Telecom News - החטא ועונשו: מי אחראי לפארסה ששמה: אי אישור רכישת גולן טלקום

החטא ועונשו: מי אחראי לפארסה ששמה: אי אישור רכישת גולן טלקום

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> החטא ועונשו: מי אחראי לפארסה ששמה: אי אישור רכישת גולן טלקום
ניתוח: בדיוק כמו שחזינו לפני כ-5 שנים, הפארסה ששמה "מהפכת הסלולר של כחלון" הסתיימה בטונים צורמים. איך כמיליון איש הלכו שולל אחרי ה"פאטה מורגנה" הזו? בדיוק כמו שכעת מעל ל-300 אלף איש הולכים שולל אחרי "פאטה מורגנה" העכשווית: "שוק סיטונאי". מי  שאמור לקחת אחריות הוא שלמה פילבר (מנכ"ל משרד התקשורת), שאחראי אישית לאשליה, ששמה רכישת גולן טלקום ע"י סלקום. עדכונים בתחתית הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 12.4.16, 17:00אריאל אטיאס

כמות הספינים, האשליות, השטויות, ההמצאות והשקרים, שתושבי ישראל מקבלים מכמעט כל כלי התקשורת סביב "פרשת גולן טלקום", מחייבת אותי לחזור בקצרה על כמה אמיתות, שאנשים לא קוראים בשום מקום אחר, אבל מופיעות במאות רבות של מאמרים, שפרסמנו ב-5 השנים האחרונות. התחזיות שלנו והניתוחים שלנו היו תמיד מדויקים ונכונים, גם אם לא נקלטו בציבור בגלל הספינים של בעלי עניין ופוליטיקאים:

א. את "מהפכת הסלולר" יצר וביצע (לא לבד, אך הוא חתום על רוב המסמכים): אריאל אטיאס, (בתמונה), שר התקשורת, שקדם למשה כחלון. הוא ומנכ"ל משרדו מרדכי מרדכי.

הם היו השפויים האחרונים, שניהלו את משרד התקשורת מאז ועד היום, וטובת הציבור הייתה העדיפות העליונה שלהם, גם אם לעיתים טעו בהבנת צרכי הציבור. אבל, כמות הטעויות אצלם הייתה אפסית, מול המצב, שהתרחש ומתרחש במשרד התקשורת מאז שסיימו את תפקידם ועד היום. אריאל אטיאס היה שר התקשורת היחיד שתכנן, ביצע שימועים, החליט וחתם על "מדיניות הקצאת תדרים" בישראל. מאז שסיים את תפקידו במרץ 2009 ועד עצם היום הזה אין מדיניות כזו והכל נעשה בחלטורה, ב"שלוף" והיענות לבעלי ההון, השררה והאינטרסים. האינטרסם הציבורי התאדה

כך, המהפכה, שיצר אריאל אטיאס, מבטיחה, שכל לקוחות גולן טלקום יכולים לעזוב את גולן טלקום לחברות אחרות בלי כל בעיה ובאופן מיידי. לא צריך את הסכמת גולן טלקום לנטישה. גולן טלקום לא יכולה לעצור בשום דרך את לקוחותיה מלעבור עם המספר שלהם לחברה אחרת שיבחרו, בכל רגע, שיחפצו בכך.  

ב. משה כחלון, שר התקשורת לשעבר, והצוות שלו (ברשות המנכ"ל לשעבר עדן בר טל), לא רק שלא עשו שום "מהפכת סלולר", הם אחראים לנזקים של עשרות מיליארדי ש"ח לתושבי ישראל בכלל ולשוק התקשורת בפרט.

ג. המחליפים שלהם (השר גלעד ארדן והמנכ"ל אבי ברגר) הובילו את ההפקרות וההתעלמות מצרכי הציבור - לשיאים חדשים. 

כך, הגענו מ-4 רשתות תקשורת סלולריות יחסית טובות, שהיו בישראל טרום כניסתו של משה כחלון לתפקיד שר התקשורת, ל-3 רשתות תקשורת מקרטעות ונופלות, שיש כיום. 

ד. גולן טלקום בכלל לא הייתה אמורה להשתתף במכרז התדרים ב-2011, כי אריאל אטיאס תכנן מכרז כדי לספק תדרים למירס ולחברות הקיימות. משה כחלון שיבש בכוונה את התכנית הזו, כשאישר לחברות נוספות להשתתף במכרז ואיפשר להקים חברת סלולר נוספת בישראל, ללא שום צורך כלכלי או אחר, בנימוקים פופוליסטיים ושקריים, ששלף מהמותן.

ה. גולן טלקום בכלל לא זכתה במכרז (הגיעה למקום רביעי במכרז, שהיו בו 2 זוכים). מי שזכה היו אלו: מירס ומרתון (חזי בצלאל). בסדרת תרגילים משפטים מלוכלכים סילקו את חזי בצלאל מהזכיייה וגם את הבא אחריו (משקיע מניו-יורק) וכך, גולן טלקום קיבלה, רק בגלל ההפקרות בניהול המכרז במשרד התקשורת, את הרישיון להיות חברת סלולר. 

למכרז התדרים השני (ל-LTE) שהסתיים בינואר 2015 בכלל לא היה צריך לאפשר לגולן טלקום לגשת, כי היא לא מילאה את תנאי המכרז הראשון מ-2011 ולא הפכה לחברת סלולר של ממש, ואז, בסדרת תרגילים מלוכלכים נוספים, "הכשירו במשרד התקשורת את השרץ הזה". הממציאים של ה"הכשר" המפוברק הזה: השר גלעד ארדן, המנכ"ל אבי ברגר וסמנכ"ל בכיר לכלכלה הרן לבאות, שאף חתם על מסמכים מצוצים מהאצבע, שהמציא ממוחו הקודח תחת הכותרת: "שת"פ רשתות", בתור מומחה לאנטנות סלולר... אדם שלא ראה בחייו אנטנת סלולר מקרוב ואין לו בכלל מושג מה זה. מדהים. פשוט מדהים.  

ו. לא גולן טלקום הורידה את מחירי השיחות, הגלישה והמסרונים בסלולר בישראל. מי שעשה זאת ראשון היה רמי לוי תקשורת, שנכנס לשוק הסלולר כ-MVNO כשנה לפני גולן טלקום, בזכות "מהפכת הסלולר" של השר אריאל אטיאס, שפעל נכון בשוק הסלולר (בניגוד למשה כחלון). אחרי רמי לוי, מי שהוביל את הורדת המחירים וה"מהפכה הסלולרית" הייתה מירס, שהפכה להוט-מובייל (למי שיש זיכרון קצר וסלקטיבי, אזכיר שבתחילת התחרות החריפה שלאחר מכרז התדרים הראשון, החבילה הבסיסית של "הכל כלול" של גולן טלקום הייתה 99 ש"ח לחודש ושל מירס-הוט-מובייל היית 89 ש"ח לחודש. עובדה). 

ז. גולן טלקום היא לא יותר מ"פאטה מורגנה", "אשלייה במדבר", אוסף של תרגילים מחוץ לכל נורמה בנוסח "רובין הוד", שקרוב למיליון מתושבי ישראל הלכו שולל אחרי האשלייה הזו, שכעת מתפוצצת. המפלגה של משה כחלון הוקמה על בסיס סיפורי החלומות הללו.  החברה הזו (גולן טלקום) הפרה כל חוק, נורמה ותקנה, מהרגע הראשון של פעילותה ועד עצם היום הזה. היא לא הייתה מתקיימת אפילו יום אחד במדינה נורמלית, שיש בה רגולטורים נורמליים ושומרי חוק. 

למה ה"פאטה מורגנה" הזו התקיימה כל כך הרבה שנים, בדיוק כמו שחגגנו לאחרונה שנה ל"פאטה מורגנה" נוספת ששמה "שוק סיטונאי", שתתפוצץ אף היא, בפרצוף של כולם, תוך כשנה??

מפני שבישראל יש רגולטור לתקשורת, שזו רק קריקטורה של משרד ממשלתי, שמופעל ע"י "טרמפיסטים" חסרי כל כישורים לעולם רגולציית התקשורת ו"חפרפרות", שטובת הציבור מעניינת אותם "כשלג דאשתקד". אם נוסיף לזה את כלי התקשורת, שבכלל אין להם מושג במה מדובר ויודעים רק לעשות Cut & Paste להודעות ולספינים של משרד התקשורת ושאר האינטרסנטים, נקבל את התוצאה העגומה של חברות התקשורת ורשתות התקשורת בישראל, כשאנו ניצבים כיום במצב של מדינה מוכת רעב ומגיפות באפריקה (בהשוואה עולמית, בכל תחומי התקשורת). 

"המפץ הגדול" אותו חזינו - מתגשם. נפילת גולן טלקום היא חלק מהמפץ הזה. הבאה בתור היא Unlimited. 

יש גם מי שנושא באחריות אישית לכאוס הזה: שלמה פילבר, מנכ"ל משרד התקשורת. זה האיש, שנתן "אור ירוק" מקדים לרכישת גולן טלקום ע"י סלקום ולמעשה הוביל במו פיו לחתימת ההסכם בין סלקום לגולן טלקום.

היות והבוס שלו (
בנימין נתניהו) ביחד עם הממונה על ההגבלים העסקיים (מיכלמיכל הלפרין הלפרין, בתמונה משמאל), לא אישרו את המהלך של רכישת גולן טלקום ע"י סלקום, החלטה (שמצויה כאן וכאן), שתוביל לקריסת גולן טלקום, עליו "לקחת את המפתחות" וללכת מהר הביתה (!).

מספיק נזקים הוא כבר גרם לשוק התקשורת הישראלי. אחרי 100 ימי חסד בתפקיד, ניתחנו את כל מעשיו והחלטותיו של שלמה פילבר ונהיה לנו "חושך בעיניים". אסור לתת לזה להמשיך.

השוק יסתדר מצוין בלי גולן טלקום, בלי מרתון, בלי Unlimited וגם בלי שלמה פילבר

 
שלמה פילבר, אחראי אישית לפארסה הנוכחית, בגלל שהוליך שולל את סלקום להבין שהיא יכולה לרכוש את גולן טלקום. 
 
עדכון 12.4.16, 18:00: להלן תגובת גולן טלקום:
"זהו יום אבל שחור בהיסטוריה של הכלכלה והמשק בישראל אנו מצרים על ההחלטה שהתקבלה שהיא כל כולה כנגד המשך התחרות.
ההחלטה בנושא הינה פוליטית בלבד ללא הקשר כלכלי, הרפורמה של שר התקשורת כחלון  מעולם לא הייתה שלמה, השר ארדן לא אישר מעולם את הסכם איחוד הרשתות
וראש הממשלה בנימין נתניהו באי אישור ההסכם חותם את הגולל על עתידה של החברה. 
בגלל שיקולים קטנוניים ואישיים, הפוליטיקאים, אינם פועלים לטובת האינטרס הציבורי ולמען קהל הצרכנים. 
הפוליטיקאים, בחרו בגולן טלקום כשעיר לעזאזל וכקורבן למרות היותה הדוגמה היחידה בהיסטוריה של מדינת ישראל לתחרות אמתית החוסכת בכל שנה 5 מיליארד ₪ ולכל משק בית 10 אלפים ₪ מאז הקמתה.
מעבר לפגישה האישית בכל משק בית ובכל צרכן בישראל, ההשפעה הרחבה והדרמטית יותר תהיה בעצירת השקעות זרות במשק בישראל בעקבות התנהלות כושלת של ישראל ובניגוד גמור לכללי ההתנהגות של ה- OECD".

להלן הודעת משרד התקשורת:
"במשרד התקשורת מכבדים את החלטת הממונה על ההגבלים שהחליטה לדחות את הסכם המיזוג בין סלקום לגולן טלקום.רוה"מ המשמש כשר התקשורת החליט אף הוא לדחות את הבקשה, בדומה לעמדה שהביע שר האוצר בעת הגשת בקשת המיזוג.
משרד התקשורת נערך להמשיך ולהבטיח את השירות והתחרות בשוק הסלולר.
החלטה מפורטת ומנומקת תפורסם בימים הקרובים".
 
עדכון 13.14,16, 17:41mobile HOT פנתה היום במכתב חריף למנכ"ל משרד התקשרות, שלמה פילבר, שלא לאפשר כניעה למיכאל גולן ולפעול ללא דיחוי כדי לעצור כל פעילות, שתהווה מתן פרס לגולן טלקום.
 
החברה מציינת במכתבה, שמתן לגיטימציה לשיח אודות מתן הקלות לגולן טלקום, שמהווה פרס להתנהלות פורעת חוק תוך שהחוטא יוצא נשכר, אינה נתפסת.
 
עוד מציינת החברה, כי גולן מהלך אימים כאילו בלעדיו יקרוס שוק הסלולר. אף כי לכולם ברור, שאין כל חשש לפעילותו התחרותית של השוק. הגיע הזמן, שהשחקן, שהביא לזירת התחרות כללי משחק משלו, יידרש לקיים לאלתר וללא כל הקלה או דיחוי נוסף מחויבויות מהותיות, שהיוו ומהוות מסד ובסיס לפעילות שחקנים חדשים וותיקים בשוק כמו גם להיתר, שניתן לפעילותו של גולן בשוק.
 
החברה מציינת במכתבה את שורת ההפרות, שבצע גולן החל מאי פריסת הרשת  הסלולר שלה, אספקת שירותי דור 4 ללא רישיון והפרות צרכניות נוספות לאורך כל הדרך. 
 
HOT mobile קוראת למשרד, שלא לנקוט במדיניות "שב ואל תעשה", או חמור מכך, לשקול מתן הקלות נוספות למי שבאופן שיטתי מעת תחילת פעילותו עושה דין לעצמו ופועל כראות עיניו.
  
המכתב המלא מצורף - כאן.
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים