Telecom News - מי חתם על צו האזנת הסתר להפעלת הפגסוס על אמילי ושמו מוסתר?

מי חתם על צו האזנת הסתר להפעלת הפגסוס על אמילי ושמו מוסתר?

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> מי חתם על צו האזנת הסתר להפעלת הפגסוס על אמילי ושמו מוסתר?
מי חתם על צו האזנת הסתר להפעלת הפגסוס על אמילי ושמו מוסתר?
מאת: אבי וייס, 21.3.23, 07:00אמימלימורן שגב מהפייסבוק שלה

ב"פרשת חדרה" הוצאו ע"י המשטרה בגיבוי הפרקליטות 18 צווי האזנות סתר שונות, שנמסרו לאחרונה להגנה (בהשחרות שונות). אך צו האזנת סתר אחד וכל מה שנלווה לצו - מוסתר עד היום, והוא צו, שבאמצעותו הופעלה מערכת פגסוס נגד אמילי מורן שגב. למה דווקא הצו הספציפי הזה מוסתר? אמנם, לא מסתירים את שם השופטת, שחתמה על הצו, אבל כן מסתירים את שמות קציני המשטרה שחתמו על הצו. מי זה יכול להיות? האם הצו בכלל חוקי? פרק רביעי בסדרה.  

הפרק הראשון בחשיפת השטאזילנד בפרשת "אורות הכרך" ("פרשת חדרה") פורסם תחת הכותרת: גילויים חדשים ומזעזעים משערוריית האזנות הסתר והרוגלות בעיריית חדרה - כאן.

הפרק השני ב"פרשת חדרה" פורסם תחת הכותרת: האם המשטרה מטעה את השופטים מזה 30 שנה בצווים לא חוקיים להאזנות סתר? גילויים חדשים ומעוררי פלצות משערוריית האזנות הסתר והרוגלות בעיריית חדרה. על פרשת "שטאזילנד חדרה", הקשה לעיכול, תוצרת יאח"ה\להב 433, פרשה מטלטלת המקבילה לתיקי האלפים, ושנחקרה ע"י אותה יחידה, בעקבות עדותו של נצ"מ שמואל שרביט - כאן.

הפרק השלישי ב"פרשת חדרה" פורסם תחת הכותרת: 
חשיפת 5 שקרי הפרקליטות לגבי הפעלת הפגסוס על אמילי מורן שגב ב"פרשת חדרה". אמילי
 מורן שגב, בת הזוג של צבי גנדלמן ראש עיריית חדרה, הגישה תביעה אזרחית נגד המדינה בגין שימוש בפגסוס נגדה. הפרקליטות הגישה כתב הגנה בתביעה זו. ניתוח 5 שקרי הפרקליטות כעולה מתגובת הפרקליטות לבית המשפט בעניינה של אמילי - כאן.

מומלץ לקרוא את 3 הפרקים הללו, שמכילים חומר רב ועשרות מסמכים מקוריים (ותצלומי מסמכים מרתקים, שנחשפו על ידי), לפני החשיפות הטריות של הפרק הרביעי בסדרה, שמובא כאן.

החשיפות הקודמות של אתר Telecom News בתחום הפגסוס\יחידת הסיגינט-סייבר במשטרה ובשב"כ - יש בנספח א' כאן למטה. 

1. רקע: מי זו אמילי ומתי הופעל עליה הפגסוס?
אמילי מורן שגב (בתמונה למעלה משמאל מדף הפייסבוק שלה), כיום עקרת בית מחדרה, היא כיום בת זוגו של ראש העיר חדרה, צבי גנדלמן, (בתמונה משמאל),צבי גנדלמןשמואשם ב"פרשת חדרה" ב"מרמה והפרת אמונים". כתב האישום המקורי - כאן, וכתב האישום המתוקן אחרי שנחשפו ההאזנות הלא חוקיות (לכאורה) בתיק זה - כאן.
תשובת צבי גנדלמן לכתב האישום - כאן.

היא (אמילי) הוחשדה, בשעה שהייתה חברתו, בעבירות שוחד (תיווך לשוחד) והלבנת הון (כלומר: השוחד היה הלבנת הון), כבר מסוף 2016 והמעקב הסמוי אחריה של המשטרה נמשך עד מחצית ראשונה של 2018 (!). 
.
כלומר, החלו להאזין ולרגל אחריה עוד כשהייתה רק חברתו של ראש העיר (עברה למעמד המוגדר "בת זוגו" של ראש העיר, רק באוקטובר 2018). סה"כ הוצאו נגדה 5 צווי האזנת סתר ועוד צווים על פי חוק נתוני תקשורת בכמות לא ידועה. מכלל צווי האזנת סתר על פי חוק האזנות סתר, השני מביניהם כלל הפעלת הפגסוס למשך כ-3 חודשים עליה (כלומר, על הסמארטפון שלה), בתחילת 2017.

אגב, בפרשה זו הוצאו לא פחות מ-18 צווי האזנת סתר, (רק לפי "חוק האזנות סתר", לא כולל מספר לא ידוע של צווים לפי "חוק נתוני תקשורת" - ל"מחקרי תקשורת"), שלא הצליחו למצוא ולו אפילו בדל של ראיה לחשד המקורי של השוחד: 
18 צווים

בעקבות הלחץ של הסנגורים הנמרצים של הנאשם המרכזי צבי גנדלמן ב"פרשת חדרה" (בשמה המשטרתי "פרשת אורות הכרך") ובראשם עורכי הדין ליאור אפשטיין ועמית חדד, בסיועו של שופט פעיל, רציני ונמרץ, כבוד השופט שלמה בנג'ו מביהמ"ש השלום חיפה, הפרקליטות נאלצה להודות, שהתיק נגד אמילי מורן שגב נסגר בלי כלום (ההחלטה כאן, מ-16.2.22 לתיק שנפתח ב-3.11.16).

התביעה האזרחית שלה (של מורן שגב) במלואה נחשפת ונמצאת כאן למתעניינים, והיא של חצי מיליון ש"ח פיצויים בגין הפגיעה הנוראה בפרטיותה, במיוחד עקב השימוש בפגסוס - ללא שום הצדקה ובסיס - כנגדה.

התביעה הנחשונית הזו נובעת מכך, שנחשף, עקב הפעילות הנמרצת של עורכי הדין של צבי גנדלמן, בסיועו של השופט, "שלא קנה" את כל תירוצי ותכסיסי הפרקליטות, שב"פרשת חדרה" הוצאו ע"י המשטרה בגיבוי וחיפוי הפרקליטות לא פחות מ-18 צווי האזנות סתר שונות, שנמסרו לאחרונה להגנה (בהשחרות שונות), אבל צו האזנת סתר אחד וכל מה שנלווה לצו - מוסתר עד היום, והוא צו, שבאמצעותו הופעלה מערכת הפגסוס כנגד אמילי. כרגע לא ידוע אם יש עוד צווים מוסתרים ב"פרשת חדרה".

למה דווקא הצו הספציפי הזה מוסתר והפרקליטות מתעקשת (אפילו בחמת זעם) לא לפרסם שום פרט ממנו (והוציאה "תעודת חיסיון" חדשה במיוחד עבור הצו הזה - כאן), ובמיוחד אחרי שצווים דומים פורסמו זה מכבר (למשל הצווים בעניינו של שלמה פילבר, פרשת הטגראס, תיק 3000, תיק 2000, ועוד)?

ב-5.3.23, אחרי גרירת רגליים ומשיכת זמן של חודשים, הגיבה הפרקליטות בתקיפות וחמת זעם על התביעה הזו (תגובת הפרקליטות במלואה נמצאת כאן), ובכלל זה תמצית "כתב ההגנה" של הפרקליטות לתביעת אמילי, שדוחה מכל וכל את תביעתה.

ב-19.3.23 הגישה אמילי מורן שגב, באמצעות עורכי דינה: עמית חדד וליאור אפשטיין, "כתב תהמשל של אמילישובה" לתגובת הפרקליטות מיום 5.3.23. "כתב התשובה" המלא נמצא כאן, למתעניינים.

זו תגובה משפטית יוצאת דופן, שכן היא מתחילה במשל נוקב בשם "הזאב והטלה" מאת איוואן קרילוב, שתצלומו נמצא כאן משמאל, והמדבר בעד עצמו. 

בנוסף, עורכי הדין מציעים לבית המשפט להפוך את סדר הדיונים בתביעה הייחודית והנחשונית הזו כאמור בתצלום כאן מתחת:
תחליפו את הסדר

העיקר ב"כתב התשובה" של אמילי מורן שגב, זה שלא התקבל שום מענה לשאלה: למה מישהו (בין אם הוא איש מודיעין, או איש חקירות) ראה את החומרים האסורים, שהופקו מהפגסוס בעניינה:
עיקר כתב התשובה של אמילי

2. מי חתם על הצו שהוביל להפעלת הפגסוס על אמילי מורן שגב?
במקביל ל"כתב התשובה" של אמילי, התנהלה חקירה נגדית של 2 עדים ב"פרשת חדרה": נצ"מ שמואל שרביט והשלמת חקירה נגדית וחוזרת לרפ"ק לשעבר שגיא חן. הפרוטוקול המלא של הדיון בבית משפט השלום בחיפה מ-16.3.23 מצוי כאן, למתעניינים. ארחיב בעניין הפרוטוקול הזה בכתבה נפרדת. כאן אתרכז רק בצו הפגסוס כנגד אמילי

בעניין זה נחקר בחקירה הנגדית בביהמ"ש לשלום בחיפה, נצ"מ שמואל שרביט כיום הוא בחטיבת המודיעין במטה הארצי בי-ם (ראש מחלקת תיעוד מבצעי משולב). בעת חקירת פרשת "אורות הכרך" ("פרשת חדרה") היה ראש מפלג מודיעין ובילוש ביאח"ה\להב 433 בדרגת סנ"צ.

נצ"מ שמואל שרביט (בתמונה משמאל, תצלום דוברות המשנצ"מ שמואל שרביטטרה) נחקר בחקירה הנגדית ע"י עו"ד עמית חדד, והנקודה העיקרית בחקירתו, שהוא התעקש שוב ושוב שהוא לא זה שחתם על הצו של הפגסוס לאמילי מורן שגב, כמופיע באחד מ-6 ההכחשות שזה לא היה הוא (כל 6 ההכחשות בחקירתו הנגדית ע"י עו"ד עמית חדד נמצאות בקובץ כאן). יש כאן 2 דוגמאות לדבריו, מתוך 6 המענים שלו לשאלות עו"ד חדד, שמכחישים כל מעורבות שלו בצו הספציפי הזה:
לא אני הוצאתי 1

לא אני הוצאתי 2

את הסיבה להסתרת הצו עצמו פתרתי כנראה כבר בכתבה הקודמת (כאן), שבה שיערתי, שהצו הופעל כבוד השופטת רות לורך, מאתר בתי המשפטבשב"כ ולכן מסתירים אותו. אפשרות נוספת היא שההסתרה המוחלטת הזו של הצו, נובעת מכך שמופיע בצו שהוא אושר ע"י הפרקליטות, דהיינו: ע"י עו"ד עמית איסמן. מי שמעורבותו בתיק זה - מעוררת הדים רבים.

אולם, לא מסתירים את שם השופטת, שחתמה על הצו (כבוד השופטת, נשיאת בית המשפט המחוזי מרכז, רות לורך, בתמונה משמאל, מאתר הרשות השופטת), אבל כן מסתירים את השמות של קציני המשטרה שחתמו על הצו. 

השמות, שבאים בחשבון, שחתומים על הצו הזה ומשום מה מוסתרים תחת צו חיסיון הם: תנ"צ כורש ברנור, תנ"צ יואב תלם (ייתכן ביחד עם סנ"צ סיגל כספי - החתומים על הצו למיקי גנור - כאן), וייתכן, שסנ"ץ אסף וולפיש ביחד עם תנ"צ כורש ברנור.
הועלה בחקירה הנגדית עוד שם: נצ"מ שלומית לנדס, סגן ראש יאח"ה בלהב 433, אך נצ"מ שמואל שרביט השיב לעו"ד חדד שהיא לא נראית לו כמי שחתמה על הצו. אבל גם היא באה בחשבון. 
אפשרויות אחרות הן: נצ"מ חיים ניסים וסנ"צ שי קובנטור, שחתומים על צו הפגסוס לשלמה פילבר (כאן).

כרגע האפשרות היותר סבירה בעיני היא כורש ברנור ביחד עם יואב תלם (למרות שהיה ביאל"כ ולא ביאח"ה באותה עת), מסיבות רבות. אם כי לא מן הנמנע, שההכחשות של נצ"מ שמואל שרביט, שהוא לא חתם, לא היו במקומן.
יש לחקור עניין זה כדי להגיע לאמת (או שהשופט ישחרר את הצו להגנה, כבקשת ההגנה). 

ושאלה לא פחות חשובה: למה אחרי שהפעלת הפגסוס לא הניבה שום תוצאות כנגד אמילי, אז חברה של ראש העיר, המשיכה המשטרה להאזין לאמילי והוציאה כנגדה עוד 3 צווי האזנת סתר (20.3.17, 18.4.17, 29.1.18) וייתכן שעוד צווי נתוני תקשורת??

נראה לי שהתשובה די ברורה: הלהיטות לתפוס ראש עיר באיזו עבירה, לא חשוב מה ולמה. קוראים לזה "פישינג" והוא מהלך בלתי חוקי לחלוטין.
לכן, גם מותר להאזין לאזרחים חפים מכל פשע (אמילי) ולהפעיל עליהם את הפגסוס ואת שאר הכלים החודרניים של משטרת ישראל, העיקר לדוג משהו כנגד בעל תפקיד ולהפיל אותו מכיסאו.

כל זאת, לפי ההנחיות של ראש אח"מ דאז, ניצב (בגימ.) מני יצחקי כאן ובגיבוי וחיפוי מלא של הפרקליטות, היועמ"ש וכמובן גם המפכ"ל דאז, רנ"צ רוני אלשיך.  

בעקבות עדותו של נצ"מ שמואל שרביט (וגם של רפ"ק לשעבר שגיא חן), פרקליטיו של צבי גנדלמן (עורכי הדין ליאור אפשטיין ועמית חדד), הגישו שוב לבית המשפט השלום בחיפה "בקשה למתן החלטה בעתירה מחודשת לגילוי צווי האזנות סתר" - כאן.
זו בקשה חוזרת להסיר את החיסיון שיש בכמה מסמכים חשובים בתיק זה, כמפורט בבקשה הנוספת הזו. מיותר לציין שהפרקליטות מתנגדת למסור כל מסמך נוסף להגנה, כאמור בתגובתה האחרונה לבית המשפט - כאן. סביר להניח שגם לבקשה החדשה \ מחודשת של ההגנה, הפרקליטות תגיב בשלילה מוחלטת. 

3. האם הפעלת הפגסוס על אמילי הייתה חוקית והאם הפרקליטות אישרה הפעלת הפגסוס על אמילי?
כבר בכתבה הראשונה חשפתי (כאן), שהפרקליט המלווה והמאשר ב"תיק חדרה" הוא עו"ד עמית איסמן, אז פרקליט מחוז חיפה פלילי, כיום פרקליט המדינה.
הנושא הזה עלה גם בדיון הטרי מה-16.3.23 - כאן ובתצלום כאן למטה (עו"ד נגה בליקשטיין-שחורי מהפרקליטות שואלת את רפ"ק לשעבר שגיא חן בחקירה החוזרת): 
עמית איסמן פרקליט מלווה

בשנים סוף 2015 עד תחילת 2022 ביצעה משטרת ישראל (לטענתה הטרייה) מעל 1,000 התקפות פגסוס. הפגסוס חזר לפעול ולתקוף את אזרחי ישראל במחצית השנייה של 2022 במלא היקפו (בתוספת כלים חדשים, דוגמת מערכת לחדירה לטלגרם).

כאמור כאן, הנתון המדהים והמזעזע הזה נחשף בישיבת ועדת חוק, חוקה ומשפט ב-13.3.23 ע"י תנ"צ אלעזר כהנא היועמ"ש של משטרת ישראל (הסרטון הרשמי של הישיבה מאתר הכנסת - כאן). זאת, לאחר שיו"ר הוועדה חבר הכנסת שמחה רוטמן הצליח להוציא הודאה מפיו של הקצין הבכיר. מסתבר, שוועדת מררי שיקרה ואמרה שהיה מקרה אחד על שלמה פילבר, בוועדת מררי 2 הם דיברו על עוד 4 "חריגות". עכשיו נפלטה מפיו של קצין בכיר ביותר במשטרה הודאה על מעל ל- 1000 הפעלות פגסוס. די תואם את החשיפות הקודמות שלי בעניין זה, למשל - כאן

המפרט המלא של הפגסוס, שהופעל בשנים הללו במ"י - כאן. מצגת על שקרי ועדת מררי - כאן.
איך החלהפגסוס 2014 NSO (מפתחת מערכת הפגסוס) את דרכה בשוק - כאן.

בניגוד לנטען ע"י משרד המשפטים והמשטרה, הפגסוס החל לפעול במ"י לא ב-2015-16 אלא ב-2013-14 (כאןכאן וכאןתמונת מסך של הפגסוס כפי שהיה ב-2014 יש בתצלום משמאל. לחיצה על התמונה מגדילה אותה).

הנושא הזה (לרבות צילומי מסך של הפגסוס מ-2014) גם עלה בעתירה ב"תיק הצוללות" (תיק 3000) בבקשת ההגנה לקבלת חומרים בתחום צווי האזנת סתר שנעשה בהם שימוש בפגסוס - כאן

את המערכת הזו והיחידה המשטרתית (סיגינט-סייבר), שמפעילה את מערכות האזנות הסתר במשטרה, חשפתי כבר בכתבה ב-2014כאן

בדיון בוועדת חוקה חוק ומשפט ב-13.3.23, טענו עו"ד מררי ועו"ד ד"ר ויסמונסקי שהם (קרי: היועמ"ש, הפרקליטות ומשרד המשפטים) לא ידעו מקיומו של הפגסוס במ"י עד מחצית 2018. כלומר: הפרקליטות לא ידעה על הוצאת צווי האזנת הסתר שנחשפו, ובכלל זה בנוגע לאמילי מורן שגב, צו שהוצא בתחילת 2017.
עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט טען בכנס במרץ 2022, שהוא לא ידע בכלל על הפגסוס עד התפוצצות הפרשה ב-2022 - כאן.

זה סותר לחלוטין את העובדה, שהפגסוס החל להיכנס, כאמור לעיל, למ"י בשנים 2012-14 (בתחילת 2014 - כאן או כאן, הובא מצה"ל אל"מ יואב חסן, סגן מפקד 8200, וקיבל תנ"צ, כדי לעמוד בראש יחידת הסיגינט-סייבר, שהופרדה אז מחטיבת המודיעין במ"י, נגד עמדתו של תנ"צ לשעבר גיא ניר והוכפפה ישירות לראש אח"מ - ניצב בדימוס מני יצחקי. הוא - יואב חסן, הובא מצה"ל למ"י ואחריו הובאה עוד כמות לא קטנה של קצינים ונגדים: מהשב"כ, מהצבא, מהמוסד וכיו"ב, כדי להניע במלא הקצב את תפעול מערכת הפגסוס וכלים חודרניים נוספים. סה"כ היחידה הזו צמחה במהירות לכ-500 איש, באותה תקופה, וגם היחידה הזו עברה, מחוסר מקום במטה הארצי י-ם, למתקן חדש ומתקדם בהר החוצבים י-ם).

בדיונים בכנסת בשנים 2012 (הפרוטוקול המלא כאן ו-2014 (הפרוטוקול המלא כאן, כל החומרים הנוגעים לדיונים בכנסת בוועדת חוקה חוק ומשפט בנושא זה מצויים כאן, השינויים, שהוצעו אז לחוק - כאן), מסרו נציגי משרד המשפטים והמשטרה לחברי הוועדה בכנסת, בשידור פתוח ובצורה ברורה ולא משתמעת לשתי פנים, שהיועמ"ש אישית קיבל את כל הדיווחים מהמשטרה\יחידת הסיגינט-סייבר, לפרטי פרטים, מידי כל חודש.

מתוך הדיונים הללו בוועדה, ב-2012 וב-2014, גזרתי את החלקים, שבהם זה נאמר בצורה הכי ברורה - כאן ע"י עו"ד רביד דקל (כפוף לעו"ד עמית מררי, המשנה ליועמ"ש - משפט פלילי). כל דברי תנ"צ יואב חסן (ראש הסיגינט-סייבר במשטרה) בדיון בוועדה ב-2014 יש כאן, ביחד עם דבריו המשלימים של היועץ המשפטי של המשטרה תנ"צ (אז היה נצ"מ) אלעזר כהנא
הדיון בכנסת 2012

יואב חסן 1
יואב חסן 2
היועמ"ש של המשטרה

כ"כ, ידיעת הפרקליטות עולה במפורש בכמה צווי האזנת סתר, למשל של שלמה פילבר, מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר ו"עד מדינה" מדומיין ב"תיקי האלפים" (כמסומן כאן וכאן), צווים, שהופעלו עם פגסוס לפני מחצית 2018. אלה צווים, ששימשו במפורש ולפי מה שנאמר בבתי המשפט (גם בתיקי האלפים וגם בתיקים אחרים דוגמת תיק 3000 ופרשת חדרה), כבסיס להפעלת הפגסוס. נכתב במפורש בבקשה, שהוגשה לשופט מטעם המשטרה, בצווים הללו, שהפרקליטות אישרה את הוצאת הצווים ל"תקשורת בין מחשבים", הפרקליטות אישרה הכול, כולל כל הפרטים המצויים בבקשות לצווי האזנת סתר הללו.

בנוסף, יואב חסן התראיין בתחילת 2022 לערוץ 13 (כאן) וטען בקולו - בצורה הכי ברורה, שהוא דיווח בזמנו הכול - ליועמ"ש (כאן):
יואב חסן ברשת 13 

כאמור לעיל, כל צבר המסמכים, שהצגתי כאן לעיל, סותר לחלוטין את הטענה של משרד המשפטים\פרקליטות\יועמ"ש, של "אי ידיעה" (בנוגע לפגסוס) עד מחצית 2018. דהיינו: אין מצב, שעו"ד עמית איסמן לא ידע מה הוא מאשר (בתחילת 2017), בהקשר של הוצאת צו הפגסוס על אמילי מורן שגב, עקרת בית מחדרה.

בכל מקרה, חקירה עצמאית נוספת נדרשת כאן, כדי לחשוף את כל האמת בפרשה חמורה ביותר זו

ההמשך (פרק 6) בכתבה: האם המשטרה רשאית להתקין אצלכם בבית/משרד מצלמת האזנת סתר? - כאן.

נספח א':
רשימת 
חשיפות קודמות ב"פרשת פגסוס" ושאר תופעות ה"שטאזילנד" השזורות בהתנהלות משטרת ישראל בעשור האחרון (לעיתים בשילוב הדוק עם השב"כ, וכמובן עם הפרקליטות והיועמ"ש).

מדובר כאן בכתבות חשיפה מלאות במסמכים וגילויים בלעדיים, מומלצות לקריאה למתעניינים בפרשה המחרידה הזו, שפוגעת בכל אזרחי המדינה:

הפרק הראשון פורסם תחת הכותרת: תפירת תיק 4000: 6 גילויים המוכיחים שהשימוש בתוכנת הריגול היה בלתי חוקי כאן.
הפרק השני פורסם תחת הכותרת:
 תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן. 
הפרק השלישי פורסם תחת הכותרתרעידת האדמה של תפירת תיק 4000: ריגול בלתי חוקי וקשירת קשר להפלת שלטון כאן
הפרק הרביעי פורסם תחת הכותרת
5 ספינים של הפרקליטות גם לגלגל על המשטרה את האחריות בפרשת הריגול בסמארטפונים - כאן.

הפרק החמישי פורסם תחת הכותרתהשלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים ולמחשבים? הפעולות בנוסח השטאזי והשאלות שלא רוצים לענות לי עליהן, איך המשטרה שילמה ל"מימד החמישי" בפטור ממכרז 4 מיליון ש"ח (תוכנן לשלם להם 50 מיליון ש"ח) על מערכת קוד פתוח חינמית מול מערכות בשלות של חברות אחרות שהיו באותה העת, ועל מערכת "הפיוז'ן סנטר", שרוני אלשייך (כיום שותף בקרן AWZ, שעומדת, בין היתר, מאחורי הפעילויות מהסוג הזה), תכנן לשדרגה באמצעות "המימד החמישי" - כאן.
הפרק השישי פורסם תחת הכותרת: אי אפשר למכור לאיש שמערכת סיגינט של עשרות מיליוני ₪ לשנה המופעלת ע"י מאות אנשים הפיקה רק חדירה אחת לשלמה פילבר במשך 8 שנות הפעלתה כאן. 
הפרק השביעי פורסם תחת הכותרת: חשיפת "השחיטה הגדולה" של המשטרה בהחלה להתבצע בפרקליטות המדינה - כאן.
הפרק השמיני פורסם תחת הכותרת: ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן(כולל מצגת להפצה אודות שקרי דו"ח צוות מררי).
הפרק התשיעי פורסם תחת הכותרתהשלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

הכתבה: משפט תיקי האלפים ופרשת האזנות הסתר - עדכונים שוטפים מרץ 2022 - כאן.
הכתבה: 
2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן
הכתבה: פרשת המימד החמישי: אבי וייס חושף חשד לניגוד עניינים חמור של בני גנץ - כאן.
הכתבהחשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשויות - כאן.

בסרטונים הקשורים לנושא ניתן לצפות בכתבה: משפט תיק 4000 התפור: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב ומצגות - פברואר 2022 - כאן. ובכתבה: משפט תיק 4000 והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטוני ראיונות - מרץ 2022 - כאן
סרטון  יוטיוב תחת הכותרת: "מי משקר בנוגע לפגסוס? למה המשטרה הפעילה למעלה מאלף פעמים את הפגסוס על אנשים תמימים שלא עברו שום עבירה, דוגמת אמילי מורן שגב, עקרת בית מחדרה??" אבי וייס מדהים את חברי ועדת חוקה חוק ומשפט של הכנסת בנתונים שסותרים את כל השקרים והטיוחים של המשטרה ועו"ד מררי (המשנה ליועמ"שית). סרטון קצר (5 דקות) קיטוע מתוך הדיון בוועדת החוקה חוק ומשפט של הכנסת מיום 13.3.23 - כאן

סרטונים של ד"ר גדי טאוב:
1. השימוש באמצעי ביון נגד אזרחים הוא סיטונאי. הפרקליטות שותפה. שומר סף #111 עם נצ"מ בדימוס, אבי וייס - כאן.
2. העבריינות היא השיטה. משטרת ישראל מאז מסמך יצחקי. שומר סף #122 עם אבי וייס - כאן.

כתבות מסוף 2022 ו-2023:
הכתבה: חשיפת "קליקת עמ"מ 5" במשטרת ישראל שתפרה את "תיקי האלפים" לנתניהו - כאן.

הכתבה: האם ניתן לחסל את "תפירת התיקים" ותופעת "קליקת עמ"מ 5" במשטרה? - כאן
הכתבה: ה"סכסוך" עם המפכ"ל שבתאי הוא סיפור כיסוי לפעילות ערן קמין עם בן כספית - כאן
הכתבה: מחקר: גרסה טרויאנית של טלגרם מאפשרת ריגול אחר המשתמשים - כאן. 
הכתבה: שערורייה: בוצעה האזנת סתר בפגסוס לראש הממשלה נתניהו ללא אישור כחוק - כאן
הכתבה: גילויים חדשים ומזעזעים משערוריית האזנות הסתר והרוגלות בעיריית חדרה - כאן
הכתבה: 
האם המשטרה מטעה שופטים מזה 30 שנה בצווים לא חוקיים להאזנות סתר? - כאן
הכתבה: חשיפת 5 שקרי הפרקליטות לגבי הפעלת הפגסוס על אמילי מורן שגב ב"פרשת חדרה" - כאן.
הכתבה: חשיפת המספרים המפלצתיים של חדירות מ"י לסמארטפונים ולמחשבים שלכם - כאן.
 
הסרת ההשחרות בצווי האזנת הסתר של המשטרה - מה נחשף בצווים? - לחץ כאן
21.11.23: למרות המלחמה, התקיים דיון ראשון מקדים בבית משפט השלום ת"א בתביעתה של אמילי מורן שגב (בת זוגו של ראש העיר לשעבר של חדרה, צבי גנדלמן, הנאשם היחיד ב"תיק חדרה") כנגד מדינת ישראל, זאת, עקב השימוש ב"פגסוס" כנגדה. כבוד השופט גד מינא החליט, באישור נשיא בתי המשפט לשלום בת"א כבוד השופט צחי עוזיאל, לאור מצב המלחמה - כמפורט כאן, על קיום דיון מקדים ב"היוועדות חזותית" בווידיאו. הדיון הדי צולע הזה בראשות השופט גד מינא בווידיאו ובטלפון - כאן, הסתיים בכך שנקבע מועד ל"קדם משפט" ב- 11.2.24. 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
27.2.24 - Axis Tel Aviv 2024

19.3.24 - Europe Days 2024 Conference

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים