Telecom News - מהפכת ה-ERP בענן כבר כאן. מה היא עושה לכל השחקנים הגדולים?

מהפכת ה-ERP בענן כבר כאן. מה היא עושה לכל השחקנים הגדולים?

דף הבית >> שת"פים הסכמים נציגויות >> מהפכת ה-ERP בענן כבר כאן. מה היא עושה לכל השחקנים הגדולים?
מהפכת ה-ERP בענן כבר כאן. מה היא עושה לכל השחקנים הגדולים?
מאת: אבי וייס, 7.3.16, 09:50רומן מיטשל
 
האם אורקל וסאפ (וספקי המערכות מישראל) "פספסו את הרכבת" של פתרוןERP  בענן? זה עוד לא ברור. מה שברור, ש-NetSuite כבר כאן עם פתרון ERP מלא בענן ועם הצלחה עולמית מדהימה, שמגיעה כעת לישראל. מהפכה בהתהוותה.
 
"אנו מאמינים ורואים, ש-NetSuite עושה בעולם ותעשה גם בארץ את אותה המהפכה, שסיילפורס עשתה, אבל בתחום ה-ERP", מתאר רומן מיטשל, מנהל חטיבת One1up, קבוצת One1. "מהפכת הענן כבר כאן ואי אפשר לעצור אותה בשום תרגיל. יש לקוחות שלוקח להם יותר זמן לאמץ ענן, אבל 'הענן האמיתי' יהיה בסוף אצל כולם".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם רומן מיטשל (בתמונה), כדי לשמוע על מימוש הרעיון שלERP  בענן, מה זה עושה לשוק ה-ERP ולאן השוק הזה, שנשלט עד היום ע"י שחקנים מוכרים וגדולים, הולך מכאן והלאה. חשיפה של מהפכה בהתהוות.
 
שאלה: מהיכן צמח הרעיון של ERP בענן אצלכם?
רומן מיטשל: "אני קרוב ל-10 שנים ב-One1, רוב הזמן כסמנכ"ל מכירות ולפני כ-3 שנים התמניתי למנהל חטיבת One1up, עם דגש על תחום האפליקציות של אורקל. אני מדווח לשי אוזן, מנכ"ל One1. אנו אינטגרטור מס' 1 בישראל בתחום האפליקציות של אורקל.
 
לאחרונה, באופן רשמי מ-1.1.16, לאחר בחינה, שנמשכה כשנה של מוצרים וטכנולוגיות בענן, בדגש על חברת NetSuite, שהיא חברה אמריקאית ענקית, ולאחר מפגשים עם הנהלת החברה ובחינה שלהם אותנו, החלטנו ללכת על הכיוון החדש של ERP בענן - איתם.
 
יש ל-NetSuite כ-30 אלף לקוחות ברחבי העולם וצמיחה מהירה ביותר כל שנה בפעילות שלה והתאים לה להיכנס לישראל דרכנו, כאינטגרטור שהוא כרגע הגדול ביותר אצלם ב-EMEA".
 
שאלה: למהERP  בענן?
תשובה: "העולם הולך לענן. הכל הולך לענן. גם תשתיות וגם כל מערכות ה-IT, התקשורת וכמובן האפליקציות. צריך להיות עיוור לא לראות את המהלך והכיוון הזה.
 
המהלך של NetSuite מאוד דומה ואפילו מקביל למהלך של סיילפורס בעולם ה-CRM.
 
NetSuite מצוייה בשוק העולמי כבר 14 שנה עם מוצרים שנכתבו לענן. היא לא עשתה הסבה לענן. היא נולדה בענן. זה יצר זעזוע חזק בשוק העולמי וכעת אנו מביאים זאת לישראל".  
 
שאלה: רבים טוענים, שהם בענן. איך מבחינים בשירות, שהוא "ענן אמיתי"?
תשובה: "ראשית, ענן אמיתי מבוסס קודם כל על Pure Multi-Tenant. שנית, השירות והתשלום של הלקוחות הם בגישת ה-SaaS. הבסיס לענן זו הווירטואליזציה המלאה.
 
מה שלא עונה להגדרות הבסיסיות הללו, זה לא ענן. קל להטעות את מי שלא בקי בנושא.
 
חייבים להבהיר, שענן זה לא Hosting. זה הבדל של 'שמיים וארץ'. אין להאמין למי שטוענים, שהם בענן ולמעשה מספקים Hosting. זה ממש לא נכון ואי אפשר לשדרג Hosting ולהפוך זאת לענן. זה דבר אחר לגמרי. העברת תוכנה מקומית לשרת של מישהו אחר - זה רק Hosting, זה לא ענן".
 
שאלה: מה קורה עם שירותי ה-ERP של אורקל וסאפ בעניין זה?
תשובה: "כרגע אין להם שירות ענן. זה יהיה, כי הם עובדים על זה במרץ. כשזה יהיה, ניישם גם את הענן של אורקל או סאפ ללקוחות שלנו, שיבקשו זאת. אולם, בינתיים אין שירות כזה בענן, שזמין ללקוחות. כך, שזו שאלה תיאורטית.
 
אי אפשר בהבל פה להעבירERP  לענן. זה דורש השקעת משאבים עצומה וגם לוקליזציה של הפתרון. זה לא דבר פשוט. בנוסף, צריך להקים Data Centers, שיתאימו לשירותיERP  בענן. זה לא קורה מהיום למחר.
 
מול המצב הזה, יש ל-NetSuite מוצר עובד בענן עם ניסיון גלובלי, ביצועים מהירים ורמת יכולות וביצועים כמו שאנו מכירים היום בענן של סיילספורס".  
 
שאלה: מה קורה עם ספקי ה-ERP הישראליים?
תשובה: "הם רחוקים מאוד מהענן ובספק אם יגיעו לענן. זו השקעה כבדה מדי לשחקנים מקומיים. אני עדיין לא רואה את זה מתקדם אצלם לכיוון הענן".
 
שאלה: איפה הענן של NetSuite?
תשובה: "הענן שוכן בארה"ב ובאירופה. יש 2 אתרים בארה"ב ו-2 אתרים באירופה: בלוקסמבורג ובאירלנד. החברה מבטיחה זמינות של 5 תשיעיות ומהניסיון, שהלקוחות הרבים שלהם צברו, האמינות הזו נשמרת, לא פחות ואולי אף יותר מהאמינות הקיימת בפתרונות, שאינם בענן".
 
שאלה: לאיזה שווקים אתם מכוונים את הפתרון בענן?
תשובה: "בעולם, מכוונת NetSuite את עצמה בעיקר ל-12 ורטיקלים, עם דגש רב לחברות ההייטק. זה כולל את כל מגוון החברות: לתוכנה, לחומרה, לשירותים ולכל מגוון הפתרונות.
 
חברות רב לאומיות רואות ב-ERP יתרון עצום, כי אין צורך בהתקנות מקומיות והפתרון עובד וזמין בכל מקום, גם במובייל. בקרוב המערכת תתמוך גם בעברית.
 
שווקים נוספים, שלוקחים את הפתרון הזה: חברות ייצור, חברות הפצה, חברות שיווק, חברות ייבוא וייצוא. יש גם שוק של עמותות ויש לחברת NetSuite מסלול מיוחד לעמותות בחינם או בהנחה ניכרת.
 
מה שמייחד את הפתרון של NetSuite הוא, שהפתרון שלה מכיל המון אלמנטים חשובים מעבר ל-ERP, אלמנטים מאוד חיוניים לכל ארגון מודרני ובראש מצויים ה- CRMוהמסחר האלקטרוני. יש במערכת מנוע סחר אלקטרוני B2B המעביר את כל המסחר האלקטרוני העסקי לענן. זו מהפכה לארגונים רבים המנהלים מסחר בתחום ה-B2B.
 
ממה שאנו רואים, הוורטיקל הכי חזק לפתרונות NetSuite אלו חברות ההייטק, כולל חברות למסחר אלקטרוני, במיוחד חברות הקשורות עם שוקי חוץ. חברות ההייטק בעולם כמו גם בישראל, לא רוצות לשמוע על פתרונות On-Premise. הן רוצות ענן ורק ענן. בנוסף, ראינו שבכמעט כל חברות ההייטק הללו, יש כבר פתרון סיילספורס בענן. לכן, הן כבר רגילות למודל ה-SaaS ורוצות לקבל ERP במודל SaaS.
 
היתרון בגישת הענן, במיוחד למי שכבר עובד בסיילספורס: הוא שלא צריך ללמוד כמעט איך להפעיל את המערכת. זה קל להטמיע אותה ולתפעל אותה בחברות הייטק. לעניות דעתי, זה העתיד.
 
כשאני מגיע למנכ"לים ולמנמ"רים אני אומר להם: אם כבר העברתם את מערכות האופיס שלכם לענן ואת הבילינג שלכם לענן, הגיע הזמן להעביר את ה-ERP שלכם לענן. זה די משכנע, כי הם מבינים את היתרונות של המעבר לענן, מכל ההיבטים, גם הכלכליים".
 
שאלה: מה יש במערכת, שאתה מספק ללקוחות שלך?
תשובה: "הכל. כל המודולים הלוגיסטיים והפיננסיים ובנוסף מודולים של CRM מובנה ו-E-Commerce מובנה. בנוסף, יש מסביב אקוסיסטם שלם של תוכנות, שפותחו ע"י צד ג' וניתן להוריד אותן מהחנות של NetSuite. זה עובד בדיוק כמו כל חנות אפליקציות, שאנו מכירים מעולם הסלולר. זו מהפכה, שאין לשום מתחרה מוכר בעולם ה-ERP.
 
בישראל, המנהלים עדיין לא מכירים את המותג NetSuite ואת הרעיון של ERP בענן. מהניסיון שלי, לא מספיק להעלות פורטל. ברור, שהשם שלנו כ-One1 הוא מקדם מכירות ונותנים בנו אמון. אנו נפגשים עם הלקוחות פנים אל פנים, כדי ליצור את התהודה המתאימה בשוק למעבר לענן".
 
שאלה: אם הלקוחות יכולים לקנות את כל המודולים של ה-ERP בפורטל בענן, למה הם בכלל צריכים אותך?
תשובה: "יישום ERP דורש התקנות והתאמות. זו לא מערכת קלה וזה לא מוצר מדף פשוט. זה פרויקט ואנו מומחים לפרויקטים. אנו מביאים את הפתרון ללקוח כפרויקט מהיר, יעיל ותכליתי. זה המתכון ליישום מוצלח של הפתרון. זה לא ניתן לעשות לבד.
 
אנו מלווים את הלקוח עד שהפרויקט עולה לאוויר ורץ ללא תקלות, לפי הצרכים של הלקוח. בהמשך, כל הזמן הצרכים של הלקוח משתנים ומתעדכנים. ראינו, שלקוח, שהטמיע ERP, מהר מאוד מבקש להתקין אצלו גם מסחר אלקטרוני, או CRM, או תחומי פעילות נוספים. לכן, הלקוחות מבקשים אינטגרטור אמין, שילווה אותם בכל הדרך ויבצע לוקליזציה עבור הצרכים המקומיים.
 
אני מאמין, שאנו עומדים בפני שוק גדול בישראל, שיצמח במהירות. גם סיילספורס התחילה בצורה כזו והגיעה לכמעט אלפיים לקוחות בישראל. ההצלחה הראשונה של סיילספורס הייתה בחברות ההייטק. לכן, אנו הולכים באותה דרך. כרגע אנו מרוכזים בעולם ה-SMB וה-SME, כי הרעיון של ERP בענן מהר מאוד תופס בחברות ההייטק הבינוניות עד הגדולות. בהמשך נתרחב לשאר פלחי השוק".
 
שאלה: מה הלאה?
תשובה: "היתרון שלנו הוא, שאנו פועלים בענן. לכן, אנו יכולים לשלב את הכוחות עם פתרונות סיילספורס, כי זה הולך ביחד. אנו יודעים לספק אינטגרציה בין כל המערכות ויכולים להצביע על כיווני ההתפתחות הללו בפני הלקוחות. אנו יוצרים מהפכה בשוק ואנו כבר בתוך המהפכה הזו.
 
יש לנו בי"ס למקצועות אורקל. לאור השינוי, ב-1.5.16 נפתח מחזור ראשון להכשרת אנשי מקצוע בתחום פתרונות NetSuite. בהתחלה זה יכלול 6 מפגשים בשעות הערב.
 
כך, נכשיר עוד עובדים משלנו וגם את הלקוחות. מה שאנו יודעים לעשות טוב אצלנו, נעשה גם אצל הלקוחות. ביצוע פרויקט של ERP בענן זה פרויקט, שנעשה לפי המתודולוגיה שלנו עם 8 שלבים מאוד מובנים המבוססים על הניסיון הרב שלנו".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
רומן מיטשל: "החלום שלי לבנות אקוסיסטם בישראל סביב פתרונות NetSuite בענן. אני מאמין, שנוכל למצב את One1up כאינטגרטור מוביל של ERP בענן, כמו שאנו מובילים ב-,ERP שאינו בענן.
 
עד היום, לא היה בשוק הישראלי פתרון של ERP בענן. רבים דיברו על זה והספקים הגדולים עובדים על זה. אבל פתרון זמין בענן – עדיין אין להם. כשיהיה לגדולים פתרון בענן, ניישם זאת. אבל כרגע, אנו באים עם פתרון עובד וזמין וברמה מצוינת בענן, ואני מאמין, שנוכל לבנות סביב הפתרון הזה אקוסיסטם שלם של אפליקציות, גם מקומיות, לטובת צרכי השוק הישראלי".
 
הכל בענן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים