Telecom News - מדוע כל כך קל "לעבוד בעיניים" על משרד התקשורת ולאורך שנים?

מדוע כל כך קל "לעבוד בעיניים" על משרד התקשורת ולאורך שנים?

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> מדוע כל כך קל "לעבוד בעיניים" על משרד התקשורת ולאורך שנים?
הפוסט, שהעלה אלקי (אלקנה) אלון, מי שהיה מנהל פעילות הסלולר ב"רמי לוי תקשורת", חושף (בקטעים הנוגעים ל"עבודה בעיניים") את מה שידוע לכל: זו ממש לא בעיה "לעבוד בעיניים" ובמשך שנים על משרד התקשורת. ראה סעיף גולן טלקום.  וגם פרטים על "ש. פילבר - JV בע"מ, שירותי הקמת תשתיות סלולר במהירות ביו"ש".
מאת: אבי וייס, 13.1.16, 09:30רמי לוי תקשורת

רמי לוי (בתמונת הפרסומת משמאל, צוחק על מיכאל גולן) הכחיש בתוקף (פירוט בהמשך) את הכתוב בפוסט, שהעלה אלקי (אלקנה) אלון (כאן) בפייסבוק. אולם, בכל מה שאלון כתב בנוגע ליחסי רמי לוי תקשורת מול משרד התקשורת, הוא לא חידש לי דבר.

דווקא כאן אני נוטה להאמין למה שכתב אלקי אלון, למרות ההכחשה הגורפת של רמי לוי. הקטע הזה (של אלקי) מובא במלואו בהמשך הכתבה, למתעניינים.

למה אני נוטה להאמין לפוסט של אלקי בכל הקשור למשרד התקשורת? מפני שזו המציאות, שאני רואה כל יום וכותב עליה באלפי המאמרים הקיימים באתר הזה.

זה קורה כל יום, לא רק בסיפור של פירוק האנטנות והצפצוף הענק על משרד התקשורת (במשך שנים) ע"י גולן טלקום. למי ששכח, מנכ"ל משרד התקשורת (שלמה פילבר) בכלל הכחיש שיש דבר כזה "פירוק אנטנות" במדינת ישראל, עד שחשפתי את הנתונים המלאים, שקיבלתי מהמשרד להגנת הסביבה וחשפתי זאת בסדרת מאמרים. ככה זה מתנהל - בכל נושא.

יש לזה גם סיבה מאוד ברורה: סעיפי החוקים, שנוגעים לסמכויות משרד התקשורת מול חברות התקשורת, לא מתבצעים. פקידי המשרד וכל צוותי המפקחים הקיימים בבמשרד ספונים במשרדים שלהם ולא יוצאים לשטח ולא מבצעים בכלל "פשיטות פתע" ולא משתמשים בכלל בשלל הסמכויות שיש להם בחוקים השונים (ויש כמה חוקים ותקנות המקנים למפקחי משרד התקשורת סמכויות עצומות).

הדבר היחיד, שמעניין את מומחי ה"אפלייה באכיפה", זה לתקוע קנסות ב"כאילו" לבזק והוט ולעשות "ספינים על הציבור". זהו. 

דוגמה בולטת אביא ממה שדווח אך לפני יומיים ע"י מנכ"ל משרד התקשורת בעצמו ובכבודו לוועדת המדע והטכנולוגיה של כנסת ישראל.

חשפתי ויותר מפעם אחת, שחברות הסלולר מצפצפות ו"עובדות בעיניים" על משרד התקשורת בכל הקשור לפריסת אנטנות סלולר באיזורי יו"ש. כשמפרקים אנטנות, אין לחברות הסלולר כל מוטיבציה כלכלית לבנות אנטנות חדשות באיזורי ההתיישבות ובצירי התנועה ביו"ש (וגם לא בכל מאות השכונות החדשות, שנבנו ונבנות ברחבי הארץ בשנים האחרונות ובקצב הולך וגדל, בגלל דחיפת שר האוצר). זאת, למרות שהן הבטיחו לפרוס אנטנות כאלו, לשר התקשורת הקודם (גלעד ארדן)

אז מה עושה שלמה פילבר עם השר הממונה עליו (ביבי נתניהו)? מחליטים שמשרד התקשורת בעצמו יקים את האנטנות, במקום חברות הסלולר.

לצורך כך תוקם חברת תקשורת חדשה שהשם שלה, כך אני מציע, יהיה: "ש. פילבר - JV בע"מ, שירותי הקמת תשתיות סלולר במהירות ביו"ש". ה-JV בשם של החברה החדשה לקוח מתוך "מדיניות שת"פ האנטנות" של משרד התקשורת (JV=Joint Venture). שכן, האנטנות, שיקים משרד התקשורת (באמצעות קבלן של צה"ל, כדי לעקוף את הצורך במכרז ושאר טרדות בירוקרטיות), תהיינה אנטנות משותפות לכל חברות הסלולר.

לא מאמינים לי? אז הנה ציטוט מדויק מדבריו של שלמה פילבר בכבודו ובעצמו (ההדגשה והקו הם ציטוט במקור, גם השגיאות בעברית הן במקור): 

עקב האירועים הביטחוניים רוה"מ הנחה לטפל בנושא האנטנות בצירים כפרויקט בטחוני. ואנו מחפשים מקור תקציבי לכך. עפ"י התוכנית, הצבא יקים את התורן והחברות יניחו עליו אנטנות. בקשנו מהחברות להיערך מבחינת תכנון הנדסי. לדבריו, תוך חודשים ספורים יוקמו 13 תרנים שיכסו צירים.

כלומר, חברת "ש. פילבר - JV בע"מ, שירותי הקמת תשתיות סלולר במהירות ביו"ש", יוצאת לדרך ובהמשך היא תרחיב את שירותיה המופלאים והמהירים, בלי צורך ברישיונות, אישורים, מכרזים וטרטורים אין סופיים של כל הרשויות. זאת, בתקציבים, שיילקחו היישר מהכיס של כולנו, לכל מקום שיש בו בעיות בטחוניות ואירועים בטחוניים (והשם של החברה יותאם לאיזור שבו תיפרסנה האנטנות החדשות של משרד התקשורת) ובכלל זה: איזור "עוטף עזה", גבול ירדן, גבול מצרים, גבול לבנון, רמת הגולן, קו התפר, תוואי הרכבת הקלה בירושלים (זורקים שם כל הזמן אבנים), רעננה (כבר היו כמה "תקריות סכינים" חמורות, בעיר השלווה הזו) וגם ברחוב דיזנגוף בת"א, שלאחרונה הייתה בו תקרית אש מזעזעת.

פשוט "עבודה בעיניים" ברמה הכי בכירה, מראש הממשלה ועד אחרון פקידי משרד התקשורת. כולם שותקים, כשפילבר "עובד על כולם בעיניים". גם בעניין הקנסות. מדהים. 

"החטא הקדמון"
"החטא הקדמון" בעניין "רמי לוי תקשורת" מקורו ב"עבודה בעיניים" של משרד התקשורת עצמו, בכך שנתן רישיון MVNO לרמי לוי. כמה שלא כתבתי, שאסור לתת לרמי לוי רישיון, כי הוא לא MVNO אלא Reseller של פלאפון, לא עזר לי.

משרד התקשורת עצמו התעלם מהחוק ומהתקנות, שדרשו, שלמפעיל עם רישיון MVNO יהיה מתג ולרמי לוי אין שום מתג, גם לא תצלום של מתג, שאפשר להוריד מהאינטרנט בחיפוש קל בגוגל... זה נדרש למשל בסעיף 14 לתקנות - כאן.

אז למה אנשים באים בטענות לרמי לוי שהוא "עובד בעיניים" על משרד התקשורת?? הברדק מתחיל במשרד התקשורת, ממש בתוכו. זה מקרין על כל השוק בכל תחום. במשך שנים. 

מה כתב אלקי (אלקנה אלון), (בתמונה משמאל), בהקשאלקי אלוןר ליחסיו עם משרד התקשורת?
* מוקד אובדן גניבה - לכל חברת סלולר חייב להיות בלילה מוקד שמטפל בפניות של לקוחות שאבד או נגנב מכשירם. מוקד כזה פירושו, עובד שעובד וגרוע מכך אף מרוויח שעות נוספות שכן זו עבודת לילה. לא יקום ולא יהיה פסקו רמי ואופיר. שלוש וחצי שנות קיום של החברה, פשוט עבדנו על כל הלקוחות. מי שהיה מתקשר למוקד בשעות הלילה, היה שומע הודעה שאומרת שיש עומס קצת, תשאירו מספר שצריך לנתק ואנחנו ננתק. לא דובים ולא יער. כל פעם היינו צריכים למחוק את ההודעות שנצברו, פעם, אחת העובדות מחקה 2000 ומשהו הודעות. אם לא הבנתם, אף אחד לא הקשיב להודעות, אף אחד לא אייש את המוקד. לחסוך כסף לעסק זה מעל הכל וטובת העסק, רק היא על הפרק.

* חשבוניות - במדינת ישראל, כל עסק חייב להגיש חשבונית ללקוח, בדואר או במייל. כאשר התחילו המבצעים של סלולר ללא הגבלה, רמי ואופיר קבעו כלל גורף. כל לקוח שלא נתן כתובת מייל ושסכום החשבונית שלו עגול, לא מקבל חשבונית. למה? כובע! סתם.. מה כובע. כל חשבונית במשלוח עולה כמה שקלים. וכך בלחיצת כפתור של סינון הלקוחות שסכומם עגול, חסכנו עוד ועוד כסף. אתם לא צריכים חשבונית. 

* חוזים ללקוחות - משרד התקשורת מחייב כל חברת סלולר לספק חוזה מסודר ללקוח שמצטרף אליה. היה לנו נסיון באיזו מערכת דיגיטלית, אופיר קלט שזה עולה כסף שאפשר לחסוך. שלוש שנים לא סיפקנו חוזה ללקוחות בסניפים בסניפים (למעט הכלל - מי שעושה בלגן שיקבל ותעיף אותו). מלא כסף חסכנו.

* משרד התקשורת - משרד התקשורת עורך מגוון ביקורות בחברות הסלולר. לפני כל ביקורת, ישיבה אצל רמי עם אופיר, לעיתים רק אופיר. אם היו נתונים שהיה צריך ליפות, ההוראה היתה חד וחלק לשפץ. זכור לי מהחצי שנה האחרונה ששלחנו למשרד התקשורת דו״ח של לקוחות שקיבלו חוזה במועד הצטרפותם. היו אלפים רבים שלא קיבלו. מה ההוראה של אופיר? בדוח שאתם שולחים למשרד התקשורת, תמחקו את אותם הלקוחות שלא קיבלו והנה ברגע אחד קיבלת מאזן של 100% שליחת חוזה ללקוחות. הרי למשרד התקשורת אין רשימה שמית של לקוחות ובכלל מי יבדוק. בוצע בהצלחה.

תגובת משרד התקשורת
פניתי למשרד התקשורת בשאלה הבאה:
"מה תגובתכם על הפוסט כאן:
https://www.facebook.com/elki.alon/posts/10208794989979034

תגובה טרם קיבלתי, ככל שאקבל - אעדכן. לא לדאוג - סיכוי של 100% שלא אקבל....

התגובה של רמי לוי לפוסט של אלקי אלון
"מדובר בעובד לשעבר שעזב את העבודה ואינו עובד כבר שנה בחברה. מר אלון סובל מבעיות אישיות קשות (שמפאת צנעת הפרט לא נרחיב לגביהן), ויש לו עבר של הסתבכויות חמורות במקומות עבודה קודמים כגון חברת פלאפון.

"מר אלון מצוי בחובות כספיים עצומים ומנסה לסחוט מחברתנו ומגורמים בכירים בה כספים שאינם מגיעים לו, ובתוך כך איים כי אם לא ישולמו לו הסכומים שניסה לסחוט, יפרסם דברי-בלע על החברה ומנהליה".

"החברה, ממניעים אנושיים, נמנעה עד כה מלמצות איתו את הדין ולהגיש תלונות לגורמי אכיפת החוק בשל עבירות שונות שביצע לכאורה הן בזמן עבודתו בחברה והן לאחר עזיבתו, לרבות עבירות של גניבה ממעביד, כשמר אלון ידע שמתקיימת חקירה לגביהם ושהניעו אותו לפרסם את דברי-הבלע שפרסם.

"לגבי העבירות - קיים תיעוד ברור, התלונה תוגש, והדברים יתבררו על-ידי משטרת ישראל. החברה נמנעה עד כה מהגשת תביעה אזרחית גם על נזקים שונים שגרם, בשל היעדר כל סיכוי סביר לגביית כספים ממר אלון בשל מצבו הכלכלי. הדברים שכתב מופרכים, חסרי אחיזה במציאות ואינם ראויים להתייחסות".

עדכון 17.1.16: אלקי אלון העלה פוסט (כאן) בו הוא טוען שרמי לוי פרץ לכל מאגרי המידע של מתחריו והשתמש באופן שוטף במידע הגנוב של המתחרים כדי להיות הכי זול בשוק. פשוט פוסט מדהים ומזעזע. מרשת רמי לוי נמסר בתגובה: "רשת חנויות רמי לוי שיווק השקמה מציעה את הסל הזול ביותר בארץ החל משנת 1976, עוד בטרם היו מחשבים ועוד בטרם היה פייסבוק. הרשת תמשיך גם בעתיד להציע את הסל הזול במדינה כדת וכדין. כל קמפיין שלילי המונע על ידי מתחרים ו/או מפיצי דיבה שהוכח שהם עבריינים המנסים לסחוט באיומים, לא ימנע מאתנו להמשיך לעשות טוב לעם ישראל".

עדכון 13.11.20: פורסם כאן ב"מעריב" (כותרת בלבד): "פסיקה תקדימית: חריגה ממשך הטיפול בתיק הביאה לביטול כתב האישום.
השופטת ג'ויה סקפה שפירא פסקה כי כתב האישום נגד חברת רמי לוי בגין הפקת נתוני תקשורת שלא למטרות המאגר יבוטל, בשל התארכות משך זמן הטיפול בתיק."

עדכון 5.5.21: פורסם כאן בערוץ 7: "גזרי דין בפרשת רמי לוי תקשורת.
מנכ''ל "רמי לוי שיווק השקמה תקשורת" נקנס ב-70 אלף ש''ח. החברה נקנסה ב-600 אלף ש"ח והיא תפצה את האזרחים שנשלף מידע אישי עליהם מתוך מאגר המידע של החברה בניגוד לחוק.
בית משפט השלום בירושלים גזר על אופיר אטיאס, מנכ"ל רמי לוי שיווק השקמה תקשורת, קנס בסך 75,000 שקלים ומאסר מותנה.
על חברת "רמי לוי שיווק השקמה תקשורת" הוטל קנס בסך 600,000 שקלים וכן פיצוי בסך 200,000 שקלים לנפגעים עליהם בוצעו שליפות מידע מתוך מאגר המידע של החברה בניגוד לחוק.
שלמה אדרת ג'וליאן, קצין ביטחון החברה, נידון לחמישה חודשי עבודות שירות, וקנס בסך 20,000 שקלים, סיום ההחלטה בעניין גזר דינו יינתן במועד מאוחר יותר.
הנאשמים הורשעו במסגרת הסדר טיעון. אטיאס הורשע בגין עבירות של הפרת חובת סודיות ושימוש במאגר מידע בניגוד לחוק. חברת "רמי לוי שיווק השקמה תקשורת בע"מ" הורשעה בעבירה של שימוש במאגרי מידע בניגוד למטרתו. ג'וליאן הורשע בעבירות רבות של פגיעה בפרטיות וכן בעבירות הפרת חובת סודיות ועבירות של שימוש במאגר מידע בניגוד לחוק.
כתב האישום המתוקן בו הורשעו הנאשמים על פי הודאתם, מתאר את השימוש הבלתי חוקי שעשו במאגר המידע על לקוחות החברה. השימוש כלל שליפות מידע בנוגע לאירועים אישיים, רומנטיים, עסקיים ואחרים שעניינו את המעורבים. במסגרת הליך גישור, הודו הנאשמים בכתב אישום מתוקן ונגזר דינם.
בשנת 2011 קיבלה חברת "רמי לוי" רישיון ממשרד התקשורת למתן שירותי טלפון נייד ולצורך כך קיבלה גישה למאגר המידע המתעד נתוני תקשורת של לקוחות החברה ומאפשר להפיק פלטי שיחות וכן לקבל אינדיקציה על מיקומו של בעל הטלפון בעת קיום השיחה.
מאגר מידע זה נועדה לשמש את חברות התקשורת למניעת הונאות ולפיכך כל שימוש אחר בו הוא בניגוד לחוק ומהווה עבירה לפי חוק הגנת הפרטיות. בין השנים 2011-2016 בוצעו בחברה מאות חיפושים במאגר המידע, חלקן בוצעו ביחס לעובדי החברה, וזאת לשם צרכים אישיים ועסקיים של הנאשמים.
השימוש במידע נעשה בהזדמנויות רבות ובאופן שהפך לדפוס פעולה חוזר לבירור עניינים שונים שאותם ביקשה הנהלת החברה או הנאשמים לברר באמצעות מאגר המידע.
כך למשל, בשנת 2013 על רקע פריצה לביתו של הנאשם אטיאס ועל מנת לאתר חשודים בביצוע הפריצה, ערכו שני הנאשמים בדיקות במאגר מידע על מספרי טלפון של אנשים שונים.
במקרה אחר, ביצע הנאשם ג'וליאן בדיקה במאגר המידע על מספרו של אדם שהגיש תביעה כנגד החברה. וכן ביצע בדיקות במאגר המידע על מספרם של עיתונאים שפרסמו כתבה שלילית על החברה.
עו"ד אביה גליקסברג בניטה ומיכל בלומנטל מפרקליטות מחוז ירושלים, הגיבו: "במסגרת הסדר הטיעון הודו הנאשמים בעובדות כתב האישום המתוקן, הורשעו בפלילים והוטל עליהם עונש הולם. ראוי כי חברות התקשורת המחזיקות במידע אישי של בעלי הפלאפונים ידעו כי עליהם למנוע כל פגיעה בפרטיות בהם, ולהישמר מפני כל ניצול לרעה של מעמדם כאחראים על סודיות המידע. הפרקליטות תמשיך לפעול נגד מפרי החוק במטרה להגן על פרטיותם של האזרחים".
מהרשות להגנת הפרטיות נמסר כי "הפרשה מגלמת את אחד האירועים החמורים שנחקרו ברשות בשל השימוש המכוון והמתמשך על ידי גורמים בכירים בחברה ציבורית במאגר המידע שהיה ברשותה. עבירות פרטיות אלה הביאו לפגיעה קשה בפרטיותם של עשרות אנשים. העובדה שגם החברה עצמה הורשעה מדברת בעד עצמה ומעבירה מסר על חומרת הפגיעה כתוצאה משימוש שלא כדין במידע רגיש"."
הצילו! 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים