Telecom News - מזימת שר התקשורת והמנכ"לית לסגור את מוקדי השירות בימי שישי מתקדמת!

מזימת שר התקשורת והמנכ"לית לסגור את מוקדי השירות בימי שישי מתקדמת!

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> מזימת שר התקשורת והמנכ"לית לסגור את מוקדי השירות בימי שישי מתקדמת!
המזימה של שר התקשורת, יועז הנדל, והמנכ"לית, לירן אבישר בן-חורין, לאפשר להפעיל את המוקדים הטלפונים של כל חברות התקשורת לרבות HOT ו-YES בימי שישי ב"מתכונת שבת" (חליף ל-5 שעות ביום, שקבועות ברישיון עד לשינוי, שנולד כחלק מהמזימה), מתקדמת, עם פרסום שימוע משלים בנושא זה, במועצת הכבלים והלוויין. כך, לקחו נושא אחד, שמומש לפני שנים בכל החברות (מעבר מוקדי השירות לכלים דיגיטליים דוגמת וואטסאפ), וחיברו אותו בחוטים גסים עם הרצון של החברות לחסוך הרבה כסף, ע"י צמצום רמת השירות ושעות השירות לציבור הלקוחות שלהן ( שזה כל עם ישראל). מי יעצור את הכיאוס האנטי-צרכני המחריד והמזעזע הזה של הורדת ס"ה 10 שעות שירות שבועיות וכעת מתן חופש מוחלט לחברות לקבוע מתי יופעלו המוקדים?
עדכונים בסוף הכתבה
מאת: אבי וייס, 1.8.21, 07:00לירן אבישר בן-חורין

מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, (בתמונה משמאל), ש"הוצנחה" לתפקיד זה ע"י השר יועז הנדל, פועלת באופן עקבי מאז יומה הראשון כמנכ"לית ועד רגע זה, כשליחה של הטייקונים ובעלי\מנהלי חברות התקשורת, במקום לייצג את האינטרסים של הציבור. זה מתבטא בכל תחום ובכלל זה:
  1. מתנה של מאות מיליוני ש"ח בשנה בתחום הפעלת מוקדי השירות בחברות התקשורת, כמפורט בכתבות: אמתנה של מאות מיליוני ש"ח לשנה לחברות התקשורת מצמרת משרד התקשורת. במחדל צרכני ענק: מוקדי שירות לקוחות בחברות תקשורת יסגרו בקרוב בימי שישי.  
  2. סגירת עשרות סניפי דואר והורדת רמת השירות לציבור בכל התחומים, כמפורט בכתבה: שר התקשורת מתעלל בקשישים ובגמלאים ומאשר סגירה סיטונית של סניפי דואר.
  3. חיסול חברות ה-ISP ובמיוחד הקטנות (וגם בזק בינלאומי) תוך פגיעה ממשית בתחרות, כמפורט בכתבה: עוד החלטה מטומטמת, מקוממת ואנטי-צרכנית של שר התקשורת יועז הנדל.
  4. חיסול התחרות וההשקעה בתחום שידורי הטלוויזיה, סתימת פה לימין, הורדת ההשקעות ביצירה ישראלית, תוך הוצאת פרטנר, סלקום ונטפליקס מכל רגולציה אפשרית, סגירת גלי צה"ל ועוד מזימות, ספינים ותעלולים בתחומי המדיה, כמפורט בכתבות: א) הוגש דו"ח "ועדת פולקמן" - האמצעי לחיסול ערוץ 20 ורשתות הרדיו הימניות. ב) שר התקשורת יועז הנדל מתערב בנושא גלי צה"ל ללא כל סמכות חוקית!
  5. התעללות נמשכת ומחריפה מיום ליום בגמלאי המשרד, תוך ניסיון מיטוט כל הסדרי הטיפול בגמלאי המדינה, כמפורט בכתבות רבות והאחרונה פורסמה כאן: סוגיית גמלאי משרד התקשורת מאיימת לטלטל את מערכת יחסי העבודה בארץ.
  6. הפיכת תחום הפיקוח והאכיפה לבדיחה, כך שהצפצוף על החוק, התקנות והוראות הרישיון, הפכו לנורמה, בשוק התקשורת הישראלי, כמפורט בכתבות רבות, שהבולטת מבינהן פורסמה כאן: חשיפת הקריסה הפנימית המוחלטת במש' התקשורת בתחומי הפיקוח והאכיפה.
  7. צמצום דרסטי של היקף פריסת האנטנות הסלולריות בישראל, תוך פגיעה אנושה ברמת הקליטה הסלולרית והורדת רמת השירות ורמת השרידות של הרשתות הסלולריות, תוך איחוד כל האנטנות הסלולריות בישראל תחת מונופול לא מוכרז פרטי, ששמו "אלומה", כמפורט בכתבות רבות, והאחרונות והבולטות מביניהן פורסמו כאן: א) מי יהיה מנכ"ל פרטנר? התפתחות מפתיעה ב"תרמית האנטנות"!, ב) הטעו אתכם ושיקרו שהשר בני גנץ אישר הרחבת פריסת הסלולר ל-95%!, ג) תכנית משרד האוצר לתקציב 2021-22 בתקשורת היא לא יותר ממיחזור זבל ישן! 
  8. צמצום דרסטי של כמות הרישיונות בעולם התקשורת (כלומר: "הלבנת עבירות" בקנה מידה מזעזע, הטבה של מאות מיליוני ש"ח לשנה, לחברות התקשורת, והורדת כמעט כל הפיקוח מעל שוק התקשורת, אחרי שאגף הפיקוח קרס לתוך עצמו). זאת, ללא כל שימוע וללא כל עבודת מטה בהוצגה לציבור. הנושא הזה מונח בפני ועדת הכלכלה של הכנסת בהרכבה החדש בראשות חה"כ מיכאל מרדכי ביטון לקריאה שנייה ושלישית: א) הצעת תיקון החוק כפי שהוגשה לקריאה ראשונה - כאן. ב) מצגת מנכ"לית משרד התקשורת - כאן. ג) סיכום הדיון הראשון בנושא זה בוועדת הכלכלה של הכנסת - כאן. ד) עמדת ועד עובדי חברת פלאפון ("ועד אלפא") - כאן. על פי טענת מומחים וגם על פי דברי ועד העובדים של פלאפון, חברת "אלומה" כנראה עומדת מאחורי הצעת החוק הזאת. זאת, כדי להלבין את התנהלותה והתנהלות המנכ"ל הקודם של משרד התקשורת (נתי כהן). לדברי ועד העובדים של פלאפון, הם (החברות בקבוצת "אלומה" וראשיה) מבינים שהעברת האתרים הסלולריים לידיים שלהם, קודם כל מסלקום, לא תוכל להתקיים בלי שיש להם רישיון מפעיל ממשרד התקשורת ומה שהם עושים עד היום ללא רישיון, זו בעיה עבורם. אז פתאום צצה הצעת חוק שפוטרת את הצורך שלהם מרישיון. מריצים בכנסת את הצעת החוק הזו בכוונה כעת, כדי ליצור עובדות, כמה שיותר מהר. הם ("אלומה") מיוצגים על ידי חברת לובינג וממשל (חברת ריפבליק, בראשה עומד לירון הרשקוביץ, "שדלן קבוע", חברה בעלת היתר מהכנסת לפעול כלובינג בכנסת), שמקדמת את החוק הזה, ככל הנראה, בצורה נמרצת וחשאית, כעת בכנסת, כדי שהנושא יעבור "מתחת לרדאר", ללא שימועים ודיונים מיותרים, דיונים שיחשפו את המהפכה האדירה הזו ברגולציה, שנועדה ל"הלבנת עבריינים" (לכאורה). תשומת לב לידיעה כאן בלינק: "הצעת חוק חדשה של משרד התקשורת יכולה להפוך את תיק 4000 לבדיחה".
מה התחדש בשבוע החולף?
ביום 29.7.21, לפתע, מועצת הכבלים והלוויין יצאה (כאן) בשימוע בנושא הורדת שעות הפעילות של מוקדי השירות של החברות HOT ו-YES, בעקבות ההחלטות של שר התקשורת בנוגע לחברות התקשורת. השימוע המפורט נמצא כאן.

תגובתי לשימוע נשלחה בזו הלשון:
"הנדון: תגובתי להחלטת המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לוויין מספר 2-13/2021 מיום 22.7.2021 בעניין: הזמנה להצגת עמדות באשר לאפשרות תיקון הוראות נספח ח'1 לרישיונות השידורים הרב-ערוציים בנוגע לשעות הפעילות של מוקדי הפניות הטלפוניים והפעלת מוקד דיגיטלי.
שלום רב,
1. תגובתי לשימוע מצויה בכתבה כאן: https://bit.ly/2Uo7hQc ובלינקים המצויים בכתבה זו.

2. אין כל קשר בין עליית השימוש בכלים דיגיטליים (מה שהחל בכל החברות לפני שנים), לבין הצורך בהורדת שעות הפעלת המוקדים. מדובר בספין גס ושקרי.

3. במקום לבצע ניתוח כלכלי (של עלויות הפעלת המוקדים וכמה כסף החברות תרווחנה מהורדת השעות המוצעת), מקבלים בשימוע כאן ניתוחים, שאינם כלכליים במהותם, בנושאים לא רלוונטיים לחלוטין, כחלק מהספין השקרי, שעומד מאחורי השימוע הזה, כגון: שעות הפעלה של מוקדי השירות במדינות אחרות, שעות הפעלת מוקדים בחברות, שלא מעולם התקשורת, וסיסמאות של "הורדת הנטל הרגולטורי", בעוד שהנושא, שנדון כאן, הוא מתן מענה לצרכים של הלקוחות.

4. מענה לצרכים של הלקוחות - זה לא "נטל רגולטורי". חייבים לסלק את הספין השקרי וההזוי הזה מהשימוע.

5. בניגוד לנטען בשימוע, על פי נתונים, שפרסם משרד התקשורת, הציבור התלונן בשנה האחרונה הרבה יותר (ממש עליה חדה) על השירות ורמת השירות, שהוא מקבל מהחברות (כאן), ובממצאי "מדד איכות השירות" (כאן וכאן), שפרסם משרד התקשורת, הוט-נט והוט-מובייל ממש לא הצטיינו במענה לפניות הציבור (לא הייתה כאן מדידה של HOT ו-YES בתחומי שירותי הטל"כ [טלוויזיה בכבלים] - אבל די ברור, שהתוצאות, אם היו נמדדות לגבי שירותי הטל"כ, הן היו די דומות. כלומר: שירות גרוע וזמני מענה מעבר לאמור ברישיון של החברות).

6. לכן, כל הורדת שעות השירות במוקדי השירות, היא בגדר מתן פרס למפירי החוק, התקנות והרישיון.

7. בנוסף, זה יכול להוביל לסגירת המוקדים כליל בימי שישי.

8. מקווה שהמועצה תוכיח עצמאות מלאה בקבלת ההחלטות, דוגמת מה שכתבתי כאן: https://bit.ly/3rqYadR.
כמובן שניתן לפרסם את תגובתי, ככל שתחליטו לפרסם תגובות".

סיני ליבל, (בתמונה משמאל), לאחר סיני ליבלשלא קיבל מענה לשאלותיו ולתגובה, ששלח לשר התקשורת ולמנכ"לית - כמפורט כאן, החליט להעביר למנכ"לית משרד התקשורת, עו"ד לירן אבישר בן-חורין, טיוטת עתירה לבג"ץ, שהוא שוקל להגיש. הפנייה שלו לקראת העתירה לבג"ץ מצויה כאן במלואה. 

הכותרת של טיוטת העתירה של סיני ליבל מדברת בעד עצמה:
טיוטת עתירה סיני ליבל

בנוסף, סיני ליבל העביר ביום 29.7.21 תגובה למועצת הכבלים והלוויין בעניין השימוע החדש, שהמועצה פרסמה, תגובה חריפה בזו הלשון: "מגיש העמדה : סיני ליבל.
בתמצית: מזימה של מי ששוקל שיקולים שבטובת חברות התקשורת - חליף לחובה לשקול שיקולים שבטובת הציבור
מטרת המהלך שקופה: לסגור את המוקדים הטלפונים בימי שישי לכלל השירותים (חליף לחמש שעות הקבועות כיום ברישיון).
ראו פנייתי לשר התקשורת וטיוטת עתירה לבג״ץ שהועברה למשרד התקשורת. 
לא לכבוד הגורמים העוסקים בשימוע, ההתעלמות מזמני ההמתנה הארוכים עד למענה נציג. 
כמה הזוי זה להשוות לאירופה - ולהתעלם מזמני ההמתנה לנציג במוקד הטלפוני בישראל!
נכון כי הפניה תהיה מונחת לפני כל אלה שלהם דעה בהחלטה. 
בכבוד רב, סיני ליבל".

עד רגע זה, איש מצמרת משרד התקשורת (שר, מנכ"לית ומשנה למנכ"לית, שאת עניינו החמור נחשוף בכתבה נפרדת), לא נתן לנו הסבר, או נתן הסבר לכל אדם אחר בישראל, הסבר או כל נימוק הגיוני אחר, לכך, שהשר אישר, וזו פעם שנייה, להוריד את שעות הפעלת המוקדים של חברות התקשורת בישראל ל-45 שעות שבועיות (במקום 55 שעות שבועיות), בכל הנוגע להפעלת מוקדים טלפונים. זאת, ללא ציון ימים ושעות להפעלת המוקדים!?! 

כך, החברות רשאיות להפעיל את המוקדים הטלפוניים שלהן לשירות לקוחות בשעות הלילה הקטנות, ולא בימי שישי (ימי שישי הם הימים הכי נוחים ללקוחות, להתקשר ולבצע בירורים מול מוקדי השירות הללו).

כך, המשרד נתן ידו לכך, שהחברות תעשינה הכל, כדי שהלקוחות לא יוכלו להתקשר אליהן ולהטריד את מנוחתן בשאלות, בירורים וקבלת החלטות לגבי המנוי של הלקוחות באותן חברות. זאת, מעבר לעובדה, שכמעט כל החברות לא עומדות בנורמות של המענה במוקדי השירות, ככתוב בחוק וברישיונן. 

מי "ירים את הכפפה" כדי לעצור את המהלך האנטי צרכני הזה?

כרגע - אין שום תהליך כזה.

הפקרות רגולטורית מוחלטת. 

"הקליקה" מרגישה בטוחה ומוגנת מפני כל תביעה.

כך, שהיא יכולה לקבל כל החלטה גם נגד הציבור והאינטרס הציבורי וגם נגד החוק. 

זו גם הסיבה שהתלונה של סיני ליבל כנגד הסמנכ"ל הבכיר לכלכלה (כאן) לא נענתה ולא טופלה. כלום. גיבוי וחיפוי מוחלטים. 

זו גם לא תלונה ראשונה כנגד שר התקשורת יועז הנדל, שמקבל החלטות מופקרות כנגד האינטרסים של הציבור בישראל (הוא עשה בדיוק כך, גם בסבב הקודם שלו כשר התקשורת), ונותן גיבוי וחיפוי להחלטות כאלו, של צמרת משרד התקשורת, בהובלתה של המנכ"לית (וצוות בכיר, שלא מתפקד ומסתירים זאת מהציבור). 

זה עוד מחדל ענק של "הקליקה", שדואגת רק לחבריה - הטייקונים, ולא לציבור, שמממן מכיסו את משכורתם ותנאי התפקיד שלהם כעובדי מדינה בכירים, כדי שהם יגנו על האינטרסים של הציבור ולא על הטייקונים ומנהלי החברות.

כרגע, רוב הציבור עדיין לא יודע מה הולך שר התקשורת בממשלה הנוכחית, יועז הנדל, ביחד עם המנכ"לית המוצנחת שלו, לעולל לציבור.

לסיכום:
מדובר כאן במצב חמור ביותר, שגובל בהתעלמות מוחלטת של מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, מ-9 מיליון מנויי חברות התקשורת בישראל. 
היא הפכה, מיומה הראשון בתפקיד, לאויב האינטרס הציבורי בישראל. 

היא מזמן לא אמורה לשבת על כיסא המנכ"לית.   

רק החלפת כל צמרת משרד התקשורת באנשים מקצועיים וישרי דרך, שרק האינטרס הציבורי עומד מול עיניהם, תציל (אולי) את שוק התקשורת של ישראל, מהתחתית העמוקה שהשוק נפל אליה, בגלל מנהלים כושלים ומכשילים ורגולציה מוטעית מיסודה, שבה "איש הישר בעיניו ייעשה".

כמובן שיש צורך בהקמת "רשות לתקשורת", אבל זה לא יקרה בקרוב (או בכלל).
CALL FREE
עדכון 2.8.21, 18:00: יואב פרנק פרסם כאן שהגיש תלונה בזו הלשון: "שר התקשורת יועז הנדל, אחה"צ הגשתי נגדך תלונה בחשד לביצוע עבירת תיווך לשוחד ועבירת רישום כוזב במסמכי תאגיד – קבלת 83,000 ₪ שהועברו ב- 2014 מעמותת "איילים" למכון לאסטרטגיה ציונית בו כיהנת כיו"ר. זו נמצאת לרשותך בענן". פרטי התלונה - כאן

עדכון 19.9.21: מועצת הכבלים והלוויין אישרה את המתווה של משרד התקשורת בעניין שעות הפעלת מוקדי השירות גם לגבי הרישיונות של הוט ו-YES, כלומר: הורדת שעות הפעילות של מוקדי השירות ל-45 שעות בשבוע (ואף פחות, בשבועות שיש ערבי חג וחג). החלטת המועצה כאן ומפורטת כאן

עדכון 29.9.21: עדכון לגבי התלונה שהגיש יואב פרנק כנגד השר יועז הנדל בחשד לתיווך לשוחד, תלונה חמורה שהוגשה נגד שר התקשורת יועז הנדל ליועמ"ש - התלונה הועברה מהיועמ"ש לידי הפרקליטות - כאן

עדכון 10.8.21: בתגובה לפניית סיני ליבל, יחידת חופש המידע הגיבה לגבי מעורבותו של סמנכ"ל הכלכלה במשרד התקשורת, ד"ר עופר רז-דרור בתרגיל הורדת שעות הפעילות של מוקדי השירות, התקבלה תשובה מתחמקת ביותר כדלהלן:
עופר רז דרור 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
16.7.24 - CIO FOCUS 2024

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים