Telecom News - כיצד קרס המודל של שת"פ רשתות, תדרים ואנטנות סלולר ולאן זה הולך?

כיצד קרס המודל של שת"פ רשתות, תדרים ואנטנות סלולר ולאן זה הולך?

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> כיצד קרס המודל של שת"פ רשתות, תדרים ואנטנות סלולר ולאן זה הולך?
פרסום ההודעה של יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ איתן כבל, היא מסמר נוסף בארון הקבורה של הפיברוק ששמו: "שת"פ אנטנות" בישראל. המודל של הרגולציה קרס, אבל לא בוטל. במקום שת"פ בין מפעילים חדשים וותיקים נוצר שת"פ בין מפעילים ותיקים. 
מאת: אבי וייס, 2.9.15, 12:18ח"כ איתן כבל

ח"כ איתן כבל (בתמונה), פרסם אמש את ההודעה הבאה לציבור:
"בהמשך לדיון המהיר שקיימה ועדת הכלכלה, ביוזמתה של ח״כ מיכל בירן, ולבקשתה, התקיימה ביום חמישי 27/8/2015 ישיבה בנושא עובדי חברות הסלולר בלשכתו של יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ איתן כבל בתל אביב.
 
בפגישה נכחו: יו"ר ועדת הכנסת ח"כ דוד ביטן, ח"כ מיכל בירן, הממונה על ההגבלים העסקים פרופ' דיוויד גילה, מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר, יו"ר ועד עובדי חברת סלקום מיה יניב, יו"ר ועדת עובדי חברת פלאפון ברק לוי ויועץ שר התקשורת אלחנן שפירא.
 
במהלך הישיבה הבהירו נציגי ועד העובדים של חברות סלקום ופלאפון את חששם הכבד מעתידם של העובדים, לאור כוונת הממשלה להקים תאגיד חדש, על מנת להגביר את התחרות בשוק הסלולר. חשוב לציין, כי כל הנוכחים הביעו תמיכה בעידוד והגברת התחרות בשוק למען הצרכנים.
 
סיכום הישיבה:
 
1. מנכ"ל משרד התקשורת הבהיר כי לא יוקם תאגיד חדש, כל עוד אין עמידה מלאה בתנאים שמופיעים במסמכי המדיניות לרבות הרישיון, וכי נכון לרגע זה אין התקדמות כיוון שאין עמידה בתנאים.
 
2. בנוסף, סוכם כי במידה ויתקבל מידע על ידי מי מהצדדים, כי ישנה התקדמות בנוגע להקמת התאגיד החדש, ו/או התקדמות בנוגע לעמידה בתנאים, יכונס הפורום שוב, בתוך שבעה ימים, על מנת לדון בסוגיית העובדים.
 
ח"כ מיכל בירן: "הצלחנו להציל מאות עובדים מהעסקה קבלנית ועתיד לא בטוח. לאחר מאמצים רבים כינסנו בחדר אחד את כלל הגורמים האמונים על קבלת ההחלטות בשוק הסלולר על מנת להבטיח את עתידם התעסוקתי של העובדים. ההחלטה של משרד התקשורת על הקפאת הקמת התאגיד החדש היא הצעד ההגון והנכון. אני מקווה כי המשרד יעמוד בהבטחתו ואם בעתיד יהיו שחקנים שיעמדו בתנאי הסף, ניפגש ונשב יחדיו בכדי להוציא לפועל פיתרון הוגן וראוי".

ניתוח מצב: בשביל מה נבנה הסדר שת"פ אנטנות?

א. שת"פ אנטנות הוא הסדר רגולטורי ידוע בעולם, שנמצא בתהליכי נסיגה ואף ביטול. אולם, בישראל הוא הומצא לצורך אחד בלבד: לאפשר לגולן טלקום ולמרתון להתחמק מהצורך של בניית רשת סלולרית בדור 4. 

להלן הפסקה המסבירה את זה במסמך המדיניות של שר התקשורת - גלעד ארדן, שהעתיק מסמך, שהכין לו הרן לבאות (שמייד נעסוק בו): "המשרד מעוניין למקסם את מספר רשתות הרדיו העצמאיות שיפעלו בשוק העתידי, ולצורך כך, שיתוף במתכונת MOCN יתאפשר רק במקרים בהם ימצא כי שיתוף זה הינו הכרחי על מנת לשמר מפעילי רט"ן קיימים בשוק העתידי. הווה אומר, שיתוף במתכונת זו לא יאושר לשני מפעילי רט"ן להם רשת רט"ן פרושה במלואה בדור השלישי, ויישקל בחיוב בהתייחס למפעיל חדש לו רשת רט"ן פרושה חלקית בדור השלישי ביחד עם מפעיל ותיק לו רשת פרושה במלואה בדור השלישי". 

במסמך הזה אין כל הסבר פרטני מה זה "מפעיל חדש" ומה זה "מפעיל ותיק". את התרגיל הזה עשו במקום אחר, במסמכי המכרז לדור רביעי עצמו, כשהכניסו את גולן טלקום, הוט מובייל ומרתון, באותה הגדרה של "מפעיל חדש".

איך הוט מובייל זה "מפעיל חדש"? הרי זו חברת מירס (שנולדה ב-1994, די במקביל להולדת סלקום), שרק החליפה את שמה, עם הרכישה שלה ע"י בעלי הוט. שדרוג רשת ורכישת תדרים לא הופכים חברה ותיקה לחברה חדשה, חוץ מאשר כשרוצים לתחמן.

ב. עיקר התחמון מקורו במסמך של הרן לבאות (כאן) שכאמור הועתק מילה במילה ע"י השר. למה הרן לבאות, שאין לו מושג בתדרים ואנטנות, כתב את המסמך הזה ולא סמנכ"ל הספקטרום וניהול התדרים (או אולי המנכ"ל עצמו - אבי ברגר, שהבין היטב בתחום)? את זה כבר הסברתי בעשרות מאמרים. 

המסמך של הרן לבאות היה בנוי על כמה פיקציות ותחמונים, שהתאימו בדיוק לאג'נדה של גלעד ארדן: לחסל את התחרות בסלולר, שיצר קודמו בתפקיד שר התקשורת - משה כחלון (תוך חיסול רשתות האנטנות הסלולריות בישראל, "חלום רטוב" שלו עוד מהזמן שהיה השר להגנת הסביבה):

הפברוק המדהים של משרד התקשורת כלל את הנקודות העיקריות הבאות:

א. בגלל מחסור בתדרים אי אפשר לפרוס יותר מ-3 רשתות תקשורת בישראל. במכרז ל-LTE (דור 4) הוקצו למכירה 38 מגהרץ (X2) בתחום ה-1,800 מגהרץ. זה הכל. זה כמובן בקושי הספיק ל-3 רשתות דור רביעי.

כבר כיום ברור, שיש עודף תדרים לדור רביעי: כל התחום של ה-2,600 מגהרץ, שהתקבל מהצבא וכן עוד 10 מגהרץ, שבידי גולן טלקום ומרתון, שאין להם כל שימוש. זאת, עוד לפני שמחפשים תדרים ל-LTE בתחומים, שמתחת ל-1 ג'יגהרץ, כמקובל באירופה, שעל פיה אנו פועלים בתחום התדרים. 


ב. בגלל ששיתוף אנטנות בדור רביעי - LTE חייב (עפ"י פיברוק משלים) להיות גם בדור שלישי, "מוחלים" על הצורך בפריסת דור שלישי לחברות, שזכו במכרז התדרים הקודם (גולן טלקום והוט מובייל), בתנאי שתשקענה מספיק כסף בתשתית דור רביעי.

ג. בגלל שיש "מחסור בתדרים", ניתן ליצור תחרות על התחום המוקצה במכרז, כולל הכנסת חברה חדשה לגמרי לתחרות, חברה שלא מגיע לה בכלל להשתתף במכרז כזה (מרתון) ובכך יוצרים "לחץ מלאכותי" לרכוש את התדרים מעל למחיר המינימום, שנקבע במכרז: 10 מיליון ש"ח לרצועה של 5 מגהרץ לערוץ (בסיום המכרז יצא ,שהחברות שהתמודדו בו אמורות לשלם פי 3.5 מהמינימום).

ד. בגלל שאין מספיק תדרים, גם לא ניתן יהיה לספק בטווח הזמן הנראה לעין LTE-A. כך ישראל נשארת הרחק מאחור, אחרי כל העולם. 

לא עברו כמה חודשים, וכל מגדל הקלפים הזה התמוטט. הכל הפך לבלון נפוח אחד גדול, בדיוק כמו שניתחנו

משרד התקשורת הישראלי ראוי להירשם ב"ספר השיאים של גינס", על כך שיצר ברגולציה מדהימה 2 מודלים חדשים לגמרי ולא ידועים בעולם של חברות סלולר:
א. חברת סלולר עם לקוחות, עם תדרים אבל בלי אנטנות (גולן טלקום).
ב. חברת סלולר בלי לקוחות, בלי עובדים ובלי אנטנות, אבל עםתדרים (מרתון). 

כך, במקום שת"פים באנטנות בין חברות חדשות לוותיקות, יש לנו כעת 2 הסכמי שת"פ בין חברות ותיקות:

1. שת"פ MOCN שאושר בין 2 חברות ותיקות: פרטנר והוט-מובייל בחברת PHI, שת"פ שכבר רץ ופועל עם 20 מגהרץ ב-LTE. 

2. שת"פ פסיבי בין סלקום לפלאפון שטרם אושר סופית (ואני קראתי לרוה"מ לא לאשר אותו, מטעמים שפורטו כאן וכאן).

דהיינו: 2 החברות הסלולריות "החדשות" (גולן טלקום ומרתון) נתקעו עם תדרים בלי רשת ואנטנות. ההודעה של ח"כ איתן כבל (שעוסק בנושא זה בעקביות), שמובאת כלשונה בתחילת הכתבה, אמורה לסיים את הפרשה הזו. אולם, זה לא כך.

מסמך מדיניות השר, תוצאות מכרז התדרים וכל המסמכים שמסביב - לא בוטלו. פשוט: משרד התקשורת מעדיף כרגע לשבת בצד ולתת ל"כוחות השוק" לעשות את שלהם, בגישה הידועה: "או שהכלב ימות או שהפריץ ימות". 

דהיינו: יש לצפות עוד להפתעות מהכיוון של גולן טלקום ומרתון (שזו אקספון-018, בבעלות חזי בצלאל). הם לא יוותרו כל כך בקלות על המתנות. שקיבלו במכרז התדרים. "יישפך דם" לפני שזה ייפתר.

תרגיל ראשון כבר ראינו מהכיוון של גולן טלקום (תרגיל המכירה שלא הייתה). יהיו עוד תרגילים ויותר מורכבים. כשלא מפיקים לקחים ולא מבטלים מסמכים מפוברקים (כמו אלו של הרן לבאות וגלעד ארדן), כל שוק הסלולר צריך לסבול ולהתפתל

עדכון 3.9.15, 19:30: ועד עובדי פלאפון הבין שהמפגש שמתואר למעלה לא פתר שום בעיה, כפי שניתחנו זאת כאן. לכן, וועד העובדים בפלאפון החליט אמש למממש את סכסוך העבודה עליו הכריז לפני חודש והחל בהשבתת חלק ממחלקות החברה. יו"ר הוועד, ברק לוי, הורה לעובדי המרכז הלוגיסטי באיירפורט סיטי לסיים את עבודתם בשעה 16:00. כמו כן החליט הוועד לא להוציא מהמרכז מכשירים ניידים לאחר תיקון. בנוסף לוי הורה להשבית את אחת ממחלקות שירות הלקוחות בפלאפון. היום (ה') נערך כינוס הסברה בבית פלאפון בגבעתיים בנוכחות מאות עובדי המטה בחברה. בכנס השתתפה גם חברת הכנסת מיכל בירן (המחנה הציוני), המלווה את החברה. הצעדים בהם נוקט הוועד חריפים כיוון שהם פוגעים בשירות שנותנת החברה ללקוחותיה, וממנו למעשה היא מתפרנסת. על פי הוועד, הצעדים באים לאור הוצאת שירותים שביצעה מחלקת הנדסה למיקור חוץ על ידי ההנהלה. כמו כן הוועד מתנגד להכנסת משווקים מורשים, שאינם עובדי החברה, למערך המכירות של החברה. בוועד טוענים כי ההנהלה מציבה בנוסף יעדים לא ריאליים לעובדי מחלקת המכירות בחברה ומוציאה עבודה מהמרכז הלוגיסטי לגורמים פרטיים.

ברק לוי: "הגיע הזמן לעבור מדיבורים למעשים. כבר חודש שאנחנו נתקלים בסחבת מצד הנהלת פלאפון ובחוסר רצון כן ואמיתי לדון בנושאים הבוערים לנו, כמו מיקור-חוץ ותופעת עובדי הקבלן, שרק הולכת ומתרחבת". לדבריו, "הצעד שנקטנו הוא רק יריית הפתיחה. אם נמשיך לקבל תשובות מגומגמות מצד ההנהלה, נשבית בתקופה הקרובה את פעילות החברה בכל הארץ". בהנהלת פלאפון דוחים את הטענות שמעלים העובדים וטוענים כי אין בכוונת החברה לבצע פיטורים. כמו כן נמסר כי ההנהלה מתכוונת לשתף את העובדים בתוכניות שלה, כשהן תהיינה רלוונטיות.

עדכון 6.9.15, 10:00: על פי הודעת בזק לבורסה, בעקבות פניית הנהלת פלאפון לבית הדין לעבודה, הסכימו העובדים והנהלת פלאפון להמשיך במשא ומתן אינטנסיבי בחסות בית הדין וללא נקיטת פעולה על ידי מי מהם. ביום 13.9.15 נקבע מועד לדיווח הצדדים ועיון בית הדין לעבודה. 
LTE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
6.6.24 - Israel Mobile Summit


24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים