Telecom News - בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000!

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000!

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000!
בכירים מודים בשיחות "מאחורי הקלעים": "עשינו טעות כשלא הקשבנו (בזמן) לאבי וייס". במקביל: ממשיכים לטייח את האמת. מדוע יו"ר רשות ניירות הערך - ענת גואטה, לא מורה על תחילת חקירה פלילית בעניינו של אילן ישועה? מדוע פרקליט המדינה, עו"ד עמית איסמן, לא מורה על פתיחה חקירה כנגד הבכירים שגיבו וחיפו על העבירות, לכאורה, של אילן ישועה ונתנו לו "חסינות" לא חוקית ולא מתועדת? כל המסמכים והראיות נמצאים בידי אלה שאמורים היו להחליט על פתיחת חקירה בשערורייה הענקית הזו, ששמה אילן ישועה ותיק 4000. אנטומיה של מדינה דיקטטורית בשליטת ראשי הפרקליטות. פרקליטות, שבה נעשים מעשי השמדה המוניים של תיקים. פרקליטות, שכנראה, כולם רועדים ומפחדים מפניה. 
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 18.8.21, 08:00אילן ישועה

רוב כלי התקשורת בישראל שכחו את התפקיד הראשון במעלה שלהם: להביא מידע נכון ואמיתי לציבור. במיוחד מידע החושף את "ערוות השלטון". 

לקראת המשך עדותו המתוכננת (במסגרת החקירה הנגדית) של אילן ישועה, (בתמונה משמאל), לאחר דחיות תמוהות, שנמצאות תחת צא"פ (צו איסור פרסום), כשהסיבה לצא"פ פשוט מקוממת, כי אין לה כל בסיס בשום חוק, תושבי ישראל עדיין נמצאים תחת החלטה שערורייתית (לעניות דעתי) של בית המשפט (בעקבות עמדת הפרקליטות), החלטה, שבה נותר מעמדו של אילן ישועה לוט בערפל. פשוט - לא ידוע. 

לא ברור לאיש בישראל (מלבד מעגל קטן של בעלי תפקידים, שמכירים את הסודות של אילן ישועה), האם אילן ישועה הוא אזרח מן המניין/עד מדינה/ סוכן משטרתי/סוכן של רשות ניירות הערך/סוכן כפול, או כל הגדרה אפשרית אחרת, אדם, שנמצא כרגע בבית המשפט כעד רגיל, שמעיד כאילו הוא נקי לחלוטין מכל חשד.

עד רגע זה לא ברור באם הוא היה "סוכן זאב בודד", או חלק ממארג הסוכנים שהפעילה רשות ניירות ערך כנגד בזק, במחצית הראשונה של העשור הקודם. 

כך זה מתנהל כבר כמה חודשים, בבית המשפט המחוזי בירושלים וזה עוד לא נגמר. ממש לא. אילן ישועה אמור לחזור לדוכן העדים להמשך החקירה הנגדית, בדגש על "החומרים המוסתרים", ב-13.9.21. הפתעות לא קטנות עוד לפנינו. 

כך, הפרקליטות יצרה בשנים האחרונות מעמד חדש של עבריינים: עבריינים משת"פים שמקבלים "חסינות לא מתועדת" ולא מבוססת על שום חוק, תקנה או פסיקה, חסינות מחקירה והעמדה לדין. זה הפך לעניין מפלצתי ב"פרשת הפדופילים", וב"משפט האלפים" נתקלנו בתופעה הזו כבר בעד הראשון של התביעה - אילן ישועה. חלק מבתי המשפט נותנים, משום מה, לעניין זה, גיבוי וחיפוי.  

למי ששכח (אני לא), מה היה אך ב-2012: תוכנית "כלבוטק", ששודרה בזמנו על עד המדינה ש.ד. - שמואל דכנר, שנפטר ב-2013, במקרה אחר לחלוטין, שבו הועמד ראש ממשלה לדין (אהוד אולמרט). הכתבה הנוקבת ביותר הזו ב"כלבוטק", תיארה את טיבו ואמינותו של מי שלקחה הפרקליטות כ"עד מדינה", כדי להרשיע ראש ממשלה (לשעבר), בתיק שוחד. 

למי שפספס, הסרטון של התחקיר ב"רשת -13" שהועלה ליוטיוב בעניינו של "עד המדינה" שמואל דכנר, שהעיד אז כנגד אהוד אולמרט נמצא כאן

זה היה רק תחקיר אחד, משלל התחקירים, שנעשו אז על "עד המדינה" הזה, ע"י רוב כלי התקשורת בישראל. 

מדוע בתקשורת המיינסטרים של היום, לא נעשה שום תחקיר עומק על אילן ישועה, כדי לתהות על קנקנו של האיש ולברר מה טיבו ואמינות עדותו וטענותיו?

הרי כבר בעשור הקודם, אתרים דוגמת "העין השביעית", דה-מרקר וגלובס, כינו אותו "סדיסט" ו"שקרן", וכמה פעמים.

איך זה ששום כלי תקשורת מרכזי, לא ממשיך לנבור ולחשוף - מי העד הזה אילן ישועה במציאות?

הרי הוא עצמו (אילן ישועה) העיד בקולו בחקירה הנגדית, אודות עבירות, שהוא עצמו ביצע, לרבות שקרים למשטרה, לרשות ניירות הערך ולפרקליטות, שכאילו הוא לא נפגש עם עיתונאים בתקופת החקירות שלו. או הסתרת הכספים בהיקף עצום שקיבל באופן אישי מאילן שילוח. זו הייתה הסתרה מהבורסה (וואלה! הייתה אז חברה בורסאית), ממועצת המנהלים, מהבעלים של קבוצת וואלה!, מהפרקליטות, מרשות ניירות הערך, מהמשטרה. בנוסף, הסתרה מהבורסה וממועצת המנהלים על התלות המוחלטת של וואלה! באילן שילוח [ראה דוגמת התכתבות של אילן שילוח עם ישועה כאן]. ויש עוד אין ספור של שקרים, שנחשפו בבית המשפט, ולא כאן המקום להרחיב בהם. הכל מתועד ונמצא בידי הרשויות, שהיו אמורות לפתוח בחקירה פלילית, בנושאים הללו. 

פירוט כל החשיפות שלי בעניינו של אילן ישועה, יש בנספח א' כאן למטה, למי שמעוניין לצלול לפרטי הפרטים של התופעה המחרידה ביותר הזו.ענת גואטה יחצ צילום ענבל מרמרי

לכן, לא ברור מה מונע מיו"ר רשות ניירות הערך, ענת גואטה, (בתמונה משמאל, צילום ענבל מרמרי), ומפרקליט המדינה - עו"ד עמית איסמן, להורות על פתיחה בחקירה פלילית, כנגד אילן ישועה וכנגד אלה ששיתפו עימו פעולה במשך העשור האחרון ובנו את הקריירה העסקית שלהם - על בסיס הקשר המושחת, לכאורה, שלהם עמו וכנגד כל אלה שנתנו לו גיבוי וחיפוי, לאורך שנים ועד רגע זה. כל זאת, על סמך שפע הראיות הברורות והמתועדות, "שחור על גבי לבן", שכבר יש בידם?

עד רגע זה לא קיבלתי כל עדכון בנושא קריטי זה. ככל שאקבל, אעדכן את הקוראים בהתאם. 

בתקופה האחרונה, קיבלתי ומכמה כיוונים מידע, שיש בכירים בלשכת היועמ"ש ובפרקליטות, שמודים כעת, שהם עשו טעות חמורה, כשלא הקשיבו לי בזמן, בעניין "תיק 4000".

ברור לחלוטין, שכעת איש מהם לא מעז להגיד את זה בפנים גלויות. זה ברור כשמש, ש"יסקלו אותו באבנים", כמו שעשו לכמה מראשי הפרקליטות, שניסו להיו אמיצים וישרים, כדוגמת מה שנעשה לעו"ד דן אלדד, שפרש אך לאחרונה מתפקידו כמשנה לפרקליט המדינה. 

כעת, השופטים בבית המשפט המחוזי בי-ם (גם בפרקליטות ובציבור), מגלים את מה שכתבתי כבר לפני שנים. לדוגמה: מה שכתבתי בתחילת 2019: "אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת" - כאן.

מעל ל-500 כתבות חשיפה, עם אלפי מסמכים מקוריים, שחשפתי, ועשרות רבות של עדים מהימנים (שלא נחקרו - בכוונה), פרסמתי עד היום, בעשור האחרון, בנושא חמור זה. 

חסרים בצמרת הפרקליטות אנשים אמיצים, עובדים ועובדות, כמו אלה הקיימים בדרגים היותר נמוכים בפרקליטות. למעשה, רוב רובם של הפרקליטים בשירות המדינה הם אנשים ישרים, הגונים ומסורים לתפקידם, אך קולם לא נשמע, עקב הפחד מצמרת הפרקליטות. אני לא צריך לנחש את זה. הם אומרים לי את זה במפורש. 

לכן, אין כאלה שיצאו, יוקיעו ויגנו בפומבי, את הפרקליטים המעורבים במה שחשפתי בכתבה הנוקבת, המזעזעת והמטלטלת הטרייה: "חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים"".

כך, נוצר לו בישראל משולש קשה ביותר לפיצוח, שלא קיים בשום מדינה דמוקרטית בעולם, של חיפוי וגריסת האמת: 1) "קליקת צמרת היועמ"ש, המשטרה והפרקליטות", 2) עיתונאים חסרי כל מצפון ואתיקה, שהם שליחים ומדבררים של אותה "קליקה", ו-3) כמה שופטים (ממש בודדים, בעיקר ברמת הבג"ץ), בעיקר מקרב יוצאי הפרקליטות ואוהדיה, שמספקים הגנה משפטית מוחלטת - ל"קליקה" הזו.

לזה מצטרפים פוליטיקאים, עמותות ממונות ע"י קרנות זרות ושאר עיוורים, שלא מוכנים להביט באמת המתועדת ולהודות, שזו האמת

יודגש שאין אח ורע בשום מדינה דמוקרטית בעולם, לכוח שיש בידי מערכת היועמ"ש, הפרקליטות ובגיבוי הבג"ץ, כמו שיש בישראל. טבלה משווה לתחום הזה יש כאן

כדי להבין את רמת הכיאוס, הטיוחים והגריסות של האמת, מצ"ב כאן פניה של בכיר לשעבר בגנזך המדינה, שפנה אלי. זה אדם שלא מפחד מחשיפת שמו - ישראל לוין, שמדווח בצורה הכי נוקבת, על מעשי השמדה המוניים של תיקים בפרקליטות (זה היה בולט במיוחד בנוגע לפרקליטת מחוז ת"א לשעבר, רות דוד, אבל זה ממשיך בקצב - עד היום).

במשך חודשים חיפשתי חבר כנסת או שר, שירצה לטפל בבעיה הזו, ולא מצאתי. כנראה, כולם מפחדים מהפרקליטות. 

למי שלא הבין את הפנייה הזו, שנשלחה אלי: בפרקליטות משמידים מסמכים בהיקף עצום, מזה שנים, מסמכים, שחובה על פי החוק לשמור אותם לנצח - בגנזך המדינה. זאת, כדי להשמיד ראיות שעשויות או עלולות לשמש בעתיד (כל עוד ההתיישנות לא חלה על המעשים הללו), בחקירות פלילית, שאמורות להיפתח, כנגד אותם אלה המשמידים את הראיות הללו נגד עצמם.

עם המעבר מחקירות בנייר לחקירות ממוחשבות, הפרקליטות התאימה את הכלים הקיימים שיש לה, כדי להשמיד, להעלים ולהסתיר ראיות ומסמכים ממוחשבים. הכלים המרכזיים הם: "השחרה" ו"העלמה". זאת, בנוסף לכלים המוכרים דוגמת: צא"פ (צווי איסור פרסום), "תעודות חיסיון" ועוד. שלא לדבר על תצהירים שקריים וכוזבים לבתי המשפט, שמעלימים ראיות ומסמכים חופשי. ב"משפט תיקי האלפים", שהחל ב-2020, ההגנה נתקלת בתופעות הללו ובכמויות ענק, החל מהיום הראשון. התופעה הכי מדהימה בהיקפה, היא "העלמת" מעל ל-500 אלף רשומות מההגנה, דבר שהתגלה באקראי להגנה, אגב טיפול בקובץ אקסל שההגנה קיבלה (בטעות, לדברי התביעה). בהיסטורה של עולם המשפט, בשום מדינה דמוקרטית על פני תבל, לא היה מעולם, מעולם, היקף כזה מזעזע ומפלצתי, של הסתרת מסמכים ע"י הפרקליטות התובעת. 

הפרקליטות יצרה לעצמה בסתר מספי משלמי המסים ארכיון פרטי חשאי, ממודר וסגור, שמנוהל ע"י חברה פרטית בניגוד לחוק, ארכיון שאין לאיש גישה אליו. "מדינה בתוך מדינה" (או "הפרקליטות שבתוך הפרקליטות", כדברי השר לשעבר אוחנה)

רק במדינות דיקטטוריות, הרשויות הדיקטטוריות והגופים הדיקטטוריים שיש בהן, מסתירים ומשמידים מסמכים, כדי למנוע חקירות עתידיות, כנגד ראשי המשטר וכנגד הגופים הכוחניים החשאיים, ששימשו את ראשי הדיקטטורות הללו, כדי לשלוט ולדכא את הציבור.

ככה זה בישראל של 2021. למי שלא קלט עד רגע זה. 

עדכון 23.8.21: על פי מידע שהתקבל ממקור "מבפנים", התברר לי שהארכיון של משרד המשפטים  נמצא ומתוחזק ע"י חברת "הארכיברים" ביישוב ברקן שבשומרון. הארכיון הסודי הנוסף של הפרקליטות, רק הפרקליטות, על פי המסמך כאן, נמצא בחברת "בית גנזים" הממוקמת ב"יד בנימין" (מחלף שורק). יתרה מכך, הפרקליטות קבעה לעצמה כללים עצמאיים לביעור תיקים (כאן) המנוגדים לחוק. פשוט "מדינה בתוך מדינה".  

למי שמתעניין בחוקים, בתהליכים ובפעילות של "ארכיון המדינה" ("גנזך המדינה") וגנז המדינה (למעשה "גנזת המדינה", רותי אברמוביץ'), ימצא זאת בפורטל היחידה הממשלתית הזו, שמרכזה בירושלים בהר החוצבים - כאן

בהמשך לחשיפת "סודות הפרקליטות" (כאן), חשוב להזכיר שאשתו של עו"ד יריב רגב, זה ששולטת בארכיון של הפרקליטות, עובדת במשרד מבקר המדינה במערך הביקורת, אותו מערך שאמור לפקח על הפרקליטות, שלא תגרוס תלונות, מסמכים ותיקים.

בנוסף, היועמ"שית של נציבות התלונות במשרד מבקר המדינה נשואה לדובר הפרקליטות ומשרד המשפטים עו"ד משה כהן, שהוא חלק בלתי נפרד מ"הקליקה".

שיטת המינויים בכל התפקידים הרגישים במערכת הפרקליטות והייעוץ המשפטי יצרו ויוצרים "משפחתיות" ויש המכנים זאת חונטה". אני קורא לזה "הקליקה". זה מתואר היטב בהמון כתבות ולאחרונה בכתבה של גלובס כאן

לא פלא שמבקר המדינה ונציבות התלונות במבקר לא כופים על הפרקליטות לפרסם את כל הנהלים וההנחיות (מאות הנחיות) שבית המשפט המחוזי בי-ם קבע (כאן) שהפרקליטות חייבת לפרסם, בין היתר לפרסם את הנוהל המסודר להפעלת "מדובבים" והנחיה לגבי אישורי תרגילי חקירה בתיקים משמעותיים, נושא רגיש ביותר מבחינת הפרקליטות וה"מככב" בהרבה תיקים רגישים ובמרכזם "תיקי האלפים". 

יודגש, שכל "תרגילי החקירה" אמורים להיות מאושרים ע"י מוסד "פרקליט המלווה", מוסד שמבקר המדינה בדו"ח טרי מ-2021 מותח עליו ביקורת נוקבת - כאן.

אם לא די בכך, עו"ד מומי למברגר, "מבכירי הגורסים", ביקש וקיבל להיות "איש הקשר" היחיד לתכתובות שוטפות וכיו"ב, בין הפרקליטות לנציב הקבילות השופט בדימוס דוד רוזן, ובין הפרקליטות ליועמ"ש משרד מבקר המדינה, עו"ד יואל הדר, חברו הטוב. כלומר: מומי למברגר יושב על הברז של המידע שעובר בין הפרקליטות לבין שני הגורמים המרכזיים שיש בישראל שהיו אמורים לפקח על הפרקליטות, ולמעשה הם חסרי אונים מול הפרקליטות, וכל תכתובת רגישה לא מוזנת למערכת ו\או מוחבאת ו\או נגרסת \ מבוערת בשליטה של הצמד יריב רגב ומומי למברגר, בגיבוי ובחיפוי פרקליט המדינה והיועמ"ש (בידיעת צמרת משרד המשפטים). 

למי שבמקרה לא יודע ולא מכיר, בתו של שופט בית המשפט העליון העליון נעם סולברג, נשואה עם בנו של המשנה לפרקליט המדינה עו"ד שלמה (מומי) למברגר. כך ש"הכל נשאר במשפחה". 

לכן, במיוחד אחרי שהנציב (השופט בדימוס דוד רוזן) הודה במו פיו, שהוא חסר כל סמכויות מול הפרקליטות, כתבתי את המאמר הנוקב הבא: "צריך להקים יחידה בשם "מחלקת חקירות פרקליטות" (מח"פ), עצמאית לחלוטין". מומלץ לקריאה למי שפספס.

עדכון 28.8.21: חשיפות בלעדיות, מסמרות שיער ומדהימות, איך משמידים מסמכים, מחביאים מסמכים, מהיכן מדליפים מסמכים ואיך מעלימים מסמכים, בפרקליטות ואצל היועמ"ש. מה שכלי התקשורת לא מעוניינים לדווח לציבור. ריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-27.8.21 (כ-11 דקות), אודות שערוריית הארכיונים הסודיים של הפרקליטות. הלינק לקובץ היוטיוב: https://youtu.be/AK74bW3PeVM. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/TikeyHaalafimWrong


עדכון 11.9.21: מהדורת סיכום שבוע בפרספקטיבה - PrespectivesTV. באולפן אבי וייס ונפתלי בן סימון, המראיין רונן ישראלסקיאבי וייס מביא חשיפות חדשות ובלעדיות על תיקי האלפים והפרקליטות שלא תשמעו בשום מקום אחר. הלינק לסרטון היוטיוב: https://youtu.be/XFCHomYfgVc. פרטים נוספים בכתבה המובילה כאן: https://bit.ly/TikeyHaalafim3


עדכון 14.9.21: היכן מוסתרים המחסנים הסודיים של תיקי הפרקליטות? חשיפת מה שהיועמ"ש ד"ר מנדלבליט ממש לא רוצה שהציבור יידע. בלעדי לרדיו "גלי אשקלוןנט". ראיון של אבי וייס עם יוסי פרטוק, באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-10.9.21. כ-10 דקות של חשיפות מזעזעות ומטלטלות כמה עלתה ועולה לכיס הציבורי "תפירת תיקי נתניהו". בנוסף, חשיפת הסודות של אבי אלקלעי ואילן ישועה, שלא תשמעו בכל מקום אחר." פרטים נוספים יש בלינק כאן: https://bit.ly/TikeyHaalafimWrong. הלינק ליוטיוב: https://youtu.be/lcZXv9T64tc.


עדכון 15.10.21: סרטון של שיחה עם אבי וייס ב"קפה שפירא" עלה מחדש ביוטיוב תחת הכותרת: "נצ"מ בדימוס אבי וייס: מסמך שעלה בדה-מרקר מזכה את נתניהו אז הם הסירו אותו":


חשיפה בלעדית וחמורה: רשות ניירות הערך מתחמקת ממתן מענה ברור לצורך לחקור 2 סוגיות בעלות גוון פלילי חמור, לכאורה:
1) דליפות חמורות של מסמכי חקירה ממחשבי חוקרי רשות ניירות ערך שחקרו במסגרת "תיק בזק" במחצית 2017.
הדליפה אירעה, ככל הידוע לי, לכאורה, מהמחשבים של החוקרת פולינה גלובזמן-קריב, או ממי שהייתה לו אז גישה למחשבים הללו: אלי לוי וליאור שוורץ
2) פגישות לא מתועדות ולא מוסברות במהלך 2017 ובמיוחד במחצית השנייה של 2017 ותחילת 2018, בין נוני מוזס (הבעלים, העורך האחראי והיו"ר של קבוצת "ידיעות אחרונות"), לפרופ' שמואל האוזר, שהיה אז יו"ר רשות ניירות ערך וניהל "ביד רמה" את חקירות "תיק בזק" (תיק שרובו ככולו התמוטט ונסגר: https://bit.ly/Tik4000No50). 
היו"ר, ביחד עם נציגת משרד ראש הממשלה במליאת רשות ניירות ערך - עו"ד שלומית פרגו ברנע, הפעילו 3 סוכנים בקבוצת בזק כשהבולט מבין הסוכנים היה אילן ישועה, אז מנכ"ל "וואלה!" וניסו לגייס במהלך החקירות של תיק בזק את שלמה פילבר (אז מנכ"ל משרד התקשורת) כעד מדינה כנגד בנימין נתניהו, ללא אישור יועמ"ש ובאישור עו"ד ליאת בן-ארי שווקי (ועוזרותיה דאז, עורכות הדין יהודית תירוש וציפי גז) בלבד, בניגוד לחוק
תגובת רשות ניירות ערך לפניות שלי - נמצאת כאן: https://drive.google.com/.../16OZBj8aQXT2ZZRc3OYnDNu.../view.
התגובה שלי להתחמקות הזו של רשות ניירות ערך - נמצאת כאן: https://drive.google.com/.../1fRkskP.../view - לא התקבלה תגובה נוספת מהרשות.
ההתחמקות הזו מטיפול בעבירות פליליות, שמתבצעות ברשות עצמה או ע"י מי מאנשיה ו\או סוכניה, היא עקבית מצד רשות ניירות ערך, בראשות היו"ר דהיום (ענת גואטה). 
זאת, בהמשך לתלונותיי הרבות בעניינו של הסוכן אילן ישועה, תלונות שלא נענו ונגרסו - ככל הידוע לי, ברשות ניירות ערך ובפרקליטות, כמפורט למשל כאן: https://bit.ly/Tik4000No56.
על חלקם של ניר חפץ ורביב דרוקר בתפירת התיקים יש כאן: https://bit.ly/HefetzRaviv.
"מה שלא ביבי לא חוקרים". זה הכלל, גם ברשות ניירות ערך. מזעזע ומחריד כל שוחר חוק וצדק במדינת ישראל.

תשומת לב שב"תיק בזק" נחשפה סדרה שלמה של מיידעים שנמסרו לרשות ניירות ערך ולמודיעין המשטרתי בשנים 2014 עד 2019 - כאן. ניכר מתוכן המיידעים והתקצירים הללו ("פרפראזות"), שהם נמסרו לאנשי המודיעין לאורך השנים הללו - ע"י מקורות שונים, שלא היה קשר ביניהם. חלק מהמדעים נשלחו במייל, חלק נמסרו בע"פ וחלק בפניות בצורות שונות. סביר להניח, שאחד מספקי המיידעים הללו היה אילן ישועה. כ"כ, על פי הפרסום של תומר גנון מ"כלכליסט" (כאןדודו מזרחי (מי שהיה סמנכ"ל ואח"כ מנכ"ל בזק) הודבק ברוגלה "כדי לאמת את אמינות המידע שמסר" - כאן

עדכון 26.7.23: אחרי כשנה וחצי היועמ"שית  אישרה (כמה מפתיע) את החלטת יחידת העררים בפרקליטות המדינה לגרוס את התלונות שהוגשו ע"י אבי וייס (והוגשו גם ע"י גורמים נוספים במקביל), עם טונה של מסמכים ברורים שלא נבדקו (די ברור למה), בעניינו של אילן ישועה. ההחלטה כאן. הערר שנשלח לפני כשנה וחצי ליחידת העררים בפרקליטות המדינה נמצא כאן, למתעניינים.

הדחייה של הערר מנומקת בטענה, שמה שאבי וייס התלונן לגביו נדון בביהמ"ש המחוזי בי-ם, מה שמהווה שקר מוחלט. התלונות הללו נוגעות בעיקר לנושאים שלא נדונו בביהמ "ש (וגם לא יוחלט לגביהם בביהמ"ש, מפני שאין הם חלק מכתב האישום, בשום צורה). ככה נראים החוק והצדק במדינת ישראל, ולא בפעם הראשונה (וכנראה לא האחרונה, עם בעלי התפקידים שיש כיום בצמרת הפרקליטות והיועמ"ש).
מומחים למשפט פלילי מציינים שהומצאה כאן עילת דחיית ערר שלא כתובה בספר החוקים, או בתקנות, או באיזה נוהל או פסיקה, ולמעשה אילן ישועה פשוט "מאותרג" באופן מוחלט. לא מעניין את מערכות החקירה והפרקליטות מה הוא עשה או עושה. כלום. 

נספח א':
כיסוי מקיף של השקרים והשערוריות הענקיות, שנחשפו עד כה, סביב עדותו המופרכת וההזויה של "הסוכן המדיח", ששמו אילן ישועה: עדכונים שוטפים אודות עדותו של אילן ישועה וכל מה שמתפתח סביב המשפט בנושא המכונה "תיקי האלפים", בבית המשפט המחוזי בי-ם:
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
2.6.24 - BlockchainB7  


6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים