Telecom News - בלעדי: חשיפת הסדר "ניגוד העניינים" של מ"מ מנכ"ל משרד התקשורת

בלעדי: חשיפת הסדר "ניגוד העניינים" של מ"מ מנכ"ל משרד התקשורת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> בלעדי: חשיפת הסדר "ניגוד העניינים" של מ"מ מנכ"ל משרד התקשורת
פלונטר רגולטורי חמור בכל הקשור למכרז ערוץ הכנסת וזכיית ערוץ 20 בו (מה שהבג"ץ החזיר לדיון נוסף במועצת הכבלים והלוויין). זאת, עקב הסדר "ניגוד העניינים" של שמילה מימון, כעת מ"מ מנכ"ל משרד התקשורת, בעניין חברותו במועצת הכבלים והלוויין. עדכון בסוף הכתבה. 
מאת: אבי וייס, 23.7.17, 13:30שמילה מימון

במועצת הכבלים והלוויין מכהנים (זה נעשה באישור הממשלה, אחרי בדיקת "הוועדה לבדיקת מינויים") 2 נציגים של משרד התקשורת: שמילה מימון (בתמונה משמאל), ותמי לשם.

כעת אנו "מרימים את המסך" מעל אחד הפלנטרים הכי חמורים המתחוללים ממש כעת במועצת הכבלים והלוויין. זאת, אחרי שבג"ץ "הקפיא" את תוצאות המכרז והחזיר בסוף שבוע שעבר את נושא זכיית ערוץ 20 במכרז הכנסת לדיון חוזר במועצת הכבלים והלוויין, ששימשה כ"וועדת מכרזים" לעניין זה.

חדשות ערוץ 2, שהפיקו את ערוץ הכנסת מאז הקמתו, היו אמורים להפסיק להפיק את הערוץ הזה כבר השבוע, לאור תוצאות המכרז, בו הפסידו את הערוץ לטובת "ערוץ המורשת" - ערוץ 20.

זכייני חברת החדשות של ערוץ 2 וחברת RGE (כלומר ערוץ 10, שהתמודדה במכרז והגיעה למקום שני אחרי ערוץ 20), הם שהגישו את הבג"ץ כנגד מועצת הכבלים והלווין, בגלל שבחרה את ערוץ 20, שמקבל פרנסה די יפה בהפקת ערוץ הכנסת (כ-25 מיליון ש"ח לשנה). 

זה לא הפלונטר הרגולטורי היחיד הקיים במועצת הכבלים והלוויין בהקשר של ערוץ 20 או בכלל (מפורט בהרחבה כאן). אולם, הפלונטר הזה קיבל תפנית חמורה עקב מינויו של שמילה מימון למ"מ מנכ"ל משרד התקשורת (כי המנכ"ל - שלמה פילבר נמצא במעצר בית), למרות שהזהרנו כאן בצורה מאוד ברורה את השר איוב קרא לא לנהוג כך, כי זה חוסר אחריות לקבל החלטה כזו בעת הזו. 

מסמך ניגוד העניינים של שמילה מימון בהקשר לחברותו במועצת הכבלים והלוויין מצוי כאן למתעניינים. רק מהכותרת ותחילת המסמך עולות בבת אחת כמה שאלות מאוד מטרידות, והנה צילום ראש המסמך והנקודות הבעייתיות שבו:
מסמך ניגוד העניינים של שמילה מימון
הנקודות המעוררות תהיות במסמך זה הן:

א. מדוע המסמך הזה נחתם ב-30.3.17 בזמן ששמילה מימון בעצמו מצהיר, שהוא נבחר לתפקיד המשנה למנכ"ל וראש מנהל ההנדסה כבר ביום 19.9.16

ב. לפי התצהיר, שמילה מימון חבר במועצת הכבלים והלוויין כבר מינואר 2014, אז למה הוא לא חתם על "הסדר ניגוד עניינים" טרם כניסתו לתפקיד כחבר המועצה, כפי שנכתב במפורש בהנחיות נש"מ (ראה הצילום של הפסקה הנוגעת בדבר כאן):
הנחיות נש"מ

ג. האם ההצבעות של שמילה מימון במועצת הכבלים והלוויין בטרם החתימה על "הסדר ניגוד העניינים" הן בתוקף, כשמתברר כעת, שבמשך כ-3.5 שנים הוא ישב במועצה והצביע בכל הנושאים, שעמדו לדיון, ללא "הסדר ניגוד עניינים"? 

יודגש, שהתראנו לא אחת על הבעייתיות של כהונתו של שמילה מימון במועצת הכבלים והלוויין ובאוקטובר 2016 אף פרסמנו מאמר ספציפי, שהוקדש רק לסוגיה הזו תחת הכותרת: "מדוע שמילה מימון לא מתפטר (או מפוטר) מחברותו במועצת הכבלים והלוויין".

כלומר: הצפצוף של שמילה מימון ומנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר (וגם היועצים המשפטיים בכל הגופים הרלבנטיים: משרד התקשורת, נש"מ, מועצת הכבלים והלוויין, משרד המשפטים) על החוק, ההנחיות והנהלים, נמשך עד 30 במרץ 2017. משרד התקשורת גם השיב לי תשובה שקרית ומתחמקת, במענה לפנייתי באוקטובר 2016 בנושא זה.

להלן השאלה והתגובה ששלחנו אז (ב-6.10.16): למשרד התקשורת:
*****************************************************************************************
"לאור הנחיות היועמ"ש בעניין מינויים לתפקידים דוגמת מועצת הכבלים והלוויין, האם לאור מינויו של שמילה מימון למשנה למנכ"ל וראש מנהל ההנדסה, הוא יכול להמשיך ולכהן במועצת הכבלים והלוויין?"

תגובת משרד התקשורת: "מאחר והנך מפרסם דברים שאינם נכונים, אין המשרד מוצא לנכון להתייחס אל הדברים באופן ענייני".
********************************************************************************************

ד. מה יקרה כעת כשהמועצה מתכנסת לדיון חוזר בתוצאות המכרז לערוץ הכנסת? כי בינתיים שמילה מימון הוא מ"מ מנכ"ל ולכן אינו יכול לשבת במועצת הכבלים והלוויין (ו"הסדר ניגוד העניינים", שנחשף כאן, לא יכול "לרפא" את האיסור הזה).

מדובר בהחלטה ברורה וכתובה של היועץ המשפטי לממשלה המפורטת בהנחיה כאן, ומוקדש לה פרק שלם בהנחייה הזו ונביא כאן רק את תמצית תחילת ההנחייה המדברת בעד עצמה:
הנחיית היועמ"ש

ה. יתרה מכך, שמילה מימון בעצמו חתם בתצהיר ניגוד העניינים שלו, שהוא חייב להתייעץ עם היועצים המשפטיים בכל מקרה, שבו חל איזה שינוי במעמדו (וכעת חל שינוי משמעותי במעמדו, בגלל שהתמנה למ"מ מנכ"ל) כמופיע בתצלום הבא:
תצהיר שמילה מימון

כלומר: כרגע שמילה מימון לא יכול להשתתף בדיונים של מועצת הכבלים והלוויין, עד שהיועצים המשפטיים יפתרו את הבעיה הזו (שנדמה לי שלא ניתנת לפתרון קל). 

למיטב הערכתי, פרשת מכרז ערוץ הכנסת וטיפול במכרז הזה ע"י מועצת הכבלים והלוויין, לא נופל בחומרתו מפרשת אישור המועצה הזו למכירת יס לבזק (כלומר: "פרשת בזק-yes-פילבר").

לכן, שלחתי בדחיפות את השאלה הבאה למשרד התקשורת:
לאחרונה (מצ"ב) מימון שמילה חתם על הסדר "ניגוד עניינים", בנוגע לנושא חברותו במועצת הכבלים והלוויין.
אולם הסדר הזו נעשה לגבי תפקידו כמשנה למנכ"ל וראש מינהל ההנדסה.
כיום הוא מ"מ מנכ"ל וזה תפקיד אחר עם השלכות אחרות, במיוחד כשיש על הפרק דיונים והצבעות חשובות ביותר במועצת הכבלים והלוויין (למשל בעניין ערוץ הכנסת).
האם שמילה מימון חתם על הסדר חדש, לאור שינוי מעמדו ותפקידו, גם אם זה זמני (במידה והוא אכן משתתף בדיוני מועצת הכבלים והלוויין ממש כעת, בעת שהוא מ"מ מנכ"ל)?"

תגובה טרם קיבלתי, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

כדי שלא יהיה ספק בדבר, שמילה מימון חתם כבר ב-2015 (המסמך מצוי כאן) על הסדר "ניגוד עניינים" בגלל שהתמנה אז למ"מ מנכ"ל והוא התחייב במפורש להתפטר מתפקידו במועצת הכבלים והלוויין (בנוסף לאי השתתפות בישיבות המועצה), אם ישמש כמ"מ מנכ"ל יותר מחודשיים (מה שאכן היה). כלומר: שמילה מימון יודע היטב את המגבלות שיש עליו, בנוגע לחברותו במועצת הכבלים והלוויין, כבר ממסמך "ניגוד העניינים" שחתם עליו ב-2015. . 

ו. שאלה נלווית לתסבוכת של שמילה מימון היא השאלה: למה תמי לשם לא חתמה על "הסדר ניגוד עניינים"? הבעיה אצלה לא פחות חמורה (כפי שחשפנו בהרחבה כאן). פנייה שלנו לבדוק את הפרשה הזו לעומק (כאן) - לא נענתה.

כך, שהשאלה האם הצבעותיה במועצה ללא "הסדר ניגוד עניינים" הן ברות תוקף נשארה ללא מענה, ולא ברור אם היא בכלל יכולה להשתתף בדיון החוזר אודות מכרז ערוץ הכנסת. 

טרם קיבלתי את תגובת משרד התקשורת מדוע לא נערך הסדר "ניגוד עניינים" גם לתמי לשם. ככל שתתקבל תגובה, נעדכן בהתאם. הנושא הזה אינו תיאורטי, משום שלבקשת השר איוב קרא, תמי לשם דחתה את פרישתה למועד שלא פורסם. 

ז. מי שישים לב לדקויות, שמילה מימון חתם על "הסדר ניגוד עניינים" בסוף המסמך בתואר "סמנכ"ל בכיר פיקוח ואכיפה", למרות שבמרץ 2017 הוא כבר היה משנה למנכ"ל וראש מנהל הנדסה. תשומת לב גם שהנייר, שהוא חתם עליו, הוא נייר עם כותרת של מנהל פיקוח ואכיפה. לתרגיל הזה אין כל תוקף (כלומר: ההסדר אמור לחול עליו ב-2 התפקידים שהוא מילא וממלא, טרם קבלת התפקיד הנוסף של מ"מ מנכ"ל, ולא רק בתפקיד הקודם, שהוא עדיין ממשיך למלא עד היום, כי לא נמצא לו עדיין מחליף. זאת, כי עוזרת המנכ"ל (עדי) רצתה את התפקיד הזה (סמנכ"ל בכיר פיקוח ואכיפה) עבור עצמה, בלי שהיא עונה על הקריטריונים הנדרשים לאיוש המשרה הבכירה הזו...  

שורה תחתונה:
ברור לכל מי שבקיא בפרטים של המינויים של נציגי משרד התקשורת למועצת הכבלים והלויין (תמי לשם ושמילה מימון), ולאור חשיפת מסמך "ניגוד העניינים" של שמילה מימוןהיעדר מסמך כזה מצידה של תמי לשם), שמדובר בבדיחה וצחוק אחד גדול מהחוק, מהתקנות ומהנחיות היועמ"ש ובמריחה אחת גדולה של הציבור, מלמעלה עד למטה.

כעת, זה מתרחש בגיבוי של שר התקשורת איוב קרא, שכנראה, שום דבר חוץ מפרסומת עצמית לא מעניין אותו. 


פשוט "מדינת חלם" של אנשים, שחושבים שהם מעל לכל חוק ומעל לכל נורמה ציבורית ואתית
לוגו ערוץ הכנסת
עדכון 26.7.17: עדכון מאתר וואלה!: מועצת הכבלים והלוויין אישררה את הזכייה של ערוץ 20 במכרז ערוץ הכנסת – כך אמר לוואלה ברנז'ה גורם בכיר המעורה בפרטים. המועצה קיימה אתמול (שלישי) דיון מחודש בתוצאות המכרז, בעקבות הוראת בג"ץ, וככל הנראה היא אישרה מחדש את הזכייה של הערוץ במכרז למרות העתירות שהוגשו ע"י חדשות 2 ו-RGE. כעת חוזר הדיון לפתחו של בית המשפט.

בהקשר זה, הגורם מעריך כי שופטי בג"ץ ככל הנראה ימתחו ביקורת קשה על ההחלטה ועל המועצה, אך לא ישנו אותה, ולבסוף ערוץ 20 יהיה זה שלבסוף יפעיל את ערוץ הכנסת.

מימון שמילה, שהיה חבר מועצה במכרז, פסל את עצמו מלהשתתף בדיון המיוחד ולא הגיע אליו, מכיוון שכיום הוא משמש כממלא מקום מנכ"ל משרד התקשורת. בנוסף לכך, הדיון המיוחד היה צריך להתקיים היום אך הוקדם לאתמול.

המכרז על ערוץ הכנסת הסתיים לפני כמה חודשים, אך בעקבות עתירות שהגישו חדשות 2 וקבוצת rge נגד המפעילה הזוכה ערוץ 20, החליט בית המשפט להוציא צו ביניים העוצר את זכיית ערוץ 20, עד להחלטה שיפוטית אחרת. בג"ץ הורה למועצה לדון מחדש בתוצאות המכרז. בינתיים מי שמפעיל את הערוץ הוא המפעילה הקודמת, חדשות 2 - שטענה בעתירתה כי נפלו שורה של כשלים במכרז, וכי "קיים חוסר הלימה בולט בין המצגים וההתחייבויות המפורטים בפרק התוכן לבין התוכנית העסקית שנכללה בהצעתה". כזכור, גם קבוצת rge עתרה נגד תוצאות המכרז וטענה כי ההצעה של ערוץ 20 הייתה "תכסיסנית". 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים