Telecom News - ד"ר אביחי מנדלבליט היועץ המשפטי לממשלה מנותק לגמרי מהמציאות

ד"ר אביחי מנדלבליט היועץ המשפטי לממשלה מנותק לגמרי מהמציאות

דף הבית >> דעות ומחקרים >> על סדר היום >> ד"ר אביחי מנדלבליט היועץ המשפטי לממשלה מנותק לגמרי מהמציאות
ניתוח: בחוות הדעת המשפטית הראשונה החשובה של היועמ"ש בעניין הסדרת "ניגוד העניינים", שהוא מצא בין שר התקשורת ורוה"מ (ביבי נתניהו) והבעלים של בזק (שאול אלוביץ'), הוא הוכיח, שהוא מנותק לגמרי מהמציאות וגם לא יודע לקרוא חוקים ותקנות הכתובים בלי ניקוד. מדהים מה יצא תחת ידו של היועץ משפטי לממשלה. שפל מדהים ומזעזע במערכות אכיפת החוק בישראל 
מאת: אבי וייס, 16.6.16, 21:10אביחי מנדלבליט

ניתוח: ד"ר אביחי מנדלבליט, (בתמונה משמאל), היועץ המשפטי לממשלה, למיטב הבנתי הצנועה, כשל כישלון חרוץ בחוות הדעת הראשונה, שיצאה תחת ידו (כאן), בעניין הסדרת ניגוד העניינים בין ביבי נתניהו לשאול אלוביץ'.
זאת, אחרי שיש כבר הסדר כזה בתוקף, שהוסדר אחרי כניסתו של נתניהו לתפקיד שר התקשורת, הסדר עליו חתם היועמ"ש שקדם לד"ר מנדלבליט: עו"ד יהודה וינשטיין - כאן

לא רק שהוא (ד"ר מנדלבליט) יצר "ניגוד עניינים" בהבל פה על שטויות, החלטה שאין לה שום בסיס ב"נוהל לניגוד עניינים של שרים" (סעיף 7 ועוד סעיפים, למשל סעיף 11), ואם יש בכלל איזה קשר או קשרים בין משרד התקשורת לבזק הוא מתקיים ברמה של המנכ"ל ולא ע"י ראש הממשלה ביבי נתניהו (ככה זה צריך להיות), ויצר עי"כ במו ידיו נזק בלתי נסלח לשוק התקשורת (גם אם ימונה לאלתר שר תקשורת חדש במשרה מלאה), היועמ"ש הפך את עצמו לצחוק והוכיח, שאין לו שום קשר למציאות ואין לו שום הבנה במה שהוא עוסק וכותב.

אם היועמ"ש כתב 10 עמודים של הנחיות מפורטות ביותר, בגלל שביבי ואשתו נפגשו עם אלוביץ' ואשתו במסעדה ופטפטו והחליפו בדיחות וריכולים כמו שעושים במפגשים כאלה, כמה עמודים היועמ"ש צריך לכתוב, אם הרגולטור הכי חשוב בתקשורת ושממונה על הפיקוח בשוק התקשורת ובעיקר בפיקוח על מעשיו של ביבי נתניהו, היה נכנס כל ערב למיטה של שאול אלוביץ', למיטה של חיים סבן ולמיטה של פטריק דרהי??

אם מישהו חושב שאני צוחק, אז הוא פשוט טועה. הנה צילום הלקוח היישר ממכתבו הטרי של היועמ"ש, אביחי מנדלבליט:

 צילום
מי שלא הבין, עו"ד עו"ד דנה נויפלדדנה נויפלד (בתמונה משמאל, היועצת המשפטית של משרד התקשורת) מונתה לפקח על ביבי נתניהו ולדווח ליועמ"ש על המצב והנסיבות בכל הקשור בעיסוקי ביבי נתניהו בנושאים הקשורים לבזק (אלוביץ'). פשוט לא ייאמן, שהיועמ"ש "מינה את החתול לשמור על השמנת"... 

בדצמבר 2013 נודע לי, שעו"ד דנה נויפלד הפכה לבת זוגו הקבועה של ד"ר עו"ד דוד תדמור (לשעבר הממונה על ההגבלים העסקיים ובאותה עת הבעלים והשותף של משרד עורכי דין גדול בשם Tadmor & Co). היא אף עברה להתגורר איתו תחת קורת גג אחת.

דוד תדמור העיד אז על עצמו (באתר האישי שלו), שהוא יועץ של חברת פרטנר (בבעלות חיים סבן) בכל נושאי הרגולציה של פרטנר מול משרד התקשורת. בעקבות החשיפה שלי, הובהר לי בע"פ ובכתב, שדוד תדמור ניתק כל קשר למי מחברות התקשורת, שקיבלו שירותים במשרד שלו
ברגע שדנה נויפלד נכנסה לחייו (היו כמה חברות תקשורת, לא רק פרטנר. הוא ייצג כל הזמן חברות תקשורת, לרבות סלקום, ובזמנו גם את קבוצת אלון (יופון) ועוד). גם נחתם כנראה מסמך "הסדר ניגוד עניינים" עם דנה נויפלד, שבו הובטח, שדוד תדמור לא מתקרב בכלל לעסוק בשוק התקשורת, בשום מצב, כל עוד היא בת זוגו וגרה איתו ביחד.

אולם, ד"ר עו"ד דוד תדמור, אחד המוחות הכי מבריקים ומוצלחים הקיימים בשוק הישראלי בענייני רגולציה, לא החזיק הרבה מעמד בהינזרות שלו ממגע עם שוק התקשורת, ויצר שותפות, ששמה 
"תדמור ושות' פרופ' יובל לוי ושות'", משרד עורכי דין מאוד גדול (מעל ל-100 עורכי דין), שלקוחות שוק התקשורת הם לקוחות קבועים שלו.

אם לא די בכך, הם (המשרד הזה) מחזיק במניות IBC המתחרה בבזק והשותף במשרד (עו"ד עופר לוי, ככתוב במסמך שהלינק אליו מצוי בפסקה הבאה), הוא דירקטור בכיר ב-IBC (המכונה אנלימיטד, ה"אויבת" הכי גדולה של קבוצת בזק) והמשרד עצמו הוא משרדי עורכי הדין של IBC, מזה שנים, ככתוב במסמך. 

כשעלינו על זה, היועמ"ש הקודם כבר לא היה יכול להעלים עיין מניגוד העניינים אדיר הממדים הזה (זה לא זוג, שיושב בפעם בשנה ואוכל במסעדה עם הזוג אלוביץ'. זה זוג שגר יחד באותו בית, כל השנה...).

לכן, הוכן מסמך ניגוד עניינים חדש ומקיף לעו"ד דנה נויפלד, מסמך שגם עו"ד ד"ר דוד תדמור חתום עליו, ולמעשה היא מנועה מלעסוק בכמעט כל שוק התקשורת ובמיוחד בענייני בזק (ראה למשל סעיף 5 בהסכם "ניגוד העניינים" הזה ובעוד סעיפים).

הרבה יותר חמור מצבה, ממצבו של ביבי נתניהו... 

אבל זה לא הפריע ליועמ"ש הטרי, שמנותק מכל מציאות, למנות אותה "משגיחת כשרות לניגוד עניינים", על ביבי.

איך היועמ"ש אביחי מנדלבליט לא ידע שהיא עצמה נמצאת ב"ניגוד עניינים" כה יסודי וחמור בשוק התקשורת??

אם לא די בכך, אותה דנה נויפלד, מסובכת באין סוף תככים, תחמונים וצרות, למשל שכירת עו"ד תמר גולן, כדי להגן על עצמה וחבריה לתחמונים, והיועמ"ש היה אמור לפסוק בעניינה, מה שלא קרה.

לכן, היא כנראה הרגישה חופשיה לצפצף על הכל ולבשל תחמונים, לא תמיד ישירות אלא באמצעות עורכות הדין הקיימות אצלה, בכל הנושאים שיש במשרד התקשורת.

יש באתר זה אין סוף סיפורים מרתקים, החל מ"תפירת מכרזים" וכלה בתחמון קנסות על עבירות, שלא היו ולא נבראו על בזק (וגם קצת על הוט). ואלו הם האנשים שצריכים לפקח על ביבי, שלא יחטא ב"ניגוד עניינים"... פשוט מדהים רמת החוצפה והניתוק של היועמ"ש. 

חוסר יכולת של היועמ"ש החדש לקרוא חוקים, הנחיות ומסמכים הכתובים בעברית בלי ניקוד.
איך הגעתי למסקנה החמורה, שהיועמ"ש אביחי מנדלבליט לא יודע לקרא עברית בלי ניקוד? מפני שחוק התקשורת והנחיות שר התקשורת (ודברי החקיקה, שהוגשו לכנסת בנוגע לחוק התקשורת), כולם כתובים בלי ניקוד, והוא משום מה לא הצליח לקרוא אותם.

המסמך של היועמ"ש מלא שגיאות בסיסיות של טירונים בהבנת וקריאת חוק התקשורת, וכאן אני רוצה להתייחס רק לפסקה אחת מאוד חשובה, והנה הצילום שלה היישר מהמסמך של אביחי מנדלבליט:
תצלום שני
 
האם היועמ"ש שאל או בדק למה השירות של "שירותי טלוויזיה על רשת האינטרנט" "אינו מפוקח ע"י משרד התקשורת"??

האם הוא בדק שזה בכלל חוקי? הוא הרי היועמ"ש!

התשובה ברורה, הוא לא בדק.

חוק התקשורת לא מאפשר להפעיל שום שירות בשוק התקשורת, לא לחברות ישראליות ולא לחברות זרות, ללא רישיון. כבר עסקנו בעניין זה מספר פעמים, לאחרונה בעניין כניסת נטפליקס ישראל. לא אחזור כאן על כל ההסברים המשפטיים, שכבר מצויים במאמרים הקודמים, ואביא את השורה התחתונה: 

המחוקק (כאןלא השאיר שום פרצה בהבנה של הצורך ברישיונות (מאחד או יותר מהסוגים, שנמנו בחוק) כדי לשדר שידורי טלוויזיה, גם מעל לרשת האינטרנט (OTT). יתרה מכך. בניגוד לסדרת העבירות, שלא קיימות, שבגינן בזק והוט קיבלו קנסות (כמנותח בסדרה ארוכה של כתבות שהסתיימה כאן), הרי בנושא של שידורי טלוויזיה ו-VOD ללא רישיון על רשת האינטרנט, יש סעיף עונשין ברור לחלוטין בחוק (6לז'), ויש עוד סעיפי עונשין בחוק בעניין שידורים ללא רישיון, כולל על רשת האינטרנט, כולל למי שעוזר להפיץ שידורי טלוויזיה ללא רישיון מתאים.

בנוסף, יש חוק ברור בעניין שידורי "עידן +". חברות ה-OTT "שודדות" את משאבי "עידן +" הציבוריים (של המדינה), בלי כל רישיון (צריך 3 רישיונות בו זמנית לעידן +" על רשת האינטרנט), כמנותח למשל כאן

כך, החוק (בעניין שידורי טלוויזיה ו-VOD כולל על רשת האינטרנט, לרבות שידורי "עידן +" על רשת האינטרנט), לרבות מסמך מדיניות השר, שהפך למעשה חקיקה מאוד מפורט בכנסת), הפך למרמס ולצחוק, בעיקר בתחום הטלוויזיה הרב-ערוצית על רשת הפס הרחב (
OTT) ולא רק שם (ראה הסיפור של גולן טלקום), בא כעת היועמ"ש אביחי מנדלבליט ונותן גיבוי במו ידיו להפרות החוק הללו, בלי שום בדיקה מה אומר החוק ומה היו מעשי החקיקה בכנסת בתחום השידורים על רשת האינטרנט. במקום לאכוף את החוק, הוא מצטרף לעושים צחוק מהחוק.

בהזדמנות זו מומלץ מאוד להיזכר מה כתב בפוסט האישי שלו הכתב והתחקירן רביב דרוקר, לפני ש"הפך את עורו", על ד"ר אביחי מנדלבליט ב-4.1.16 ופרסם זאת תחת הכותרת המדברת בעד עצמה: "המסמך המלא של ויינשטיין על מנדלבליט והשאלה המטרידה – האם אפשר למנות ליועהמ"ש אדם ששיקר בחקירותיו?".

לעניות דעתי, וגם אחרי קריאת מה שכתב עליו היועמ"ש הקודם עו"ד וינשטיין, פשוט בושה וחרפה שזו הרמה של היועץ המשפטי החדש של מדינת ישראל, כעולה מהמסמך שעליו הוא חתום.
 
הצילו!
עדכון 21.2.21פורסם כאן הפרוטוקול של הדיון בבג"ץ בנושא הסדר ניגודי העניינין של נתניהו. מדובר בדיון הזוי ביותר ומנותק מכל מציאות בבג"ץ, בעניין ניגוד העניינים לא רק של נתניהו, אלא גם של השר אוחנה. זה מה שמעסיק את השופטים בבג"ץ, כבר כמה דיונים, שטרם הסתיימו (גם הדיון הזה טרם הסתיים ויהיה לו דיון המשך). פשוט לא ייאמן, לאן היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט (בעקבות עו"ד דינה זילבר ויד ימינה לניסוח המסמכים ההזויים הללו: עו"ד דנה נויפלד), גרר את שופטי הבג"ץ וסוללת עורכי הדין שעוסקים בנושא, כולל העותרים הרבים כנגד נתניהו, מכת "רק לא ביבי". 
אין נבנה הסדר ניגוד העניינים ההזוי הזה ומי עומד מאחוריו, יש בכמה חשיפות שפרסמתי, למשל: https://bit.ly/DanaNoyfeld. 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים