Telecom News - תיקי אלפים, האזנות סתר והמלחמה: אבי וייס בסרטוני ינואר-פברואר 2024

תיקי אלפים, האזנות סתר והמלחמה: אבי וייס בסרטוני ינואר-פברואר 2024

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> תיקי אלפים, האזנות סתר והמלחמה: אבי וייס בסרטוני ינואר-פברואר 2024
משפט תיקי האלפים התפורים, האזנות הסתר והמלחמה: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב של ראיונות ומצגות - בינואר-פברואר 2024 כולל על המחדל המודיעיני שקדם למלחמת חרבות ברזל, נושא החטופים ופרשת הריגול החוסה תחת חיסיון.
מאת: אבי וייס, 13.1.24, 17:29
אבי וייס

רוב הציבור, שצופה בערוצי התעמולה, לא נחשף לאמת ולעובדות לגבי תפירת תיקי נתניהו ולגבי קריסת עדי התביעה בזה אחר זה, בדיון המתנהל בבית המשפט המחוזי בירושלים, ולגבי פרשת האזנות הסתר. לצד מאות כתבות מפורטות ועדכונים מבית המשפט באתר Telecom News, מובאים להלן, עבור הציבור, לחודשים ינואר-פברואר 2024, סרטוני ראיונות עם דיווחים, הסברים ופרשנויות של אבי וייס, הראשון שחשף את תפירת תיק 4000, וגם סרטונים על המחדל המודיעיני שקדם למלחמת חרבות ברזל, נושא החטופים ופרשת הריגול החוסה תחת חיסיון.

הסרטונים והמצגות של חודש ינואר 2023 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש פברואר 2023 - כאן.

הסרטונים והמצגות של חודש מרץ 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש אפריל 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש מאי 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודש יוני 2023 - כאן.
הסרטונים והמצגות של חודשי יולי - אוגוסט 2023 כאן.
הסרטונים והמצגות של חודשים ספטמבר עד דצמבר 2023 - כאן.


ב-9.1.23 יצא לדרך ״הערוץ של אלי ציפורי ואבי וייס״ - מיזם לדיווחים ופרשנויות ממשפט נתניהו. ערוץ היוטיוב העביר כל בוקר בו התקיימו הדיונים בשידור חי את הטקסטים - הדיווחים המתומללים של אלי ציפורי מביהמ"ש על המסך ללא צורך בהקראתם וכן שידר דיוני סיכום בערבים. השידורים הסתיימו ב-6.7.23. הלינק לערוץ היוטיוב לצפייה בשידורים (134 סרטונים ס"ה): https://www.youtube.com/@elizipori.aviweiss/streams   

בנוסף למאות הכתבות כאן באתר על תיק 4000 המצוץ מהאצבע, מי שמעוניין בסרטוני יוטיוב המביאים את עיקרי החשיפות המזעזעות והמרתקות ב"תיק 4000" ו"בתיק 1000", יוכל למצוא מאות סרטונים בקישורים הבאים:
1) ערוץ הסרטונים ביוטיוב תחת הסיווג של "מנהיגות חזקה לישראל" - כאן. זה כולל בתוכו את הפלייליסט של אבי וייס - כאן
2) פורום הסרטונים של אבי וייס, שמנוהל ע"י גלי בת חורין, במסגרת "פורום קפה שפירא" - כאן. הכניסה לפורום כרוכה בהרשמה חינמית. 
3) ערוץ הסרטונים של עו"ד כנרת בראשי וכל שותפיה למיזם השידורים - כאן.
4) ערוץ הסרטונים של "פרויקט ה-315" - 
כאן

13.1.24
א
הרמת מסך נוספת מעל המקרה שמזעזע אמות סיפים ונמצא תחת צו איסור פרסום חמור, סיפור שמזכיר סרט ריגול. וגם: איך עוצרים את מסכת השקרים המופצים ב"ערוצי התבהלה" והאם נתניהו יפרש מתפקידו עקב כך? זאת, בריאיון נוקב ביותר של אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י ליאור שוורץ. באולפן גם יוסי פרטוק ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-12.1.24. כ-19 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/WRP5GyvC7H8?si=1xL0nw4yKlg4gMuq. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.


ב. נצ"מ בדימוס אבי וייס חושף (5 דקות הקלטה) ב-12.1.24 אצל ד"ר גדי טאוב בתכנית "משמר הסף - אולפן סופ"ש" של אתר "מידה" - פרטים חדשים ממה שניתן לפרסם ולדווח לציבור בעניין "הפרשה הסודית", שמריחה כמו "סרט ריגול מקולקל". הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/OE8QYC9yKk8?si=AW5E9_2SMDsfWZmx. מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.17.1.24: נצ"מ בדימוס אבי וייס עם עו"ד פיני פישלר בתוכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני, ב"רדיו לב המדינה" ב-17.1.24: "כמה מקרי ריגול חמוראבי פיני מרגלית התגלו בצה"ל מאז תחילת המלחמה?", "מדוע החמאס בחר לפתוח במלחמה דווקא בשביעי של סוכות (חג 'שמחת תורה'\יום לאחר 'הושענה רבה')"?

השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-10 דקות כאן מדקה 10:38 עד דקה 20:58: https://did.li/WeissFishlerPiniTzanani.

או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-01-17/?play=12:10:38.  

פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.

19.1.24: חקירה בלתי חוקית של ח"כ אלמוג כהן כדי למנוע את פרסום הפרשה הנמצאת תחת צו איסור פרסום חמור, סיפור שמזכיר סרט ריגול קלוקל. וגם: מה היה השבוע בתיקים התפורים: תיקי האלפים ותיק הצוללות? זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-19.1.24 כ-9 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור. הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/UFGFY3VmMY8?si=aEbJciusMVLYiplt.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.20.1.24: שערוריית החקירה הבלתי חוקית של ח"כ אלמוג כהן כדי לסתום לו את הפה, בפרשה בה היועמ"שית והפרקליטות החליטו שתימצא תחת צו איסור פרסום חמור בתוספת "דלתיים סגורות". וכן: כיצד היועמ"שית "השתלטה" על מחבלי הנוח'בה שנפלו בידינו והפכה את כל הטיפול בהם להליך אזרחי, מחוץ לכל מסגרת הגיונית, חוקית או אחרת. תערובת של שטאזילנד עם דיפ-סטייט. זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי ישראל" ע"י ארז תדמור ועו"ד יסכה בינה. בתכנית "פעמיים הפוך עם ארז תדמור ויסכה בינה" ב-19.1.24 כ-15 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, הטיפול הלקוי בחטופים והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/0nIIdiMSb74?si=UkSADFKFop7miFjA.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.21.1.24: נצ"מ בדימוס אבי וייס עם עו"ד פיני פישלר בתוכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני, ב"רדיו לב המדינה" ב-21.1.24: "למה רוצים להשתיק ולסתום את הפה לח"כ אלמוג כהן?" חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת.
השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-11 דקות בלינק מדקה 08:24 עד דקה 19:19: https://did.li/FishlerWeissTzanani.
או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-01-21/?play=12:08:26
פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
 
22.1.24: סקופ: מה נראה שייעלה בגורל "פרשת הריגול\התחזות" שמסתירים בכוח מהציבור מזה 3 חודשים כדי למנוע מבוכה מהדרג הצבאי הבכיר? מהם החורים הענקיים בטיפול במחבלי הנוח'בה שנתפסואבי קול חי בידינו ולמה? זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ בדימ. אבי וייס ברדיו "קול חי" ע"י עו"ד נתנאל לאופר ב-22.1.24, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, הטיפול הלקוי בשבויים והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.

הלינק לקובץ האודיו (כ-11 דקות) כאן: https://did.li/93fmAviWeiss.

מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.

26.1.24: אבי וייס עושה סדר בשלל פרשיות ההתחזות\ריגול\בגידה שרצות בכל כלי התקשורת ובכנסת, עם שלל ספינים מדהים. וגם: האם הצמרת החדשה של משרד התקשורת מתאימה לאתגרי המשרד המקצועי והחשוב הזה? זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-26.1.24. כ-18 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/qJy85vvnj10?si=Xncn3TlaV1ZezL7n.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.28.1.24: נצ"מ בדימוס אבי וייס עם עו"ד פיני פישלר בתוכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני, ב"רדיו לב המדינה" ב-28.1.24: "למה רוצים להשתיקאבי פיני מרגלית ולהעלים את החשוד בריגול חמור בבית חולים לחולי נפש?" חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת, על הפרשות שמסעירות את עולם המודיעין בישראל.

השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-10 דקות מדקה 10:00 עד דקה 20:55: https://did.li/P-FishlerWeissTzanan.

או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-01-28/?play=12:10:02

פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
 
3.2.24: למה ראש הממשלה, השר לביטחון לאומי, שר המשפטים, ראש המל"ל ושאר חברי הקבינט, לא קיבלו שום עדכון או מידע מ"הפרשה הסודית" ("פרשת המרגל") ולמה היא מוסתרת מזה כ-4 חודשים מהציבור? האם שוב הרשויות משקרות לנו כמו ששיקרו בעניין הרוגלות?
זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-2.2.24. כ-10 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/ZVuMU4Y2Cko?si=CEg309a8UERUd8eZ.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.10.2.24: מה חלקו של הרמטכ"ל לשעבר אביב כוכבי בנטרול יכולות איסוף המודיעין של מדינת ישראל בכל הנוגע לחמאס ולרצועת עזה? מה קרה לתומר אייגס ז"ל (היה קצין ב-8200) ואיך זה משליך על פרשת "המרגל הסודי" שעדיין מוסתרת היטב? זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י  יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-9.2.24. כ-13 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/pl2D_0svtuA?si=2rdYep0N4O_FcB-H.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.
 


12.2.24: הסודות מאחורי הקלעים של "פרשת המרגל הסודי". נצ"מ בדימוס אבי וייס בתכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני, ב"רדיו לב המדינה". "למהאבי ומרגלית רוצים להשתיק ולהעלים את החשוד בריגול חמור? כל האמת תיחשף במוקדם או במאוחר, כי אי אפשר להשתיק את האמת".חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת, על הפרשות שמסעירות את עולם המודיעין והביטחון בישראל.
השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-12 דקות כאן מדקה 10:22 עד דקה 22:17: https://did.li/WeissTzanani.
או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-02-12/?play=12:10:22
פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
יוטיוב של השידור - כאן

אבי וייס מרגלית צנעני
אבי וייס מתי טוכפלד


13.2.24: מה שמסתירים מהציבור ב"פרשת המרגל הסודי". נצ"מ בדימוס אבי וייס בתכנית "יומן הצהריים של גלי ישראל עם מתי טוכפלד", ב-12.2.24: "למה ח"כמתי טוכפלד אבי וייס אלמוג ואבי וייס לא ישתקו ויהיה ערר בעליון על הסתרת החלקים הכי משמעותיים בפרשה המזעזעת הזו? - אי אפשר להשתיק את האמת". חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת, על הפרשות שמסעירות את עולם המודיעין והביטחון בישראל.
השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-8 דקות כאן: https://did.li/WeissTuchfeld.
או ישירות באתר השידורים ב"רדיו גלי ישראל" כאן: https://www.gly.co.il/program?id=34.
לינק לשידור הריאיון ביוטיוב - כאן
פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
 
16.2.24: מה עשה "המרגל הסודי" בכנסת? איך זה משליך על "הפרשה הסודית", שרוב הציבור כבר מכיר אותה, למרות הניסיונות להסתיר אותה ואת הנזקים שנגרמו בגללה למדינת ישראל? בנוסף: האם עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט היה יכול להתמנות ליועמ"ש?
זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-16.2.24. כ-9 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/oXP4FY08N6o?si=wnNn3JpN9ZL0YiRU.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.צנעני

18.2.24: קריאה לחדש את החקירה של "פרשת המרגל הסודי". נצ"מ בדימוס אבי וייס עם עו"ד פיני פישלר בתוכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני,וייס פישלר צנעני ב"רדיו לב המדינה" ב-18.2.24: "האם המרגל הסודי הוא איש שמאל? האם בנה של חברת כנסת מפורסמת קשור לפרשה הסודית הזו?" חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת, על הפרשות שמסעירות את עולם המודיעין והביטחון בישראל.
השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-13 דקות כאן מדקה 11:48 עד דקה 24:25: https://did.li/TzananiTheSecretSpy.
או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-02-18/?play=12:11:48
פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
לינק לשידור מהריאון ביוטיוב - כאן.


23.2.24: איך "המרגל הסודי" פיברק תעודת הוקרה שכביכול קיבל מהכנסת? למה "המרגל הסודי" החליט לגייס קצינות חמ"ל ומבצעים ביחידות מיוחדות לארגון הפיקטיבי שהקים? בנוסף: מי למעשה שולט על מינוי ניצבים במשטרה?
זאת, בריאיון נוקב ביותר של נצ"מ (בדימ.) אבי וייס ברדיו "גלי אשקלונט" ע"י יוסי פרטוק. באולפן גם ליאור שוורץ ומייק אטדגי, בתכנית "שישי ללא גבולות" ב-23.2.24. כ-12 דקות, בחשיפות מדהימות, שלא סיפרו לכם בכוונה, אודות ההתפתחויות הדרמטיות בתחום המלחמה, מחדלי המודיעין, והשקרים שרוב כלי התקשורת מפזרים יום יום - לציבור.
הלינק לשידור ביוטיוב כאן: https://youtu.be/CSeQKDumLNw?si=SuPqEJywPP3LLNYs.
מידע נוסף ומרתק למתעניינים יש כאן: https://bit.ly/MechdalShabak.27.2.24: האם ארנון מילצ'ן שימש כסוכן מוסד בעשור האחרון? לינק לסרטון כ-6 דקות ביוטיוב של ראיון של נצ"מ בדימ. אבי וייס אצל אראל סג"ל ב-26.2.24 ברדיו 103FM - כאן.

צנעני פישלר וייס

28.2.24: "מה הקשר בין 'פרשת הסימים אצל המחבלים בעזה' לשב"כ ולמוסד? מה עוד מסתירים מהציבור? למה מסתירים חודשים רבים את כל סיפורי המרגליםוייס פישלר מנעני והסוכנים?". נצ"מ בדימוס אבי וייס עם עו"ד פיני פישלר בתוכנית "פה זה לא אירופה", מראיינת מרגלית צנעני, ב"רדיו לב המדינה" ב-28.2.24: חשיפת כל מה שלא מספרים לכם בכלי התקשורת, על הפרשות שמסעירות את עולם המודיעין והביטחון בישראל.
השידור המלא (קובץ אודיו) של כ-13 דקות כאן מדקה 11:08 עד דקה 24:03: https://did.li/TzananiSecretSpy.
או ישירות באתר השידורים כאן: https://www.oles.tv/91fm/archive/2024-02-28/?play=12:11:09
פרטים נוספים למתעניינים בכתבת החשיפה המדהימה הכוללת שפע של מסמכים: https://bit.ly/MechdalShabak.
לינק לשידור הריאיון ביוטיוב - כאן.
 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים