Telecom News - חשיפת "תחיית המתים" שהובילה ל"שוד" כספי הגמלאים של משרד התקשורת

חשיפת "תחיית המתים" שהובילה ל"שוד" כספי הגמלאים של משרד התקשורת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> חשיפת "תחיית המתים" שהובילה ל"שוד" כספי הגמלאים של משרד התקשורת
בלעדי: בעקבות אוסף עצום של מסמכים שקיבלתי, נחשף המנגנון, שהוביל ל"שוד" (לכאורה, החקירה טרם החלה) של כספי גמלאי משרד התקשורת לטובת גמלאי חברת הדואר. ראשי חברת הדואר וראשי משרד התקשורת מסרבים להגיב לממצאים (שהועברו לגורמי אכיפת החוק). עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 14.4.19, 13:30איוב קרא ונתי כהן

הנתונים, שנחשפים כאן, הם הפרק התשיעי בסדרת החשיפות שלי בנושא גמלאי משרד התקשורת ומה קרה לכספי הגמלאים הללו.

התחלתי בסדרת הכתבות הזו, כשגיליתי תנועות כספיות מאוד מוזרות וחשודות מתקציב משרד התקשורת, שהועברו לתקציב עמותה בחברת הדואר (גוף מפוקח רגולטורית ע"י משרד התצקשורת) בהיקף מצטבר של מיליוני ש"ח.

עצם העובדה, שלא קיבלתי תשובות לשאלותי, דירבן אותי להעמיק ולחקור את הסוגיה המטרידה הזו: לאן נעלמו כספי גמלאי משרד התקשורת? למה הגמלאים של משרד התקשורת לא מטופלים ע"י משרד התקשורת?

רשימת כל 8 הכתבות הקודמות מצויות בנספח כאן למטה, הכתבות הללו הן הרקע וההקדמה לחשיפה החדשה כאן.

בעקבות הכתבה הקודמת בנושא, כשכבר הצטברו מספיק ראיות למעשים, לכאורה, פליליים, העברתי את כל החומרים, שהצטברו אצלי עד הכתבה הקודמת - ליועמ"ש, בדרישה לפתוח בחקירה, כנגד ראשי משרד התקשורת (השר איוב קרא והמנכ"ל נתי כהן, בתמונה למעלה משמאל), שכן הם ידעו בזמן אמת (גם משאלותיי) ואישרו במו ידם את השערורייה הציבורית והכספית החמורה הזו. המידע הנחשף בכתבה זו הועבר כהשלמה לתלונה הקודמת ליועמ"ש וכעת גם לרשם העמותות. 

בעקבות הכתבה הקודמת, קיבלתי כמות עצומה של מסמכים מקוריים, בנוגע לעמותת גמלאי משרד התקשורת (שנעלמה מזמן, כי חבריה הלכו לעולמם, מזמן) ואת כל המסמכים הרשמיים הנוגעים לעמותת גמלאי הדואר, שהחליפה את שמה פעמיים (פעם לעמותת גמלאי הדואר ומשרד התקשורת ואחר כך חזרה להיות רק עמותת גמלאי הדואר).

כל הכספים המדוברים כאן, זרמו ממשרד התקשורת לעמותה הזו, ששוכנת במשרדי חברת הדואר (מנכ"ל הדואר הוא יו"ר העמותה), ללא תלות בכל החלפת השמות שלה, מאז תחילת שנות ה-90 של המאה הקודמת ועד עצם היום הזה

לאור המסמכים שקיבלתי (רובם ככולם מאוחסנים גם אצל רשם העמותות במשרד המשפטים), פניתי בדחיפות ביום 6.4.19 לצמרת משרד התקשורת ולצמרת חברת הדואר בשאלות הבאות:
"אודה למענה לשאלות הבאות:
  1. כמה גמלאים חברים בעמותת גמלאי הדואר (שמנכ"ל חברת הדואר הוא היו"ר שלה ומשרדי העמותה נמצאים במשרדי חברת הדואר, ביחד עם משרדי עמותת שירותי רווחה של עובדי חברת דואר ישראל), וכמה מחברי העמותה נחשבים גמלאים של משרד התקשורת? זאת, משום שנטען, שיש הרבה מעל לאלף כאלה (מצ"ב בתצלום), דבר בלתי סביר בעליל, לגמלאים שבאורח פלא הצליחו לחצות את גיל 100 שכרגע הם בסביבות גיל ה-110 עד 130 שנה ואף למעלה מזה, ואף הצליחו להישאר בחיים כל כך הרבה שנים וגם הם פעילים בעמותה, כדי שהעמותה תוכל לקבל כסף עבורם - ממשרד התקשורת. זאת, משום שרשות הדואר קמה ב-1986 (כלומר: הם היו גמלאים כבר לפני 1986). כאשר, על פי מיטב ידיעתי, יש למשרד התקשורת רק 62 גמלאים חיים, מהם רק כחצי משלמים דמי חבר לעמותה.
  2. הכיצד משרד התקשורת שילם לעמותה בשנים 2016 ו-2017 מאות אלפי ₪, כשלעמותה לא היה בשנים הללו "אישור ניהול תקין" ממשרד המשפטים \ רשם העמותות?
  3. האם משרד התקשורת חידש את ההסכם, שנחתם ב-2011 - על פי הדיווח בתצלום המצ"ב ל-3 שנים שהסתיימו ב-2013? אם כן, היכן ההסכם הזה ולכמה שנים הוא נחתם? אם לא, הכיצד העמותה מבקשת כספים ממשרד התקשורת, גם ללא הסכם וגם ללא "אישור ניהול תקין"?
  4. מה מהות השירותים, שמשרד התקשורת היה צריך לשלם ושילם לעמותה בגובה 76 אלף ₪, ברבעון הרביעי 2018 (מצ"ב התצלום), תחת השם: "סל תרבות לגמלאים 2019"? מי מבין הגמלאים נהנה מהכסף הזה בפועל?
  5. למה משרד התקשורת נשאר קשור לעמותה, כאשר היא כבר ב-2006 (מצ"ב צילום), קיבלה אישור להחלפה שמה, מ'עמותת גמלאי רשות הדואר ומשרד התקשורת' ל'עמותת גמלאי הדואר'?"
מצמרת משרד התקשורת לא הצלחתי לקבל תשובה. ככל שתתקבל תשובה, אעדכן בהתאם.

מצמרת חברת הדואר קיבלתי את התגובה הבאה: "אנחנו לא נגיב בנושא".

"תחיית המתים": הנס המופלא של גמלאי משרד התקשורת בעמותת חברת הדואר:
עמותת גמלאי משרד התקשורת, עוד בטרם בוצעה ההפרדה בין המשרד לרשות הדואר וחברת הדואר, הוקמה ב-1981. ב-1986 קמה רשות הדואר, שקיבלה לתוכה את כל עובדי הדואר (שהפכה לחברה ממשלתית וכיום עומדת בפני הפרטה חלקית), לרבות את נושא הגמלאים של הדואר.

משום מה, זה לא בדיוק ברור כיום, גמלאי משרד התקשורת סופחו לעמותת גמלאי הדואר, במקום להיות מטופלים על פי החוק והתקשי"ר, במשרד התקשורת עצמו.

ב-1993 עמותת גמלאי הדואר החליפה את שמה ל"עמותת גמלאי הדואר ומשרד התקשורת" - כאן. זאת, כי עמותת גמלאי משרד התקשורת הפסיקה לתפקד והייתה אמורה להיסגר, אבל לא נסגרה רשמית משום מה במשך כמה שנים (כי כבר לא נשאר מי שיסגור אותה).

ב-1999, בעקבות אי תפקוד עמותת גמלאי משרד התקשורת, כששאל רשם העמותות את "עמותת גמלאי הדואר ומשרד התקשורת" מה קרה עם העמותה הקודמת של גמלאי משרד התקשורת, קיבל רשם העמותות דיווח מעמותת גמלאי הדואר ומשרד התקשורת (שקיבלה את השם הזה ב-1993, כאמור בפסקה הקודמת), דיווח שאומר שגמלאי עמותת משרד התקשורת הלכו לעולמם וזו הסיבה שהעמותה הקודמת הפסיקה לתפקד
הנה זה מופיע בתצלום הבא (המסמך המלא כאן):
הלכו לעולמם

אולם, באופן מאוד פלאי, מה שסותר את כל הטבלאות של "תוחלת החיים" במדינת ישראל באותם שנים, בשנת 2010 (כאן), היו בחיים לא פחות מ-1,759 גמלאים של משרד התקשורת.וב-3 השנים האחרונות מספרם התייצב סביב האלף ומאה גמלאים (שכולם עברו כבר מזמן את גיל ה-100, חלקם הגדול בני 110 עד 130 שנה).

זאת, אחרי שאחרוני הגמלאים הללו הלכו לעולמם כבר בשנת 1982, כמופיע בדיווח לרשם העמותות בתצלום כאן למעלה.

זו "תחיית המתים" נוסח משרד התקשורת וחברת הדואר.

או בעברית יותר ברורה: "ישראבלוף" פלילי, לכאורה, חמור ביותר.    

הגמלאים ההיסטוריים של משרד התקשורת לא בחיים וממילא לא היו שייכים למשרד מזה שנים רבות, אלא לבזק \ דואר וכל מה שהיה סביב הגופים הללו. על פי חוק התקשורת וגם על פי חוק הדואר, כל העובדים כולל כל זכויותיהם וגמלאיהם עברו לגופים החדשים שהוקמו בזמנו: בזק וחברת הדואר, מיד אחרי הקמתם. ראה למשל פרק ח' בחוק הדואר שמפרט את העניין הזה לפרטי פרטים וכך גם חוק התקשורת ותקנות התקשורת. מי שממשיך לספור את האנשים הללו כאילו הם עדיין חיים - פשוט משקר ומזייף, זה ברור כשמש (לכאורה, שכן החקירה טרם החלה ויש כמובן חזקת חפות לכל המעורבים).

ב-2006, כאשר היה ברור לראשי העמותה (עמותת גמלאי הדואר ומשרד התקשורת), שאין בעמותה גמלאים חיים של משרד התקשורת, אלא רק "גמלאים פיקטיביים שקמו לתחייה", רק כדי לקבל כספים מקופת משרד התקשורת (למעט כמה גמלאים חדשים שיצאו לפנסיהממשרד התקשורת אחרי 1987. כיום מספרם הוא 62, אבל רק מחציתם חברים בעמותה מסיבות רבות המפורטות בכתבות הקודמות), ולכן הובאה החלטה לאסיפה הכללית של העמותה, לחזור לשם הקודם של העמותה והנה ההחלטה מ-17.5.2006:
החלפת שם

ואכן כעבור זמן לא ארוך (ב-29.10.2006) אישר רשם העמותות את שינוי שם העמותה (כאן).

כלומר: גם על פי שמה ומיקום משרדי העמותה (בתוך חברת הדואר בי-ם והיא נשענת על סגל חברת הדואר. מנכ"ל חברת הדואר הוא גם יו"ר העמותה), מדובר בעמותה שנועדה לדאוג לרווחת גמלאי חברת הדואר. לא ברור מה יש לגמלאי משרד התקשורת, משרד שהוא גוף רגולטורי שמפקח על חברת הדואר ופעילותה, לחפש שם ולמה המשרד מעביר כספים בהיקפים לא מבוטלים, לעמותה הזו, שדואגת לגמלאי הדואר. 

במהלך השנים האחרונות, נציגי הגמלאים הבודדים של משרד התקשורת, שהיו בעמותה (אלה שפרשו לגמלאות אחרי 1986), ניסו "לסובב את הגלגל בחזרה" וביקשו שהעמותה תחזור ותיקרא "עמותת גמלאי הדואר ומשרד התקשורת", גם בגלל שבקרב כ-5 אלף הגמלאים החברים בעמותה, כולם גמלאים של הדואר, יש כמה עשרות גמלאי משרד התקשורת וגם בגלל שמשרד התקשורת משלם לעמותה הזו כסף רב עבור מעל לאלף גמלאים (ש"קמו לתחייה") מקופת המשרד (כלומר: מכספי משלמי המיסים), והכסף הזה מממן למעשה את גמלאי הדואר, במקום לממן רק את גמלאי משרד התקשורת.

יודגש, שמחצית מ-62 הגמלאים של משרד התקשורת דהיום, לא מוכנים להיות מטופלים ע"י עמותה של גוף המפוקח רגולטורית ע"י משרד התקשורת (וגם עליהם לשלם עוד מעל ל-300 ש"ח לשנה, דמי חבר לעמותה, מעבר לכסף שהעמותה מקבלת מידי שנה מקופת משרד התקשורת). כך, שכמחצית מגמלאי משרד התקשורת לא מטופלים ע"י שום גוף ולא נהנים בכלל מכספי המדינה המוקצים לרווחת גמלאי משרד התקשורת, אבל הכספים הללו מגיעים לגמלאי הדואר. 

הנה הבקשה לשינוי השם של העמותה, שנקראת מאז 2006 עמותת גמלאי הדואר (בלבד), בקשה של גמלאי משרד התקשורת צבי יונדלר, שהוצגה באסיפת המועצה של העמותה מ- 21.1.14צבי יונדלר

צבי יונדלר לא מתייאש מאי מילוי בקשתו, ומבקש עוד 3 דברים חשובים, שלא מתבצעים והוא, כמובן, לא מקבל מענה לבקשות הללו, שהעלה באסיפה המועצה הבאה של העמותה ב-17.9.14:
צבי יונדלר
צבי יונדלר 3

ב-2016 הסיפור המוזר הזה חוזר על עצמו, הפעם עם הגמלאי בשם צבי סלע, ב-19.1.16, וההבטחה, שניתנה לו בדיון במועצה של העמותה, לדון בנושא במועצה הבאה, כמובן לא התממשה ושם העמותה לא השתנה:
צבי סלע

בהערת אגב נוספת נציין, שהעמותה עברה פעמיים בקרה של רשם העמותות, עם ממצאים די חמורים ונוקבים, בגלל תלונות, שהוגשו לרשם העמותות, על אי סדרים (כולל אי סדרים כספיים) בעמותה. 

בנוסף, העמותה גם הייתה פעם אחת בתהליך של "תכנית הבראה", בין השנים 2008-2009 בפיקוח צמוד של רואה חשבון מלווה, כמוגדר בחוק העמותות. זה לא בדיוק "הבריא את העמותה" (אבל כן "הבריא את המתים"). מדהים

כ"כ, מאז סוף 2015 אין לעמותה הזו "אישור ניהול תקין" מרשם העמותות. כך, שהעברות הכספים לעמותה הזו ע"י משרד התקשורת, בשנים 2016 עד 2018 (כולל), היו בניגוד לחוק, להחלטות הממשלה ובניגוד להוראות החשב הכללי של האוצר.

ראשי משרד התקשורת ידעו על כל הבעיות הללו (לא רק ממני ומסדרת הכתבות והחשיפות שלי, הם ידעו זאת גם מהחשב הקודם של המשרד, שניסה לעצור את הכאוס הזה), אולם, זה בכלל לא הזיז לראשי משרד התקשורת. הכסף המשיך לזרום מהמשרד לעמותת גמלאי הדואר והגמלאים של משרד התקשורת המשיכו להיזרק מייד עם פרישתם - לעמותת הדואר, במקום להיות מטופלים באופן מלא ע"י המשרד עצמו. 

עדכון 17.5.19:
רשם העמותות החליט לפתוח בבדיקה \ חקירה של עמותת גמלאי הדואר בעקבות פנייתי - כאן

עדכון 23.5.19: פרקליט המדינה החליט להעביר את הנושא הזה לחקירת המשטרה - כאן

עדכון 28.11.19
המשך החשיפות והמסמכים של Telecom News בעניין שערוריית שוד (לכאורה) של כספי הגמלאים, הועברו גם הם ע"י הפרקליטות - לחקירה המשטרה, כאמור בהודעת הפרקליטות - כאן

עדכון 8.1.2020: נציגי הגמלאים של משרד התקשורת הגישו תלונה (המצויה כאן), לרשם התאגידים במשרד המשפטים והדליפו את עצם הגשת התלונה לגלובס (כאן) שפרסם זאת עם תגובה מתחמקת ממשרד התקשורת. 

נספח
הכתבות הקודמות בנושא "שוד כספי גמלאי משרד התקשורת": 
ROBBERY FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים