Telecom News - הרס שוק התקשורת הישראלי ממשיך במלוא הקצב בכיוונים חדשים

הרס שוק התקשורת הישראלי ממשיך במלוא הקצב בכיוונים חדשים

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> הרס שוק התקשורת הישראלי ממשיך במלוא הקצב בכיוונים חדשים
הרס שוק התקשורת הישראלי ממשיך במלוא הקצב בכיוונים חדשים
 מאת: אבי וייס, 20.5.17, 16:40שלמה פילבר
 
לאחר שהמטרה להקים בישראל 5 גופים רגולטוריים, שיעסקו בשירותי הטלוויזיה (והרדיו) הושגה, מנכ"ל משרד התקשורת ממשיך בקצב מהיר בתכנית להרס שאר השוק.
 
בשבועות האחרונים, צמרת משרד התקשורת (שרי התקשורת, שלא בדיוק ברור מי הם, אבל ברור, שרק אדם אחד הוא באמת שר התקשורת, כלומר: בנימין נתניהו), הצמרת הזו התנתקה מכל קשר לאיזו תכנית רגולטורית הגיונית, והיא ממשיכה בכאוס המאורגן בהובלת מי שנשאר כמעט לבד בצמרת משרד התקשורת: שלמה פילבר (בתמונה משמאל).
 
המהלכים הטריים, שילוו אותנו גם בשבועות הקרובים:

1הרס המבנה הארגוני והיכולת הפנימית לתפקד במשרד התקשורת.
פרישתה של תמי לשם (סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש), שנחשפה ב-Telecom News, בעיקר בעקבות הפעילות של טלקום ניוז שעוד תפורט ותיחשף בבוא העת, הייתה האות להתעוררות הוועד החדש של משרד התקשורת (ועד חדש, שנבחר בזכות החשיפות של טלקום ניוז אודות התנהלות הוועד הקודם).
 
הוועד החדש מממש כעת את "הסכסוך הארגוני", שאושר כבר לפני יותר מחודשיים ע"י ההסתדרות, כפי שחשפנו בזמנו, כנגד מהלכי "השינוי הארגוני", שנעשו ע"י המנכ"ל שלמה פילבר בסדרה ארוכה של תרגילים וספינים.

ועד העובדים החדש שלח לאחרונה מכתב חריף להנהלת המשרד ובו דרישה לעצור מיידית את "השינוי הארגוני" ולשבת עם הוועד וההסתדרות בדחיפות. המשמעות: יש בכך הבעת אי אמון מוחלט בוועד הקודם, ש"מכר" את האינטרסים של העובדים ואיפשר להנהלת לטעון, שהשינוי נעשה בתיאום עם העובדים. זו "מתנת פרידה" של העובדים לתמי לשם, שמסיימת בקרוב את תפקידה במשרד (פורסם כבר מכרז לתפקיד), ושהפעילה את הוועד הקודם כדי להעביר את "השינוי הארגוני" ב"שקט תעשייתי" מדומה. 
 
כל הרעיון של השינוי הארגוני נועד לכישלון מיום היוולדו, כי הרעיון הזה נולד בחטא: מהרצון של המנכ"ל לפני כ-7 שנים (עדן בר טל) לתגמל את ידידו שמילה מימון ולתת לו את מה שהוא חפץ בו: את האחריות על אגף הספקטרום.
 
אחרי כן, עם התקדמות השנים, השינוי הארגוני קיבל עוד ממד ארגוני חשוב: לשדרג את שמילה מימון לתפקיד משנה למנכ"ל, אחרי שלא זכה לקבל את המשרה של מנכ"ל משרד התקשורת או את המשרה של מנכ"ל 2 גופי הצרכנות הציבוריים.
 
התוצאה האומללה של המהלך הזה (שעלה גם מיליוני ₪ בפטור ממכרז לייעוץ ארגוני, מהלך, שנועד, כאמור, כדי להסוות את המטרה האמתית של המהלך הזה): כל מה שבקושי תפקד במשרד התקשורת או תפקד כראוי, נהרס סופית.
 
זה לא מפריע לשלמה פילבר להשמיע ולצייץ בכל מקום סיסמאות דוגמת: 5G, סייבר, IoT, מילים, שהוא מבין בהן כמו שאני מבין בהטסת חלליות.
 
בינתיים, צמרת משרד התקשות פשוט נעלמה ואיננה (למעט שמילה מימון, למי שפספס את הפסקאות הקודמות) וכרגע חסרים כ-70% מצמרת משרד התקשורת ובכלל זה:
 • סמנכ"לית בכירה למנהל ומשאבי אנוש
 • סמנכ"ל בכיר לכלכלה ותקציבים
 • היועצת המשפטית
 • סמנכ"ל בכיר דואר
 • סמנכ"ל בכיר לפיקוח ואכיפה
 • בנוסף: נעלמו (התפטרו \ פוטרו \ פרשו לפנסיה מוקדמת \ יצאו לחל"ת) בעלי התפקידים הבאים: מדען ראשי, ראש אגף חירום, ראש אגף תכנון מדיניות, ראש תחום מספור, ראש תחום רישוי ציוד קווי וסגניתו, סגן ראש תחום רישוי ציוד סלולרי, ויש תפקידים נוספים שבעלי התפקידים שבהם נטשו \ פרשו בעקבות "השינוי הארגוני".
כלומר: 70% מצמרת משרד התקשורת מאוישת (אם בכלל) ע"י ממלאי מקום זמניים, לפרקי זמן ארוכים (למשל סמנכ"ל בכיר דואר - התפקיד לא מאויש מזה כשנה וחצי), שחלקם הגדול של ממלאי המקום הללו - חסרי כל כישורים ניהוליים ויכולת קבלת החלטות בנושאים רגולטוריים אסטרטגיים.
 
גם אגף הרישוי החדש, שהוקם על חורבות חלקים מאגף הנדסה ואגף הספקטרום, לא מתפקד, כשאגף משותק זה מצטרף לשיתוק המוחלט, שאחז באגף הפיקוח והאכיפה (מהיעדר מנהלים, כאמור לעיל).
 
ככה נראה המהלך להרס יכולת תפקיד משרד התקשורת, שנעשה תחת שם הקוד "שינוי ארגוני", שנועד למטרה אחת בלבד שהושגה (שמילה מימון, הוא קודם לתפקיד משנה למנכ"ל...).
 
כלומר: שלמה פילבר, המנכ"ל, עם צוות קטן של עוזרים אישיים מנהל הכל לבד ומחליט לבד, בלי כל ידע והבנה (או ניסיון קודם, או איזו השכלה רלבנטית), מה הוא מחליט (למעט מה שביבי נתניהו אומר לו להחליט...). זאת, תוך צפצוף ארוך על כל חוק ונורמה וכל מה שמעניין אותו זה להילחם בתקשורת השמאלנית, במצוות ביבי... . אז לצפות לטוב במצב הזה - זה קצת לא מציאותי...
 
הניסון האחרון "לקנות שקט תעשייתי" במשרד, ע"י הוצאת העובדים בתחילת החודש הקרוב לטיול גיבוש של 3 ימים (פרשה חמורה, שכנראה נעסוק בה בנפרד), לא יועיל ולא יביא שום תועלת לשוק התקשורת ולאלה התלויים במשרד התקשורת (שלא יקבלו שירותים בזמן שהעובדים מטיילים).

רבים לא שמו לב, אבל ההחלטה האחרונה של הנציבות לאפשר מינוי משנה למנכ"לי משרד הממשלה, כוללת החלטה לפיה במשרדים, שכבר מונה משנה למנכ"ל (כמו שמילה מימון במשרד התקשורת), המשרד יגדיר את התפקיד כ"משרת אמון" וכשיגיע שר חדש (אולי בשבוע הבא) הוא יהיה רשאי לפטרו ביתר קלות. 

דהיינו: הדרך לסילוק המשנה למנכ"ל המיותר במשרד התקשורת קרובה וקלה מתמיד, אלא אם המשרד לא ימהר להפוך את תפקיד המשנה למנכ"ל למשרת אמון ולא יעדכן את השר החדש לגבי זכותו לפטר את הממלא את התפקיד הזה, כממלא משרת אמון. 
ככל שזה תלוי בנציבות שירות המדינה - בכל אותם משרדים, שכבר יש משנה אחד או יותר למנכ"ל, השינוי היחיד שייעשה הוא רק בהגדרה של המשרה. כלומר, הנהלת המשרד יכולה להגדיר את המשנה למנכ"ל הקיים כנושא "משרת אמון". זאת, למרות שנבחר בוועדת איתור או במכרז (גם אם היה מפוברק). בצורה הזו, לכל הפחות, בעת חילופי שרים ניתן יהיה להחליף גם את המשנה למנכ"ל, ככל שהדבר מתבקש על ידי השר החדש.
 
2. תדרים ל-IoT  לעיריית ירושלים.
בהחלטה לאשר (גם אם תחת המילה "ניסוי"), תדרים לעיריית ירושלים ל-IoT, מתרכזים כל החוליים של תהליכי קבלת ההחלטות הגרועים והכאוטיים של שלמה פילבר בבת אחת:
 1. לא נקבעה כל מדיניות ל-IoT. כך, שממילא זו החלטה המנותקת מכל מציאות וממה שיש בעולם.
 2. לא נערך שום דיון או שימוע לתדרים, שיש להקצות ל-IoT בישראל, ולכן עיריית ירושלים מקבלת תדרים בתחום הלא נכון (60 עד 80 גיגהרץ), מה שייעלה לה ביוקר (עקב קיומו של ספק אחד בלבד והיעדר מתחרים עם ציוד מתאים, תקני וזול) בתדרים, שהוקצו לה.
 3. עיריית ירושלים אינה "מפעיל תקשורת" ולכן לתת לה תדרים זה חלק מהכאוס הקיים בתחום התדרים, בהמשך להקצאת תדרים ורישיונות מפעיל סלולר לחברות הסלולר גולן טלקום ולאקספון-018 (עם הבלוף של "שת"פ אנטנות" של 2 החברות הללו עם סלקום, כשבפועל אין שום שת"פ, רק "ישראבלוף", כאשר 2 החברות הללו "רוכבות", כמו כל MVNO, על רשת סלקום). כעת ה"ישראבלוף" מתפשט גם לתחום של הרשויות המקומיות, בדיוק באותה צורה של התעלמות מוחלטת של צמרת משרד התקשורת מכל חוק, תקנה, נוהל ונורמה רגולטורית, הכל בחשאיות וחוסר שקיפות שלטונית מוחלטים.
 4. לא היה שום תהליך של שימוע או כל הליך אחר, שנועד לבטל את ההחלטות הרגולטוריות הקודמות, שמונעות מתן תדרים לרשויות מקומיות. לפי הגישה החדשה: למה לא לתת תדרים לגופים ציבוריים אחרים? רשויות מקומיות הן לא הגוף הציבורי היחיד בישראל, שאינו מפעיל תקשורת ושישמח לקבל תדרים ולהתנתק מספקי התקשורת הקיימים.   
 5. יתרה מכך: יש עיריות, שהחלו כבר לממש IoT באמצעות אינטרגטורים וספקי תקשורת, שמחזיקים בתדרים מורשים. כך, שההקצאה של תדרים שונים ממה שיש כבר בשוק, רק לעיריית ירושלים, תגביר את הכאוס וחוסר היכולת להגיע לאחידות בציוד, אחידות בתדרים ואחידות בשיטת התפעול של עולם ה-IoT בישראל, מה שיכול היה להביא לחיסכון במשאבים. מדובר, בכל מקרה, בכסף ציבורי ובמשאבי תדרים ציבוריים, שיש לנהוג בהם בזהירות המתבקשת ולא בשליפות מהמותן.
 6. ההצהרה של שלמה פילבר, שהקצאת התדרים ל-IoT לעיריית ירושלים היא חלק מההתקדמות ל-5G, היא חלק מאותה "אחיזת עיניים" הנמצאת בכל ההצהרות של שלמה פילבר. הצהרות הללו כנראה משודרות מאיזו חללית.
 3. הארכת הרישיון של הוט לעוד 10 שנים.
מועצת הכבלים והלוויין (בהרכב לא חוקי, מה שלא מנע את ההחלטות בעניין מכרז ערוץ הכנסת), אישרה להאריך את הרישיון של הוט לעוד 10 שנים. לפני כמה חודשים גם חברת YES קיבלה הארכה דומה של הרישיון שלה.
 
בכך, גם מועצת הכבלים והלוויין, גם משרד התקשורת וגם החברות הוט ו-,YES פספסו את היכולת להצליח בתחרות בשוק הטלוויזיה הרב-ערוצית. מדוע? כי מועצת הכבלים והלוויין הייתה אמורה לדרוש מהוט להוציא רישיון נוסף ל-VOD ועוד רישיון מיוחד להעברת שידורים על רשת בזק (OTT). גם YES הייתה אמורה להוציא רישיון ל-VOD, וזה לא קרה.
 
התוצאה: הכאוס בשוק יימשך והחברות YES והוט תמשכנה להפסיד לקוחות וכסף בקצב הולך וגובר, לחברות מתחרות, שלא חלה עליהן שום רגולציה ושום חובות, כי הן מנצלות את הכאוס וחוסר האונים הזה בשוק.
 
התכניות "לעשות סדר" בשוק הטלוויזיה תקועות שנים במגירות, וההשלמה עם הכאוס הזה מובילה למצב ברור: אין השקעות בתשתיות הפס הרחב בישראל (גם בתשתיות הסלולריות אין השקעות), ואין השקעות בתשתיות חדשות לעולם הטלוויזיה הרב ערוצי.
 
כך, שוק הטלוויזיה בישראל מקבל מכות מכל הכיוונים: הרס השידור הציבורי, הרס תשתיות "עידן +", שהפכו הפקר בידיים של חברות מסחריות העושות מזה כסף בניגוד לחוק, הרס היכולת להתפתח בשוק התשתיות בכל התחומים והרס כלכלי של החברות הוותיקות העוסקות בתחום זה.
  
שורה תחתונה:
שוק התקשורת ומשרד התקשורת מעולם לא היו במצב כה חמור וכאוטי. לא מדובר כאן רק על ניתוק מהמציאות ו"עבודה בעיניים" על הציבור והעיתונות (כשחלק מהעיתונות משתפת פעולה, אולי מחוסר הבנה, עם הספינים הבלתי נגמרים של צמרת משרד התקשורת).
 
מדובר בהרס היכולת להתפתח ולהתקדם בשוק התקשורת בישראל ולנסות לסגור את הפער ההולך ומתרחב ביננו לבין העולם הרחב, העולם המערבי. להרוס זה קל ומהיר, לבנות זה מאוד קשה (ויקר). 
כאוס 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים