Telecom News - המהפך בתחום עולם הטלקום: NFV הוא הפתרון המוביל ל-5G ול-IoT

המהפך בתחום עולם הטלקום: NFV הוא הפתרון המוביל ל-5G ול-IoT

דף הבית >> תקנים חדשים >> המהפך בתחום עולם הטלקום: NFV הוא הפתרון המוביל ל-5G ול-IoT
המהפך בתחום עולם הטלקום וגם בארגונים: NFV הוא הפתרון המוביל ל-5G ול-IoT
מאת: אבי וייס, 25.9.17, 07:30שקר אייר
 
חשיפת המהפך של חברות הטלקום ברחבי העולם, שהחלו להטמיע פתרונות חדישים של VMware אצלן, כמענה לצרכים של היום ומחר בעולם התקשורת, שמתקדם במהירות ל-5G. מתי זה יקרה בישראל?
 
"לדעתי, ה-NFV יהיה הפלטפורמה הטובה ביותר לשוק הטלקום, וגם לארגונים", מתאר שקר אייר (Shekar Ayyar), סגן נשיא בכיר לאסטרטגיה ארגונית ומנכ"ל קבוצת התקשורת, VMware. "אנו מאמינים, שכעת זה הזמן, שספקי התקשורת יעלו בדרגה ויהפכו לסוג חדש של ספקי ענן. הם יספקו שירותי 5G ביחד עם שירותי IoT וזה אפשרי במימוש טכנולוגיות NFV, שפותחו במיוחד לשירותי ענן בעולם התקשורת".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם שקר אייר (Shekar Ayyar) (בתמונה), שמנהל ברמה הבכירה ביותר ב-VMware את תחום פתרונות עולם הטלקום, כדי לשמוע על מימוש הרעיון של "טרנספורמציה דיגיטלית" – בעולם הטלקום, ומימוש פתרונות NFV (ר"ת: Network Function Virtualization) אצל ספקיות התקשורת המובילות בעולם, פתרון המתאים גם לארגונים המיישמים IoT.
 
את שקר אייר ראיינתי במסגרת כנס VMworld 2017 Europe המתואר כאן בהרחבה והחושף את ההצלחה המדהימה של הכניסה של VMware להיות ספק מוביל של פתרונות מתקדמים לחברות התקשורת ולארגונים בכל רחבי העולם.
 
שאלה: מה התחדש בשוק הטלקום העולמי מנקודת מבטך?
שקר אייר: "עד לפני שנים ספורות, כשהיית מזכיר חברת תקשורת, זה היה מדובר בחברה המתקדמת לאט, זזה ומתפתחת בתוכה מאוד לאט, עובדת על תשתיות ישנות ומשקיעה המון בשירותי טלפוניה מסורתיים.
 
אולם, השוק זז מהר ולרוב ספקיות התקשורת לא הייתה היכולת או ההזדמנות להתקדם ולהביא חדשנות לשוק במהירו שבה הן יכלו לענות על הביקושים ולאזן את הירידה בהכנסות. לכן, חברות התקשורת החלו לחפש פתרונות, שיביאו להן מקורות הכנסה נוספים המסוגלים לייצר רווחים מהיכולות שלהן.
 
מה שקרה בשוק הזה בשלוש השנים האחרונות, שהגיעו אליו טכנולוגיות של ענן, בעיקר טכנולוגיות SDN ו-NFV, מה שמאפשר לספקי התקשורת לחשוב וליישם את תהליכי 'הטרנספורמציה הדיגיטלית' לכל הרשת שלהן, מהפכה, שהחלה לעבור על עולם ה-IT כבר לפני כמה שנים.
 
זה כלל הקמת Data Centers מבוססי וירטואליזציה, מה שמאפשר לספקי התקשורת להיות יעילים ולהשיק שירותים חדשים במהירות. הם מסוגלים ליישם שינויי ארכיטקטורה של הרשת שלהם בימים במקום בחודשים או שנים, כמו שיש להם במערכות הישנות.
 
בנוסף, ספקי התקשורת עומדים בפני מהפכה נוספת, שמחייבת אותם להתקדם במהירות וזו מהפכת שירותי ה-5G. כך, שכל התחומים הטכנולוגיים החדישים ביותר מצטלבים.
 
השירותים הוותיקים של קול - טלפוניה, וידיאו ואינטרנט, לא ייעלמו. הם פשוט ישודרגו וישולבו בשירותים החדשים, שיכללו: IoT, מערכות VR ו-AR, שימוש ב-AI  בכל תחום. חיברנו ממש כעת את היכולת לפתח את הפתרונות הללו בארכיטקטורות פתוחות ובמתן גישה לקהילת מפתחים גלובלית, שמפתחת בסביבת OpenStack. עד היום, למעלה מ-50 ספקי תקשורת ברחבי העולם התקינו למעלה מ-90 מערכות NFV, שמבוססות על פתרונות VMware, כאשר לא מעט מהמערכות החדשות הללו פותחו בגרסת OpenStack מבוססת Ocata.
 
כל אלו הן התפתחויות המובילות לדור הבא של האפליקציות והן תוכלנה להתקיים מעל לרשתות הווירטואליות החדשות של ספקיות התקשורת".
 
שאלה: האם ארגונים ועסקים יכולים לנצל NFVאת היכולות של ה-NFV?
תשובה: "בהחלט. התפתחות של ענן תקשורת אינו מוגבל לספקיות התקשורת. ארגונים יכולים גם הם לספק שירותי תקשורת לעצמם גם בענן פרטי וגם בענן היברידי.
 
השירות המבוקש ביותר של פתרונות NFV לארגונים אלה פתרונות IoT. ארגונים מתחילים ליישם IoT והם מבקשים, שהחכמה של הרשת לא תהיה רק במרכז הרשת, ב-Data Center אי שם בענן, אלא תהיה בקצה, ממש בתוך מוצרי הקצה, או בסמוך למוצרי הקצה, כלומר: סמוך לסנסורים של עולם ה-IoT.
 
לכן, אנו כבר מספקים לשוק את הצורך הזה בשת"פ רחב עם המפתחים בשוק, עם קופסאות קטנות לניהול חכם של הסנסורים, בכל מקום. החוכמה עוברת לעננים קטנים, שיהיו מבוזרים ומותקנים בכל מקום.
 
בעתיד, אני מאמין, ששתי התופעות תתקיימנה זו בצד זו ותשתלבנה ביחד: גם תהיינה רשתות 'IoT שכל החוכמה נמצאת במרכז, וגם רשתות IoT, שהחכמה נמצאת בקצוות. אני סבור, שכדי לכסות את כל הצרכים של הארגונים, גם בתוכם וגם מחוצה להם, צריך למצוא פתרונות גם בענן פנימי וגם בענן חיצוני.
 
לכן חשוב, שכל העננים יהיו מקושרים ויפעלו תחת אותה מעטפת הפעלה ושליטה. לדעתי, הפתרון המשולב יהיה הפתרון המיטבי והיעיל ביותר של עולם ה-IoT, שנראה בעשור הקרוב".  
 
שאלה: מה החזון שלך לספקי התקשורת באימוץ טכנולוגיות NFV?
תשובה: "לפני כשנתיים, ראינו מה קורה בשוק הטלקום וחשבנו, שאנו יכולים לסייע לספק התקשורת להתקדם ולהיות ספקי הטלקום החדשים. עד לפני כשנתיים, רוב הספקי הטלקום בעולם רכשו וקיבלו מאתנו פתרונותIT  רגילים.
 
אולם, המוצר העיקרי של ספק הטלקום החדש הוא רשת חדשה עם שירותים חדשים ואפליקציות חדשות. זה יצר בבת אחת שוק חדש של אפשרויות, שמספקות מקום לחברות המפתחות תוכנה מתקדמת כמונו, כדי לפתח יכולות חדשות וליישם את האפליקציות החדשות של עולם הטלקום בעננים מכל סוג.
 
המוצר המרכזי שלנו הוא vCloud NFV, שהוא פתרון, שיכול להיות מוטמע מעל לכל ציוד תקני של ספק התקשורת ויכול לספק לו מיידית יכולות לייצר שירותים חדשים. זה פתרון המגיע 'ישר מהקופסה' באופן מלא ומספק את הצרכים החדשים של כל ספקי התקשורת.
 
אנו כל הזמן, מהרגע שנכנסנו לתחום הזה, משפרים את היכולות של הפתרון הזה. זו הסיבה, שיש לנו כבר המון לקוחות מעולם הטלקום ברחבי העולם, כי הם כבר הכירו אותנו ואת היכולות שלנו מהפתרונות שלנו לעולם ה-IT.
 
בפתרונות ה-NFV החדשים, הם יכולים לבקש מאתנו ליישם כל שירות NFV, שהם זקוקים לו, לאור הביקוש מהשוק, ואנו מספקים זאת מהר, או ע"י פיתוח עצמי או ע"י חיבור של המערכת שלנו לפתרונות של צד ג'. כך, שהפתרון החדש יתאים לצרכים העולים מספקי התקשורת.
 
אנו מספקים תפיסה חדשה של שירותי רשת, שניתן ליישם במהירות. כמעט כל שירות חדש בו מאתגרים אותנו, ניתן ליישום תוך שבועות, במקום שנים, כמו שהיה קודם לכן, ברשתות הוותיקות".
 
שאלה: מדוע לדעתך שוק הטלקום הישראלי לא נמצא שם עדיין?
תשובה: "אני מכיר היטב את ספקי הפתרונות הקיימים בישראל, דוגמת אמדוקס וחברות רבות נוספות. לחברות הישראליות, שאני מכיר, יש הרבה פיתוחים בעולם ה-NFV והן עובדות בשת"פ עמנו.
 
אני לא מכיר מספיק את ספקי התקשורת בישראל, אבל לעומת זאת אני מכיר היטב את ספקי התקשורת באזורים אחרים בעולם, למשל בארה"ב ובאירופה. באירופה, כמעט כל ספקי התקשורת המצויים ברחבי EU עברו או עוברים ממש כעת לטכנולוגיות NFV. מדובר מבחינתנו בסיפור הצלחה ענקי. רק באירופה יש 41 ספקי תקשורת, שהפכו להיות לקוחות שלנו, והמספר הזה גדל כל שבוע.
 
אני מבקר כל שבוע בארץ אחרת ברחבי העולם, משום שיש כל כך הרבה ספקי תקשורת, שמזמינים אותי, כדי לשמוע איך הם עוברים ל-NFV. לעניות דעתי, זה גם מה שיקרה בישראל. זו הדרך בה שוק התקשורת הולך כיום בקצב מאוד מהיר".  
 
שאלה: מה הצעד הבא שלכם לעולם הטלקום?
תשובה: "אנו מעוניינים לקדם את הקישורים בין עננים. ב-NFV אנו קודם מיישמים פתרון ענן מקומי. הצגנו זאת למשל בוודאפון, ענקית תקשורת אירופאית. רוב הלקוחות הם מהסוג הזה. הם קודם מטמיעים NFV בענן פנימי ואז מסתכלים איך לחבר זאת לשאר סוגי העננים, שיש להם, ואיך ניתן לחבר זאת לעננים חיצוניים.
 
לכן, אנו מפתחים כעת פתרונות ובוחנים פתרונות לחיבוריות הזו. למשל, בפתרון חדש, שמכונה בשם IoT Smart. כשמוסיפים לזה AI, המימוש של זה דורש חיבור שקוף בין כמה עננים. הפתרון הזה דורש איסוף מידע מהרבה נקודות קצה וניתוח בזמן אמת של המידע הזה במקום כלשהו, לעיתים מקומי ולעיתים בענן ציבורי או בענן פרטי. לכן, אנו מחפשים לחבר את הכל ואם ניתן, לחבר את הכל מעל לרשת הסלולר. בדור חמישי של הסלולר הרעיון הזה יגיע למימוש מלא.
 
הכיוון שלנו מאוד ברור: אנו מעוניינים לחבר הכל להכל, בכל רשת ובכל ענן ולכל יישום ולכל נקודת קצה".
 
שאלה: מהם ההבדלים בין הפתרון שלכם לפתרון של ספקי הפתרונות הוותיקים של עולם הטלקום?
תשובה: "ספק תקשורת יכול כיום לרכוש פתרון NFV מספק הפתרונות המסורתי שלו, דוגמת: אריקסון, נוקיה או וואווי.
 
אולם, הם רואים את ספק התקשורת באופן ורטיקלי. אנו, לעומת זאת, רואים את ספק התקשורת באופן הוריזונטלי. אנו מספקים פתרון רוחבי, שמכסה את כל הצרכים של היום ומחר של ספק התקשורת לכל השווקים ולכל סוגי הלקוחות.
 
לכן, אנו רואים כיום את התופעה בה ספקי תקשורת, שבחרו נניח באריקסון כספק הציוד שלהם לדור הרביעי או החמישי, עדיין הספקים הללו באים אלינו, כדי לספק להם את פתרונות ה-NFV שלנו. זאת, בגלל שאנו מספקים להם פתרון רוחבי. הפתרון שלנו רוכב באופן שקוף על ציוד הרשת של אריקסון או כל ספק ציוד רשת אחר. כך, שיש כאן השלמה בין הפתרונות".
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
שקר אייר: "החלום שלי הוא, שה-NFV יהפוך לעסק הגדול והמכניס ביותר ב-VMware. מדובר במהפך מחשבתי גם בתוך VMware. עד לפני כשנתיים, בכלל לא ידעו, שאנו נכנסים לעולם פתרונות הטלקום. השוק לא ידע, שיש לנו פיתוחים בתחום ה-NFV. כעת אנו בצמיחה מטאורית.
 
אל תשכח, שאנו בעיקרון חברת מו"פ. לכן, אנו מפתחים ובונים פתרונות, שייענו על צרכי הלקוחות שלנו ולכן, אנו מעוניינים לפתח כל הזמן פתרונות המוכיחים את עצמם.
 
ה-NFV כבר נמצא בשוק ואנו לומדים ממש כעת איך זה מיושם, איך ניתן להפיק מהשירותים הללו יותר תועלות. אנו נמצאים כעת בקצה עקומת הלמידה שלנו ואנו מאמינים, שאנו מסוגלים לפתח ולספק פתרונות מתאימים ללקוחות שלנו. אנו משקיעים הרבה כדי לפתח מערכות, שתהיינה מוכנות להשקה בקרוב ושתוכלנה לסייע לארגונים ליישם שירותים חדשים על כל ענן ולכל צורך.
 
ראינו, שיש צורך במתן פתרונות NFV גם בתחום הטמעת פתרונות טלוויזיה רב-ערוצית בקלות, ולכן, נכנסו גם לעולמות של שירותי המולטימדיה והטלוויזיה.
 
בתור ספק פתרונות תוכנה לעולם הטלקום, אני מאמין, שאנו יכולים לספק לחברות הטלקום את המערכת היעילה ביותר, היציבה ביותר והמאובטחת ביותר.
 
עבור לקוחות הטלקום שלנו, אנו לא ספק חדש. הם ראו ורואים מה אנו מספקים לשוק בתחומי ה-IT. הם מבינים, שהם יקבלו את אותה רמה של פתרון ושירות גם בעולם הטלקום. הם יהיו מסוגלים לראות ROI מההשקעות שלהם בעולם החדש של ה-NFV. הם מבינים, שהם יכולים לקבל מאתנו יכולות וגמישות, שלא היו להם קודם, ושלא יוכלו לקבל זאת מספקי הפתרונות הוותיקים שלהם בתחום פתרונות התקשורת. מדובר במהפך מהיר ביותר, שמתרחש ממש כעת בשוק הטלקום.
 
אני מאמין, שספקי התקשורת, שנשחקו בגלל התחרות בהכנסות שלהם, יכולים לשנות כיוון ולהיכנס לכיוון של רווחיות ממה שהם מסוגלים להציע לשוק של היום ומחר. אני מאמין, שאנו יכולים ומסוגלים להוביל את השוק העולמי גם בפתרונות תקשורת".
 
סרטון: פתרונות IoT מבית VMware:
 

סרטון: פתרונות NFV לספקיות התקשורת ולארגונים:
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים