Telecom News - חיבור של עד 1 גיגה מהסלולר ברשת 5G לנתב ביתי (לא צריך סיבים) - היכן?

חיבור של עד 1 גיגה מהסלולר ברשת 5G לנתב ביתי (לא צריך סיבים) - היכן?

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> חיבור של עד 1 גיגה מהסלולר ברשת 5G לנתב ביתי (לא צריך סיבים) - היכן?
חברת הבזק האמריקאית ורייזון (Verizon) השיקה שירות סלולרי חדשני ב-8 ערים ברחבי ארה"ב, שמבוסס על רשת ה-5G שלה, שירות של חיבור נתב ביתי לרשת הסלולר לגלישה ברשת ביתית מקומית של WiFi 6 ברוחבי פס של עד 1 גיגה. השירות מחליף את הצורך בחיבור סיבים לבתים. 
גם החודש, ישראל המשיכה ליפול בטבלת ההשוואה העולמית בתחום הסלולר למקום 94. 
חלקים גדולים מישראל לא יהיו מכוסים בדור 5 בשנים הקרובות. בארץ בעשור האחרון רק מפרקים אנטנות ואיכות הגלישה הסלולרית היא "על הפנים". כל מי שטוען אחרת ומוכר אשליות לא מכיר את המציאות והרגולציה בישראל.
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 3.10.20, 19:08נתב ביתי 5G

חברת הבזק האמריקאית ורייזון (Verizon) הייתה הראשונה כבר ב-2017 לפרוס שירותי 5G בארה"ב.

כעת, החברה פרסמה הודעה לציבור (כאן) על שדרוג השירות שלה כמפורט כאן, שירות לבתים ולמשרדים בתחום המכונה בשם המקצועי: FWA (ר"ת: Fixed Wireless Access), כלומר: חיבור רחב פס מהסלולר לבתים ולמשרדים ללא כל צורך בחיבור קווי מכל סוג, כולל סיבים לבתים.

השירות הסלולרי החדש הזה מספק בין 300 מגה עד 1 גיגה לכל בית.

בתוך הבית הגישה לרשת מכל מכשירי הקצה היא ב-WiFi 6.

מדובר בנתב סלולר ביתי חדש מטאיוואן (תוצרת חברת WNC, הנתב בתמונה למעלה משמאל), נתב המבוסס על ערכת השבבים של קוואלקום ל-5G. הנתב יכול לספק חיבור ברוחב פס של עד 1.7 גיגה, והוא תומך גם בחיבור בגלים מילימטריים (המתוכננים להפרס בשנה הקרובה ע"י ורייזון).

בחודשים הקרובים, 10 ערים ברחבי ארה"ב תקבלנה כיסוי לשירות החדש, שהחל כבר ב-8 ערים ברחבי ארה"ב ואלו הן: מיניאפוליס, סינט-פול, שיקגו, דטרויד, סקרמנטו, LA, יוסטון ומיניאפוליס. 

בתחום ה-FWA בדור רביעי - LTE, יש לורייזון פריסה מאוד רחבה, בעיקר באיזורים הכפריים (שבהם אין עדיין דור חמישי) והיא מכסה כבר 189 ערים, עיירות ואיזורים כפריים ב-48 ממדינות ארה"ב (כמעט כל ארה"ב הכפרית). הביצועים של FWA בדור רביעי הם של 25 עד 50 מגה, במחיר של 40 דולרים לחודש. 

הנתב החדש של דור חמישי נועד להיות מותקן לבד בבית (ניתן להזמין התקנה, למי שמתקשה בהתקנה הפשוטה הזו), כמודגם בסרטון יוטיוב בתחתית הכתבה. הנתב מסופק בחינם (בהשאלה) ע"י ורייזון ועלות השירות החודשית היא: 50 דולרים ללקוח קיים של ורייזון, או 70 דולרים ללקוחות חדשים, שלא היו קודם לקוחות של ורייזון.

החבילה החודשית כוללת גלישה ללא הגבלה וכן חבילת הטבות מאוד אטרקטיבית בתחום ה-OTT, הבית החכם, ועוד, של החברות המובילות בארה"ב, כולל שנה חינם בשירות ה-OTT של דיסני פלוס (ולאחר שנה, המחיר של שירות זה הוא 6.99 דולרים לחודש, זול יותר מכמעט כל שירותי ה-OTT הקיימים בארה"ב). 

ורייזון צופה הצלחה לשירות הזה, לאור הצורך הגובר בבתים לרוחבי פס, בגלל הצרכים של "העבודה מרחוק" וה"לימודים מרחוק" הנובעים ממגפת הקורונה. 

חברת המחקר New Street Research מדווחת על עלייה בביקושים בהיקף של 30% לשירותי FWA, מאז שהחל תהליך הסגר בארה"ב באפריל 2020 ועד היום. עד כה, השירותים הללו היו מוגבלים בהיקף הגלישה (הייתה מגבלה של כמה עשרות גיגות גלישה), מה שמנע התפשטות הביקוש לשירות הזה בצורה יותר חדה. אך כעת, עם החבילה החדשה של ורייזון ללא הגבלת גלישה, הצפי הוא, ששירות זה ינחל הצלחה מהירה. 

הגישה של FWA בסלולר (גישה שלא מוכרת בישראל, בעיקר בגלל משרד התקשורת), נוחלת הצלחה בכל העולם, ועל פי דו"ח חדש של GSA לספטמבר 2020 - כאן, יש בעולם 397 מפעילי סלולר ב-129 מדינות המספקים שירותי 5G. מכלל זה, היקף החיבורים רחבי הפס לתוך הבתים מהסלולר הוא עצום וזה כולל:
1) מעל ל-190 חברות המספקות ותספקנה חיבורי CBRS לבתים ולמשרדים, בעיקר בארה"ב אבל גם במדינות אחרות, תחום, שהחל להתפשט כמו "אש בשדה קוצים", בעיקר בארה"ב. נתונים מעודכנים על ההצלחה המדהימה הזו בארה"ב יש כאן.
2) לא פחות מ-37 מפעילי סלולר ברחבי העולם כבר מספקים שירותי FWA ב-5G. 

הגישה של FWA היא חלק מהמסע המהיר של חברות הסלולר ברחבי העולם לעתיד חדש, גם בשירותים וגם בתשתיות הסלולר, החל מה-Core (מרכז הרשת) ועד הקצה, דרך האנטנות - לכל מכשירי הקצה (Edge).

בכנס, שנערך השבוע לתחום ה-5G בו השתתפתי (כנס בזום, תחת השם: Open5GCon), כנס ביוזמת חברת Red-Hat ובשיתוף כל ענקי תעשיית הסלולר ל-5G (פרטי הכנס כאן), עולה, שתעשיית הסלולר העולמית נעה במהירות לכיוון של "מערכות פתוחות", בין היתר, במסגרת תקני O-RAN (ר"ת: Open Radio Access Network).

ניתוח של חברת המחקר הבריטית היוקרתית Analysys Mason על עתיד שירותי 5G, בדגש על שירותים מתקדמים רחבי פס לצרכי ההווה והעתיד, מצוי במצגת כאן - למתעניינים. יש במצגת החשובה הזו תחזיות עד 2025 בעולם ה-5G, כפי שהוצגו למשתתפי הכנס של Red-Hat ועוררו עניין רב, היות ונושא ה-Open ב-5G יצא לדרך ובגדול.

מתברר, שספקיות הסלולר הגדולות בעולם כבר מיישמות (חלק באופן מלא וחלק באופן חלקי) את "הגישה הפתוחה" בתשתיות הסלולר שלהן (כולל, למשל, חברות הסלולר הגדולות מגרמניה, טורקיה, בריטניה, ספרד ועוד).

בישראל (כמובן) לא שמעו על זה. גם אין כמעט כתבים ואנליסטים בארץ המבינים בנושאים הללו. כמעט כל הכתבים בכלי התקשורת, יודעים רק לבצע Cut & Paste לספינים, שנשלחים אליהם, ספינים של צמרת משרד התקשורת בתחום ה-5G. זה הכל.

כך, הציבור בארץ "עיוור" לעובדה, שגם החודש, ישראל המשיכה ליפול בטבלת ההשוואה העולמית בתחום הסלולר למקום 94 (וזה לא ישתנה בעתיד, כי אנו בפיגור עצום מול העולם), והיקף השירותים הסלולריים הקיים בישראל הוא ממש נכה ומצומצם מול העולם, שלא לדבר על כך, שתשתיות חברות הסלולר הגדולות בישראל, מבוססות על מערכות קנייניות ישנות וסגורות.

אין כל צפי לשינוי בתחומים הללו בישראל, בעיקר בגלל הטמטום המתמשך של צמרת משרד התקשורת, שאין לה צל של מושג, ניסיון, השכלה או ידע בעולם טכנולוגיות הסלולר, תקני עולם הסלולר והרגולציה הקיימים בעולם בתחום הסלולר. אבל ספינים - זה קל לשלוח לכתבים, שממחזרים אותם לציבור בחוסר הבנה מוחלט.

לפעול בצורה עקבית כדי למלא את צרכי הציבור - את זה ראשי משרד התקשורת לא יודעים

עבר כמעט עשור מאז המכרז לסלולר דור 3 ואין כיסוי ארצי של דור 3 (בגלל החלטה מנהלית המסתתרת בתוך מסמך של פקידים זוטרים - כאן). עברו כ-6 שנים מאז מכרז ה-LTE (דור רביעי) ואין ולא תהיה פריסה ארצית של דור רביעי, שלא לדבר, שדור 4.5 (LTE-A או +4G) הוא חלקי ביותר. Gigabit LTE בכלל לא הגיע לישראל. כך גם יקרה עם פריסת דור חמישי - 5G. חלקים גדולים מישראל לא יהיו מכוסים בדור 5 בשנים הקרובות, או בכלל. בישראל, בעשור האחרון רק מפרקים אנטנות ואיכות הגלישה הסלולרית היא "על הפנים". כל מי שטוען אחרת ומוכר אשליות, לא מכיר את המציאות והרגולציה בישראל. בורות בסיסית של רוב הכותבים והאנליסטים בתחום הזה.

                                                       סרטון: התקנת נתב ביתי 5G של חברת ורייזון:
עדכון 8.10.20: פורסם כאן (כותרת בלבד): "פיתוח ישראלי חדשני יאפשר שירותי 5G בתוך מבנים. חברת Verizon, אחת מספקיות התקשורת הגדולות בארה"ב שלאחרונה רכשה ציוד תשתיות לפיתוח רשת 5G בעלות של 6.65 מיליארד דולר מסמסונג, תחל להשתמש בטכנולוגית ה-5G גלים מילימטרים שפותחה על ידי מרכז הפיתוח של Corning בישראל."

עדכון 10.10.20: פורסם שה-FCC (הרגולטור לתקשורת בארה"ב) קיבל החלטה המפורטת כאן, להקצות כ-9 מיליארד דולרים לעידוד פריסת דור חמישי - 5G באזורים הכפריים של ארה"ב, בהם מתגוררת אוכלוסיה של כ-200 מיליון תושבים. התכנית היא ל-10 שנים, אבל רוב הכסף יוקצה בשנים הראשונות של התכנית (בעיקר בשנתיים הראשונות של התכנית). זו תכנית שתכלול בתוכה 680 מיליון דולרים לעידוד פריסת דור חמישי בטריטוריות של הילידים האינדיאניים ברחבי ארה"ב וכמיליארד דולרים לפתרונות דור חמישי המתאימים עבור החקלאים ברחבי ארה"ב. 

עדכון 15.10.20: הוקמה התאגדות בשם Next G Alliance, לקידום דור שישי בסלולר - 6G. בין מייסדי הארגון הזה יש את כל השמות הגדולים בתחום התקשורת בעולם, החל מ-AT&T וכלה בסמסונג. קבוצות העבודה שתוקמנה על בסיס ההתארגנות הזו תחלנה לפעול בתחילת 2021, כדי לקדם את התקינה והסטנדרטים לקראת המעבר ל-6G בעשור הקרוב, עם מטרה מוצהרת שארה"ב תהיה בין המובילות של 6G. 

עדכון 18.10.20: ארז רביב מ-Davar1 פרסם כאן מאמר מעניין תחת הכותרת: "העלות האנרגטית של המעבר ל-5G. המעבר לרשתות הדור החמישי יביא לעליה משמעותית בצריכת האנרגיה. כך המעבר ל-5G מביא לעליה בצריכת החשמל: הטכנולוגיה של רשתות ה-5G, הפעלת הרשת החדשה במקביל לרשתות הישנות והדרישה האנרגטית המוגברת של המכשירים הניידים."

עדכון 31.10.20: ארגון RINA (ר"ת: Rural Independent Network Alliance) הכולל 26 מפעילי תקשורת סלולרית עצמאיים ב-21 מדינות ברחבי ארה"ב, הודיע שחתם הסכם עם חברת אריקסון (פרטי ההסכם כאן וכאן), כדי להרחיב את שירותי דור רביעי - LTE ודור חמישי - 5G של חברות הסלולר החברות בארגון, לטכנולוגיית CBRS. בשלב ראשון, 21 מפעילות תקשורת סלולרית מארגון RINA תפעלנה שירותי CBRS ללקוחות באזורים שבהן הן פרוסות, בין היתר כדי לספק תחליף לשירותי DSL האיטיים שיש באיזורים הכפריים במדינות הללו, מחברות הבזק הקוויות. השיטה הזו כבר מופעלת בג'ורג'יה ובאלסקה וזה יתפשט במהירות, לאור ההסכם החדש עם אריקסון, לכל 21 המדינות שבהן יש נוכחות של המפעילות החברות בארגון RINA. 

עדכון 9.11.20: עידו יוסף מ-News1 פרסם כאן את הידיעה המעניינת הבאה:
"לראשונה בארץ: תאגיד כאן השתמש בטכנולוגיית 5G.
תאגיד השידור הישראלי בשיתוף חברת הוט מובייל וחברת LiveU קיים שידור טלוויזיה ראשון בישראל בטכנולוגיית הדור החמישי (5G).
▪  ▪  ▪*****************************************
השידור החי הראשון בטכנולוגיית הדור החמישי התקיים במוצאי שבת (7.11.20) בשעה 21:00 מירושלים למהדורת "חדשות השבת" של כאן חדשות. מדובר בניסוי טכנולוגי משותף לתאגיד השידור להוט מובייל ולחברת LiveU, שמטרתו לבחון שימוש מיטבי בקווי תקשורת וטכנולוגיות חדשות לשם שידור תמונות טלוויזיה יציבות ולשיפור איכות השידור וצמצום עלויות.
תאגיד השידור היה הראשון ששידר באיכות 4K וכעת הוא מכין את התשתיות לשימוש בטכנולוגיות הדור החמישי. טכנולוגיות אלו ישפרו את מהירות העברת התכנים לשידור וידאו חלק ובאיכות גבוהה ויאפשרו שידור מהיר מהשטח לאולפן בלי השהיית תמונה ובאיכות גבוהה וחלקה יותר. הן יאפשרו גם ניידות של המצלמות בזמן אמת לקבלת סיקור מדויק של האירועים המסוקרים בכל רגע נתון.
מטרת הניסוי לוודא כי אפשר לשדר שידור יציב ובאיכות גבוהה להפקות טלוויזיה מקצועיות הכוללות 50 תמוניות (פריימים) לשנייה באמצעות רשת דור 5. מדובר בחיסכון בתשתיות שידור יקרות כגון לווינים, ניידת שידור, מסוקים ומטוסים, ובאפשרות של הגעת צוות שידור למוקד אירוע וסיקורו בזמן קצר מאוד.
קורי קורקוס, סמנכ"ל הנדסה וטכנולוגיות בכאן: "התאגיד מחויב לתוכן הטוב ביותר באיכות הטובה ביותר. נמשיך לצעוד אל העתיד, לבחון יוזמות חדשניות ולהיות הראשונים להשתמש בהן".
אבי בן גיגי, מנהל חטיבת הנדסה בהוט מובייל: "אנחנו שמחים להיות הראשונים בישראל להעביר שידור בטכנולגית דור 5 יחד עם תאגיד השידור. מהפכת דור חמש תשנה את כל המשק ובין היתר גם את יכולות השידור, והוט מובייל גאה להיות ממובילי שינוי זה״."

עדכון 1.12.20: חברת הבזק הענקית הגרמנית DT (ר"ת: Deutsche Telekom), שיש לה נוכחות במדינות רבות באירופה, הודיעה שהיא מפתחת ומקדת פתרונות O-RAN ו- Cloud-Based Open ביחד עם שותפים טכנולוגיים רבים ובראשן חברת VMware ואינטל. ההתקנות הראשונות לצרכי ניסוי נעשים כבר בבון (גרמניה). ההודעה של DT לתקשורת - כאן

עדכון 22.1.21: על פי מחקר חדש של ABI-Research, תחום ה-FWA (חיבור רחב פס לבתים מהסלולר, תחום שלא מוכר בישראל בכלל, תודות לרגולציה העקומה של משרד התקשורת) הוא תחום בצמיחה מהירה בכל העולם, כמופיע בתצלום התחזית שהם פרסמו לתחום זה כדלהלן:
תחזית FWA

עדכון 11.5.21: פורסם כאן ב-YNET (כותרת בלבד): "דרך עמוס 17: חלל תקשורת תספק אינטרנט לעסקים בארץ.
בחלל תקשורת ובגילת טלקום אמרו כי השירות יאפשר הנגשת אינטרנט איכותי באזורי הכיסוי, כולל באזורים בעלי תשתית מוגבלת של סיבים וסלולר ובנוסף ישמש כגיבוי אמין ואיכותי, לצרכי שרידות ויתירות, במצבי עומס קיצוני וקריסה של הרשתות היבשתיות".

עדכון 20.7.21: ההתפשטות של O-RAN כטכנולוגיה דור 5 מבוססת תוכנה בלבד, מזעזע את עולם תשתיות הסלולר, כמפורט בסרטון כאן, סרטון שפורסם תחת הכותרת: 5G for industry 4.0; use cases and the significance of O-RAN. מומלץ לצפייה. 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

23.5.24 - Google Cloud Summit 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים