Telecom News - חברה חדשה בתחום פריסת הסיבים לבתים: XFIBER עם חיבורים סימטריים!

חברה חדשה בתחום פריסת הסיבים לבתים: XFIBER עם חיבורים סימטריים!

דף הבית >> חדשות >> חדשות השוק הקווי >> חברה חדשה בתחום פריסת הסיבים לבתים: XFIBER עם חיבורים סימטריים!
התחרות בתחום פריסת הסיבים בשת"פ הרשויות המקומיות ממריאה בקצב מהיר. כעת אנו חושפים את המתחרה החדשה, שמספקת חיבורים רחבי פס סימטריים לבתים, מה שאנלימיטד (IBC) הפסיקה לספק מזמן, ואף חברה אחרת לא מספקת  חיבורים כאלה. היישובים, שכבר נהנים מפריסת סיבים של XFIBER (על פי דיווחי החברה): נתיבות, דימונה, אופקים, ערד, אריאל, אפרת, עלי, ירוחם, הר-ברכה, שילה, שבות רחל, ולטענת החברה היא בתהליכי התרחבות למאות יישובים נוספים. החברה מציעה 3 חבילות עד 500 מגה סימטרי. חיבור כזה מתאים גם לעסקים קטנים עד בינוניים. 
עדכונים חשובים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 10.5.21, 07:30XFIBER

את הצמיחה מלמטה של "המודל הבריטי" לפריסת סיבים לבתים תיארתי בסדרת כתבות קודמות, שעיקרן מובא בנספח א' כאן למטה. כעת "נרים את המסך" מעל מתחרה חדשה, שנכנסה לשוק הזה, מאוד אנרגטית, יוזמת ושאפתנית, בשם XFIBER.  

הפרטים הידועים לנו עד כה: החברה בעלת הרישיון (יש לה כמה רישיונות) ששם המותג שלו הוא Xfiber, היא "לניר תקשורת" (חלק מקבוצת אלפא), ששוכנת בבאר-טוביה ואחד ממנהליה הוא ישראל אליצור.

על פי מפת הפריסה שלההיישובים, שכבר נהנים מפריסת סיבים של Xfiber (על פי דיווחי החברה): נתיבות, דימונה, אופקים, ערד, אריאל, אפרת, עלי, ירוחם, הר-ברכה, שילה, שבות רחל ולטענת החברה היא בתהליכי התרחבות למאות יישובים נוספים.

בשונה מחיבורי הסיבים לבתים של כל המתחרים בשוק, Xfiber מספקת מה שאנלימיטד (IBC) הפסיקה לספק ומזמן: חיבורים סימטריים (הערוץ היורד זהה לערוץ העולה). כל החברות, שקשורות לאנלימיטד ובכלל זה סלקום והוט (וכמה ISP), גם הם לא מספקים חיבורים סימטריים. גם לא בזק. בהחלט חידוש מרענן וחשוב ביותר (במיוחד למי שעובד מביתו). כמובן שחיבור כזה מתאים גם לעסקים קטנים עד בינוניים. 

Xfiber מציעה כיום 3 חבילות: 200 מגה סימטרי החל מ-119 ש"ח לחודש, 300 מגה סימטרי החל מ-129 ש"ח לחודש, 500 מגה סימטרי החל מ-139 ש"ח לחודש. מי שמעוניין בטלפוניה על החיבור של הסיבים יכול לקבל אותה ב-35 ש"ח לקו עם 300 דקות שיחה בחודש. אין "דמי התקנה" באתר. 

לא נותר לנו אלא לאחל הצלחה למיזם החדש הזה.

נספח א':
כבר לפני עשור, אני (ולא רק אני) כתבנו והסברנו שוב ושוב, שהמודל הנכון לישראל לפריסת סיבים לבתים הוא המודל הבריטי (בקצרה: הרשויות המקומיות מפרסמות מכרזים לפריסת סיבים לבתים ולעסקים, על פי מתכונת מכרזים, שקבע הרגולטור לתקשורת. בכל איזור זוכה ספק אחד. הסיבה ברורה: הרשויות יודעות טוב יותר את הצרכים המקומיים ולרשויות הללו יש שפע של תשתיות, שניתן להעביר בהן סיבים לבתים. הרשויות גם יודעות לדאוג לאורך זמן לצרכים של התושבים).

"מתווה הסיבים" של המשרד, שעבר ב-2020 בכנסת, הוא אובדן דרך מוחלט

למעשה, "המודל הבריטי" החל כבר בישראל מלמטה, בלי רגולציה ברורה ובסתירה ל"מתווה הסיבים" שעבר בכנסת בחקיקה ראשית, בהצלחה רבה, כמפורט בסדרת החשיפות שפרסמתי. הפרק האחרון והטרי בסדרה זו הוא: "פריסת הסיבים בפריפריה כולל יו"ש מתקדמת במהירות ללא הכוונה מרכזית!". כותרת המשנה של פרק זה בסדרה: "ללא כל קשר ל"מתווה הסיבים", שעבר בכנסת ונועד רק לצרכי "הקליקה" ו"קבוצת סלקום\IBC", השיטה של רישיונות לספקי סיבים קטנים וזריזים - עובדת! אולם, אין כל הכוונה מרכזית, והמכרזים, שיוצאים כעת, די מבולבלים וסותרים את הנחיות משרד התקשורת. פעילות פריסת סיבים וגלים מילימטריים לבתים החלה כבר ביישובים הבאים (רשימה חלקית): נריה, אורנית, בית-אל, גבע בנימין, כפר הורדים, פרדסיה, עומר ולהבים. יישובים רבים יצטרפו לרשימה בחודשים הקרובים". 

כל הפרטים אודות ההתפתחות המהירה הזו עד כה, ב"מודל הבריטי" שצמח וצומח יפה מלמטה, מהשטח, מהרשויות ומהתושבים, ללא כל הכוונה מרכזית, כולל מי הספקים, שנבחרו במכרזים מקומיים, לבצע את הפריסה המהירה ביישובים, שכבר נמצאים בתהליכי פריסה, יש ב-2 הכתבות המובילות הבאות, שקדמו לכתבה המרכזית אודות "פריסת הסיבים בפריפריה כולל יו"ש...": אולם, לעניות דעתי אפשר גם לבחון את המודל המקביל הקיים בארה"ב. דוגמה יפה זו העיר Chattanooga, Tennessee, בת כ-180 אלף תושבים בעיר וכחצי מיליון תושבים בכל הפריפריה של העיר, שהחלה בכך ברעיון, שעלה שם ב-2010 וראשי העיר סיימו את הפריסה של 1 גיגה בסיבים לכל הבתים והעסקים ב-2018.

יש הטוענים, שזה פתרון טוב יותר לצרכי הציבור מהפתרון הבריטי: מי שאמון על מתן שירות לציבור, גם בפס הרחב, הן הרשויות המקומיות בעצמן. לא חייבים חברות פרטיות, שמחפשות (כמו כל חברה עסקית) איך להתעשר על חשבון הכיס של הציבור.

מאמר מקיף וטרי אודות "המודל האמריקאי" (שקיים גם בקנדה) יש כאן (מומלץ לקריאה). כדי להגיע למודל מתקדם ושירותי שכזה, ברמת העיריות והרשויות המקומיות במדינת ישראל, צריך רק לערוף בניתוח כירורגי דחוף כמה תקנים ואנשים במשרד התקשורת, שחוסמים, מזה שנים, את הרעיון הזה.
כל מה שמעניין את ראשי המשרד - זה לדאוג לכיס של כמה טייקונים ו"מקורבים לצלחת".
לטובת עם ישראל, חייבים למגר את מחלת הסרטן הזו, שפשתה בצמרת משרד התקשורת הישראלי, משרד ששכח עבור מי הוא קיים.
FIBER FREE
עדכונים 14.6.21
א. עיריית אריאל הוציאה מכרז לפריסת סיבים ברחבי העיר. מבנה המכרז ("קול קורא") ותוכנו דומה למכרזים הקודמים שחשפנו והמכרז נמצא כאן, למתעניינים.
הגשת הצעות עד 28.6.21. עריית אריאל העלתה שאלון מקוון לתושבים, כדי להיערך לקראת השירות החדש, השאלון כאן

ב. במכרז לפריסת סיבים ביישוב עומר, מכרז אודותיו פרסמנו זה מכבר, זכתה חברת פרטנר. למרות זאת, בזק החליטה שגם היא פורסת סיבים בעומר. כך שיש כאן רווח כפול לתושבים, של תחרות פריסת סיבים לבתים ולעסקים בעומר, משני ספקים חזקים. 

עדכונים 17.6.21:
א. יוצא מכרז לפריסת סיבים בכל בקעת הירדן, הדומה למכרזים הקודמים, דבר שיאפשר לחבר את הבקעה לתשתיות תקשורת מתקדמות ויסייע לאזור כולו להפוך לנגיש ואטרקטיבי.

ב. בסה"כ ביישובי יו"ש התכנון לפריסה הידוע כרגע הוא כזה: בזק תפרוס סיבים בפריסה שתגיע לכ-50% מהתושבים. בין אזורי הפריסה של בזק אפשר למצוא את: בית חורון, נווה דניאל, נוקדים, עלי זהב, עץ אפרים, אלקנה, שערי תקווה, ראש צורים – בסה״כ הפריסה של בזק תגיע לכמחצית מהתושבים ביהודה ושומרון. במקביל, על פי מכרזים והרישיונות החדשים, נפרסים ישובים נוספים כדלהלן: קדומים, הר ברכה, שילה, נריה, מכמש, אורנית, אלון ועוד. הערים מעלה אדומים ואריאל מקבלות פריסה על ידי פרטנר.

ג. גד פרץ מגלובס פרסם כאן כתבה (כותרת בלבד): "בזק ויתרה על פריסת סיבים במאות שכונות ויישובים. מי נותרו בחוץ?
רשימת היישובים ארוכה: חלקים נרחבים בחברה הערבית והחרדית לא יקבלו גישה לסיבים • משרד התקשורת מתחייב לספק שירות לאותם יישובים דרך מכרזים בשוק הפרטי, אך הוא צפוי להיתקל בקשיים רבים."

ד. פרטים לגבי היקף הפריסה של סיבים ע"י בזק יש באתר משרד התקשורת כאן. פירוט כל האזורים בישראל יש כאן, פירוט "אזורי התמרוץ" למכרזי פריסת סיבים בתמרוץ מ"קופת התמרוץ" יש כאן

ה. לאחרונה גם מועצה אזורית גליל תחתון יצאה במכרז לכל יישובי המועצה (שאינם קיבוצים) וזאת בדומה ליישובים כמו אורנית, עומר ועוד. 

ו. לאחרונה גם מועצה אזורית משגב (מרכז הגליל) יצאה במכרז לכל יישובי המועצה (שאינם קיבוצים) וזאת בדומה ליישובים כמו אורנית, עומר ועוד. 

ז. יישובים נוספים שהצטרפו למהפכת פריסת הסיבים של הרשויות המקומיות: תל-מונד, מיתר, גני - תקווה, גן - יבנה, גזר, כוכב - יאיר צור-יגאל.

עדכון 24.6.21: גד פרץ מ"גלובס" פרסם כאן (כותרת וכותרת משנה בלבד): "019 תפרוס סיבים אופטיים במועצה אזורית שומרון ובאופקים. 
החברה קבלה היתר ביטחוני ממשרד התקשורת וממשרד הביטחון כדי לגשת למאגרי המידע של בזק ולהשתמש בתשתיותיה. 
חברת 019 תפרוס סיבים אופטיים ביישובים במועצה האזורית שומרון. החברה תציע מהירויות של 200 מגה [סימטרי] במחיר של 80 שקל לחודש לא כולל נתב. יהיה ניתן גם לשדרג את מהירות הגלישה לקצב מהיר יותר. 019 מתכוונת לפרוס את הסיבים ב-36 יישובים שבהם כ-10,000 תושבים."

פירוט תנאי פריסת הסיבים במועצה האזורית שומרון - יש כאן

סרטון השקת שירותי הפס הרחב בסיבים במועצה האזורית שומרון ע"י ראש המועצה (מ-22.4.21) יש כאן:


עדכון 12.7.21: גד פרץ מ"גלובס" מעדכן כאן (כותרת בלבד): "בזק הגישה תלונה על פריסה בלתי חוקית ביישוב נריה.
זאת בטענה כי מבצע העבודה משתמש בתשתיותיה באופן פיראטי וללא אישור • הפריסות העצמאיות של סיבים ביישובים קטנים מציפים מחלוקת משפטית."

עדכון 14.7.21: פורסם כאן ב"ערוץ 7" (כותרת בלבד): שר התקשורת יועז הנדל פועל לפתרון בעיות התקשורת בהר חברון.
במהלך הישיבה עלו כמה פתרונות להעברת סיבים אופטיים לישובים שאינם מחוברים לתשתית. השר הורה לדרג המקצועי במשרדו ללוות את המועצה והבטיח לחנוך את הישוב הראשון שיחובר."

עדכון 4.8.21: נחשף שהמועצה האזורית בקעת הירדן בחרה ב"טלרן תקשורת" לפריסת סיבים לבתים. הפריסה החלה. 

עדכון 10.8.21: גד פרץ מגלובס צייץ כאן: "מכרז יוצא דופן של 39 יישובים ומועצות מקומיות לפריסת סיבים אופטיים שהתאגדו ביוזמת מועצה אזורית גזר. בין היישובים דימונה, נתניה, מזכרת בתיה, מועצה אזורית בני שמעון, גן יבנה ועוד רבים. בחלק מהיישובים כבר נפרסו סיבים. המכרז למפעילים ולבעלי רישיונות ממשרד התקשורת."

עדכון 31.8.21גיא לוי פרסם ב"ישראל היום" כאן (כותרת בלבד): "הסיב האופטי מגיע לגוש עציון.
מיזם חדש לפריסת סיבים אופטיים ייצא לדרך לאחר ש-7 ישובים מהגוש חתמו על הסכם פריסה עם תאגיד משותף שכולל את חברות טלראן, אקספייבר [Xfiber] ואינטרנט רימון • המיזם יציע אינטרנט מהיר ומסונן במהירות של עד 1 ג'יגה."
  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים