Telecom News - חברת EMC בכנס הגדול ביותר בתולדותיה, הפעם עם מייקל דל

חברת EMC בכנס הגדול ביותר בתולדותיה, הפעם עם מייקל דל

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> חברת EMC בכנס הגדול ביותר בתולדותיה, הפעם עם מייקל דל
חברת EMC, שהפכה מזמן לחברת פתרונות תוכנה בגישת ה-DevOps, מוכיחה, ש"היא על המפה", בכנס ענק עם מעל ל-12 אלף משתתפים ממעל ל-100 מדינות. מייקל דל, הבעלים החדש של EMC, עתיד להצהיר על כוונותיו באשר לעתיד EMC. פרופיל EMC בארץ וסיכום 9 הרכישות בישראל, שעשתה EMC לאורך השנים, בכתבה.
מאת: אבי וייס, 30.4.16, 16:50מייקל דל

אירוע EMC Worls 2016, מתקיים ב-2-5 למאי 2016 בלאס-וגאס (ארה"ב) עם מעל ל-12 אלף משתתפים, מעל ל-100 נותני חסות וביתנים, מעל ל-300 הרצאות, שמהן מעל ל-30 הרצאות המוקדשות במיוחד לתחום ה-DevOps ומעל ל-40 הרצאות של מנהלי IT מרחבי העולם (כולל מישראל), שיציגו פיתוחים חדשים והצלחות. 

למי שלא מכיר, להלן פרופיל קבוצת EMC (כיום חלק מ-Dell) והפדרציה של חברות ענק, שהיא עומדת בראשה (EMC Federation):
 
חברת EMC ו-EMC Federation, מספקות פתרונות בתחום ניהול תשתיות מידע ותומכות במחלקות IT בארגונים במשימות שמירה, ניהול, הגנה וניתוח מידע. חברות הפדרציה, שכוללות את: EMCii, RSA, Pivotal, VMware, VCE, Virtuestream, מספקות לעסקים יכולות של IT כשירות - IAAS. זו חברה ציבורית הרשומה בבורסה לניירות ערך בניו יורק ונכללת במדד ה-S&P 500, שמעסיקה כ-70 אלף עובדים ועובדת עם רשת גלובלית של שותפים בתחומי הטכנולוגיה, מיקור חוץ, אינטגרציית מערכות, שירותים והפצה. ב-2015 היו הכנסותיה 24.7 מיליארד דולרים. הטכנולוגיות, המוצרים והשירותים שלה מגיעים ללקוחות ב-100 מדינות.

EMC השקיעה במו"פ כ-20.7 מיליארד דולרים מאז 2003. היא גם השקיעה כ-16 מיליארד דולרים ברכישות ומאז 2005 שילבה לשורותיה 75 חברות טכנולוגיה, 9 מהן בישראל (פירוט  9 החברות בהמשך הכתבה), בהיקף השקעה המסתכם במאות מיליוני דולרים. החברה מפעילה מרכזי מו"פ ב-10 מדינות כולל בישראל ומתקני ייצור בארה"ב ואירלנד. היא פועלת תחת אישור ניהול האיכות המחמיר ביותר של ארגון התקנים הבינלאומי (ISO 9001) ופעילויות הייצור שלה מחזיקות באישור מסוג MRP II Class A.
 
מיזוג EMC ו-Dell
בדצמבר 2015 נחתם מיזוג Dell ו-EMC, שנחשב לגדול ביותר בהסטוריית תעשיית ההייטק. עפ"י ההסכם, נרכשה EMC ע"י הבעלים של חברת דל (Dell) העולמית - המייסד מייקל דל (בתמונה למעלה), שמכהן כיו"ר ומנכ"ל Dell, ובנקי ההשקעות MSD Partner ו-Silver Lake. העסקה משלבת 2 חברות טכנולוגיה מהגדולות בשוק השרתים, האחסון, הוירטואליזציה והמחשבים האישיים. המיזוג מבטא שילוב יכולות של EMC ו-Dell בתחומי טרנספורמציה דיגיטלית, מרכז נתונים מוגדר תוכנה (SDN), ענן היברידי, תשתית אחודה ואבטחת מידע.
 
פרופיל EMC בישראל ומסע הרכישות של סטארטאפים בארץ
EMC ישראל הוקמה ב-1996, כזרוע מכירות ושירותים, שעסקה במכירת מערכות אחסון עתירות ביצועים למגזר הארגוני. כיום מעסיקה החברה בארץ כ-1,200 עובדים, כולל אנשי החברה הבת VMware (פתרונות וירטואליזציה של שרתים ותשתית מחשוב ענן).
 
ב-2006 היא החלה לרכוש חברות בישראל. בתקופה של 3 חודשים נרכשו קאשיה, אנליירס (מכפר סבא) ופרואקטיביטי. באותה שנה, בעקבות רכישה גלובלית של חברת אבטחת המידע  RSA, נוספה בישראל גם הפעילות המקומית של RSA (בעבר חברת סאיוטה הישראלית, שנרכשה ע"י RSA, טרם רכישתה ע"י EMC, ואחד ממייסדיה הוא שר הכלכלה דהיום, נפתלי בנט).
 
בעקבות הרכישות הוקם ב-2006 מרכז המו"פ הראשון של החברה בארץ (קדם לו אתר מו"פ זמני קטן בקיבוץ נירים). ב-2011 הוא הורחב והפך למרכז מצוינות (CoE-Center of Excellence) בהרצליה ולו שלוחה בקיבוץ גליל-ים בהרצליה, בו ממוקמת XtremIO, שנרכשה ע"י EMC ב-2012 ועוסקת באחסון בטכנולוגיית פלאש. מרכז המצוינות הישראלי אחראי לרישום של כ-200 פטנטים ונמנה על רשת גלובלית של 8 מרכזי מצוינות.
 
מרכז המצוינות בארץ כולל פעילויות מחקר ייחודיות, פיתוח עסקד"ר ארנה בריי, ניהול מוצר, שירותים מקצועיים ותמיכת לקוחות. תחומי העיסוק העיקרים הם: אבטחת מידע ((RSA, גיבוי, התאוששות מאחסון, שכפול ואחזור מידע Replication Recovery,Big Data  מחשוב ענן, טכנולוגיות מבוססות פלאש ופיתוח יישומים לארגונים. 

את מרכז המצוינות מובילה ד"ר ארנה ברי, (בתמונה משמאל), סגנית נשיא לחדשנות במרכזי המצוינות והמו"פ ב-EMC העולמית. את פעילות גוף המכירות והשירותים של EMC בארץ מוביל סטפן פטה, סגן נשיא ומנכ"ל EMC באזור אגן הים התיכון.
 
במרץ 2011 הייתה EMC חברת הטכנולוגיה הרב-לאומית הראשונה, שהקימה פעילות מו"פ בבאר שבע. זאת, במסגרת תכנית תמריצים של מרכז ההשקעות במש' הכלכלה, שמעודדת חברות בינ"ל להשקיע בהקמת מרכזי פעילות בפריפריה. היא הייתה גם הראשונה לחתום הסכם שכירות בפארק הטכנולוגיות המתקדמות (ATP) בב"ש, ששוכן בסמוך לאוני' בן גוריון ולמתקנים עתידיים של הצבא, כאשר זה היה עדיין על הנייר, ונכנסה לביתה החדש ביולי 2013. 
 
מרכז המו"פ בב"ש גייס מאז הקמתו כ-150 איש. הוא מנוהל ע"י מאיה הופמן-לוי (בתמונה משמאל) ועוסק בתחומי ביג דאטה, מדע הנתונים, אבטחת מידע, טכנולוגיה מבוססת פלאש, אימות מבוסס מידע וניהול אחסון.מאיה הופמן לוי
 
ב-2013 בעת ביקור מנכ"ל EMC העולמית ג'ו טוצ'י בארץ, הוסכם בפגישה עם רוה"מ בנימין נתניהו, ש-EMC תצטרף להקמת קריית הסייבר הלאומית בנגב, שמובילים מטה הסייבר הלאומי במשרד רוה"מ, עיריית ב"ש ואוני' בן גוריון.

ב-2014 חתמה EMC על הסכם שת"פ עם חברת לוקהיד מרטין, להשקעה וקידום תכניות מו"פ בתחומי מחשוב ענן, אנליזת נתונים וטכנולוגיות סייבר. פעילות זו מתקיימת בפארק ATP בב"ש בשיתוף אוני' בן גוריון.
 
ב-2015 הקימה החברה בארץ את קבוצת פתרונות הסיניב הראליבר בניהולו של ד"ר יניב הראל (בתמונה משמאל), שממוקמת באתר החברה בבאר שבע. הקבוצה מאגדת יכולות של חברות פדרציית EMC עם תוצרים המפותחים במרכז המו"פ של החברה בבאר שבע כדי להציע פתרונות הגנה תפורים לפי צורכי לקוחות במגזרים הציבורי, הפרטי, הצבאי והממשלתי. קבוצה זו זכתה במכרז Cert (סייבר) עם חברות נוספות בהובלת רפא"ל ובמכרז להקמת Cert התשתיות של משרד האנרגיה.
                                   
ב-2015 חנכה EMC את מרכז הפיתוח המשודרג שלה בחיפה, שמבוסס על הפעילות של הסטארטאפ הישראלי ScaleIO מבנימינה, שנרכש ב-2013 .
 
פירוט 9 רכישות EMC בישראל:
את פעילות ההשקעות והרכישות של EMC בישראל מוביל מגיל גורן-2006 גיל גורן, (בתמונה משמאל), סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי בינלאומי ב-EMC. החברה בישראל מבצעת גם השקעות בסדרי גודל שונים בסטארטאפים.

מאי 2006, רכישת קאשיה (Kashya):
מפתחת תוכנה להכפלה והגנה על נתונים ארגוניים, שמאפשרת התאוששות מאסון. הטכנולוגיה שלה חיזקה את EMC Invista, פתרון EMC לווירטואליזציה מבוססת-רשת האחסון, וסיפקה לה את טכנולוגיית הגנת המידע הרציפה (Continuous Data Protection), ששולבה בתוכנת EMC RecoverPoint.

עם הרכישה מוזגה קאשיה בתוך קבוצת התוכנה הגלובלית של EMC, והניחה את הבסיס להקמה בהמשך של מרכז הפיתוח של EMC בישראל. מאיר פנחסוב מנהל את פעילות הפיתוח של קו מוצרי Recover Point בעקבות רכישת קאשיה וקו מוצרי Data Protection Advisor (בעקבות רכישת אילומינטור, ר' בהמשך).
 
יוני 2006, רכישת אנליירס (nLayers):
מפתחת תוכנת Inlight לזיהוי ומיפוי אוטומטיים של יישומים הרצים על גבי מערכות מחשוב בארגון והקישוריות ביניהם. התוכנה שולבה עם הטכנולוגיה של סמארטס (בבעלות הישראלית שאולה אלכסנדר-ימיני), שנרכשה ע"י EMC בדצמבר 2004 תמורת 260 מיליון דולרים. אנליירס הוקמה ב-2003 והצטרפה לקאשיה כחלק ממרכז פיתוח EMC, שעתיד לקום. ב-2010 מכרהEMC  ל-VMware את הפעילות.
 
יוני 2006, רכישת פרואקטיביטי (ProActivity):
מפתחת פתרונות תוכנה לניתוח ועיבוד אוטומטי של תהליכים עסקיים בארגונים (BPM). EMC שילבה הטכנולוגיה בפתרונות הדוקומנטום שלה. המוצר עוסק בתהליכים עסקיים והצגתם באופן גרפי וממכן את ההעתקה המפורטת והאימות של התהליכים העסקיים "כפי שהם", יוצר מפות גרפיות של התהליכים המתעדכנות באופן קבוע, מספק ניתוחים רב ממדיים ויוצר מאגר ידע הניתן לשימוש חוזר ברחבי הארגון.
 
ספטמבר 2006, רכישת RSA (רכישה גלובלית עם פעילות בישראל):
בדצמבר 2005 רכשה חברת האבטחה והסייבר RSA Security את סאיוטה הישראלית, שעל מייסדיה נמנה שר הכלכלה נפתלי בנט, תמורת 145 מיליון דולרים ובספטמבר 2006 נמכרה RSA ל-EMC תמורת 2.1 מיליארד דולרים. RSA עובדת עם כ-90% מהחברות ברשימת "פורצ'ן 500". הרכישה חיזקה את פעילות EMC בתחום פתרונות לניהול מאובטח של נתונים, טכנולוגיות זיהוי והרשאות גישה, הצפנה ו-OTP. מחברה, שממוקדת באחסון הנתונים, הפכה EMC לחברה המאחסנת את הנתונים בצורה בטוחה.
 
פעילות RSA בארץ מתמקדת במו"פ, ניהול מוצר ותפעול שירותי אבטחה מבוססי ענן. רבים ממוצרי RSA, שמפותחים בארץ, מונעים הונאות פיננסיות בהיקף של מיליארדי דולרים מדי שנה ומספקים אימות והסרת סיכונים ל-300 מיליון משתמשים ביישומי בנקאות מקוונת ומסחר אלקטרוני באלפי ארגונים. במרכז המצוינות בהרצליה מפעילה RSA ישראל 24/7 את מרכז השליטה והבקרה (Anti-Fraud Command Center-AFCC) לאיתור ונטרול הונאות גלובליות. בארץ גם מנוהלת פעילות עסקית השנייה בגודלה ב-RSA - קו מוצרי Identity Protection Suite-IPV.
 
הטכנולוגיות העיקריות בהן עוסקתRSA  ישראל: אימות מבוסס סיכונים ואימות אדפטיבי, אנטי-פישינג ואנטי- טרויאני, אנליזה ואופטימיזציה בזמן אמת, מודיעין בתחום הונאה ולחימת סייבר, מניעת הונאה בתחום כרטיסי אשראי, SAAS (ענן האבטחה הגדול ביותר עם 300 אלף משתמשים).גיל שפירא את חטיבת RSA ישראל מנהל גיל שפירא (בתמונה משמאל).
 
אוגוסט 2007, רכישת IP אילומינטור (Illuminator Inc.):
מפתחת פתרונות תוכנה ליישומי שחזור, בקרה ושליטה לארגונים. אילומינטור, ספין אוף של חברת אינטגריטי, שנוסדה באפריל 2004, פיתחה את פתרון שחזור המידע Restore-Illuminator, שמשפר יכולת שחזור והמשכיות עסקית. מוצריה מאפשרים זמינות של מידע ושחזור יישומים חיוניים בהתאם לדרישות רגולטוריות מחמירות לשמירת מסמכים לאורך זמן כגון Sarbanes-Oxley ,HIPAA ו-Gramm-Leach-Bliley ולתקני SLA-Service Level Agreements פנימיים.
 
אוקטובר 2011, רכישת ZettaPoint:
החברה מציעה פתרון אופטימיזציה למאגרי מידע המאפשר להוזיל  עלויות טיפול במאגרי מידע ולא מכביד על יישומים אחרים במערך המחשוב של הארגון. זטה פוינט מפתחת מוצר העוקב אחר מחזור החיים של המידע במסדי נתונים. המוצר מזהה את דפוס המידע וממליץ איך לנהלו בכל אחד משלבי מחזור חיי המידע. המעקב מסייע לארגונים גדלים המנהלים כמויות מידע עצומות בעידן הביג דאטה.
 
מאי 2012, רכישת XtremIO:אהוד רוקח
XtremIO מתמחה באחסון מידע על גבי דיסק מגנטי של מחשבים אישיים ומחשבי ארגונים גדולים על גבי כונני זיכרון פלאש (SSD-Solid State Drive). טכנולוגיה זו נועדה למנף יכולות ולשפר ביצועים ומהירות עבודה עם זיכרונות פלאש. הפלאש ניתן לתכנות חוזר באמצעים חשמליים ומשמש גם כתחליף לכונן זיכרון קשיח בעל חלקים נעים. מנהל פעילות XtremIO, שממוקמת בקיבוץ גליל ים בהרצליה, הוא אחד המייסדים של החברה-אהוד רוקח (בתמונה משמאל).
 
נובמבר 2012, רכישת More IT Resources:
גרינפלאם (Greenplum), חטיבה ב-EMC, שעוסקת בביג דאטה, רכשה את חברת ה-IT הישראלית More IT Resources מפתחת המוצר MoreVRP, פלטפורמה לשליטה וניטור של מאגרי מידע. פעילות החברה הישראלית עם פעילות גרינפלאם הוטמעו בפעילות החברה הבת החדשה PIVOTAL, שהקימה EMC ב-2013.
 
יולי 2013, רכישת ScaleIO:
חברת ScaleIO מפתחת פתרונות מבוססי תוכנה המאפשרים ניהול יעיל ומהיר של מערך האחסון וחסכון של עד 80% מעלויות האחסון. התוכנה שלה מייצרת רשתות וירטואליות המאפשרות לנייד את האחסון בין השרתים הקיימים בארגון. מנהל פעילות SCALEIO ישראל, שממוקמת בחיפה, הוא בועז פלגי, שנמנה על מייסדי החברה.

הכותב הוא אורח EMC בכנס EMC World 2016 בארה"ב.

עדכון 3.5.16: הכתבה מכנס EMC: שלום לשם המותג EMC, ברוך ה בא המותג Dell Technologies" -
ג'ון טוצ'י, יו"ר ומנכ"ל EMC הודיע, שהוא מסיים את תפקידו עם השלמת המיזוג בין DELL ל .EMC-מייקל דל, היו"ר והמנכ"ל של Dell הכריז על השם החדש של החברה המאוחדת, שהוא יעמוד בקרוב בראשה Dell Technologies . יש כאן איחוד כוחות לכניסה לעידן ה-IoE כאשר HP מאבדת נתחי שוק לענקית הממוזגת – כאן.
 
DELL-EMC 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים