תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת!

דף הבית >> כתבות ראשיות לדף הבית >> בלעדי >> תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת!
עדכונים שוטפים לכל המתעניינים בפרטי "משפט העשור", מה שמכונה "תיקי האלפים", ובמרכזו "תיק 4000". הליך משפטי, שבו נאשמים: בנימין נתניהו, בני הזוג אלוביץ' ונוני מוזס. ההתפתחויות, המסמכים, ההפתעות, החשיפות, ההחלטות וכל מה שנוגע לתיקים התפורים, שלא היו אמורים להגיע כלל לפתחו של בית המשפט. אולם, הם שם, כנראה, לכמה שנים טובות, עד "פסק דין חלוט". לכן, יש צורך במעקב שוטף ובעדכונים שוטפים. כל מה שאתה הקורא ואת הקוראת מעוניין\מעוניינת לדעת ולא תקרא\י בשום כלי תקשורת מרכזי אחר בישראל.
פרק ג' בסדרת העדכונים השוטפים, החל מ-11.7.21. 
מאת: אבי וייס, 11.7.21, 17:45נתניהו

הפרק הראשון של העדכונים השוטפים והחשיפות מההליך המשפטי החשוב ביותר כיום בישראל, החל מ-8.2.21 ועד 4.5.21 - נמצא כאן - למתעניינים.

הפרק השני מתייחס להמשך המשפט, החל מ-4.5.21 ועד 9.7.21 - נמצא כאן - למתעניינים. 

הפרק השלישי הנוכחי להלן, מתייחס להמשך חידוש המשפט, שיחל, למעשה, בהמשך החקירה הנגדית של אילן ישועה ב-19.7.21, על פי החלטת בית המשפט, לאחר שהפרקליטות אמורה להעביר להגנה את כל הררי המסמכים של אילן ישועה - מסמכים, שהוסתרו מההגנה - עד 12.7.21. ההמתנה להעברת המסמכים היא הסיבה, שיצרה את ההפסקה בת כחודש אליה יצא בית המשפט המחוזי בירושלים, מאז הדיון האחרון בחקירה הנגדית של אילן ישועה, שהיה ב-16.6.21. כל זאת, עקב בקשות חוזרות ונשנות של הפרקליטות לדחייה בדיונים, מכיוון שהפרקליטות שלא עמדה בלו"ז, שקבע בית המשפט, לו"ז של סיווג והכנת המסמכים המוסתרים ומסירתם להגנה. 

רקע קצר לקוראינו ולינקים למקורות מידע נוספים ומשלימים:

א. 6 כתבות הסדרה המרכזיות האחרונות בסאגת "תיק 4000 התפור" מצויות ב-6 הלינקים כאן, ובהן יש את כל ההתפתחויות העיקריות, המסמכים וההחלטות, החל מ-1.1.21 ועד יולי 2021 (כולל): ב. מי שמעוניין בסרטוני יוטיוב המביאים את עיקרי החשיפות המזעזעות והמרתקות ב"תיק 4000" ו"בתיק 1000", יוכל למצוא עשרות סרטונים בקישורים הבאים:
1) ערוץ הסרטונים ביוטיוב תחת הסיווג של "מנהיגות חזקה לישראל" - כאן. זה כולל בתוכו את הפלייליסט של אבי וייס - כאן
2) פורום הסרטונים של אבי וייס, שמנוהל ע"י גלי בת חורין, במסגרת "פורום קפה שפירא" - כאן. הכניסה לפורום כרוכה בהרשמה חינמית. 

ג. מי שמעוניין בלינקים לכתבות הסדרה הקודמות וקישור למסמכים (אלפי מסמכים - מעל ל-1,800), שנחשפו בבלעדיות, עשרות עדים שלא נחקרו - בכוונה, כדי לא לקלקל את "תיק 4000 התפור", ימצא אותם בכל פרקי סדרת הכתבות והחשיפות סביב "תיק 4000" (מעל ל-55 כתבות ראשיות מפורטות ומאות כתבות נלוות ומשלימות, סה"כ כ-500 כתבות). זה נמצא כאן בלינקים בנספח ג' של פרק 42 בסדרה, או כאן בלינקים של נספח ב' של פרק 53 סדרה. 

ד. מקורות מידע חיצוניים מרכזיים למסמכים בהליך המשפטי של "תיקי האלפים":
1) משרד המשפטים\פרקליטות המדינה: "תיקי האלפים" (כיסוי חלקי בלבד של הנושא. מתעדכן לא באופן סדיר ודי לקוי, כמו כל ההתנהלות בתיקי האלפים). 
2) אתר פרויקט של תולעת המשפט, מכיל הרבה מסמכים, ממש הרבה, הריכוז הגדול ביותר והמקיף ביותר של מסמכים משפטיים בנוגע ל"תיקי האלפים" באתר אחד. אולם, חלקם הגדול אלה מסמכים טכניים חסרי משמעות. כך, שמאוד קשה להתמצא באתר זה, שמכיל כמות עצומה של מסמכים משפטיים, למי שלא בקי בהליכים משפטיים ובעולם המושגים המשפטי.
3) אתר פרטי של "כלכליסט" (תזכורת: אתר של נוני מוזס, אחד הנאשמים ב"תיקי האלפים"), שיש בו הרבה מסמכים והדלפות, שפורסמו ב"כלכליסט" לאורך השנים: כאן וכאן

ה. מעקב שוטף אחרי חדשות שוטפות וחשיפות מ-Telecom News ומערוצים חופשיים אחרים שיש ברשת (דוגמת הבלוג של אלי ציפורי), בכל הנושאים כולל "תיקי האלפים", ברשתות החברתיות: מייקיMeWeטלגרםטוויטרפייסבוקבלוגרהבלוגWhatsAppפייסבוק (ב"קפה שפירא" עם הרבה סרטונים), LinkedIn.  

ו. חומרים להפצה ע"י הקוראים, למי שמעוניין בתקצירים של "תיק 4000 התפור", תקצירים לקריאה מהירה:
1
מצגת קצרה בת 8 שקפים ומאוד קלה להבנה ולהפצה (כולל הדפסתה והפצה בדואר רגיל, או בצורת עלון לשכנים ולמכרים): http://bit.ly/Tik4000FastPowerPoint.
2) דף מקוצר וקל להבנה ולהפצה, אודות השקרים הכי בולטים ב"תיק 4000": http://bit.ly/Takzir20Lies
3)  שני לינקים של מצגות קצרות, שהוכנו ע"י קורא אכפתי, להפצה ולשיתוף ע"י כל אזרח החרד לשלטון החוק והצדק, לכל אלה, שמשום מה לא מכירים מספיק את האמת, ועדיין מאמינים, שנתניהו עשה משהו פסול, או פלילי, במה שמכונה "תיק 4000". 
א) שקרי הפרקליטות: http://bit.ly/PraklitutLies.
ב) התיק התפור: http://bit.ly/Tik4000Tafur.
4) סרטון קצר להפצה: עשרת השקרים הגדולים של תיק 4000: https://bit.ly/10LiesTik4000.

ז. כיסוי מקיף של השקרים והשערוריות, שנחשפו עד כה, סביב עדותו המופרכת וההזויה של "הסוכן המדיח", ששמו אילן ישועה: עדכונים שוטפים במשפט "תיקי האלפים", החל מ-11.7.21:

עדכונים 11.7.21:
א. פורסם מאמר משותף לאבי וייס ולאלי ציפורי (כאן) תחת הכותרת: "חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו!". כותרת המשנה: "חשיפה, שלב אחר שלב, בצירוף 9 מסמכים מקוריים ולינקים למצגות, סרטונים ומסמכים נוספים, של פרשה, שאמורה לזעזע את "אמות הסיפים": כיצד כתב מוביל בתקשורת הישראלית סייע ברשלנות מקצועית מחרידה ל"תופרי התיקים" בפרקליטות לתפור את "תיק 4000" נגד נתניהו, תוך הטעייה חמורה של הציבור."

ב. במקביל, אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו (כאן) פוסט שהוא הגרסה היותר מרוכזת שלו ושלי בנושא זה, תחת הכותרת: "חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו. ההדלפה של עמית סגל בתיק 4,000, משנת 2018: עושים סדר בפרשה שמוכיחה שוב עד כמה רחוקה מאוד מהמציאות התדמית שמנסה סגל לשווק לעצמו."

ג. עמית סגל פרסם כאן (לא כתגובה לפרסומים של אבי וייס ואלי ציפורי) פוסט חשוב (כותרת בלבד): "בפרקליטות משוכנעים שעדויות חפץ ואחרים יבססו תזת שוחד, בהגנה מבטיחים הפתעות…״. מומלץ לקריאה.   

ד. ד"ר חיים משגב כתב כאן ב"מעריב" (כותרת בלבד): "ההתפתחויות במשפט נתניהו הוא אחד האתגרים הגדולים בפני פרקליט המדינה.עמית איסמן ויקיפדיה
עמית איסמן, (בתמונה משמאל), צריך, בתוקף סמכותו, לבחון מחדש אם יש סיכוי סביר להרשעה, באמצעות הצוות שלו, כמקובל בכל תיק פלילי. זאת, לנוכח המסמכים הרבים שהתווספו." מומלץ לקריאה.

ה. איתמר לוין פרסם כאן ב-News1 (כותרת בלבד): "אלוביץ': עלות ההגנה בשני התיקים - 14 מיליון שקל.
תובע את חברות הביטוח שהנפיקו פוליסות נושאי משרה לקבוצות בזק ויורוקום, בטענה שהן מסרבות לשלם את הוצאותיו  שילם עד כה 4.45 מיליון שקל למשרדו של ז'ק חן.
אלוביץ' מעיר, כי בסופו של דבר הוגש כתב האישום בפרשת בזק ללא שימועים (?!)."

עדכונים 12.7.21:
א. אלי ציפורי פרסם כאן כך: "הפרקליטות (ליאת בן ארי ויהודית תירוש) היו אמורות להעביר אתמול את כל החומרים של אילן ישועה שהוסתרו. אני מניח שאם לא היתה בקשה להארכה הן אכן עשו כן. מה שיותר חשוב: לא היתה שום הדלפה לדליפמנים ולמוטציות שלהן (ויש הרבה כאלה) מה יש בחומרים. וזה אומר דבר פשוט: מדובר בחומרים מזכים. נתחיל להיחשף אליהם ביום שני הבא, עם חידוש חקירתו הנגדית של אילן ישועה
הפרקליטות ושופריה בלחץץץץץ!"

ב. אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כאן (כותרת בלבד): "יומן פייסבוק 11.07.2021. ההגנה של אלוביץ' תעלה 14 מיליון שקל. כמה תעלה הגנת נתניהו? מה מסתיר פרקליט המדינה איסמן, שמעדיף את האינטרס שלו ושל אנשי שלומו על פני האינטרס של הציבור?."

ג. אלי ציפורי הוסיף כאן פוסט בעקבות שני ציוצים של אביעד גליקמן (כאן): "איזה טיפש ועילג הדליפמן הזה: ליאת בן ארי ויהודית תירוש האכילו אותו עוד לוקש – שהחומרים החדשים שהוסתרו מחזקים את תיזת התביעה כיוון שיש "שרשורים" על דברים שנמצאים בכתב האישום! איך מחזקים אם הדברים כבר נכתבו בכתב האישום? ובסוף הוא מודה שיש שיחות חדשות עם פוליטיקאים ואנשי עסקים אחרים.
אין ספק: בן ארי ותירוש בלחץץץץץ אטומי!
תזכורת: פרקליטו של אלוביץ׳, ז׳ק חן, כתב לבית המשפט שהחומרים החלקיים שהועברו לעיונם מחייבים את הפרקליטות לחשוב מחדש על תיזת כתב האישום."

עדכונים 13.7.21:
א. אלי ציפורי פרסם כאן פוסט (כותרת בלבד): "יומן פייסבוק 12.07.2021. משפטיזציה: אביעד גליקמן שוב מביך את עצמו ומשקף את הלחץ של ליאת בן ארי; לאופוזיציה נמאס מהוועדה בכנסת: שלחה מכתב התראה; השופט סולברג נגד אסתר חיות."

ב. דווח במבזק (כאן): "הפרקליטות העבירה לסנגורים בשבועות האחרונים כ-7,000 שורות של ווטסאפים וסמסים מהטלפון של ישועה, לצד כ-2,000 מיילים. עיקר החומר כולל פניות סיקור של גורמים שונים, בהם פוליטיקאים, אנשי תקשורת, עסקים וכדומה."
המשמעות של זה שהפרקליטות עדיין מסתירה את רוב רובו של החומר - מה שהועבר להגנה זה פסיק קטן ושולי בלבד. מעניין מה יגיבו פרקליטי הנאשמים על הביזיון הציבורי והמשפטי הזה. אלי ציפורי התייחס לזה כך כאן: "‏רגע, רגע, רגע:
‏א. אז גליקמן-דליפמן שיקר אתמול כרגיל בשירות ליאת בן ארי ויהודית תירוש.
‏ב. רק 7000 הודעות ו-2000 מיילים מתוך 500000 פריטים? מה עוד מסתירות, הנוכלות מהפרקליטות?"

ג. בתגובות לטענת גורם המצוי בפרטי התיק שאמר ל-N12: "הפרקליטות בפאניקה, מנסה להיאחז בקש", פורסם כאן כך: "מהפרקליטות נמסר בתגובה: "שלשום הסתיימה העברת החומרים, על פי החלטת בית המשפט. מכיוון שמדובר בחומרי חקירה שהועברו להגנה, איננו מתייחסים מעבר לכך".
סנגורו של נתניהו, עו"ד בועז בן צור, מסר: החומר החדש שהתקבל מלמד היטב עד כמה חשוב היה לבצע את הבחינה שנעשתה עכשיו, ובשל כך - כמה חמור היה שחומר זה לא הועבר להגנה במועד. הדברים עוד יתבררו בהמשך בבית המשפט.
מטעם עורכי הדין ז'ק חן ומיכל רוזן עוזר המייצגים את בני הזוג אלוביץ' נמסר: "אין בכוונתנו להיגרר לספינים ולניהול המשפט בתקשורת. נושא חומר החקירה שלא הועבר להגנה הוא חמור ובעל משמעות ועל משמעויותיו הדרמטיות בית המשפט כבר עמד ועוד יידרש אליהן בהמשך"."

ד. חשיפות בלעדיות ומרתקות לקראת פתיחת "סבב החקירה הנגדית" השני של אילן ישועה בשבוע הבא, בבית המשפט המחוזי בי-ם. מה שאביעד גליקמן ושאר מדבררי הפרקליטות שכחו לדווח לציבור. ריאיון של אבי וייס ואלי ציפורי ע"י אבי רצון ב"גלי ישראל" ב-13.7.21 (כ-9 דקות), אודות "שערוריית אילן ישועה". כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע וידע אודות השקרן, הספינולוג והמניפולטור הזה, ששקריו ימשיכו להיחשף במלא עוזם, בעקבות העברת טונת המסמכים המוסתרים מהפרקליטות - להגנה. 
הלינק לסרטון היוטיוב: https://youtu.be/0wqN_osMy8g. מידע נוסף למתעניינים יש כאן


ה. אלי ציפורי הוסיף בעניין זה כאן עוד פוסט קצר: "התירוצים של בן ארי ותירוש להסתרת החומרים: לא הסתרנו, צירפנו בטעות(🤣) וגם: המשטרה אשמה שסיווגה החומרים כלא רלווונטים (🤣); הדובר הנוכל ומהנדס התודעה של הפרקליטות הפעם: איתמר ב״ז - ״עיתונאי״ שרוצה להיות דליפמן והפך לעוד מחצרץ של הנוכלות. 
כדאי להזכיר לנוכל ב״ז שלחקירה היו פרקליטות מלוות ואחראיות ושמן... ליאת בן ארי ויהודית תירוש."

עדכונים 14.7.21:
א. אלי ציפורי מעלה כאן פוסט נוקב: "בוקר טוב, הכתובת היתה על הקיר:
עדות ינון מגל הפנתה את התובעת, ליאת בן ארי, ללחצים של פוליטיקאים אחרים שהיו באתר 'וואלה' - אבל היא התעלמה והסתירה.
ציטוט מעדות ינון מגל: "כל המערכות עם הלחצים שלהם. פה זה ביבי, שם זה ברק, פה זה אולמרט, פה זה שרון. עיתונאים הם כמו עבדים, שומרים על הפרנסה שלהם, אוכלים חרא ועושים מה שאומרים להם. זהו, זה התקשורת. אתה חושב שעיתונאים, כשמתפרסם עליהם משהו, לא מתקשרים ללחוץ?"
מימדי המחדל של הסתרת החומרים במשפט נתניהו הולכים ומתבררים. כל הפרטים, וציטוטים נוספים מעדותו של מגל, ביומן הבוקר באתר שלי...
כנסו, קראו ושתפו: כאן." מומלץ לקריאה. 

בהמשך למה שפרסם אלי ציפורי, לתביעה היה מידע של אבי משולם (עורך "וואלה!" עד 2010), שאילן ישועה נכנע במהירות לכל פנייה (ולכן אין כאן שום דבר חריג בהיענות שלו לפניות מכל סוג). הצילומים המצ"ב כאן וכאן, לקוחים מפרוטוקול הדיון של בית המשפט המחוזי מ-24.5.21, שבו אילן ישועה עושה את עצמו שהוא לא מבין מה אבי משולם מתאר... התובעת, עו"ד יהודית תירוש, מכירה את החומר הזה, רק היא אמרה לשופטים שהוא לא עד תביעה. כלומר: החוקרים לא גבו ממנו עדות (למה לא? זה עוד מחדל של הפרקליטות, שלא בדקה את התנהלות אילן ישועה לאורך השנים, בהיענות לפניות חיצוניות אליו, כדי לבדוק מה נורמלי אצלו ומה חריג).

ב. שלמה פילבר ("עד המדינה") שוב מצייץ (הציוץ - כאן) וצוחק על עצמו ועל מבקר המדינה. 

ג. בעקבות 10 שנות מאסר שהוטלו על פאינה קירשנבאום (גזר הדין המלא נמצא כאן, למתעניינים), אלי ציפורי פרסם כמה פוסטים בנושא, לרבות הקשר של פרשה זו ל"תיק 4000": 1) פוסט כאן עם הכותרת: "10 שנים לפאינה קירשנבאום: ורק ליברמן, דיקטטור במפלגתו, לא ידע? ואיך הוא לא נחקר? (כי הוא מאותרג ע"י כנופיית מנדלבליט ושות')." 2) פוסט כאן עם הכותרת: "‏הרשעת פאינה קירשנבאום: כספים קואליציוניים (כספי ציבור) הגיעו לוואלה (אילן ישועה) ו-ynet (נוני מוזס)."

עדכונים 15.7.21
א. אלי ציפורי פרסם בבלוג שלו כאן (כותרת בלבד): "יומן פייסבוק 14.07.2021. כספים קואליציוניים (כספי ציבור) הגיעו ל'וואלה' (אילן ישועה) ו-Ynet (נוני מוזס), ומי נהנה מסיקור אוהד? אביגדור ליברמן וגם הבן שלו. כלומר, עוד ראיות מזכות בתיק 4000."

ב. ציוץ של אביעד גליקמן: "פרסום ראשון: תיקי נתניהו: הפרקליטות צפויה לבקש מבית המשפט לבטל את דיוני נתניהו בשבוע הבא לבקשתו של אילן ישועה בשל עניינים אישיים. המשמעות: אם בית המשפט יקבל את הבקשה דיוני נתניהו יתחדשו רק לאחר הפגרה."...

ג. פורסם כאן (כותרת בלבד): "בעקבות בקשת הפרקליטות: הדיונים במשפט נתניהו יתחדשו ב-13 בספטמבר". 

הבקשה של הפרקליטות וההחלטה של שופטי בית המשפט המחוזי בי-ם על דחיית המשפט - כאן

ד. אלי ציפורי הוסיף כאן כדלהלן: "‏בגלל ליאת בן ארי, יהודית תירוש ואילן ישועה: משפט נתניהו יתחדש רק ב-13.9 אחרי פגרת הקיץ. הסיבה הרשמית: ״סיבות אישיות״ של ישועה, שהפרקליטות מבקשת שתהיינה חסויות. ‏מחכה לביקורת נוקבת של דליפמן, ברוך קרא ואבישי גרינצייג על התנהלות הפרקליטות וישועה ואחריותם בעיכוב המשפט.🤣."

ה. ד"ר גדי טאוב פרסם כאן ב"הארץ" (כותרת בלבד): "בתיק 4000 אפילו השופטים זעים באי־נוחות.
הטענה ש"נתניהו מושחת" היא כל כך מרכזית בנרטיב של השמאל, שאין זה מפתיע שחלקים גדולים מן התקשורת עשו, ועושים, מאמץ הרואי להסתיר מהציבור את העובדות לגבי מה שקורה בתיק 4000, התיק היחיד שבו יש נגד בנימין נתניהו אישום בשוחד. האישום נשען על קונסטרוקציה משפטית תקדימית שהיתה צריכה להדליק נורות אדומות מלכתחילה: הרעיון שסיקור אוהד יכול להיות שוחד הוא חידוש עולמי של הפרקליטות הישראלית. אבל זו רק תחילתו של הסיפור. המשכו בכך שהקונסטרוקציה פגשה את הראיות, והתברר שהיא מגדל קלפים העומד על בלימה." מומלץ לקריאה. 

עדכון 16.7.21אלי ציפורי פרסם כאן פוסט: "בוקר טוב, על שני דברים שהעסיקו אותנו אתמול אני מרחיב ביומן הבוקר:
✅ העיכוב במשפט נתניהו (עד ספטמבר) בגלל בקשת הפרקליטות שנובעת "מסיבות אישיות" של העד אילן ישועה, סיבות אותן ביקשה הפרקליטות להשאיר חסויות.
✅ נאום "החמוצים" המוזר של נפתלי בנט (יותר ביבי מביבי), והקשר לעיתונאי רביב דרוקר.
כנסו, קראו ושתפו: כאן." מומלץ לקריאה. 

עדכון 17.7.21:
א. אלי ציפורי פרסם כאן את הפוסט הנוקב הבא: "הנפוטיזם בחונטה המשפטית: הבעל הוא דובר משרד המשפטים (משה כהן, שמרמה את הציבור בשליחות מנדלבליט); האישה: היועצת המשפטית לנציב תלונות הציבור – מס' 2 במשרד מבקר המדינה (טלי כהן, מערך הייעוץ המשפטי במשרד מבקר המדינה, כמו במשרדים רבים, הפך לסניף של הפרקליטות); גיסה של כהן הוא שופט בבית המשפט השלום בירושלים.
************************************************************************************
אין זה סוד שהמערכת המשפטית היא (גם) חגיגה של נפוטיזם. איכשהו תמיד הילדים של שופטים ושופטות משתלבים במערכת וגם זוכים להתמחות אצל שופטי העליון. אבל, גם בדרגים יותר נמוכים נראה שהחגיגה נמשכת.
הנה דוגמא טובה: משה כהן הוא דובר משרד המשפטים כבר שנים ארוכות. דובר נאמן, עד כדי כך נאמן שהוא הפך בפועל לצינור דף מסרים השקרי של מנדלבליט, ניצן, בן ארי ושות' – ובמקביל מנהל מערך הכפשות מכוער נגד כל מבקרי הפרקליטות. אני חוויתי את זה – כאשר כהן פעל, בין היתר, לפיטוריי מ"גלובס" ברשעות אין קץ והכפיש אותי יחד עם אנשי שלומו בתקשורת, להם הוא מדליף ללא הרף.
ואיפה אישתו עובדת? ובכן, מסתבר שעו"ד טלי כהן היא העוזרת של היועץ המשפטי של מבקר המדינה או בהגדרתה הרשמית ״היועצת המשפטית של נציב שירות המדינה״ – עו"ד יואל הדר, שמחובר בעבותות לחונטה המשפטית - למומי למברגר, שי ניצן ואביחי מנדלבליט. על-פי הסדר ניגוד העניינים של עו"ד כהן מנועה מלעסוק בענייני הפרקליטות אבל היא והבוס שלה, עו"ד הדר, הם "הצינור המקשר" בין הפרקליטות למבקר המדינה.
צריך להבין: כל מערך הייעוץ המשפטי בכל משרד ממשלתי, למעשה הפך לשלוחת מנדלבליט, שלוחת הפרקליטות וחלק מהדיפסטייט הישראלי. קחו למשל את משרד התקשורת, שם עו"ד דנה נויפלד, היועצת המשפטית של המשרד, היא חלק מהחונטה וחלק ממערך תפירת תיק 4000 (נויפלד היא עדת תביעה נגד נתניהו).
תזכורת: משרד מבקר המדינה, על הייעוץ המשפטי שלו, חסם למעשה את תלונתו של עו"ד דן אלדד על מנדלבליט ומרח אותה. אלדד עצמו סולק מתפקידו כמ"מ פרקליט המדינה."

ב. עו"ד שחר בן מאיר הגיב כאן ב"הארץ" על מאמרו של ד"ר גדי טאוב - סעיף ה' מאמש (כותרת בלבד): "טאוב וסיפורי 4,000 לילה ולילה.
התקשורת, אם תרצו העיתונות של ימינו אנו, היא כאוטית. עיתונים, אתרים, פייסבוק, טוויטר, רשתות שידור הזויות כדוגמת פוקס ניוז וערוץ 20 שלנו, ומה לא. ועדיין יש לך ציפייה (נאיבית משהו, אך בהחלט אינה מוגזמת) כי סדר דברים מסוים בכל זאת ימשיך להתקיים.

והנה, ביום שישי (16.7) בבוקר נוכחתי להפתעתי לדעת כי לעמודי הדעות של "הארץ" חדרה בקול תרועה רמה תיאוריית קונספירציה מבית היוצר של גדי טאוב, אשר הכותרת שלה אמורה להיות "תיק 4000 קרס", אך מקומה הטבעי הוא בשולי השוליים של ציוצי הטוויטר. ואמנם, בגדר זכויות היסוד של טאוב עומדת גם הזכות להחזיק בכל תיאוריית קונספירציה כרצונו, אך אינני משוכנע (אדייק: אני משוכנע שלא) ש"הארץ" רוצה לפתח את סוגת הקונספירציות כאורח של קבע, או אפילו כאורח זמני, במשכנו המכובד."

ד. גיא לוי מגיב כאן בחריפות ל"אור כרמי" בעניין המאמר של ד"ר גדי טאוב (כותרת בלבד): "מאחר וגם "אור כרמי" קרא את המאמר בעיתון הארץ, הוא מיד נחלץ להגן על כתב האישום אשר עליו הוא חתום, בשרשור של אד הומינם נגד Gadi Taub. "אור" מתחיל את השרשור שלו בהתייחסות לטענות הכולל מהטור של גדי טאוב, בשרשור אחד נפרד". מומלץ לקריאה. 

עדכונים 18.7.21
א. אלי ציפורי פרסם כאן: ב-1 באפריל 2019, עוד לפני הגשת כתב האישום נגד נתניהו, ועוד לפני השימוע כמובן, שידר אביעד גליקמן בערוץ 13 ידיעה, כמובן עם התיוג "פרסום ראשון"!!!
במאמר החדש באתר שלי, תוכלו לראות שזהו - כרגיל - פרסום שקרי מהפרקליטות, ומדובר בעוד אחד מתרגילי ההונאה של הפרקליטות-תשקורת.
איך הופכת עדות מזכה לעדות מפלילה... כנסו, קראו ושתפו: כאן. מומלץ לקריאה. 

ב. אלי ציפורי צייץ כאן: "לפני שעו״ד שחר בן מאיר חושף את בורותו בתיק 4000 בתשובתו הנלעגת לד״ר טאוב, שיספק גילוי נאות ל-:
א. לאינטרסים הכספיים שיש לו בבזק (מספר התביעות הפתוחות וגם אלו שהפסיד).
ב. היכרותו בעבר עם אילן ישועה, העד השקרן.
ג. איך יש לו או היתה לו גישה ישירה למערכות עיתוני ״הארץ דה מרקר״ ו״גלובס״.

ג. אבי זלינגר פרסם סרטון על עו"ד שחר בן מאיר ואילן ישועה וכן על נתי ביאליסטוק (לשעבר עוזר המנכ"ל במשרד התקשורת), בסרטון שפורסם על ידו תחת הכותרת: 18/07 ״הפרשנים יוצאים לחזית״. הלינק לסרטון: https://youtu.be/gpjZgh-xWwM.


ד. גיא לוי כתב כאן פוסט נוקב נוסף: "זו כבר לא מתקפה, הם פתחו נגד Gadi Taub במלחמה של ממש.
מאמר שלישי ברצף התוקף את המאמר שלו, והפעם על ידי השופרון נתי טוקר." מומלץ לקריאה. 

ה. גיא לוי פרסם כאן עוד פוסט נוקב (כותרת בלבד): "שלום לך עו"ד שחר בן מאיר,
קראתי את המשך המתקפה שלכם מפרי עטך, על המאמר של Gadi Taub. אז בוא נפרק יחד את הקישקוש שכתבת." מומלץ לקריאה. 

ו. אלי ציפורי פרסם כאן פוסט חשיפה: "הפרקליטות ממשיכה להסתבך בתיק 4000: הפעילה מדובבים נגד ניר חפץ, שאול אלוביץ' ועוד - כשהנחיות פרקליט המדינה בנושא הוסתרו ולא ברור מה מותר ומה אסור; שופט בתיק אחר הורה לפרקליטות לפרסם את מאות ההנחיות עד ה-19.10.21.
**********************************************************************************************************************
המשטרה והפרקליטות, כך עולה מחומרי החקירה בתיק 4000, הפעילה מדובבים ומדובבות. כך זה היה אצל ניר חפץ ושאול אלוביץ' וייתכן גם אצל איריס אלוביץ' וסטלה הנדלר. הנקודה הזו לא הובהרה דיה במהלך הדיונים בתיק 4000 (לפי איזה נהלים וסמכות פעלו הפרקליטות-משטרה – מה מותר ומה אסור). אלא שמקביל לתיק 4000, מתבררת בבית המשפט המחוזי בירושלים עתידה בפני השופט רם וינוגרד, תהליך ביוזמה של התנועה לחופש המידע (דווקא תנועה שמזוהה עם השמאל שכיוונה בכלל להפעלת מדובבים בחקירת זדורוב), על כך שהם מסתירים מאות (326 לדיוק) הנחיות של פרקליט המדינה ובראשן ההנחיות לגבי מדובבים. ההנחיות האלה, מתברר, הוסתרו כבר שנים.
בפרוטוקול הדיון ב-12.7.2021 כתב כך השופט וינוגרד בהחלטתו: "... כפי שהובהר לעיל, התבקשו הגורמים הבכירים בפרקליטות להעביר רשימה 'של הנחיות התקפות לשיטתם ומחייבות אותם כיום'. יש להניח כי 326 תוצאות שהתקבלו עד כה הן הפועל היוצא של אותה פניה. מחר שהפניה נעשתה לגורמים בכירים בפרקליטות, אין להניח שאלה שלחו הנחיות שאינן תקפות או שלשיטתם אינן מחייבות אותם כיום. המסקנה הלכאורית היא שאכן ניתן להורות על פרסום הרשימה לאלתר. כנגד מסקנה משפטית זו עומדת שאלת התוצאה הפרקטית של פרסום רשימת הנחיות שיש להניח כי כותרותיהן אינן ברורות, קיימות ביניהן כפילות, וייתכן שאף קיימת ביניהן סתירה. באיזון בין שיקולים מתנגשים אלה, וגם מתוך רצון לאפשר לפרקליטות פרק זמן מינימלי לבחינה ראשונית של אותן תוצאות ולהגעה למסקנה אם כן מדובר בהנחיות שעל פיהן פועלת הרשות בשלב זה ולא נפלה טעות בהעברת תוצאות אלה, אני מורה על פרסום רשימת ההנחיות שעל פיהן הרשות פועלת, מתוך אותן 326 תוצאות, עד ליום 19.10.21". תודה לאבי וייס."
פרוטוקול הדיון בבית המשפט המחוי בי-ם בפני כבוד השופט רם וינוגרד - כאן

עדכונים 19.7.21:
א. אלי ציפורי פרסם כאן פוסט נוקב: "בוקר טוב, הפרקליטות בפאניקה !!!
ביומן הבוקר באתר שלי אני מביא לכם 3 עדויות להיסטריה שאחזה בפרקליטות:
✅ מחצרצי החצר תוקפים את ד"ר גדי טאוב
✅ שופט הורה לחשוף הנחיות להפעלת מדובבים
✅ גילויי נפוטיזם בחונטה המשפטית
כנסו, קראו ושתפו: כאן. מומלץ לקריאה." 

עדכונים 20.7.21:
א. אבי זלינגר פרסם כאן סרטון על פטירתו של נתי ביאליסטוק - כהן ז"ל, מי שהיה עוזר המנכ"ל בתקופתו של אבי ברגר (שהיה מנכ"ל משרד התקשורת) ופיטר בהפתעה את נתי. שם הסרטון: 20/07 ״עד יחיד לפשע״. 

ב. אלי ציפורי מעדכן כאן בנושא השקת פריסת הסיבים במעלות: "‏אחיזת העיניים וגניבת הדעת של בנט הנוכל והנדל השרלטן: העיכוב של פריסת הסיבים האופטיים נגרם בגלל שלטון הפקידים ובגלל תפירת תיק 4000 וגרם נזק של עשרות מיליארדי שקלים למשק.
הנדל לא קידם דבר, הוא פשוט נתן הטבות הרבה יותר גבוהות לבזק ולשאר השחקנים בשוק. אבל התשקורת פתאום החרישה."

ג. אלי ציפורי פרסם כאן פוסט נוקב בתיאום עמי (כותרת בלבד): "כך הדליף רוני אלשיך בצורה פלילית את עדותו השקרית של יאיר לפיד שניסה להפיל בפח את נתניהו בתיק 1000 -  ואיך קשורה לזה מירב לפידות, הדוברת המקורבת אל לפיד ואלשיך." מומלץ לקריאה.

הכתבה המקבילה שלי פורסמה תחת הכותרת: "מי הדליף את עדות יאיר לפיד וטען שהיא "ראיית הזהב" נגד נתניהו בתיק 1000?".

עדכונים 21.7.21
א. אלי ציפורי העלה כאן פוסט חדש (כותרת בלבד): "בוקר טוב, ביומן הבוקר באתר שלי אני חושף (יחד עם אבי וייס):
✅ למה עדותו של יאיר לפיד במשפט נתניהו תהיה ההצגה הכי טובה בעיר?
✅ איך הדליף רוני אלשיך בצורה פלילית את עדותו השקרית של יאיר לפיד?
✅ למה יועז הנדל יכול להיות עד הגנה מצוין במשפט נתניהו?
כנסו, קראו ושתפו: כאן. מומלץ לקריאה ולהפצה. 

ב. חשיפות בלעדיות ומרתקות אודות שר התקשורת יועז הנדל ו"החסינות" שקיבל מפני כל חקירת "ניגודי עניינים". מה שכלי התקשורת שכחו לדווח לציבור. ריאיון של אבי וייס ועו"ד כנרת בראשי, ע"י אבי רצון ב"גלי ישראל" ב-21.7.21 (כ-14 דקות), אודות "שערוריית ההטבות רגולטוריות בפריסת הסיבים". כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, איך תפרו תיק לאדם אחד (נתניהו) והאחרים "חסינים" מהכל (הנדל, לפיד ובנט). 
הלינק לסרטון היוטיוב: https://youtu.be/HKwbU6xjzjI. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/3wPTyPA

ג. אלי ציפורי פרסם כאן פוסט קצר ונוקב: "‏אמי פלמור הוזזה ע״י אמיר אוחנה מתפקידה כמנכ״לית משרד המשפטים? השמאל בעתירות ומהומת אלוהים.
נתניהו מזיז את אבי ברגר, מנכ״ל משרד התקשורת השקרן (ועוד אחרי כמה חודשים)? מהומת אלוהים וכתב אישום (תיק 4000).
‏ממשלת בנט הנוכל מחליפה את כל מנכ״לי המשרדים? זה פתאום מהלך טבעי.". 

עדכונים 22.7.21:
א. אלי ציפורי פרסם כאן פוסט בזו הלשון: "בוקר טוב, על שלושה דברים שהעסיקו אותנו אתמול אני מרחיב ביומן הבוקר באתר שלי:
✅ האם 'יש עתיד' ויאיר לפיד מסדרים ג'וב בחברת החשמל, בעלות של 100 אלף שקלים בחודש, לאמי פלמור, המקורבת לשי ניצן?
✅ מי היועץ המשפטי של משרד מבקר המדינה ואיך זה קשור בעקיפין לאסון מירון?
✅ הרייטינג של מהדורת החדשות בטלוויזיה – כמה הבהרות.
כנסו, קראו ושתפו: כאן. מומלץ לקריאה ולהפצה. 

ב. שלמה פילבר לא נח רגע. מתווכח גם מול בן כספית כאן (בשני נושאים) ונגד רועי ברגמן מכלכליסט כאן (בעניין "מתווה הסיבים").

ג. אלי ציפורי פרסם כאן פוסט: "עו״ד אייל בסרגליק: ״מה שקרה עם החומרים שנעלמו במשפט נתניהו הוא חמור מאוד; הפרקליטות הודתה שלא בדקה סיקור של פוליטיקאים אחרים. עכשיו היא צריכה לקיים דיון ולהגיע אולי למסקנה שאין צורך להעמיד לדין, כי טענת האכיפה הבררנית היא טענה חזקה מאוד״; 
״פרקליט המדינה צריך להכריז שדרכו של שי ניצן בנושא עדי המדינה הסתיימה. זה מזעזע, כי המשטרה מפעילה לחץ קשה מאוד על אנשים על מנת שיהפכו לעדי מדינה כדי שיתנו להם - ׳בקשיש’ - הפללה של מישהו שלפעמים חף מפשע. זה התפוצץ להם בפנים בפרשת הצוללות עם מיקי גנור״.
הראיון המלא - מחר בתוכניתי בגלי ישראל - 7-9 בבוקר". 

ד. אלי ציפורי לא עושה כאן חשבון ליועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט | שתפו. מ"גלי ישראל": "האזינו - לאן נעלם מנדלבליט? פתאום שוררת אידיאליה בין המחזיק בגרונם של בנט, גנץ, לפיד, סער וליברמן. נשיאת העליון בדימוס מרים נאור אמרה בעבר, עוד לפני פתיחת משפטו של נתניהו, ש"במובן מסוים המשפט של נתניהו יהיה גם משפטו של מנדלבליט". נאור לא ידעה אז כמה היא צודקת. המשפט של מנדלבליט כבר התחיל. מרמה, הפרת אמונים ושוחד תקשורתי כאדריכל ההפיכה השלטונית."

עדכונים 23.7.21:
אאלי ציפורי כתב כאן כך: "בוקר טוב, כפי דווח אתמול, יאיר גולן ימונה לסגן שרת הכלכלה.
הוא בור בענייני כלכלה, ואפילו לא יודע מהי פנסיה תקציבית, שנכנסת בכל חודש לחשבון הבנק שלו (כ-60 אלף ש"ח) נוסף על שכרו השוטף בכנסת. סיפור שהיה...
וגם על שלמה פילבר, עד המדינה במשפט נתניהו, שממשיך ללעוג לעיתונאים: שלמה פילבר ממשיך ללעוג לעיתונאים בנוגע לתיק 4000: "עיתונות פח", "צביעות קווים לדמותה". עכשיו ביומן הבוקר באתר שלי. כנסו, קראו ושתפו: כאן. מומלץ להפצה. 

ב. אלי ציפורי פרסם כאן פוסט בבלוג שלו (כותרת בלבד): "כך ניסה יאיר לפיד להפליל את נתניהו בתיק 1000. חשיפה: יאיר לפיד ניסה להפליל את נתניהו בתיק 1000, הסתבך בשקרים, הפליל את עצמו, אבל שוב קיבל הגנה מהפרקליטות. תמלילים מעדויות ארנון מילצ'ן." מומלץ לקריאה. 

ג. חשיפות בלעדיות, מסמרות שיער ומדהימות, אודות תיק 4000 ו"עד המדינה" שלמה פילבר, מול שר התקשורת יועז הנדל ו"החסינות" שקיבל מפני כל חקירת "ניגודי עניינים" אצלו. מה שכלי התקשורת שכחו לדווח לציבור. ריאיון של אבי וייס ע"י אלי ציפורי ברדיו "גלי ישראל" ב-23.7.21 (כ-13 דקות), אודות "שערוריית ההטבות האדירות בפריסת הסיבים". כל מה שלא רוצים שהציבור ישמע, איך "תפרו תיק" לאדם אחד (נתניהו) והאחרים "חסינים" מהכל (הנדללפיד ובנט). 
הלינק לקובץ ההאזנה: https://bit.ly/TziporyWeiss2307021. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/3hOCSDR
 


SEWING FREE
 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

19-22/7/21 - Cyber Week 2021 

7-13/11-21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים