Telecom News - פרשת המימד החמישי: אבי וייס חושף חשד לניגוד עניינים חמור של בני גנץ

פרשת המימד החמישי: אבי וייס חושף חשד לניגוד עניינים חמור של בני גנץ

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> פרשת המימד החמישי: אבי וייס חושף חשד לניגוד עניינים חמור של בני גנץ
פרשת המימד החמישי: אבי וייס חושף חשד לניגוד עניינים חמור של בני גנץ: "פרשת קטארגייט"!
מאת: אלי ציפורי ואבי וייס, 26.8.22, 08:5ציפורי

המערכת המשפטית רוצה לקבור את פרשת 'המימד החמישי', בה מעורבים בכירים במערכת הביטחון. משום מה, חשיפה מדהימה בארה"ב וחשיפות חדשות של אבי וייס לא מובילות את גנץ וחבריו לחדרי החקירות. "פרשת קטארגייט" לא פחותה בהיקפה ובחומרתה - מהפרשה שקדמה לה, עם ראשי המימד החמישי. מאחורי 2 הצעות לתיקוני חקיקה (תקנות) בתחום הפיקוח על הייצוא הביטחוני, שעלו השבוע, מסתתר ניגוד עניינים ענק של גנץ, והן נועדו להלבין, לכאורה, את העבירות החמורות, שנעשו בפרשה.
עדכונים רבים וחשובים בסוף הכתבה.


הכתבה פורסמה גם בבלוג של אלי ציפורי - כאן.

במהלך חודש פברואר 2020 החליט דן אלדד, לשעבר מ"מ פרקליט המדינה, להעביר את פרשת המימד החמישי לחקירת משטרה ובדין החליט לעשות זאת. חקירת הפרשה - אחת החמורות בתחום טוהר המידות - נמרחת עד עצם היום הזה, שנתיים וחצי אחרי ההחלטה.

פרטים נרחבים על הפרשה הזו, למתעניינים בפרטים, פרשה מזעזעת שהיא המשך ישיר לפרשת ה"פגסוס" (לרבות "דו"ח מררי" השקרי) ו"תיק 4000", יש, בין היתר, בכתבות החשיפה החשובות הבאות: המערכת המשפטית החליטה, ככל המסתמן עד כה, לקבור את החקירה אחרי שהעבירה אותה לרשות התחרות, שאיננה מיומנת בחקירות פליליות מסוג אלה.

המניע ברור: בני גנץ, (בתמונה משמאל, מוויקיפדיה)ורוני אלשיך - מ"כוכבי" הפרשה - הם יקירי המערכת ונגד יקירי המערכת לא פותחים בחקירות.גנץ מוויקיפדיה

פועל כאן הכלל: "מה שלא ביבי לא חוקרים".

"כוכב" נוסף שמעורב - רם בן-ברק, נשיא המימד החמישי בזמנו, לשעבר סגן ראש המוסד והיום ח"כ מטעם יש עתיד - אף הוא מאנשי שלומנו –- גם בו לא נוגעים.

חשיפה מדהימה בארה"ב
למערכת המשפטית הייתה עוד הזדמנות להאיץ את החקירה הזו בעקבות חשיפה מדהימה בחקירה אחרת - בארה"ב.

תזכורת: מזה כמה חודשים נמצא הגנרל בדימוס ג'ון אלן בחקירת הבולשת הפדרלית - FBI בחשד כי הסתיר את פעילותו כסוכן של קטאר ב-2017, מבלי לדווח על כך. פרטים נוספים - כאןהמסמך המלא מ- 15.4.22 מבית המשפט הפדרלי המחוזי מארה"ב - כאן.

אלן, (בתמונה משמאל מוויקיפדיה)גם שימש בעברו, ב-2013-2014, כיועץ הביטחוני של מזכיר המדינה דאז, ג'ון קרי וניסח תוכנית ביטחונית, שנועדה לשכנע את ישראל להסכים לוותר על ריבונות ובהמשך הדרך גם על נוכחות צבאית בבקעת הירדן.ג'ון אלן מוויקיפדיה)

על פי החוק האמריקני, מותר לאמריקנים לפעול כסוכנים של ממשלות זרות, בכפוף לדיווח על כך לרשויות החוק, ואי דיווח העסקה כסוכן של ממשלה זרה הוא עבירה חמורה.

אלן, כך מתברר, חבר לקטארים דרך איש המשטר בוושינגטון בשם עימאד זוביירי. האחרון מרצה כעת עונש מאסר של 12 שנים בכלא פדרלי בגלל עבירות שחיתות אחרות.
 
עברו של גנרל ג'ון אלן כיועץ לג'ון קרי (שר החוץ האמריקאי דאז) עזר לו לטוות קשרים עם בכירי צה"ל, וכאן מגיע הקשר ההדוק עם ראשי  "המימד החמישי".

ב-2016 חתמה החברה על חוזה העסקה עם אלן בסך של 10,000 דולרים לחודש ו-1.5% מערך כל חוזה שיתווך עבור החברה. גנץ היה הרמטכ"ל בזמן שאלן ניסח את התוכנית הביטחונית ואפשר להניח, שנוצרה היכרות כלשהי.

המטרה של אלן הייתה כמובן להשיג חוזים - מעין מתווך - דבר שנהוג בעולם העסקי - תשיג עסקאות, תגזור קופון בעמלה שמנה.

על-פי חומרים, שנתפסו אצל אלן, הוא שלח בנובמבר 2016 מייל לאנשי "המימד החמישי'" ובו הבהיר כי "הקטארים ביקשו ממני להמליץ על המוצר לראש המודיעין הקטארי ולשר ההגנה", שאותם פגש ביוני 2017.

אלן כתב על המלצתו:
"ככל הנראה תשלים את קבלת ההחלטות שלהם ותביא לאישור קטארי לרכוש את המוצר של "המימד החמישי". שלב א' של הפרויקט הוערך ב-72 מיליון דולרים".
ג'ון אלן היה אמור לקבל מעל למיליון דולרים כעמלה, רק על העסקה הזו. 

לפי המייל הזה ולפי החשדות, שהצטברו נגד אלן, "המימד החמישי" ניסתה למכור תוכנה לקטאר, התומכת מספר אחת של חמאס ואיראן, בידיעה ברורה של גנץ ושאר בכירי החברה, כי הרי הם שכרו את שירותי אלן כמעין לוביסט של "המימד החמישי".

ממידע שהגיע אחרי חשיפת החשדות במסמך ה-FBI, עולה שצמרת קטאר קיבלה את הצעת הגנרל ג'ון אלן (אך העסקה לא יצאה לפועל כי כל נושא "המימד החמישי" התפוצץ, כמפורט כאן בחלק התחתון של הכתבה), וג'ון אלן קיבל מצמרת "המימד החמישי" עמלה של 40 אלף דולרים (מהם קיבל 20 אלף דולרים מעימאד זוביירי), רק עבור פעולת התיווך והשיווק הזו שביצע בקטאר ביוני 2017. עמלה זו הייתה נפרדת מהעמלה החודשית ועוד לפני קבלת העמלה שהובטחה לו (1.5% מהעסקה, כלומר מעל למיליון דולרים), אם העסקה הייתה יוצאת לפועל. 

אבי וייס חושף: המימד החמישי פעלה לכאורה בניגוד לחוק
כל החומר הזה מתועד במסמכים ובמיילים - כלומר, הקשר בין מדינת האויב קטאר ל"מימד החמישי" באמצעות מתווך אמריקאי בכיר ביותר - איננו רכילות או שמועות, מדובר במידע מוצק.

המידע הזה נחשף לראשונה ע"י קרולין גליק. ביום 17.6.22 כתבת "ישראל היום" פרסמה כאן את החשיפה שהחלה את מה שמכונה על ידינו - "פרשת קטארגייט" תחת הכותרת: "מרגלים בלי חשבון.
הגנרל בדימוס ג'ון אלן חשוד כי הסתיר את היותו סוכן של קטאר, תומכת הטרור • אותו אלן הפעיל בעבר בכירי ביטחון במסגרת יוזמת קרי, ופעל למכירת מוצרי ריגול ישראליים לקטארים.
כמה ימים לאחר מכן, קרולין גליק פוטרה בהפתעה ע"י "ישראל היום". אך הטיפול בנושא כמובן לא ירד מסדר היום ונמשך כאן ב"טלקום ניוז", ביחד עם כמה שותפים לדרך, שוחרי צדק ואמת.

כיצד קרה ששר הביטחון הנוכחי וסגן המוסד לשעבר עוסקים עסקים עם מדינת אויב?

לא ברור, מה שברור הוא, שאבי וייס בדק עם משרד הביטחון אם ל"מימד החמישי" היהאפי המימד החמישי אישור ייצוא ואישור שיווק ומכירה, כנדרש בחוק. למרבה התדהמה, לא היו אישורים כאלה. כלום מכלום. (ראה בתצלום משמאל, לחיצה על התצלום מגדילה אותו).

החברה לא דיווחה ב-2015 ו-2016 וכמובן גם לא ב-2017 והלאה, לאפ"י, על מה שהיא ביצעה ומבצעת מול שלטונות קטאר. זאת, עד שהעניין נחשף בארה"ב בחקירת ה-FBI ב-2022. 

כל הפרטים וקריאה לפתיחת חקירה פלילית יש כאן

המשמעות היא, ש"המימד החמישי" בראשות גנץ ובן-ברק פעלו, לכאורה, בניגוד לחוק ומדובר בעבירות שגוררות עונשי מאסר של שנים. שנים רבות, ככתוב בחוק (3 עד 5 שנות מאסר, לכל הפרת סעיף בחוק, והופרו כאן, לכאורה, כמה וכמה סעיפים).

כך, שתי דמויות בכירות, שאמורות להכיר את החוקים של ייצוא בטחוני (בטח של סייבר התקפי) צפצפו על החוק, למען בצע כסף.
 
כל זה אמור היה להביא את גנץ ובן ברק לחדרי החקירות ולבית המשפט, אלא שהשניים מוגנים.

כך גם כל המפכ"לים לשעבר שהיו מעורבים בשערוריות הללו: דודי כהן, בנצי סאו ורוני אלשיך. סביבם מעורבים בקנוניה המחרידה הזו עוד קבוצה לא קטנה של קציני משטרה בכירים. שאלות נוקבות שנשלחו לצמרת המשטרה, לרשות לתחרות ולצמרת הפרקליטות בנושא זה - כאן, לא נענו.

המפכ"ל דאז, רנ"צ (בדימוס) רוני אלשיך, הוא זה שדחף ושהוביל את המשטרה (ביחד עם חבריו - אייל אהרוני ובועז גלעד, ש"הצניח" לתפקידים הבכירים במשטרה שנוגעים לתחומי ההצטיידות והרכש - מהשב"כ), להיות "שב"כ משודרג".

זאת, עם מערכת "היתוך" כלשונו (Fusion Center, כך זה נקרא בלשון המקצועית של חטיבת המודיעין במשטרה, מערכת ש"המימד החמישי" הייתה אמורה לשדרג, בעלות של כ-50 מיליון ש"ח, ליכולות מתקדמות ומתחרות באלו של השב"כ\מוסד\8200), כפי שעולה במפורש מהשיחה של העיתונאי עמיר רפופורט עימו, בדצמבר 2017 (ופורסם באיחור רב, ב-10.2.22) - כאן

שלושת הבכירים במשטרה שנתנו "פטור ממכרז" לא חוקי ל"מימד החמישי" על סמך מצג שקרי של "המימד החמישי": רוני אלשיך, אייל אהרוני ובועז גלעד, כולם בכירים לשעבר בשב"כ, מיהרו לפרוש מהמשטרה - עוד בטרם נפתחה החקירה. קצינים בכירים וותיקים במ"י, סייעו להם במזימה הזאת - כאן

יש ראיות חד משמעיות לפגישות בין בני גנץ (וגם בכירים נוספים מ"המימד החמישי") עם המפכ"ל דאז רוני אלשיך, כדוגמת המסמך שנחשף ב"ישראל היום" - כאן

אני בטוח, שאם שני גנרלים אמריקאיים היו עושים את מה שגנץ ובן-ברק עשו - הם מזמן היו תחת חקירה פדרלית נוקבת.

אלא שהשבוע חשף אבי וייס בתוכניתי ב"גלי ישראל" דבר חמור עוד יותר:
מסתבר, שמשרד הביטחון, בראשות בני גנץ, מקדם שינויי חקיקה ותקנות כדי להגמיש את ההוראות הרגולטוריות בנושא אישורי ייצוא ואישורי מכירה. זאת, כדי "לנקות" את עצמו ואת רם בן ברק

ניגוד העניינים של שר הביטחון, בני גנץ
השבוע (ב-21.8.22) עלו 2 הצעות לתיקוני חקיקה (תקנות) בתחום הפיקוח על הייצוא הבטחוני, שמרחיב את הפטורים בתחום הייצוא הבטחוני תחת התירוצים של הפחתת הנטל הרגולטורי, שנשמעים מאוד יפה, אבל מאחוריהם מסתתר ניגוד עניינים ענק של גנץ. הצעות תיקוני החקיקה מצויות: כאן וכאן

"הרחבת הפטורים", נכתב בהצעות, "תפחית את הנטל הרגולטורי על היצואנים, תצמצם את העומס המוטל על אגף הפיקוח על הייצוא הביטחוני ותאפשר לו למקד את הפיקוח על ייצוא ביטחוני במקומות נדרשים".מיארה צילום מסך

סליחה? איך היועמ"שית גלי בהרב מיארה, (בתמונה משמאל, צילום מסך), והיועצים המשפטיים של משרד הביטחון מאשרים העברת חקיקה כה משמעותית, בזמן מערכת בחירות, כשאין פיקוח פרלמנטרי של הכנסת כי היא התפזרה, ובמיוחד על ידי שר ביטחון - שהיה מעורב, לכאורה, בעבירות חמורות על החוק בפרשת "המימד החמישי"?

התקנות הרי מלבינות, לכאורה, את העבירות החמורות, שנעשו בפרשה, לאחר שהחברה לא קיבלה שום אישור מאגף הפיקוח והייצוא במשרד הביטחון.

נושא האכיפה בתחום הייצוא הביטחוני מאוד רגיש ונאכף ביד ברזל - כאן וכאן

תשומת לב, שיו"ר ועדת החוץ והביטחון, זה שאמור לנהל את הדיון בוועדה לאישור התקנות החדשות, הוא, כאמור לעיל, לא אחר מאשר רם בן ברקשותפו של בני גנץ ל"מימד החמישי" (היה נשיא החברה), ובכך הוא (בן ברק) דואג בתקנות הללו - גם לעצמו. הללויה

אבי וייס שלח מכתב ליועמ"שית המבקש לדחות החקיקה עד אחרי הבחירות, אבל עו"ד בהרב מיארה כבר הוכיחה, שהיא עובדת בשירותו של בני גנץ והממשלה כולה.

הפנייה ליועמ"שית ולגורמים חשובים נוספים - כאן.

תגובה - עדיין אין מאיש.
מזעזע בכל קנה מידה. 

עדכון 22.8.22: נעשתה פנייה דחופה ליועמ"שית, לשר המשפטים ולצמרת הרשות לתחרות, עקב תרגיל של השר בני גנץ שמנסה "להלבין" את "קטארגייט" - כאן

עדכון 29.8.22: התלונה של אבי וייס בעניין "קטארגייט" מיום 6.7.22 (עוד לפני התרגיל הטרי של בני גנץ בשינוי התקנות כדי לנסות "לטהר" את עצמו ואת רם בן ברק), הועברה מהיועמ"שית לפרקליט המדינה (עו"ד עמית איסמן) וממנו ללשכת המשנה לפרקליט המדינה (זה עו"ד מומי למברגר, מומחה עולמי מוביל למגרסות וטיח). ההחלטה של לשכת פרקליט המדינה - כאן

עדכון 5.9.22: טל רימר פרסם בטוויטר:
טל רימר
המסמך - כאן

תשומת לב שבג"צ 1618/97, קבע ששינוי החוק וביטולו מיתר את העבירה ואין טעם לאישום. כלומר: על פי החלטת הבג"ץ, וזו ההלכה הנוהגת מאז, אין לבזבז את זמנו של בית המשפט על ענישה שהתייתרה
זו הסיבה שבני גנץ חותר לשנות את החקיקה בטרם יפנה את כסאו כשר הביטחון.
עו"ד זהבה גור נרתמה לנושא והחלה פועלת במלא העוצמה - לנסות לעצור את המהלך ההזוי והחמור ביותר הזה.

חשוב להדגיש שלא תמיד הפרקליטות הייתה "תופרת תיקים" בסיטונות ונגד חוקי המדינה ודיני הראיות וסוגרת \ גונזת תיקים למקורבים לפרקליטות. נוכל לקרא זאת למשל במאמר ניתוח מקצועי ומשפטי מצוין לפועלו של פרקליט המדינה לשעבר משה לדור - כאן. ממש הפוך להתנהלות עו"ד שי ניצן שהחליף אותו בתפקיד פרקליט המדינה. על תעלולי עו"ד שי ניצן אנו קוראים מידי יום וזה העצים לאחרונה עם החשיפות הטריות של משה סעדה, לשעבר מ"מ וסגן ראש מח"ש, יוצא ובוגר הפרקליטות, המעיד על "ראש הנחש" - עו"ד שי ניצן.

מומלץ לשאוב השראה מדבריו המאלפים של הגאון המשפטי השופט חיים כהן ז"ל בע"פ 369/78 אבו מדיג'ם נ' מדינת ישראל,פ"ד לג(3) 376, עמ' 381:
"אודה כי למקרא ולמשמע הערעור הנוכחי התחלתי לראשונה לפקפק שמא הגיע הזמן ומלחמה בפשעי הפושעים צריכה להידחות מפני המלחמה בפשעי השוטרים. שאלתי את עצמי אם על ידי השימוש השיפוטי אשר אנו השופטים עושים בראיות - ולו גם כשרות מבחינת דיני הראיות - שהושגו על ידי חוקרים - פושעים, אין אנו עושים עצמנו שותפים לאחר מעשה לפשעיהם".

מה זו "פרשת הקניין הרוחני"?
מדובר (לכאורה) בגניבה\שוד במרמה של כל מאגרי המידע שהיו אז למשטרה, ושהועברו לידי חברת "המימד החמישי" ומאגרי המידע הללו פשוט נעלמו

מדובר במאגרי מידע רגישים ביותר, חלקם סודיים ביותר, בהיקף מפלצתי, על כל תושבי ישראל, כמתואר כאן. הגדרת מבקר המדינה לעניין "הקניין הרוחני" - כאן. המסמך המלא של דו"ח מבקר המדינה בו מפורט נושא "הקניין הרוחני" בפרשה זו - כאן. דו"ח מבקר המדינה (הדו"ח המלא) - כאן.

בנוסף, או למעשה במקביל, העבירו ל"מימד החמישי" את מה שאפשר לכנות "תורת הלחימה של משטרת ישראל בפשיעה", מידע סודי ורגתורת לחימהיש ביותר, מידע שהוא "חלומו הרטוב" של כל עבריין קיים או בפוטנציה... 

גם זה חלק מ"הקניין הרוחני" של המשטרה. למעשה, זה הלב העיקרי של "הקניין הרוחני" של משטרת ישראל, בתחומי החקירות והמודיעין. 

"תורת הלחימה בפשיעה" זו מערכת ענקית, ממוחשבת, שפותחה במשטרת ישראל במשך שנים בהוצאות עתק והיא "החלום הרטוב" של כל משטרה וגופי אכיפה אחרים בעולם.

ואת כל המידע והתורה הזו העבירו לידיים אזרחיות, שלא עברו שום אישור או "בדיקה ביטחונית" מינימלית, ללא כל האישורים הנדרשים, על פי חוקי מדינת ישראל. 

כלומר: כמפורט בדו"ח מבקר המדינה (בתצלום משמאל, לחיצה על התצלום מגדילה אותו), שהמשטרה סיפקה ל"מימד החמישי", כבר בשלב הפיילוט (הבדיקה הראשונית) ב-2016, מאגרי מידע ענקיים, רגישים וסודיים, בתוספת "תורת הפעלה", בשווי כספי אדיר, בחינם, כדי שזו תעשה בזה שימוש לעצמה תמכור את הידע הזה למדינות אחרות בעולם (וזה מה שהוביל ל"פרשת קטארגייט").
מדהים. 

עדכון 12.9.22: ניצחון חלקי אבל חשוב ביותר בעניין "קטארגייט": היועץ המשפטי של משרד הביטחון מדווח כי הוחלט שאת התקנות שהציע השר בני גנץ, משרד הביטחון יגיש לכנסת רק בכנסת הבאה ולא בכנסת הנוכחית.
זאת בתשובה לעו"ד זהבה גור שפעלה במתואם ובמקביל לאבי וייס.
תשובת היועמ"ש של משרד הביטחון נמצאת בפוסט של זהבה גור כאן ובצילום כאן

עדכון 20.9.22: פרשת AWZ ורנ"צ (בדימ.) רוני אלשיך שמנהל את חממת X-Seed ממשיכה להיות מסתורית, ראה עדכון מ-5.5.22, וכעת יש התפתחות חדשה בישראל הקשורה גם למשרד הביטחון \ מפא"ת (המינהל למחקר, פיתוח אמצעי לחימה ותשתית טכנולוגית) המפורטת כאן. השאלות הנוקבות טרם נענו. די ברור למה. 

תשומת לב שהאלוף במיל. גדי שמני היה יד ימינו של גנרל ג'ון אלן בהיותו עוזר שר החוץ האמריקאי בממשל ברק אובמה, כמופיע בתצלום כאן מתחת הלקוח מוויקיפדיה (כאן).
גדי שמני 

עדכון 23.9.22:  פורסם ע"י לירן לוי ב-YNET כאן (כותרת בלבד): "חקירת פרשת המימד החמישי הסתיימה, התיק הועבר להכרעת הפרקליטות. פרסום ראשון: הרשות לתחרות סיימה את חקירתה בפרשה שבמרכזה חשד להצגת מצגי שווא למשטרה. כ-15 מעורבים נחקרו, בהם גיא כספי, ממייסדי חברת התוכנה ומיוזמי מינויו של גנץ ליו"ר "המימד החמישי"."
מי לא נחקר? כל הבכירים....

עו"ד פישלר מסר: "זו פרשה הנגררת תקופה ארוכה מאוד. מקום שבו סיימה הרשות לתחרות את החקירה - בשלה העת לקבל החלטות בפרקליטות. צר לי ששמות כלל החשודים חסויים מידיעת הציבור. נזכיר כי קמה חובה לדעת מה כולל ומה מכיל הקניין הרוחני, שנמסר על ידי המשטרה לחברה, בידי מי הוא מצוי והאם נמצא מחוץ לגבולות המדינה והיכן בדיוק. אני מקווה שהפרשה לא תיקבר 'קבורת חמור'".

עדכון 12.10.22: נשלחו שאלות נוקבות חדשות לצמרת: המשטרה, משרד הבט"פ, משרד המשפטים, היועמ"שית, הפרקליטות והרשות לתחרות, בעניין קידומי קצינים בכירים מהמשטרה שהיו מעורבים בפרשת המימד החמישי. הפנייה במלואה - כאן

עדכון 18.10.22: התקבלה תגובת המשטרה לשאלותינו בנושא קידומי קצינים המעורבים בפרשת המימד החמישי (התגובה: "לא מגיבים"...) - כאן.
 
כ"כ המשטרה השיבה במהירות יחסית לפניות אבי וייס בעניין "המימד החמישי", בתגובה מתחמקת לחלוטין - כאן.

עדכון 21.12.22: התקבלה תשובה מלשכת המשנה לפרקליט המדינה לעניינים פליליים (עו"ד מומי למברגר) בנוגע לתלונתי בפרשת "קטארגייט" והתגובה מפנה אותי להתלונן במשטרה. התגובה במלואה - כאן

עדכון 9.1.23: עו"ד פיני פישלר קיבל את המכתב המצ"ב כאן לפי "תיק חקירת המימד החמישי" מצוי כעת על שולחנו של פרקליט המדינה. זה קצת סותר את האמור במסמך כאן ממנו עולה שפרשת "קטארגייט" שהיא חלק מאותה פרשה ואף החלק החמור יותר שישי בה - בכלל לא נחקרה ובפרקליטות מחכים להגשת תלונה במשטרה (כאילו לא הוגשו מספיק תלונות בנושא זה, גם במשטרה). 

עדכון 10.1.23: גלעד צוויק פרסם כאן ב"ערוץ 14" (כותרת בלבד): "מבלי שבדקה את התלונה: הפרקליטות לא תחקור את בני גנץ בפרשת קטארגייט.
פרקליטות המדינה לא תחקור את שר הביטחון לשעבר, ח"כ בני גנץ וח"כ רם בן-ברק בפרשת 'קטארגייט', שהתרחשה בתקופה בה שימש גנץ כיו"ר חברת 'הממד החמישי' – כך עולה ממסמך הנחשף כאן לראשונה."

עדכון 13.1.23: לאור החלטת המשנה לפרקליט המדינה (פלילי) (ראה עדכון לעיל מ-21.12.23), הוגשה תלונה מקוונת למשטרת ישראל ב"פרשת קטארגייט". אישור קבלת התלונה - כאן. מספר התיק - כאן. מסמכי התלונה עצמה - כאן

עדכון 31.1.23: תחת ממשל הדמוקרטי, משרד המשפטים האמריקאי - DOJ (על פי הדיווח כאן) ביטל וסגר את התיק של ההאשמות כנגד גנרל ג'ון אלן בעניין הסיוע שלו לקטאר. כזכור, ג'ון אלן היה פעיל ובכיר במפלגה הדמוקרטית. הנושא של הסיוע שלו לחברת "המימד החמישי" ("קטארגייט"), כנראה בכלל לא עבר לשלב של חקירת FBI מעשית בארה"ב, מסיבות לא ידועות. 

עדכונים 9.3.23:
א. עו"ד פיני פישלר קיבל מענה מפרקליטות המדינה שתיק "המימד החמישי" "עדיין בטיפול" - כאן.
 
ב. השר והמפכ"ל פרסמו את ההודעה הבאה: "סבב מינויים לקצינים בכירים: השר לביטחון לאומי ח"כ איתמר בן גביר קיבל את המלצתו של מפכ"ל המשטרה רנ"צ יעקב שבתאי על סבב ראשון של מינויים, מתוך שורת סבבים שיתקיימו בתקופה הקרובה. לתפקיד סגן המפקח הכללי ימונה ניצב אבשלום פלד. לתפקיד ר' אגף ההדרכה ימונה ניצב עמיחי אשד. לתפקיד ר' אטו"ב תמונה תנ"צ לימור נח ותקודם לדרגת ניצב".
ידעתי על הסבב הזה כבר לפני יותר מחצי שנה והתקוממתי דווקא נגד הקידום המהיר והלא סביר של לימור נח לדרגת ניצב, עקב חלקה המרכזי והמוביל ב"פרשת המימד החמישי", והנה מחאתי החריפה בעניין זה והמענה המתחמק שקיבלתי מהמשטרה - כאן

עדכונים 4.4.23.
אאבישי גרינצייג צייץ כאן: "#ברייקינג: פרקליט המדינה עמית איסמן החליט לסגור את תיק המימד החמישי."
ב-"14 עכשיו" פורסם כאן (כותרת בלבד): "בפרקליטות מאשרים: פרקליט המדינה איסמן החליט על סגירת תיק המימד החמישי.
פרקליט המדינה עמית איסמן אימץ את המלצת המשנה לפרקליט המדינה לעניינים פליליים ופרקליטות מחוז ירושלים, והחליט לסגור את תיק החקירה בפרשת "המימד החמישי", שבראשה עמד יו"ר המחנה הממלכתי ח"כ בני גנץ."

באלי ציפורי פרסם בטוויטר:
ציפורי
ציפורי

ג. עו"ד פיני פישלר פרסם בטוויטר: ניצב משנה בדימוס אבי וייס. "החקירה לא חקרה דבר, רק שטויות ברמת העובדים בחברה. כל המידע שהעברתי אליהם לא נחקר". bit.ly/Gantz5Dimentionפישלר: "בהחלטת פרקליט המדינה הנכבד אין - ולו ברמז דק - תשובה לשאלה היכן ובידי מי מצוי הקניין הרוחני של משטרת ישראל".

ד. ח"כ עו"ד משה סעדה פרסם בטוויטר: "בניגוד להמלצת הפרקליטה המטפלת, לא חקרו את הפרשה, סרבו להעבירה לחקירת מח"ש ובמקום זאת העבירו את התיק לקבורת חמור לגוף חקירות שלא מתמחה בחקירות פליליות. מה הם מסתירים?".


ה. למי ששכח, אני לא, בני גנץ, בהיותו גם שר משפטים, קידם את עו"ד עמית איסמן לתפקיד פרקליט המדינה (למרות כל החומרים השליליים שהיו בתיק האישי שלו). הקידום הזה כעת השתלם, כשאותו עו"ד עמית איסמן סגר בחוסר סמכות ובאוסף שקרים והבלים את "תיק המימד החמישי", שבו בכלל לא חקרו את "פרשת המימד החמישי" הנכונה (כמפורט כאן)!! בנוסף, עוד על פרשת הפריצה המדומה לסמארטפון של בני גנץ נעשה ניתוח - כאן

עדכון 13.4.23: מי שיבין מה באמת קרה סביב פרשת המימד החמישי יתקשה לישון בלילות. שומר סף #179 עם אבי וייס. ראיון של אבי וייס ע"י ד"ר גדי טאוב , 59 דקות. הלינק לסרטון ביוטיוב - כאן.

עדכון 15.4.23: הקשר בין "פרשת המימד החמישי" ו"סרסור הסוהרות" בבתי הכלא הביטחוניים-מצמרר! ריאיון של אבי וייס ע"י שירן רז, שעה ו-16 דקות. הלינק לסרטון - כאן. עוד מידע למתעניינים - כאן.

עדכון 17.4.23פורסמו כתבה וסרטון (12 דקות) כאן באתר TOV (כותרת בלבד): נצ"מ בדימוס אבי וייס: המשטרה העבירה ל"מימד החמישי" חומר רגיש על אזרחים. נצ"מ בדימוס אבי וייס בראיון לללי דרעי על האזנות סתר שמקיימת המשטרה, תוך התעלמות מוחלטת של השופטים מתפקידם".

עדכון 25.4.23: עמי רוחקס דומבה פרסם כאן במגזין IsraelDefense מאמר תחת הכותרת: "פרשנות | ארה״ב ״הרגה״ את הסייבר ההתקפי בישראל - בירושלים דממה. תעשייה שנבנתה כאן במשך עשור או יותר, שתורמת באופן ישיר לביטחון הלאומי של ישראל ולקופת האוצר, חודלת מלהתקיים בגלל הבית הלבן." 
התודות לבני גנץ ולרם בן ברק. המרוויח היחיד מהתהליך הזה: אהוד ברק וחברת פאראגון. 

עדכון 17.5.23: הוגש ערר מלווה במסמכים ומידע ליחידת העררים בפרקליטות המדינה, בעניין סגירת תיק החקירה 03/2020 שנחקר ב"רשות התחרות" בנושא "המימד החמישי". הערר - כאן

מידע מהימן שלא נחקר על השחיתות (לכאורה) סביב פרשת המימד החמישי - כאן

יצוין שגם אחרי שחברת "המימד החמישי" התפרקה, בני גנץ, גם בהיותו שר הביטחון, המשיך והחזיק במניות מיעוט בחברת דיפ-אינסטינקט (כעולה גם ממסמך "ניגוד העניינים" שהכין לו ד"ר אביחי מנדלבליט - כאן), חברה שבעליה ומייסדה הוא גיא דב כספי, המייסד של "המימד החמישי", וההשקעות בחברה באו מאותו מקור של ההשקעות של חברת "המימד החמישי": ויקטור וקסלברג. גיא דב כספי, כנטען ע"י כלכליסט - כאן, הסתיר (אולי) את הונו בשוויץ. 

עדכון 21.5.23: יחידת העררים שבפרקליטות המדינה דחתה על הסף את הערר שלי לגבי סגירת תיק "המימד החמישי ו"קטארגייט". סיבת הדחייה ממש לא ברורה מהמסמך, אבל ברור שהם לא רוצים לטפל בזה, בכלל לא חשובה הסיבה לדחייה. התגובה של יחידת העררים במלואה - כאן

עדכון 26.5.23: הוגשה תלונה על התנהלות מייצגי המדינה בערכאות (מחלקת עררים בפרקליטות המדינה) לנת"ם (נציבות תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות). התלונה כאן. אישור נת"ם על קבלת התלונה - כאן

עדכון 16.6.23: פורסם כאן בערוץ TOV (כותרת בלבד): "עורכת בכירה ב-JNS חושפת פרטים חדשים על מעלליו של אהוד ברק.
קרולין גליק פרסמה לאחרונה מאמר ארוך וקשה על אהוד ברק שחושף פרטים מרעישים אשר מאירים את מהומות השמאל באור חדש."

עדכון 26.6.23: עו"ד פיני פישלר קיבל רשות וארכה (עד 31.10.23) להגיש ערר על סגירת "תיק המימד החמישי". המכתב שקיבל עו"ד פישלר מהפרקליטות - כאן

עדכון 23.7.23: התקבלה תגובת נציב תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות (נת"ם) השופט בדימוס מנחם פינקלשטיין. התגובה הדוחה את תלונתי נמצאת כאן ומתייחסת לתלונה המפורטת שלי לנציבות הנמצאת כאן. כך, גם הנציב עשה (כצפוי) צחוק מהערר שלי על סגירת תיק "המימד החמישי" ומהתעלמות מחלקת העררים בפרקליטות מהצורך לחקור באמת ולעומק את הפרשה, ונראה שאיש לא יכול להבקיע את חומת הטיוח שנבנתה סביב פרשת "המימד החמישי". לכן, האופציה היחידה כרגע לקדם את ברור האמת בפרשה חמורה זו (פרשת "המימד החמישי" כרוכה גם בפרשת "קטארגייט" שהתפתחה בעקבותיה), היא בהקמת ועדת חקירה לנושא. זאת, עד שמח"ש תוצא מהפרקליטות ותוכל לחקור חשדות גם כנגד פרקליטים וקציני משטרה בכירים. כרגע, ומזה כמה שנים טובות, אין אופציה כזו.
יחד עם זאת, הנציב בתיאום עם יחידת העררים החליט שהערר שלי בעניין "קטארגייט" כן ייבדק כערר, בלי להגדיר מסגרת זמן לתהליך הזה

עדכון 25.7.23: לאחר שעשו צחוק מהעררים של אבי וייס בעניין "המימד החמישי" ו"קטארגייט" (https://bit.ly/Gantz5Dimention), ראה בסעיף הקודם מ-23.7.23, ממשיכים מזה כמה חודשים בפרקליטות לנסות ולהתיש את עו"ד פיני פישלר (המתלונן הראשי בתיק "המימד החמישי"), שכמובן לא ניתן להתיש אותו בכלל, בעניין הערר שלו על הסגירה התמוהה, בלשון המעטה, של התיק הזה ב"רשות לתחרות", וכפי שניתן לראות מההתשה הטרייה החדשה שיש בתצלום כאן (שבו ניתן להבין מהמסמך, שרוב החומרים בתיק הזה יוסתרו ממנו. למה? ככה, כי הם יכולים. הם "מאותרגים"). "שטאזילנד" במיטבו.

עדכון 21.8.23: נחשף בטוויטר כאן ע"י יעקב ברדוגו (כותרת בלבד): 🛑חשיפה מדהימה של יעקב ברדוגו על המסמך שהכשיר את מינוי הרמטכ"ל🛑
ציטוט מדברי ברדוגו: "בני גנץ נשא את שם ביטחון ישראל לשווא, לפי דעתי בצורה שגובלת אפילו ברמייה". 

עדכון 9.11.23: עו"ד זהבה גור, שהתלוננה אף היא במשטרה ב"פרשת קטארגייט", קיבלה מענה מתחמק (אחרי חודשים רבים של סחבת), מלשכת המשנה לפרקליט המדינה (עניינים פליליים), תשובה שלא ניתן להבין ממנה, למה המשטרה לא חוקרת את תלונתה כנגד ראשי "המימד החמישי". המסמך מלשכת פרקליט המדינה במלואו - כאן.

עדכון 29.11.23: יחידת העררים בפרקליטות המדינה אישרה שקיבלה את הערר של אבי וייס (בנושא "קטארגייט") ומדווחת שהחלטה אמורה להתקבל בנושא זה עד 8.6.24 - כאן

עדכון 29.2.24בני גנץ ורם בן ברק - תתכוננו!! ד"ש מגנרל ג'ון אלן. התותחית עו"ד זהבה גור הגישה היום עתירה לבג"ץ בעניין טיוח פרשת "קטארגייט". דף ראשון של הבג"ץ:
זהבה גור

1.3.24החלטה חיובית ראשונה לעו"ד זהבה גור בפרשת "קטארגייט": כבוד השופט העליון י. אלרון לא דחה את העתירה והחליט שהמשיבים יגישו תגובה מקדמית (מצ"ב בצילום).
זהבה גור

4.3.24: התפתחות מדהימה בפרשת "קטארגייט". המדינה הודיעה היום כי לא תייצג את השר בני גנץ בעתירה שהוגשה לבג״צ בדרישה לפתוח נגדו בחקירה פליליתBOOM FREE בפרשת ״קטארגייט״ (המשך לפרשת "המימד החמישי") ע״י עו״ד זהבה גור. יתכבד גנץ לשכור שירותיו של עו״ד באופן פרטי ויממן מכיסו את ההוצאה (זה לא שייך למפלגתו) וייצג את עצמו בבג"ץ. כמשיב (פורמלי) בעתירה גנץ יצטרך להתגונן ולהגיש תגובתו לבג״צ. כך גם שותפו לדרך - ח"כ רם בן ברק.

9.3.24: 
א. אמיר אברמזון פרסם הקלטת ספייס ב-X תחת הכותרת: "פרשת קאטר גייט עם עורך דין פיני פישלר ואבי וייס". גם עו"ד זהבה גור הצטרפה לדיון החשוב הזה. ההקלטה כאן. קישור ישיר לשידור - כאן

באלי ציפורי פרסם בטוויטר: בני גנץ: חתרן בלתי נלאה שמוחזק בגרונו על ידי הפרקליטות בעקבות פרשת קטארגייט - ניסיון למכירת טכנולוגיה למדינת אויב בלי אישורים (המימד החמישי. בכל פעם שאני שומע על עוד תרגיל פוליטי, על עוד תרגיל של חתרנות, על עוד מופע של צביעות של בני גנץ, אני נזכר בפרשת המימד החמישי ופרשת קטארגייט. אני מציע לכם, קוראים יקרים לחפש בגוגל ולעקוב אחרי הפרסומים של אבי וייס ופיני פישלר, שבעבודה סזיפית, לא מאפשרים למשטרה ולפרקליטות לקבור את הפרשה. ההמשך - כאן.

17.3.24האם גנץ בדרך לחקירה? זהבה גור ואבי וייס הגישו עתירה לבג"ץ על המימד חמישי.
חשיפת כל הסודות של פרשת "קטארגייט", פרשה פלילית (לכאורה) חמורה ביותר, המוסתרת מהציבור (בכוונה). בערוץ TOV, באולפן עו"ד הרב יצחק זאגא, כ-27 דקות בלינק כאן: https://youtu.be/Q6we3GVe8LE?si=dK8Ua0vy-Dd0_Odg.
פרטים נוספים: https://bit.ly/PiniFishler.

28.3.24: התקבלה תגובת השר בני גנץ לבג"ץ "קטארגייט" של עו"ד זהבה גור, בתגובה הזו אין שום קשר לעתירה - כאן

תשומת לב שתגובת השר (לשעבר) וחה"כ בני גנץ, כוללת טענה שהנושא הזה ("קטארגייט") כבר נדון בפני בג"ץ. אולם זו טענה שקרית, משום ש"בג"ץ לביא" הוגש ב- 13.8.19, כשלוש שנים לפני שפרשת קטארגייט נחשפה ע"י כתבת "ישראל היום" דאז, קרולין גליק (כמפורט בתחילת הכתבה כאן מעל). כלומר: לאיש מאלו שעסקו בבג"ץ הזה כולל לשופטים, לא היה שום ידע או קצה קצהו של מושג שיש בכלל פרשה, כזו באותה עת, והבג"ץ הזה בכלל עסק בנושא אחר, בעניין פתיחה בחקירת פרשת "המימד החמישי" לאור דו"ח מבקר המדינה, כמפורט כאן. שום נגיעה בניסיון למכירת הטכנולוגיה של "המימד החמישי" ומבוססת על הפיתוח עבור משטרת ישראל והמידע שהתקבל בחברה ממשטרת ישראל, מכירה לקטאר, באמצעות הגנרל ג'ון אלן, פרשה שהוסתרה היטב, גם בארה"ב, עד 2022

31.3.24: התקבלה תגובת ח"כ רם בן ברק לבג"ץ "קטארגייט" של עו"ד זהבה גור, בתגובה זו יש הכחשה מוחלטת (וחד ערכית) שהיה אי פעם אירוע המכונה "קטארגייט" - כאן

30.4.24: כל הפרטים על פרשת השחיתות "קטארגייט". נצ"מ בדימוס אבי וייס: "'קטארגייט' - ניסיון מכירה מושחת של נשק סייבר התקפי למדינת אויב - קטאר ידידת איראן!" חלק שני של 63 דקות של שיחת עומק של ד"ר אורי מילשטיין עם נצ"מ בדימ. אבי וייס, עורך ובעלים של "טלקום ניוז", בעל תואר שני בהנדסת תעשיה וניהול, על ממצאים חדשים בשערוריית קטארגייט. בפרשה זאת תלויה ועומדת תביעה לבג"ץ שאותה וייס מפרט בשיחה.
לינק לשידור הסרטון ביוטיוב - כאן.

22.5.24: אחרי שיהוי ארוך ביותר (כשנה, ראה עדכונים לעיל), יחידת העררים בפרקליטות החליטה (כצפוי) לדחות את הערר של אבי וייס בנושא "קטארגייט", מנימוקים לא בדיוק ברורים - כאן.

נספח:
השר בני גנץ מעורב (לכאורה) בהונאות ותרמיות ענק - גם כשהיה תקופה קצרה - שר התקשורת:
בני גנץ
היה גם שר התקשורת (בנוסף להיותו רוה"מ החליפי) מ-16.12.20 עד 16.3.21. 

הפרשה, שנקראת על ידי "תרמית האנטנות", היא בהיקף של מאות מיליוני ש"ח. 

כל הפרטים על התרמית הענקית הזו בתחום פריסת האנטנות הסלולריות בישראל, פרטים, שלא אחזור עליהם כאן מפאת מורכבותם, יש בסדרת כתבות החשיפה, סדרה מפורטת בת 11 פרקים המלאה במסמכים בלעדייםשחשפנו, שתומכים בכל מה שנכתב ונחשף, כמפורט כאן
חשיפת "קליקת עמ"מ 5" במשטרת ישראל שתפרה את "תיקי האלפים" לנתניהו - לחץ כאן
רביב דרוקר וניר חפץ עובדים על כולם בעיניים: חשיפות מדהימות ובלעדיות - לחץ כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים