Telecom News - היעלמות השקיפות לא תוכל למנוע נפילה ל"תיק 5000" במשרד התקשורת

היעלמות השקיפות לא תוכל למנוע נפילה ל"תיק 5000" במשרד התקשורת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> היעלמות השקיפות לא תוכל למנוע נפילה ל"תיק 5000" במשרד התקשורת
צמרת משרד התקשורת (שר ומנכ"ל) הפסיקו בחודשיים האחרונים כל אופציה של שקיפות מלאה (או אפילו חלקית) בפעילות המשרד כדי לנסות ולמנוע את מה שאני מכנה "תיק 5000", שיגיע אולי אפילו די בקרוב. זאת, מפני שאי אפשר להמשיך להסתיר את האינטרסים הכלכליים האישיים של מי מראשי המשרד בהחלטות ההזויות האחרונות. הפירוט בכתבה זו הוא רק ההתחלה ודן בשלב הראשון רק במקרים הקלים יחסית, שגם הם חמורים למדי. כל זה מתרחש ממש כעת, רק בגלל שתיקת (והעלמת עין) כל מי שממונה על אכיפת החוק והנורמות הציבוריות בישראל.​ 
מאת: אבי וייס, 20.8.18, 18:39נתי כהן

ניתוח: בתחילת יוני 2018, מנכ"ל משרד התקשורת (נתי כהן, בתמונה משמאל), בגיבוי של שר התקשורת איוב קרא, עוד התגאה ב"מדיניות השקיפות" החדשה של המשרד, מדיניות ברורה, שאמורה להיות בסיס לכל מי שעובד בתפקיד של "עובד ציבור" בכיר, מדיניות, שהייתה אמורה לבדל את המשרד בהנהגה החדשה של המנכ"ל 'הטרי', מצורת ההתנהלות הקודמת של המשרד.

ההתנהלות הקודמת אופיינה בחוסר שקיפות מוחלט, מתחילת העשור הנוכחי ועד מחצית 2018. לעומת זאת, בעשור הקודם השקיפות הייתה במצב די טוב, אבל זה נגמר והתאדה בסיום הקדנציה של מרדכי מרדכי כמנכ"ל ואריאל אטיאס כשר. הם היו האחרונים, שהאמינו בכל ליבם ויישמו את רעיון השקיפות הציבורית בעשייתם. 

בהמשך הכתבה אביא כמה דוגמאות למהלכים, שהמשרד לא פרסם אודותם בחודש האחרון. די בכך שאציין, שהמשרד לא פרסם את דו"ח סיכום 2017 (כנדרש לפי "חוק חופש המידע", עד 1.6) וגם לא הסביר לציבור למה זה לא פורסם. לי זה די ברור למה: כשעוסקים בקצב בחלוקת הטבות במיליארדים ל"מקורבים לצלחת", ומקשיבים רק "לבעלי עניין", אז אין זמן לדווח באופן שקוף לציבור... 

זה די ברור מי לא מעוניין בשקיפות: מי שחושב, שאם הוא יסתיר את מעשיו, לא יגלו את העבירות המשמעתיות, האתיות ואולי הפליליות, שהוא מבצע בתפקידו. 

המציאות מראה, ש"עידן השקיפות" של נתי כהן, בקושי החזיק חודש. ואני כרגע מתעלם ובכוונה מהמצב בו אני לא מקבל תשובות על שום שאלה שאני שואל בחודשים האחרונים, בניגוד לחוק, לתקשי"ר ולנהלים. חוסר המענה הפך לשיטה, אבל זה לא העיקר.

העיקר הוא: את מה רוצים להסתיר ולמה. מי שעוקב אחרי סדרת הכתבות הרבות הקיימות באתר בתקופה האחרונה, יכול להבין בדיוק מה רוצים להסתיר: את האינטרסים האישיים, כולל האינטרסים הכלכליים האישיים, של מי מראשי משרד התקשורת, בהקשרים של כל מהלכי הרגולציה ההזויים והחפוזים, שנערכים בחודשים האחרונים. לי זה ברור לחלוטין, שטוב לא יכול לצאת מזה. כבר "הייתי בסרט הזה" כמה פעמים. והסרט האחרון, ששמו "תיק 4000", עדיין לא הסתיים, ו"תיק 5000" יגיע אף יגיע, אולי די בקרוב.

כך, בעלי התפקידים הבכירים הללו, מגיעים די מהר למסקנה אישית שהם הציבור ומה שבראש שלהם (או מה שקיבלו ממנהלי החברות המפוקחות והלוביסטים שניפגשו עימם) זה "האינטרס הציבורי". מדובר באנשים שבשלב הבא הם בטוחים שהם הסגנים של אלוהים וש"השמש זורחת להם מהראש" ומאירה את "האינטרס הציבורי" שהם המציאו בדמיונם. לכן, הם גם מקבלים החלטות ללא כל בסיס חוקי ו"גונבים את הסמכויות" של אחרים (במיוחד של השר), כדי לקדם את האג'נדה הפרטית שהם בעצמם המציאו, או שיש להם אינטרס אישית, משפחתי, חברי וכלכלי - לקדם. די ברור שבמצב כזה הכל אמור להיות סודי, כדי שאיש לא יבחין למה הם מקדמים אג'נדה פרטית, במסווה של "אינטרס ציבורי". 

"עובד המדינה הינו משרת הציבור ונאמנו", זה המשפט הפותח במסמך "ממלכתיות השירות וטוהר המידות" של נש"מ. "עובד המדינה משרת את הציבור ומבצע בנאמנות את מדיניות הממשלה המכהנת באותה עת, ללא קשר להשקפותיו או נטיותיו האישיות".

"אור השמש הוא המטהר הטוב ביותר, ואור המנורה הוא השוטר היעיל ביותר", כך מצוטט לואי דמביץ ברנדייסשופט בית המשפט העליון של ארה"ב. באומרו כך, התווה את עקרון השקיפות במערכות הציבוריות - כתרופה לשחיתות. דברים אלה, שנאמרו על ידו ב-1914, נכונים שבעתיים גם היום. גם ובמיוחד בהקשר של משרד התקשורת הישראלי. 

כשניסיתי לשאול את עצמי, למה השקיפות לא הפכה לחלק מהנורמות של העשייה במשרד התקשורת בהעשור הנוכחי, מה שקיים בכל משרדי הממשלה האחרים (אפילו השב"כ עובד יותר שקוף ממשרד התקשורת) וקיים בצורה מאוד מובנית בכל הרגולטורים לתקשורת בעולם, יש לי 2 תשובות לעניין זה, אבל אני בטוח, שיש עוד תשובות, שכל קורא של האתר יכול להעלות על דעתו:

א. מי שגדל על בסיס קריירה, שלא היה בה שום מגע עם הציבור, שום מתן שירות לציבור ומעולם לא התנסה באכיפה על הציבור או על גופים ציבוריים או פרטיים, לא יכול להבין ובכלל גם לא חשוב לו ליישם את החשיבות של שקיפות בעבודה עם הציבור, שהיא הבסיס לעצם קיומו של כל משרד ממשלתי והיא הבסיס לעבודתו של כל עובד ציבור בכל דרגה שלא תהיה.

העניין הזה ברור אם מסתכלים על הרקע של כמעט כל ראשי משרד התקשורת (כולל כמעט כל ראשי האגפים והיחידות) דהיום: נתי כהן - המנכ"ל, הגיע מצה"ל. שמילה מימון - המשנה למנכ"ל - הגיע מצה"ל. גדעון שטרית - מצה"ל. נתי שוברט - מצה"ל ומוטורולה, ד"ר עופר רז-דרור - מהאקדמיה ומהמועצה הלאומית לכלכלה, אשר ביטון - מצה"ל, אלון זולר - מצה"ל. וכך הלאה והלאה.

לכן, די ברורה התוצאה של הצטברות כה גבוהה של בעלי תפקידים בכירים במשרד התקשורת, שלא היה להם שום ניסיון משמעותי או בכלל בעבודה מול הציבור ובאכיפה והסדרה רגולטורית מול הציבור.

לכן - הם גם "לא סופרים את הציבור ממטר". הם בכלל לא מבינים מה זה "ציבור". 


ב. היעדר עבודת מטה סדורה, שמעמידה את הציבור ובמיוחד את ציבור צרכני התקשורת במרכז העשייה והתכנון. במשרד התקשורת משתמשים היום רק בכלי אחד כביכול ציבורי: שימועים, רובם מתפרסמים רק ל"מקורבים לצלחת".
התחום של מסמכי "מדיניות שר", שהיה מאוד חשוב בעשור הקודם - נעלם.

זאת, שבזמן שבגופים רגולטורים אחרים שיש, למשל במשרדי הממשלה האחרים ובגופים הרגולטוריים האחרים דוגמת הרשות להגבלים עסקיים, הרשות להגנת הצרכן וכיו"ב, משתמשים בכלים ציבוריים רבים נוספים - מה שאין במשרד התקשורת דהיום:
 • ניירות עמדה.
 • גילויי דעת.
 • נהלים והנחיות פנימיים.
 • טיוטות ופרסומים להערות הציבור (רק לציבור, לא ל"בעלי העניין" ול"קרובים לצלחת").
 • הנחיות המנכ"ל \ שר \ סמנכ"ל בכיר.
 • טיפים ועצות לציבור.
 • מידע צרכני עדכני.
 • ועדות ציבוריות.
 • דו"חות שנתיים וחצי שנתיים. 
 • תכנית רב -שנתית עם עדכונים שנתיים בשיתוף הציבור ונציגיו המוסמכים. 
 • מפגשים מתוכננים עם הציבור ונציגי ציבור מוסמכים (יש הרבה).
ייתכן, וזו השערה, שעלתה בי מזמן בעקבות כמה דו"חות ביקורת מאוד נוקבים, גם של מבקר המדינה וגם של מבקר הפנים של המשרד, שהיעדר שיטות עבודה סדורות - מסייע להנציח את הכאוס והפרות הנורמות והחוק ומספק את היכולת לחלק "הטבות וצ'ופרים" של בין עשרות מיליוני ש"ח ועד למיליארדים ל"מקורבים לצלחת".

אם כולם יצטרכו לעבוד בשקיפות ולפי כל החוקים, התקנות ותנאי הרישיון,
 אז פתאום אתם תדעו מהם האינטרסים הכלכליים האישיים ומה היקפם, של מי מראשי משרד התקשורת (וזה לא רק ביבי ופילבר), בכל המהלכים הבלתי חוקיים (לכאורה), שתיארתי בחודשיים האחרונים, בעשרות כתבות תחקיר (והכל מבוסס על מסמכים, "שחור על גבי לבן").

כמה דוגמאות טריות לנושאים שלא דווחו בהודעות רשמיות של דוברות המשרד ולא עלו באתר המשרד (למשל במדור מכרזים, או בכל מדור אחר רלבנטי):

1. פרופ' ראובן גרונאו חוזר. 300 אלף ש"ח "יעופו באוויר" לייעוץ לנושא שמזמן היה צריך לבטל אותו ("שוק סיטונאי" על תשתיות בזק). 
ביום 14.8.18 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"למה הכל סודי במשרד התקשורת ומחכים, שאני אגלה איך הכסף הציבורי עף לכל כיוון?
מה זה ה-300 אלף ₪ לפרופ' גרונאו?"
https://www.mr.gov.il/Files_Michrazim/275957.pdf
 
תשובה לא קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תשובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר הבינו מזמן שתשובה לא אקבל. למה? ככה. כי אין שקיפות. 

המטרה של "אוהדי סלקום ואנלימיטד" בצמרת משרד התקשורת מאוד ברורה: גם להוריד את "הריווחיות העודפת" של בזק בטלפוניה וגם להוריד את "הרווחיות העודפת" שלה ב"הסכמי הגיגות". לצורך כך הקליקות ייעזרו ב"קליבר" היחיד בישראל לענייני מחירוני ותעריפי בזק (פרופ' ראובן גרונאו). זה החלק מ"התכנית הגדולה" של אותן קליקות

2. בניית אנטנות ביו"ש (ולא למאנטנות ביו"ששל בעוטף עזה, בגבול הצפון, בערבה וכיו"ב), על חשבון הציבור (כלומר: על חשבונכם, קוראים יקרים), במקום על חשבון חברות הסלולר:
ביום 14.8.18 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"שאלות בעניין בניית אנטנות סלולר ביו"ש:
פורסמה כאן ידיעה מאות מעניינת המעלה את השאלות הבאות:
1. למה משרד התקשורת מתקצב בניית אנטנות ביו"ש ולא למשל לגליל או לנגב? או לשכונות חדשות חסרות כיסוי במרכז הארץ?
2. היכן ההחלטות על ההקצבה הזו של כסף ותקנים? חיפשתי באתר משרד התקשורת ואין שום זכר לדברים כאלה.
3. לפי איזה חוק, תקנה או נוהל, בניית אנטנות עבור הצבא, אמורה לשרת גם בניית אנטנות עבור חברות הסלולר הפרטיות?
4. איך חברות הסלולר תשלמנה על השימוש במערך האנטנות הזה, שנבנה בכספי משלמי המיסים?"

תשובות לא קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תשובות, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר הבינו מזמן, שתשובות לא אקבל. למה? ככה. כי אין שקיפות. 

3. ייעוץ משפטי של כ-500 שעות עבודה לשנה (כ-200 אלף ש"ח) למשך שנתיים עד 5 שנים, כדי ש"ארמיית" עורכי ועורכות הדין במשרד התקשורת יוכלו להמשיך לטייל חופשי בסידורים וקניות (בזמן העבודה) ולדאוג ל"מקורבים לצלחת", בלי שנרגיש. 
ביום 17.8.18 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"לא הספיק להתייבש הדיו על שאלותיי בעניין המכרז, שנשאל כאן למטה [סעיף 1 כאן למעלה], והנה המשרד שוב מפזר מאות אלפי ₪ באוויר, ללא פרסום והסבר, הפעם לייעוץ משפטי:
https://www.mr.gov.il/Files_Michrazim/276290.pdf
מה זה אמור להיות?
למותר לציין, שאין זכר למכרזים הללו באתר משרד התקשורת בטאב של מכרזים, נכון ליום ושעת שליחת המייל הזה (כי כנראה המשרד חושב אולי -  שלא יגלו אותם...)
כמה עוד מכרזים - המשרד מחביא מהציבור?"

תשובות לא קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תשובות, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר הבינו מזמן, שתשובות לא אקבל. למה? ככהכי אין שקיפות. 

4. קביעות שר התקשורת (בעניין הוט) אבדו בחלל החיצון.
ביום 19.8.18 שלחתי את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"במסגרת הסדרי "השוק הסיטונאי" על רשת הוט, אישר השר איוב קרא ביצוע ניסוי לבחינת ישימות שיטת ה-Multicast על רשת הוט.
ב-15.6.17 חתם שר התקשורת איוב קרא על תקנות מעודכנות בנושא "שוק סיטונאי על רשת הוט", ובתקנות הללו הוא השאיר את הגדרת מנגנון האיכות  P5 אבל דחה את יישום מנגנון ה-Multicast  לאור חוות דעת מקצועית, שהייתה כבר במשרד - כאן, שהשר קיבל דרך מנכ"ל משרד התקשורת, לגבי הקשיים של יישוםMulticast  על רשת הוט. זאת, במקביל לחוות דעת דומה וחדשה, שהשר קיבל מאגף בכיר כלכלה (כאן, סעיף ב' עמוד 21), ולכן נקבע על ידו, שייערך ניסוי ושלאחריו תתקבל החלטה, כפי שהשר איוב קרא קבע.
ההחלטה הזו של השר אומרת, שהוט תבצע ניסויים, שיימשכו 4 חודשים שהחלו ב15.6.17--  ולפי תוצאות הניסויים תתקבל החלטה מעודכנת של השר לגבי מנגנון ה-Multicast על רשת הפס הרחב של הוט.
ה-4 חודשים הללו חלפו להם בשקט באוקטובר 2017.
מה קרה בניסויים הללו (אם בכלל הם בוצעו) ומה החלטת השר (שהייתה אמורה להתקבל על בסיס הניסויים הללו)?"

תשובות לא קיבלתי. לא שלא ניסיתי. ככל שאקבל תשובות, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר הבינו מזמן, שתשובות לא אקבל. למה? ככה. כי אין שקיפות. 

אגב, המשקיע הראשון, שככל הנראה יצטרף לסלקום-אנלימיטד כשותף \ משקיע, יהיה, למיטב הערכתי, חזי בצלאל (מרתון - אקספון -018 - We4G), ולא פרטנר. למה? תשאלו את השר איוב קרא. הוא יודע את התשובה לשאלה הזו.

לא פלא, ש"חסידי סלקום בצמרת משרד התקשורתדהיום, לאחר ש"חסידי בזק" בצמרת המשרד סולקו, יכולים לעשות כרצונם, מחוץ לכל חוק ולכל נורמה רגולטורית אפשרית, וגם לדאוג לירושה נהדרת וממש ענקיתהכל על חשבונכם, לצאצאים וליורשים של עורכי הדין של אנלימיטד \ IBC.

המשך יבוא, ודי בקרוב. 

חוסר שקיפות FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024 

21.8.24 - רוח אחרת - כנס חירות ישראלי

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים