה).

מי זה אופיר שלום לב-ארי ניתן לראות בפורטל האישי שלו (כאן), וקורות החיים המלאים שלו נמצאים כאן. די ברור, שמדובר באיש מחשבים מהשורה הראשונה עם ניסיון עצום במערכות מיחשוב.

אולם, שום דבר בעברו לא היה יכול להכין אותו להפתעה שציפתה לו, כשהוזמן לישיבת עבודה שגרתית אצל תמי לשם. וכך כותב עורך דינו (עו"ד עמית בן-גל), שמייצג אותו (מכתבו המלא מצוי כאן להורדה): "מרשי הגיע לפגישת עבודה רגילה לגבי עדכון הדדי בנעשה עם הנושאים שבטיפולו, ולתדהמתו, ללא שום הודעה או התראה מוקדמת, פשוט הושלך ממקום העבודה על ידי גב' תמי לשם והקב"ט, שנקרא למקום, בבושת פנים, בהשפלה ורמיסת כבודו ועל לא כל עוול בכפו..." והוא מוסיף: "... מרשי נפל קורבן (שלא לומר קרבן נוסף!) להתנהלות חמורה, שלא כדין, מצד גב' לשם, תוך הפרת חוק והוראות התקשי"ר מצידה, ומצב דברים כזה אינו תקין בלשון המעטה, אין לגבותו ובמיוחד כאשר - כשר התקשורת מכהן ראש הממשלה!". 

אני מאמין לחלוטין למתואר כאן. כי את הסיפור הזה בדיוק שמעתי מכל מי שהצלחתי לדבר עמו בעשור האחרון (ודיברתי עם הרבה), מייד לאחר שפוטר ממשרד התקשורת ע"י תמי לשם ושות'.

זה אותו דפוס התנהגות, שכנראה, תמי לשם למדה מאיזה סרט אמריקאי על שיטות הפיטורין שם. הסרט "תלוי באוויר" עם ג'ורג' קלוני מתאר את השיטות הללו בצורה מאוד חדה ונוקבת. אולם, גם בארה"ב, השיטות הללו כבר לא מופעלות, בוודאי לא במקומות עבודה ממשלתיים ובמקומות עבודה, שיש בהם ועד עובדים מאורגן. בישראל, זה כמובן - לא חוקי. 

לא ברור לי מדוע הקב"ט, אסף גרונדמן, שמזמן הועבר מהאחריות של תמי לשם לאחריות אגף הביטחון במשרד (כפי שחשפנו כאן), ממשיך לשתף פעולה עם תמי לשם, בתעלולים הבלתי חוקיים הללו.

עוד פחות ברור לי מדוע נציבות שירות המדינה מוציאה מכתב חסר כל קשר למציאות (מצ"ב כאן להורדה), שהפיסקה המרכזית במכתב היא זו (צילום):
צילום 1
למה אופיר שלום לב-ארי פוטר?
התשובה מצויה בשני מסמכים שנכתבו בזמנים שונים באותו נושא בדיוק וששמו: "שקיפות בעבודת משרד התקשורת":

א. בדו"ח ועדת חייק מלפני יותר מ-4 שנים (כאן), הוקדש פרק שלם לנושא הקשר הצרכני בין הרגולטור לתקשורת (בישראל זה משרד התקשורת) לבין הציבור. בפרק הקרוי "היבטים צרכניים" מעמודים 82 עד 91 בדו"ח חייק, מתואר כיצד הרגולטורים לתקשורת בעולם פועלים מול הציבור, ומובא בו סיכום מחקר משווה שנערך ב-2008, שהשווה את השקיפות ושיתוף הצרכנים בנעשה בתחום הרגולציה ב-62 מדינות בעולם (כולל ישראל) והשווה גם את אתרי האינטרנט שיש ב-62 המדינות בעולם המערבי שנבדקו. לא אפתיע את הקוראים כאן, כשאדווח, שבתחום הצרכני קיבל אתר האינטרנט של משרד התקשורת הישראלי את הציון המזהיר אפס (0)

האתר הזה כבר זכה (כאמור לפני יותר מ-4 שנים) מפי ועדת חייק לקבל את התואר המפוקפק: "האתר הכי גרוע מבין כל אתרי הרגולטורים לתקשורת בעולם". מאז שנעשה הסקר המשווה, עברו כבר כ-8 שנים ושום דבר לא השתפר באתר הזה. זה לא מקרי. 

ב. בדיון, שנערך בוועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת לפני כשבועיים, בנושא "ממשל מקוון", הוצגו 2 דוחות של סיכום 2014: דו"ח התקשוב הממשלתי ודוח איכות השירות הממשלתי. בסקירת שירותי הדיגיטל, שמספקים גופי הממשלה בישראל, משרד התקשורת זכה לציון כללי 41 (מתוך 100) ובמקום אחרון, ומשרד התקשורת קיבל את הציון אפס (0) בתת-המדד של פיתוח יישומים ובתחום איכות השירות ושירותי ממשל פתוח. גם זה לא מקרי

דהיינו: התפקיד, שאופיר שלום לב-ארי רצה למלא, הוא: לשדרג את מערכות המחשוב של משרד התקשורת, מהמאה הקודמת למאה הנוכחית, מה שהיה מגביר את השקיפות בעבודת המשרד ומייעל את העבודה פנימה ומול הציבור

אולם, זה בדיוק מה שתמי לשם לא רוצה שיקרה. שקיפות ומחשוב מודרני יחסלו את האפשרויות שלה: לתחמן, להעליל, לפטר, לאיים, להוציא פטורים פסולים ממכרזים, לשתול מקורבים בלי מכרזים או במכרזים תפורים, לצפצף על כל חוק ונורמה ולהמשיך בתפקידה

אם תריצו את המילים "תמי לשם" בכלי החיפוש באתר זה תגלו שיש באתר 31 מאמרים החושפים מעל ל-30 שערוריות ומעשים חמורים הקשורים בתמי לשם. לא את הכל פרסמתי. את השערורייה האחרונה חשפתי בשבוע החולף בנוגע לשת"פ שלה עם יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, ד"ר יפעת בן-חי-שגב. באתר הקודם בו כתבתי (TheCom) היו עוד עשרות כתבות על תעלולי תמי לשם.

למה היא עדיין בתפקיד ולא הופכת להיות לקוח של שב"ס? מייד נסביר.


למה הוועד של משרד התקשורת שותק, כשמפטרים כך, במשך שנים, עובדים?
הסיבה מאוד פשוטה: אין ועד עובדים במשרד התקשורת. יש ועד מנהלים, שבראשו עומדת דה-פקטו (לא תאמינו, אבל זו המציאות) תמי לשם בכבודה ובעצמה. מזה שנים לא נערכו בחירות לוועד העובדים של משרד התקשורת, כך שהוועד בפועל זו תמי לשם, סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש, באמצעות מנהלת הכפופה אליה ישירות ותלויה בה. 

לכן, פניתי למשרד התקשורת ושאלתי: 
"כידוע, אין ועד בת"א (אחד פרש השני התפטר מהתפקיד) וגם הוועד של ירושלים הוא לא בדיוק ועד עובדים אלא ועד של מנהלים בכירים, שמכהן זמן רב ללא בחירות, בראשות רונית בן טל, יו"ר ועד העובדים במשרד, שממלאת תפקיד בכיר של מנהלת תחום רווחה ולוגיסטיקה במשרד והכפופה לתמי לשם, סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש.
האם יש כוונה לקיים בחירות בקרוב לוועד עובדי משרד התקשורת?".

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל - אעדכן בהתאם.

גם פניתי להנהלת ההסתדרות בשאלה הבאה:
"בוועד עובדי משרד התקשורת עד היום היה פיצול בין ועד ת"א לוועד ירושלים (שכן המשרד מפוצל בין ת"א לירושלים).
כידוע, מזה זמן רב אין ועד עובדים בת"א (אחד פרש והשני התפטר מהתפקיד) וגם הוועד של ירושלים הוא לא בדיוק ועד עובדים, אלא ועד של מנהלים בכירים, שמכהן זמן רב מדי ללא בחירות, בראשות רונית בן טל, יו"ר ועד העובדים במשרד התקשורת, שממלאת תפקיד בכיר של מנהלת תחום רווחה ולוגיסטיקה במשרד והכפופה לתמי לשם, סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש.
האם יש כוונה לקיים בחירות בקרוב לוועד עובדי משרד התקשורת?"

תגובה עדיין לא קיבלתי. ככל שאקבל - אעדכן בהתאם.

הגיבוי והחיפוי - מי אחראי למצב?

פניתי למשרד התקשורת בשאלה הבאה:
"מה עמדתכם לפנייתו של אופיר שלום לב-ארי לרוה"מ (שהוא גם שר התקשורת) בטענה על פיטורים שרירותיים ולא על-פי החוק ע"י תמי לשם (סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש)?
האם הפיטורים לא באו מהסיבה, שהעובד הזה ניסה לעבוד לפי החוק ולא הסכים "לתפור מכרזים" עבור תמי לשם?"

תגובת משרד התקשורת
"הנושא מטופל בהתאם לכללי התקשי"ר וניהול משאבי אנוש בשירות המדינה. ביחס להאשמותיך - הרי שהן לא ראויות לתגובה".

פניתי לנציבות שירות המדינה בשאלה הבאה:
"מה עמדתכם לפנייתו של אופיר שלום לב-ארי לרוה"מ (שהוא גם שר התקשורת) בטענה על פיטורים שרירותיים ולא על-פי החוק ע"י תמי לשם?"

תגובת נציבות שירות המדינה:
"מדובר בעובד בתקופת ניסיון, שפוטר על ידי סמנכ"לית המשרד, בהתאם לסמכות הנתונה לה  לפי התקשי"ר, לסיים העסקה של עובד, שלא עבר את תקופת הניסיון.
הפניה נבדקה על ידי הגורמים המקצועיים בנציבות ובסיומה לא נמצא מקום להתערב בהחלטה הניהולית של המשרד, אשר התקבלה
בסמכות ובהתאם להוראות התקשי"ר."

כלומר: הכל בסדר. הכל חוקי. 

המלצה לתמי לשם:
המלצתי, שתתפטרי כמה שיותר מהר מתפקידך, כי את עלולה להפוך ללקוח של שב"ס. בדרך, תקחי איתך את כל "החפרפרות" הקיימות במשרד התקשורת, שאת משתפת איתן פעולה. החיפוי והגיבוי למעשייך - לא ימשיכו לעד.

אני מקווה, שעו"ד עמית בן-גל, שלקח את התיק הזה של אופיר שלום לב-ארי לטיפולו, יצליח להסיר את המסכה מאחורי מעשייך, שזוכים לגיבוי חסר תקדים, פעם אחרי פעם. אבל - "לא לעולם חוסן". 

לסיכום, נביא כאן ציטוט קצר מהמקורות: בגמרא מסכת ברכות דף ז' ע"א: ביקש (משה) להודיעו דרכיו של הקב"ה, ונתן לו, שנאמר "הודיעני נא את דרכיך". אמר לפניו: "ריבונו של עולם, מפני מה יש צדיק וטוב לו ויש צדיק ורע לו, יש רשע וטוב לו ויש רשע ורע לו?" ​

אני מאמין ששלטון הפחד, התחמונים והצפצוף על החוק והנורמות במשרד התקשורת יסתיים, ודי בקרוב. גם אבי ברגר חשב שהוא "חסין אש" ועומד מעל לכל חוק. היו לפניו עוד כמה בעלי תפקידים מהסוג הזה, שסיימו רע מאוד את תפקידם. זה יקרה גם כאן. 
 
תמי לשם
בתמונהתמי לשם, סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש, משרד התקשורת 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים