Telecom News - ירידה בכמות התלונות בתחום התקשורת? בדיחה במיטב שיטת ה-Fake News

ירידה בכמות התלונות בתחום התקשורת? בדיחה במיטב שיטת ה-Fake News

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> ירידה בכמות התלונות בתחום התקשורת? בדיחה במיטב שיטת ה-Fake News
כמיטב המסורת, עיתונאים וכלי תקשורת, שאין להם שמץ של מושג איך מתנהל משרד התקשורת הישראלי, קיבלו והעתיקו בשיטת ה-Copy & Paste את הודעות ה-Fake News של השר איוב קרא והמנכ"ל בפועל שמילה מימון. מזל שאין מיסים על ספינים ובדיחות על חשבון הציבור.
מאת: אבי וייס, 27.3.18, 18:49איוב קרא

במשרד התקשורת הישראלי קבעו, שכל יום מתאים להיות 1 באפריל.
למשל היום (27.3.17) הפך ל-1 באפריל, במסגרת מסיבת עיתונאים, שזימנו השר והמנכ"ל. גילוי נאות: אני לא הוזמנתי למסיבת העיתונאים, די ברור למה. השר (איוב קרא, בתמונה משמאל) והמנכ"ל בפועל (שמילה מימון) לא היו רוצים לענות על שאלות קשות, למשל, למה הם עדיין ממשיכים לסייע לשאול אלוביץ' ממש כעת ובניגוד לחוק).

לכן, קל להם "למכור" לעיתונאים, שאין להם צל של מושג איך משרד התקשורת הישראלי מתנהל, אוסף של Fake News בקצב מהיר ובלי להתבלבל או למצמץ.

אתייחס בקצרה ל-3 החדשות הטריות, שכלי תקשורת העתיקו, בלי להבין על מה מדובר:

א. "ההשגים" בתחום הטיפול בתלונות הציבור, על פי דו"ח תלונות הציבור ל-2017.
הודעת משרד התקשורת מצויה כאן - למתעניינים. היות ואתר Telecom News לא נוהג לפרסם Fake News, אז אוכל לציין, שאין במסמך הזה שום מספר או נתון נכון, למעט התאריך. הכל פרי המצאות, שיצאו מהשרוול של שמילה מימון. זה לא מקרה, שהוא סירב ומסרב להכניס מערכת מחשוב CRM לתחום תלונות הציבור, כי אז ה-Fake News (אולי) ייחשפו...

אולם, אנו כבר חשפנו זאת מזמן, שנה אחרי שנה, והנה הניתוחים שלנו: לנתוני 2016, לנתוני 2015, לנתוני 2014, לנתוני 2013, ולנתוני 2012 של תלונות הציבור. זה בדיוק אותו דפוס ניתוח, אותו שיטת פיברוק נתונים ואותם גרפים של Fake News.

יתרה מכך. הטענה, שיש ירידה (כל שנה) בכמות התלונות של הציבור ושזה בא מיעילות פעילות משרד התקשורת, אין לה כל בסיס בעובדות. הירידה המתמשכת (מידי שנה בשנה) בכמות התלונות למשרד התקשורת, נובעת מ-4 סיבות והן מוסברות בניתוחים שלנו כל שנה (מה שלא ממפריע לשמילה מימון לחזור שוב ושוב על השקר הזה) ואלו הן 4 הסיבות הנכונות:
  • יש יותר ויותר חסמים להגשת תלונות למשרד התקשורת. הכל פרי המצאות של שמילה מימון. אתם יכולים להתנסות לבד בתהליך הגשת תלונות במשרד התקשורת ותגלו מייד את החסמים הללו. 
  • יותר ויותר תלונות נגרסות ולא מטופלות. לכן המצאנו את המונח "המגרסה של שמילה". יש באתר זה אינספור עדויות על תלונות צרכניות, שלא טופלו במשרד התקשורת (מלבד העדות שאני יכול לתת בעצמי, על עשרות התלונות הצרכניות, שאני אישית הגשתי למשרד, כולן עם מסמכים, כמו גם כאלו, שהוגשו ע"י סיני ליבל, ושלא טופלו בכלל...). רוב הציבור איבד את אמונו במשרד התקשורת. זו המציאות. ולכן יש ירידה בכמות התלונות. 
  • העיקר: הטיפול בתלונות צרכנים כנגד חברות התקשורת עבר לגופים אחרים ושם מטפלים ברצינות רבה ובלי ספינים בתלונות צרכניות ובכמויות ענקיות של עשרות אלפי תלונות צרכניות בשנה, דוגמת הרשות להגנת הצרכן במשרד הכלכלה (שמתגאה במאבק הצרכני שלה כנגד העוולות של חברות התקשורת), רשות שלטונית במשרד ממשלתי אחר, שפועלת היטב לטובת הציבור ושלאחרונה פרסמה את הדו"ח השנתי שלה (כאן).
  • בנוסף, אזרחים דוגמת סיני ליבל ועוד כמה עורכי דין, מבצעים "פעולות אכיפה צרכנית" דרך בתי המשפט ברחבי הארץ, מה שמשרד התקשורת הישראלי לא רק שלא עושה, המשרד תמיד מתייצב לימין חברות התקשורת. בדיוק הפוך לתפקידו ולחוק. המשרד מצטיין רק בדבר אחד: בסיוע לחברות התקשורת (למשל בהורדת שעות פעילות מוקדי השירות). 
הבעיה היותר חמורה: כיום רוב התלונות הנשלחות למשרד התקשורת הן לא נגד חברות התקשורת אלא נגד משרד התקשורת עצמו. כלומר: נגד השירות הכושל של משרד התקשורת, למשל לכל מי שמעוניין לייבא משהו אלקטרוני לישראל, במיוחד רחפנים. אני עצמי מקבל כל יום תלונות על אי הטיפול של משרד התקשורת בציבור הרחב, שמנסה לקבל אישורי ייבוא (יותר על כך, בסעיף ה-Fake News הבא). הנתונים המחרידים הללו הללו מוסתרים היטב בדוח"ות של משרד התקשורת. 

לכן, שלחתי ב-26.3.18 למשרד התקשורת את השאלה הדחופה הבאה:
"באגף בכיר רישוי אמורה לקום ממש בקרוב יחידה חדשה לטיפול בפניות הציבור, שבראשה תעמוד עדי קאהן גונן (שכרגע ומזה חודשים רבים מדי "מסתתרת" במשרד לשיוויון חברתי, עם תקן של משרד התקשורת).
אולם, במשרד התקשורת יש כבר יחידה כזו, במנהל פיקוח ואכיפה, כשמנהלת תחום פניות ציבור מזה שנים היא דולי דדון-איזנברג.
עד שאיחדו את כל הפונקציות של פניות הציבור במשרד התקשורת למקום אחד, לקח כמעט 2 עשורים של מאבקים פנימיים, פתאום שוב מפצלים את הנושא החשוב הזה בין 2 יחידות בתוך המשרד? הכיצד?
אולי המשרד בכלל צריך ללמוד מהרשות להגנת הצרכן במשרד הכלכלה (שתפסה בשנה האחרונה את החלל הענק שמשרד התקשורת השאיר בהתנהלותו הכושלת), איך לעבוד באופן שקוף ונאמן לצרכי הציבור, לחוק, לתקנות ולתנאי הרישיונות, איך לטפל נכון, ביעילות ובמסירות בפניות הציבור ואיך לטפל ביד ברזל ב"עבריינים" המפירים את זכויות הציבור?"

תגובה טרם קיבלתי. ככל שאקבל אעדכן בהתאם. אין מה להיות במתח, הסיכויים שנקבל תגובה הם סביב האפס, למרות שיש דובר חדש למשרד התקשרות.

כך, במשרד התקשורת תהיינה 2 יחידות מקבילות לטיפול בתלונות הציבור: יחידה אחת לטיפול בתלונות הציבור כנגד חברות התקשורת ויחידה שנייה לטיפול בתלונות הציבור כנגד משרד התקשורת עצמו. כך, אפשר יהיה להחביא ולהפריד בין סוגי התלונות של הציבור. שלא תדעו כמה התלוננו כנגד משרד התקשורת עצמו. וזה מוביל אותנו היישר לסעיף הבא.

ב. מהפכת האישורים, הורדת חסמים ביבוא.
איך מטפלים בתלונות של הציבור נגד משרד התקשורת בתחום הזה כבר הבנתם בחשיפה שלנו בפסקה הקודמת (החושפת את הקמת יחידה לתלונות הציבור חדשה, שתנוהל ע"י העוזרת לשעבר של "עד המדינה", שלמה פילבר, שעדיין יושב על תקן מנכ"ל במשרד ו"מוכר" בעדויותיו את כל חבריו ושותפיו לשעבר...).

כאן נתייחס למצגת, ששר התקשורת איוב קרא הציג לעיתונות (מצויה כאן למתעניינים). היות ואנו משתדלים לא לפרסם Fake News, אז בכלל לא מדובר כאן באיזו "מהפכה". לא היה ולא נברא. מקילים מעט על היבואנים הגדולים והבינוניים, רק בגלל לחץ כבד של שר האוצר על משרד התקשורת, מה שעבר בחקיקה מהירה בכנסת, דרך "חוק ההסדרים במשק".

יש להמתין ולראות אם יחידת הרישוי הכושלת, שלא מתפקדת מיום הקמתה (למעט תת היחידה שנולדה שם, שעסקה באיסוף שוחד מהיבואנים הלחוצים תמורת קבלות, כדי לקדם אישורי ייבוא. זו לא בדיחה ל-1 לאפריל), אכן אותה יחידה, ש"התפרנסה" שנים מהכאוס הזה, תקפוץ בבת אחת מעידן הפקס - לעידן המחשב ו"עבודה מרחוק".

במציאות, שאני מכיר, רוב הציבור, שמייבא ציוד אלקטורני ובמיוחד רחפנים, לא יחוש בשום הבדל או שיפור בקבלת אישורים, כי פשוט אין שום מהפכה, רק ספינים ו-Fake News. אלו העובדות ואין עובדות אחרות. 

הדבר הכי מפתיע במצגת, שפרסם היום השר איוב קרא בעניין "מהפכת האישורים, הורדת חסמים ביבוא", זה החלק התחתון של המצגת, וכדי שלא תחשבו, שאני ממציא מדימיוני, למרות שעבור משרד התקשורת כל יום יכול להיות 1 באפריל, אז הנה חתכתי עבורכם את 2 הפסקאות התחתונות מהמצגת הטריה של השר:
צילום מסמך 1

לא רק שמשרד התקשורת מבטיח לנו את ההבטחות הללו במשך שנים, איך זה נכנס למצגת כאן? מה זה בכלל שייך למצגת העוסקת ב"מהפכה בתחום האישורים ורישוי הייבוא"??

יתרה מכך: היכן מדיניות השר ומשרד התקשורת בנושאים הללו? (תזכורת: מסמך המדיניות האחרון בתחום התדרים הוצא ע"י השר אריאל אטיאס, השר האחרון במשרד התקשורת, שטובת הציבור הייתה חשובה לו יותר מטובתו האישית). מתי נערך שימוע בתחום הזה על הנושאים החשובים הללו? באילו תדרים מדובר ובכמה תחומי תדרים? לאיזה שימושים ציבוריים מדובר? מתי זה יקרה?
אני מקווה, שהבנתם כבר את 2 הפסקאות הללו. זה פשוט Fake News בתוך Fake News!! 
פשוט ענק, שר ה-Fake News הזה, שמתהדר בתואר "שר התקשורת".  

 ג. פורסם מכרז להפרטת "עידן +"
על ה-Fake News הזה כתבתי כל כך הרבה (למשל כאן), שכאן אסתפק במשפט אחד או שניים בלבד: מי יכול להציג לציבור ו\או לרוכש פונציאלי של מערך השידורים הכושל הזה, שיש ROI לשירות חינמי? האם ניתן בכלל לגבות כסף על השירות הזה? איך ניתן לסגור את הפער הטכנולוגי בשידורים מול מה שיש בעולם הרחב? 

שקודם כל שהרגולטורים יפסיקו את "שוד משאבים" הציבורי הזה, שנעשה ע"י סלקום, פרטנר ועוד

לכן, דין ההפרטה המתוכננת הזו של מערך "עידן +" הוא כישלון. נכון, שתמיד יכול להופיע איזה מיליונר עם עודף כסף, שמעוניין לשים את כספו על הרפתקאה כושלת חדשה. האם על זה בונים משרדי האוצר והתקשורת את תקוותם להצלחת המהלך הטרי הזה של הפרטת "עידן +"? תמהני על שיקול דעתם. בקיצור: Fake News במיטבו. 
 
פייק ניוז 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים