חברת VMware הודיעה על הרחבת סל שירותי הענן ההיברידי

דף הבית >> שירותי עננים ואחסון מידע >> חברת VMware הודיעה על הרחבת סל שירותי הענן ההיברידי
חברת VMware הודיעה על הרחבת סל שירותי הענן ההיברידי
מאת: מערכת Telecom News, 29.8.18, 10:17CLOUD FREE

זאת, עם תשתיות חדשות מוכנות לאבטחה, לפיתוח ולניהול התפעול.

VMware הודיעה על חידושים בסל תוכנות התשתית והניהול שלה, שיסייעו ללקוחות לשנות את פני עסקיהם באופן דיגיטלי. במסגרת זו הציגה החברה את vSphere Platinum Edition החדש, שיעמיק את האבטחה של האפליקציות והתשתיות של הלקוחות, את הגרסה החדשה של vSAN, שימשיך לפשט את האימוץ של HCI ומספר עדכונים בפלטפורמת ניהול הענן vRealize, שיסייעו לפרוס תשתית פיתוח בכל ענן עם מערכת תפעולית רציפה ומאובטחת.

פתרונות התוכנה של  VMware בתחומי הענן, בעל יכולת תפעולית בין מערכתית, הניידות והאבטחה יוצרים בסיס דיגיטלי מאובטח יותר וגמיש, שמאפשר ללקוחות להגיב להזדמנויות ולאיומים חדשים ולפרוס כל אפליקציה, בכל מכשיר, בכל ענן.

פירוט החידושים:

vSphere Platinum ליישום אבטחת אפליקציות אינטגרטיבית - בעת שאיומי האבטחה גוברים וגדל הלחץ הרגולטורי לבקרת סיכונים, הארגונים עוברים מכלי אבטחה נקודתיים לפתרונות אבטחה משובצים בתשתית. כדי לסייע לעסקים להתמודד עם האיומים הללו, VMware הודיעה על vSphere Platinum Edition, שתספק אבטחה פנימית להגנה על אפליקציות, תשתיות, נתונים וגישה לכל היסודות הדיגיטליים של הלקוחות. גרסה חדשה זו תשלב בין יכולות האבטחה הטבעיות של vSphere לבין VMware AppDefense - שתניב יכולות אבטחה מתקדמות לאפליקציות, שתוטמענה באופן מלא בתוכנה להרצת מכונות וירטואליות.

vSAN 6.7 Update 1 לאימוץ קל של HCI - VMware הודיעה עלvSAN 6.7  עדכון 1 כדי להקל על אימוץ HCI באמצעות מהלכים תפעוליים פשוטים יותר, תשתית יעילה ותמיכה מהירה. הגרסה החדשה תצמצם את משך הזמן הנדרש לפעולות התחזוקה באמצעות יכולות בינה פנימיות. בנוסף, היא תאפשר למנהלי ה-IT לפצל אשכולות HCI במהירות גבוהה יותר מאשר בעבר. זאת, באמצעות מדריך ידידותי להקמה ולהרחבה של אשכולות, הן vSan והן לא vSan.

vRealzie - תפעול אוטונומי ותשתית ידידותית למפתח - VMware הודיעה על גרסאות חדשות של פלטפורמת הניהול המקיפה שלה, שתסייע לבצע אוטומציה וסטנדרטיזציה לאופן שבו מתופעלת התשתית הדיגיטלית של הלקוחות בסביבות ענן היברידיות - עבור פיתוח אפליקציות מבוססות מכונות ווירטואליות וקונטיינרים. הפלטפורמה תסייע להתמודד עם 3 תרחישי שימוש מרכזיים: תפעול אוטונומי, הקצאת משאבים הניתנת לתכנות ותפעול אפליקציות.  

רג'יב רמסוואמי, מנהל תפעול, מוצרים ושירותי ענן, VMware: "אנו ממשיכים להשקיע בתוכנות תשתית עבור עיבוד נתונים, רישות, אחסון וניהול, שתתמוכנה באופן יעיל ומאובטח באפליקציות, בנתונים, באנשים ובתהליכים, שישפיעו ויעצימו את עסקי הלקוחות לדורות".

בנוסף, החברה גם הודיעה על VMware NSX, שמסייע ללקוחות לבנות רשת וירטואלית בענן, שתקשר בין אפליקציות, נתונים ומשתמשים בסביבות ענן ותגן עליהם.
 
לפי ממצאי חברת המחקר פורסטר 89% מהארגונים משתמשים ב-2 עננים לפחות ו-74% משתמשים ב-3 עננים ציבוריים לפחות או למעלה מכך. באמצעות NSX החברה מאפשרת לצוותי ה-IT לבנות רשתות וירטואליות מבוססות תוכנה, להשיג נראות ברשת ולנהל מדיניות אבטחה ממקום אחד עבור כל האפליקציות בסביבות הטרוגניות מרובות עננים.

פתרונות VMware NSX-T Data Center 2.3 מביאים את יכולות האבטחה והרישות מרובה העננים ל-AWS, בנוסף ל-Microsoft Azure ולסביבת אתר הלקוח. רישות חודר כל זה, העצמאי מבסיס שכבת הענן, מאפשר ללקוחות, שפועלים בסביבה מרובת עננים ציבוריים, לנצל אזורי זמינות מקומיים ואת השירותים הייחודיים של ספקי ענן שונים.

 הגרסה החדשה מציעה תמיכה בשרתי אירוח 'ערומים', ללא מערכת הפעלה (Bare Metal) בנוסף לסביבות קונטיינרים ותוכנה להרצת מכונות ווירטואליות (Hypervisor). יכולת זו מתפרסת הן על עומסי עבודה מבוססי לינוקס הרצים על שרתים 'ערומים' והן על קונטיינרים הרצים על שרתים מסוג זה ללא Hypervisor.

פתרונות VMware NSX-T Data Center 2.3 מפשטים את ההתקנה, הקונפיגורציה והניהול באמצעות תהליכי זרימת עבודה חדשים לפריסה וכן יכולות חיפוש של אובייקטים ואירועים. המערכת תתקין רכיבים דרך תהליך זרימת עבודה ידידותי וממשק חיפוש חדש יאפשר למנהלי הרשת לחפש אחר אובייקטים בתוך מערכת NSX-T ולבצע פעולות במהירות. אוטומציה של ניהול אפליקציות בסביבות מרובות עננים היא פשוטה יותר כשמשלבים את NSX-T עם VMware vRealize Automation 7.5.

מערכת VMware vRealize Network Insight, מאפשרת תכנון אבטחה ממוקדת אפליקציה ונראות רשת ברחבי עננים פרטיים, ציבוריים והיברידיים, עם מערכת אחודה לפתרון בעיות בסביבות ווירטואליות ופיסיות כאחת. באמצעות התמיכה החדשה של VMware vRealize Network Insight 3.9 ב-NSX-T הלקוחות יכולים להאיץ את התכנון והפריסה של מיקרו-פילוח, לתכנן הגירת אפליקציות ולקבל נקודות מבט תפעוליות שתסייענה לנהל, להרחיב ולכפות עמידה בתקנות של מרכזי נתונים מבוססי VMware NSX

תום גיליס, סגן נשיא בכיר ומנהל תחום אבטחה ורישות, VMware: "באמצעות VMware NSX, הלקוחות מפיקים תועלת מרשת וירטואלית בענן, תוך ניצול היתרונות של NSX להפקת ערך מטכנולוגיות הרשת הקיימות, ותוך הפחתה משמעותית במורכבות הרשת והגדרה מחדש של כל שניתן לביצוע בתחום האבטחה".

כ"כ, החברה תספק את הפלטפורמה הרחבה ביותר לניהול מודרני של סביבת העבודה הדיגיטלית. החברה הודיעה על חידושים בפלטפורמת סביבת העבודה הדיגיטלית מבוססת הבינה Workspace ONE, שמרחיבים את חזונה להאיץ את האופן, שבו שירותים לסביבת העבודה יאובטחו, יסופקו וייצרכו בסביבת העבודה המודרנית. ארגונים יכולים לנצל עתה את היתרונות הגלומים בפתרונות המאיצים את האימוץ של ניהול מודרני בעת שהם מהגרים באופן מלא ל-Windows 10, למכשירי Mac, iOs, Android ו-Chromebooks.

העדכונים בפלטפורמה יאפשרו לעסקים לספק לעובדים חוויית משתמש משופרת עם אפליקציית Workspace ONE חכמה וליהנות מהתועלת הגלומה באינטגרציה חדשה בפלטפורמה שמרחיבה את הערך של ניהול מודרני לנקודות קצה ווירטואליות.

Workspace ONE Intelligence, שירות ענן, שמספק תובנות מבוססות נתונים ואוטומציה בכל מרחב סביבת העבודה, מאפשר עתה יכולות חדשות. תחזיות בדבר טלאים למערכת ההפעלה Windows 10, שמבוססות על הערכות של מוכנות האפליקציה ועל תחקיר נקודות תורפה באבטחה (CVE) מבטיחים, שמכשירים יתוחזקו באופן פרו-אקטיבי וישוחזרו.

החברה הציגה יכולות אינטגרציה חדשות במסגרת Horizon 7, שמאפשרת לצוותי ה-IT לנטר, לקבוע מדיניות ולעדכן Images של מערכת ההפעלה עבור שולחנות עבודה ווירטואליים מתוך פלטפורמת Workspace ONE.

כדי להאיץ את הפקת הערך, החברה הציגה גם פתרונות ענן מוכנים, שמאפשרים לארגונים לעבור באופן רציף לענן. הם כוללים את Horizon 7 VMware Cloud on AWS – גרסת קדם הכרזה לפלטפורמת Just in Time המתמודדת עם תרחישי שיקום מאסון. וגם הציגה את התמיכה המורחבת של Horizon Cloud on Microsoft Azure, שמציעה תמיכה בסוגים נוספים של מכונות וירטואליות של מיקרוסופט.  

נוח וואסמר, סגן נשיא בכיר ומנהל תחום מחשוב משתמש קצהVMware : "ה-Workspace ONE, שבנוי על יסודות של ניהול מודרני ומתעצם באמצעות היכולות של האקו-סיסטם המתרחב של החברה, מעצים את יכולות ארגוני IT לספק פלטפורמת סביבת עבודה, שמתאפיינת ברמת אוטומציה גבוהה, לצריכה על פי דרישה. היא מספקת תובנות רבות ערך, חוויית עובדים מורחבת, חסכון דרמטי בעלויות ואבטחה משופרת".
 
ענן FREE 
 
Bookmark and Share


 

לוח מודעות
רק בריאות, לכל הקוראים והקוראות באשר הם!!!!

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

19-22/7/21 - Cyber Week 2021 

7-13/11-21 - שבוע היזמות הגלובלית 2021
 

הכי ניצפים 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

"תיק 4000" התפור: עדכונים שוטפים לגבי משפט נתניהו שחשוב לדעת - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
הבלוג של אלי ציפורי
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים