חשיפת האינטרסים לחיפוי וקבירת החשדות למעילה בכספי משרד התקשורת!

דף הבית >> עולם ה-ICT >> חדשות משרד התקשורת >> חשיפת האינטרסים לחיפוי וקבירת החשדות למעילה בכספי משרד התקשורת!
מדוע שר התקשורת, איוב קרא, והמנכ"ל, נתי כהן, לא מעבירים לחקירת המשטרה את החשדות למעילה, לכאורה, במשך כמה שנים בכספי משרד התקשורת. זאת, תחת המסווה של "תשלום לגמלאים", תשלום שהועבר לעמותה בחברת הדואר ו"תשלום עמלות" לחברת הדואר, במיליוני ש"ח במצטבר? פרק שלישי בסדרה בו נחשוף איך השיטה הזו פעלה, עד שהתחלף החשב במשרד התקשורת, שעצר, ככל הנראה, את ההעברות הכספיות החשודות הללו. 
מאת: אבי וייס, 6.12.18, 08:30איוב קרא

בפרק השלישי של הסדרה, אודות החשדות למעילה, לכאורה, בכספי משרד התקשורת, "נרים את המסך" איך השיטה הזו בדיוק עבדה ומי הפסיק את המהלכים הללו ולמה.

זו כתבה שלישית בסדרה. היות ולא נחזור על כל פרטי הפרטים של 2 הכתבות הקודמות, בהן מצויים כל המסמכים, שמוכיחים "שחור על גבי לבן" את החשד למעילה הכספית הזו, לכאורה, מי שמעוניין לצלול לפרטים ולמסמכים יוכל לעשות זאת ב-2 הפרקים הקודמים של סדרת החשיפות הבלעדיות שלנו: מהחשיפות הללו יוצא (כמה דוגמאות מני רבות, רק לצורך המחשת הבעיה החמורה הקימת כאן), שבשנת 2015 משרד התקשורת שילם לחברת דואר ישראל (בפועל לעמותה של דואר ישראל) פעמיים עבור גמלאי המשרד (?!): פעם אחת שולמו 137,944 ש"ח (או 75,999 ש"ח בפועל, לפי הדיווח הכספי המסכם), עבור גמלאי משרד התקשורת, ופעם שנייה באותה שנה ממש (2015), שילם שוב משרד התקשורת לחברת הדואר (כנראה לאותה עמותה), סכום נוסף של 130,000 ש"ח, כביכול עבור "תשלום לגמלאים", אלא שהפעם הכסף הזה הועבר לדואר במסווה של "עמלות"!!! בשנת 2015 היו עוד תנועות כספיות מוזרות, לדוגמה 252 אלף ש"ח, כעמלות לחברת הדואר. כך, רק לצורך ההמחשה, למי שלא קרא את הכתבות הקודמות, שנת 2015 חושפת בצורה מוחשית את החשד לשחיתות, לכאורה, בהעברת כספי גמלאי משרד התקשורת לחברת דואר ישראל, למטרות לא ברורות ולשימושים לא ידועים. מייד זה יתבהר, כי "המייל האדום" סייע לנו בקבלת מידע מאנשים ישירים וטובים, שלא היו מוכנים לשתוק, אחרי שקראו את הכתבות הקודמות. 

לכן, שלחתי ביום 27.11.18 את השאלות הדחופות הבאות, לצמרת משרד התקשורת (שר ומנכ"ל), לצמרת נש"מ (נציבות שירות המדינה), ולצמרת משרד האוצר (הממונה על פי חוק התקציב, לבדוק את תקינות ההעברות הכספיות של משרדי הממשלה):
"שלום רב,
אודה להתייחסותכם לפסקה הבאה (בהמשך לשאלות שלי למטה [שפורסמו בכתבה הקודמת]):
 
מסתבר, שבמשך שנים, משרד התקשורת העביר ומעביר לחברת דואר ישראל מעל 100 אלף ש"ח בשנה וזאת בטענה, שהדואר משרת 1,100 גמלאים כאלה. אגב, המספר האמיתי הוא 58 (!), כפי שחשפנו כאן.

[ראה תצלום של המספר הזה-1,100, בנספח ב' למטה]
 
מסתבר, שבמשרד התקשורת לא היה, עד החשיפות שלנו, שום נתון לגבי היקף גמלאי המשרד, שעודם בחיים, אבל כדי להתחמק מהעבודה הזו (של מעקב אחרי הגמלאים), תמי לשם ורונית בן טל לא ערערו על המספר, אלא להיפך, השתמשו במספר מופרך זה כדי, לכאורה, להאדיר את שמן, למרות שבפועל הן "זרקו את הגמלאים" (אלף ומאה, או חמישים, כל מספר זוכה) לטיפול חברת הדואר, ללא כל בסיס חוקי למהלך מהסוג הזה.
 
Telecom News חשף ביום 16.10.17 כיצד רונית ותמי מפרסמות במסגרת הדיווח השנתי, על פי חוק חופש המידע, שהן מטפלות ב-1,100 גמלאי משרד התקשורת. כאמור, למשרד אין מושג לגבי כמות הגמלאים בפועל וחברת הדואר מסרבת לחשוף את מספרם. כל פניותינו בעבר בנושא הגמלאים – לא נענו (כעת ברור למה).
 
ב"ישיבה ההיסטורית" עליה גם דווח ב-Telecom News בין גמלאי המשרד לבין מנכ"ל המשרד, נתי כהן, ואביבית מסבנד (שהחליפה את תמי לשם), השתתף גם מנהל תחום הרווחה בחברת הדואר, ציון אליטוב, ומספר גמלאים פנו אליו בשאלה ישירה: כמה גמלאי משרד התקשורת קיימים? ואליטוב הודה/טען, שלחברת הדואר אין מושג מה המספר.
 
אם כן יצא, שמשרד התקשורת מעביר מזה שנים רבות (כפי שחשפנו כאן), תקציבי עתק, שהוסוו גם תחת שמות מטעים, לחברת דואר ישראל, לפי מפתח של 1,100 גמלאים, כאשר בפועל כל מי שמצוי בתחום יודע, שהמספר תלוש מהמציאות, או לכל הפחות לא נבדק עד הסוף מטעמים לא ברורים.
 
המצב הזה היה נוח לחברת הדואר, שהעשירה, כנראה, את קופת גמלאיה וגם לתמי לשם ורונית בן טל, שכאמור השתמשו במספר הדמיוני של 1,100 גמלאים, כאשר כמו בכל "תרגיל מסריח" ברגע שאתה מתחיל לחטוא, אתה חייב לדבוק בשקר, כדי שקלונך לא ייוודע ברבים.
 
ואכן, צמרת משרד התקשורת (לרבות המנכ"ל והשר) התמידה בשקר הזה גם בשנתיים האחרונות, למרות כל קריאותינו לשר איוב קרא (בתצלום למעלה משמאל) (למשל כאן) ולמנכ"לים, שהתחלפו בשנתיים האחרונות, לסיים את הבלוף הזה ולהתחיל לטפל בתוך משרד התקשורת בגמלאי משרד התקשורת, ככתוב בחוקי מדינת ישראל ובנהלי נש"מ.
 
אולם, כל פניותינו "נגרסו במגרסה של שמילה" והמספר של ה-"1,100 גמלאים" המשיך "לככב" בפרסומים רשמיים של משרד התקשורת.
 
כל זאת, עד שהתחלף חשב משרד התקשורת ולתפקיד נכנס החשב ממשרד האוצר, חסן איסמעיל (שהתפטר, כנראה, מתפקידו בעקבות הגילוי), חשב, שדרש לקבל נתונים, וכשהתברר לו, שמדובר במספר גמלאים מפוברק, סירב לאשר את העברת הכספים לחברת הדואר.
 
לכך הצטרפה העובדה, שגם משרד האוצר עלה על התרגיל המסריח, שעושים לו משרדים כמו משרד התקשורת, ולפני מעל לשנה הוציא הנחייה חדשה, לפיה תקצוב פעילות הגמלאים יתבצע לפי השתתפות בפועל של הגמלאים. האוצר דרש, שהשתתפות הזו תתועד ותדווח למשרד האוצר וזאת כתנאי לקבלת הכספים.
  
כאמור, בדיוק אז התגלה במשרד התקשורת השקר הענק בדבר ה-1,100 גמלאי משרד התקשורת, כאשר לא זו בלבד שהמספר נמוך בהרבה (58!!), אלא שגם הגמלאים, שעדיין אתנו, כמעט כולם כלל לא לקחו חלק בפעילות בחברת הדואר ולא ידוע מה נעשה עם הכספים הללו.

איך זה שאיש מצמרת משרד התקשורת לא שאל את עצמו הכיצד משרד של כ-150 עובדים "מייצר" כ-1,500 גמלאים?

איך מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, שנפגש עם הגמלאים בפעם ראשונה "פנים מול פנים", לא שאל את עצמו איך הגיעו למפגש המתוכנן עימו בקושי 20 גמלאים? היכן נעלמו כל השאר??

 
בתצלום המצ"ב [מצוי כאן למטה בנספח א'] אנו יכולים לראות את הטקס, שערך מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, לחשב הפורש, חסן איסמעיל, שפרש מהתפקיד ב-30.5.18, אחרי פחות משנה בתפקיד (וזכה אגב כך לקידום משמעותי באוצר). האם מנכ"ל משרד התקשורת בעת הפרידה ממנו, ידע על החשד למעילה בכספי הגמלאים? האם דיווח על כך לשר? למה הוא לא דיווח על כך לנציבות ו\או למשטרה?
 
לא ניתן לטעון, שהמנכ"ל לא ידע מהמעילה, מהסיבה הפשוטה, שאני עצמי שאלתי ובכתב את המנכ"ל, אודות ההפקרות בכספי הגמלאים והחשדות לפלילים, ואת שאלותיי הנוקבות שלחתי אליו ביום 30.7.18 ואף פרסמתי זאת כאן. זה לא הפריע למנכ"ל וגם לשר להמשיך ולהתעלם מהעובדות ולא לטפל בבעיה החמורה הזו.
 
לא מתקבל על הדעת, שראשי משרד התקשורת בשנים האחרונות לא ידעו, שהם מדווחים דיווח שיקרי למשרד האוצר ובכך לחפות על העברת כספי המדינה, שלא כדין, תוך פברוק נתונים בקנה מידה ענק, כספים ,שהועברו ליעדים לא ברורים וללא כל פיקוח על העברות הכספים הללו.
 
לעניות דעתי, מתחייבת כאן חקירה של כל המעורבים, לרבות ההיבטים הפליליים והמשמעתיים של הפרשה החמורה הזו". 

תגובת משרד האוצר לפנייתי: "כפי שאמרנו קודם, אנא פנה למשרד התקשורת".

את תגובת משרד התקשורת ונש"מ לא הצלחתי לקבל, לא שלא ניסיתי. גם לכתבות הקודמות בנושא, לא קיבלתי תגובה מהם. ככל שאקבל תגובה, אעדכן בהתאם.

קוראינו הוותיקים יודעים שלא אקבל תגובה. למה? כי אי מתן תגובה היא עבירה פעוטת ערך, לעומת מה שעלול להתגלות, אם תיפתח חקירה בנושאים, שאני מציף באתר Telecom News, מלווים במסמכים ובתצלומים. זה בהחלט משתלב עם הניתוח שלי לגבי "תיק 4000" (כאן - למי שפספס). "קליקת הפרקליטים" דואגת, שלא יחקרו דברים כאלה, כי זה עלול להוביל לראשי הקליקה הזו עצמם

בהערת אגב נציין, שהפרשה הזו מצטלבת היטב בלוחות הזמנים שלה, לחשיפה מחרידה אחרת של Telecom News, שפורסמה כאן תחת הכותרת:"חשיפת השערורייה המוסתרת: את מי מייצג שמילה מימון במשרד התקשורת?" בהתייחס להיותו של שמילה מימון דירקטור בכיר בדירקטוריון חברת הדואר (אגב, את מי החליף שמילה מימון כדירקטור בדואר מטעם שר התקשורת? ניחשתם נכון, את תמי לשם, שהייתה דירקטורית בדואר , לא מעט שנים), והיא גם מצטלבת בלוחות הזמנים שלה וגם חושפת את ראשי משרד התקשורת, שהיו מאחורי 2 החלטות די מפוקפקות, בלשון המעטה, במועצת הכבלים והלוויין (לפרטים נוספים: כאן, כאן וכאן):
1) אישור מיזוג בזק -YES (סיפור מאוד מסריח, שהפך ל"תיק 4000", תיק ,שמככב לאחרונה בכותרות כל כלי התקשורת).
2) אישור זכיית "ערוץ 20" ב"מכרז הפקת ערוץ הכנסת", החלטה, שבוטלה בלחץ הבג"ץ והיועמ"ש, אבל לא נחקרה עד הסוף, למרות שיש כאן הרבה מסמכים וגם הקלטות.

למי שמתעצל ללחוץ על הלינקים, מדובר בשמילה מימון ותמי לשם, שהיו חברים בכירים במועצת הכבלים והלוויין, באותה עת. למותר לציין שכל פניותינו לקבל הסברים ממשרד התקשורת ומנש"מ בפרשיות הללו נתקלו ב"חומה אטומה". די ברור למה.
הפרשות הללו גם לא הפריעו לשמילה מימון להגיש מועמדות להיות יו"ר מועצת הכבלים והלוויין. די נראה כמו "פרשת צ'יקו אדרי" של משרד התקשורת.. מדהים. 

לסיכום
מה קרה לכסף הזה של משרד התקשורת כל השנים ומה קורה עם הכסף הזה כעת?? זה לא ידוע.

מי שקרא את הכתבה הנוקבת "הפשע משתלם" מהשבוע שעבר ומהכתבה והחשיפה "עד מתי רשעים יעלוזו וצדיקים יזילו דמעה?" מהשבוע, לא מופתע אחרי החשיפה הנוספת בענייני כספי משרד התקשורת בכתבה זו. 

רק פירוק המשרד הכושל הזה (כושל גם לדברי בכיר וותיק במשרד עצמו) והקמת "רשות לתקשורת" יוכלו, כנראה, לשנות את הכיוון, ששוק התקשורת הישראלי הולך בו, מאז תחילת העשור הנוכחי ועד עצם היום הזה. 

אין שום פתרון קסם אחר ולכן, כל עוד זה לא קורה, "המלך ימשיך להיות עירום" ושוק התקשורת ימשיך לצלול לתהום (בכל קנה מידה השוואתי בינ"ל).

התקשורת עוסקת ותעסוק הרבה ב"תיק 4000" עוד חודשים רבים, אבל אין מי שעסק ועוסק בהצלת שוק התקשורת והצלת משרד התקשורת, שמתנהל בשנים האחרונות וגם כיום, כמו ב"רפובליקת בננות"
 

עדכון 28.11.19המשך החשיפות של Telecom News בעניין שערוריית שוד (לכאורה) של כספי הגמלאים, הועבר ע"י הפרקליטות לחקירה המשטרה, כאמור בהודעת הפרקליטות - כאן

נספח א:
האם מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, שנפרד מחשב המשרד, נפרד ממנו בלי שהוא דיווח לו על ממצאי בדיקותיו בעניין כספי המשרד, שזורמים תוך "מצג שוא" לחברת הדואר (מלבד מה שאני העברתי ישירות למנכ"ל במקביל וגם פרסמתי ברבים)??
הפרידה מחשב המשרד

נספח ב':
תצלום, שהופיע כמה שנים במסמכי משרד התקשורת בדיווח השנתי, מסמך המדבר בעד עצמו:
מסמך משרד התקשורת
 
THEFT FREE
SENIORS FREE


  
 
Bookmark and Share


 

לוח מודעות
שנה טובה ומתוקה, מלאת בריאות והצלחה, גמר חתימה טובה, לכל קוראינו באשר הם!!!

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים עדכניים מהשנה האחרונה מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.


 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.

29/9/20-1/10/20 - VMworld 2020

15-21/11/2020 - שבוע היזמות העולמי   

22-30/11/20 - Oracle Week

 

הכי ניצפים 

דירוג הסמאטרפונים הטובים ביותר בעולם לנובמבר 2019 עפ"י Business Insider - כאן

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק ג' - ההפסד הצרכני - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה מבלבלים את המוח לציבור בנושא המכונה "שוק סיטונאי"? - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת המחדל המדהים המוסתר מהציבור של הרס רשתות הסלולר - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

איך רבע מיליון לקוחות נפלו בפח ועברו להסדר המכונה בטעות "שוק סיטונאי" - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

מבחן דרך: חיבור VPN - האם זו ההגנה המושלמת על הגלישה ועל הפרטיות? - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת ההונאה הגדולה שהובילה לכך שמוצרי התקשורת יקרים יותר בישראל - כאן

בלעדי לקוראי האתר: 1 ש"ח ליום שיחות וגלישה ללא הגבלה בחו"ל... - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: חשיפת "דבר ראשון" בעניין היועמ"ש - היבטים חמורים חדשים - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי המאת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

חשיפה: סלקום אספה ומכרה במשך שנים את כל נתוני לקוחותיה לרבות מיקומם - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

שר התקשורת חתם על הטבה רגולטורית של מאות מיליוני ש"ח ל-3 טייקונים! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן


 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
Telecom Expert
 
טלקום אקספרטס
 
NordVPN
 
עדן אימון עסקי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
LIVECITY
 
Telecom Experts
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live Zappix
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP שירותנט
לייבסיטי - בניית אתרים