Telecom News - חשיפת המשך הטיוח וההגנה על "גיבורי הפרשה הסודית" ע"י שלמה פילבר

חשיפת המשך הטיוח וההגנה על "גיבורי הפרשה הסודית" ע"י שלמה פילבר

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> חשיפת המשך הטיוח וההגנה על "גיבורי הפרשה הסודית" ע"י שלמה פילבר
בלעדי: הרמת המסך על המשך מפתיע לשערוריית שכירת שירותיה של עו"ד תמר גולן, שהגנה (ובהצלחה) על "גיבורי הפרשה הסודית" (עדן בר-טל מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר ותמי לשם, סמנכ"ל בכיר למינהל ומשאבי אנוש). הפעם עומד במרכז השערורייה המנכ"ל הנוכחי של משרד התקשורת - שלמה פילבר. מה כל זה קשור לעו"ד אריק רשף?
מאת: אבי וייס, 20.9.16, 07:30שלמה פילבר

מה משותף לעו"ד אריק רשף (עד לאחרונה - מהלשכה המשפטית של משרד התקשורת), עו"ד דנה נויפלד (היועצת המשפטית של משרד התקשורת), עדן בר-טל (לשעבר מנכ"ל משרד התקשורת), אסף גרנדמן, (קב"ט משרד התקשורת), נתי שוברט, (סמנכ"ל בכיר לניהול ספקטרום ורישוי תדרים במשרד התקשורת) ותמי לשם (הסמנכל"ית הבכירה למינהל ומשאבי אנוש במשרד התקשורת)?

את התשובה המלאה לשאלה הזו אחשוף בכתבה הבאה. רמז למה ייחשף כבר סיפקתי כאן, בפרשת "האקסלרטור" באגף הספקטרום במשרד התקשורת. בכתבה זו "נרים את המסך" מעל פרשה חדשה אחת ומאוד מפתיעה, שמתרכזת סביב השם: עו"ד אריק רשף. מייד נחשוף איך הוא קשור למנכ"ל המשרד (שלמה פילבר).

הפרשה הזו החלה כשכתבתי (כאן) לפני כשבוע וחצי את הכתבה על "מצעד הפורשים" ממשרד התקשורת, ביניהם הוזכר השם עו"ד אריק רשף מהלשכה המשפטית. בתגובה לפנייתי, קיבלתי 2 תשובות ממשרד התקשורת, בהפרש של רבע שעה זו מזו:
התשובה הראשונה נשלחה אלי ב-6.9.16 בשעה 09:30 בזו הלשון: "אריק רשף יצא לגמלאות במועד". השניה נשלחה אלי ב-6.9.16 בשעה 09:45 וזו לשונה: "אריק יפרוש לגמלאות במועד הפרישה. ולא כפי שכתבת בטעות פרישה מוקדמת".

כשאני מקבל 2 נוסחים לא זהים של אותה תשובה (האחד מדבר על כך שהוא כבר פרש והשני מדבר על כך שהוא יפרוש במועד לא מוגדר), מייד זה מעורר אצלי את החשד שמה יש כאן נושא הדורש חשיפה.

הדבר הראשון, שנזכרתי בו, היות ובימים האחרונים אני עוסק רבות בכל ההיבטים של "חשיפת הפרשה הסודית", הוא, שעו"ד אריק רשף היה העו"ד היחיד, שהוזכר בפסק הדין של בית הדין המחוזי בת"א, מכלל עורכי הדין, שהיו וישנם בלשכה שהמשפטית של משרד התקשורת (למעט עו"ד דנה נויפלד, היועצת המשפטית, שמייד נחזור אליה), והנה הציטוט המקורי מפסק הדין:
עו"ד אריק רשף

מהציטוט המוזר הזה עולה, שלעו"ד אריק רשף היה מידע מדויק ב"פרשה הסודית" ואת הידע הזה הוא היה חולק מפעם לפעם עם חבריו במשרד התקשורת, שהפיצו זאת הלאה (למשל במפגשים בארוחת הצהריים).

לכן, החלטתי "לחפור" יותר עמוק ולנסות לגלות אם עו"ד אריק רשף יצא לגמלאות, או אולי הוא לא יצא לגמלאות. ואז עליתי על דבר מאוד מפתיע, שמייד פניתי אודותיו בדחיפות להנהלת משרד התקשורת בשאלה הבאה:
"יש כאן [ממכם] שתי תשובות: אריק רשף יצא לגמלאות  במועד. אריק יפרוש לגמלאות במועד הפרישה.
אולם, מה שאני יודע שהוא קודם לפתע לתפקיד עוזר המנכ"ל.
האם יש לזה איזה קשר ל"פרשה הסודית", שבה הוא היה מעורב בעבר?"

תגובת משרד התקשורת הייתה מהירה וברורה: "אנא פרט והבהר. לא הבנתי את כל הפרטים".

אז עניתי במהירות: "למיטב ידיעתי אריק רשף טרם יצא לגמלאות, הוא קודם לתפקיד עוזר המנכ"ל. 
אולי קיבל "מתנה מתמי לשם" כדי לשפר את שכרו לקראת הפרישה, ושהפה שלו יישאר סגור...".

תגובת משרד התקשורת: "אבק לשון הרע": "המנכ"ל ביקש, שאריק יישאר לחודשיים נוספים להשלים פערים בנושא כתיבת רישיונות – נושא בו הוא בקיא. וזאת כיון שציון כהן הלך לעולמו וטרם נבחר מנהל אגף רישוי חדש. הסר דאגה מליבך ונושא מאמתחתך". 

כמה בעיות צצות מהתשובה המעניינת והמאיימת עלי הזו:
א. למה קיבלתי בהתחלה תגובה שהוא יצא לגמלאות ואחר כך שלא, בלי לציין בפני שהוא נשאר במשרד וקודם לתפקיד עוזר מנכ"ל?
ב. אם הוא עוסק בכתיבת רישיונות במקום ציון כהן ז"ל, איך זה שהוא לא נמצא באגף בכיר הנדסה (תחת סמנכ"ל בכיר חיים גרון הממונה על התחום), ונמצא עם כל הצוות המקצועי העוסק בנושא במגדל שלום בת"א, ביחד עם כל המסמכים וכל התנאים הנדרשים כדי לטפל בכתיבת רישיונות לחברות התקשורת? מה פתאום הוא נמצא בלשכת המנכ"ל במשרד של עוזר מנכ"ל, הרחק מכל הצוות העוסק בכתיבת רישיונות? 


כלומר, יש לנו כאן תעלול נוסף, שמיד נחשוף אותו, ושוב בשת"פ בין המנכ"ל לבין תמי לשם. המנכ"ל הנוכחי, שלמה פילבר, (בתמונה למעלה), חוזר על אותן טעויות. הוא לא למד את הלקח המר של 2 קודמיו בתפקיד (עו"ד עדן בר-טל ואבי ברגר), שסיימו רע מאוד (בלשון המעטה), ולא הבינו איך הם "עפו כמו טיל בליסטי באוויר" ותמי לשם יושבת יציב על כסאה, "כאילו כלום". 

התרגיל של המשך הטיפול המשפטי ב"גיבורי הפרשה הסודית" (לאחר הורדת המסך מעל פרשת עו"ד תמר גולן). 
כדי להבין למה עו"ד תמר גולן הייתה כה חשובה לגיבורי הפרשה, יש לחזור להתחלה, לתחילת העשור. לפני כן, למי שממש מתעניין, מצ"ב כאן החלטת בית הדין הארצי לעבודה מ-14.9.16, בדבר הסרה חלקית של החיסיון מעל "הפרשה הסודית". מסמך זה מוסיף ידע להבנת התסבוכת שיש כאן (למי שמתעניין בפרטים). 

המדובר במסמך בן 12 עמודים, עמוס בפטפטת משפטית מורכבת, שיכולה להגיע רק מההצלחה של עו"ד תמר גולן לטשטש את בית הדין לערעורים, עד כי בית הדין נאלץ לכתוב 12 עמודים, במענה לשאלה מאוד פשוטה (למה להסיר או לא להסיר את צו החיסיון), שאלה, שהמענה עליה יכול להיות לכל היותר עמוד אחד או שניים.  

איך כל הפרשה הזו החלה?
היא החלה בסיפור של חשד ל"תפירת מכרז" עבור עו"ד דנה נויפלד (שבאותה עת הייתה יד ימינו של עו"ד אבי ליכט מראשי הפרקליטות - המשנה ליועמ"ש. היא החליפה בתפקיד את עו"ד נגה רובינשטיין, שהושתלה כיועצת המשפטית של משרד התקשורת ע"י עו"ד דוידה לחמן-מסר, מי שקדמה בתפקיד המשנה ליועמ"ש לעו"ד ליכט). זה מתואר במדויק בציטוט המובא כאן מבית הדין המחוזי בת"א ("הנתבעת 3" שמוזכרת כאן זו תמי לשם):
עו"ד דנה נויפלד

בהליך מקביל להתפתחות הפרשה הזו, כדי להגן על עצמם, החליטו בחשאי עדן בר-טל (אז המנכ"ל) ביחד עם היועצת המשפטית דאז ותמי לשם, להוציא "פטור ממכרז" לעו"ד תמר גולן, מבכירות הפרקליטים בישראל בתחום דיני עבודה, כדי להגן על עצמם.

אם השכירה הבלתי חוקית הזו יכולה ליפול בגדר "אי הבנה" ו"טעות", השכירה החוזרת של עו"ד תמר גולן, כבר לא הייתה טעות, היא נשכרה בפעם השנייה אחרי שבית הדין בת"א קבע, שעדן בר טל יחד עם תמי לשם ועוד כמה שחקני משנה "רקחו עלילת דם", שמלווה (לכאורה) באין ספור עבירות פליליות ומשמעתיות (בערעור בבית הדין הארצי לעבודה "התהפך הגלגל", אבל זה קרה כשנתיים יותר מאוחר).

השכירה השנייה (של עו"ד תמר גולן) נעשתה כשאבי ברגר כבר היה מנכ"ל והוא ישב ביחד עם תמי לשם ועו"ד דנה נויפלד והם בחשאי שכרו שוב את עו"ד תמר גולן, כדי להגן על תמי, דנה ועדן בר-טל (שבאותה עת היה בעל תפקיד בכיר במשרד הפנים, והוא לא יכול היה לקחת את עו"ד תמר גולן כפרקליטה אישית שלו, כי הוא היה עדיין עובד מדינה. זאת, אחרי 2 הפטורים ממכרזים, שנמצאו באותה עת פסולים ואף ראשי משרד התקשורת קיבלו בזמנו נזיפה מהפרקליטות בנושא זה).

מדובר בהתנהלות שסותרת במפורש את האמור בתקשי"ר סעיף 40.38 ובמיוחד את תת סעיף 40.384 ו-40.385 (ב) האומר: "אין בהוראות אלו כדי לגרוע  מן הצורך בקבלת הסמכה או יפוי כוח מאת היועץ המשפטי לממשלה לצורך ייצוג המשרד בפני בית המשפט או בפני גוף מעין משפטי;", מה שלא בוצע

הפרשה הזו נחשפה על ידי בהרחבה (ולשם הדיוק גם ע"י גלובס, שפרסם כתבה אחת בנושא). אני הגשתי כמה וכמה תלונות בנושא (מפורטות כאן, כאן, כאן וכאן), שחושפות את כל מסכת השקרים המריחות וההטעיות (לכאורה) סביב הנושא ואת שלל העבירות הפליליות והמשמעתיות (לכאורה) שנעשו בפרשה הזו, בעיקר ע"י היועצת המשפטית (עו"ד דנה נויפלד) בשת"פ עם תמי לשם.

בנבת"ם (שבאותה עת עמדה בראש היחידה הזו השופטת הילה גרסטל), שבדקו לעומק במשך קרוב לשנה את תלונותיי, מצאו שאני צודק (מצ"ב) והעבירו זאת להחלטת היועץ המשפטי לממשלה. אגב, גם מבקר משרד התקשורת התרשל בתפקידו, כשלא מנע את הסירחון הזה, למרות שידע עליו בזמן אמת. 

כמו שצפיתי, "קליקת הפרקליטים" "עבדה שעות נוספת" והפכה את המלצת נבת"ם לבדיחה אחת גדולה (כאן) וכך גנזו את העניין ב"מגרסה של שמילה". במקביל, התלוננתי גם בפני שרת המשפטים (איילת שקד) אודות התנהלות המנכ"לית שלה - אמי פלמור (כאן) שחיפתה על הסירחון, וגם כאן העניין נמרח ו"טואטא מתחת לשטיח". לכן, פניתי שוב למבקר המדינה (כאן), בבקשה, שיחקור את כל הפרשה, וזה כעת בחקירה. 

איך כל הסיפור הזה קשור לאריק רשף?
מאוד פשוט: הוא היה "איש הקשר" של משרד התקשורת מול עו"ד תמר גולן, שהועסקה (פעמיים) ב"פטור ממכרז" כיועצת חיצונית. עו"ד אריק רשף ריכז את כל הנושא במשרד התקשורת גם מול עו"ד תמר גולן וגם מול הפרקליטות. 

ועתה לתרגיל: בעקבות החשיפות שלנו, הופסקה העסקת עו"ד תמר גולן ע"י גיבורי הפרשה" (למעט עדן בר-טל, שממשיך להעסיק אותה באופן פרטי). אולם, הצורך בהמשך טיפול בנושא - לא נגמר.

הפרשה הזו כעת מונחת בפתחו של הבג"ץ ונולד הצורך, שמי שבקיא בנושא בפרטי פרטים, יסייע לפרקליטות ולמעורבים בפרשה להתגונן בבג"ץ. עו"ד דנה נויפלד כבר לא הייתה זקוקה לשירותיו של עו"ד אריק רשף, כי היא "נוקתה" מכל הטענות ע"י "קליקת הפרקליטים", כפי שציינתי לעיל, ברמה הגבוהה ביותר, ועניינה לא הועלה כלל בפני הבג"ץ.

כלומר: מי שנשאר עם צורך להגן על עצמו זו רק תמי לשם (עדן בר טל בינתיים הפך לאזרח והוא מגן על עצמו לבד, כאמור לעיל, באמצעות עו"ד תמר גולן). 

אז מה עושים? 

מאריכים את השירות לעו"ד אריק רשף, כדי שימשיך לעסוק בספיח הזה של "הפרשה הסודית" הנמצא כעת בבג"ץ. הוא היחיד במשרד התקשורת, שבקיא בנושא לפרטי פרטים, בתוקף עבודתו רבת השנים בנושא זה, ביחד עם עו"ד תמר גולן והפרקליטות. אז מנכ"ל המשרד, שלמה פילבר, מקדם אותו בסתר לתפקיד "עוזר מנכ"ל" וככה הוא יכול להמשיך ולעסוק במה שהוא בקי בו היטב: להגן על "גיבורת הפרשה הסודית". 

כתבת המשך חושפנית המומלצת לקריאה: "האם באגף הספקטרום של משרד התקשורת התנהל (לאורך זמן) בית בושת?". 
 
הצילו! 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים