Telecom News - איך השוק העסקי והארגוני הישראלי יקבל את הגישה של ענן היברידי?

איך השוק העסקי והארגוני הישראלי יקבל את הגישה של ענן היברידי?

דף הבית >> שירותי עננים ואחסון מידע >> איך השוק העסקי והארגוני הישראלי יקבל את הגישה של ענן היברידי?
איך השוק העסקי והארגוני הישראלי יקבל את הגישה של ענן היברידי?
מאת: אבי וייס, 1.11.16, 04:20שמוליק ענתבי
 
ישראל, כמדינה מאמצת חדשנות, תגיע ל-50% מכלל פעילות ה-IT, שתנוהל בענן, עוד לפני 2021. מי מוביל ויוביל את המהפכה הזו בעולם שירותי הענן? האם השוק העסקי בישראל יאמץ את גישת ה-Cross Cloud של VMware? כל התשובות לשאלות.
 
"העולם הופך לדיגיטלי ואנו מספקים לכל פלחי השוק את הכלים למעבר הזה. זו טרנספורמציה לא פשוטה, גם מבחינה פסיכולוגית ומבחינת שיטות עבודה. אבל הטרנספורמציה הזו מתרחשת ממש כעת", מתאר שמוליק ענתבי, דירקטור אזורי - MEDI, VMware. "המעבר ל-SDDC מספק לארגונים לא רק את היכולת להריץ אפליקציות קיימות ביעילות. הוא מאפשר להריץ כל אפליקציה עתידית, כי העולם מתפתח מהר מאוד. האפליקציות של היום ומחר מפותחות בגישת של Cloud Native".
 
קיימתי ראיון עם שמוליק ענתבי (בתמונה למעלה), ועם אואופיר זמירפיר זמיר, (בתמונה משמאל), מנהל פריסיילים אזורי - MEDI ב-VMware, כדי לשמוע על מימוש הרעיון של מעבר עסקים וארגונים לענן היברידי ומעבר למרכזי מחשוב וירטואליים מבוססי תוכנה (SDDC).
 
שאלה: מה הסטטוס של סניף ישראל בחברת VMware?
שמוליק ענתבי: "אני משמש כמנהל אזורי בכיר למדינות אגן הים התיכון, תחום המכסה את פעילות החברה בטורקיה, יוון, קפריסין, מלטה וישראל. הסניף הישראלי, אותו הקמתי ב-2007, מנוהל כיום ע"י נתי אמסטרדם.
 
הסניף בישראל מונה כיום כ-50 איש, שחלקם הם אנשי מכירות, מנהלי פריסייל, פוסטסייל, שירותים מקצועיים, שיווק וכיו"ב. בנוסף, ל-VMware יש מרכז פיתוח בהרצליה עם מעל ל-100 עובדים.
 
הסניף הישראלי מאוד מוערך באירופה (EMEA), משום שאנו כישראלים אוהבים להיות 'מאמצים ראשוניים' - Early Adopters, וכל החידושים של VMware נקלטים היטב ובמהירות בשוק הישראלי.
 
מתחילת דרכנו בישראל, הובלנו את פריצת הדרך של השוק לווירטואליזציה וכיום אנו מובילים בתחום המעבר ל-SDDC (דאטה-סנטר מבוסס תוכנה). כשהמושג SDDC הוזכר לראשונה ב-2011, זה היה חידוש נועז ורבים פקפקו אם זה בכלל יתפוס בשוק הארגוני. כיום זה הסטנדרט בשוק.
 
החברה צומחת במהירות, גם בישראל. אנו מובילים את תחומי הענן הפרטי, ההיברידי והמעבר ל-SDDC, בכל פלחי השוק. גם בתחום ניהול מכשירים ניידים ועבודה ניידת הפכנו למובילי שוק, כולל בפתרונות VDI. ברור כיום לכל, שהעולם הארגוני הולך להיות נייד.
 
אם תבחן את כל הפרויקטים החדשים בעולם המחשוב הקיימים בישראל בכל התחומים, החל מהצבא, דרך ארגונים גדולים ועסקים מכל סוג, תמצא שם את הנוכחות שלנו.
 
המעבר לעולם הדיגיטלי כולל 2 מרכיבים מרכזיים:
  • בנייה ותפעול תשתית דיגיטלית.
  • בניית תשתית מתאימה לסביבת העבודה ההופכת להיות ניידת ובענן.
הכרזנו לאחרונה על הארכיטקטורה של Cross Cloud, מה שמאפשר לנהל ולהריץ כל אפליקציה ארגונית מעל לכל ענן הקיים בשוק העולמי. ההכרזה של שילוב כוחות עם אמזון - AWS, הולכת צעד אחד קדימה ואומרת, שיש לארגונים חופש בחירה בין ענן פרטי, ענן ציבורי או שילוב של שניהם באותה פלטפורמה מוכרת להם. המעבר בין הפלטפורמות נעשה בקליק של עכבר בשקיפות מלאה. כך, הלקוחות שלנו יכולים לבחור את הטוב שבכל העולמות".
 
שאלה: מי יאמץ ראשון את הגישה החדשה של Cross Cloud באזור MEDI?
תשובה: "בתחום הענן הפרטי, אנו כבר מובילים, עם שלל הפתרונות של VMware, שהחלה עם הווירטואליזציה של שרתים בעשורים הקודמים. כיום, זה התפתח לכל היכולות הקיימות מסביב כולל: אחסון וירטואלי, רשת וירטואלית, מערכות ניהול וירטואליות ומערכות אבטחה וירטואליות.
 
השוק כבר מבין היטב את המשמעות של המעבר לפתרונות וירטואליים. מדובר בהקטנת היקף כוח האדם הנדרש לתפעול ותחזוק המערכות, הפחתת השקעות בחומרה ובתשתיות פיזיות, חיסכון באנרגיה וצמצום היקף השרתים הנדרשים לספק מענה לצרכים ועוד. החיסכון הכלכלי הוא עצום לעומת מרכזי מחושב קודמים וותיקים
 
מה שצומח אצלנו מהר, בתוספת של מאות לקוחות חדשים כל רבעון, הוא תחום האחסון. יחד עם השותפים שלנו הגענו למצב, שבו יש לנו כבר מעל ל-5,000 לקוחות בתחום ה-vSAN. זה צומח מהר יותר ממה שה-vSphere צמח, כשמערכת vSphere הוצגה לראשונה לשוק. תחום האחסון הוא ממש סיפור הצלחה אדיר.
 
לכן אני מאמין, שגם ה-Cross Cloud ייקלט באותה מהירות. מי שיאמץ את הפלטפורמה הזו אלה הלקוחות הגדולים דוגמת משרדי ממשלה, מערכות ביטחוניות, בנקים וחברות גדולות במשק. בחברות הגדולות, החיסכון בהוצאות הוא מאוד בולט ומדיד. השילוב של ענן ציבורי בענן פרטי מספק תשובה הולמת לגידולים בביקושים הקיימים בחברות הגדולות ומענה מיידי לתנודות בביקושים.
 
הלקוחות כיום מעוניינים לקבל Agility – גמישות, שהיא חלק מתהליך ההתייעלות. זה יוביל לכך, שאנו נהיה מובילים בפרויקטים המשמעותיים ביותר שיהיו בשוק הישראלי בשנים הקרובות".  
 
שאלה: מה מצב אימוץ הענן בעסקים וארגונים בישראל?
אופיר זמיר: "אנו במצב של התקדמות מאוד מהירה. יש פלחי שוק, שבהם כולם בענן והכל נעשה בענן. למשל, בעולם הסטארטאפים וחברות ההייטק. החברות בעולם הייטק מזמן 100% בענן.
 
למי שלא עבר עדיין לענן, אנו יכולים לעזור לו, בלי צורך לבנות עוד חדרי מחשבים ו-Data Centers. זאת, ע"י החיבור לענן הציבורי, שהקיבולת שלו כמעט אין סופית.
 
זה לא דורש שום שינוי בתשתיות הפנימיות. אנשים ימשיכו להשתמש במה שהם מכירים, גם בענן הציבורי. אנו מספקים את כל הכלים לחיבור הזה, בין הענן הפרטי לענן הציבורי, כשכל הכלים, לרבות מדיניות האבטחה הפנימית, נשארים בתוקפם למרות השימוש בענן הציבורי.
 
אני מאוד מאמין בגישת השת"פ. לכן, אנו משתפים פעולה עם כל מי שמעוניין להקשיב לנו. בעבר, רק סטארטאפים יישמו את החיבור בין ענן פרטי לציבורי, בעיקר לצרכי פיתוח. ארגונים חשבו, שזה לא אפשרי ליישום אצלם. אולם, אנו מראים שזה אפשרי ורצוי. יש כאן הרבה פסיכולוגיה פנים ארגונית ומכשולים תפעוליים פנימיים, שמציבים מכשולים מדומים במעבר לענן הציבורי. זה תהליך של 'חינוך שוק'.
 
אנו אומרים למנהלים בצורה הברורה ביותר: אתם לא צריכים לזרוק שום דבר לפח בכך, שאתם עוברים לשימוש בענן ציבורי. כל השקעות העבר נשמרות.
 
כיום, תחום ה-SDDC אינו זר לשוק הישראלי. יש לנו לא מעט לקוחות, שאמצו את זה. עשרות לקוחות מכל פלחי השוק בישראל, שבנו מערכות SDDC. לכן, ההכרזה הטרייה שלנו על השת"פ עם אמזון מובילה אותנו להתחיל ולהפיץ את הבשורה הזו בשוק ולחשוף את הלקוחות ליתרונות, שהמהלך החדש הזה מבשר.
 
לדעתנו, המהלך הזה יתפוס תנופה מהירה ביותר. ניתן ללקוחות שלנו תמיכה מלאה, קצה לקצה, למרות שהם יעבדו בענן של אמזון, או בכל ענן ציבורי אחר. אולם, עבורם זה יהיה שקוף. זה מסר מאוד חזק לשוק והוא כבר מתקבל בברכה ובהתלהבות.
 
העולם מתקדם במהירות והצעירים בכלל לא מוכנים לעבוד באפליקציות ישנות על מחשבים נייחים ישנים. אנו בעידן הדיגיטלי והנייד. הצעירים מכירים היטב את מערכות ההפעלה אנדרואיד או iOS ומעוניינים, שזו תהיה גם סביבת העבודה שלהם. הכל דיגיטלי, הכל מקוון ומחובר.
 
מי שלא יספק פתרון כזה, ייצא מהמגרש. זה מגרש משחקים של זריזים ומהירים ולא רק של גדולים. העידן, שבו רק הגדולים מכתיבים את הקצב בשוק - נגמר. זה כבר לא קיים. מי שלא ייתן פתרון נייד, לא ייענה לצורך של השוק ושל העובדים והמנהלים שלו עצמו. זה צורך קיומי.
 
כדי לממש את הפתרון הדיגיטלי והנייד, יש צורך בפלטפורמות וירטואליות ואפליקציות המתאימות לעולם החדש, אפליקציות המנוהלות בצורה חכמה. ה-SDDC היה שלב ראשון בהפיכת כל Data Center למרכז מחשוב חכם.
 
אנו נמצאים בתוך מסע, שבו המנמ"ר הופך לספק שירות ארגוני, ספק המביא יתרונות עסקיים לארגון, במקום מה שהוא היה קודם: מרכז של הוצאות בלתי נשלטות. המנמ"ר הופך לבעל תפקיד עם ראייה עסקית, בעל תפקיד חשוב, שיודע איך להתקדם ולקדם את העסק. זה דורש מעבר לכלים חדשים והשקעות בהתפתחות הזו. זה מה שמאפשר לעסק להתפתח, להתקדם ולעמוד בתחרות. זו בדיוק הסיבה מדוע המנמ"רים הופכים כיום להיות מספר 2 או מספר 3 בהיררכיה הארגונית".
 
שאלה: מה המסר העיקרי שלכם לשוק?
שמוליק ענתבי: "כמו שידענו בתחילת דרכנו לתת מענה לחיסכון במשאבי מחשוב, ע"י המעבר לווירטואליזציה של שרתים והלקוחות נהנו מטכנולוגיה בשלה, שסיפקה להם Agility, אנו יודעים כעת לספק את הווירטואליזציה הזו בפתרון מלא, שכולל ממש הכל: אחסון, רשת, אבטחה, ניהול ושרידות.
 
לקוחות, שיבחרו ללכת אתנו יד ביד, ירוויחו בגדול. ה-SDDC בכל מקום שיושם, הביא לחיסכון עצום. זה לא רק השיפור בנוחות התפעול ובהתייעלות הארגונית. מדובר בסדרת כלים, שסיפקנו לארגונים, כדי שיוכלו לממש מטרות קיימות וחדשות, שהארגונים מציבים לעצמם, מול דרישות השוק שלהם. אלו אפליקציות הפועלות מהר יותר ובכל מקום ומספקות ערך ממשי לקידום מטרות הארגון.
 
ארגונים כיום לא יכולים להרשות לעצמם להישאר מאחור. אין חללים בשוק. אם יש חלל, מיד שחקנים זריזים ממלאים אותו. זה מתרחש בכל פלח שוק.
 
בנוסף, האפליקציות של היום מפותחות בקונטיינרים והכל רץ על רשת אחודה ותשתיות אחדות. המעבר ל-SDDC מספק את היכולת להריץ את האפליקציות העתידות המפותחות בקונטיינרים. זה יכול לרוץ בתוך הענן הפרטי, או בענן הציבורי, כל ענן ציבורי שהארגון יבחר. לכן, הפתרון שלנו מוביל ומספק מענה מלא ומקיף לצרכים החדשים הללו לכל פלחי השוק".  
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
שמוליק ענתבי: "אני מקווה ומאמין, שהחזון שלנו ל-2021 יתגשם. זה חזון, שבו שירותי הענן יעברו את ה-50% מכלל פעילות ה-IT בעולם. הרוב ייעשה בענן ציבורי או היברידי. בישראל, כמדינה מאמצת חדשנות, זה כנראה יתרחש עוד קודם ל-2021.
 
המשמעות עבור השוק, שבו אני אחראי לו: הארגונים יאמצו את הגישה של Cross Cloud. זו תהיה התפיסה, שתשלוט בשוק.
 
אני מאמין ורואה, שאנשים מאמינים ביכולות שלנו. השוק העסקי והארגוני בוטח בנו ולכן אנו יכולים לצאת לשוק ולספק לו את הכלים המתקדמים ביותר למעבר לענן היברידי ולהיות המובילים בשירותי עננים בשוק הישראלי בעשור הקרוב".
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
21.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

13.3.24 - כנס השפעה בסייבר.

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים