Telecom News - סוף שיתוף במחשבה תחילה - פעילויות השבוע הלאומי לגלישה בטוחה 2020

סוף שיתוף במחשבה תחילה - פעילויות השבוע הלאומי לגלישה בטוחה 2020

דף הבית >> בקהילה >> קריירה >> סוף שיתוף במחשבה תחילה - פעילויות השבוע הלאומי לגלישה בטוחה 2020
סוף שיתוף במחשבה תחילה - השבוע הלאומי לגלישה בטוחה 2020
מאת: מערכת Telecom News, 12.1.20, 18:50לוגו השבוע הלאומי לגלישה בטוחה 2020
 
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת יצוין השנה בין 9 ל-14 בפברואר ויעמוד בסימן "סוף שיתוף במחשבה תחילה". הוא יוקדש להעלאת המודעות בקרב ילדים ונוער, הורים ואנשי חינוך ומקצוע לשימוש נבון ואחראי ברשת האינטרנט ולהתנהלות ערכית, אחראית ומוגנת ברשת. נוסף על הפעילויות במסגרות החינוכיות תוצענה גם פעילויות להורים ופעילויות בקהילה מטעם משרדי הממשלה, המשטרה והמגזרים העסקי והשלישי. פירוט כל הפעילויות.   

רקע

יושבים עם חברים בפארק - מצלמים; לומדים למבחן - מצלמים; הנבחרת של האחות זכתה בטורניר כדורגל - מצלמים; הנבחרת של האח הפסידה בטורניר שחייה - מצלמים; קמים בבוקר - מצלמים; הולכים לישון - מצלמים.

וכשלא מצלמים: מסתכלים בתמונות, שאחרים צילמו, מקבלים תמונות מאחרים ו... משתפים הלאה תמונות, ששיתפו איתנו: הגיף המצחיק, ששיתף החבר; הסרטון הקורע, שהעבירה מכרה של החברה מהצבא; הפוסט העצוב, שהעלתה בת דודה של הידיד של בן הזוג מהטיול למזרח; התמונה המכעיסה שהעלה זר מוחלט.

אנו חיים, נושמים וחולמים בוויזואלית. הסמארטפון מצויד במצלמה המשתכללת תדיר, אפשרות ההעברה בוואטסאפ זמינה בלחיצת כפתור והאינסטגרם לא יודע שובע. המקום המרכזי, שהתמונות והסרטונים תופסים בחיינו והדינמיות שלהם, לפעמים משכיחים מאיתנו, שתמונה עדיין שווה אלף מילים והשפעתה יכולה להיות קשה מנשוא.

שיתוף של תמונות וסרטונים הוא ביטוי לצורך טבעי בשייכות ובנראות ואלה מעודדים את הרצון לצבור לייקים ועוקבים. התנהלות זו עלולה להוביל למצבי סיכון ופגיעה. לכן הנושא השנה נוגע במרחבי החיים השונים - מניעת פגיעות ובכללן פגיעות מיניות, שמירה על הפרטיות ועל "התדמית הדיגיטלית", וגם ההיבט הפלילי ("חוק הסרטונים"), שאינו מוכר דיו בקרב ילדים והורים.

השנה שמים סוף לפגיעות מתמונות וסרטונים: 
סוף להפצת תמונות וסרטונים חושפניים ומביכים. 
סוף להתנהגות פוגענית ברשת. 
סוף לשיתוף הפעולה עם הודעות שרשרת.
סוף לחדירה לפרטיות. 
סוף לפגיעה בתדמית הדיגיטלית.
סוף לצילום ללא רשות.
סוף לאי ידיעת החוק.
סוף לאדישות של ה"עומדים מהצד".
סוף להתמודדות לבד - בזמן מצוקה פונים לעזרה.

מטרות השבוע הלאומי

מתוך הכרה במקום המרכזי, שתופס האינטרנט בחיינו, קבע האיחוד האירופאי את יום האינטרנט הבטוח בכל שנה בתחילת פברואר. יום זה מוקדש ליצירת מרחב אינטרנטי בטוח עבור כל המשתמשים, ובראשם הילדים. 

ישראל חוברת בשבוע זה ליותר מ-130 מדינות, שתציינה ב-11 בפברואר את יום האינטרנט הבטוח הבין-לאומי. 

יום האינטרנט הבטוח הבין-לאומי והשבוע הלאומי לגלישה בטוחה מוקדשים מדי שנה להעלאת המודעות בקרב ילדים ונוער, הורים, אנשי חינוך ואנשי מקצוע בארץ ובעולם לשימוש נבון ואחראי ברשת האינטרנט ולהתנהלות ערכית, אחראית ומוגנת ברשת. בשבוע זה עוסקים גורמי המקצוע בתחום בקידום התנהלות בטוחה וערכית ברשת ובהעלאת המודעות למצבי הסיכון הטמונים ברשת, למניעת פגיעה ולהתמודדות עימה, לחשיבות של הגנת הפרטיות של האחר ולשמירה על צנעת הפרט.

שותפים

המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת שם לו למטרה לקדם את נושא הגלישה הבטוחה והסובלנות ברשת בקרב ילדים ובני נוער. המטה הלאומי מוביל את השבוע הלאומי לגלישה בטוחה ברשת בשיתוף המשרד לביטחון הפנים (באמצעות הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול - ביטחון קהילתי), משטרת ישראל, משרד החינוך, משרד הבריאות, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים ומשרד המשפטים וחוברים אלינו שותפים נוספים מהמגזר הציבורי, המגזר השלישי, המגזר הפרטי ומהמגזר האקדמי. 

פעילויות

במהלך השבוע יתקיימו ברחבי הארץ פעילויות רבות ומגוונות, שתתמקדנה בצילום, שיתוף והפצה של תמונות וסרטונים, פעולות, שנותנות מצד אחד מענה לצורך הטבעי של ילדים ונוער בשייכות ובנראות, ומצד שני בהעלאת המודעות למצבי הסיכון העלולים להיווצר כשפעולות אלו נעשות ללא מחשבה תחילה.

ילדים ובני נוער יוזמנו לבחון את פרקטיקות הצילום והשיתוף שלהן, את הבעייתיות בהפצה ללא שיקול דעת, את מקומם של התמונות והסרטונים בהבניית התדמית הדיגיטלית ואת המגבלות החוקיות על צילום, שיתוף והפצה של תכנים. בד בבד הם ילמדו על ההיבטים החיוביים בצילום ככלי להבעה עצמית ובשיתוף כמעשה חברי ומקרב. 

נוסף על הפעילויות לילדים ולבני הנוער במסגרות החינוכיות השונות תוצענה גם פעילויות רבות להורים ופעילויות בקהילה, שמטרתן לקדם מעורבות הורים בחיי הרשת של ילדיהם ולעודד שיח פתוח בינם לבין הילדים.

במהלך השבוע הלאומי יערכו המטה הלאומי והמשרדים השותפים מגוון פעילויות ייעודיות בדגש על נושא הצילום וההפצה של תמונות וסרטונים.

המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת - 105

"הכה את המטה": פינה חדשה בערוץ ההסברה של המטה הלאומי בפייסבוק. מומחה מהמטה הלאומי, מומחה "מהשטח" ונער או נערה יענו לשאלות הגולשים בנושאים החמים והבוערים בתחום הביטחון של ילדים ובני נוער ברשת. הפינה תעלה פעמיים במהלך השבוע הלאומי ולאחר מכן פעם בחודש.

פעילות משותפת עם מובילי דעת קהל: עבודה משותפת עם צעירים מובילי דעה בקרב בני נוער, שמטרתה לקדם את מסרי השבוע הלאומי בקרב בני הנוער.

מפגשים מקוונים אינטראקטיביים בבתי הספר: המטה הלאומי מצטרף למיזם "אקדמיה ברשת" ויעביר במהלך השבוע 4 משדרים אינטראקטיביים בשידור חי - 2 לילדי יסודי (אחד בעברית ואחד בערבית) בנושא שמירת הפרטיות ו-2 לבני נוער (אחד בעברית ואחד בערבית) בנושא צילום והפצה של תכנים מיניים. בכל משדר יופיעו נציג משרד החינוך במוקד 105 ושוטר, שיעבירו הרצאה קצרה ויענו בשידור חי לשאלות התלמידים. מומחי המטה הלאומי יהיו זמינים גם בשעות שלאחר מכן לענות לשאלות הקהל על גבי דף הפייסבוק של המטה הלאומי.

פאנלים מקוונים במוסדות להשכלה גבוהה: פאנלים באוניברסיטאות ובמכללות שונות בארץ, שישתתפו בהם נציגי אקדמיה ונציגי המטה הלאומי. הפאנלים ישודרו בשידור חי בערוצי הרדיו של המוסדות המארחים.

הרצאות של עובדי המטה הלאומי: במהלך השבוע הלאומי לגלישה בטוחה יעבירו עובדי המטה הלאומי הרצאות לילדים ובני נוער מאושפזים, לחניכי פנימיות, להורים במקומות עבודה, במסגרות אקדמיות, באירועים לציון השבוע הלאומי ברשויות המקומיות, ועוד.

המשרד לביטחון הפנים: הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול - ביטחון קהילתי

במסגרת שבוע הגלישה הבטוחה תוביל הרשות מגוון פעילויות ברשויות המקומיות ברחבי הארץ הכוללות הרצאות, סדנאות ואירועים שונים בדגש על פעילות בקהילה, במסגרות החינוך הבלתי פורמלי ובקרב ההורים בשעות אחר הצהריים והערב.

הפעילויות תבוצענה בתיאום ובשיתוף כלל הגורמים הרלוונטיים ביישוב ותכלולנה ימי עיון, הרצאות מומחים ושוטרים, סדנאות מניעה, פאנלים מקצועיים וכנסים יישוביים, הכשרות והדרכות לאנשי מקצוע ו"שומרי סף" נוספים בקהילה, השתתפות מדריכי המוגנות בפעילויות "הפסקה פעילה" במסגרות החינוך הפורמלי (בהובלת צוותי החינוך), יזום פעילויות בתנועות הנוער, הרצאות להורים, פעולות הורים יזומות בוועדי הורים יישוביים ומתנדבי סיירות הורים , פרסומים ופעולות הסברה באתרי הרשויות המקומיות ובערוצי המדיה החברתיים, יזום פעילויות באמצעות קבוצות מנהיגות נוער ועוד.

משטרת ישראל

מאות שוטרים ממדור נוער - חטיבת החקירות, מהשיטור הקהילתי, מיחידת הסייבר ומיחידה 105 בלהב 433 יעבירו הרצאות בבתי הספר ובקהילה. את הפעילות מתכלל מדור נוער במשטרת ישראל והיא מבוססת על מצגת הסברה בנושא גלישה בטוחה, שפיתח מדור נוער בסיוע תחום משרד החינוך במטה הלאומי לשימושם של השוטרים. 

משרד החינוך

בשבוע הלאומי יעודד משרד החינוך את התלמידים להפעיל חשיבה ביקורתית על אודות הצורך שלהם לצלם את עצמם ואת חבריהם ולבחון את הצורך בשיתוף ובהפצת תכנים בדגש על תמונות וסרטונים. הצוותים החינוכיים יקנו כלים ויעודדו את התלמידים להתנהל מתוך שיקול דעת, באופן מכבד ורגיש כלפי עצמם וכלפי אחרים.
משרד החינוך נערך במגוון רחב של תכנים ופעילויות לתלמידים, לצוותי החינוך ולהורים. כלל התכנים יפורסמו בעלון מקוון לצוותי החינוך.

פעילויות לתלמידים
שיעורי כישורי חיים לתלמידים, מותאמים לשכבות הגיל השונות ולחברות השונות.

'אקדמיה ברשת' - הרצאות מקוונות לתלמידים, שיעבירו נציגי משרד החינוך, נציגי עמותות וחברות שונות.

הפעלת קבוצות של מנהיגי נוער ומנהיגות נוער לגלישה בטוחה ברשת.

הרצאות בבתי הספר שיעבירו שוטרים.

הפצת עלוני מידע לתלמידים.

צוותי חינוך:

הכשרות לצוותי החינוך בבתי הספר וכנסים במחוזות.

הורים:
מעגלי שיח לתלמידים, להורים ולצוותי חינוך

הפצת עלוני מידע להורים

ניתן להירשם לפעילויות ולהתעדכן בחומרי הלימוד בענן החינוכי ובאתר שפ"ינט

משרד הבריאות

משרד הבריאות יתמקד במהלך השבוע בפעילויות לילדים מאושפזים בבתי החולים, שנמצאים תקופות ממושכות בניתוק גיאוגרפי מקרוביהם וחבריהם. הפעילויות תכלולנה מעגלי שיח משותפים לילדים והוריהם במחלקות האשפוז ובמסגרת בית הספר של ביה"ח וגם ביקורים אישיים לילדים המרותקים למיטת ביה"ח. בהמשך החודש תינתנה הרצאות לצוותי המחלקות. כ"כ, יופצו חומרי הסברה באתר המשרד.

משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

משרד הרווחה יעביר במהלך השבוע הרצאות בפנימיות הטיפוליות שבאחריותו ויפיץ חומרי הסברה במחלקות הרווחה, במסגרות בקהילה ובאתר המשרד.

ניתן להזמין הרצאה להורים עובדים במקום העבודה שתועבר ע"י המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת, להעלאת המודעות לנושא ולרכישת מיומנויות וכלים לשימוש בטוח וחכם ברשת. משך ההרצאה: שעה (45 דק' הרצאה ו-15 דק' שאלות ותשובות). מספר המשתתפים הנדרש: לפחות 100 עובדים להרצאה. להזמנת הרצאה מלאו את הטופס - כאן.

המגזר העסקי, חברות טכנולוגיה, עמותות

נציגים של ארגונים רבים מהמגזרים העסקי והשלישי יעבירו הרצאות פרונטליות והרצאות מקוונות בבתי הספר ובקהילה.

פירוט מלא ועדכונים רבים - כאן.

וגם - כאן.

 
NORDVPN 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים