Telecom News - הניתוח להפרדת ביבי נתניהו משאול אלוביץ' (בזק) יוביל להמשך השקיעה בשוק

הניתוח להפרדת ביבי נתניהו משאול אלוביץ' (בזק) יוביל להמשך השקיעה בשוק

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> הניתוח להפרדת ביבי נתניהו משאול אלוביץ' (בזק) יוביל להמשך השקיעה בשוק
הניתוח הכירורגי הזה ייכשל, בדיוק כמו שנכשל כישלון חרוץ הניתוח (שבוצע פעמיים) להפרדת משה כחלון מאחותו (עמליה זרקא) בהוט. הגבלות על פוליטיקאים לא יוצרת יושרה וטוהר מידות בשירות הציבורי ברמות הגבוהות ביותר, אלא יוצרת "תרגילי עקיפה" חדשים והרבה יותר מתוחכמים. מי שמשלם את המחיר בשוק התקשורת זה כלל עם ישראל, שימשיך להיתקע עם תקשורת ורגולציה השוקעים והולכים היישר לתהום. 
מאת: אבי וייס, 15.6.16, 19:30ביבי נתניהו

עמדה: אלה שהובילו את המהלך, שבו היועמ"ש אסר על רוה"מ ושר התקשורת ביבי נתניהו (בתמונה) לעסוק בענייני הרגולציה של קבוצת בזק, בגלל ההיכרות האישית שלו עם שאול אלוביץ' הבעלים של בזק (כלומר, לא לעסוק ברוב מוחלט של ההחלטות, שיש לקבל בשוק התקשורת הישראלי. המסמך המלא של ההחלטה מצוי כאן), ודחף להעביר את הסמכות לקבלת ההחלטות אולי לשר יריב לוין, עשו רק נזק לעם ישראל בכלל ולשוק התקשורת בפרט

אנשים נאיבים חושבים, שבדרך כזו (באמצעות הגבלות משפטיות), לפתע הפוליטיקאים הקיימים בישראל יהפכו ל"צדיקי הדור". הם טועים ומטעים. אין דבר כזה. התרומה היחידה שלהם היא לא לטוהר המידות בשירות הציבורי, אלא לנפילה החופשית לתהום של שוק התקשורת הישראלי.
 
במציאות, שאני מכיר היטב, על שר התקשורת משה כחלון הוטלו (ופעמיים) מגבלות של היועמ"ש לא לקבל החלטות בענייני הוט, בגלל שאחותו (עמליה זרקא) הייתה ועודנה סמנכ"לית בכירה בהוט. זה קשר אישי הרבה יותר הדוק, מחברות סמלית ולא קרובה בין ביבי נתניהו לשאול אלרוביץ'. אולם, אלה, שדחפו בזמנו לניתוח הכירורגי הזה, של הפרדה בין האח והאחות, לא בדקו מה קרה אחרי הניתוח

ובכן, הניתוחים הללו תמיד נכשלים. העיתונות הישראלית היא קצרת רוח וברובה גם לא מקצועית, ולכן בכלל לא נבדק על ידה מה שיצא מהניתוח הזה: הוט הרוויחה בגדול, בקדנציה של משה כחלון. כל הפרטים מצויים בהרחבה כאן וכאן.

אנשים לא מעוניינים לשמוע את הפרטים הללו, שמצביעים חד-משמעית, שהניתוח הזה (בין משה כחלון ואחותו) נכשל כשלון חרוץ. אני גם סיכמתי את הרווח הזה: כל אחת מההחלטות של משה כחלון בענייני הוט, שכביכול היה אסור לו לעסוק בהם, "תרמו" להוט בין עשרות ומאות מיליוני ₪ להחלטה, ועד מיליארדי ₪.

הנזק, שמשה כחלון יצר בשוק התקשורת, היה פשוט אדיר ממדים. הכל תודות לכמה אנשים הזויים, שחשבו ועדיין חושבים, שהם יכולים לבצע "ניתוח מצפון ומוסר ציבורי"בכפייה אצל נבחרי ציבור בישראל. 

כש
גלעד ארדן נכנס לתפקיד שר התקשורת הבא, הוא החליט "לכסח" את כל ההחלטות קודמו (משה כחלון). בדיוק כמו כל שרי התקשורת הוא סרב להקשיב לציבור, ולכן יצר (ביחד עם יד ימינו, אבי ברגר) נזקים לא פחות גדולים לשוק התקשורת. אצלו, אגב, סלקום הייתה הפייבוריטית, בלי כל קשר משפחתי ברור... 

הנושא של "קשרי הון שלטון" הוא כל כך בסיסי בישראל, ששום ניתוח כירורגי - משפטי לא יכול להצליח.

במציאות, "קליקת הפרקליטים" והמעגלים התומכים בהם (קליקה מגוונת שאין לה אינטרסים משותפים מיוחדים, מלבד אינטרס אחד: "לשמור על התחת אחד לשני"), ממציאים כל פעם תרגילים משפטיים מתוחכמים יותר, כדי להשיג את יעדם. כך, תהליכים נמשכים שנים במקום שיימשכו חודשים וכך שוק התקשורת פשוט ממשיך לשקוע

מדינת ישראל הידרדרה תוך שנה ממקום 19 בממוצע למקום 38 בהשוואה עולמית של הפס הרחב הקווי ולמקום 58 בפס הרחב הסלולרי. אלה הנתונים של האו"ם (ITU) לסיכום 2015 בתקשורת. במדדים אחרים מצבנו נהיה רע יותר (למשל בתחום IPv6 וגם בתחום ה-IoT אנו כמעט במקום אחרון בעולם) ומקומנו בכל תחום בעולם התקשורת ממשיך להידרדר במהירות גם ב-2016. 

אך לפני יומיים חשפתי כאן, איך התהליכים הללו מתבצעים הלכה למעשה, בחשיפת מסמכים מקוריים בתחום "תפירת מכרזים" בין שר התקשורת לאלה המבצעים זאת בפועל. בגלל שהעניין נהיה כל כך רגיש, "קליקת הפרקליטים" המציאה פטנטים חדשים, למשל, בנש"מ (נציבות שירות המדינה), איך "לתפור מכרזים" "בלי שנרגיש". אלה 2 המקרים הטריים ביותר שחשפתי: 
  • מינוי עו"ד ליאת גלזר לתפקיד היועמ"ש של המשרד לנושאים אסטרטגיים והסברה, בראשות השר לבט"פ גלעד ארדן..
  • מינויים מוזרים במועצת הכבלים והלוויין בראשות ד"ר יפעת בן-חי שגב. זה כולל גם את המינוי של שמילה מימון ותמי לשם כחברי מועצה, דבר תמוה ביותר בהיותם ב"ניגוד עניינים" בולט. 
נש"מ מצאו פטנט כדי שלא נדע איך זה "מבושל": מינוי "ועדת בוחנים" חסויה באגף בחינות ומכרזים בנש"מ. ככה זה עובד. כעת זה הפך להיות חסוי... כמו "הפרשה הסודית"... 

כך, "קליקת הפרקליטים" וכל מי שמחובר אליה, ממשיכה בדרכה, רק בתרגילים חדשים כל פעם. פשוט, ממציאים תרגילים הרבה יותר מתוחכמים כל פעם, למשל, ש"קליקת הפרקליטים" תחקור את עצמה בעצמה, בגין חשד לעבירות פליליות...  פשוט המצאות ענק מקוריות, שאפשר לבנות על זה סטארטאפים מזן חדש לגמרי... 

כך, גם "קליקת הפרקליטים"הצליחה להפיל מתפקידה את השופטת הילה גרסטל נציבת נבת"ם (
נציבות הביקורת על מערך התביעה ומייצגי המדינה בערכאות במשרד המשפטים), אישה אמיצה בעלת מצפון ויושרה, שהפריעה להם בתעלוליהם. לכן, בטוח שהם ימצאו תעלולים חדשים כדי לעקוף כל מגבלה, גם זו החדשה שהוטלה על ביבי נתניהו

כך, הגענו למצב האומלל, שבו בשוק התקשורת הישראלי נשארה רק חברת תקשורת אחת מצליחה, יציבה ומרוויחה. המתחרה שלה, קבוצת הוט, מזמן הייתה פושטת רגל, לולא כל הרגולציות הכבדות והיקרות בשוק התקשורת לא חלות עליה (דוגמת: "הפרדה מבנית קשיחה", "פריסה אוניברסלית", "שוק סיטונאי", "שירות חיוני"). זאת, עוד מימיו של משה כחלון כשר התקשורת. גם כיום זה לא חל עליה, כי הרי משה כחלון לא נעלם מהנוף הפוליטי.. כעת הוט חולמת לבלוע את גולן טלקום, גם כן המצאה "יצירת כפיו" של כחלון, שמתה על שולחן הניתוחים, במהלך הניתוח... בשולחן ניתוחים סמוך מתה "יצירת מופת" אחרת של משה כחלון ושמה IBC-Unlimited.....

במקום לקבל החלטות היום, ההחלטות הללו יידחו למועד לא ידוע, עד שייבנו כל התרגילים החדשים. הרי גם בעוד שנתיים ושלוש נישאר בדיוק עם אותה בזק. שום שחקן חדש ומצליח לא ייוולד לפתע בשוק התקשורת הישראלי. אין דבר כזה. 

לכן, מה זה משנה אם על ההחלטות יהיה חתום השר יריב לוין (או כל שר אחר) ולא ביבי נתניהו? צריך קודם כל לבדוק מה טוב לשוק הישראלי ולעם ישראל.

הכאוס הקיים בשוק הסלולר והטרגדיות הקיימות בשוק הקווי, לא ייפתרו עי"כ שמפרידים בניתוח כירורגי את ביבי מאלוביץ'. זה פשוט שטויות ואי הבנה של המציאות. לאלו שהובילו את המהלך הזה אין מושג איך עובד השירות הממשלתי ובכלל לא אכפת להם משוק התקשורת ומעם ישראל.

המחשבה שביבי יושב עם שאול אלוביץ' ודן אתו על "הורדת ההפרדה המבנית" מבזק, או בנושאים רגולטריים אחרים, היא פשוט טמטום. אין מצב כזה. אלוביץ' יכול לשבת עם ביבי אלף פעמים, וזה הכל "אוויר". "חארטה". זה בכלל לא עובד ככה. השנאה של מובילי המהלך הזה לביבי ולבזק פשוט העבירה אותם על דעתם והיועמ"ש החדש נגרר לכך ברוב טיפשוטו.

בתחתית המאמר יש לינק למחקר טרי מה התפקיד של חברות התקשורת בכלכלה הדיגיטלית בעולם המערבי. שום דבר מזה לא מתקיים בישראל. העיתונאים וחברי הכנסת שיצרו את הפיגור הזה במו ידיהם, בתרגילי ניתוח כירורגי-משפטי, בכלל לא מבינים מה כתוב במסמך הזה (מעבר לכך שהוא באנגלית...). 

המציאות הכאוטית של שוק התקשורת הישראלי דורשת פתרונות מהירים, שכעת יידחו למועד בלתי ידוע, עד שהתרגילים החדשים יומצאו, כדי לעקוף את המגבלות החדשות, ששוחרי הצדק דחפו, ולא השיגו בזה מאומה, מלבד נזק מתמשך לעם ישראל ולשוק התקשורת. 


בהזדמנות זו מומלץ מאוד להיזכר מה כתב בפוסט האישי שלו הכתב והתחקירן רביב דרוקר, לפני ש"הפך את עורו", על ד"ר אביחי מנדלבליט ב-4.1.16 ופרסם זאת תחת הכותרת המדברת בעד עצמה: "המסמך המלא של ויינשטיין על מנדלבליט והשאלה המטרידה – האם אפשר למנות ליועהמ"ש אדם ששיקר בחקירותיו?".
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים