Telecom News - אין תקומה למשטרה ולפרקליטות ללא עקירת "תרבות השקר והטיוח" מתוכן!

אין תקומה למשטרה ולפרקליטות ללא עקירת "תרבות השקר והטיוח" מתוכן!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> אין תקומה למשטרה ולפרקליטות ללא עקירת "תרבות השקר והטיוח" מתוכן!
"תפירת תיקי האלפים" ו"שקרים לדוד רוזן" הן שתי פנים, שמקורן במקום אחד: התפתחות תרבות השקר, הטיוח, המריחה, החפיפניקיות והספינים בגופי אכיפת החוק הכי חשובים בכל מדינה שוחרת חוק וצדק. חשיפת פרשת הטיוח המזעזעת של אי חקירת "תיק 5000" ושלל השקרים של הפרקליטות והמשטרה, שתרבות השקר אצלן הפכה לנורמה. האם המפכ"ל החדש, קובי שבתאי, יצליח להחזיר את המשטרה למסלולה? זה טרם בטוח. 
עדכונים חשובים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 2.5.21, 08:20עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט

בדצמבר 2020 פרסמתי את החשיפה הבאה תחת הכותרת הראשית: "חשיפת החקירה הפלילית כנגד השר יועז הנדל והיועמ"שית במש' התקשורת".
כותרת המשנה של הכתבה הזו: "בלעדי: במקביל לחשיפה של אלי ציפורי, "מורם המסך" מעל להחלטות מ"מ פרקליט המדינה (שהוא גם היועמ"ש, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט [בתמונה משמאל]) בתחום ההתנהלות וקבלת ההחלטות של שר התקשורת, יועז הנדל, והיועצת המשפטית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד. הפרשות הועברו לראש אגף החקירות במשטרה להחלטה האם ועל מי ומתי להטיל את ביצוע החקירות בפרשות הללו. יש עוד מעורבים בפרשות הללו, ששמם ידוע לכל מי שקורא את החשיפות אודות השערוריות המדהימות הללו באתר Telecom News. יודגש, ש"חזקת החפות" חלה על כל השמות המוזכרים בכתבה זו."

מדובר ב-3 החלטות (לגבי 3 תיקים) של מ"מ פרקליט המדינה (שהיה אז גם היועמ"ש, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט), להעביר להחלטה ולחקירת המשטרה 3 פרשיות חמורות ביותר, הקשורות לצמרת משרד התקשורת. 

כמי שמכיר היטב את תרבות השקר, הספינים והטיוח, שמתחילה מהיועמ"ש ועד צמרת הפרקליטות והחקירות במשטרת ישראל, חיכיתי בסבלנות, מתי חבורת השקרנים הזו, תמצא את התירוץ או השקר, לא לחקור ולגרוס את תלונותיי, תלונות, שמלוות באין ספור מסמכים חד-משמעיים, שמעידים על מעשים פליליים, לכאורה. 

ואכן, זה בדיוק מה שקרה, בדיוק כמו שצפיתי. 

עו"ד מומי למברגר, (בתמונה משמאל), בגישלמה (מומי) למברגר, אתר משרד המשפטיםבוי של ד"ר אביחי מנדלבליט קבר\גרס את החקירה ב-3 התיקים הנ"ל, בטענה שקרית (כאילו נפלה טעות מנהלית במזכירות פרקליט המדינה...).

פרסמתי זאת תחת הכותרת: 
"טיוח שקרי חדש של עו"ד מומי למברגר כדי לחסום חשיפת שחיתויות!"
כותרת המשנה של החשיפה הזו: "למי שחשב, שההחלטה של מ"מ פרקליט המדינה והיועמ"ש, עו"ד ד"ר אביחי מנדלבליט, לאשר למשטרה לחקור 3 פרשיות שחיתות, לכאורה, נגד שר התקשורת לשעבר, יועז הנדל, ונגד היועמ"שית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד, תמומש, חי באשליה. אמש נקט עו"ד מומי למברגר, המשנה לפרקליט המדינה לעניינים פליליים, בצעד די צפוי: המציא שקר הזוי, מצחיק ומדהים, כדי לקבור את 3 החקירות הללו. פועל כאן הכלל הידוע: "מה שלא ביבי לא חוקרים"."

אלו מערכות אכיפת החוק במדינת ישראל. פשוט עולם שלישי. אפילו גרוע יותר. 

למה הייתי בטוח, שאקבל שקר חדש מעו"ד מומי למברגר, שיחסל את ההחלטות הקודמות על החקירה הפלילית במשטרה?
זה פשוט בא מהנסיון עם היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט, שחתום על "תיקי האלפים" התפורים, ובמיוחד עם עו"ד מומי למברגר, יד ימינו המסור של ד"ר מנדלבליט לענייני טיוחים, פיברוקים ותפירת תיקים (רק לנתניהו תופרים תיקים בשנים האחרונות. לשקר: זה לכולם, כל הזמן).

הנסיון הזה - רק בשנה החולפת, מפורט היטב עם הרבה חשיפות ומסמכים חד-ערכיים המדברים בעד עצמם, בכתבות הבאות: אך אלה לא היו השקרים והטיוחים היחידים של צמרת הפרקליטות והמשטרה.

כאן "נרים את המסך" על פרשה חדשה, לא פחות חמורה מזו.

1. איך הפרשה החדשה, של טיוח חקירת "תיק 5000" - החלה? 
מדובר בפרשה, שהחלה לפני ובמקביל למה שמכונה "תיק 4000", אבל עם שוחד של ממש (כסף, ממש כסף, לא "כתבות מפנקות"), לכאורה. "תיק 5000" הוא תיק שוחד ענק - לכאורה. שוחד, שניתן בתצורות שונות ומגוונות, לרבות כסף בהיקף של מיליונים, תמורת הטבות רגולטוריות - בקנה מידה אדיר.

זה היה המניע הראשון והחשוב ביותר ל"יצירת" "תיק 4000", מצד חלק מהשחקנים של "תיק 4000". באתר זה יש עד היום 336 כתבות חשיפה על הנושא הזה, כך שקשה לתמצת את הפרשה הענקית הזו לכמה משפטים בודדים.

הדבר החשוב ביותר בנושא זה: הוגשו על ידי תלונות רבות בנושא (מעל ל-15), ליועמ"ש, ולהפתעתי, אחת מהן (המרכזית ביותר מבין התלונות), הוחלט בזמנו ע"י פרקליט המדינה, עו"ד שי ניצן, עו"ד שי ניצןבתמונה משמאל, להעביר אותה לחקירת המשטרה. 

היה לי ברור מתחילת הדרך, לאור ניסיוני ארוך השנים, גם בתחום זה, שהסיכויים לחקירה הם אפס.

אולם, לא יכולתי לשתוק, נוכח ההיקף העצום של החומר המפליל, לכאורה, שהיה בידי, וסברתי ואני עדיין סובר, שיש סיכוי, שיגיעו בעתיד לתפקידים הבכירים הללו, של יועץ משפטי ופרקליט מדינה, אנשים ישרים, שכן יחליטו לחקור. בכל מקרה, התיעוד הזה נמצא במלואו אצלי, למי שכן יחליט לחקור. 

את התלונה המרכזית, במה שאני מכנה בשם "תיק 5000" (בקצרה: ההטבות הרגולטוריות, שניתנו לקבוצת סלקום\IBC, הטבות בשווי של מיליארדי ש"ח רבים, שנגועות בחשד ברור וממוסמך עם הרבה ראיות, לכאורה, לשוחד, שניתן לבכירים בעבר ובהווה במשרד התקשורת), כבר הגשתי ליועמ"ש ב-2018 (כולל השלמות של מסמכים) וב-12.11.18 החליט, כאמור לעיל, פרקליט המדינה דאז (עו"ד שי ניצן), כנראה, ברגע של אי הבנה מצדו, מה בדיוק כתוב בניירות הללו, שקיבל ממני (בפועל זה עבר דרך היועמ"ש לידיו), החליט לעשות את מה שלא האמנתי לרגע שייעשה: הוא החליט להעביר את כל החומר הזה לחקירת המשטרה (!).

לא מאמינים? אז הנה ההחלטה כאן. השורה החשובה היא כאן:
העברת התלונה למשטרה

את ההמשך של הסאגה המופלאה הזו, אפשר לקרוא בכתבה המלווה בכמות עצומה של מסמכים: "הסתעפות תיק 4000: תיק 5000-הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט".
כותרת המשנה של החשיפה הזו: "לפני ש"תיק 4000" החל להיחקר (ינואר 2018) התרחשה קודם לכן ובמקביל פרשה גדולה בעשרות מונים בהיקפה הכלכלי, מלווה, לכאורה, בשוחד בהיקפים ענקיים (מזומן, לא כתבות אוהדות...). קראתי לה "תיק 5000". אחשוף מי קבר ועדיין קובר את הפרשה הזו (עו"ד שלמה (מומי) למברגר) ולמה (כדי להגן על הבוס שלו ד"ר אביחי מנדלבליט), ומיהם המעורבים המרכזיים בשערוריית הטיוח, כולל איך סובבו בכחש את השופט בדימוס דוד רוזן, נציב התלונות על הפרקליטות. תיאור השחקנים בצמרת אכיפת החוק המעורבים ב"תיק 5000" ופירוט ממוסמך של מערכת הטיוחים העצומה, שהתרחשה ומתרחשת סביבו. פרק שני בתת סדרה בת 3 פרקים על "תיק 5000", שהוא הסתעפות של "תיק 4000", עם הרבה שחקנים, שכולם משותפים ל-2 הפרשיות השזורות זו בזו. זאת, במסגרת פרק 43 בסדרת הכתבות על תפירת "תיק 4000"."

הסתעפות מעניינת של פרשה זו מצוי כאן בסעיף 3. שלמה פילבר, בהיותו מנכ"ל משרד התקשורת, עלה על קטע אחד ודי שולי מהפרשה הענקית הזו של "תיק 5000" (ולא הקטע המרכזי) וזה בנושא של גניבת כ-150 מיליון ש"ח מהמדינה ע"י IBC היישר לכיסים הפרטיים של המעורבים בשערורייה המחרידה הזו. כשהוא (שלמה פילבר) ניסה למנוע את זה, ניסה לעצור את זה ודרש חקירה, נפתח דווקא נגדו תיק פלילי (זה נכלל במסגרת "תיק בזק" שנסגר לאחרונה), ופרשה זו התגלגלה בצורה מאוד מוזרה, לסעיף בכתב האישום של "תיקי האלפים" - כנגד נתניהו, שבכלל לא היה מעורב בנושא זה, בשום צורה. 

2. איך המשטרה קשורה לפרשה הזו ומי במשטרה שיקר לי, למח"ש ולנציב (השופט בדימוס דוד רוזן) ויותר מפעם אחת?
במוקד הפרשה החדשה, שאת המסמכים המרכזיים שלה אציג כאן, עומדת צמרת משטרת ישראל, ששיקרה לי, שהתיק, שנשלח אליה ע"י עו"ד שי ניצן, ככתוב בפסקה הקודמת, לצורך חקירת "תיק 5000", לא הגיע אליה.

המשטרה השיבה לי, שהתיק הזה בכלל לא הגיע אליה מעו"ד שי ניצן והוא תקוע בפרקליטות.

לאחר מסכת בירורים מאוד ארוכה, ובכללה שליחת תלונות פעמיים, שהגשתי ליועמ"ש - ד"ר אביחי מנדלבליט (כאן. אישור קבלת התלונות - כאן, ריכוז המסמכים העיקריים כאן), עמדה במוקד תלונותי ליועמ"ש הטענה הבאה:
תלונות ליועמ"ש

תגובות של ממש לא קיבלתי מהיועמ"ש. 

בהמשך, שלחתי לצמרת משרד המשפטים, לפרקליטות וליועמ"ש חומרים חדשים בנוגע לנושא הזה ("תיק 5000") - כאן, אבל מאומה לא נעשה עם המידע הרב והמתועד היטב הזה. 

לעומת זאת, קיבלתי תשובה שקרית נוספת ממשטרה ישראל - כאן.

אולם, בתשובה זו יש לראשונה הודאה חלקית בכך, שאכן הייתה המלצת משטרה (בלי לדווח לי מהי) והמשטרה כן קיבלה את התיק מהפרקליטות.

כבר התקדמות במסכת השקרים של המשטרה, תוך המצאת שקרים חדשים, כדי לחפות על השקרים הקודמים.  

בנוסף ובמקביל, פניתי בתלונות לנציב. הטיפול בתלונות הללו היה מאוד יסודי ומקיף וזה כלל מעורבות אישית עמוקה של הנציב (נציב תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות), כבוד השופט בדימוס דוד רוזן. תהליך זה כלל כמה תלונות חוזרות ונשנות מצידי אליו, בגלל שהוא הוזן בתגובות שקריות מהפרקליטות ומהמשטרה ( תלונותיי נמצאות במלואן: כאן וכאן). התשובות של השופט בדימוס דוד רוזן אלי נמצאות כאן וכאן

כבר ב-4.11.20 כבוד השופט בדימוס דוד רוזן, נציב תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות (נת"ם) האמין לשקרים החוזרים ונשנים של עו"ד מומי למברגר, המשנה לפרקליט המדינה, במקום לברר את האמת עד תומה ולהוקיע את השקרנים, כמפורט כאן

כך עולה, אחר שהנציב, כבוד השופט בדימוס דוד רוזן, בדק אישית את כל המסמכים שהיו בנושא זה, הגיע הנציב, השופט בדימוס דוד רוזן, למסקנה מאוד ברורה ולא ניתנת לסתירה המופיעה כאן:
תגובת דוד רוזן

כלומר: לא רק שהמשטרה שיקרה לי ולו, שהתיק הזה לא הגיע אליה מעו"ד שי ניצן, פרקליט המדינה דאז, לצורך חקירתו, מי שהחליט לגנוז את התיק ולא לחקור אותו - זו משטרת ישראל, והמשטרה העלימה ממני את ההחלטה הזו ואף מנעה ממני את האמור בחוק: אפשרות להגיש ערר על ההחלטה הזו שלה לסגור את התיק - ללא חקירה. 

3. מה קרה לאחר שהנציב (לאחר בדיקה אישית של כל המסמכים) חשף, שהמשטרה שיקרה לי?
החלטתי להתלונן במח"ש כנגד צמרת המשטרה.

והתלוננתי שוב ושוב, בגלל שכאן החלה מסכת טיוחים ושקרים חדשה. התלונות העיקריות שלי למח"ש מצויות כאן, כאן וכאן

תמצית התלונה שלי למח"ש נמצאת כאן בתצלום:
תלונה למח"ש

4. מה מח"ש החליטה לעשות בתלונה הזו שקיבלה ממני?
אני מניח, שקוראינו כבר מבינים, מה הולך כאן ולא יתפלאו, שמח"ש, בגיבוי היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט ועו"ד מומי למברגר, אחרי 2 סבבי תלונות שלי, החליטה סופית, שאין כאן שום עבירה פלילית, אלא משהו מנהלי חסר כל משמעות, ש"יחידת תלונות הציבור של המשטרה" אמורה לטפל בזה...

לא להאמין, אבל זו התגובה (שנמצאת כאן במלואה, למתעניינים) ועיקרה כאן בתצלום:
החלטת מח"ש

לשלוח אותי ל"יחידת תלונות הציבור של המשטרה" היא לא יותר מבדיחה עצובה ומבישה.

מדוע? כי לפני שהתלוננתי במח"ש וגם במקביל, פניתי גם לשר לבט"פ אמיר אוחנה וגם לצמרת המשטרה (לרבות ליחידת פניות הציבור של המשטרה ומשרד לבט"פ), בדרישה לתגובה, למה המשטרה שיקרה לי ויותר מפעם אחת, ושיקרה גם לנציב, לשופט בדימוס דוד רוזן. 

הפניות שלי לצמרת המשטרה, ליחידה לתלונות הציבור לרבות לשר אמיר אוחנה נמצאות כאן, כאן וכאן.

תגובות לא קיבלתי מאיש. 

די ברור למה: איש לא מוכן להודות, שהוא שקרן כרוני.

איש לא מוכן לתקן טעויות. אין דבר כזה בכלל. יש רק טיוחים ושקרים. זו הנורמה. 

לסיכום:
יש קו ישיר, שמוביל מתפירת "תיקי האלפים", ל"אסון מירון" (זה יתברר בוועדת החקירה שאמורה לקום בנושא) ול"שקרים לדוד רוזן". מדובר בתת-תרבות עבריינית של שקרים, ספינים, טיוח, חפיפניקיות, מריחות והסתרת האמת, תוך חוסר נכונות מוחלטת להפיק לקחים משגיאות, תת-תרבות, שהתפתחה לה במשטרת ישראל, במקביל למה שהתפתח בצמרת הפרקליטות ובצמרת לשכת היועמ"ש. 

תת-התרבות הזו לא נולדה ביום אחד ולא אצל אדם אחד. אולם, ניתן להצביע, לעניות דעתי, די בברור, מתי תת-התרבות הזו הפכה לנורמה: זה התרחש בתקופת כהונתו של המפכ"ל רוני אלשיך. אז נתפרו בעידודו ובתיאום מלא עם צמרת הפרקליטות, "תיקי האלפים". אז גם התרחשה הנפילה העמוקה של מח"ש לתת-התרבות השקרית הזו, ולא אעסוק בזה כאן, כי הנציב דוד רוזן כבר פרסם וכמה פעמים, את מה שהוא מצא בבדיקותיו - במח"ש. 

מי שמתעניין בממצאים הללו (כולל בממצאים הטריים, של השופט בדימוס דוד רוזן, לגבי השקרים המחרידים של ראשי יחידת התביעות המשטרתית), יוכל למצוא את זה כאן

המשטרה הצטיינה במשך שנים בטיוח פרשיות חקירתיות ומודיעיניות כושלות, גם כשבתי המשפט מתחו ביקורת קטלנית על המשטרה ועל הפרקליטות המלווה. דוגמה בולטת היא הפרשה בה היה מעורב אפרים ברכה (ז"ל) בתיק שלא פורסם (הדף הראשון של פסק הדין החמור ביותר יש כאן). גם מה שפורסם, בסופו של דבר, בערעורים שהתקיימו סביב פרשיות אלו בבית המשפט העליון - כאן, היו אמורים להביא לסיום הקריירה של לא מעט קציני משטרה בכירים ופרקליטים בכירים בפרקליטות. במציאות קרה בדיוק ההפך: הם התקדמו. תרבות השקר ותרבות הטיוח וקבירת פשלות - ניצחו. 
המפכ"ל קובי שבתאי
על המפכ"ל הטרי, שעד כמה שידוע לי כרגע, חף אולי מהתרבות הנוראית והקלוקלת הזו, קובי שבתאי, (בתמונה משמאל, מוויקיפדיה), מוטלת המשימה לתקן את המשטרה כמה שיותר מהר ולנקות אותה מתת-התרבות העבריינית השקרית הזו.

זה חייב להתבצע בגיבוי מלא של השר לבט"פ, כל שר שלא יהיה, בממשלה החדשה שאמורה לקום בקרוב בישראל (גם אם זה יהיה אחרי עוד סבב של בחירות). שר בט"פ הנוכחי, אמיר אוחנה, ציין במפורש, שהוא מצפה מהמפכ"ל קובי שבתאי, שיוציא את המשטרה לדרך חדשה ושונה לחלוטין, נקיה מתת-התרבות העבריינית, לכאורה, שהשתלטה עליה. 

התהליך החשוב הזה חייב לכלול את ניתוק הכפיפות של מערך החקירות של המשטרה לפרקליטות ו"החזרת הבעלות" של מערך החקירות של המשטרה - למשטרה.

את התהליך הבלתי חוקי הזה, שכולל בתוכו מנגנונים דוגמת "פרקליט מלווה", אין ספור של הנחיות יועמ"ש והנחיות פרקליט מדינה, הנחיות, שהוטלו על ידם על המשטרה - כדי לשלוט בה, יש לחסל. כמה שיותר מהר. 

בנוסף, היועץ המשפטי למשטרה חייב להיבחר ולפעול כמו כל בעל תפקיד אחר במשטרה. שום תלות ליועמ"ש או לכל גורם חיצוני אחר (כמובן בכפיפות מוחלטת לחוק, לתקנות, לפסיקה ולפקודת המשטרה). 

הכתבה עם החשיפה המצויה כאן מעל, נשלחה לתגובת צמרת המשטרה, משרד המשפטים ולידיעת שר הבט"פ. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם. קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה. 

הרחבה בנושא "תפירת תיקים במשטרה" יש כאן, מאת ד"ר מאיר גלבוע שהוא קרימינולוג ישראלי וניצב משנה (בדימוס), שכיהן כסגן ראש היחידה הארצית לחקירות פשעים במשטרת ישראל. לאחר פרישתו מהמשטרה, עמד בראש מחלקת החקירות ברשות ההגבלים העסקיים. לאחר מכן שימש יועץ מיוחד לענייני שחיתות למבקר המדינה, מיכה לינדנשטראוס. מאמר נוסף בנושא זה יש כאן, מד"ר נצ"מ (בדימוס) פנחס יחזקאלי

לגבי כל מה שאני חשפתי כאן למעלה, אני מצפה מהמפכ"ל קובי שבתאי, שינקוט בצעדים הבאים:
א. שימנה קצין בכיר ועצמאי, שיחקור את שקרי המשטרה בנושא זה ויסיק את המסקנות הארגוניות והאישיות הנדרשות מכך. 
ב. שיורה על החזרת כל התלונות שלי לראש אח"מ, כדי שתחל חקירה עצמאית ומקצועית, במה שלא נחקר וטיוח עד כה. 

LIES FREE
עדכון 2.5.21: הוגשו על ידי שתי פניות \ עררים:
א. הוגש ערר על סגירת התיק במח"ש, למחלקת עררים שבפרקליטות המדינה. מצ"ב כאן - למתעניינים.
ב. הוגשה תלונה ליחידת פניות הציבור של המשטרה בדבר הטיפול הכושל והשקרי בתלונותיי. מצ"ב כאן - למתעניינים. 

עדכון 5.5.21: התקבלה תגובת יחידת פניות הציבור של המשטרה (מכדררת את התלונה לאגף החקירות והמודיעין) - כאן

עדכון 18.5.21: איתמר לוין פרסם כאן ב-News1 (כותרת בלבד): "מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, מגלה: ועד הפרקליטים מונע הפקת לקחים סדורה. הוועד דרש לעגן בחוק חסינות לפרקליטים ולהבטיח שממצאי הבדיקה יישארו בתוך הפרקליטות - והתוצאה שאין הפקת לקחים גם כאשר בית המשפט הורה עליהניצן הורה לשמור בחשאי את הנוהל להפעלת פרקליט מלווה, למרות שהוא רלוונטי לנאשמים. חלק מתרגילי החקירה אינם מעוגנים בנוהל כלשהו."
הדו"ח המלא של מבקר המדינה, 48 עמודים - כאן. תקציר הדו"ח 8 עמודים - כאן

עדכון 31.5.21: הרצאה ייחודית ונוקבת שנלקחה מיוטיוב, בת כשעתיים, ב"בית אורי" - פורום קפה שפירא בר"ג: "עו"ד זיו מאור - איך ומתי הפכה המשטרה למשקית ת"ש של המגזר הערבי". 
מאוד מומלץ לצפייה: 


עדכון 2.8.21, 18:00: יואב פרנק פרסם כאן שהגיש תלונה בזו הלשון: "שר התקשורת יועז הנדל, אחה"צ הגשתי נגדך תלונה בחשד לביצוע עבירת תיווך לשוחד ועבירת רישום כוזב במסמכי תאגיד – קבלת 83,000 ₪ שהועברו ב- 2014 מעמותת "איילים" למכון לאסטרטגיה ציונית בו כיהנת כיו"ר. זו נמצאת לרשותך בענן". פרטי התלונה - כאן

עדכון 16.8.21: הנציב, השופט בדימוס דוד רוזן פרסם (כאן) את הדו"ח השנתי שלו לשנת 2020. דו"ח מאוד מזעזע ונוקב על המצב בפרקליטות.

עדכון 17.8.21: הגיע מסמך ממח"ש, שהערר שהגשתי על סגירת התיק (שהתלונה בגינו נשלחה על ידי ליועמ"ש כבר ב-2018) הועבר להמשך טיפול מחלקת העררים שבפרקליטות המדינה. המסמך שקיבלתי היום בדואר רגיל מצוי כאן.

עדכון 9.9.21: כל מי שחי באשליה שמבקר המדינה הוא גוף בדיקה ו\או חקירה עצמאי ולא תלוי תלות מוחלטת ב"קליקה", מוצע שיקרא את כתבת החשיפה: "חשיפה: כיצד היועמ"ש ופרקליטות המדינה השתלטו ונטרלו את מבקר המדינה".

עדכון 21.10.21: הערר שלי מ-2.5.21 ליחידת העררים בפרקליטות המדינה נענה ביום 19.10.21 - מצ"ב כאן. מחלקת העררים בפרקליטות שעומד בראשה ד"ר עו"ד יניב ואקי עשו כאן תרגיל ענק: הם יתנו לי תשובה עד 10.4.22, כשנה אחרי הגשת הערעור (כאמור, ערערתי על כך שלא פתחו בחקירה פלילית כנגד צמרת המשטרה, ששיקרה לי בעניין התיק הפלילי שהיה אמור להיפתח כנגד עו"ד דנה נויפלד, בעקבות תלונה שהגשתי במחצית 2018 והחלטת פרקליט המדינה דאז עו"ד שי ניצן ב- 12.11.18, החלטה שלא בוצעה מעולם. זאת אחרי שהנציב, השופט בדימוס דוד רוזן מצא שתלונתי צודקת אבל "הרים ידיים" מחוסר סמכויות לטפל בנושא, אולם, אני לא הרמתי ידיים וכהרגלי ערערתי, זו התוצאה..). אז לראש המחלקה של העררים בפרקליטות ד"ר יניב ואקי יש זמן לכל דבר (למשל להיות מרצה למשפטים ועורך כתב עת), אבל לבדוק את הערר שלי - זה ייקח לו קרוב לשנה, בפרשה שהחלה ב-2018 (!). מדהים. 

עדכון 4.12.21: תלונה שלי ליועמ"ש בעניינו של עו"ד יניב ואקי הועברה לטיפולו של פרקליט המדינה, עו"ד עמית איסמן. החלטת היועמ"ש נמצאת כאן

עדכון 7.1.22: בעקבות תלונותיי, עו"ד יניב ואקי, מנהל מחלקת עררים בפרקליטות המדינה יצא בחודש החולף לחל"ת ומחליפה אותו עו"ד תמר פרוש - ראש תחום עיכוב הליכים ביחידת העררים בפרקליטות.

במקביל, הגיע לידי היום (7.1.22) מכתב שהתאריך עליו הוא 14.11.21 (כלומר: מלפני כחודשיים), שבו שרון אדרי, שמדווחת שהיא מטפלת בערר שלי ולא עו"ד יניב ואקי, מסבירה לי למה לוקח כל כך הרבה זמן לטפל בערר, מה שמסתמך על הנחיית פרקליט המדינה מספר 1.11 - כאן, שנותן חצי שנה ליחידת העררים לבדוק ולהגיב על ערר. זו שערורריה בלתי נתפסת. מכתבה החצוף של שרון אדרי שהגיע אלי באחור בלתי מוסבר נמצא כאן. לתפארת עבודת הפרקליטות במדינת ישראל, שמתנהלת כמו חונטה סגורה מימי הביניים, ולא גוף שלטוני בעידן המודרני ומחוץ לכל מסגרת של חוק ונורמה סבירים. 

עדכון 24.1.22: בהמשך לתכתובות הקודמות בעניינו של עו"ד ד"ר יניב ואקי, נשלחה תלונה נוספת ליועמ"ש בעניינו של פרקליט אחר מפמת"א - כאן

עדכון 25.3.22: אין תקומה ל"משפחת הפשע" שקיימת בצמרת הפרקליטות דהיום, כנחשף בשתי הסדרות של החשיפות המזעזעות: כאן וכאן

עדכון 25.4.22: התקבלה החלטת מחלקת עררים בפרקליטות, הדוחה (כצפוי) לחלוטין את הערר שהגשתי על "גריסת תלונתי" במח"ש בעניין המכונה על ידי "תיק 5000". ההחלטה המלאה של מחלקת עררים בפרקליטות - כאן

עדכון 26.5.22: קיבלתי בדואר את החלטת הגריסה של משטרת ישראל (ההחלטה מ-6.4.22 הנמצאת כאן), לא לחקור כנגד עו"ד דנה נויפלד, בהקשר לתלונתי מ-10.2.21. מסורת תרבות השקר, הטיוח וגריסת תלונות כנגד "חברי הקליקה", נמשכת במשטרת ישראל, ללא הפסקה. שנים. 
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

חג פסח כשר ומאושר לכל הקוראים!!! 
שיהיה לנו רק טוב - עם הרבה בריאות.

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
1.5.24 - Axis Tel Aviv 2024

7-8.5.24 - ChipEx2024 

7.5.24 - Data Driven Factories - Industry 4.0 

6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

חג פסח כשר ומאושר לכל הקוראים!!! שיהיה לנו רק טוב - עם הרבה בריאות.

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים