Telecom News - הפתעה: ספק שירותי ענן ציבורי חדש כבר כאן ורוצה לערער על שליטת אמזון

הפתעה: ספק שירותי ענן ציבורי חדש כבר כאן ורוצה לערער על שליטת אמזון

דף הבית >> שירותי עננים ואחסון מידע >> הפתעה: ספק שירותי ענן ציבורי חדש כבר כאן ורוצה לערער על שליטת אמזון
הפתעה: ספק שירותי ענן ציבורי חדש כבר כאן ורוצה לערער על שליטת אמזון
מאת: אבי וייס, 8.5.16, 13:50סיימון וולש
 
הסטארטאפ ,Virtustream שנרכש ע"י EMC, הופך להיות מרכז פעילות חשוב ומבטיח במודל העתידי של Dell Technologies. חשיפת הטכנולוגיה ושירות הענן הראשון, שמציע לארגונים ולעסקים גם בישראל, פתרון ענן IaaS מלא ומאובטח.
 
"אנו נהיה שותפים של ההצלחה העסקית של הארגונים והעסקים בישראל, בהתאם לאפליקציות, שמשרתות אותם להשגת מטרותיהם, בניגוד לאמזון, שלא יודעת מה מביא להצלחת הארגון", מתאר סיימון וולש (Simon Walsh), מנכ"ל EMEA, Virtustream. "בניגוד למתחרים, אנו מספקים שירות מלא של ענן פרטי בתוך ענן ציבורי, עם רמת שרידות, ציות לרגולציה ואבטחה של הקצה העליון".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם סיימון וולש (בתמונה), במסגרת כנס EMC World 2016 כדי לשמוע על מימוש הרעיון של תשתיות ענן כשירות: Cloud Infrastructure-as-a-Service  - IaaS.
 
Virtustream היא חברת הזנק אמריקאית, שנולדה ב-2009 וכיום היא חלק מקבוצת EMC (נרכשה ע"י EMC תמורת 1.2 מיליארד דולרים, במאי 2015).
 
החברה תשמור על שמה ומעמדה העצמאי בקבוצה, גם אחרי המיזוג בתוך קבוצת Dell Technologies, כפי שחשפנו בריאיון הקודם, שקיימנו עם סיימון וולש בעת ביקורו בישראל בנובמבר 2015.
 
5 הזרועות של קבוצת Dell Technologies אחרי אישור סופי של המיזוג תהיינה: Dell Computers, Dell EMC Enterprise Group, VMware, פיבוטל (Pivotal) ו-Virtustream. זאת, בגלל החשיבות שמייקל דל מייחס לשירותי הענן החדשים הללו.
 
המייסד, היו"ר והמנכ"ל של Virtustreamרודני רוג'רס (Rodney J. Rogersרודני רוג'רסבתמונה משמאל) ממשיך בתפקידו.
 
חברת Virtustream מציגה גישה שונה לגמרי מהמוכר לנו בתחום שירותי הענן והיא כבר בנתה 8 Data Centers ברחבי העולם, באמצעותם היא מספקת את שירותי ה-IaaS שלה, לרבות שילוב מלא ושקוף של שירותי ענן שלה במערכות SAP (כולל SAP HANA) וכמובן משולב עם כל מערכות VMware ושאר המערכות של החברות בקבוצת EMC. זאת, על בסיס תשתיות החומרה והתוכנה שלVCE  שהן: The Converged Platforms division of EMC.
 
החברה טוענת, שהיא פתרה את בעיית אי היעילות של שימוש ב-VM, מה שיש בכל שירות ענן, והפתרון הזה מספק יתרונות בכל תחום, החל מצריכת האנרגיה ב-VMs המופעלים בענן, דרך שירותי האחסון בענן (SDS = Software Defined Storage), שירותי האפליקציות בענן וכלה בעלות השימוש ללקוחות. כך, Virtustream יכולה לספק שירותי ענן פרטי עם כל רמות האבטחה והציות לרגולציות הנדרשות, בתוך ענן ציבורי שהיא מפעילה.
 
לדברי Virtustream, היא מבצעת אופטימיזציה של כל האפליקציות הרצות בענן ולכן משיגה יעילות, שאין בכל ענן מתחרה אחר, ולכן היא יכולה להציג SLA לאפליקציות (מה שאין בשום שירות מתחרה) ברמה של 13 תשיעיות (!), לרבות SLA על השיהוי – Latency של האפליקציות, מה שאין בשום שירות ענן ציבורי מתחרה.
 
שאלה: בנובמבר 2015 פגשתי אותך בת"א והיית סמנכ"ל תפעול(COO)  EMC של לאזור EMEA. כעת אתה ב-Virtustream. למה?
סיימון וולש: "ההיסטוריה האישית שלי היא בעיקר בעולם שירותי הענן ולכן הגעתי עד לתפקיד של COO ב-EMC לאזור EMEA. הייתי בר מזל, אולי בגלל העבודה הקשה שלי, כאשר הנהלת החברה ביקשה ממני להיות המנכ"ל של שלוחת EMEA של Virtustream. הסכמתי בשמחה להצעה הזו.  
 
כך, יש לי את ההזדמנות להוכיח את עצמי, גם במבנה העתידי החדש של הקבוצה, ולהציג לציבור הלקוחות הקיימים והעתידיים של קבוצת Dell Technologies, שיש לקבוצה שירותי ענן משל עצמה, שניצבים במרכז הפעילות של הקבוצה, ולא צריך ללכת ולחפש ספק שירותי ענן אחר.
 
הכוונה שלנו היא לפרוס 23 עננים ב-Data Canters ברחבי העולם ואנו כבר בתוך המהלך הזה. יש לנו (או שאנו ממש עומדים בפני סיום התקנות) כבר כמה Data Centers לאספקת שירותי ענן באזור EMEA במדינות הבאות: גרמניה, בריטניה, צרפת והולנד. ניתן לקבל שירותי ענן מהמרכזים הללו ע"י ארגונים ועסקים בכל אזור EMEA. אנו נמצאים כעת בתנופת התרחבות ובניית מרכזי עננים ונמשיך ונבנה בהתאם לביקושים, שיהיו באזור EMEA".
 
שאלה: מה המסר שלך לשוק הישראלי?
תשובה: "אני מכיר היטב את החדשנות הקיימת בשוק הישראלי, כי ביקרתי ההרבה פעמים בישראל במסגרת תפקידי הקודם. אני מכיר גם את הפיתוחים, שנעשו בישראל, למשל ב'מרכז המצוינות' של EMC ובשאר מרכזי המו"פ שלנו בישראל, פיתוחים המשתלבים וישתלבו במה שאנו מספקים לשוק.
 
מה שאני אומר למנהלים: אם אתם רוצים להרחיב את ה-Data Center שלכם, להגר לענן, או להרחיב שירותי ענן, תביטו ותבחנו מה יש לנו להציע. זה שונה מכל מה שאתם מכירים בעננים הציבוריים המתחרים דוגמת אמזון וגוגל, כי זה משהו לגמרי אחר ברמה אחרת. זה שירות, שדואג קודם כל לאפליקציות שלכם, לביצועים של האפליקציות שלכם, לשקט הנפשי שלכם ולכיס שלכם".  
 
שאלה: מתי יהיה לכם ענן שישכון פיזית בישראל?
תשובה: "אם יהיה מספיק ביקוש, אנו נבנה גם Data Center מקומי בישראל. כבר כעת, בדיוק כמו כל שירותי העננים הציבוריים הגדולים בעולם, ניתן לקבל את השירות שלנו מהמרכזים שלנו באירופה, או בכל מקום אחר בעולם, לפי צרכי הלקוח. גם לאמזון ולגוגל אין ענן פיזי בישראל".
 
שאלה: למה שארגונים בישראל בכלל יסתכלו על השירות החדש שלכם?
תשובה: "אנו מספקים SLA לא רק לשירותי הענן, כמו שכל המתחרים מספקים, אלא גם לאפליקציות. לאחרים אין דבר כזה. בכלל לא אכפת להם מהאפליקציות של הארגון והם לא רואים את האפליקציות.
 
בנוסף, המערכת שלנו שונה בתחום התמחור. הלקוחות משלמים רק על פי צריכה בפועל. המדידה שלנו שונה לחלוטין ממה שאתה מכיר משירותי ענן ציבוריים. אנו מודדים את הצריכה ביחידה הנקראת מיקרו-VM, שזה מושג המשלב את הכל: זיכרון, מעבד ו-IO. זו יחידת מדידה, שנמדדת כל 5 דקות. כך, שאפשר לקבוע במדויק את הצריכה של המשאבים ע"י הארגון וזה מביא לחיסכון כלכלי אדיר, בהשוואה לכל שירות מתחרה.
 
הלקוח אצלנו לא צריך לבצע מאומה, כי המערכות כולן אוטומטיות ומתאימות את הביקושים לצריכה לפי העומס של האפליקציות של הלקוח".  
 
שאלה: גם אמזון טוענת שהיא מחייבת רק לפי צריכה. מה היתרונות שלכם מול אמזון?
תשובה: "מלבד שיטת המדידה שהיא שונה, עיקר ההבדל הוא, שאנו מספקים ללקוח SLA ברמת האפליקציה. אנו בודקים כל אפליקציה ומתאימים את הביצועים שלה לפי ה-Latency, שאנו מודדים כל הזמן, מה שמשפיע חזק על חווית השימוש באפליקציה בארגון. לא תמצא בכלל דברים כאלה באמזון. שם לא יודעים איזה אפליקציות אתה מריץ ומה הצרכים של כל אפליקציה שיש לך ומה החשיבות של האפליקציה לעסק שלך וליכולת ההצלחה שלך.
 
בנוסף, אנו מספקים אוטומציה של ביצועי אפליקציות. זו מערכת ניהול מתקדמת, שאין אצל המתחרים שלנו, שמנהלת כל Process של האפליקציה, כדי להשיג מקסימום יעילות.
 
המתחרים שלנו מספקים SaaS ואנו מספקים IaaS, זה ממש לא אותו דבר.
 
מכאן, שאנו עושים 3 דברים מרכזיים בצורה שונה:
א. מבטיחים את הביצועים של כל אפליקציה.
ב. מריצים את הכל בצורה אוטומטית, כדי למנוע כל שיהוי ונפילות.
ג. מזהים עומסים ומווסתים את הצריכה. כך, שהלקוח משלם רק על מה שהוא השתמש בפועל, ביישומים שהוא השתמש בהם".
 
שאלה: האם אתם מספקים ללקוחות את האפליקציות בענן, או שהם מפעילים את האפליקציות, שכבר יש להם, ומעבירים אותם לענן שלכם?
תשובה: "גם וגם, זה תלוי בלקוחות. אנו יכולים להריץ את האפליקציות של הארגון מאצלו, או לספק לו את האפליקציות מהענן שלנו כדי שהארגון ישתמש בהן בענן שלנו. זה תלוי ברצון ובצרכים של הלקוחות.
 
מי שמעוניין, שאנו נספק לו את האפליקציות, או אפילו אפליקציה בודדת, אנו מציעים לו לבחון את שירות התוכנה של פיבוטל, או את שירותי Cloud Foundry של הקבוצה. כך, שיש לו גמישות מלאה באיזה אופן ליישם את האפליקציה".
 
שאלה: האם יש לכם כבר סניף בישראל?
תשובה: "באזור EMEA אנו בתהליכי גידול. יש לנו כבר כ-300 איש, עם המשך הגידול, תוך תמיכה מלאה לפי הצורך מהמטה של החברה בארה"ב וממרכזי הפיתוח שלנו. אנו כעת בשלבי תכנון לבנייה של הצוות, שיהיה לנו בישראל, בהתאם להתפתחות בביקושים בישראל. כרגע אנו נמכרים כחלק מהפלטפורמות של EMC בישראל, בערוצי המכירה של EMC".
 
שאלה: איך אתם מניעים אפליקציות מענן פרטי לתוך ענן ציבורי?
תשובה: "יש לנו מגוון שיטות, זה גם תלוי בקונפיגורציות הקיימות כבר אצל הלקוח. מה שאנו ממליצים, זה להשתמש במערכות NSX של VMware, שהן הפתרון הטוב ביותר, שאנו מכירים בשוק, להניע אפליקציות מענן פרטי לענן ציבורי, תוך שמירה מלאה על כל רמות האבטחה, השרידות והרגולציה החלות על המידע הזה.
 
אנו בעצמנו משתמשים במערכות שלנו ב-NSX. הלקוח מקבל קו תקשורת מסוג VPN בין הארגון לבין הענן שלנו והמידע עובר מוצפן על הקישור הזה".
 
שאלה: מה רמת השרידות של ה-Data Centers שבניתם?
תשובה: "את כל ה-Data Centers אנו בונים לפי תקני ,Tier 3 שהם הקצה העליון ורוב הלקוחות הארגוניים הכבדים שלנו ברחבי אירופה מסתפקים ברמת Tier 3.
 
אם הלקוחות מעוניינים ברמה יותר גבוהה, יש לנו Data Centers בארה"ב, שהם עונים על דרישות הממשל האמריקאי וקיבלנו הסמכות הכי מחמירות של הממשל האמריקאי. אם יהיה לזה ביקוש, נספק גם רמה כזו באירופה, לפי דרישות ממשלתיות רגולטוריות אירופאיות.
 
כל ה-Data Centers שלנו נבנו על עיקרון הכפילות. הכל כפול, כדי לעמוד בפני כל נפילה".
 
שאלה: מהם הפיתוחים החדשים שלכם?
תשובה: "הכרזנו בשבוע החולף כמה הכרזות משמעותיות הממצבות אותנו כמספקי שירותי ענן בכל התצורות.
 
בקצרה, מבלי להיכנס לכל הפרטים הטכניים של ההצהרות החדשות (מפורט כאן - למתעניינים): אנו מסוגלים לספק כיום כל תצורה שיש בעולם לכל ארגון ואפילו התצורות הכי מורכבות. דהיינו: כל תצורה של שילובי ענן פרטי בענן ציבורי ולהיפך וכל תצורה של ענן היברידי. זה כולל שירותי ענן לאחסון, שירותי ענן לאפליקציות ושירותי ענן לעיבודים (בעיקר למפתחים). כך, שאנו מספקים את כל היכולות, שנתקלנו בהן אי פעם אצל לקוחות שלנו.
 
אני גאה בצוותי הפיתוח שלנו, שעמלו על הפתרונות הללו. תחשוב על כך, שנירכשנו ע"י EMC רק לפני 10 חודשים, ובחודשים הללו עמדנו במשימה, שהציבה לנו EMC: לתת פתרונות ענן בכל תצורה לכל אפליקציה לכל ארגון על פני כדור הארץ.
 
הצלחנו להגיע לתוצאה הזו בזכות זה, שאנו פועלים על בסיס עקרונות ה-SDN. הצלחנו גם לספק מענה לכל צרכי הגיבוי והשרידות ע"י הרצת רפליקציות לכל דבר ואנו מבזרים את המידע ואת העיבודים בכל מקום על פני כדור הארץ לפי הצרכים של הלקוחות שלנו.
 
בניגוד לאמזון, שאצלה אתה לא יכול לדעת היכן בדיוק נמצא המידע שלך, אצלנו הכל בשליטת הלקוחות. אנו מבצעים ביזור של המידע רק לפי המיקום של הלקוחות ותצורת השימוש שלהם במידע".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
סיימון וולש: "אני מאוד בטוח, שהמיזוג עם דל יביא לנו תועלת ויכולת להגיע לשווקים חדשים וללקוחות חדשים. אני חולם, שנהיה הבחירה דה-פקטו של הלקוחות הארגוניים בכל המגזרים בכל EMEA, לשירותי ענן ציבוריים.
 
אנו הצלחנו להסיט את הגישה של ענן ציבורי שהיה למעשה רק מענה לעומסים בארגונים, בעיקר לעומסים בפיתוח, לענן ציבורי המספק ערך עסקי לארגונים, כי הוא רואה את האפליקציות של הארגון ומטפל בהם.
 
אנו מביאים לשוק טכנולוגיה ושירות, שמביאים ערך ממשי לארגונים, מה שלא היה עד היום.
 
Virtustream הוא שירות ענן יחסית צעיר בשוק, אבל מספק שירות חסין ביותר עם מחיר תחרותי, מה שמספק יתרונות לכל ארגון. אני מאמין, שארגונים ידעו להעריך את היכולות הללו כשהם באים לבחור את ספק שירותי הענן שלהם".
אבטחת ענן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים