הפדרציה מכה שנית: הוקמה קואליציית חברות לפתרונות מחשוב החזקה בעולם

דף הבית >> חדשות לארגונים ולעסקים >> הפדרציה מכה שנית: הוקמה קואליציית חברות לפתרונות מחשוב החזקה בעולם
"הפדרציה מכה שנית": הוקמה קואליציית החברות לפתרונות מחשוב החזקה בעולם
מאת: אבי וייס, 7.5.14, 10:09EMC

"הפדרציה" – זה השם החדש של שותפות קואליציונית הדוקה וחדשה בין EMC (לרבות RSA) לבין VMware ו-Pivotal. פדרציה של לפתרונות העולם החדש שנע לענן, תוך דחיקה לאחור של כל החברות האחרות בעולם המחשוב.
 
היום השני באירוע רב משתתפים (כ-15 אלף איש) בשם EMC World 2014 המתקיים בארה"ב (היום הראשון מתואר כאן), הוקדש בעיקרו לחשיפת הקואליציה החדשה הנקראת "הפדרציה" (EMC/VMware/Pivotal Federation), שלמעשה דחקה לשוליים את הקואליציה הגדולה הקודמת, שנקראת (עדיין) VCE, שבמרכזה ניצבת סיסקו ביחד עם EMC ו-VMware. המילה "סיסקו" נשמטה מהמשוואה החדשה, אם כי VCE כקואליציה - ממשיכה להתקיים, כל עוד לשותפות הזו יש ערך כלכלי למשתתפות בה.
 
אין כיום בעולם ה-ICT שום קואליציה או איזה הרכב של חברות עם עוצמה ונתחי שוק, כמו שיש לפדרציה החדשה. די ברור, שהמפסידות העיקריות מהפדרציה החדשה הזו הן: מיקרוסופט, יבמ, HP וסיסקו וכל השחקנים היותר קטנים בעולם הענן, הביג-דאטה, הניידות, והאחסון. ההסכמים הקיימים בין הספקים נשמרים, אך ברור, שארגון הפונה לפדרציה, ימצא את כל הפתרונות (ממש הכל) לכל הצרכים שלו תחת קורת גג אחת, במקום אחד. זה יתרון בלתי רגיל בשוק.
 
ג'רמי בורטון, נשיא חטיבת המוצרים והשיווק, EMC: "ה-IT החדש לא עובד יותר עבור ה-CFO (מנהל הכספים). הוא עובד עבור הלקוחות של הארגון, בדיוק כמו אנשי השיווק והמכירות. הזמנים, ששינויים בעולם ה-IT לוקחים שנים, חודשים וימים - נגמרו. כיום, הכל On-Demand.
 
פעם האבטחה הייתה מרוכזת בכניסה לארגון. כיום, אין לזה ערך. נכנסים לארגון מכל כיוון, בלי נקודת כניסה אחת. כל הגישה לעולם האבטחה השתנתה.
 
הפדרציה, שקמה היום, נועדה לספק פתרונות של Software Defined Enterprise. הכל סביב התוכנה, הענן והמידע.
 
חברת Pivotal מביאה לפדרציה בעיקר את היכולות בעולם הביג-דאטה ו-PaaS, פלטפורמה כשירות, בשילוב עם עולם האפליקציות. VMware מביאה את הגישה של Software Defined Data Center וכן את עולם הניידות והמעבר לעננים מכל סוג. EMC ביחד עם RSA מביאות לפדרציה את היכולות בתחום התשתיות המאוחדות והמאובטחות.
 
אנו מציגים 5 תחומים של פתרונות מבית היוצר של הפדרציה:
  1. Platform as a Service.
  2. Virtual Workspace.
  3. Business Data Lake.
  4. Security Analytics.
  5. SDDC - Software Defined Data Center.
כל זאת, בשילוב עם האפליקציות של אורקל, סאפ, מיקרוסופט ויישומי ג'אווה. הארכיטקטורה מבוססת על  ,SDDCבשילוב המלא של EMC ו-VMware המאמינות בגישת הענן המעורב.
 
הרעיון המרכזי של הפדרציה הוא, שכל חברה מביאה לשולחן את הפתרונות הטובים ביותר שלה. הלקוח יכול לבחור מה שהוא רוצה, מכל חברה, מבלי להינעל על פתרון מסוים.
 
אנו בונים סביב הפדרציה מערכת של ייעוץ, כדי לעזור ללקוחות לתכנן את המעבר לפלטפורמה השלישית. זה נושא הדורש תכנון מפורט והצבת אבני דרך לבניית אבני הבניין של ביצוע המעבר. זה שינוי אסטרטגי מאוד חשוב בכל חברה בה הוא מיושם".
 
פט גלסינגר, מנכ"ל VMware: "אנו חיים בתקופה בה יש רעידות אדמה ותנועת לוחות טקטוניים עם תזוזה של יבשות שלמות. כמו שקרה כבר לא אחת בעבר, חברות ענק בתחום הטכנולוגיה תיעלמנה ואת מקומן תופסות חברות חזקות אחרות, שמבינות לאן השוק נע.
 
יש לנו 3 עדיפויות:
  1. End User Computing.
  2. Hybrid Cloud.
  3. Software Defined Data Center.
3 הנושאים הללו קשורים זה בזה, כי כולם מדברים על מעבר מווירטואליזציה לענן. הכל עובר לענן, גם האחסון וגם הניהול. כל המודלים הישנים נופלים ונעלמים.
 
vSphere זה המוצר המכיל בתוכו את הפתרונות של EMC ובמרכזם פתרון ה-ViPR החדש. אנו מספקים Virtual SAN, שמביא ל-TCO המוזיל לפחות ב-50% את העלויות לארגון. מה שקרה בעולם המחשוב קורה כעת בעולם האחסון וגם בעולם התקשורת. מערכות הניהול החדשות, שעוברות גם הן לענן, תנהלנה את פתרונות ה-NAS, לא רק את ה-SAN.
 
המטרה שלנו: להעביר את כל האפליקציות לענן, להיות 100% בענן בכל האפליקציות. אנו בדרך לשם, וכבר כ-70% מהאפליקציות הקיימות בארגונים הפכו לווירטואליות. היום אנו מכריזים על מוצר חשוב ביותר שעובר לענן, זה SAP HANA, שהופך לווירטואלי על vSphere 5.5. SAP היא השליט הבלתי מעורער בשוק הארגוני ברמת היישומים הארגוניים, ולכן ההכרזה הזו שגם SAP הופכת לווירטואלית, היא כה חשובה.
 
הפתרונות החדשים מבטיחים זמינות מלאה, שרידות, ציות לרגולציות והורדת ה-CAPEX בארגונים ב-70% עם הורדת ה-OPEX ב-56%. הכל בגלל שכל היישומים עוברים לענן.
 
בפעם הראשונה בהיסטוריה קיבלה חברת תוכנה דירוג מוביל מחברת הייעוץ הבינלאומית גרטנר, שהכניסה את VMware ל"ריבוע הקסם" של גרטנר בתחום פתרונות הרשת והתקשורת. הפתרונות הללו של רשת וירטואלית – SDN נמצאים כבר בהתקנות בחברות הגדולות ביותר בעולם.
 
גם מערכות הניהול של המערכות הללו עוברות לענן והכל נעשה אוטומטי, ללא צורך בעבודה ידנית של אנשי ה-IT כמו שהיה עד היום.
 
אנו עוברים לאספקת שירותי ענן במודל בשם ,vCHS שמשמעו: vCloud Hybrid Service. זה הפתרון ההיברידי המלא היחיד שיש בשוק. מרכזי המחשוב, שאנו בנינו בעצמנו ובעזרת השותפים שלנו, מכסים כבר 75% משטח מדינות העולם. אנו ממשיכים את הרחבת ה-Data Centers שלנו כדי לספק שירותי עננים מעורבים ומאובטחים ללקוחות שלנו, בכל פינה בעולם. כל פתרונות Pivotal עובדים מעל ל-vCHS וזה מספק את הפתרון ה-PaaS הראשון היחיד בשוק העולמי.
 
מי שמספק את הפתרון הטוב ביותר ללקוחות, גם טכנולוגית וגם מנקודת הראות של ה-TCO, הוא שינצח. זה מה שקובע מאז ומתמיד בשוק בעולמי. לכן, אנו משלבים היום ידיים כדי לתת את הפתרון הטוב ביותר ללקוחות שלנו. כולנו חברות טכנולוגיה הקרובות ללקוחות ועונות כל הזמן לצרכים של הלקוחות. יש לנו לקוחות רבים משותפים בין החברות. כעת, הם ימצאו פתרון, שמגיע אליהן תחת קורת גג אחת, מה שייתן להן יכולת להגיע מהר יותר להשגת מטרות עסקיות ולחסוך בהוצאות".
 
פול מוריץ, מנכ"ל Pivotal: "החברות הגדולות ביותר בעולם החדש, שבו אנו מצויים, גוגל ופייסבוק, משתמשות בכלים, שפותחו על ידן בבית כדי לענות על האתגרים של מתן שירות לציבור על ידן, שירות ברמה אישית לציבור ענק שנמצא באינטרנט. לארגונים העסקיים לא היו עד היום כלים כאלו, כמו שיש לגוגל ולפייסבוק.
 
כדי להגיע לתובנות משפע המידע הקיים בכל ארגון, יש להשתחרר מהתלות במכונות מבוססות CPU ומהמכונות מבוססות אחסון – Storage. גוגל ופייסבוק מצאו את הדרכים לעשות זאת במרכזי המחשוב האדירים שלהן. אין סיבה שכל ארגון בעולם לא ידע לעשות זאת ויותר טוב.
 
Pivotal קמה פני כשנה ביוזמה של GE יחד עם EMC ו-VMware כדי לתת פתרון נכון לטיפול במידע, באפליקציות ובאנליטיקה של 2 התחומים הללו. הבסיס לעולם החדש בנוי על המערכות החדשות, שניתן למצוא בחברות ענק דוגמת VMware, אמזון, קואליציית Open Stack ועוד.
 
אנו מציעים פתרון שונה לעולם החדש. זה מתחיל ב-Cloud OS מעליו יש את ה-Data Lake ("אגם המידע") ומעליו את ה-Agile Development.
 
השפה החדשה מבוססת על Cloud Foundry, קואליציה הכוללת את כל השחקנים הגדולים בעולם הפיתוח וגם את כל חברות התקשורת הגדולות בעולם. הפתרונות של העולם החדש הם פתרונות פתוחים ורובם גם בקוד פתוח.
 
בנינו חנות יישומים לשירותים של העולם החדש. זה יוצר Ecosystem של שירותים בענן, שניתן להוריד מהחנות. מעל לאגם המידע בנינו סוויטה של מוצרים לביג-דאטה. זה מבוסס על עקרונות ה-Hadoop, HDFS ו-MPP-DB, בנוסף ל-SQL ו-TXN's.
 
בעולם החדש התשלום הוא רק על פי שימוש. המודלים הקודמים של רישיונות עברו מהעולם. מאפריל השנה אנו עובדים רק במודל ה-SaaS כולל בתשלום על התשתיות PaaS.  
 
אנו חברה צעירה הממשיכה לפתח, להשקיע ביצירת תרבות חדשה, שחיה בעולם הביג-דאטה. זה עולם חדש של תוכנה בענן. זו שפה חדשה של מחשוב. ה- Cloud OS חשוב כמו הלינוקס לעולם התוכנה. זה הלינוקס הבא, השפה של עולם הענן.
 
מנהלים צריכים לנוע מהחיפוש והשאלות היכן הענן נמצא, למי הוא שייך וכמה הוא מאובטח. קודם כל מנהל אמור לעסוק בשאלה: מה מטרת הענן והאם אפשר להפיק ממנו איזו תועלת עסקית? האם הענן משרת איזה מטרות ארגוניות? אנו, בכל מקרה מצייתים לכל רגולציה ומספקים מענה אבטחה מהמעלה הראשונה. כך, שזה לא חשוב אם הענן הוא מקומי, בתוך אותה מדינה, או במדינה אחרת, או מבוזר בעולם. זה תלוי ברגולציה ואנו מצייתים לרגולציה. זה לא אמור להעסיק את המנהלים. החברות הכי רגישות בעולם משתמשות בפלטפורמות שלנו, כי הן עונות על כל דרישה מחמירה הקיימת ברגולציה.
 
אנו נמצאים בעידן ה-IoE, השלב הבא של ה-IoT. מה שחשוב זה מה עושים עם המידע המצטבר ואיך שולטים בכל רכיבי הקצה ובמידע, שהם משדרים כל הזמן. בזה אנו מתמודדים ומספקים ערך לארגונים. מידע בלי ערך אין טעם לנתח אותו. מידע אמור להביא תועלת עסקית".
 
ג'ון טוצי, יו"ר ומנכ"ל EMC: "הלקוחות יכולים לבחור כל פריט של פתרון מכל חברה בפדרציה. יש לקוחות, שיעדיפו לקחת הכל בחבילה אחת מול הפדרציה, שתיתן להם מענה שלם במקום אחד. זו החלטת הלקוחות במה הם בוחרים. אנו לא מכתיבים להם ומשאירים להם את חופש הבחירה. זה מה שמייחד את הפדרציה החדשה שהקמנו".
 
ורנון טרנר, סמנכ"ל ואנליסט בכיר, IDC: "לא ראינו מעולם בהיסטוריה של עולם המחשוב, שהשוק נע כל כך מהר. תוך כעשור עלינו ממיליארד מכשירים ל-10 מיליארד מכשירים המחוברים לרשת האינטרנט ועד 2020 נראה מאות מיליארדי מכשירים מחוברים לאינטרנט. זה עולם חדש לגמרי מנקודת מבט מחשובית. לא רק שכל כך הרבה מכשירים מייצרים מידע בכמויות הולכות גדלות, הם גם יוצרים סביבת עבודה שונה. השקעות רבות בכל העולם החלו להיות מופנות לערים חכמות, אנרגיות חכמות, מכוניות חכמות, בתים חכמים, טלוויזיות חכמות וכך הלאה.
 
הפלטפורמה השלישית היא פיתוח, שהגענו אליו בתוך IDC לפני כ-3 שנים, כששאלנו את עצמנו לאן השוק הולך, כשאנו רואים את כל הנעשה סביבנו. ראינו, שהתעשייה שלנו משתנה ודי מהר. על פי התחזיות שלנו. ב-2020 יעבוד שליש מכל העולם העסקי בגישת הפלטפורמה השלישית. זה קצב ההתפתחות של התחום.
 
מדובר בהתפתחות ההורסת מודלים ישנים ומשנה את העולם. ההשקעות בפלטפורמה השלישית תאכלנה את ההשקעות בפלטפורמה השנייה, שמבוססת על תפיסת שרת-לקוח, בקצב של 40% עד 50% לשנה, עד שתחסל כמעט לגמרי תוך כמה שנים, את ההשקעות החדשות בפלטפורמה השנייה. חברות, שתישארנה בפלטפורמה השנייה, הצפי שלהן לגידול בהכנסות יהיה שברי אחוזים לשנה, מול גידול של 2 ספרות של אחוזים לפחות לשנה, בחברות שתהגרנה לפלטפורמה השלישית. זה ברור מה המשמעות הכלכלית של החלטות של מנהלים על הפלטפורמה שבה הם פועלים. מי שיישאר מאחור יפסיד והרבה.
 
יחידות ה-IT, שרגילות להגיב לבקשות במסגרות זמן של שנים, שבועות וימים, אמורות להגיב בפלטפורמה השלישית במונחי זמן של שניות. אפילו לא דקות. זה יכול להיעשות רק במערכות מבוססות תוכנה ובענן. לשם השוק הולך".
 
הכותב הוא אורח EMC בכנס EMC World 2014 בלאס וגאס.
 
בתמונה (מימין): ג'ו טוצי, יו"ר ומנכ"ל EMC, פול מוריץ, מנכ"ל  Pivotal, פט גלסינגר, מנכ"ל VMware, דיויד גולדן, מנכ"ל תשתיות המידע EMC:
 
מנהיגי כנס EMC 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

הכי ניצפים 
חג שמח!!!!

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים של אבי וייס ע"י סרטוני יוטיוב/מצגות ינואר 2022 - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים