האם השוק הישראלי יעבור ל"עננים היברידיים" מנוהלים ומאובטחים?

דף הבית >> שירותי עננים ואחסון מידע >> האם השוק הישראלי יעבור ל"עננים היברידיים" מנוהלים ומאובטחים?
האם השוק הישראלי יעבור ל"עננים היברידיים" מנוהלים ומאובטחים?
מאת: אבי וייס, 26.9.17, 08:00אלי שקד ושלומי אביב
 
חשיפת המהפך התפיסתי והארגוני, שהתרחש בחודשים האחרונים בשלוחת VMware בישראל, כדי לענות על הביקושים החדשים של השוק הישראלי, שהוא שוק מתקדם, מאתגר וצומח במהירות.  
 
"בהנהלה שלנו, בכל מוצר או שירות חדש, קודם שואלים איך הלקוחות הישראלים מגיבים על זה", מתאר אלי שקד, (בתמונה מצד ימין), מנכ"ל VMware ישראל. "נכנסנו לתחומים, שלא היינו בהם בעבר, דוגמת עולמות הסייבר והטלקום. אני מרגיש, שאנו במצב, שבו אנו 'מחליפים גרביים תוך כדי ריצה' בפעילות שלנו".
 
קיימתי ראיון בלעדי עם אלי שקד ביחד עם שלומי אביב (בתמונה מצד שמאל), מנהל פעילות עסקית אזורי – NSX ב-VMware, כדי לשמוע על ההתפתחויות של פתרונות "עננים היברידים" ו"טרנספורמציה דיגיטלית לכל" בישראל.
 
את אלי שקד ושלומי אביב ראיינתי במסגרת כנס VMworld 2017 Europe המתואר כאן בהרחבה והחושף את ההצלחה המדהימה של הכניסה של VMware להיות גם ספק מוביל של פתרונות מתקדמים לחברות התקשורת ולארגונים בכל רחבי העולם.
 
שאלה: מה התחדש בשלוחת VMware בישראל?
אלי שקד: "כיום, נגמרו ההיסוסים, שהיו בשנים שעברו, והעדיפות של כל ,CIO שאני מדבר אתו, היא המודרניזציה של ה-Data Center של הארגון ומעבר לפתרונות של עננים היברידיים.
 
הרעיון של שקיפות - Visibility בניהול הנתונים, האחסון והאפליקציות, הוא המוביל כיום ואנו עובדים דרך השותפים שלנו בארץ כדי לספק את המענה הנכון לכל הלקוחות הרבים, שיש לנו בכל רבדי השוק הישראלי.
 
בשנה האחרונה, השלוחה הישראלית של VMware שינתה את פניה, בין אם ביוזמת האנשים עצמם ובין בהתפתחות המציאות של הרחבת והתחדשות השלוחה. כמעט מחצית מכוח האדם בשלוחה התחלף, שזה תהליך די מקביל וזהה למה שקורה בעולם הסטארטאפים הישראלי.
 
ב-VMware אנו קוראים לזה Act 2.0 אבל בישראל קראנו לזה Act 2.2, בגלל העוצמה של כניסה של בעלי תפקידים חדשים לשלוחה.
 
יש לחילופי הדורות גם משמעות מבחינת הדרישות של השוק ומגוון הפתרונות החדשים, שאנו מציגים לשוק. פשוט, נערכנו לדרישות שוק חדשות, ואנו ערוכים למצות כל הזדמנות חדשה בשוק.
 
התוצאות כבר מדברות בעד עצמן. עמדנו בתוצאות מעבר ליעדים, שהוצבו לנו, עם כל הקשיים של התמודדות בשווקים תחרותיים ומאתגרים, כמו אלה המצויים בישראל.
 
שמנו השנה פוקוס על כל מה שחשוב כדי להיערך אסטרטגית נכון, על מנת להשיג יעדים חדשים ולקוחות חדשים מבלי לנטוש את הלקוחות הקיימים.
 
כך, שאנו כיום מיישמים אסטרטגיה חדשה של פעילות סביב השעון. אנו עובדים קשה כמעט סביב השעון. ההתפתחויות בעולם הענן מחייבות פתרונות סביב השעון. הענן של היום ומחר זה לא הענן של האתמול. המהפכה מאפשרת פתרונות חדשים ומאפשרת לארגונים לפתח פתרונות חדשים במהירות ולשלוט במידע שלהם, עם יכולת להעביר אותו בקלות בין עננים. יש לנו חלק חשוב במהפכה הזו.
 
הגישה שלנו לא מסתכמת ב-Data Centers ובעננים. אנו מגיעים עד לקוחות הקצה, עד למסך הגדול והקטן, שכל משתמש קצה רואה ומפעיל במו ידיו, למשל בפתרון ה-Workspace One החדש שלנו. יש לנו היום גישה הרבה יותר ידידותית לכל לקוח קצה, על כל מכשיר קצה. אנו לא רק פתרון למנהלי מחשוב ומפתחים מקצועיים.     
 
פעילות מרכז השירות שלנו התרחבה והיכולות הפכו להיות יותר ידידותיות ללקוחות שלנו, גם ללקוחות פנימיים וגם ללקוחות חיצוניים, שכולם עובדים כעת באותה מערכת תמיכה".
 
שאלה: מהם האתגרים, שעימם אתה מתמודד?
תשובה: "אנו מקדמים את השלוחה הישראלית של VMware לאור האסטרטגיה, שאמורה לענות על שני אתגרים חשובים:
 
א. לא נוטשים מה שפותח ויושם עד כה, ובמיוחד אם מדובר במערכות, שלא פותחו על ידינו. כלומר: 'הטרנספורמציה הדיגיטלית' בעסקים ובארגונים אינה אומרת שיש לזרוק לפח את כל או רוב המערכות הישנות. אנו יודעים לבצע תהליכי מודרניזציה לפעילות ותיקה ולאפליקציות ישנות.
 
לכן, בגישה הזו אנו באים ללקוחות ואומרים להם: אל תשקיעו זמן ומאמצים כדי להעביר את המערכות הישנות שלכם לעולם החדש. אל תיגעו בכלום ואל תסגרו כלום.
 
אנו מספקים יכולות חדשות בלי להרוס את הישן ומספקים לכל לקוח הנגשה של הכל, לעולם החדש. כך, רק לשם ההמחשה, מערכותIoT  חדישות יכולות לגשת למערכות הישנות באופן שקוף.
 
ב. משלבים תשתיות והופכים אותן לווירטואליות. אנו בוחנים את התשתיות הקיימות הנמצאות אצל כל לקוח ומציעים את הדרך לעבור לתשתיות חדשות ומאובטחות בלי לזרוק את הקיים. התשתיות החדשות מאפשרות יכולות, שלא היו לארגונים בעבר, למשל, הקמת שירותים במהירות של דקות, העברת שרתים ממקום למקום בלחיצה על עכבר, העברת מידע מענן לענן, העברת עומסים מענן מקומי לענן מרוחק ועוד. אנו יודעים איך לנהל את העולם החדש של העננים ואיך לאבטח את מה שנע על הרשתות החדשות הללו.
 
כל נושא העננים החדשים הפך את תשתיות הענן לעניין אמורפי. פעם היו צריכים מנהלי תשתיות, שהתמחו בתשתיות ועסקו רק בתחום התשתיות. בעידן החדש - אין מקצוע כזה יותר. הכל וירטואלי.
 
אחת הבעיות, שאני נתקל בה בעסקים וארגונים, שהחלו להעביר עומסים ואפליקציות לענן, שהם מגלים, שזה לא בדיוק זול והבעיה הכי חמורה: הם כבר לא יודעים היכן האפליקציה שוכנת והיכן המידע שלהם שוכן. לכן, הם נתקלים בבעיות קשות של אבטחת מידע ומענה לרגולציות ההולכות ומחמירות. גם המענה לעלייה בביקושים הופך לבעייתי, אם השיהוי בתגובה לענן, שנמצא אי שם בעולם, הוא 'צוואר בקבוק'. זה מתבטא במהירות של העיבוד של המידע הזה ומתן מענה לצרכים המידיים של לקוחות הקצה.
 
הצגנו לעולם דוגמה יפה של חברת אמדוקס, כיצד היא מתמודדת עם שינויים קיצוניים ברמות הביקושים אצל לקוחות הקצה שלה, במערכת הגמישות, שאנו פיתחנו בדיוק עבור מצבים כאלה".  
 
שאלה: איך השוק הישראלי מגיב על ההתפתחויות הללו, שאתה מציג לשוק?
תשובה: "השוק בישראל הוא שוק מאוד מתקדם. לא סתם קוראים לנו בכל העולם: Startup Nation. הישראלים אוהבים לבדוק כל דבר, להתנסות בכל דבר חדש ולאתגר אותנו על כל דבר. הם הראשונים האומרים לנו מה לשפר ומה לא בדיוק עובד כמו שהם ציפו. אין דבר כזה בעולם.
 
לכן, קל לנו להביא לישראל (כשחלק מפותח כאן בישראל), את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. זאת, כי הלקוח הישראלי אוהב ורוצה את זה. כך, הפכנו להיות 'שופר' של החברה בעולם. זה מאתגר את החברה, לשפר ולפתח פתרונות, שאחרי כן כל העולם נהנה מכך.
 
כך, הלקוחות הישראליים מגיעים להשפעה והם משפיעים לא רק על הארגונים כאן, אלא על הנעשה בכל העולם. יש כיום תחרות מאוד חריפה בישראל, עם אווירה של יזמות. זה מצוין עבורנו, כי זה מחייב גם אותנו להיות דינמיים, יצירתיים, יזמים ומובילים".
 
שאלה: לאן אתם מתפתחים ומתכוונים להתפתח בשוק הישראלי?
תשובה: "העיקר זה ענן היברידי. אני מאמין, שענן היברידי, שכבר נכנס לעסקים ולארגונים בישראל, יהיה בכל מקום, בכל ארגון. אחרי ארה"ב, הראשונים, שמאמצים את כל מה שמכריזים בארה"ב, הם הישראלים.
 
לכן, הצעד הבא שלנו הוא להציע לישראלים את החיבורים היעילים ביותר לעננים, שמתאימים ללקוחות הישראלים. יש כיום לקוחות רבים המבקשים לעבור לעננים היברידיים וכל לקוח מעוניין בפתרון, שיתאים לצרכים הספציפיים שלו.
 
תחום נוסף שהתחלנו להשקיע בו ונפתח אותו בתקופה הקרובה הוא עולם הפיתוח בגישת ה-DevOps, בעיקר סביב ה-PKS. זה תחום חדש ומלהיב עם המון אפשרויות.
 
מעל לכל, אנו מציעים את נושא האבטחה ונושא השקיפות. מנהלים אומרים לי, שהם רוצים לדעת בכל רגע נתון היכן המידע שלהם נמצא, לדעת האם המידע מספיק מאובטח והאם רמת הביצועים עונה לביקושים.
 
תחום נוסף, שנפתח בשנה הקרובה, הוא תחום, שבתכנית האסטרטגית שלנו החלטנו לתת לו פוקוס, והוא תחום הפתרונות לשוק ה-SMB. עד היום, VMware נתפסה בשוק כחברה של פתרונות לארגונים ולעסקים גדולים. זה כבר לא מדויק. יש לנו פתרונות מאוד מתקדמים ומעניינים גם לרמת ה-SMB. אנו מתכוונים להשקיע מאמצים בכיוון הזה.
 
אנו נבנה אקוסיסטם שלם, שינהל נכון את התחום החדש הזה אצלנו וייתן פתרונות מתאימים לשוק ה-SMB בישראל".  
 
שאלה: מה החלום המקצועי שלך?
אלי שקד: "החלום שלי אולי יפתיע אותך, אבל הוא חלום מאוד חשוב מנקודת המבט שלי: לקחת את VMware יותר עמוק לתוך הקהילה ולענות על צרכי הקהילה בישראל. כלומר: להגיע לציבור בישראל, שלא נמצא בעולם הדיגיטלי, שאנו חיים אותו.
 
אני מאמין וחושב, שאנו צריכים להשאיר דברים טובים לדור הבא ולהכין את הדור הבא לאתגרים של המחר. יש לנו התחלה של פעילות בכיוון הזה, למשל להכשיר תלמידות, כבר מגיל מאוד צעיר, ובמיוחד מהפריפריה, לתכנת ולפתח במערכות מחשוב מתקדמות".
  
סרטון: פלטפורמת Workspace ONE למשתמשי הקצה:

 
סרטון: השקת פתרונות PKS (ר"ת: Pivotal Container Service): 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות
הצלחה ורק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות של האתר, באשר הם!!!!

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.


 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

חשיפה: כיצד עמית סגל הטעה את הציבור וסייע לתפירת תיק 4000 כנגד נתניהו - כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

עדכונים שוטפים שצריך לדעת ממשפט "תיקי האלפים" עם כתב האישום השקרי - כאן

עדכונים וחשיפות מבית המשפט המחוזי בירושלים על תיק 4000 התפור והמופרך - כאן

ביהמ"ש המחוזי בירושלים: עדכונים מרתקים ממשפט תיק 4000 המצוץ מהאצבע - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

החקירה הנגדית של חפץ: עדכונים מביהמ"ש המחוזי בי-ם לגבי תיק 4000 התפור - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

משפט תיק 4000: הסברים/פרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב ומצגות - כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים