Telecom News - איך השימוע שיזם הנדל כדי למנוע חסימות של קווים ב"קומה הכשרה" - חוסל!

איך השימוע שיזם הנדל כדי למנוע חסימות של קווים ב"קומה הכשרה" - חוסל!

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> איך השימוע שיזם הנדל כדי למנוע חסימות של קווים ב"קומה הכשרה" - חוסל!
החלטת הבג"ץ מיום חמישי החולף בתוספת החבירה של שמילה מימון, המשנה למנכ"לית, לפעילות הפוליטית של "ועדת הרבנים" לטובת השר יועז הנדל ומפלגת "דרך ארץ", חיסלו את הרפורמה, שתוכננה אך לפני כ-3 חודשים, לעצור את טירוף החסימות של קווים ע"י "עסקני ועדת הרבנים לחסימות תקשורת" בשוק התקשורת בישראל.
עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 28.11.20, 17:40שמילה מימון

בשבוע שעבר חשפנו בחשיפה בלעדית את השת"פ בין "עסקני ועדת הרבנים לענייני חסימות תקשורת" באמצעות יזם חרדי ובשת"פ עם שמילה מימון, המשנה למנכ"לית משרד התקשורת, (בתמונה משמאל), לקדם את גיוס החברים למפלגת "דרך ארץ" של השר וחה"כ יועז הנדל וחה"כ צבי האוזר.

כל פניותנו לקבל תגובה לא נענו ולכן חשפנו את מלוא פרטי הפרשה בכתבה: "חשיפה: בכיר במשרד התקשורת וועדת הרבנים מקדמים את מפלגת "דרך ארץ".

אגב, תלונות הוגשו כבר בנושא זה למבקר המדינה ולנש"מ. 

בעקבות החשיפה, היזם החרדי הנמרץ והפעיל, שעומד מאחורי התמיכה המפתיעה הזו בשר יועז הנדל, (בתמונה למטה) השר יועז הנדלובגיוס מתפקדים למפלגתו, העביר את כל הקבוצה החשאית, שעמדה מאחורי הפורום, שפעלה תחת השם "תומכי מפלגת דרך ארץ", לפורום חדש, שהוקם על ידו תחת השם "אנשי המאבק למען הציבור".

זה שם קצת מטעה לפורום, למי שלא מכיר את המונחים בעולם החרדי.

הסבר: "למען הציבור" יש לו משמעות אחרת לגמרי ממה שאתם חושבים ומבינים אנשים חילוניים. המשמעות הנכונה של השם הזה בעולם המושגים של המגזר החרדי היא: "למען הציבור החרדי", "ציבור שתומך בנו". כלומר, למען הציבור החרדי התומך ב"אנשי המאבק של ועדת הרבנים לענייני תקשורת, למען מפלגת "דרך ארץ".  

שמילה מימון ממש לא נבהל מהחשיפה שלנו ומהפניות שלנו, ונשאר בקבוצה הזו (ראשי מפלגת "דרך ארץ" נעלמו אחרי החשיפה מהקבוצה והתנערו, לכאורה, ממנה, לפי הוראת השר יועז הנדל), ונכון להיום, הוא (שמילה מימוןעדיין שם, גם תחת השם החדש שלה והנה זה כאן (בתמונה של הפורום הזה רואים את חברי הכנסת צבי האוזר עם יועז הנדל):
פרטי הקבוצה
שמילה מימון

וזה היזם, שהקים את הקבוצה הסודית הזו, מנהל אותה ביד רמה ומכניס בה כמעט כל יום (למעט שבת, כמובן...), פוסטים המהללים ומרוממים את השר יועז הנדל ופועלו, וקוראים לציבור החרדי להצטרף למפלגתו, יזם, ששמו נחשף בכתבה הקודמת:
ידידיה חסון

איך כל זה קשור להחלטת הבג"ץ מהשבוע שעבר?
ביום חמישי האחרון (26.11.20), הבג"ץ דחה פה אחד את עתירת "ועדת הרבנים לענייני תקשורת" כנגד משרד התקשורת, עקב החלטת השר יועז הנדל לבצע שימוע (שימוע שפורסם ב"קול תרועה רמה" ב-9.9.20 - כאן), בתחום החסימות של מספרי טלפון ובסיטונות, ע"י "עסקני הוועדה", ב"קומה הכשרה". 

החלטת הבג"ץ המלאה נמצאת כאן למתעניינים. 

למרות דחיית העתירה של "ועדת הרבנים" ע"י שופטי הבג"ץ (שלא פסקו הוצאות למגישי העתירה שנדחתה), "ועדת הרבנים" היא זו שניצחה בבג"ץ הזה.

דבר אחד חיובי כן צמח מהשימוע והבג"ץ. מאז שהשימוע פורסם, מזה כ-3 חודשים, אני לא מקבל תלונות חדשות על חסימות קווים ב"קומה הכשרה". נראה, ש"עסקני הוועדה" לא רצו ולא רוצים להרגיז כעת את שופטי הבג"ץ וראשי משרד התקשורת. גם זו לטובה. עדכון 29.11.20:
מתברר לי כעת, שהפסקת החסימות הייתה רק לתקופה של השימוע. ברגע שזמן השימוע עבר, "עסקני הוועדה" חזרו לחסום וזה ייחשף במלואו - בכתבה הבאה שאפרסם בנושא). 

למה הניצחון בבג"ץ הוא של "ועדת הרבנים" ולא של משרד התקשורת, שהוביל לדחיית העתירה?
3 סיבות עיקריות:

א. "ועדת הרבנים" ביקשה, שהבג"ץ יכפה דחייה בהגשת תגובות לשימוע, שהכריז עליו השר, ומשרד התקשורת נכנע והאריך שוב ושוב את המועדים לשימוע, וזה מה שהוביל למהפך בעמדת ראשי המשרד (כלומר: עמדת השר יועז הנדל).

בזמן שעבר, השר יועז הנדל זנח לחלוטין את השת"פ (לעצירת החסימות), שהחל בשימוע, בהכרזתו, שהוא מבצע את השימוע הזה בשת"פ עם יו"ר ועדת הכלכלה חה"כ יעקב מרגי (ש"ס), ועם חה"כ תהלה פרידמן (כחול לבן).

השת"פ הזה היה קצר ימים (פחות מ-3 חודשים), כי הוא חוסל לטובת אינטרס אחר וחשוב הרבה יותר לשר: להיעזר ב"ועדת הרבנים" ובפעיליה, כדי לגייס אוהדים ומתפקדים למפלגת "דרך ארץ". 


ב. גם "רשות התאגידים" איבדה את ההתלהבות שלה, במקביל לשר יועז הנדל, ב"מלחמה", שפתחה מול "ועדת הרבנים", בתביעה, שהוגשה לבית המשפט המחוזי בירושלים, לפרק את עמותת "ועדת הרבנים".

הדיונים בבקשת הפירוק, שהיו אמורים כבר להתקיים באופן שוטף בבית המשפט המחוזי, נדחו בהסכמה עד 2.2.21 וייתכן ויידחו שוב. כלומר: פירוק העמותה אינו מיידי, אם בכלל יקרה. 

ג. שמילה מימון, מ"אוהדי הוועדה" ואוהד ברור של מפלגת "דרך ארץ" כפי שהראנו בתצלום כאן מעל, הצליח לטרפד כל החלטה עתידית בנושא זה ולחסל את השימוע, מה שכרגע מצטלב עם הצרכים של השר לבנות לו מפלגה "מכל הבא ליד", גם מהעדה החרדית.

איך שמילה מימון עשה זאת?
דרך סעיף קטן וחשוב המופיע בהחלטת הבג"ץ, שציינתי קודם, והנה הסימון של מה שהכי חשוב בהחלטה זו:
החלטת הבג"ץ

בכל מהלכי הבג"ץ, העותרת ("ועדת הרבנים") טענה, שאין למשרד התקשורת שום בסיס נתונים, שלפיו המשרד מבצע את השימוע, בסיס נתונים, שיוכיח, שאכן יש חסימות קווים בהיקף נרחב ב"קומה הכשרה", כפי שמשרד התקשורת טוען.

משרד התקשורת ענה תשובה די מעורפלת בנושא זה לבג"ץ.

לכן, החלטת הבג"ץ אומרת, שאפשר יהיה לתקוף שוב את ההחלטה אחרי סיום השימוע, אם הנושא של "גילוי המידע שעמד ביסודו" של השימוע, לא ייפתר, ותתקבל החלטה ע"י המשרד, ללא גילוי המידע הזה. 

ואכן הנושא הזה - לא נפתר ולא ייפתר.

עד רגע זה, משרד התקשורת לא פנה לחברות הסלולר והקוויות לקבל נתונים על כמות המספרים החסומים בהתפלגות לפי זמן, או כל התפלגות נדרשת אחרת לצרכי קבלת החלטות בשימוע.

לכן, למשרד התקשורת אין שום נתונים מחברות התקשורת על חסימות קווים ב"קומה הכשרה".

יתרה מכך. משרד התקשורת לא הציג את הנתונים (שיש לו, מזה שנים), אודות התפלגות התלונות, שהתקבלו במשרד התקשורת, על חסימות קווים, לפי שנים ולפי היקף החסימות וסוגי החסימות (למשל: בחלוקה לפי: מספרים פרטיים, מספרים עסקיים, מספרים של עמותות, מספרים של גופים ציבוריים, מספרים של מוסדות ציבור וממשלתיים וכיו"ב. לדוגמה: המספר של משרד התקשורת עצמו נחסם פעמיים בשנה האחרונה...).

מי אחראי לזה, שהנתונים לא נאספו ולא מוצגים ואין נתונים מסודרים, כבסיס לקבלת ההחלטות בשימוע?
ניחשתם נכון. שמילה מימון ועוזריו \ נאמניו במשרד.

כל ניסיון לאסוף מידע בצורה מסודרת ולהציגו - נחסם. השימוע הסתיים, ונתונים אין.

אז איך השר יועז הנדל יקבל החלטות בסיום השימוע?
זה די ברור כעת.
על פי התכתיב של שמילה מימון, שכעת זה מצטלב היטב עם הרצון של השר יועז הנדל להקים מפלגה (ולשריין למפלגה הזו מקום אצל אחרים, אולי במפלגה אחרת, דוגמת "ימינה")... 

כך, כל החלטה, שלא תמצא חן בעיני "ועדת הרבנים", תחזור לבג"ץ, לפי הפרצה הענקית, שהבג"ץ השאיר ל"ועדת הרבנים", לחזור עם עתירה חדשה לבג"ץ, אם תתקבל החלטה ללא גילוי בסיס המידע, שעמד ביסוד ההחלטות.

כלומר: משרד התקשורת "נעול" כאן מכל הכיוונים, ולכן שום רפורמה לטובת הציבור, לא צפויה בנושא השימוע הזה

כך, נשארנו עם "רגולציה מכורה מראש" ושימוע ציבורי שהפך לפיקטיבי.

יצויין, שהשר יועז הנדל והבטיח אך לא מכבר, לפעילים רבים שמתנגדים ל"וועדת הרבנים" (רוב הציבור החרדי), שהוא יפתח את דור 4 ל"קומה הכשרה". כמובן שזה לא קרה. די ברור למה. הוא שינה כיוון לחלוטין. 

זאת, כי האינטרסים של קיום החוק וקיום האינטרסים של הציבור - פשוט חוסלו כעת, לטובת אינטרסים צרים ופסולים אחרים, של השר יועז הנדל ביחד עם שמילה מימון, המשנה למנכ"לית. 

שורה תחתונה:
זה שמדבר על "שקיפות"
 ו"ציונות", ו"ערכים", נוהג בחסר שקיפות קיצוני בכל התנהלותו ובכיפוף כל חוק ונורמה ציבורית, לצרכים האישיים והמפלגתיים שלו. 

מביש ברמות-על, שזה שר התקשורת במדינת ישראל. 

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".
 
כמובן, שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל). 

BLOCKING FREE
עדכון 29.11.20:
א. הוכחה ברורה לקשר בין "ועדת הרבנים" לידידיה חסון (יזם פורום התמיכה ביועז הנדל ובמפלגת "דרך ארץ"): קבוצות הווצאפ של ידידיה חסון מפרסמות באופן שוטף (וגם עכשיו) את הודעות הדוברות של 'מטה ההסברה למגזר החרדי' בנושא הקורונה. מצ"ב כאן הודעה טרייה של ידידה חסון מ"מטה ההסברה למגזר החרדי", שפורסם על ידו בהרחבה, למשל בפורום המרכזי שהוא מנהל: "צאפ מגזין 94". כזכור, מי שקיבל ב"פטור ממכרז" את ההסברה לחרדים בנושא הקורונה זהו המשרד של בלומנטל-חדד, שמייצג גם את "ועדת הרבנים".

ב. ניתוח ההחלטה המפתיעה של הבג"ץ שלא שמעתם עליו, בעניין חסימות קווים בהיקף ענק ומחריד המתרחש במגזר החרדי. זאת, בהמשך לכתבה כאן מעל. ראיון קצר ומרוכז (פחות מ-5 דקות), של אבי וייס עם השדרן מתי טוכפלד ב"יומן הצהריים" של "גלי ישראל", אודות המשמעויות הלא גלויות של החלטת הבג"ץ והצפי לעתיד "מפעל החסימות" של "ועדת הרבנים" במגזר החרדי. הריאיון במלואו בקובץ בלינק כאן: https://bit.ly/BagatzHaredim.

ג. עוד לא הספקתי להוציא את התלונה לנש"מ ולקבל תגובתם, ובכל הפורומים החרדיים שמנוהלים ע"י אותו אדם, הופצה כעת הודעה "מלטפת ומפרגנת" (וארוכה ביותר) אודות שמילה מימון עם תמונתו, כיום המשנה למנכ"לית במשרד התקשורת. 
בגלל אורך ההודעה שפורסמה בפורומים החרדיים הללו, כולל בפורום למען מפלגת "דרך ארץ", נאלצתי לחתוך אותה לשני קבצים המצ"ב: כאן וכאן. מחבר ההודעה הוא ידידיה חסון, פעיל של "וועדת הרבנים לענייני תקשורת" ויוזם הפורומים לטובת השר יועז הנדל ומפלגת "דרך ארץ". 

עדכון 10.1.21: הוגשה תלונה לנש"מ כנגד המשנה למנכ"לית, שמילה מימון. התלונה נמצאת במלואה - כאן
בעקבות אי המענה מנש"מ, הוגשה תלונה לנציבות שירות המדינה. התלונה נמצאת במלואה - כאן 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

חג פסח כשר ומאושר לכל הקוראים!!! 
שיהיה לנו רק טוב - עם הרבה בריאות.

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

חג פסח כשר ומאושר לכל הקוראים!!! שיהיה לנו רק טוב - עם הרבה בריאות.

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים