Telecom News - למה לא להאריך את כהונת שמילה מימון כממלא מקום מנכ"ל משרד התקשורת?

למה לא להאריך את כהונת שמילה מימון כממלא מקום מנכ"ל משרד התקשורת?

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> למה לא להאריך את כהונת שמילה מימון כממלא מקום מנכ"ל משרד התקשורת?
אם תתממש הכוונה של שר התקשורת איוב קרא להאריך את כהונתו של שמילה מימון כממלא מקום המנכ"ל לעוד 3 חודשים (החל מ-17.1.18), זה יהיה המשך הכאוס והשקיעה בשוק התקשורת הישראלי, בנוסף ל"ניגודי העניינים" החריפים של שמילה מימון, שלא מטופלים. חשיפת "ניגוד עניינים" טרי של שמילה בתחום הטיפול בקבוצת בזק. 
מאת: אבי וייס, 15.1.18, 11:54שמילה מימון

על פי פרסום בכלכליסט (כאן) נציבות שירות המדינה הודיעה לשר התקשורת איוב קרא, כי לאור בקשתו, היא הסכימה להאריך את כהונתו של מימון שמילה (בתמונה משמאל), כממלא מקום מנכ"ל משרד התקשורת ב-3 חודשים נוספים (אחרי שההארכה הקודמת תסתיים ב-16.1.18). זאת, לאחר שקיבלה את אישורו של היועץ המשפטי לממשלה עו"ד אביחי מנדלבליט.

לשר איוב קרא היו לפחות 4 חלופות לפתרון הבעיה הזו: 1) למנות אדם אחר כשיר מתוך המשרד, למשל את סמנכ"ל בכיר חיים גרון, שכבר היה בעברו מ"מ מנכ"ל לתקופה קצרה. 2) להביא לתקופה קצובה אחד מהמנכ"לים לשעבר של משרד התקשורת (יש כמה טובים). 3) לפנות את שלמה פילבר (המנכ"ל בנבצרות) מתקן המנכ"ל (לתקן פנוי כלשהו) ולמנות מנכ"ל חדש וראוי למשרד התקשורת. 4) לפזר את סמכויות המנכ"ל לתקופה קצובה בין כמה סמנכ"לים בכירים במשרד. אגב, הכוונה של השר להפוך בחזרה את נתי שוברט לסמנכ"ל בכיר, היא רעיון רע מאוד

הבחירה בחלופה של הארכת כהונת מימון שמילה כמנכ"ל בפועל של המשרד לעוד 3 חודשים, משמעותה, שהשר איוב קרא הוא שותף מלא לכאוס ולשקיעת שוק התקשורת (גם בכל קנה מידה השווואתי עולמי), כאוס אותו מוביל שמילה מימון (כמו שעשה בכל המקרים הקודמים בהם היה מ"מ מנכ"ל ומ"מ יו"ר מועצת הכבלים והלוויין).

יתרה מכך, שמילה מימון היה ועודנו שקוע ב-2 "ניגודי עניינים" חמורים. את הניגוד החדש והטרי (יחסית) אנו חושפים כאן לראשונה בשאלה, ששלחנו ביום 9.1.18 לצמרת משרד התקשורת לרבות לשר איוב קרא
"אודה למענה על השאלות הבאות:
1. האם נכון ששמילה מימון נחקר בפרשת "אלוביץ'-בזק-YES-פילבר" ע"י הרשות לניירות ערך?
2. אם כן, האם שר התקשורת (איוב  קרא) יודע מכך?
3. אם כן, האם לא היה נכון, ששמילה מימון היה נמנע מלעסוק בעניינים הנוגעים לקבוצת בזק, שכן הוא עשוי להיות עד (של ההגנה או התביעה, זה לא משנה) בפרשה הזו?
4. אם כן, האם נעשה איזה תהליך של התייעצות עם היועמ"ש או מי מאנשיו, כדי לבדוק את "ניגוד העניינים", שיכול היה להיווצר כאן?"

תגובה לא קיבלנו (כרגיל במשרד התקשורת, בניצוחו של שמילה מימון, שבניגוד לחוק, בניגוד להנחיות היועמ"ש ובניגוד להנחיות נש"מ, הנחה את הדוברות של המשרד לא להגיב ולא להשיב לנו - על שום שאלה). בכל אופן, ככל שתתקבל תגובה, נעדכן בהתאם. 

יצויין, ששמילה מימון, מהרגע שנכנס לתפקיד מ"מ המנכ"ל, החל "להיטפל" לקבוצת בזק ובכלל זה:
1) הטלת קנסות, שנראים מפוברקים על בזק, בזק -בינלאומי ופלאפון. מאז ששמילה חזר להיות מ"מ המנכ"ל, קבוצת בזק מקבלת ממנו קנסות, בלי הפסק... לגבי נושא "האפלייה באכיפה" מצד שמילה מימון (בהיותו שנים רבות בתפקיד סמנכ"ל בכיר לפיקוח ואכיפה, תפקיד אותו הוא ממלא גם כיום) יש באתר זה חשיפות רבות (כאןכאןכאןכאןכאןכאןכאןכאןכאןכאן וכאן) (המאמר, שמסכם את החשיפות המרכזיות, נמצא כאן), ונדמה, שהתהליך הזה ששמילה מימון המציא, הוא בלתי נגמר. אגב, יש עוד חשיפות בדרך (לא משעמם בתחום הזה). 
2) החלטה שמוחבאת וכעת נידונה בבית הדין לעבודה בת"א ובבג"ץ, לאפשר לקבלני סלקום ופרטנר להיכנס לתעלות של בזק ללא הסכמת בזק ולא באמצעות עובדי בזק. אם לא די בכך, שמילה מימון הטעה את הכנסת (ולא רק את הכנסת) ואת כלי התקשורת, כאילו ההחלטה הזו שלו, שהתקבלה בחוסר סמכות ובניגוד לחוק היא הצלחה, בעוד שמדובר בכישלון מחפיר
3) סיוע לחברות הסלולר במספר צורות תוך פגיעה בצרכנים ובכל נורמה ציבורית המצופה מ"עובד ציבור" ולא מ"עובד על הציבור" (מפורט למשל כאן וגם כאן וכאן). בנוסף, הוביל את השר להשקת שירותים ללא רישיון של מתחרותיה של קבוצת בזק (אולי כדי "לרכוש חסינות" נוספת, מעבר ל"חסינות" הזמנית שיש לו, מ"קליקת הפרקליטים"). 

בנוסף, יש עוד צרות סביב שמילה מימון ובכלל זה (רק הדברים הכי בולטים, שיש להם היבטים פליליים ו\או ציבוריים חמורים, ולא נושאים בתחום המשמעתי, התיפקודי והאתי, כמפורט למשל כאן, כאן, כאן, כאן, כאן, כאן וכאן): 
  • ניגוד עניינים בנוגע למועצת הכבלים והלוויין ומועורבות אישית בתרגילים של "המכרז הכושל של הפקת ערוץ הכנסת" ואי מתן הרישיון לשידורי חדשות ל"ערוץ 20". לשמילה מימון (כעת מנכ"ל בפועל של משרד התקשורת ועד לא מכבר חבר מועצת הכבלים והלוויין ולפני כן מ"מ יו"ר מועצת הכבלים והלוויין), אסור היה לשבת (מהחצי השני של 2016) במועצת הכבלים והלוויין. הוא ויו"ר המועצה הסתירו זאת מחברי ועדת המכרזים, ושמילה מימון היה שותף מלא לתרגילים לקראת ההצבעה הראשונה (סה"כ היו 3 הצבעות בוועדת המכרזים, שהיא גם מועצת הכבלים והלוויין, בשניים הראשונים נבחר שוב ושוב כזוכה "ערוץ 20" ובהצבעה השלישית הבחירה הזו נפסלה וטרם נבחר זוכה אחר). לאחר שחשפתי את מסמך ניגוד העניינים של שמילה מימון, הוא נאלץ לפרוש מהמועצה ולא השתתף בהצבעה השנייה וגם לא בשלישית, אבל זה לא יכול "לטהר אותו" מההצבעה הראשונה ומכל מה שקדם לה. הסתרת "ניגודי עניינים" במועצת הכבלים והלוויין היא עבירה פלילית לפי סעיף 6לז(ב) +6ג בחוק התקשורת. 
  • שמילה מימון היה שותף מלא וצמוד לשלמה פילבר בשנתיים האחרונות בכל הספינים שלו בענייני בזק (שבגללם שלמה פילבר יושב כעת בבית בחצי משכורת). זו אחת הסיבות בגללה הוא קיבל קידום להיות משנה למנכ"ל. כך, כל הקריירה שלו במשרד התקשורת התנהלה, החל מהיום בו מנכ"ל המשרד לשעבר (עדן בר-טל) לקח קצין אנונימי מצה"ל (שבמקרה היה חבר שלו), והפך אותו לסמנכ"ל פיקוח ואכיפה במשרד התקשורת ללא כל רקע מתאים בתחום זה. זו פעם רביעית, ששמילה מימון מקבל תפקיד של מ"מ (פעמיים היה מ"מ מנכ"ל משרד התקשורת ופעם אחת מ"מ יו"ר מועצת הכבלים והלוויין). כבר מתחילת תפקידו כמ"מ, חשפנו כאן את מאפייני התפקוד שלו: צפצוף על כל חוק ונורמה, התעלמות מוחלטת מצרכי הציבור ומתלונות אזרחים (לא היסס לגרוס אלפי תלונות אזרחים ללא כל טיפול), ומינוי מקורבים (כמו חברים ממקום מגוריו) לבעלי תפקידים במשרד ו\או קבלנים של המשרד. החשיפה המלאה של הפרשיות הללו מצויה כאן וכאן. באתר Telecom News יש הרבה מאמרים החושפים פעם אחרי פעם את כל הספינים והטיוחים הקשורים בשמילה מימון. ע"ס הנ"ל, הוא לא האדם במשרד התקשורת, שראוי לקבל את התפקיד של מ"מ מנכ"ל. יש לו גם כמה בעיות (כולל ניגודי ענייניםשטרם נפתרו.
  • שמילה מימון, גם בעת היותו מ"מ יו"ר מועצת הכבלים והלוויין וגם בתקופת היותו חבר מרכזי ומוביל במועצת הכבלים והלוויין, היה שותף לכל המהלכים שטרם נחקרו, בענין הסיוע, שמועצת הכבלים והלוויין בראשות היו"ר נתנה לשאול אלוביץ' (מפורט כאן), נושא, שלא נחקר כלל במסגרת פרשת בזק-YES-אלוביץ'-פילבר. מדובר בסיוע בהיקף של כ-2 מיליארד ש"ח לפחות, שיצא מכיס הציבור ולקוחות קבוצת בזק לכיוון הלא נכון, תוך הפרות חוק בקנה מידה אדיר (עשרות מונים יותר חמור, ממה שנחקר (או לא נחקר עדיין) סביב שלמה פילבר). 
  • הפר צו (לכאורה) של בית משפט בפרשת בזק בעניינה של עוזרת המנכ"ל, עדי קאהן גונן
  • מתקיימת חקירה, שטרם הסתיימה (למיטב הידוע לי) בעניין התחזותו (לכאורה) כיו"ר "הוועדה המייעצת" ופברוק (לכאורה) של מינויו ע"י השר לתפקיד זה. המדובר בפרשה חמורה המתוארת בהרחבה כאן וכאן, למתעניינים. פרטי ההחלטות של היועמ"ש (היועץ המשפטי לממשלה) על עריכת חקירה בעניין זה מצ"ב כאן - למתעניינים. 
לסיכום
בישראל, יש 2 מדינות, שאין ביניהן כל קשר: 1) מדינת ההייטק הפורחת - ראה הדו"ח הטרי של IVC לסיכום שנת 2017, שהייתה שנת שיא בעולם היזמות הישראל, ו-2) "מדינת כאוס ורפובליקת בננות", שבמרכזה מצוי משרד התקשורת הישראלי. כל עוד שמילה מימון הוא מנכ"ל בפועל של המשרד הזה, נישאר בביצה הטובענית בה אנו מצויים

בהערת אגב נוסיף, שבימים האחרונים עלה לאוויר אתר שנועד לדחוק במשרד התקשורת להקשיב לצרכנים (שזה בדיוק תפקידו של המשרד, אבל זה נשכח שם בעשור האחרון...): Telecom Petition. מומלץ להצטרף לאחת העצומות שיש כבר באתר (לקטר בלי לקחת אחריות ולהשתתף - השנוי לא יקרה מעצמו...). 
 
כאוס!!! 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים