Telecom News - חשיפת השגרירים והפעילות של "שגרירות הביטקוין" בתל-אביב

חשיפת השגרירים והפעילות של "שגרירות הביטקוין" בתל-אביב

דף הבית >> פורומים וביטקוין >> חדשות עולם הביטקוין >> חשיפת השגרירים והפעילות של "שגרירות הביטקוין" בתל-אביב
חשיפת השגרירים והפעילות של "שגרירות הביטקוין" בתל-אביב
מאת: אבי וייס, 23.4.14, 18:30שגרירות הביטקוין
 
בלעדי: הגשמת חלום של כלכלה חדשה היא הפעילות העיקרית של שגרירות הביטקוין, שמקדמת ומפתחת את רעיון קהילת הביטקוין בישראל, לטובת חברי הקהילה. הכל בהתנדבות.
 
"אני אחראי לכך, שקיימת כאן (בת"א) שגרירות ביטקוין. היה לי כאן משרד אדריכלים. נדבקתי בחיידק של הביטקוין והחלטתי לעשות מעשה וליזום את השגרירות, ביחד עם עוד כמה חברים קרובים, שנדבקו בחיידק הזה", מתאר אייל יונה שגב, ממייסדי שגרירות הביטקוין. "בגלל שאני לא מתכנת הנמצא כל הזמן באינטרנט, הייתה לי הרגשה, שצריך ליצור מקום בו ייפגשו האנשים העוסקים בביטקוין פנים אל פנים. המיקום הזה בקרבה לבורסה לניירות ערך בת"א היה פרמטר חשוב בקבלת ההחלטה, שזה המקום הראוי. בהמשך, החלטתי ביחד עם גיתי זך, שזה המקום ליצור בו חממה לסטארטאפים לעולם הביטקוין, מעבדת יזמות לביטקוין בישראל. בנוסף, המקום הזה פעיל כל הזמן כי הוא משמש בקומה השנייה שלו כמשרד הסטארטאפ של יונתן רואש, מייסד ומנכ"ל אקסצ'יינג' הביטקוין Bits of Gold, ששכר את המקום לצוות ולפעילות החברה שלו".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם צוות השגרירים (Ambassadors) של שגרירות הביטקוין (בתמונה, מימין לשמאל): אייל יונה שגב, אלי סקלאר, מורן שקד, גיתי זך ואריאל הורוביץ, כדי לשמוע על מימוש הרעיון של "שגרירות ביטקוין" בישראל, שנמצאת ברח' אחוזת בית 1 בת"א.
 
שאלה: מה מקור השם "שגרירות ביטקוין"?
תשובה: "הרעיון לשם 'שגרירות ביטקוין' החל במונטריאול בקנדה, שם נולדה שגרירות הביטקוין הראשונה בעולם. חשבנו, שזה השם המתאים למקום המפגש של קהילת הביטקוין בישראל. יש לשם הזה ניחוח של קישור העולם הגדול לישראל. אנו שגרירים של העולם החדש, של עולם הביטקוין, שהחל במסע בינלאומי מלהיב.
 
לביטקוין אין אבא ואמא או מקום מוגדר. אין לביטקוין מנהל, אין לו שטח, או טריטוריה. בקיצור, לביטקוין אין כלום. הכל וירטואלי. הוא מחוץ לתחום של כל רשות או שטח. לכן, ההכרזה על המקום כשגרירות נועדה להגיד לכולם: כאן המקום בו אנשים מתקשרים זה עם זה ומתקשרים עם העולם הרחב. זו הפינה של הביטקוין בישראל.
 
קמנו בנובמבר 2013, כך, שזו שגרירות די צעירה המגבשת את דרכה. כבר הכנו מסגרת הצהרתית עם "חזון שגרירות הביטקוין" (להורדה מכאן).
 
תמצית החזון: השגרירות מייצגת את רוח ״אנשי הכלכלה החדשה״ ואנחנו שמחים להיות אלה המאפשרים את הנגשת הביטקוין בפרט ומטבעות דיגיטליים בכלל לכל מי שרוצה לקחת חלק בזה.
 
השגרירות עצמה מהווה את התשובה הפיזית בכל הקשור לכלכלה הדיגיטלית והשגרירות מתפקדת כ״קוד חברתי פתוח״. בהיותה מושתתת ומונעת על יסודות השקיפות, הפתיחות והבהירות, אנו יותר מגאים לשאת את הלפיד ולסלול את הדרך, שתאפשר את קיומה של הכלכלה החדשה, כלכלת הביטקוין, במדינת הסטארטאפים.
 
בנוסף, אנו חלק מאיגוד הביטקוין הישראלי. האיגוד באופן לא רשמי תומך ומסבסד חלק מהפעילות של המקום. יש לנו מגוון רחב של פעילויות, לרבות פעילות בשם "כיכר סאטושי", פעילויות הדרכה ומפגשים מקצועיים וחברתיים".
 
שאלה: לאן המקום הזה מתפתח?
תשובה: "הדבר החשוב לנו כעת ביותר זה שידעו שאנו כאן ושיעברו דרכנו. אנו הפכנו, מעצם המיקום שלנו במרכז תל-אביב, לצינור מידע לאנשים המגיעים לכאן, בכל הנוגע לעולם הביטקוין. הפכנו לנקודת קשר לאמצעי התקשורת והפכנו לאבן שואבת ליזמים הרוצים לפתח בעולם הביטקוין. כל אחד מוזמן להגשים את הפרוייקט האישי שיזם במסגרת החממה שלנו.
 
בנוסף, הכנסנו למקום כספומט ביטקוין, הכספומט הראשון בישראל לביטקוין, זה המקום להתעדכן ולרכוש ביטקוינים תמורת שקלים היישר מהמכונה באמצעות ארנק ביטקוין בסמארטפון.
 
אנו ממשיכים לבנות כל פעילות אפשרית, שהחברים מבקשים סביב הקהילה. השגרירות היא מקום הנותן מענה לכל מה שצריך לפעילות פנים אל פנים. יש הרבה מאוד פעילות בעולם הביטקוין ברשת האינטרנט. אנו המקום בו עושים זאת פנים אל פנים. אנשים אוהבים להיפגש, לשאול, להחליף מידע ולקיים פעילות חברתית.
 
אנו מבצעים הדרכות של פתיחת ארנקים ואבטחת הביטקוין בכל יום ראשון בשבוע בשעות אחר הצהריים. פעילות זו פתוחה וחופשית לכל אחד. אחרי ההדרכות אנו מקיימים את מסורת "כיכר סאטושי" להחלפות ביטקוינים ישירות בין אנשים.
 
עוברים כאן בשגרירות עשרות אנשים ביום, והגיעו לכאן אנשים מפורסמים כולל ד"ר אדם בק ואנשים נוספים מהקהילה העולמית. אנחנו, השגרירים מפעילים את המקום בהתנדבות, מביאים לציבור את המסר של קהילת הביטקוין הישראלית. יש לנו יוזמות ופעילות גם לתחום של "נשים בביטקוין", יוזמה אותה מובילה "מיס ביטקוין"- מורן שקד".  
 
שאלה: מדוע אין עדיין השקעות של קרנות הון סיכון – VC בסטארטאפים ישראליים לביטקוין כמו שיש בעולם המערבי?
תשובה: "יש בישראל הרבה משקיעים וגם הרבה סטארטאפים המאמינים בביטקוין. כמעט כולם מגיעים הנה להתייעץ ולפתח. כרגע, המשקיעים בישראל מחפשים דברים יותר בשלים, כי רוב הסטארטאפים בישראל בתחום זה הם ממש בתחילת הדרך. המשקיעים בארץ כנראה עדיין לא מוכנים לקחת את הסיכון הזה. זה שונה ממה שקורה בארה"ב, אבל זה ישתנה. הסטארטאפים כאן עדיין ברובם זקוקים לאינקובטור כדי לפתח, כי כאמור הם בתחילת הדרך. יש באיגוד הביטקוין ייצוג לקהילת המשקיעים ואנו בטוחים, שנראה השקעות גם בישראל.
 
במקביל ובלי כל קשר אם משקיעים בישראל, יזמנו פעילויות לטובת הסטארטאפים, למשל את ההאקתון לביטקוין, שהתקיים בתחילת מרץ. זה היה האקתון, שנועד לחשוף את הסטארטאפים לקהילה הבינלאומית ואחד מהסטארטאפים, שהשתתפו בהאקתון כאן, זכה בפרס בהאקתון בינלאומי שהתקיים אחרי האירוע שלנו, בארה"ב".
 
שאלה: ממה המקום הזה מתקיים?
תשובה: "אנו בשגרירות פועלים ללא מטרת רווח. זו פעילות לקידום הקהילה וכל מה שנכנס לקופה מושקע לטובת הקהילה. הפוקוס המרכזי שלנו הוא בתחום החברתי. יש כאן מכירות של מוצרים כמו מזכרות בביטקוין וזה חלק מההכנסות לקופה הקטנה. יש את השכירות של הסטארטאפ ויש תמיכה מאיגוד הביטקוין. יש גם תרומות.
 
חשוב להדגיש, שהשגרירות לא נוגעת בכסף, שמסתובב כאן. הכל נעשה בהחלפות כסף בין אנשים. זה לא כסף של השגרירות. אנו עוסקים רק בקטע החברתי של עולם הביטקוין.
 
כשיצאנו לדרך, לא ידענו לאן אנו הולכים. כעת המודל שלנו כבר די מגובש ואנו חושבים, שניתן להעתיק אותו למדינות אחרות בעולם וגם לערים נוספות בישראל. אנו מאמינים, שיש צורך לבנות רשת של שגרירויות ביטקוין ברחבי העולם, להפיץ את הידע וללמוד אחד מהשני.
 
לכל אחד מהפעילים בשגרירות יש פעילות עסקית משלו. בשגרירות הוא מתנדב. כל אחד מביא את מה שיש לו בראש, מהניסיון ומהיכולות שלו, לשולחן העשייה וכולנו עובדים יחד. אנו מעין אינקובטור חברתי. אם יש רווחים מאיזה פעילות הרווחים חוזרים ישר לקהילה. כך יצרנו 'הסכם חברתי' העוזר לקהילה ומקיים את עצמו, כשהשגרירות מרכזת את כל הפעילות הקהילתית סביב עולם הביטקוין".  
 
שאלה: איך אתם מפיצים את הבשורה הזו לבעלי העסקים?
תשובה: "כל עסק, שאנו פונים אליו כדי שיחל לקבל ביטקוין, הוא מייד מוכן לקבל זאת. יש גם עסקים התורמים לנו כל הזמן. בתור אוונגליסטים של עולם הביטקוין אנו מפיצים את הבשורה בכלים שיש לנו. יש גם סטארטאפים הבאים לעסקים כדי להכניס את המערכות, שהם מפתחים לעסקים.
 
אנו מבצעים פעילות כדי לבנות מרכז פיננסי חדש בישראל. אנו מקווים, שזה יהיה מוקד לאנשים להשתמש בביטקוין בכל תחום ויהיה לזה ערך שיווקי. נרצה לפתח כאן בשגרירות אזור, שיוקדש לבעלי העסקים, שהם יבנו את הקהילה של אנשי העסקים המוכנים לעבוד בביטקוין, ונרצה להגיע למסה קריטית של עסקים העובדים בביטקוין, עד כדי מצב שנוכל להכריז, כמו שנעשה כבר בברלין, על שכונה או שכונות של ביטקוין, שכל העסקים באותו אזור \ שכונה מקבלים ביטקוין.
 
אנו בטוחים, שאנשים ישנו את ההתנהגות האישית והכלכלית שלהם, כי הם יראו, שזה מביא להם ערך. כשאנשים יראו שזה זול יותר ומהיר יותר להעביר ביטקוין לכל פינה בעולם, זה ידחוף את העסקים לבצע מסחר בינלאומי בביטקוין.
 
הביטקוין מתנהג כמו כרטיס אשראי והעמלות הן כמו של מזומן. זה יתרון לכל בעל עסק. אפשר כבר היום לנהל הכל בביטקוין ולרשום את ההכנסות בספרים בשקלים, לפי הערך של הביטקוין מול השקל בזמן שהוא התקבל. זה מותר על פי החוק ואנו מוכנים לעזור לבעלי עסקים המתלבטים בנושא הזה של צורת הרישום של הביטקוין בספרים.
 
להערכתנו, כבר בשנה הקרובה אחד הבנקים בישראל ייכנס לעולם הביטקוין, כי הבנק יראה, שיש כאן הזדמנות עסקית עבורו. זה תהליך המגיע לבגרות ויש כאן טכנולוגיה, שיכולה להביא לבנק ערך. כיום, להעביר כסף בין מדינות לוקח ימים במקום שניות או לכל היותר דקות. התהליכים של העברת הכסף בעולם הם ישנים, יקרים ומסורבלים. זה נפתר בעולם הביטקוין".
 
שאלה: לאן הולכת הרגולציה על הביטקוין בישראל?
תשובה: "כגוף מתנדב ומייצג אנחנו משתדלים לא לנקוט עמדה ולא לייצר שיפוט מה נכון או לא נכון לעשות במערכות אחרות. את הצד הרגולטורי מייצג איגוד הביטקוין והוא זה העומד מול הרגולטורים. את הצד הפיננסי עושות החברות הפיננסיות של עולם הביטקוין. אנו מעוניינים להתמקד בצד הרעיוני של הביטקוין. אנו פועלים במסגרת "קוד חברתי פתוח".
 
הבעת עמדות פוליטיות וכלכליות זו לא הסביבה שלנו. אנו רוצים לספק לאנשים את היכולת להרגיש את מהפכת הביטקוין. החלק החשוב זה ללמוד מה זה ביטקוין ואיך חיים עם זה באופן מעשי. אנו חושבים, שאסור להשוות את הביטקוין לשיטה המוניטרית הקיימת. זה עולם אחר לגמרי.
 
אנו מעוניינים, שאנשים יפתחו את הראש והלב לקבל רעיונות חדשים. המערכת, שאנו מציגים, היא חלופה נאותה למערכת הכלכלית הקיימת. המדינה תדע מה לעשות כשתראה, שיש לזה השפעה רבה על אנשים".
 
שאלה: מה החלום המקצועי של השגרירים?
תשובה: "החלום שלנו הוא, שאנשים יהיו מרוצים מכך, שהם עובדים בכלכלה חופשית. מערכת הביטקוין מביאה כלכה חדשנית בכך, שהיא משטחת את מגרש המשחקים בעולם. הכל הופך לשטוח. זה החידוש הגדול.
 
בחיים של כולנו נכנסנו לעולם של מגבלות בכל תחום. הביטקוין מאפשר לאנשים לעבוד בצורה אחרת. זה יוצר כלכלה שיתופית. היופי בביטקוין הוא, שכל אחד יכול לקום, ליזום ולעשות. כך, אנשים בקהילה קמים ותורמים לקהילה. אנשים מכל הכיוונים מתקשרים זה לזה ישירות וכך נוצרת מערכת חברתית חדשה. יש החושבים וחולמים, שזה כסף העתיד. אנחנו רוצים להיות בצד של החולמים וגם לפעול להגשים את החלום".
שגרירות הביטקוין בת"א
(בתמונה, מימין לשמאל): אייל יונה שגבאלי סקלארמורן שקדגיתי זך ואריאל הורוביץ 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

27.2.24 - Axis Tel Aviv 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים