Telecom News - "הכי טוב לא לשדרג ולא לעבור לענן" - גרסת המנהלים בישראל

"הכי טוב לא לשדרג ולא לעבור לענן" - גרסת המנהלים בישראל

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> "הכי טוב לא לשדרג ולא לעבור לענן" - גרסת המנהלים בישראל
חברת Rimini Street מתגאה (ובצדק) על הצלחותיה בקרב חברות בישראל. אולם, המשמעות של ההצלחה הזו: בישראל, מנהלים של חברות גדולות (לרבות חברות הסלולר), בוחרים לא לשדרג את מערכות הליבה שלהם ולא לעבור לענן.
מאת: אבי וייס, 26.3.16, 210:10Riminu Street

השם Rimini Street לא אומר הרבה לקוראים, משום שהחברה הזו עד היום לא דחפה את עצמה לתודעה הציבורית. זה נגמר.

חשפנו את התופעה, שקרויה Rimini Street, כאן לראשונה, כשחברת Rimini Street (שנולדה בארה"ב) החלה לצבור תאוצה, בעיקר בארה"ב, בקרב ארגונים ועסקים לרבות בחברות מעולם הטלקום. לחברת Rimini Street יש מזה כמה שנים נציגות בישראל וגם לאתר שלה, יש גרסה בעברית.

כיום, יש לחברת Rimini Street מעל ל- 1,300 לקוחות ארגוניים, בהחלט הישג נאה, והיא הוציאה בימים האחרונים את ההודעה לעיתונות (המצויה במלואה בתחתית הכתבה), שמדווחת לציבור, שיש לה מעל ל-55 לקוחות באזור ישראל ומזרח אירופה, רובם מישראל, כולל 5 מתוך 10 החברות הגדולות בישראל ובכללן חברות ידועות דוגמת: קבוצת סלקום וטבע. 

Rimini Street צומחת רק בגלל שהחברות, שמספקות מערכות ליבה לעסקים ולארגונים דוגמת SAP ו-Oracle, מפעילות משטר של רישיונות מאוד מסובך ומאוד יקר וגובות סכומי עתק על התחזוקה, השדרוגים והתמיכה הטכנית במוצריהן.

התוצאה: אם מוותרים על השדרוגים והמשך פיתוח מערכות הליבה הללו, אפשר לקבל תמיכה, תחזוקה ושירות, מספק שירותים מתחרה בחצי מחיר ואלי אף פחות, דוגמת Rimini Street. 

למה יש הצלחה כזו לחברה דוגמת Rimini Street (בהמשך נציג עוד כמה חברות דומות)? מפני שמנהלים בישראל (כמו גם בעולם, אבל לא תמיד בעוצמה שיש בישראל), נוטים לראות את שורת הרווח המיידי של החברה (מה שמשפיע ישירות על ההכנסות והבונוסים האישים שלהם וכמובן על הדיבידנדים של בעלי המניות). הדאגה לעתיד, שדרוג מתמיד של המערכות והמעבר לשירותי ענן - בכלל לא מטריד את המנהלים הללו, כמו שלא מטריד אותם מה הלקוחות שלהם רוצים וצריכים

ההצלחה של Rimini Street הובילה לתחרות בשוק העולמי וגם בישראל מכמה כיוונים מעניינים וחשובים בו זמנית:

א. סטארטאפים נכנסו לנושא של מדידת יעילות ו"ציות רגולטורי" (GRC - שהוא חלק מרכזי ודומיננטי בשימושים של מערכות הליבה), היקף השימוש הממשי של עובדים בארגון במערכות הליבה הללו, נכונות ודיוק משטר הרישיונות של החברות המספקות מערכות ושירותי ליבה לארגונים כאלו, דוגמת SAP ו-Oracle.

החברות החדשות הללו חוסכות המון כסף לארגונים, אם בודקים את הנושאים הללו בקפדנות, בכלים ממוחשבים ומתקדמים. אחת ההצלחות העולמיות בתחום זה היא חברת ההזנק הישראלית אקספנדיון (Xpandion), אותה חשפנו כאן בהרחבה. החברה מציגה חיסכון של 30% עד 50% בשימוש במערכות ERP דוגמת המערכות של SAP. פשוט חיסכון אדיר בהוצאות. לכן, אפשר למצא בין לקוחות אקספנדיון חברות ישראליות גדולות ומוכרות דוגמת: בזק, צים, נס, וסלקום. 

ב. חברות מתחרות ישירות ב-Rimini Street. החברה בעלת הצמיחה המשמעותית ביותר היא חברת Spinnaker Support, גם היא אמריקאית. לחברה יש כבר כמה הצלחות בישראל כולל בכמה חברות תקשורת וסלולר. החברה צומחת בכ-40% בשנה וכיום יש לה מעל ל-500 לקוחות בעולם, הרוב לקוחות של שירותי SAP ו-Oracle. לאחרונה, החברה החליטה לפתוח סניף בישראל לאור הצמיחה היפה שלה בתחרות המקומית מול Rimini Street. 

ג. פיתוח של פתרונות ERP בענן זולים יותר משירותי SAP ו-Oracle. הדוגמה הבולטת ביותר כאן היא חברת NetSuite אותה חשפנו בהרחבה כאן (מיוצגת בישראל ע"י One1). יש ל-NetSuite כ-30 אלף לקוחות ברחבי העולם עם צמיחה מהירה ביותר כל שנה בפעילותה. בהחלט שינוי מרענן במיוחד כש-NetSuite מופצת ביחד עם מערכת ליבה אחרת (בתחום ה-CRM) ומצליחה ביותר בענן - Salesforce.

ד. תופעה מעציבה, שנולדה במעבר לעולם שירותי הענן: ספקים וחברות בישראל, שמציגים את השירותים שלהם (שאינם שירותי ענן) כאילו הם שירותי ענן, בעוד שהם למעשה רק שירותי Hosting או וירטואליים, הדור הטכנולוגי הישן שקדם לדור הענן.

בישראל, התופעה הזו קיימת בכל התחומים והיא מאוד בולטת בעולם הטלפוניה העסקית, בנוסף לקיומה בעולם ה-ERP. לדוגמה: ספקי שירותי Hosting וירטואליים דוגמת IP-Centrex מציגים את השירות הזה כשירות בענן. יודגש, ששירותי Hosting אינם יכולים לעבור שדרוג ולהיות שירות בענן. זה בלתי אפשרי טכנית. לא נרחיב כאן בעניין טכני זה, כי זה נושא המתאים למאמר טכנולוגי ארוך ונפרד.

במציאות של מדינת ישראל, רוב ספקי התקשורת בישראל מטעים את הלקוחות בכך, שהם קוראים לשירותי IP Centrex בשם "שירות ענן". למה הם עושים זאת? כי הם מניחים (וכנראה די בצדק), שהלקוחות מטומטמים ולא יודעים מה ההבדלים בין שירותים וירטואליים, שירותי Hosting ושירותי ענן.

לכן, לא פלא, שישראל נמצאת במקום אחרון בעולם בטכנולוגיות המתאימות לעידן הענן וה-IoT דוגמת IPv6 (ראה עוד כאן). לכן, גם אף לא חברת תקשורת ישראלית גדולה אחת עברה לעולם ה-SDN\NFV, שהוא עולם שירותי הענן. לא שמעו על זה בישראל....

בעולם המערבי (וגם הלא מערבי) החלו לעבור כבר לדור חדש של שירותי ענן בתקשורת המכונה בשם SD-WAN. בישראל, עדיין לא הגיעו לענן ולכן אפשר למכור ללקוחות, שהם מקבלים "כאילו" "שירותי ענן", מה שלא היה ולא נברא אלא בדימיון של אנשי שיווק ממולחים. "ישראבלוף" מדהים. 

בינתיים, בישראל 
מתעסקים באובססיביות יתרה עם רגולצייה תקשורתית, שמכונה בטעות "השוק הסיטונאי", בטכנולוגיות, שהומצאו לפני כ-25 שנה (BSA\LLU\SLU). אלו טכנולוגיות, שכבר עברו מהעולם בכל מקום ובכל רשת תקשורת ציבורית. גם את Unlimited, שהייתה אמורה לספק חלופה זולה, מתקדמת וטובה - הרגו.

טכנולוגיות ענן ו-SDN? במשרד התקשורת הישראלי לא שמעו 
שיש בכלל דבר כזה וגם לא בחברות התקשורת הישראליות, שנאלצות להתמודד עם רגולציה, הנחיות, תנאים, מחירים, מפרטים טכניים, תקנות ותקנים מהמאות הקודמות... כאן, מתגאים ברבע מיליון איש, שעברו לטכנולוגיית BSA (של המאה הקודמת) ב"שוק הסיטונאי"... יישום SD-WAN ושירותי ענן? הצחקתם אותי... 

ציטוט הודעת חברת Rimini Street:

Rimini Street ממשיכה את התנופה בישראל ובמזרח אירופה: החברה כבר תומכת ביותר מ-55 לקוחות באזור, כולל 5 מתוך 10 החברות הגדולות בישראל; הביקוש היציב והצמיחה המהירה מעודדים התרחבות והשקעה נוספים.

חברת Rimini Street, ספקית לשירותי תמיכה עצמאית בתוכנות ארגוניות עבור Business Suite  ו- BusinessObjects של SAP SE ועבור Siebel, PeopleSoft, JD Edwards, E-Business Suite, Oracle Database, Oracle Middleware, Hyperion, Oracle Retail ו- Oracle Agile PLM של תאגיד אורקל, הכריזה כי היא ממשיכה ליהנות מתנופה חזקה וביקוש גובר לשירותי התמיכה העצמאית שלה בישראל ובמזרח אירופה.
 
Rimini Street פתחה את משרדיה האזוריים בתל אביב בספטמבר 2014, ומאז האיצה והרחיבה את השקעתה באזור במונחים של כוח אדם מקומי, יכולות תמיכה ופעילות.
 
הצמיחה המהירה של השווקים בישראל ומזרח אירופה
ב-2016, ההכנסות מתוכנות ERP (Enterprise Resource Planning) בכל נתחי השוק באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה (שכולל את ישראל) ובאזור מזרח אירופה, צפויות לגדול בשיעור של 10.73% ו-12.25% בהתאמה, כך על פי הדוח העדכני של מכון גרטנר. [1]  Rimini Street כבר תומכת במעל 55 לקוחות גלובליים עם פעילות בישראל ובמזרח אירופה, וביניהם סלקום, טבע תעשיות פרמצבטיות, SWM International ו-Sitel Operating Corporation.
 
מומחה IT ותיק ומנוסה ו-CIO לשעבר מוביל את הפעילות האזורית
Rimini Street Israel הינה חברה-בת בבעלות מלאה של Rimini Street, שבראשה עומד ז’ק אוסטר. אוסטר מוביל את כלל המכירות והשירותים שמעניקה התמיכה של Rimini Street מאז אפריל 2015, ועומד מאחורי הגידול בפעילות ובהכנסות בעקבות קצב הצמיחה המהיר שחווה Rimini Street בישראל ובמזרח אירופה.
 
אוסטר הוא בעל עבר עשיר ומוכח בתעשיית הטכנולוגיה, עם ניסיון בבנייה והובלה של ארגוני IT טרנספורמטיבים בהצלחה מרובה.
 
אוסטר שימש עד לאחרונה כ-CIO בסלקום, חברת תקשורת סלולרית בישראל, וקודם לכן עבד כמנהל בכיר ב'אספקה גלובלית ושירותים משותפים' בחברת טבע, שם גם נמנה עם צוות ניהול ה-IT הגלובלי. בשלבים מוקדמים יותר בקריירה שלו, אוסטר שימש כמנהל בכיר ב-KPMG Consulting, בתחום ניהול שרשרת אספקה והייטק.
 
"ישראל היא אומת הסטארט-אפ, וזריזה לאמץ טכנולוגיות חדשות ומצבי פעולה חדשניים. סביבת ה-ERP הבשלה בשילוב מנהלי IT שדוחפים לקיצור ה- Time To Valueוהרצון לשמור על תקציב IT יציב, תרמו לתנופה יוצאת הדופן של Rimini Street ושירותי התמיכה העצמאית שלה בישראל בשנה וחצי האחרונות", מסביר אוסטר. "יתרה מכך, מנהלי מערכות מידע במזרח אירופה שמים כיום דגש רב על טכנולוגיות וחדשנות שיאפשרו טרנספורמציה דיגיטלית בתוך הארגונים שלהם. סביבה כזו בשלה לשירותי התמיכה של Rimini Street, שמציעים פתרון אידיאלי לחברות מזרח-אירופאיות המחפשות למקסם את השקעתן בצמיחה וחדשנות".
 
אוסטר מוסיף: "בזכות העובדה שאנו מאפשרים לבעלי רישיונות של Oracle ו-SAP להפעיל את יישומי ה-ERP הקיימים שלהם לפרק זמן מובטח של 15 שנים, ומספקים שירותי ברמות פרמיום והסכמי רמת שירות עם תגובתיות-שיא שאין כדוגמתם בתעשייה, מודל התמיכה העצמאית שלנו הוא שינוי כללי המשחק בשווקים של ישראל ומזרח אירופה, ומביא לכך שאסטרטגיות ותקציבים ינדדו מהתמקדות ב-ERP לעבר חדשנות דיגטלית ומוכוונת לקוח".
 
מרבית תקציבי ה-IT מופנים לשמירת הקיים
 על פי החברה האנליסטית הישראלית הידועה STKI, 60% מתקציבי ה-IT בישראל מוקצים לטובת תמיכה ותחזוקה שוטפות[2]. יתרה מכך, על פי גרטנר, מרבית ההוצאות שהוקצו ל-IT במזרח אירופה ב-2015, עתידות להישאר זהות גם ב-2016. [3]
 
כספקית המובילה לתמיכה עצמאית בתוכנה, Rimini Street מסייעת ללקוחות לשחרר חלק ניכר מהתקציב ששוריין עד כה לדמי תמיכה שנתיים ויקרים המשולמים לספק התוכנה בתמורה לערך נמוך. כמו כן, Rimini Street מעניקה תמיכה ברמת פרמיום ללא תשלום נוסף, לרבות תמיכה בהתאמות אישיות, עם מודל שמציע שירות סביב השעון (24x7x365), מהנדס תמיכה ראשי (PSE), ותגובתיות-שיא שמתבטאת בזמני תגובה למקרים דחופים העומדים על פחות מחמש דקות בממוצע.
 
תפקידי מנהלי מערכות המידע ואנשי ה-IT נמצאים תחת לחץ מתמיד מצד שני כוחות סותרים. מצד אחד, שימור מערכות ה-IT הקיימות כדי להבטיח שימשיכו לפעול ברציפות, ומאידך גיסא, דיגיטליזציה והטמעה של חידושי הטכנולוגיה האחרונים בארגון, דוגמת ענן ותוכנה כשירות", מסביר ד"ר ג'ימי שוורצקוף, עמית מחקר ושותף מנהל ב-STKI. "החברות מגלות בהדרגה אופציות חדשניות כמו תמיכה עצמאית, שיכולות לסייע להן להתאים את ארגוני ה-IT שלהן באופן שיממש את שני היעדים".
 
"כיום, ישראל ומזרח אירופה הן שניים מהשווקים הדינמיים והמתפתחים ביותר בעולם. הניסיון העשיר של ז’ק בשילוב הפרספקטיבה הייחודית שלו לגבי מה מניע התאמת IT בארגונים, היא המפתח לקצב הצמיחה המהיר של Rimini Street באזור", אומר סת' ריווין, מנכ"ל  Rimini Street. "מזה למעלה מעשור ש- Rimini Streetממשיכה להרחיב את טביעת הרגל הגלובלית שלה, ומגבירה את המודעות בקרב שווקים מרכזיים בעולם לתכנית מבוססת-ערך לתמיכה בתוכנה ארגונית. נמשיך לבצע השקעות אסטרטגיות בשווקים עתירי צמיחה כמו ישראל ומזרח אירופה, כדי להרחיב את הנוכחות שלנו ולממש את התכנית העסקית הגלובלית שלנו".
******************************************************************
[1]Gartner, Inc. “Forecast: Enterprise Software Markets, Worldwide, 2012-2019, 4Q15 Update.” December 17, 2015.
[2] http://www.slideshare.net/Einats/how-does-the-cio-contrinute-to-other-cxos-32700128
[3] Gartner, Inc. “Emerging Market Analysis: Solid Potential for Digital Transformation in Eastern Europe.” December 7, 2015.
 
חוסכים כסף 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים