Telecom News - איך חרדים מתניידים בין חברות הסלולר עם אותו SIM? - הם מתעלמים מהחוק

איך חרדים מתניידים בין חברות הסלולר עם אותו SIM? - הם מתעלמים מהחוק

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> איך חרדים מתניידים בין חברות הסלולר עם אותו SIM? - הם מתעלמים מהחוק
"הרמת מסך" מעל אחת השיטות לניוד מספרים בין חברות הסלולר עם אותו סים (SIM Card), בשיטה, שמשרד התקשורת מכנה בשם "ניוד כפוי" (לא ברור מי כופה על מי, מה ולמה), ואנו קוראים לזה בשם יותר ברור להבנה: "פריצת סים". איך כל זה קשור לכאוס של "הקומה הכשרה" של המגזר החרדי ולמציאות בה בשוק התקשורת הישראלי יש "אי של התעלמות מכל חוק, תקנה, רישיון או הסדר". מדובר ב"מרחב פעולה" של שירות פריצת סימים במגזר החרדי, שהוא עצמאי לחלוטין ומנותק מכל חוק, מרחב הנמצא מעל שר התקשורת והמנכ"ל, ש"עוצמים עיניים" ונותנים ל"תעשיית הפשע" גיבוי או חיפוי (תבחרו לבד את המינוח הנכון).
מאת: אבי וייס, 8.8.18, 06:00שמילה מימון

בלעדי. בחודש החולף פרסמנו 2 כתבות בנושא הניוד בין חברות סלולר עם אותו סים: שתי הכתבות הללו פורסמו לאחר 2 כתבות חשיפה על הנעשה בתחום הטלפוניה במגזר החרדי (כאן, בכתבה זו, נחבר בין 2 הנושאים הללו), כתבות על מה שנעשה במה שמכונה "הקומה הכשרה": יש לנו עוד המון חשיפות בתחום הזה, כולל סיפורים על אזרחים חילוניים נוספים, "שנלכדו" בלי ידיעתם ב"קומה הכשרה", ללא יכולת לצאת ממנה ולהתנייד ועוד סיפורים מסמרי שיער אחרים, שימתינו בסבלנות לפרסומם.

זאת, בגלל החשיפה כאן, שהיא המשך לכתבות בעניין הניוד בין חברות עם אותו סים, כשציינו כבר שמידי חודש מאות לקוחות עוברים בין החברות עם אותו סים, בקלי קלות (כשקוראינו הרבים פקפקו אם זה אפשרי, עם הסים הקיים, עוד לפני המעבר ל-e-Sim). בכתבות הקודמות לא נתנו פירוט איך זה קורה, כי תהליך איסוף המידע בנושא הסמוי מהעין הזה, לא היה פשוט או קל.

כאן נעסוק במה שקרה אחרי 4 הכתבות הקודמות, שמומלצות לקריאה למי שפספס אותן, כי כאן נתרכז רק בסוגיה חדשה, שאנו חושפים לראשונה כאן (ולא נסכם כאן מה היה בכתבות הקודמות, בגלל ריבוי הנושאים, שהן חשפו). מדובר בסוגיה, שהגיעה ממקורות מהימנים אלינו, כולל דרך "המייל האדום", מידע, שזרם אלינו לאחר החשיפות הקודמות.  

הכל החל בשימוע די סודי, שנשלח לכמה חברות תקשורת ב-30.1.18 (שלא פורסם בשום כלי תקשורת, והציבור ונציגיו המוסמכים לא ידעו עליו, וגם אנו לא ידענו עליו עד ממש לאחרונה), שימוע, שהכותרת שלו קצת מסתורית: "איסור ביצוע ניידות מספרי טלפון באמצעות חיוג למענה קולי (IVR)".

השימוע המלא נמצא כאן, למתעניינים. לפי ה"סימוכין" שיש מתחת לכותרת השימוע, עולה (לכאורה), שמדובר בסוגיה לא חדשה, שידועה למשרד התקשורת כבר מ-2011. מדובר בשימוע על תרגיל של "זיוף ניידות" ו"השתלטות" על "מספרים יפים", שעולים הרבה כסף, בלי הסכמת בעלי המספרים הללו. בשימוע מוצע לשנות את שיטת ההתניידות בין חברות הסלולר, אבל מודגש בו, שבהסדר החדש השינוי המוצע לא יחול על לקוחות "קומת המספרים הכשרה". למה? שאלה טובה, שתובהר בהמשך הכתבה. 

בעקבות השימוע המסתורי הזה, ביום 18.4.18 יצא מסמך סיכום והחלטה של שמילה מימון (בתמונה למעלה משמאל), שבאותה עת היה המנכ"ל בפועל של משרד התקשורת. שמילה מימון קבע בהמשך לשימוע, הסדרים חדשים בעניין הניוד בין חברות הסלולר. המסמך המלא של שמילה מימון מצוי כאן, למתעניינים. גם המסמך הזה לא פורסם בשום מקום ויתרה מכך, הוא גם לא יושם (מייד נסביר למה). 

במסמך של שמילה מימון מ-18.4.18 נולד ביטוי חדש לתופעה הזו וזה הביטוי: "ניוד כפוי", כפי שמופיע במסמך שלו כך:
ניוד כפוי - שמילה מימון

אני סבור, שהמונח "ניוד כפוי" הוא "סטרילי" מדי, כי לא ברור מי כופה על מי מה ומתי. הביטוי, שאני סבור שמתאים כאן, הוא הרבה יותר פשוט להבנה והוא: "פריצת סים". 

לא קשה לנחש מי בעיקר קשור ועומד מאחורי ה"ניוד כפוי" או "פריצת הסימים". זה כתוב גם כן במסמך של שמילה מימון, "שחור על גבי לבן", בתגובה של אחד מספקי התקשורת לשימוע (שם ספק התקשורת הזה לא מצוין במסמך), ספק תקשורת סלולרית המתרעם על כך, שההסדר החדש מחריג את "הקומה הכשרה" מההסדר החדש ואותו ספק טוען, בצורה בהירה מאוד, שאינה זקוקה להסברים נוספים, כך:
ניוד כפוי - שמיה מימון - 2

זה הרקע לשאלות הדחופות הבאות, ששלחנו ביום 29.7.18 לצמרת משרד התקשורת:QUESTION FREE
בהמשך לשאלתי למטה [תובא בהמשך הכתבה], משרד התקשורת קיבל החלטה בעניין אחת הפרקטיקות הלא חוקיות שיש, שיטת ה-IVR:
השאלות:
  1. היכן הלינק לתיקון "תכנית המספור"?
  2. היכן תיקוני רישיונות חברות התקשורת לפי ההחלטה הזו?
  3. נכתב בהחלטה, שהיא נכנסת לתוקף ב-18.6.18. האם זה אכן קרה?
  4. אילו פעולות אכיפה בוצעו בנושא (אם בכלל)?"
תגובה לא קיבלתי, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

עובדה אחת די ברורה יש לנו כאן: המועד להפעלת התקנות החדשות בעניין הניוד ומניעת זיופי ניוד היה 18.6.18, והמועד הזה חלף עבר לו בשקט. "תכנית המספור וניידות המספרים" לא תוקנה ורישיונות חברות הסלולר לא תוקנו. לא קרה מאומה. 

למה המהלך הזה הוקפא ולא מומש ב-18.6.18? נתי כהן
בהיעדר תשובה מהמשרד, אנו יכולים רק להעלות השערות. ההשערה הכי הגיונית: שמילה מימון סיים זמן קצר אחרי ההחלטה הזו שלו, את הקדנציה שלו בה היה מנכ"ל בפועל של המשרד (אחרי "היעלמותו" של "עד המדינה" שלמה פילבר, מכיסא המנכ"ל). זאת, כי ביום 1.5.18 שרי הממשלה אישרו את נתי כהן (בתמונה משמאל) כמנכ"ל משרד התקשורת ויומיים אחרי כן הוא הגיע למשרד.

ככל הכנראה, וזו ההשערה שלנו (בהיעדר תגובה מצמרת המשרד), נתי כהן לא רצה להתעמת עם אלה הנמצאים בין שר התקשורת לאלוהים, וכנראה גנז את הרפורמה הזו. מה שמחזיר אותנו לכתבות הקודמות, שציינו למעלה, בעניין עליונות "ועדת הרבנים לענייני תקשורת".

הבעיה היותר חמורה: במהלך שלו, נתי כהן גם החליט (ככל הנראה) להתעלם מהפרות החוק הקיימות בביצוע "פריצת סימים".

וזה מוביל אותנו לסדרת השאלות, ששלחנו לצמרת משרד התקשורת ב-26.7.18. הסרנו מהשאלות, שנציג כאן, את הקישורים והשמות (הם ידועים לצמרת משרד התקשורת), מ-2 סיבות חשובות: 1) לא לפגוע בחקירה אפשרית, אם תתקיים, בעקבות החשיפה שלנו. 2) כדי להגן על המקורות שלנו המסכנים בפועל את חייהם בהעברת המידע המגובה במסמכים וראיות חד-משמעיות - אלינו. ממש לפני ששלחנו את השאלות, בדקנו, שהמערכת "לניוד סימים" במגזר החרדי פעילה, ותיעדנו את הכל.

אלו השאלות, ששלחנו לצמרת משרד התקשורת:שאלות
"האם ידוע למשרד, שיש שירות של "פריצת סימים" כדי לאפשר ניוד ללקוחות במגזר החרדי (ש"נתקעים" בבעיות ניוד בין החברות, בעיות חמורות, שנולדו מחוץ למסגרת איזה חוק במדינת ישראל, אותן כבר חשפנו)?
את "השירות" הזה מבצעת למשל חברת "ABCD": [היה כאן לינק].
הסבר שלהם איך הם "פורצים סים" לצרכי ניוד, יש למשל כאן: [היה כאן לינק]
האם זה חוקי? אם לאו, מה בדעת המשרד לעשות בנדון?
בנוסף, יש כאן לינקים להנחיות כיצד אפשר לפרוץ סימים בכל החברות: [היה כאן לינק]
מלווה ב"מדריכי פריצה" מקיפים: [היה כאן לינק]
יש גם אתר מיוחד ל"סוכני" פריצה של סימים: [היה כאן לינק]
ורשימת "הסוכנים" והכלים, שהם עוסקים בהם, גלויה כאן (לא למדו אבטחת מידע של אתרים): [היה כאן לינק וקבצי מידע ענקיים, שקיבלנו מהאתר של "סוכני הפריצה"]
לפי השמות והכתובות, נראה בעליל שכולם מהמגזר החרדי...".

תגובה לא קיבלתי מצמרת משרד התקשורת, לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

כלומר: כעת לא רק שנתי כהן, מנכ"ל משרד התקשורת, טירפד את האפשרות לסגירת אחת מהפרצות לניוד סימים בשיטת "הניוד הכפוי", או בשם הנכון שלה: "פריצת סימים", כעת הוא יודע בדיוק מי עומד מאחורי זה, מי עוסק בזה בפועל, כולל פרטים מלאים של כל "העוסקים במלאכה" הזו, והוא עדיין ממשיך (לכאורה) לתת גיבוי או חיפוי (תחליטו לבד מה הביטוי המתאים יותר) ל"תעשיית הפשע" הזו, שיכולה להמשיך ללא כל הפרעה. בכך, הוא הפך (לכאורה) ל"שותף" של התעשייה הזו.

בקצרה, למי שלא הבין עד כה, יש מערכת שבמרכזה אפליקציה עם קודים ותהליך הנקרא בלשון טכנית "איקטוב", שמאפשרת לנצל פרצה של מערכת הניוד בין החברות וכך אפשר לנייד בלי בעיה. בנוסף, יש במערכת הזו יכולת להפעיל יותר מקו אחד על אותו סים, כלומר: אפשר להפעיל מספרים מחברות שונות על אותו סים (שזה כמו ניוד באותו סים בין החברות). חלק מחברות הסלולר מכירות את התהליכים הללו והן פשוט שותקות (כדי לא להפסיד את המגזר החשוב הזה מבחינתן). כך, שמדובר כאן במגוון של שיטות פריצה, כשהשימוע וההחלטה (שלא מומשה), שהוצגה בתחילת הכתבה בדבר "ניוד כפוי", הייתה סוגרת (אם הייתה ממומשת כולל על "קומת המספרים הכשרים"), את אחת הפרצות שיש. אולם, זו פרצה חשובה, כי היא מאפשרת לנייד "מספרים יפים", ללא הסכמת בעליהם, מה שיוצר להם נזק מאוד כבד, כי הם רכשו את המספרים הללו בלא מעט כסף (וזה היה מניע הראשוני לשימוע ולהחלטה שלא מומשה, בגלל מנכ"ל משרד התקשורת הנוכחי).  

יודגש, שמדובר בתופעה שולית, של קבוצה קטנה ביותר, שעושה נזק לשם של כל העדה החרדית ובתוך העדה החרדית עצמה יש רבים, שאומרים בקול רם וצלול ואף כותבים זאת באתרים ובעיתונים חרדיים, שיש להפסיק את כל הבלוף הזה הנקרא "הקומה הכשרה" בתקשורת, בלוף ו"תעשיית כסף" המצויה מאחורי הבלוף, מצב כאוטי, שיכול להתקיים רק בגלל שמשרד התקשורת החליט לתת גיבוי (או חיפוי, תבחרו את המינוח הנכון לבד), למה שמתרחש בתחום הזה, ומסרב לטפל בכל תלונה, שמופנית ע"י אזרחים חילוניים, דתיים וחרדיים למשרד התקשורת, בנושא הכאוב הזה. המשך יבוא ודי בקרוב. 


SMARTPHONE SIM 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים