Telecom News - עוד שימוע מיותר של "הקליקה" במשרד התקשורת בעניין פריסת הסיבים של בזק

עוד שימוע מיותר של "הקליקה" במשרד התקשורת בעניין פריסת הסיבים של בזק

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> עוד שימוע מיותר של "הקליקה" במשרד התקשורת בעניין פריסת הסיבים של בזק
תחילת מהלך פריסת הסיבים של בזק ברחבי הארץ הניעה את צמרת משרד התקשורת להוציא עוד שימוע לטובת "הקליקה" של קבוצת סלקום\IBC, שכעת כוללת גם את הוט. שימוע מיותר לחלוטין של פקידים, שאין להם צל של מושג בשום נושא, ושאיבדו מזמן כל קשר למציאות ולצרכי הציבור.
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 17.4.21, 19:49לירן אבישר בן חורין

מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן חורין, (בתמונה משמאל), שאין לה צל של מושג על מה היא חותמת ומקדמת, פרסמה בשבוע החולף שימוע (כאן, כאן וכאן), תחת הכותרת המטעה: "קביעת חובות פריסה ברשת מתקדמת ברישיונה של בזק, החברה הישראלית לתקשורת בע"מ - טיוטת תיקון רישיון".

המטרה הנכונה, האמתית והיחידה של השימוע היא: הנעת התהליך של שדידת כספי בזק בחסות "הקליקה", כדי להעביר אותם לכיס של קבוצת סלקום\IBC, כשכעת הצטרפה למנגנון המושחת והכושל הזה, גם חברת הוט. 

להלן התגובה, שאני שלחתי למשרד התקשורת בהקשר לשימוע ההזוי והמיותר הזה:
"הנדון: התייחסות לשימוע: קביעת חובות פריסה ברשת מתקדמת ברישיונה של בזק, החברה הישראלית לתקשורת בע"מ - טיוטת תיקון רישיון.
שלום רב,
1. השימוע המוצג כאן מכיל בתוכו הגדרות, שמשרד התקשורת הגדיר, במנותק מכל ספר תקשורת קיים וכל רגולציה מוכרת ותקן מוכר בעולם.

2. זה מתחיל באימוץ ההגדרה של BSA סיב, מונח שכאילו הוא קיים בעולם התקשורת בכלל ובתקשורת הישראלית בפרט, אבל אין לו שום קשר למציאות של "שוק סיטונאי" על רשתות הסיבים ולרגולציה האירופאית (EU - BEREC) שבתוקף והקשורה בעולם חיבורי הסיבים לבתים, או רגולציה מקבילה קיימת, בכל מקום אחר על פני כדור הארץ.

3. זה ממשיך בהגדרה של "רשת מתקדמת", הגדרה, שמשרד התקשורת המציא (זה התחיל בעקבות ה-EU  - שטרם אימץ הגדרה כזו וממילא ההגדרה ב-EU שונה לחלוטין, ממה שמשרד התקשורת הישראלי הגדיר).

4. זה ממשיך בהגדרה של "רשת גישה מתכתית", הגדרה שגם היא לא קיימת בשום ספר תקשורת או באיזה תקן, או נייר כלשהו, ששייך לעולם התקשורת.

5. נראה, שעולם הדמיון הוא העולם ממנו נשאבו כל המונחים הללו, שמשרד התקשורת הישראלי המציא.

6. מכאן, שכל תיקון הרישיון הזה בשימוע, שייך לעולם של הדמיון ולא לעולם מציאותי של מקצוע רציני הנקרא: הנדסת תקשורת ותקנים בינלאומיים לתקשורת.

זה עולם, שהפך לצחוק ולבדיחה במשרד התקשורת הישראלי, ע"י פקידים, שאין להם צל של מושג, מה הם כותבים במסמכים הרגולטוריים ועל מה ראשי המשרד חותמים."

כך, הטענה של מנכ"לית משרד התקשורת ש"משרד התקשורת נערך להבטיח שהסיבים האופטיים יגיעו לכל הארץ", היא עוד שקר במסכת השקרים והספינים, שהיא מפזרת, מיום כניסתה לתפקיד ועד היום. 

הדבר היחיד שמשרד התקשורת צריך לעשות כדי שסיבים ייפרסו מהר בפרירפריה וביו"ש, זה לחסל את השימוע המושחת לפריסת סיבים, שעבר בכנסת, בתיקון חוק, שנועד למטרה אחת בלבד: לשוד של כספי בזק לטובת קבוצת סלקום\IBC\HOT, ובמקום זאת לבצע תיקונים קטנים במתווה של פריסת סיבים לפריפריה, ע"י ספקים קטנים וזריזים, מהלך שכבר רץ במהירות ובהצלחה רבה בשטח.

יותר על כך, יש בסדרת המאמרים, שהאחרון שבהם פורסם על ידי תחת הכותרת: "פריסת הסיבים בפריפריה כולל יו"ש מתקדמת במהירות ללא הכוונה מרכזית!".

בכתבה זו יש לינקים לכתבות הקודמות בסדרה ולעדכונים רבים. מאז שפורסמה כתבה זו, רשימת "בעלי רישיון מיוחד לאספקת שירותי תשתית פס רחב" שיש באתר משרד התקשורת גדלה וכוללת כעת את החברות הבאות: "נורוקום תקשורת", "ערוצי הגולן" ו"שיטה הנדסה ותשתיות תקשורת". עוד רישיונות לחברות נוספות, שהגישו כבר בקשה, יתפרסמו בימים הקרובים. כך, שהתחרות כבר החלה והיא מצוינת. לא צריך את "מתווה הסיבים" המושחת. 

כתבות נוספות טריות בנושא זה: רק לשם השוואה, במדינות העולם הרחב תחום זה (של פריסת סיבים לבתים) מתנהל לגמרי אחרת. זה מפורט בלינקים שיש כאן מעל. המודל הרצוי הוא "המודל הבריטי" (כל רשות מקומית מפרסמת מכרז לפריסה של ספק סיבים יחיד באזור השיפוט שלה והספק הזוכה במכרז, מקבל סיוע מהרשות המקומית). אולם, במשרד התקשורת הישראלי מבינים רק בצורך לקדם את האינטרסים של ה"קליקות". 

החדשות הטריות באות מארה"ב, שבה הממשל החדש לא מחכה לספקי התקשורת הוותיקים: הבית הלבן רוצה להשקיע בפריסת תשתיות תקשורת מהירות. ההשקעה הגדולה, כך אמרה דוברות הבית הלבן, תביא לכיסוי שירות של 100% בשטח מדינות ארה"ב באמצעות בניית תשתית פס רחב, שתגיע לכולם. מדובר בעיקר על אזורים בהם מפעילי התקשורת הוותיקים לא מוצאים כדאיות כלכלית, ולכן הוזנחו מוזנחים במהלך השנים האחרונות. תוכנית American Jobs Plan של הממשל, שהוכרזה בימים האחרונים, מציעה לסגור את הפערים ע"י הבאת "פס רחב מהיר, אמין ומהיר לכל אמריקאי באמצעות השקעה היסטורית של 100 מיליארד דולרים." כך זה עובד במדינות העולם, אבל לא אצלנו. פרטים נוספים יש כאן

בארה"ב (וגם במדינות אחרות, למשל, קנדה), ה-FCC מקדם ובמרץ את רגולציית STIR/SHAKEN, שבטוח שלא שמעתם עליה.
למה לא שמעתם עליה? כי במשרד התקשורת הישראלי לא מבינים במונחי תקשורת, כפי שכתבתי כאן למעלה. הם עסוקים רק בקידום האינטרסים של "הקליקה". 

את החידושים בתחום רגולציית STIR/SHAKEN ניתן למצוא במסמך הסקירה של חברת Neustar הנמצא כאן, למתעניינים.

פרטים נוספים לגבי הרגולציה החשובה הזו יש במאמר, שפרסמתי תחת הכותרת: "מי לא מגן עלינו משטף שיחות הספאם, הצינתוקים והרובוטים המטרידים בטלפון?".
כותרת המשנה של הכתבה הזו: "בעידן "העבודה/למידה מרחוק" עלתה באופן דרמטי החשיבות להגנה על מערכות התקשורת מפני הונאות, הצקות, ספאם והטרדות. בארה"ב ובקנדה כל ספקיות התקשורת נמצאות במרוץ להתאמת המערכות שלהן בסלולר ובקווי לתקני STIR/SHAKEN, שמונעים ספאם ו-Robocalls, ושלא שמעו עליהם בישראל, כי משרד התקשורת עוסק במרוץ אובססיבי לספק רק את הצרכים של קבוצת סלקום\IBC. מה קורה במדינות, שהדאגה לציבור ולהגנת הפרטיות שלו בתחום הטלפוניה - היא ערך חשוב?". 

לסיכום:
רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים מקצועיים וישרי דרך, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".

כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).

FIBERS FREE
עדכון 4.5.21: אביאור אבו מ"כלכליסט" פרסם כאן (כותרת בלבד): "יו"ר רשות התקשורת האמריקאית לשעבר מצטרף לדירקטוריון בי-קום. אג'יט פאי, שהצטרף לאחרונה כשותף בקרן סרצ'לייט, המחזיקה בבזק דרך בי-קום, כיהן כיו"ר ה-FCC משנת 2017 וכחבר ב-FCC כעשור; אגי'ט מצטרף לבי-קום בתקופה בה בזק לקראת מהלכים משמעותיים, ביניהם פריסת סיבים אופטיים ומיזוג בין שתי החברות הבנות, yes ובזק בינלאומי."

עדכון 16.5.21: שלחתי את הפנייה הבאה (כאן) לצמרת משרד התקשורת, לצמרת בזק ולדירקטוריון בזק, בעניין מינוי ציפי לבני כחברה בדירקטוריון בזק. תשובה לא קיבלתי מאיש. די ברור למה. מינוי מביש ותמוה, מכל בחינה שלא נסתכל עליו. 

עדכון 23.5.21: פורסם כאן ע"י גד פרץ ב"גלובס" (כותרת בלבד): "מיזוג בזק-בינלאומי ו-yes יאושר השבוע.
המהלך אמור להביא לשיפור בחבילת הטריפל שמציעה בזק, ללא "משחקים" של חשבוניות נפרדות • הוא ילווה בהליך התייעלות שיתפרס על פני 3 שנים ויכלול ופיטורי 300-400 עובדים."

עדכון 24.5.21: פורסם כאן ע"י גד פרץ ב"גלובס" (כותרת בלבד): "ועדי העובדים של פלאפון ובזק בינלאומי מתאחדים.
בראש הוועד המאוחד יעמוד יחיאל שמן • המהלך יוכרז השבוע, ולאחר מכן תיעשה קריאה לעובדי yes, שכיום פועלים תחת ההסתדרות הלאומית, להצטרף לוועד המאוחד מטעם ההסתדרות הכללית.
דרמה גדולה בקרב העובדים בקבוצת אלפא (החברות-בנות של בזק - פלאפון, בזק בינלאומי ו-yes): על רקע התוכניות למיזוג החטיבה הפרטית של בזק בינלאומי עם yes ותחילתו של משא-ומתן להמשך תוכנית ההתייעלות בקבוצת אלפא, ועדי העובדים של פלאפון ובזק בינלאומי מתאחדים לוועד אחד בראשותו של יחיאל שמן. יו"ר הוועד של בזק בינלאומי, לימור ליברמן-לביא, צפויה לשמש כסגניתו. המטרה של המהלך, המלווה בתמיכה של ההסתדרות הכללית, היא להביא למיזוג בין הוועדים, וזאת על-מנת לחזק את כוח העמידה של העובדים מול ההנהלה והמשך המשא-ומתן על זכויות העובדים והפרישה הצפויה."

עדכון 26.5.21גד פרץ מעדכן כאן ב"גלובס" (כותרת בלבד): "משרד התקשורת דחה בקשת בזק לשיווק חבילות טריפל.
בזק ביקשה לשווק טריפל עם בזק בינלאומי ו-yes במחירים מלאים, אך המשרד ראה בכך ניסיון לעקיפה של ההפרדה המבנית."

עדכון 25.6.21: כל התלונות (סה"כ הגשתי 14 תלונות שנשלחו ליועמ"ש, בשנה החולפת), תלונות שהוגשו בגינם תלונה חריפה על ידי לנציב נת"ם (נציבות תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות), כבוד השופט בדימוס דוד רוזן, בנושא "תרמית האנטנות" ונושאים משיקים (דוגמת "פריסת הסיבים") - נגרסו סופית.
זאת, בתרגיל ערמומי של היועמ"ש, שמנצל פרצות בחוק (הפרצה העיקרית מופיעה בתצלום כאן מתחת), שבו, בין היתר, המשנים ליועמ"ש לא כפופים לשום ביקורת משום סוג והם "חסינים" מפני ביקורתו של הנציב, כבוד השופט בדימוס דוד רוזן
הנציבות לא יכולה לבדוק הכל
תגובתו המלאה של השופט בדימוס דוד רוזן לתלונותיי נמצאת כאן - למתעניינים. 

עדכון 30.6.21גד פרץ מ"גלובס" פרסם כאן (כותרת בלבד): "משרד התקשורת והמשטרה נלחמים בתופעת הרשתות הפיראטיות בצפון.
בכירים במשרד התקשורת פנו למשטרה וביקשו את עזרתה בתופעה שפשטה בצפון: גורמים שפועלים באופן לא חוקי מחברים אלפי בתים לרשתות שנפרסות באופן פיראטי ומספקים שירותי גישה לאינטרנט וכן שידורים לא חוקיים." מומלץ לקריאה. 

עדכון 11.7.21: גד פרץ מ"גלובס" מעדכן כאן (כותרת בלבד): "שאלה של 400 מיליון שקל: הקרב על הרווחיות של בזק נכנס לישורת האחרונה.
משרד התקשורת ממשיך בתוכנית להפחית את תעריפי הטלפוניה של בזק למרות התנגדות האוצר – מה שצפוי להסב לה פגיעה משמעותית ברווחיות • המפעילים השונים זומנו לפגישות לפני ההחלטה הסופית: פרטנר דרשה ליישם את ההפחתה ככתבה וכלשונה, והוט דרשה להטיל מגבלות על בזק בשוק העסקי."

עדכון 14.10.21: בזק מדווחת לבורסה כאן תחת הכותרת: "התקבל שימוע לעדכון תיק שירות סיטונאי BSA+Telephony", "דיווח מיידי - שימוע לעדכון תיק שירות סיטונאי Telephony+BSA. ניתן בזאת דיווח מיידי, כי ביום 2021.10.13 התקבל בחברה שימוע לתיקון תיק שירות סיטונאי. למכתב השימוע צורפו טיוטת תיק השירות הכוללת הוספת פרק לעניין אספקת שירות BSA על בסיס רשת מתקדמת וכן טיוטת תיקוני הרישיון עבור בעלי רישיון כללי אחוד ובעלי רישיון מיוחד לאספקת שירות גישה לאינטרנט ותשתית פס רחב. החברה לומדת את מסמכי השימוע. למסמכי השימוע באתר משרד התקשורת לחץ כאן." 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים