Telecom News - עוד החלטה לא הגיונית וחסרת בסיס חוקי של השר איוב קרא בעניין פריסת הוט

עוד החלטה לא הגיונית וחסרת בסיס חוקי של השר איוב קרא בעניין פריסת הוט

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> עוד החלטה לא הגיונית וחסרת בסיס חוקי של השר איוב קרא בעניין פריסת הוט
החלטת השר איוב קרא לדחות שוב בחצי שנה את עיקרון "הפריסה האוניברסלית", שחלה על הוט, היא תוצאה נלווית לאוסף ההמצאות, הספינים, השקרים וההתעלמות מהחוק, שמייצר המנכ"ל בפועל שמילה מימון, תוך התעלמות מוחלטת מהאינטרסים הציבוריים, רק כדי לשרת אינטרסים מובהקים של בעלי הון. עדכון קטן בתחתית הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 12.11.17, 08:10השר איוב קרא

ניתוח: ההחלטה החפוזה של השר איוב קרא (בתמונה משמאל), בעניין דחייה נוספת של פריסת הוט כנדרש מהחוק ומרישיונה (לעוד חצי שנה, שבמהלכה העניין ייבחן שוב ובינתיים הוט תמשיך לספק OTT על רשת בזק לכל המקומות, שבהן היא לא פרסה תשתיות משלה) מעלה את השאלה: מה יקרה בעוד חצי שנה? אם הצמד איוב קרא ושמילה מימון ימישכו להיות בתפקידם, הם ימצאו ספין נוסף (לדחייה נוספת...).

ההחלטה הנכונה, שנובעת מניתוח האינטרסים של הציבור, הייתה אמורה להיות: ביטול הפריסה האוניברסלית של הוט והחלפתה בפריסת סיבים עד הבית עוד עד ליד הבית, כמו שנעשה בכל העולם, לרבות שדרוג הרשת של הוט ל-Docsis 3.1.

רק לשם ההשוואה, מצ"ב כאן דו"ח עדכני של השוק האירופאי - EU לגבי מצב פריסת הפס הרחב (בדגש על סיבים) באירופה, לרבות של חברות הבזק, חברות הכבלים ושאר ספקי הפס הרחב באירופה. 

אולם, האינטרס הציבורי בכלל לא התקיים כאן (בישראל), בתהליכי החשיבה וההחלטות של השר והמנכ"ל. כבר לא ניתן יהיה להדביק את הפער בפריסה ביננו לבין העולם הנאור, רק בגלל התנהלות משרד התקשורת הישראלי.  

המהירות של קבלת ההחלטות הפעם נבעה מכך, שחשפנו את כל התהליכים הבלתי חוקיים, שנילוו לתהליך הזה (ראה למשל כאן וכאן), חשיפה, שהובילה לפברוקי מסמכים ושקרים בקצב מבהיל.

המוקד של הבעיה, שחשפנו: "הוועדה המייעצת", שאמורה לדון ולהחליט בנושא, הייתה אמורה להתמנות לתפקידה כדין ע"י השר, מה שלא קרה. לכן כל ההחלטות, שנגזרו מכך - הן חסרות תוקף.

בעקבות החשיפות שלנו (כמפורט כאן), פניתי שוב ביום 25.10.17 למשרד התקשורת ולנש"מ (נציבות שירות המדינה) בשאלות הבאות:
"בהמשך לתשובת נש"מ כאן למטה [עדכון 23.10.17]:
1. היכן כתב המינוי (מינוי ועדה מייעצת בהתאם לתקנה 2 לתקנות התקשורת (בזק ושידורים) (ועדה מייעצת) התשע"א-2011) כנדרש בסעיף 2(ח) לתקנות?
2. היכן פרוטוקול הדיון ב"ועדה המייעצת", שהוביל למסמך של שמילה מימון? מתי היא בכלל התכנסה ומי היו החברים, שהשתתפו בישיבה הזו?"

תשובה לא קיבלתי, אבשמילה מימון)ל לפתע עלה לאתר משרד התקשורת מסמך, שנמצא כאן, שממנו עולה בברור, שבמשרד התקשורת "ייצרו מסמך" הנחזה להיות כתב מינוי לוועדה המייעצתהמסמך הזה מעלה כמה שאלות די כבדות, כי ניכר ממנו, שמדובר בפיברוק, מעשי ידיו של שמילה מימון (בתמונה משמאל) או מישהו מטעמו:

1) על המסמך אין שום תאריך (בדיוק כמו שאין תאריך על מסמך השימוע (כאן) בחתימת שמילה מימון, אבל בטוח, שהוא הוצא במקביל או לפני להודעה לציבור על קיומו של המסמך הזה, הודעה, שפורסמה ב-3.10.17 (כאן).

אבל כשבודקים את ה-Properties של המסמך החדש מגלים, שהוא ייוצר 
ביום 24.10.17, כלומר: אחרי ששמילה מימון הוציא את המסמך שלו של שימוע דחיית הפריסה האוניברסלית של הוט. כלומר: בעת ששמילה מימון הוציא את המסמך בחתימתו כיו"ר הוועדה המייעצת, הוא לא היה מוסמך לחתום על מסמך כזה.

2) במסמך לא מצוין מי אישר את המסמך. הנוסח הרשמי של מסמך כזה (דוגמה כאן) אמור לציין, ששר התקשורת מינה את חברי הוועדה המייעצת, ששמותיהם מופיעים ברשימה. אולם, במסמך הזה, השם "שר התקשורת" לא קיים ואפילו לא ברמז.
כלומר: השר לא אישר את הרשימה הזו. הוא פשוט לא חתם על מסמך כזה, שפוברק, ככל הנראה, רק בלחץ החשיפות שלנו. 
בנוסף, על פי החוק והתקנות, הוועדה המייעצת אמורה לכלול 5 חברים וכאן יש רק 4 חברים... אם לא די בכך, לא ברור אם הוועדה הזו אכן התכנסה אי פעם לדון בנושא הזה של דחיית הפריסה האוניברסלית של הוט (דחייה שלישית). 

דהיינושמילה מימון הוציא מסמך מאוד משמעותי מבחינה רגולטורית וכלכלית לגבי הוט ופריסת הפס הרחב בישראל (זו "מתנה" בשווי של קרוב למיליארד ש"ח), בחוסר סמכות חוקית ועוד הוא (או מישהו מטעמו) פיברק אישור לעצמו - בדיעבד, ללא כל כיסוי חוקי. 

לכן, ביום 25.10.17 (יום לאחר פרסום מסמך המינוי המופברק לוועדה המייעצת) פניתי אל היועמ"ש (היועץ המשפטי לממשלה), הפניה המלאה נמצאת כאן, למתעניינים. בנוסף, שלחתי את השאלה הבאה למשרד התקשורת ולנש"מ:
"בהמשך לתכתובת למטה [הקודמת] אודה להתייחסותכם לעדכון, שמצ"ב ב-PDF, שהעברתי ליועמ"ש הבוקר, אודות לחשד לפברוק שני ברציפות מצדו של שמילה מימון, מנכ"ל משרד התקשורת בפועל".

תשובה לא קיבלתי, ככל שאקבל, אעדכן בהתאם.

ביום 28.10.17, לאור אי קבלת תשובות לשאלותיי הקודמות והדחופות, שלחתי שאלה נוספת ודחופה למשרד התקשורת ולנש"מ:
"בהמשך לשאלות למטה [הקודמות], שטרם נענו, במסמך, שהועלה במפתיע לאתר משרד התקשורת (כאן) המוגדר בשם: "ועדה מייעצת – עדכון", מסמך ללא תאריך וללא אישור השר (שהוא היחיד המוסמך לאשר את מה שכתוב במסמך), בבדיקת ה-Properties של המסמך הזה [הצילום מצוי כאן מתחת לשאלה] עולה, שהוא חובר ע"י בת-שבע נחמיה-מיכאלי מהלשכה המשפטית של משרד התקשורת ביום 24.10.17. מצ"ב צילום המוכיח זאת "שחור על גבי לבן". זאת, כאשר מסמך המנכ"ל בפועל (שמילה מימון) חובר ב-3.10.17.
הכיצד?
תשומת לב, שבחודש יוני 2017 שאלתי (את משרד התקשורת) כמה שאלות בנוגע לעו"ד בת שבע נחמיה מיכאלי, שהיא מנהלת מחלקה בכירה בלשכה המשפטית של משרד התקשורת, בנוגע להסדר ניגוד העניינים, שהיא חתומה עליו, ובסוף לא פרסמתי זאת, מטעמים שונים, שהיו נכונים לזמנו.
אם לא אקבל תגובה לשאלותיי הפעם, כל החומר שהצטבר בנושאים הללו יצטרך להיות מועבר ללשכת עורכי הדין ולגופי החקירה המוסמכים בישראל, כדי שהם יבדקו את העניין, שנראה בלתי ברור על פניו".

להלן צילום ה-Properties של המסמך הנחזה להיות מפוברק (של מינוי הוועדה המייעצת):
מסמך הנחזה להיות מפוברק ממשרד התקשורת

להפתעתי, ביום 5.11.17 קיבלתי את התגובה הבאה ממשרד התקשורת:
"אבי שלום
 כרגיל, דבריך אינם ראויים  לתגובה שכן הם רחוקים מהאמת.
 למען הסר ספק  יובהר כי אין כל ממש בטענות בפנייתך.
 עו"ד נחמיה מיכאלי פעלה תמיד בהתאם להתחייבות למניעת ניגוד עניינים.  
 כמו כן, ההתחייבות למניעת ניגוד העניינים אינה רלבנטית כבר מזה 4 וחצי שנים שכן עו"ד מיכאלי אינו עובד כבר במשרד עו"ד ארדינסט ושות'".
 
תשומת לב, שהתשובה כלל לא עונה לכל שאלותיי ולא מבהירה מה לא אמת, אבל התשובה כן עונה לשאלה, שבכלל לא שאלתי, וזה נוגע לבעלה של עו"ד נחמיה מיכאלי (ש"כיכב" בשאלה קודמת מאוד ישנה, שלא פורסמה מעולם על ידי, גם כי היא התיישנה). כלומר: מדובר ב"פיברוק ומריחה" נוספת של המשרד, תוך התעלמות משאלותיי. 

כתוצאה מהחשיפות המדברות בעד עצמן, מיהר השר איוב קרא לקבל החלטות (כלומר: לאמץ את הפיברוק של שמילה מימון), לפני שהיועמ"ש יתערב בנושא. החלטת השר מצויה כאן, ההודעה לתקשורת מצויה כאן, ההמלצות לשר של ה"ועדה המייעצת" המפוברקת בראשותו של שמילה מימון מצויה כאן. בקצרה: הם דוחים את ההחלטות לעוד חצי שנה.

מדובר באוסף מדהים של טיעונים חסרי כל בסיס תוך התעלמות מכמה דברים מאוד בסיסיים של רגולציית עולם התקשורת:
א. שירות ה-OTT של הוט על הרשת של בזק הוא בלתי חוקי וחסר רישיון (2 רישיונות לפחות שאינם). בנוסף, השירות הזה נקצב בזמן, שמזמן עבר
ב. הוועדה המייעצת מעולם לא מונתה לתפקידה ובמקום מינוי, מישהו במשרד התקשורת פיברק מינוי בדיעבד וחסר כל תוקף משפטי, ללא חתימת השר.
ג. היו כבר החלטות קודמות בנושא הנדון, שלא מולאו (המון החלטות). לא ברור הפעם למה שוב חוזרים על נימוקים, שכבר היו בהחלטות הקודמות, שהתוקף שלהן מוגבל, החלטות, שפג תוקפן מזמן. כמה פעמים אפשר לחזור על אותם שקרים ולחשוב שכולם טפשים?

בהערת אגב אני חייב לציין, שנמצא "צדיק אחד בסדום" בתחום עולם המדיה, שלא קונה את הספינים של שר התקשורת והמנכ"ל בפועל, וחושף אף הוא את שקריהם החוזרים ונשנים (לדוגמה כאן), וזה ארז רביב, כתב הכלכלה של "דבר ראשון". 

לסיכום
ברצוני להזכיר לעובדי משרד התקשורת, שמשתפים פעולה עם מהלכים לא חוקיים דוגמת הפריסה האוניברסלית של הוט (במיוחד על רקע החקירה, שהתנהלה לגבי מהלכים לא חוקיים בהקשר של קבוצת בזק), כי הם לא יוכלו להסתתר מאחורי הטענה, שהמנכ"ל ביקש מהם, או השר דרש מהם, ולייצר מסמכים מפוברקים. עובדי משרד התקשורת הם אנשים בעלי ידע (חלקם הגדול עורכי דין ובעלי מקצועות מקבילים) ולא רק שהם רשאים לסרב למילוי הוראות בלתי חוקיות, זו חובתם האישית, המוסרית, הציבורית והמקצועית לסרב ואף להתלונן בפני הרשויות המוסמכות, על כך, שהשר והמנכ"ל חורגים מתפקידם רק כדי לשרת אינטרסים מובהקים של בעלי ההון וה"מקורבים לצלחת", בניגוד מוחלט לאינטרסים הציבוריים.

משרד התקשורת הצליח בשנתיים האחרונות בנושא אחד בלבד: לדאוג לכך, ש"דמי הכיס" של שאול אלוביץ' יגדלו בכ-3 מיליארד ש"ח על חשבון הכיס של כולנו. כמיליארד ש"ח עברו במסלול של מנכ"ל המשרד ושות' מול בזק וכ-2 מיליארד ש"ח עברו במסלול של מועצת הכבלים והלוויין מול Yes (נושא, שטרם נחקר כראוי). בכך, מדינת ישראל דורדרה ע"י ראשי משרד התקשורת לתחתית הטבלה של המדינות בעולם המערבי ולא רק בעולם המערבי, בתשתיות התקשורת הקוויות והסלולריות שלה. 

לכן, הטיפול הכושל ברגולציית שוק התקשורת בישראל, כפי שחשפנו לא אחת וגם כאן, שמביאה במקרה הנחשף כאן, הטבה של כמיליארד ש"ח לכיס של בעל הון נוסף: פטריק דרהי (הבעלים של הוט), מחזקים את הצורך הדחוף בהקמת "רשות לתקשורת", רשות עצמאית, שתפעל לטובת הצרכנים ולא נגד הצרכנים ולטובת בעלי ההון וה"מקורבים לצלחת" של מקבלי ההחלטות, בניגוד מוחלט לחוק ולאחריות המוטלת על משרד ממשלתי חשוב ובעל כוח כלכלי עצום כלפי השחקנים הגדולים בשוק. 

עדכון 22.12.17: היועץ המשפטי לממשלה החליט לברר את עניין התחזות (לכאורה) של מנכ"ל משרד התקשורת בפועל (שמילה מימון) כיו"ר "הוועדה המייעצת", בלא הסמכה רשמית כנדרש בחוק ותוך כדי פיברוק מסמך שיצא בדיעבד, שלא חתום ע"י השר, שכביכול ממנה את הוועדה הזו שהוא כביכול עומד בראשה. מסמך היועץ המשפטי לממשלה נמצא כאן, למתעניינים. האם "קליקת הפרקליטים" "תתטייח" גם את הפרשה הזו? סביר להניח...  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים