Telecom News - חשיפת התרגיל והשקרים לגבי הרישיונות לפרטנר וסלקום בחיבורי סיבים לבתים

חשיפת התרגיל והשקרים לגבי הרישיונות לפרטנר וסלקום בחיבורי סיבים לבתים

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> חשיפת התרגיל והשקרים לגבי הרישיונות לפרטנר וסלקום בחיבורי סיבים לבתים
חשיפת התרגיל השקרי של משרד התקשורת, שנועד להסתיר את העובדה, שלפרטנר ולסלקום אין רישיונות לחיבורי בתים בסיבים, ומהיכן נולד הצורך בהסתרת האמת. תרגיל חדש של שמילה מימון (המנכ"ל בפועל של משרד התקשורת) "יוצא לאור". עדכון חשוב בסוף הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 6.1.18, 17:51איוב קרא

בלעדי: כשחשפנו (כאן, כאן, כאן וכאן), שהחיבורים החדשים של פרטנר וסלקום בסיבים אופטיים לבתים נעשים ללא כל רישיון, תוך רמיסת העיקרון של Open Access (שכן רק פרטנר וסלקום מספקות אינטרנט + תשתית ביחד, בחיבורים הללו), לא הצלחנו לקבל תגובה, לא ממשרד התקשורת ולא מהחברות עצמן, למה זה נעשה כך, מלבד העובדה הדי ברורה, ששר התקשורת איוב קרא (בתמונה משמאל) השתתף בהשקת השירות בפרטנר ביחד עם המנכ"ל בפועל שמילה מימון (כמפורט עם צילומים כאן).

די ברור היה, שיש רצון לחפות על השתתפותם באירוע של השקת שירות תקשורת ללא רישיון, עבירה פעוטת ערך, שבצידה עונש של עד 3 שנות מאסר...ועוד סנקציות...
אולם, לא היו לנו הוכחות מוצקות מתוך משרד התקשורת עצמו, למה זה התפתח למצב כאוטי כזה. 

אזרח עירני, שנכנה אותו כאן בשם AB (השם ידוע למשרד התקשורת), החליט בעקבות החשיפות הללו, לפנות ישירות למשרד התקשורת, בסדרת שאלות, שבמהלכה נחשף השקר הגדול העומד מאחורי השמילה מימוןהסתרה הזו (שלחברות פרטנר וסלקום אין רישיון לשירותים החדשים והן, למעשה, קיבלו "חסינות" מהחוק משמילה מימון, בתמונה משמאל). 

לאחר שמשרד התקשורת השיבו ל-AB לפני כשנה וחצי, לשאלה הראשונה שלו, מה טיב החיבור של פרטנר ללקוחות בסיבים (ניסוי, שהחל לפני כשנה וחצי), שזה רק ניסוי וגם בזק עושה ניסוי כזה, חזר AB ושאל ביום 5.8.17 את השאלה הבאה בנוגע לניסוי בסיבים של בזק:
"אשמח לדעת האם התקבלה במשרד התקשורת הודעת מועד סיום הפיילוט / ניסוי המתקיים בחברת בזק. 
וכמו כן האם יש אישור מטעם משרד התקשורת בחיבור הסיבים ללקוחות פרטיים מעבר הפיילוט /הניסוי".

תגובת משרד התקשורת ניתנה ב-4.12.17 (4 חודשים אחרי שליחת השאלה ע"י AB) כדלהלן:
"בהמשך לפנייתך להלן, אבקש להשיבך כי ניסויי החברות עודם מתקיימים ובמסגרתם המפעילים מחברים לקוחות לתשתיות הסיבים על מנת לבחון את השלכות יישום הטכנולוגיות.
המשרד בוחן את הצורך בקביעת הוראות, או מגבלות שיחולו על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לפריסת סיבים, כדי להסיר חסמים העלולים להיווצר משימוש בטכנולוגיות השונות.
אנו מתנצלים על העיכוב במתן המענה".

קוראינו בוודאי ישימו לב, שמשרד התקשורת לא ענה ל-AB על השאלה, שהוא שאל. AB שאל שאלה רק על בזק (גם כותרת מכתבו למשרד התקשורת הייתה: "מה צפי לסיום הפיילוט /ניסוי אצל חברת בזק") ומשרד התקשורת ענה לו על "ניסויי החברות" (כלומר: גם חברות אחרות. באותה עת כבר חשפנו שאלו פרטנר וסלקום).

זו כמובן תשובה שקרית לחלוטין, כי בפרטנר זה מזמן לא ניסוי. פרטנר משווקת ומוכרת חיבורים בסיבים תמורת דמי מנוי חודשיים. עד מועד התגובה של משרד התקשורת (4.12.17), פרטנר הצהירה ברבים (כולל בהודעה לבורסה ולכלי התקשורת, לרבות במסיבת עיתונאים), שיש לה מעל ל-30 אלף לקוחות משלמים (וכ-50 אלף לקוחות לשירות נוסף ללא רישיון: Partner TV), ובמציאות פרטנר לא מאפשרת ללקוחות הללו לקבל אינטרנט משום ספק אינטרנט מלבד פרטנר, מה שלא תואם שום סוג של רישיון תקשורת הקיים בישראל.

אגב, לפי מיטב ידיעתנו, שום חברה לא קיבלה רישיון לניסוי חיבור סיבים לבתים (ראה אתר משרד התקשורת) וגם AB לא שאל את השאלה הזו. כך, שהמילים "ניסוי חברות" אינן אומרות שאלה "ניסויים ברישיון".

יודגש, שאי אפשר לספק בישראל שום שירות תקשורת ללא רישיון, או "פטור מרישיון" במספר מקרים מסוימים כמוגדר בחוק. בישראל קיים (מזה שנים רבות) הצורך ב"רישיון לניסוי": יש 2 סוגי רישיונות ל"ניסוי טכנולוגי", כמפורט כאן וכאן. זאת, בשירות ניסיוני המסופק ללא עלות למשתתפי הניסוי ועד 500 משתתפים לכל היותר. בנוסף, יש "רישיון לניסוי שיווקי" כמפורט כאן, עם אפשרות לגביית תשלום מהמשתתפים, בניסוי בהיקף מוגבל בהיקפו ובזמן, של כמה אלפי משתתפים, לפי אופי הניסוי.

לכן, AB חזר ושאל את משרד התקשורת ב-4.12.17 את השאלה הבאה:
"תודה על תשובתכם המאוחרת. 
אשמח לדעת היכן אותם האישורים לניסוי של חברות התשתיות בפרישת סיבים, כי באתר משרד התקשורת המידע הזה לא קיים"

ביום 4.1.18 התקבלה התשובה המדהימה הבאה ממשרד התקשורת:
"בהמשך לפנייתך הנוספת להלן, אבקש להשיבך שרישיונות לניסוי אינם מפורסמים לציבור מטעמים רבים שעיקרם: נושא שבניסוי במרבית המקרים בסטטוס של סודי מסחרי מנימוקים של מבצע הניסוי.
כעקרון, טרם בשלות שירות או טכנולוגיה הם אינם נחלת הכלל ורק ברצון המפתח או מבצע הניסוי יפעל בעצמו לפרסמו (קיימת חובה לאשר ולפרסם שירות במסגרת רישיון בכפוף לחוק התקשורת). 
כישלון בניסוי מחוסר בשלות טכנולוגית, או אי כדאיות כלכלית, או סיבות אחרות, יכולים להיתפס אצל מי שאינו שותף לניסוי ככישלון של חברה עסקית או בגורם המפתח ולפגוע בהם.
פרסום של ניסוי בטרם עת יכול לפגוע במוטיבציה לפיתוח טכנולוגיה או שירותים חדשים ולפגוע בכלל הציבור לאורך זמן. 
עם זאת, ניתן לעיין במדיניות המשרד בנוגע לרישוי ניסויים באמצעות מסמכים המפורסמים באתר המשרד".

הסבר קצר למי שלא קלט את התרגיל: מדובר בתשובה ללא כל בסיס חוקי ושקרית לחלוטין. ממתי ניסוי של סלקום או פרטנר בחיבור סיבים לבתים, זה דבר סודי?? מה סודי בזה? הרי למשל לפרטנר יש אתר אינטרנט מפורט לפרטי פרטים וגלוי לחלוטין ל"ניסוי הסודי" הזה.

מלבד זאת, גם פרטנר וגם סלקום גובות כסף מהלקוחות שלהן, שכביכול נמצאים ב"ניסוי הסודי" הזה, מהיום הראשון של "הניסוי", בזמן ש"רישיון לניסוי טכנולוגי" כולל את הסעיף הברור הבא:
צילום רישיון לניסוי טכנולוגי

כלומר: אם פרטנר וסלקום גובות כסף מלא על השירות החדש שלהן מלקוחות הקצה (ולפרטנר יש כבר עשרות אלפי לקוחות משלמים), או שאין להם \ לא היה להן "רישיון לניסוי", או שהן מפרות את תנאי "הרישיון הסודי" הזה, בגיבוי של שמילה מימון, שממונה קודם כל על אכיפת חוקי התקשורת במדינת ישראל. זו תשובה פשוט מקוממת החושפת את השקר הגדול של משרד התקשורת. 

למה השקר הזה בכלל נולד?
השקר הזה הוא חלק מסדרת שקרים של צמרת משרד התקשורת, שתיארתי בכתבה: ""בסוף זה נגמר בבכי" - היסטוריה של הפרות חוק בחסות משרד התקשורת". באופן ספציפי, שמילה מימון החליט, שרישיונות של ניסויים טכנולוגיים יהיו סודיים (למרות שבאתר משרד התקשורת מפורסם בגלוי רישיון לניסוי טכנולוגי אחד מאוד רגיש, שקיים ובתוקף - כאן). זאת, ככל הנראה כדי למנוע את הבעיה, שנולדה עם פרסום הניסוי הטכנולוגי, שערכה YES ב-VoD על רשת ה-ADSL של בזק, ניסוי טכנולוגי, שפורסם כאן, ניסוי, שהוביל למדיניות שר חדשה ולחקיקה בכנסת בתחום העברת שידורי טלוויזיה על הפס הרחב באינטרנט. מאוחר יותר, צמרת משרד התקשורת וצמרת מועצת הכבלים והלוויין התכחשו לחלוטין, שהיה בכלל דבר כזה.

מה הבעיה שנולדה מהניסוי הטכנולוגי הזה של YES? למיטב הערכתי וידיעתי, לבעיה החמורה הזו יש שם: "פרשת אלוביץ'-בזק-YES-פילבר". הפרשה הזו נחקרה רק בעניינים, שנוצרו בסוף 2016 (כמפורט כאן), בעוד שכל העניינים, שקדמו לכך, כלל לא נחקרו, והם חמורים פי כמה מהפרשה, שכבר נחקרה (הסברים מה יש עוד לחקור יש: כאן, כאן, כאן וכאן).

אם תתקיים חקירה כזו, היא תוביל, ככל הנראה, בין היתר, לשמילה מימון, שהיה מ"מ יו"ר מועצת הכבלים והלוויין וחבר מועצת הכבלים והלוויין במועדים, שבוצעו המעשים, שיש לחקור, לאבי גבאי, שהיה אז מנכ"ל בזק, לד"ר יפעת בן חי-שגב, יו"ר מועצת הכבלים והלוויין ולתמי לשם, שהייתה סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש במשרד התקשורת ופרשה לאחרונה מהמשרד והייתה גם כן חברה במועצת הכבלים והלוויין. כ"כ סביר להניח שיהיה צורך לבדוק את חלקן של היועצות המשפטיות בעבר ובהווה במשרד התקשורת (שהן חלק מ"קליקת הפרקליטים").

למי שתוהה היכן השם ביבי נתניהו נעלם מהרשימה הזו, אז כבר ניתחתי זאת בהרחבה כאן וניתוח טרי ועצמאי נוסף נעשה ע"י העיתונאי ארז רביב מ"דבר ראשון" (כאן), ניתוח ששוב מצביע על כך שיש "טעות בהבנת הנקרא" ובניתוח לוחות הזמנים, בעניינו של ביבי נתניהו בפרשה זו, ולמעשה העניין שלו כבר "נסגר" מזמן בהחלטת היועמ"ש, וזו החלטה סופית מבחינה משפטית (שעברה גם את הבג"ץ), אלא אם יצוצו ראיות מדהימות חדשות וחד משמעיות שלא היו ידועות עד כה (כגון: הקלטת שיחות בינו לבין שאול אולוביץ', שיחות ש"סוגרות עסקה" ביניהם בנוגע ל"עסקאות בזק-YES", מה שממש לא סביר שיש הקלטות כאלו, או איזה תיעוד אחר מהסוג הזה). כך שמה שנכתב בכמה כלי תקשורת ופרשנויות - "אין לו ידיים ורגליים" מבחינה עובדתית ומשפטית. 

זו בדיוק הסיבה מדוע שמילה מימון מחביא (ולא מהיום) כל מסמך בעייתי, או שהוא הופך אותו ל"סודי", כדי שלא נדע בכלל אם יש או אין מסמך כזה... כדי לנסות ו"להרחיק את עצמו מהאש".

דוגמה מובהקת לעניין זה יש במאמר: "למה שמילה מימון ואיוב קרא מסתירים את המסמכים עליהם הם חתומים?". התשובה לשאלה הזו די ברורה: כדי שלא נחשוף את אי החוקיות והספינים העומדים מאחורי החלטותיו.
גם שלמה פילבר נהג כך, אך זה לא כל כך עזר לו... 

אלה שדרשו "להפריד את ביבי מבזק - אלוביץ'" והצליחו בכך במחצית 2016, למעשה, "הגנו" על ביבי והעניקו לו "חסינות" וגם העמיקו את הכאוס והשקיעה בשוק התקשורת הישראלי ואיפשרו בסופו של תהליך לאנשים לא מתאימים דוגמת שמילה מימון לנהל את שוק התקשורת, בליויי הפרות חוק מתמשכות בקנה מידה מבהיל, כפי שחשפנו כאן (את זה כבר הבנתי ופרסמתי לפני יותר משנה וחצי - כאן וכאן, למי שמתעניין). 

אי אפשר לקדם את שוק התקשורת הישראלי כשהכל מבוסס על שקרים, ספינים, הפרות חוק, אפלייה באכיפה, אי שקיפות, התעלמות מהציבור ותרגילים. זו בדיוק הסיבה מדוע מדינת ישראל נפלה שוב במדד Speedtest העולמי שפורסם אמש (כאן), עם נתוני דצמבר 2017. בתחום ביצועי הפס הרחב הסלולרי ירדנו למקום 55 בדירוג העולמי ובביצועי הפס הרחב הקווי ירדנו למקום 33 בדירוג העולמי. לא נראה שיש כרגע מישהו שיכול לעצור את ההדרדרות שלנו, בכל קנה מידה השוואתי עולמי בתחומי התקשורת המרכזיים. 

עדכון 8.1.18: כשבמשרד התקשורת הבינו שהם שלחו תשובה לא נכונה לשאלה הראשונה של AB כאן למעלה (הוא שאל על בזק והמשרד ענו לו על כל החברות שפורסות סיבים לבתים), נשלחה תגובה נוספת ל-AB ממשרד התקשורת: "במענה לפנייתך אבקש להשיבך כדלהלן: כעפ"י המידע שיש בידי המשרד, בזק טרם החלה לשווק תשתיות ע"ב סיבים לבתי לקוחות למעט מספר אתרים במסגרת פיילוט/ניסוי. נכון להיום אין לחברת בזק חובת פריסה של סיבים אופטיים לבתים פרטיים."
תגובה מדהימה ושקרית בפני עצמה, שדורשת מאמר נפרד. 
לאחר תשובה זו שלח AB שאלה נוספת למשרד התקשורת בנוגע לבזק בזו הלשון: "האם לאחר הניסוי יש חובת פריסה בכל הארץ בסיבים אופטיים?". תגובת משרד התקשורת: "בהמשך לפנייתך הנוספת להלן, אבקש להשיבך שרק לאחר סיום הניסוי, אם וכאשר תוגש בקשה לרישיון ייבחנו כל תנאיו."
גם תשובה שקרית זו דורשת התייחסות במאמר נפרד.

עדכון 29.1.18: כצפוי, בזק הפסידה בבג"ץ מול "קליקת הפרקליטים" בעניין עבודת קבלני סלקום ופרטנר בתשתיות שלה. במקום לתקוף את אי הסמכות של ההחלטה, בזק טענה טענות שונות ומשונות שבג"ץ (כצפוי) לא קיבל. שר התקשורת, איוב קרא, מסר בתגובה: "אני מברך על ההחלטה. אנו נמשיך לפעול לקידום התחרות ופרישת תשתיות רחבות פס במדינת ישראל לרווחת הציבור, ונעשה הכול להעלות את ישראל בתשתיות אינטרנטיות לרמה גבוהה וטובה יותר". כמובן שאין כל קשר בין הצהרת השר למציאות. 

לסיכום:
משרד התקשורת (לרבות מועצת הכבלים והלוויין והרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו) הצליחו בשנתיים האחרונות בנושא אחד בלבד: לדאוג לכך, ש"דמי הכיס" של אזרח די נחבא אל הכלים בשם שאול אלוביץ', יגדלו בכ-3 מיליארד ש"ח על חשבון הכיס של כולנו. כמיליארד ש"ח עברו במסלול של מנכ"ל המשרד ושות' מול בזק וכ-2 מיליארד ש"ח עברו ועוברים במסלול של מועצת הכבלים והלוויין מול Yes (נושא, שטרם נחקר כראוי).

אספקת שירותים לציבור ללא רישיון, בגיבוי צמרת משרד התקשורת, היא נושא חמור ביותר הראוי לחקירה פרלמנטרית. 

מוטב היה, ששר התקשורת יעסוק כעת בדבר הכי חשוב למשרד התקשורת: פיזור מועצת הכבלים והלוויין ואיתור מנכ"ל ראוי, מקצועי והגון ("עובד ציבור" ולא "עובד על הציבור") למשרד התקשורת. זאת, בנוסף להפסקת "שוד משאבי הציבור" וההפקרות הנמשכת של מתן שירותי תקשורת בלי רישיונות, בסיטונות. 


לכן, הטיפול הכושל ברגולציית עולם התקשורת בישראל והטיפול הכושל וחסר האחריות של ראשי משרד התקשורת וגופי הסמך של המשרד בתחום השמירה על האינטרסים הציבורייים וקיום החוק במדינת ישראל (בדגש על חוק התקשורת ותקנותיו), מחזקים את הצורך הדחוף בהקמת "רשות לתקשורת", רשות עצמאית, שתפעל לטובת הצרכנים ולא נגד הצרכנים ולטובת בעלי ההון וה"מקורבים לצלחת" של מקבלי ההחלטות, בניגוד מוחלט לחוק ולאחריות המוטלת על משרד ממשלתי חשוב ובעל כוח כלכלי עצום כלפי השחקנים הגדולים בשוק. 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים