Telecom News - הסתבכות נוספת בתחום הדומיין ".ישראל" בגלל מחדלי שר התקשורת יועז הנדל

הסתבכות נוספת בתחום הדומיין ".ישראל" בגלל מחדלי שר התקשורת יועז הנדל

דף הבית >> פורומים וביטקוין >> Web 2.0/3.0 >> הסתבכות נוספת בתחום הדומיין ".ישראל" בגלל מחדלי שר התקשורת יועז הנדל
הצפצוף של הנדל על החלטת היועמ"ש בתחום הדומיינים הוביל את מנכ"ל איגוד האינטרנט לבצע מהלך חוצפני ולפנות לארגון האינטרנט העולמי כדי לקבל הסמכה כמנהל למרשם שמות המתחם בסיומת .ישראל בעברית. זאת בטענה, שהממשלה בישראל התנערה מהנושא לחלוטין ולכן איגוד האינטרנט הוא הכתובת המתאימה לנהל את המרשם הזה ולעשות ממנו כסף על חשבון הכיס הציבורי. האם התרגיל הזה יצליח?
מאת: אבי וייס, 20.9.20, 19:18חה"כ יועז הנדל

לפני כחודש חשפתי את ההתפתחות האחרונה בתחום שם המתחם (דומיין) ".ישראל" בכתבה תחת הכותרת: "צפצוף שר התקשורת על החלטת היועמ"ש הרסה את הפעלת הדומיין ".ישראל"!" וכותרת המשנה: "חשיפת מה ששר התקשורת יועז הנדל [בתמונה משמאל] מסתיר מהציבור, כדי להגן ולחפות על מהלכים לא חוקיים של המנכ"ל הפורש נתי כהן, שהוביל במסמכים מוסתרים לכך, שהמהלך לדומיין חדש למשתמשי האינטרנט בישראל בשם ".ישראל" נתקע ולא הופעל ב-ICANN (ארגון האינטרנט העולמי). חשיפת מסמך סודי נוסף של המנכ"ל, שהוסתר מהציבור."

בכתבה הנ"ל יש פירוט של ההשתלשלות של פרשת הדומיין .ישראל מהיום בו הרעיון הזה נולד (ככלי לייצר עוד כסף לעמותת איגוד האינטרנט הישראלי הזעירה עם קרוב לאפס חברים, עמותה, שיש לה קשיים כספיים לא פשוטים), דרך כל התרגילים הבלתי חוקיים, שעשה המנכ"ל הקודם של משרד התקשורת (נתי כהן) כסיוע לחברו מנכ"ל האיגוד (עו"ד יורם הכהן).

על זה נבנה נדבך חמור חדש והוא: התעלמות מוחלטת של השר יועז הנדל מהחלטה מפורשת וטרייה בעניין הדומיין הזה (.ישראל) מהיועמ"ש

השר יועז הנדל גם התעלם מהפנייה, שהועברה אליו ע"י משרד עורכי הדין (הפנייה המלאה כאן - למתעניינים), שמייצג את חברת שירותי האינטרנט דומיין דה נט, שמזה שנים רושמת שמות מתחם בעברית ב- ICANN (ארגון האינטרנט העולמי), כרשם דומיינים מוסמך. הדרישה מהשר הייתה לבחור את הגוף, שינהל את הדומיין הזה, בהליך שיוויוני כגון מכרז. 

מנכ"ל איגוד האינטרנט, שהבין שמשרד התקשורת ממשיך להתעלם מהנושא, החליט "לנצל מצב" ולפנות לגוף, שמחליט על זהות מנהלי שמות מתחם (IANA, זרוע הביצוע של ICANN), ולטעון, שבגלל שלממשלה "לא אכפת מהנושא" והיא, למעשה, התנערה ממנו, אז יש להסמיך את איגוד האינטרנט הישראלי כמנהל הדומיין ".ישראל", בלי אישור ממשלתי. כ"כ, מנכ"ל האיגוד, באישור הוועד המנהל של האיגוד, החליט לצאת בשימוע ציבורי לשיטת התפעול של הדומיין החדש הזה, בהנחה, שהאיגוד הוא זה שינהל את הדומיין. 

רפי הוידה, (בתמונה משמאל), רפי הוידהלא היה יכול לשתוק נוכח ניסיון המחטף הבלתי חוקי הזה של האיגוד, בגלל חוסר האונים, הרשלנות וההתעלמות של ראשי משרד התקשורת, ופנה בכמה כיוונים בפניות הבאות:

1. פנייה דחופה ליועמ"ש, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט, שנשלחה ב-7.9.20 בזו הלשון:

"ד''ר אביחי מנדלבליט – היועץ המשפטי לממשלה
שלום רב,
א. בהמשך לפניות קודמות ומענה שלך אלי מיום 8.6.2020 ... מצ''ב בצרופה ... ולאור החלטת איגוד האינטרנט הישראלי (ע''ר) לפעול עצמאית,
    ללא היוועצות והסכמת הממשלה - מצ''ב פרוטוקול יולי 2020 - https://www.isoc.org.il/files/docs/protocols/isoc-il-july-2020-protocol.pdf

    לקידום הפעלת מרשם שמות מתחם בסיומת ישראל בעברית - .ישראל, הריני פונה אליך שנית בבקשה להבהיר האם הממשלה, בתוקף סמכותה השיורית, הינה הגורם המוסמך לאישור הקמה והפעלה של המרשם הלאומי של שמות המתחם בסיומת ישראל.
ב. אני מעביר לעיונך את פנייתי מ- 2.9.2020 לאיגוד האינטרנט, בו אני חבר, ומבקש את התיחסותך הדחופה.
ג. בנוסף, אני מעביר לעיונך את הכללים לאישור מנהל מרשם שמצויים באתר ארגון יאנא:
    1. נכון להיום טרם נקבע מנהל למרשם שמות המתחם בסיומת ישראל בעברית - .ישראל ... https://www.iana.org/domains/root/db/xn--4dbrk0ce.html

    2. התברר באתר יאנא כי יש כללים ברורים למינוי מנהל מרשם של סיומת מדינתית ... https://www.iana.org/domains/root/help
    3. הכללים מפורטים בקישורים הבאים:
      1) https://www.iana.org/help/cctld-delegation
      2) https://www.iana.org/help/cctld-delegation-answers
   4. הכללים קובעים במפורש חובת התיעצות והסכמה של ממשלת המדינה להפעלת מרשם שמות מתחם בסיומת לאומית.
ד. כמו כן, אני מעביר לעיונך את הצעתי העדכנית להסדרת מרשם שמות המתחם בישראל בחקיקה מתאימה.
ה. אודה להיענותך ואישורך לקבלת פנייתי.
בברכת שנה טובה ובריאה,

רפי הוידה"

תגובת היועמ"ש הגיע באותו יום והיא נמצאת כאן

2. פנייה דחופה למנכ"ל איגוד האינטרנט הישראלי עו"ד יורם הכ
עו"ד יורם הכהןהן, (בתמונה משמאל). הפנייה נשלחה ב-9.9.20 בזו הלשון:

"עו''ד יורם הכהן – מנכ''ל איגוד האינטרנט הישראלי (ע''ר)
יורם שלום,
א. לבדיקתי באתר יאנא התבררו לי הכללים לאישור מנהל מרשם שמות מתחם בסיומת מדינתית:

    1. נכון להיום טרם נקבע מנהל למרשם שמות המתחם בסיומת ישראל בעברית - .ישראל ... https://www.iana.org/domains/root/db/xn--4dbrk0ce.html
    2. התברר כי באתר יאנא יש כללים ברורים למינוי מנהל מרשם של סיומת מדינתית ... https://www.iana.org/domains/root/help
    3. הכללים מפורטים בקישורים הבאים:
      1) https://www.iana.org/help/cctld-delegation
     2) https://www.iana.org/help/cctld-delegation-answers
   4. הכללים קובעים במפורש חובת התייעצות והסכמה של ממשלת המדינה להפעלת מרשם לאומי של שמות מתחם בסיומת מדינתית.
ב. במצב הנוכחי בו אין עדיין הסדרה חוקית של מרשם שמות המתחם בישראל, הממשלה, בתוקף סמכותה השיורית, הינה הגורם המוסמך לאישור הקמה והפעלה של המרשם הלאומי של שמות המתחם בסיומת ישראל.
ג. מכאן המסקנה שלי כי נדרשת הידברות ישירה עם עו''ד מאיר לוין, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (משפט כלכלי), המטפל בנושא זה, במטרה לקדם הליך ראוי למינוי מנהל המרשם הלאומי באמצעות החלטת ממשלה מתאימה.
ד. אני ממליץ להימנע מביצוע השימוע המתוכנן בנושא יישום סיומת ישראל בעברית - .ישראל, בטרם תקבע הממשלה מי מנהל בשמה את המרשם הלאומי של שמות המתחם בסיומת ישראל.
ה. אני מזכיר שוב כי מסמך המדיניות, שהוצא ע''י שר התקשורת בשנת 2000, עליו אתה מתבסס, אינו תקף לדעתי, הן לאור העובדה כי אין לשר התקשורת סמכות בחוק התקשורת בתחום שמות המתחם והן לאור העובדה כי איגוד האינטרנט אינו מוזכר בו.
ו. אנא העבר את הצעתי לכל חברי הועד במטרה כי הנושא יידון בהקדם בועד המנהל של האיגוד בכוונה לקבוע עמדה עדכנית ומוסמכת וליידע על כך את חברי האיגוד.

בברכת שנה טובה ובריאה,
רפי הוידה
העתק: עו''ד מאיר לוין – המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (משפט כלכלי)."


ביקשתי את תגובת איגוד האינטרנט הישראלי למכתב הזה - וטרם קיבלתי מענה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. 

3. פנייה לשר התקשורת יועז הנדל. הפנייה נשלחה ביום 16.9.20 בזו הלשון:

"חה''כ ד''ר יועז הנדל – שר התקשורת
שלום רב,
א. קראתי הבוקר את הראיון עמך ב"מעריב" ... המצ''ב ...

https://www.msn.com/he-il/news/other/%D7%94%D7%AA%D7%A9%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%91%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%9C-%D7%A2%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%9E%D7%AA-%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D/ar-BB1955XN?ocid=msedgdhp
ב. אכן קידום דור 5 בסלולר ותשתית סיבים אופטיים כלל ארצית מהווים אתגר אמיתי למימוש בשנים הקרובות, שיוביל את ישראל לקדמה טכנולוגית בתחום התקשורת. אולם, לא ניתן להתעלם מתחום תשתית תקשורת נוסף הנמצא בפיגור רב - תחום שמות המתחם בסיומת .ישראל.
ג. למרבה הפליאה, תחום זה אינו מוסדר בישראל ואין לשר התקשורת סמכויות בתחום שמות המתחם ... ראה בצרופה מענה היועץ המשפטי לממשלה מ- 8.6.20 ... וכן הודעת מנכ''ל המשרד לשעבר מ- 23.6.20 שאינה תורמת להסדרת הנושא ... ראה בצרופה ...
ד. מכאן, שהפתרון היחידי המוצע כי שר התקשורת יקבל אחריות לתחום שמות המתחם בסיומת ישראל בישראל ... לא ניתן להתעלם יותר מהעובדה כי תחום זה אינו מוסדר בישראל ...בימים אלה נושא זה נבחן ע''י היועץ המשפטי לממשלה ... מצ''ב בצרופה ...
ה. אני מציע לך להודיע לציבור הרחב כי בכוונתך לקבל אחריות על המרשם הלאומי של שמות המתחם בסיומת ישראל ולפעול בהקדם לקבלת החלטת ממשלה מתאימה שתסמיך אותך לכך ...

ו. עם קבלת הסמכת הממשלה, מוצע להפעיל פיקוח הדוק על פעילות עמותת איגוד האינטרנט, במטרה להוזיל עלויות הרישום והחידוש ב- 50% לפחות, כך שניתן יהיה להגדיל את מספר בעלי שמות המתחם בסיומת ישראל מ- 260 אלף היום לכמות כפולה תוך שנה ולמליון תוך שנתיים עד ארבע שנים ... זה יאפשר פיתוח טכנולוגי ניכר של שוק התקשורת בתחום החינוך ובתחום העסקי...
ז. אציין כי בדנמרק, שאוכלוסיתה קטנה מאוכלוסית ישראל, מספר בעלי שמות המתחם הינו פי 6 מאשר בישראל. זאת ועוד, תחום זה מוסדר שם בחקיקה מתאימה ...[ מצ"ב סקירה מעודכנת על התחום].
ח. אנא ראה תזכיר שהעברתי בשעתו לנתי כהן אשר ממליץ להסדיר את תחום שמות המתחם בישראל... מצ''ב בצרופה ...
ט. אודה להיענותך וקבלת אישור לקבלת פנייתי.
בברכת שנה טובה ובריאות איתנה,

רפי הוידה."

ביקשתי את תגובת השר יועז הנדל לפנייה הזו של רפי הוידה. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

לסיכום:
מנכ"ל איגוד האינטרנט, עו"ד יורם הכהן, מנסה לנצל את הכאוס הממשלתי בעניין הדומיינים, כדי לנסות ולצבור לעצמו (לאיגוד שהוא מנהל) עמדת כוח, ובכלל זה כדי לקבל הסמכה עולמית לניהול המרשם החדש בסיומת ".ישראל". זאת, ללא כל הליך שקוף או מכרז ציבורי. האם הוא יצליח בתכנית הזו? נמתין ונראה. ייתכן והנושא ייפתר רק בבית המשפט (למשל בבג"ץ). 

המצב הזה יכול להתקיים רק בגלל ששר התקשורת, יועז הנדל, והמנכ"לית, לירן אבישר בן-חורין, כנראה סבורים, שהם יכולים להמשיך בשיטת חסמב"ה (ר"ת: חבורת סוד מוחלט בהחלט), לצפצף בלי פחד על החלטות היועמ"ש, לפעול בחוסר שקיפות מוחלט, לזלזל בהחלטות מדיניות כתובה של שר תקשורת קודם ולצפצף על חוקי מדינת ישראל, והכל יהיה סבבה, "כאילו כלום" ושהכתם הזה "ירד בכביסה".

הם פשוט טועים. 

INTERNET FREE

 


 



 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 




1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים