Telecom News - מתי יהיה "שוק סיטונאי" בטלפוניה בבזק? כשתיפסק השתוללות "שליחי סלקום"

מתי יהיה "שוק סיטונאי" בטלפוניה בבזק? כשתיפסק השתוללות "שליחי סלקום"

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> מתי יהיה "שוק סיטונאי" בטלפוניה בבזק? כשתיפסק השתוללות "שליחי סלקום"
די בדומה למה שהתרחש אך לאחרונה בנושא "שוק סיטונאי על רשת הוט", נושא "שוק סיטונאי" בתחום הטלפוניה הרגילה של בזק לא יצא לדרך ב-1.8.18. הפתרון יימצא רק אם השר יפטר את כל "שליחי סלקום" במשרד התקשורת. אולם, נראה שהשר איוב קרא הצטרף אף הוא לרשימת "שליחי סלקום" בצמרת המשרד (בעניין IBC - אנלימיטד).
עדכונים חשובים בתחתית הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 2.8.18, 07:50נתי כהן

ניתוח: בדיוק כפי שחזינו מזמן (רשימת הכתבות הקודמות בנושא, מצויה בנספח בתחתית הכתבה, למתעניינים בפרטים), ביום 1.8.18 שירותי "הטלפוניה קווית הסיטונאית" על רשת בזק לא יצאה לדרך.

למה? בגלל אוסף "החפרפרות" המייצגות את סלקום בצמרת משרד התקשורת (כשאת החפרפרת האחרונה לכאורה חשפנו אך לפני כשבועיים כאן). כל המסמכים הטכניים של "השוק הסיטונאי" לרבות בנוגע לטלפוניה הסיטונאית של בזק, נכתבו ע"י אותה "חפרפרת". 

לכן, ביום 1.1.18 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה לצמרת חברת בזק:
"האם יש איזה ספק תקשורת שהחל (או מתכוון להתחיל בקרוב וכעת עושה הכנות טכניות ממש אחרונות) לספק שירותי שוק סיטונאי בטלפוניה על רשת בזק?".

תגובת בזק הגיעה מהר בזו הלשון:
"אנחנו ערוכים, עדיין לא פנו אלינו להפעלה".

זה די מזכיר לי את הסאגה של "שוק סיטונאי על רשת הוט", סאגה, שנמשכה למעלה משנתיים. רק כשפרטנר הבינה, שסלקום כבר לא תשיג עבור עצמה ועבור פרטנר שום הקלות ותנאים טובים יותר ונוספים דרך שלוחיה במשרד התקשורת (הניסיון האחרון היה בשירותי VoB על רשת הוט), אזי פרטנר החליטה לצאת לדרך ולספק שירותים על רשת הוט. סלקום תצטרף לזה די בקרוב. 

כך גם לדעתי יקרה בקרוב על רשת הטלפוניה של בזק. אחד מהספקים (הקטנים או הגדולים) של "השוק הסיטונאי", יבין, שיכולת הסחטנות של סלקום באמצעות נציגיה במשרד התקשורת - נגמרה, ואחד או יותר מהספקים יצטרף לשירות הזה על רשת של בזק, בתנאים הקיימים והמפורסמים. כך גם התכנית של משרד התקשורת להטיל קנס כבד על בזק - תטורפדה

לעניות דעתי, בזק טעתה כשלא "יצאה למלחמה" כנגד ההחלטה חסרת הבסיס החוקי של מנכ"ל משרד התקשורת - נתי כהן (בתמונה למעלה משמאל), להחיל על בזק את הכללים הקודמים של "שוק סיטונאי" בטלפוניה שלה. אולם, בזק עושה את השיקולים שלה והיא משלמת לבד על הטעויות שלה

שוב ושוב אני חוזר על כך, שהתעסקות של החברות בשוק התקשורת מול משרד התקשורת על בסיס הפרוצדורות, השימועים והניירות של המשרד, לא מובילה לשום מקום טוב או בכלל (זה לא מועיל בכלל לחברות התקשורת במיוחד בעררים במחוזי ובבג"ץ, דוגמה טרייה כאן, בעניין מכרז הפקת "ערוץ הכנסת").

גם הפגישות של ראשי בזק (דוגמת המנכ"לית ויו"ר בזק), היו מיותרות לחלוטין, מהסיבות הבאות (שכבר פירטתי בהרחבה וההסברים המפורטים נמצאים במאמרים, שבנספח כאן למטה):
  • משרד התקשורת זה לא "מועהשר איוב קראדון המנהלים" של חברות התקשורת ולא אמור להיות "לשכת המסחר, השיווק, ההפצה והיציבות הכלכלית" של חברות התקשורת. אין דבר כזה בשום מקום בעולם ואין סיבה שזה יהיה דווקא בישראל. 
  • ראשי משרד התקשורת אמורים להיפגש קודם כל ולפני הכל עם הציבור ועם נציגי הציבור המוסמכים. שר התקשורת איוב קרא (בתמונה משמאל), עושה זאת די באינטנסיביות, בעיקר בפגישות עם ראשי ערים, ראשי רשויות ובעלי תפקידים בכירים ברשויות הללו וסביבן. זה מצויין ומאוד חשוב, אבל זה לא כל נציגי הציבור המוסמכים. המנכ"ל, נתי כהן, לעומת זאת, לא נפגש עד היום עם שום נציג ציבור מוסמך או בכלל, אבל נפגש לא מעט עם ראשי חברות התקשורת ו"בעלי עניין". זה פסול מכל היבט ציבורי ומצביע על חוסר התאמתו המוחלט לתפקיד מנכ"ל משרד התקשורת.
  • לחברות התקשורת יש בעלי תפקידים שכל תפקידם בחברה הוא: לעמוד בקשר עם אנשי המקצוע המתאימים במשרד התקשורת (למשל עורכי הדין של החברות, סמנכ"לים לרגולציה וכיו"ב). הקשר שלהם עם משרד התקשורת הוא בד"כ בתכתובת ולעיתים רחוקות נדרשת פגישה "פנים אל פנים", כדי ללבן אי הבנות, או כדי לקדם פתרון של בעיות אקוטיות. מפגש של יו"רים, בעלים, לוביסטים ומנכ"לים של חברות מפוקחות, עם מנכ"ל משרד התקשורת או עם השר, המשמעות של המפגשים הללו מאוד ברורה: עקיפת הדרגים המקצועיים במשרד התקשורת, כדי לנהל מו"מ ישירות מול המנכ"ל או השר. זה פסול מכל היבט שלא נסתכל על זה ופתח לשחיתות (שמוכרת לציבור היטב, במה שמכונה "תיק 4000"). 
האם השר איוב קרא מצטרף ל"מועדון אוהדי סלקום" בצמרת משרד התקשורת?
אם החשיפה בגלובס (כאן), שהשר יאשר הורדת "הפריסה האוניברסלית" מעל אנלימיטד, כדי שסלקום תרכוש את אנלימיטד, אזי המשמעות של זה מאוד ברורה: השר הצטרף למועדון של "אוהדי סלקום" וביום שמישהו "יפוצץ את הבועה" הפלילית (לכאורה) הזו, גם הוא יהיה בין הנחקרים. 

פרטים נוספים מי עוד מעורב בפרשה החמורה הזו: בעניין המנכ"ל (נתי כהן) ופרשת אנלימיטד- כבר נפתחה בדיקה (כאן) ע"י היועמ"ש. בעניין "החפרפרת" החדשה בצמרת המשרד - זה עדיין בבירורים ראשונים, נעדכן אתכם כשתהיינה התפתחויות. 

הבעיה בהחלטה הזו, זה לא רק שהיא לא חוקית. גם אם נניח, שהיא חוקית ונכונה רגולטורית וציבורית, ושהשר יוריד לא רק כ-60% "פריסה אוניברסלית", אלא יוריד 100%, כלומר: יסיר את כל המגבלות הרגולטוריות מעל אנלימיטד, גם אז היא תפשוט את הרגל. כלומר: שום דבר טוב לא ייצא מזה, בכל מקרה, לשוק התקשורת ולעם ישראל (שבכלל לא נשאל על כך).

אז למה ללכת בנתיב של ההפקרות והכאוס? "ככה לא בונים חומה" ולא מקדמים את שוק התקשורת הישראלי, שמדרדר חודש אחרי חודש, בכל קנה מידה השוואתי עולמי. 

מי שמוביל את ההחלטות הללו במשרד התקשורת, זה המשנה למנכ"ל ששמילה מימוןמילה מימון (בתמונה משמאל), שממש בימים אלו נערכות לגביו כמה בדיקות ע"י היועמ"ש (היועץ המשפטי לממשלה), בדיוק בנושאים הללו (של תמיכה בהחלטות רגולטוריות לטובת סלקום). אישורי היועמ"ש לגבי הבדיקות והחקירות הללו נמצאים כאן, למתעניינים. 

אני בטוח, שיהיו מי מבין קוראינו הוותיקים, שיקפוץ ויגיד: זה ייסגר כמו כל הבדיקות הקודמות כנגד שמילה מימון, כי הוא "קיבל חסינות" מ"קליקת הפרקליטים", כל עוד הוא משרת גם את האינטרסים האישיים של הקליקה הזו.

זה נכון. אולם, אני מאמין בפתגם "לא לעולם חוסן" וגם במה שנאמר בגמרא מסכת ברכות דף ז' ע"א: "ביקש (משה) להודיעו דרכיו של הקב"ה, ונתן לו", שנאמר "הודיעני נא את דרכיך". אמר לפניו: "ריבונו של עולם, מפני מה יש צדיק וטוב לו ויש צדיק ורע לו, יש רשע וטוב לו ויש רשע ורע לו?".

אני מאוד מאמין, שיהיה מי שיפוצץ את הבועה החדשה הזו, של תמיכה בסלקום ובאינטרסים הכלכליים שלה. במקרה של "פרשת בזק", זה היה יו"ר הרשות לניירות ערך, פרופ' שמואל האוזר, וצוות החוקרים ברשות, ממש לפני כשנה. זה האיש שהיה במקום הנכון ובזמן הנכון, ש"פוצץ את הבועה", בועה פלילית, שמבקר המדינה כשל לנתח אותה נכון ובזמן.

נספח
רשימת הכתבות הקודמות בעניין "השוק הסיטונאי" על הטלפוניה של בזק ועל תשתיותיה הפיזיות - למתעניינים בשאלה: "איך הגענו עד הלום?" (בתוך הכתבות יש עוד עשרות לינקים למסמכים, החלטות וכיו"ב וקישורים ולעשרות כתבות קודמות):

בתמונה: צילום "בלעדי" של "הטלפוניה הסיטונאית" על רשת בזק (שירות שטרם יצא לדרך)
עדכון 2.8.18 12:30: על פי הודעת הוט לבורסה היא מתנגדת בחריפות לקו של משרד התקשורת בעניין אישור רכישת IBC (אנלימיטד) ע"י סלקום. להלן הודעת הוט במלואה:
"בהמשך לאמור בסעיף 1.6.2.3.3 לפרק א' לדו"ח הכספי של החברה לשנת 2017, בנוגע להענקת רישיון כללי למתן שירותי בזק פנים-ארציים נייחים (תשתית) לחברת איי. בי. סי. איזראל ברודבאנד קומפני (2013) בע"מ (להלן: "IBC"), ולפעילותה של IBC, ביום 27.5.18 פורסם על-ידי משרד התקשורת שימוע בעניין שינויים בחובת הפריסה האוניברסלית החלה על IBC. בהתאם לאמור בשימוע, המשרד סבור, כי ללא כניסת גורם חדש שירכוש את השליטה בחברה וללא עריכת שינויים רגולטוריים, פרישת רשת תקשורת נייחת על בסיס רשת החשמל לא תתממש, בפרט בטווח הקצר, ולפיכך, שוקל המשרד לשנות את חובת הפרישה החלה על החברה. עוד צויין, כי השימוע מבוסס על פניית IBC למשרד בבקשה להקל את דרישות פרישת הסיבים בהן היא מחויבת על פי רישיונה וכן, צוין בבקשה כי היא מבוססת על בחינת הנושא על ידי חברת סלקום הבוחנת את רכישת השליטה בחברה. ביום 21.6.18 הגישה הוט טלקום את תגובתה לשימוע ולפיה היא מתנגדת לתיקון רישיון IBC כפי המוצע בשימוע. בהמשך לאמור, ובהמשך לפרסומים בתקשורת לפיהם המשרד שוקל לאשר את עסקת רכישת השליטה ב- IBC על-ידי סלקום, ביום 2 באוגוסט 2018, פנתה הוט טלקום במכתב לשר התקשורת במסגרתו מתבקש המשרד בין היתר, להימנע מאישור העסקה האמורה, וזאת, לכל הפחות עד לקביעת הסדרה מקיפה ושיוויונית בנושא, ובכלל זה השלמה של הליך השימוע בעניין".

עדכון 3.8.18, 18:00: על פי גלובס, משרד התקשורת הודיע ביום חמישי האחרון (2.8.18) לבזק, כי היא נמצאת בהפרה של תנאי רישיונה, עקב אי עמידה בדרישות המשרד לאספקת טלפוניה סיטונאית.

עדכון 9.8.18, 19:30: חברת בזק דיווחה לבורסה, על כך שמשרד התקשורת הודיע לה שהיא נמצאת ב"הפרה": יש כוונה להטיל "עיצום כספי" בנושא "יישום רפורמת הפס הרחב" במסגרתה הודיע משרד התקשורת על כוונה להטיל עיצום כספי על החברה בסך של 11,327,540 ש"ח. עוד צוין בהודעה כי בכוונת המשרד לנקוט בהליכי אכיפה נוספים, אם ההפרה תימשך.   
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים