Telecom News - החלטורה בתחום התדרים (הספקטרום) ממשיכה עם מכרז חדש שנראה "תפור"

החלטורה בתחום התדרים (הספקטרום) ממשיכה עם מכרז חדש שנראה "תפור"

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> החלטורה בתחום התדרים (הספקטרום) ממשיכה עם מכרז חדש שנראה "תפור"
אם לא די בכל התעלולים וההחלטות האומללות סביב התדרים והאנטנות (שנעלמו) של גולן טלקום, משרד התקשורת פרסם מכרז ל"תמחור אגרות הספקטרום האלקטרומגנטי והערכת נכסי הספקטרום האלקטרומגנטי של מדינת ישראל". אם לא הבנתם את המשפט הזה, אז הנה תקציר פשוט שלו: עוד "תפירת מכרז", שתוביל לכלום וכולנו נשלם על זה מכיסנו. 
מאת: אבי וייס, 30.9.17, 20:20אשר ביטון

ללא כל פרסום לציבור (למה לפנות לציבור? התשובה ברורה: התדרים - הספקטרום האלקטרומגנטי, הוא משאב ציבורי ולכן יש לשאול קודם כל את הציבור ונציגיו המוסמכים בנושא זה. כך עושים בכל העולם הנאור, חוץ מישראל), ביום 28.9.17 פרסם משרד התקשורת מכרז תחת הכותרת: "תמחור אגרות הספקטרום האלקטרומגנטי והערכת נכסי הספקטרום האלקטרומגנטי של מדינת ישראל". תמצית המכרז כאן והמכרז המפורט כולו מצוי כאן

המכרז הזה נראה כולו כ"תפור" עבור חברת ייעוץ אחת, אבל זה הדבר הכי פחות חשוב כרגע. למה? כי בעשור האחרון, כל המכרזים (מכל הסוגים, גם מכרזי כוח אדם) היו "תפורים" בשיטות שונות ומשונות, הרוב בשיטת ה"פטור ממכרז". אני תקווה, שהסמנכ"לית החדשה למנהל ומשאבי אנוש - אביבית מסבנד, ביחד עם החשב החדש של משרד התקשורת חסן איסמעיל, יעשו מעשה וישימו לחרפה הזו - סוף.

אולם, לא בטוח שהם יצליחו, לנוכח הכאוס המזעזע של התנהלות המשרד, תחת הנהגת המנכ"ל הזמני שמילה מימון (מומחה עולמי ל-Fake News) והשר (איוב קרא), שמתעניין יותר בפרסומים אודותיו בכלי התקשורת ובמה שהוא מפרסם בעצמו בפייסבוק ובטוויטר, מאשר בנעשה במשרד עליו הוא ממונה. 

מה הבעיה הקיימת במכרז החדש הזה? שהוא לא מסונכרן עם הצרכים של השוק הסלולרי, לא מסונכרן עם משרד האוצר ובמיוחד לא מסונכרן עם ההחלטה להקים "ועדת מכרזים" לדור 4 ולדור 5, כפי שפורסם כאן ע"י השר איוב קרא וניתחנו בהרחבה תחת הכותרת: "עוד בדיחה מטייסי החלל: ועדת מכרזים להקצאת תדרים ל-4G ול-5G". 

למעשה, אחרי שאשר ביטון (בתמונה למעלה משמאל) נבחר (כאן) למנהל אגף תכנון והנדסת ספקטרום במשרד התקשורת, הוא עצמו (עם צוות העובדים באגף) אמור לבצע את כל מה שמשרד היועצים, שייבחר במכרז, אמור לעשות, בדיוק כפי שהוגדר במכרז. כנראה, לא היה סנכרון בין בחירת אשר ביטון לתפקיד (הוא ייכנס לתפקיד רק ב-1.11.17) לבין פרסום המכרז המיותר הזה כעת. לאשר ביטון יש את כל הידע, ההשכלה והנסיון כדי לבצע את כל המטלות המצויות במכרז החדש לחברת ייעוץ חיצונית, בעצמו

לכן, כשיש כאוס, הכל כאוס ובכלל זה:
  • בצמרת משרד התקשורת ממשיך להסתובב אדם לא מזוהה (הנתי שוברטתמונה שלו כאן משמאל), שחותם על מסמכים והחלטות רשמיות של משרד התקשורת בתור "סמנכ"ל בכיר לניהול ספקטרום ורישוי תדרים", בזמן שמאז 1.1.17 אין לו תואר כזה (יש לו תואר אחר לגמרי: סגן מנהל מינהל הנדסה), ואיש לא עושה דבר בעניין זה. כולם (כולל נציבות שירות המדינה) "עושים עצמם", שהם לא מבינים את מה שאני שואל ומשקרים לציבור פעם אחרי פעם, בלי שום מצמוץ
  • אגף הרישוי במשרד התקשורת, אגף יחסית חדש, שאמור היה לטפל בכשלים של אישורי ייבוא ציוד אלחוטי וסלולרי (כשלים אותם יצר בדיוק אותו מתחזה מהסעיף הקודם, שתמונתו מצויה כאן משמאל), האגף הזה קרס מזמן ואיש לא יכול (ואולי גם לא רוצה) לתקן את זה. זאת, בנוסף לחשדות לפלילים (שוחד), שטוייחו באגף הזה. מדובר בכשל מדהים במתן שירות לציבור (מלווה בקריסת נורמות בסיסיות של מתן שירות לציבור בלי "לקבל שלמונים"), ממשרד ממשלתי, שמפקח על רמת השירות לציבור של חברות התקשורת... כמו שנאמר: "הסנדלר הולך יחף"... 
  • תחום ההיערכות לחירום של רשתות הסלולר - כשל וחוסל. האגף לחירום במשרד התקשורת פוזר וחוסל במסגרת "השינוי הארגוני" כבר בסוף דצמבר 2016 - כפי שחשפנו כאן. הכישלון של אגף החירום הזה היה בדיוק כפי שחזינו וחזרנו והזהרנו (כמפורט: כאןכאןכאןכאן, וכאן). כל התחום הזה פשוט "נגרס" ונעלם "במגרסה של שמילה". כנראה שלא צריך היערכות לחירום בישראל בתחום עולם התקשורת הנייחת והניידת. לא פלא, שאפשר בישראל לפרק אלפי אנטנות סלולר, בלי שאיש (כלומר: שמילה) ירגיש בכך... הבעיה הטרייה הנוכחית: מזה 10 חודשים אגף שלם (או שנה ו-4 חודשים בהתייחס ללשכת ראש האגף), שנמצא במגדל שלום בת"א, עומד ריק ומחיר השכירות לכל משרד היא עשרות אלפי ש"ח לחודש. למה עם ישראל צריך לשלם מכיסו עבור המחדל הכספי והארגוני המתמשך הזה? 
  • גולן טלקום קיבלה משמילה משמילה מימוןימון (בתמונה משמאל) "מתנה" של 46 מיליון ש"ח על חשבון הכיס של כולנו (כאן, מנותח כאן), וקיבלה "הנחות ותשלומים ל- 3 שנים" מהשר איוב קרא, בעניין פירוק רשת הסלולר שלה (כאן, מנותח כאן), אולם, זה לא הפריע לה בכלל, ברוב חוצפתה, לפנות לבג"ץ כנגד השר, המנכ"ל והמשרד (כפי שחשפנו כאן). 
  • משרד התקשורת פרסם (כאן) במרץ 2016, שהוא מגיש הצעת חוק, לעדכן את החוק המטפל בתדרים בישראל ("פקודת הטלגרף האלחוטי". טלגרף זו המצאה אדירה של המאה ה-19, ליתר דיוק, הטלגרף הומצא ב-1833). טיוטת הצעת החוק פורסמה כאן. זה היה במרץ 2016, וכעת אנו בתחילת אוקטובר 2017 ומאומה לא קרה. האם זה יהיה גם גורל הייעוץ החדש של משרד התקשורת בענייני "אגרות תדרים והערכת נכסי התדרים של ישראל"? כנראה שכן... 
  • הנזקים לכיס של כולנו בתחום הסלולר והתדרים עלו בחודש האחרון בכחצי מיליארד ש"ח נוספים, כפי שחשפנו כאן, בגלל הצורך לשדרג את הרשת הניידת של משטרת ישראל (ואחריה גם את הרשת הניידת של צה"ל). זאת, בגלל התנגשות תדרים עם חברות הסלולר, שבמדינות השכנות לנו (בגלל טעויות ענק של משרד התקשורת). איש לא טרח לספר לציבור (למעט אתר זה), שהוא כבר שילם מכיסו מעל למיליארד ש"ח וכעת ישלם עוד כחצי מיליארד ש"ח, רק בגלל התנהלות מופקרת והקצאה מוטעית של תדרים למשטרה ולצה"ל. כך, בתוספת דיווחים מטעים (בכוונה) של משרד התקשורת (כפי שחשפנו כאן), אנו מגיעים לשחיתות הנוכחית, שבה רשויות החקירה עוסקים באינטנסיביות בדיוק כעת, עם צמרת משרד התקשורת. הקו המשותף בין כל הנושאים הללו הוא: הכסף של כולנו זורם במחשכים ובכמויות של מיליארדים ובלי שום מעצורים, לכיס של כמה אנשים בודדים במדינת ישראל. 
  • כל דו"חות מבקר המדינה (וגם של המבקר הפנימי במשרד התקשורת) לגבי הכאוס באגף הספקטרום ורישוי תדרים במשרד התקשורת - נשארו "על הקרח" (כלומר: "נגרסו במגרסה של שמילה"). ככה זה מתנהל שנים. שום חברת ייעוץ לא יכולה לתקן את זה. 
  • שוק התקשורת בישראל הוא השוק היחיד בעולם, שהיה בנסיגה ודעיכה (כמעט בכל התחומים, ובמיוחד בתחום הסלולר והתדרים) ב-2016. ישראל היא המדינה היחידה בעולם, שבה מספר האנטנות הסלולריות יורד משנה לשנה במספרים מבהילים (במקום לעלות). סה"כ מהשיא, שהיה בינואר 2014, פורקו בישראל 2,192 אנטנות, עד יוני 2017. כמעט שליש מהאנטנות הסלולריות בישראל - נעלם. מי הוביל אותנו למצב האומלל הזה? איך מתקנים את המצב החמור ביותר הזה? לאור המשך הכאוס בניצוחו של שר התקשורת איוב קרא, יש לצפות, שבדו"חות המשווים העולמיים הבאים - מצבנו יהיה עגום הרבה יותר
בכל מדינה מתוקנת בעולם, תחום התדרים מטופל בוועדות ציבוריות הפועלות בגלוי, בשימועים ובהחלטות "שר" (בעולם אין שר, יש "רשות לתקשורת"), שמתפרסמות ברבים. בישראל, מסמך המדיניות המקיף האחרון בתחום התדרים נחתם (אחרי עבודת מטה רחבה) ע"י השר לשעבר אריאל אטיאס ב-2009. מאז, חוץ מ-Fake News, לא נעשה דבר וחצי דבר והמכרז החדש לייעוץ בתחום התדרים, שפורסם ממש כעת, לא שינה דבר ולא ישנה דבר. אם אין שיתוף של הציבור והכל חשאי ומלווה באין ספור של ספינים ושקרים, כשאין מדיניות ממשלתית ברורה, שום דבר לא יכול להצליח, וכולנו נמשיך לשלם על המחדלים האדירים הללו. 

דוגמה מובהקת וצורמת במיוחד מה קורה כשעובדים במחשכים ומסתירים את הכל מהציבור: לקראת מכרז התדרים ל-LTE (שהסתיים ב-2015) בזק נדרשה לפנות תדרים ללא כל תמורה בתחום ה-2,600 מגהרץ וגם הצבא התבקש לעשות כך, באותו תחום תדרים. אך הצבא דרש כחצי מיליארד ש"ח פיצוי על החזרת התדרים הללו למשרד התקשורת. לא ברור כמה בסוף שולם על התדרים הללו לצה"ל (כנראה כמה מאות מיליוני ש"ח), אבל מה שכן ברור, שהתדרים הללו לא נכנסו למכרז התדרים (למרות שצה"ל מסר את התדרים הללו [רצועה ענקית של 60 מגהרץ בתחום ה-2,500-2,600 מגהרץ] למשרד התקשורת עוד לפני המכרז) ועד היום לא נעשה שום שימוש בתדרים הללו. הזהרנו וכמה פעמים מפני ה"פלופ" המחריד הזה (למשל כאן, כאן, כאןכאן וכאן). התוצאה: הכסף שלנו "עף באוויר". ביידיש קוראים לזה "לופט געשעפטן" ("עסקי אוויר"), ובעגת העבריינית קוראים לזה "עשו מכה" - על הכיס שלנו, תמורת כלום. למה? תשאלו את האנשים שתמונותיהם מקשטות את המאמר הזה כאן למעלה. 

חשוב להדגיש שוב ושוב: קודם כל יש לקבוע מדיניות בתכנית סדורה והשר אמור לחתום על המדיניות המעודכנת לטיפול בתדרים לעשור הבא. המדיניות הזו אמורה להיות מאושרת ע"י הממשלה והכנסת, אחרי שימוע ציבורי. אין דבר כזה וגם לא נראה, שיהיה בטווח הזמן הנראה לעין. הכאוס נראה היום כמצב נצחי במשרד התקשורת הישראלי...

משרד התקשורת הצליח בשנתיים האחרונות בנושא אחד בלבד: לדאוג לכך, ש"דמי הכיס" של שאול אלוביץ' יגדלו בכ-3 מיליארד ש"ח על חשבון הכיס של כולנו. כמיליארד ש"ח עברו במסלול של מנכ"ל המשרד ושות' מול בזק וכ-2 מיליארד ש"ח עברו במסלול של מועצת הכבלים והלוויין מול Yes (נושא, שטרם נחקר כראוי). 

לכן, הטיפול הכושל בתחום התדרים של שוק התקשורת הנייד הישראלי, וההשלכות הנובעות מקבלת החלטות על בסיס נתונים שגויים ופרסום "מכרז תפור", כפי שחשפנו כאן, מחזקים את הצורך הדחוף בהקמת "רשות לתקשורת", רשות עצמאית, שתפעל לטובת הצרכנים ולא נגד הצרכנים ולטובת בעלי ההון וה"מקורבים לצלחת" של מקבלי ההחלטות, בניגוד מוחלט לחוק ולאחריות המוטלת על משרד ממשלתי חשוב ובעל כוח כלכלי עצום כלפי השחקנים הגדולים בשוק. 
 
מכרז



 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 





24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים