Telecom News - האם יש פתרון לתקשורת אמינה ומאובטחת בשגרה ובחירום (במקום מירס)?

האם יש פתרון לתקשורת אמינה ומאובטחת בשגרה ובחירום (במקום מירס)?

דף הבית >> פיתוחים חדשים וצ'יפים >> האם יש פתרון לתקשורת אמינה ומאובטחת בשגרה ובחירום (במקום מירס)?
חשיפת מערכת Wave (שירות PTT על LTE) והסמארטפון LEX של מוטורולה סולושנס, ומערכות משלימות לתקשורת מאובטחת ושרידה (גם לעיר חכמה) בשגרה ובחירום. המערכות והמכשירים נחשפו במפגש ארגון יועצי מערכות תקשורת, שנערך בבית מוטורולה סולושנס בקרית שדה התעופה בלוד.
מאת: אבי וייס, 3.7.17, 07:00מוטורולה סולושנס

יועצי התקשורת בישראל (חברי ארגון אימ"ת - ארגון יועצי מערכות תקשורת בישראל, שמקיימים אחת לחודש מפגש בחברת תקשורת אחרת, נחשפו במפגש, שהתקיים ביום 28.6.17 בבית מוטורולה סולושנס, לפיתוחים החדשים ביותר: כיצד מערכות התקשורת העסקיות מתאימות את עצמן לעידן החדש של LTE ובקרוב דור 5 בסלולר, עם פתרונות מקיפים ל"עיר חכמה", מצלמות חכמות, IoT ומערכות שו"ב חכמות, לכל מטרה וצורך קיים ועתידי.

רוני וולובלסקי, מנכ"ל טלרון טלקומוניקציה וחבר מזכירות אימ"ת: "רשת iDen של מירס הייתה בשיאה עם כ-700 אלף מנויים. כיום יש בה פחות מ-150 אלף. עפ"י הידוע לנו, בפברואר 2019 הרשת הזו תיסגר והתדרים יוחזרו למדינה. משרד האוצר כבר פרסם מכרז לנושא זה (כאן) ובכוונת האוצר לבחור את המערכת הבאה: PTT (ר"ת: Push To Talk) על LTE.

היום נראה פתרון מעניין כזה בדיוק במוטורולה סולושנס, בה אנו מתארחים, ביחד עם חשיפת פתרונות חדשים לערים חכמות ופתרונות תקשורת לארגונים ועסקים, שכבר מופעלים בכל פינה בישראל. המפגש הבא של הארגון ייערך בחברת סלקום ב-26.7.17 בהזמנות שתישלחנה בנפרד לחברים". 

מיכאל עינב, מיכאל עינבבתמונה משמאל, מנהל מכירות ופרויקטים, שוק ישראל, מוטורולה סולושנס: "אנו פועלים בישראל מעל ל-50 שנה ומוכרים ע"י כל רבדי השוק.

נכנסנו לכמה תחומים חדשים, שנחשוף היום, תחומים מובילים מבחינה טכנולוגית, שמספקים מענה לצרכים העכשוויים והעתידיים של השוק.

יש לנו כאן בקרית שדה התעופה בלוד חדר תצוגה בו אנו מוכנים להדגים בפני כל מי שמתעניין בנושאים, שאנו מפתחים, את הפתרונות החדשים שיש לנו, בנושאים הכי מלהיבים הקיימים כיום בשוק העולמי, כמו גם בישראל".

שוקי רחימוב, בתמונה שוקי רחימובמשמאל, מנהל אגף המכירות והשירות, שוק ישראל, מוטורולה סולושנס: "החברה בישראל היא גם חברת פיתוח וגם חברת שירות ומכירות. בישראל עברנו המון תהפוכות, כי השיטה שלנו היא לפתח טכנולוגיות חדשות וכשהטכנולוגיה מתבגרת ומצליחה, למכור אותה בשיא. כך, מכרנו את החברות פלאפון ומירס, שהיו חברות שלנו מתחילת דרכן. כך גם מכרנו את זרוע מכשירי הסלולר שלנו. אנו תמיד רצים קדימה לאתגר הבא ומפתחים מוצרים לצרכים העתידיים של השווקים בהם אנו עוסקים.

יש לנו בישראל כ-250 עובדי שירות ב-9 מרכזי שירות. זו גאוותנו וזה מה שמייחד אותנו ברמת השירות, שאנו מספקים לשוק הישראלי. 

אנו עסוקים כיום בפיתוח והצגת פתרונות למה שאנו והשוק מאמינים, שהוא העתיד של התקשורת העסקית. אנו מאמינים בגישה, שאותה תקשורת אמורה לפעול גם בשגרה וגם בחירום וכך אנו בונים את הפתרונות שלנו, שפועלים בדיוק אותו דבר, גם בשגרה וגם בחירום. התפיסה הזו מלווה אותנו גם בפתרונות לערים חכמות, בתחום השו"ב ופתרונות פס רחב ותקשורת מאובטחת, שמתאימים לכל ארגון ולכל רשות מקומית.

זכינו בשנתיים האחרונות במכרזים גדולים בתחומים רבים, למשל לבניית מערכת ארצית להתראות בפני רעידות אדמה, מערכת WiFi לרכבת ישראל, מערכות התקשורת של המשטרה ופיקוד העורף, פתרונות עיר חכמה ברמת-גן, באשדוד וערים רבות נוספות, פתרונות לצה"ל ולגופי ביטחון נוספים".

ברק יצחק הלוי, בברק יצחק הלויתמונה משמאל, מנהל תחום עיר חכמה ובטוחה, מוטורולה סולושנס ישראל: "כיום אנו מאוד פעילים בתחום הרשויות המקומיות. כמעט בכל הערים והרשויות המקומיות בישראל, החל מתל-אביב וכלה במועצות אזוריות ומקומיות בכל רחבי הארץ. אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות בכל התחומים, החל מפתרונות בקרת חנייה, דרך אינטרנט אלחוטי וכלה בבקרת תאורה, כריזה וצפירה. 

יש תחומים, שאנו מובילי שוק. למשל בתחום בקרת השקייה, אנו נמצאים כמעט בכל הרשויות המקומיות בישראל. תחום חדש, שנכנסו אליו, הוא הפיכת מקלטים ציבוריים למקלטים חכמים. בתל-אביב, את כל 200 המקלטים הציבוריים, שבטיפול העירייה כיסינו בתקשורת אלחוטית פנימית כולל WiFi, מסך טלוויזיה, טלפון, מקלט רדיו ועוד.

יש לנו פתרונות להשכרת אופניים, לבקרת רמזורים, לניהול כיתות לימוד מכל סוג, לתברואה, לפיקוח העירוני, לסייבר, ללחצני מצוקה, למערכות חשמל ואנרגיה ולמעשה לכל צורך, שהרשות המקומית מבקשת.

התחום הכי חם והמתפתח הכי מהר כיום הוא תחום ה-Video Analytics. זה מבוסס על מצלמות חכמות, AI, מערכות שו"ב מתקדמות, GIS ועוד. זה תחום, שרשויות מקומיות רבות נכנסות אליו וגם לא מעט ארגונים ומוסדות.

בתחום החנייה החכמה, שבה גם כן משולבות מצלמות חכמות, אפליקציות סלולריות וסנסורים, אנו נמצאים בכמה פיילוטים בכמה רשויות מקומיות ואנו מרחיבים את סל הפתרונות שלנו בתחום הזה, כדי לתת מענה לצרכים של כל רשות מקומית".

ניר אליאב, בניר אליאבתמונה משמאל, מנהל תחום מערכת Wave, מוטורולה סולושנס ישראל: "מערכת Wave היא פיתוח חדש שלנו, מערכת, שנועדה לספק מענה תקשורתי מאובטח לעובדים בפריסה רחבה ובמהירות, ללא כל חיוג. המערכת הזו מספקת PTT על כל רשת סלולר והיא מותאמת במיוחד ל-LTE ולרשתות WiFi. לכן, אפשר לשדר ולדבר בקבוצות עבודה בצורה מהירה וסגורה, כשהמשתתפים בשיחה יכולים להיות בכל מקום בעולם, כל עוד יש להם חיבור לאינטרנט. 

עד היום, מערכות התקשורת של גופי הביטחון וההצלה נשענו על מערכת בטכנולוגיית Astro, שנקראת במשטרת ישראל "ניצן" ובפיקוד העורף "ברק כתום". על 'רשת החירום הלאומית' אותה פעילה המשטרה, יושבים כבר גופים אזרחיים לא מעטים.

בתפיסת העולם שלנו, רשתות האלחוט הוותיקות לא תיעלמנה, כי הן שרידות בכל מצב. כשרשת הסלולר או ה-WiFi נופלת, והיא תיפול באירוע חירום רציני, רק התקשורת האלחוטית הוותיקה והמוכרת לנו תפעל. לכן, אנו ממליצים לארגונים לשמור על המערכות הוותיקות שלהם ולהמשיך לשדרג ולתחזק אותן. 

מערכת Wave היא מערכת מבוססת תוכנה ומתג מרכזי, שיושב אצלנו בקרית שדה התעופה. המתג המרכזי הזה מספק קישוריות בין כל העולמות, למשל בין מכשירי אלחוט הוותיקים למכשירי הסלולר החדשים. המערכת הזו היא כלל עולמית. כלומר: היא תפעל בכל מקום שיש בו קישור לאינטרנט. לכן, אנו קוראים למערכת Wave 360, כי היא נותנת מענה מקיף של 360 מעלות לכל אחד, בכל מקום. 

יש במערכת הזו תכונות מעבר למה שמוLEXכר ללקוחות רשת מירס דוגמת: סריקה בין קבוצות עבודה, קבוצות דינמיות, שליחת תמונות מוצפנות, איתור יחידות קצה על המפה, שליחת הודעות טקסט מוצפנות ועוד.

הפתרון הזה עובד על כל מכשיר אנדרואיד או אייפון, רק בהתקנת תוכנת הקצה. הפתרון שלנו הוא פתרון של פס רחב באוויר, עם יצירת קבוצות עבודה דינמיות המדברות ביניהן ללא חיוג. אפשר לתקשר מאחד לאחד, מאחד לקבוצה, מאחד לכמה קבוצות ומאחד לכולם. זאת, תוך קביעת עדיפויות ויכולת בניית קבוצות בשנייה. 

לכל מי שצריך מכשיר ייעודי, מכשיר מוקשח, שיעמוד בנפילות וזעזועים ובמצבים קשים, אנו מציעים את הסמארטפון LEX מבוסס אנדרואיד (בתמונה משמאל). למכשיר יש כפתורים ייעודיים ל-PTT וכפתור מצוקה. במכשיר יש מקום ל-2 סימים. כך, שניתן לפעול ב-2 רשתות סלולר (למשל אחת בישראל ואחת בחו"ל). את הסוללה אפשר להחליף בלי לפתוח את המכשיר. למכשיר יש 3 מיקרופונים ו-2 רמקולים. 

אנו מספקים ללקוחות מערכת מלאה עם יכולת שליטה, מערכת העונה על כל הסטנדרטים הכי מחמירים הקיימים בעולם ה-PTT ותאימות וקישור לאחור לכל הדורות הקודמים.

ההצפנה מבוצעת ב-LEX גם בחומרה. כך, שהלקוחות מקבלים את רמת האבטחה הגבוהה ביותר שניתן לספק בתקשורת ניידת". 

אבי כהן, בתאבי כהןמונה משמאל, מנהל תחום מערכות הקשר, מוטורולה סולושנס ישראל: "עולם הקשר משרת בישראל לקוחות רבים מכל תחומי המשק. הייתרון של מערכות הקשר: זמינות מיידית ושרידות מוחלטת.

כיום התקשורת היא דיגיטלית. לכן, יש כיום יכולות, שלא היו בעבר, והשרידות עלתה ושופרה. המכשירים החדשים עמידים בכל מצב, גם כשהם נופלים למים. הם כוללים יכולת זיהוי מיקום, יכלת תיעוד ומעקב. יש לנו מכשירים חדשים, שהמשטרה מבקשת לצרכי תיעוד בעבודתם של השוטרים וזה פתרון המתאים לכל בעלי התפקידים, שמבצעים את תפקידם מול ציבור. 

מערכת השו"ב המרכזית שלנו מכונה בשם TRBOnet והיא מספקת שו"ב על גבי מפה, עם יכולת לתקשורת ישירות מהמפה על המסך, עם חיבור על הצג לכל המערכות, דוגמת המצלמות והסנסורים.

יש לנו מערכת המקשרת בין כל סוגי מכשירי הקצה, החל מטלפונים פשוטים שולחניים וכלה במכשירי אלחוט וסלולר מכל סוג. זו תקשורת מבוססת IP ומכונה בשם Motobridge, שכבר מופעלת בהצלחה בכמה ארגונים בישראל. זו מערכת היוצרת רשת תקשורת אחת שטוחה ומחוברת בכל רחבי הארץ והעולם.

השוק של מכשירי האלחוט התקדם ויש כיום מכשירי אלחוט דקים ויפים, בדיוק כמו הסמארטפונים בעולם הסלולר". 

בתמונה: מכשירי סלולר LEX עם מערכת השליטה של מערכת Wave, לשירותי PTT על LTE ו-WiFi:
LEX

בתמונה: יועצי מערכות התקשורת חברי אימ"ת בביקור בבית מוטורולה סולושנס ישראל:
יועצי התקשורת
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים