הפחד משירות הענן נעלם בישראל והישראלים מסתערים כעת על הענן

דף הבית >> סקירות טכנולוגיות >> הפחד משירות הענן נעלם בישראל והישראלים מסתערים כעת על הענן
הפחד משירות הענן נעלם בישראל והישראלים מסתערים כעת על הענן
מאת: אבי וייס, 21.5.16, 18:59הראל יפהר
 
אמזון (AWS) הפכה ל"סמן הימני" של שירותי הענן בישראל לא רק ליזמים אלא לכל פלחי השוק. חשיפת ההצלחה של שירותי הענן בישראל, מהם סוגי שירותי הענן המבוקשים ביותר ומי הן החברות המובילות בשימוש בשירותי ענן בישראל?
 
"בסופו של דבר, מה שמבדל מתחרים אלו האפליקציות", מתאר הראל יפהר ,מנכ"ל AWS  ישראל. "לא רק היזמים הישראלים נמצאים בענן. אנו רואים זאת כמעט בכל החברות הגדולות. כמעט כולן עוברות לענן. הארגונים מבקשים גישה מהירה לשירותי מחשוב ומעוניינים לשלוט בהוצאות שלהם".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם הראל יפהר (בתמונה), כדי לשמוע על הרחבת שירותי הענן של אמזון ולאן אמזון הולכת, במיוחד בישראל. AWS (כמפורט בתצלום בתחתית המאמר) נמצאת כיום עם 12 מרכזי מיחשוב ענן בעולם, ובמהלך השנה תתרחב עם עוד 5 מרכזי מיחשוב ענן. במקביל, AWS חתמה הסכם להרחבת החיבורים הבינלאומיים בסיבים ימיים, בין המרכזים הבינלאומיים שלה, כדי לספק רמת שירות משופרת וכמענה לעלייה בצריכת השירותים שלה בענן.
 
שאלה: מה מצבה של אמזון (AWS) בתחום שירותי הענן?
הראל יפהר: "אנו ב-AWS עוזרים לארגונים ולעסקים מכל סדר גודל, החל מסטארטאפ בתחילת דרכו וכלה בארגוני ענק לרבות ממשלות, להתמקד בעסק שלהם. אנו מסירים מהם את הנטל של ניהול מערכות ה-IT.
 
בעבר, עסקים וארגונים בזבזו הרבה כסף לרכוש חומרה לצרכי המחשוב שלהם, חומרה, שדרשה בניית Data Center מקומי עם שטח רצפה יקר, מיזוג אוויר, חשמל, טכנאים ומערכות ניהול, שנועדו רק לצורך מענה לצרכים של המחשבים הללו. המהלכים הללו לקחו המון זמן, התעסקו בזה המון אנשים, ואחרי 3 שנים, כשגמרו לבנות הכל, הארגון גילה לפתע, שהכול התיישן וכבר לא רלבנטי לצרכים של הארגון.
 
מלבד זאת, מערכות המחשוב המקומיות דרשו כל הזמן תמיכה, שדרוגים ועדכונים, מה שגזל הרבה זמן ומשאבים. זה הופך תכניות עסקיות ללא רלבנטיות תוך זמן קצר מאוד.
 
במקביל, החלה תופעה בה יזמים זריזים, בלי שום תשתיות מחשוב, או תשתיות בכלל, נכנסו לשוק והחלו 'לעשות שמות' בתעשיות, שלא הצליחו להתאים את עצמן לקצב ההתפתחות. תראה מה עשתה Airbnb לתעשיית המלונאות. זו חברה, שאין לה מלון אחד ברשותה, ושום מערכת מחשוב מקומית. והיא לא יחידה בשוק, שהחלה להכחיד תעשיות מסורתיות בצורה כזו.
 
לכן, ארגונים בכל תחום נאלצו ללכת מהר קדימה וכאן אנו נכנסנו לתמונה. אנו מסירים מהם את הדאגה לכל מה שקשור למחשוב. אנו מנתקים אותם מהתלות במחשוב וכך הם יכולים להתמקד במטרות העסקיות והארגוניות שלהם.
 
ההצלחה שלנו באה משום שאנו מחייבים את השירות שלנו רק לפי צריכה. כל מה שאנו מפתחים מגיע מהדרישות של הלקוחות. אנו כל הזמן בוחנים מה הלקוחות צריכים ומבקשים וזה מה שאנו עושים".
 
שאלה: מה סוג השירות המבוקש ביותר אצלכם?
תשובה: "ממה שאנו רואים, הרוב מבקשים ,IaaS שינוהל על ידנו. זה מספק להם את מירב היכולת להתמקד בעסק, באפליקציות העסקיות, ולא במחשוב ובתשתיות.
 
יחד עם זאת, אנו מספקים ללקוחות הכל, גם PaaS וגם SaaS, בהתאם לצורך של הלקוחות. מבחינת היקף הביקוש, הרוב ב-IaaS.
 
יש לנו בעולם מעל למיליון לקוחות ב-190 מדינות.
 
ללקוחות יש כמה אפשרויות לצריכת השירותים בענן ובכללן:
א. צריכה לפי שעה. זו שיטה, שהלקוחות מעדיפים שנמדוד, כי הם עצמם מודדים את ההוצאות של עצמם לפי שעה. אני לא מכיר לקוחות המודדים את עצמם לפי דקות.
ב. אם יש צריכה של שירותי אחסון - Storage, התשלום הוא לפי נפחי האחסון.
ג. יש שירותי Reserved Instances, שנועד ללקוחות המתחייבים, למשל, לשנה ואז הם מקבלים מחירים מופחתים.
ד. יש מודלים נוספים, למשל כאלה הנקראים Spot, שהם ניצול של משאבים לא מנוצלים באזור מסוים, שנמכרים במכרזים - Bids.
 
הלקוחות הם הבוחרים את מודל התשלום והם יכולים בכל רגע להפעיל כמה שיטות אפילו במקביל, לפי הצרכים שלהם. אנו ממליצים ללקוחות לפי אופי הצריכה שלהם, מה המודל המתאים ביותר עבורם, אבל הלקוח בסופו של דבר הוא המחליט".  
 
שאלה: מה עושה AWS בישראל?
תשובה: "המשרדים שלנו נפתחו בישראל ב-2014. כך, שאנו יחסית די חדשים בשוק הישראלי. גם ביצענו כאן רכישה של סטארטאפ (Annapurna Labs בתחילת 2015). גם בעולם אנו די צעירים, בקושי 10 שנים בשוק שירותי הענן. למרות זאת, ההישגים שלנו מדברים בעד עצמם.
 
השוק הישראלי, עוד בטרם הוקם הסניף הישראלי, היה בין השווקים הראשונים בעולם מחוץ לארה"ב שהחלו להשתמש בו ב-AWS. הישראלים הם חדשניים, מאמצים ראשונים, אוהבי סיכונים ולא מפחדים להיכשל.
 
כדי להיות קרובים ללקוחות שלנו, AWS פתחה את המשרד הישראלי, במיוחד כדי לייעץ ללקוחות איך ניתן לנצל טוב יותר ויעיל יותר את השירותים שלנו. פיתחנו כמה שירותים מיוחדים לשוק הישראלי דוגמת 'מרחב עבודה' - AWS Pop-up Loft שזכה להצלחה רבה מיד עם השקתו. אנו מקיימים גם תחרויות ליזמים, תומכים ומעודדים אותם.
 
אני יכול להתגאות בכמה הצלחות שלנו בישראל, עם לקוחות, שהסכימו שנחשוף את שמם:
·  Viber שגדלה מסטארטאפ זעיר לחברה המשרתת כיום מעל ל-500 מיליון לקוחות ברחבי העולם. הגידול המדהים הזה אפשרי רק כתוצאה משימוש בשירותי הענן שלנו.
· גטקסי – Gett, שהחלה מאפס וגדלה בקנה מידה עולמי לא רק בתחום המוניות. השינוי המהיר של המודל העסקי שלה, כך שהיא מובילה היום הכל, לא רק אנשים, היה אפשרי בגלל שהיא השתמשה בשירותי הענן שלנו.
·  Wix, חברה מצליחה בקנה מידה עולמי, בנויה על שירותי הענן שלנו.
·  תדיראן טלקום הפעילה את שירותי המרכזיות והטלפוניה המצליחים שלה בענן שלנו, בפתרון בשם Aeonix.
· IronSource  - חברה, שצמחה מאפס לפני כ-5 שנים בתחום קשה של הפצת אפליקציות, וכיום היא הצלחה בינלאומית ענקית, שיושבת על שירותי הענן שלנו.
· נכנסנו גם לארגונים גדולים, שלא חשבו בעבר, שנוכל להיכנס אליהם, למשל לבנקים. דוגמה: אנו מספקים לבנק הפועלים את הפלטפורמה להפעיל סטארטאפים וטכנולוגיות חדשות בתחום הפינטק.
·  YES מפעילה מערכת בענן כדי לנהל ולאסוף מידע מהממירים שבידי הלקוחות שלה.
·  יש לנו כמובן עוד דוגמאות רבות להצלחות בישראל, החל מצ'קפוינט וכלה בחברות, שהעדיפו שלא נחשוף את שמן.
 
ארגונים בינלאומיים רבים ומשלחות מגיעות כל הזמן לישראל כדי לראות את ההצלחות הקיימות כאן, כי כיום מבינים בעולם, שיש מה ללמוד מההתפתחות של היזמות בישראל.
 
אני אומר למנהלים, שאני פוגש, שהענן עוזר להם להכניס תרבות של חדשנות בארגון שלהם. בעבר, כל מי שיזם ופתח בארגון היה צריך לבקש משאבים ועבר תהליכים בירוקרטיים יקרים וארוכים עד שקיבל את המשאבים הללו. אם הרעיון או הפיתוח שלו נכשל, היו באים אליו בטענות, כי הוא בזבז הרבה כסף לשוא. אנו באים ומסירים את החסמים הללו. הענן מבטל בבת אחת את כל התהליכים של הזמנת משאבים ומוריד את הפחד להיכשל, כי משאבים, שאין בהם צורך, פשוט מפסיקים לשלם עליהם.
 
אני מאמין, שכישלונות מלמדים את היזמים איך להצליח. אם נכשלים כמה פעמים, לומדים מה עובד וכך מגיעים לפתרון הנכון. הענן הוא כלי נהדר להיכשל בו. זה מהיר ולכן תהליכי הלימוד הם מהירים. זה הסוד של המצליחנים, הם נכשלו קודם הרבה פעמים ולמדו מה יכול להצליח". 
 
שאלה: מתי נראה ענן של AWS פיזית בישראל?
תשובה: "אנו עומדים בקשר ישיר עם הלקוחות שלנו לבחון כל הזמן מה הצרכים שלהם. אנו מקשיבים להם ומעדכנים את השירותים שלנו לפי הצרכים שלהם. כרגע, 12 המרכזים ברחבי העולם ועוד 5 מרכזים שנבנים כעת, עונים על הצרכים.
 
אבל זה לא הסוף של ההתרחבות. בהתאם לביקושים נשקול גם את ההתרחבות לישראל".
 
שאלה: מה אתה משיב לאלה הרוצים לקחת שירותי ענן דווקא מעננים הנמצאים פיזית בישראל?
תשובה: "השוק מספיק גדול ואנו שמחים שיש תחרות. תזכור, שאנו רק 10 שנים בשוקהעולמי. כך, שיש לנו עוד לאן לגדול.
 
בגלל שהתחרות כל כך גדולה, אנו נעים מאוד מהר קדימה. רק בשנה האחרונה הכרזנו על מעל ל-700 שיפורים ושירותים חדשים. הכל בגלל דרישות הלקוחות שלנו. אין לזה מקבילה אצל שום מתחרה.
 
ממה שאני רואה ורבים אומרים את זה בשוק הישראלי, הפכנו כאן בישראל לנורמה. שירותי AWS הפכו לסמן הימני של השוק. כל זה השגנו ב-3 שנים בלבד, שאנו כאן בישראל.
 
זה גם מצביע על הבשלות של השוק הישראלי לעבור לענן. הפחדים מתחום האבטחה ירדו. אנשים מבינים, שהענן יותר בטוח.
 
כיום, כל פרויקט חדש בארגונים בישראל מתחילים עם תשתיות ענן. מעטים מתחילים פרויקט בתשתיות, שאינן בענן. המנהלים הישראלים, גם בארגונים הכי גדולים ומסורתיים הבינו, שלענן יש ערך עבורם. הענן מספק להם רציפות, יציבות, יכולת מתן מענה מהיר לכל העולם. זה יותר בטוח וזה גם יותר זול. נגמר הצורך לבנות בתוך הבית עוד Data Warehouse. הענן הוא הנורמה החדשה בארגונים הרוצים לנוע מהר".  
 
שאלה: לאן אתם מתפתחים בישראל?
תשובה: "אנו ממש בתחילת הדרך ולעניות דעתי אנו אפילו לא מגרדים את פני השטח. יש כאן בישראל כל כך הרבה עסקים וארגונים הזקוקים לנו, שאנו מתמודדים על הצורך לענות לביקושים ולכן אנו מגייסים כל הזמן עוד כוח אדם מקצועי וגדלים. כשהתחלנו כאן בישראל היה לנו בקושי משרד קטנטן וכעת יש לנו קומה שלמה. אנו מחפשים בשוק את האנשים הטובים ביותר בתחום שירותי הענן ומצרפים אותם לצוות שלנו.
 
אני מאמין, שאנו יכולים לעזור ללקוחות שלנו לנוע לענן ולהיות גמישים. לכן הם מגיעים אלינו.
 
ממה שראינו בישראל, מה שמצליח זה Live Demos. הישראלים רוצים לראות את זה עובד בעיניים שלהם. מצגות לא עושות רושם כאן. לכן, אנו מבצעים המון הדגמות חיות, כי הישראלים אוהבים חדשנות ולא מפחדים להתנסות, בדיוק כמו שהם לא מפחדים להיכשל. אני מאוד גאה במה שהצלחנו לעשות כאן בזמן כל כך קצר.
 
ההצלחות הכי בולטות שלנו הן חברות ישראליות, שפרצו לעולם הרחב בזכות הפלטפורמה שלנו. זו הגשמת חלום עבורם וגם עבורנו".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
הראל יפהר: "אני חולם, ש-AWS תגדל כמו שהיא גדלה עד היום ומהר יותר. אנו רק בתחילת הדרך ואני מעוניין, שנגדיל את היכולות שלנו לעזור ליזמים ולעזור לכלכלה הישראלית.
 
אני מאמין, ששירותי הענן לא רק מסייעים לחברות להצליח, הם מסייעים לאקוסיסטם שלם לצמוח סביב שירותי הענן. זה מה שמניע את הכלכלה הישראלית קדימה.
 
אנו כל הזמן מבצעים שינויים בשירותים שלנו, הכל נובע מהלקוחות שלנו. ממה שאני מאמין בו, ישראל היא מקום מצוין לגדול בו עם שירותי AWS".
 
בתמונה: פריסת מרכזי הענן הקיימים והעתידיים של AWS  בעולם (לחיצה על התמונה מגדילה אותה):
מפת AWS
שירותי ענן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים