Telecom News - צפו לקשיים בקליטה ברשתות הסלולר של פלאפון וסלקום והחברות הרוכבות!

צפו לקשיים בקליטה ברשתות הסלולר של פלאפון וסלקום והחברות הרוכבות!

דף הבית >> חדשות הסלולר והמובייל >> צפו לקשיים בקליטה ברשתות הסלולר של פלאפון וסלקום והחברות הרוכבות!
חשיפת העסקה הסודית, שנרקחה בין מנכ"ל משרד התקשורת (נתי כהן) והחברות פלאפון וסלקום על הגב של השירות לציבור. זאת, בעסקה בה הוא הוריד את רמת הקליטה הסלולרית עד לרצפה. מאות אלפים בכל רגע נתון יחוו קשיי קליטה וניתוקים.
כך, החברות הללו תוכלנה לחסוך כסף בטכנאים ותחזוקת רשת, וזה הפיצוי על כך, שהחברות נאלצות להחליף תדרים בתחום ה-850 מגהרץ והאוצר לא היה מוכן לתת להן פיצוי כספי או הנחות על אגרות תדרים.
אז הפיצוי הוא על חשבון הציבור ל-3 החודשים הקרובים.
הקשיים יהיו בכל החברות הרוכבות על הרשתות של פלאפון וסלקום: רמי-לוי תקשורת, אקספון-We4G וגולן-טלקום.

עדכונים בסוף הכתבה.
מאת: אבי וייס, 2.6.20, 19:09יועז הנדל שר התקשורת

רק הבוקר פרסמתי את המאמר המוביל: "שר התקשורת יועז הנדל הכריז על שקיפות. בפועל - לא שקיפות ולא נעליים", ועוד "לא יבשה הדיו" על החשיפה, ואנו מביאים עוד חשיפה מדהימה, הפעם כזו הנוגעת לרוב הציבור בישראל: ללקוחות החברות פלאפון וסלקום וכל החברות הרוכבות על הרשתות שלהן.

יצויין שמאז אתמול התחלנו לקבל דיווחים על נפילות בביצועים וברמת השירות הסלולרי בשתי הרשתות הללו (פלאפון וסלקום ובחברות הרוכבות על רשתות אלו), בכמה מקומות בארץ, בעיקר בצפון. זה יילך ויחמר. התודות לשר התקשורת ולמנכ"ל המשרד. 

נקווה, שרשת PHI של פרטנר והוט מובייל (שלא נכללת בהסדר החדש, כי אין לה בעיות בתחום התדרים), -לא תיסחף ותוריד את רמת איכות הרשת, אחרי העסקה הפלילית, לכאורה, שאנו חושפים כאן, שנעשתה בין מנכ"ל משרד התקשורת עם רשתות פלאפון וסלקום וכל החברות הרוכבות על הרשתות הללו.

הרקע המקצועי והרגולטורי למה שאנו חושפים כאן, מפורט במאמר קודם (עם הרבה מידע), שפורסם על ידי תחת הכותרת המדברת בעד עצמה: "מנכ"ל משרד התקשורת ממשיך להשתולל בתחום התדרים כאילו הם רכושו הפרטי".

זה הרקע לשאלות הדחופה ביותר, ששלחתי היום בצהריים לשר התקשורת יועז הנדל ,(בתמונה למעלה משמאל), ולצמרת משרד התקשורת:
"הנדון: שינויים דרסטיים באיכות רשתות הסלולר בישראל.
שלום רב,
1. היום הופצו תיקוני רישיונות לחלק מחברות הסלולר (מצ"ב כאן דוגמה לתיקון של רישיון סלקום. בכל חברות הסלולר האחרות, שקיבלו תיקון רישיון כזה - זה אותו דבר בדיוק).

2. מעבר לניסוח הלקוי של התיקון (שנשלחה לגביו שאילתה נפרדת לשר), יש כאן נפילה עצומה בדרישות לרמת הביצועים של חברות הסלולר, מחוץ לכל תקן מוכר ע"י איזה גוף תקינה עולמי (דוגמת ITU) או בכלל.
למעשה, רשת סלולרית ברמת ביצועים הכתובה כאן, היא רשת לא מתפקדת ולא מספקת שירות לחלק ניכר (מאות אלפי לקוחות בכל רגע נתון), של המנויים של אותה חברת סלולר.

3. משום מה השינויים הללו הם ל-3 חודשים, לא ברור לאיזה צורך זה נולד.

4. לא מוכר לי כל שימוע או הליך גלוי, שקדם לשינויים הדרסטיים הללו באיכות של רשתות הסלולר בישראל.

5. האם השר אישר את ההפקרות הזו ברמת השירות ברשתות חברות הסלולר המרכזיות בישראל?

6. אודה להתייחסות השר לסוגיה חשובה ביותר זו ומה בדעת השר לנקוט במידית, כדי לתקן את ההתפרעות הזו בהתנהלות צמרת המשרד, שמקורה בעבודה ללא כל שקיפות וללא כל שיתוף הציבור באמצעות נציגיו המוסמכים".

תגובה לא קיבלתי. ככל שאקבל תגובה אעדכן בהתאם.
קוראינו כבר יודעים, שתגובה לא אקבל. די ברור למה (זה גם מוסבר בהרחבה בנספח א' כאן). 

בכל העולם "רצים במלא הקיטור" קדימה בתחום רשתות הסלולר (פירוט מחקרי טרי יש כאן), ואצלנו מורידים את רמת האיכות של השירות הסלולרי, שממילא הוא די צולע, בלשון הנעטה (אנו במקום 95 בהשוואה עולמית בתחום הסלולר). 

הסבר קצר נוסף, למי שלא קלט את התרגיל הפלילי, לכאורה, שנעשה כאן, על חשבון הציבור:
א. בגלל ההיסטוריה המשובשת של התדרים בישראל (הכל חשאי...), החברות סלקום ופלאפון נדרשו להתאים את תדרי ה-850 מגהרץ הנמצאים ברשותן לתקינה האירופאית (גם כדי לא לגרום לשיבושים למדינות שכנות הפועלות לפי התקינה האירופאית). הן החזיקו בתדרי 850 מגהרץ לפי תקינה אמריקאית. זה הפך להיות בלתי נסבל בגלל התנגשות בתדרים עם חברות סלולר במדינות השכנות (ההפרעות הגיעו אף ליוון, טורקיה, שלא לדבר על השכנות היותר קרובות: קפריסין, מצרים, ירדן, לבנון ועוד). 

ב. החברות טענו באזני משרד התקשורת, שהחלפת התדרים תעלה להן הרבה כסף ולכן הן מבקשות פיצוי, או ממש בכסף או בהנחות על אגרות תדרים

ג. במצב הכלכלי, שמדינת ישראל נמצאת בו כיום, ברור, שהחברות לא תזכנה לראות שום אגורה מהאוצר.
אגב, הן, על פי החוק, לא זכאיות לשום פיצוי. ברישיון ובחוק כתוב, שהתדרים הם של המדינה והמדינה יכולה החליף לחברות תדרים - ללא כל פיצוי. התדרים אינם רכוש פרטי שלהן בכלל, אלא רכוש ציבורי המנוהל ע"י משרד התקשורת, על פי חוק ותקנות. 

ד. מה עשה מנכ"ל משרד התקשורת, נתי כהן, (בתמונה מנתי כהןשמאל)? החליט, בהליך חשאי, שנשמר בסוד עד הרגע, שההסדר הזה מופעל, מ-1 ביוני 2020 ל-3 חודשים, לפצות אותן ב"שווה כסף", על ידי הורדה דרסטית של רמת השירות של אנטנות הסלולר לציבור.

כלומר: החברות תוכלנה להעסיק פחות טכנאים ולתקן פחות תקלות ברשת הסלולרית. הציבור יסבול מנפילות ואי קליטה - ברמות שלא תתוארנה. 

תשומת לב, שהפגיעה באיכות רשות הסלולר תהיה גם ללקוחות חברת רמי לוי תקשורת - הרוכבת על רשת פלאפון (וכל "מותגי הבית" של פלאפון). וגם ללקוחות החברות אקספון - We4G וגולן טלקום, שרוכבות על רשת סלקום. 

זו "מתנה" על חשבון הציבור, שסיפק נתי כהן "מתחת לשולחן" בהליך לא ידוע, מה ששווה לחברות פלאפון וסלקום הרבה מאוד כסף.

כמה כסף המתנה הזו של נתי כהן שווה? לא ידוע. הכל היה חשאי - עד החשיפה כאן. 

אולי רק חקירה ב"להב 433" תוכל לפצח את השאלה החשובה הזו. 

עדכון 2.6.20, 19:30: הכתב ארז רביב מ-Davar1 פרסם את הידיעה הבאה: "פתרון על-חשבון הלקוחות באישור משרד התקשורת: הקליטה בפלאפון, סלקום וגולן טלקום עומדת להיפגע בקרוב. משך הפגיעה: לפחות עד ספטמבר | הסיבה: מחדל ותיק של הקצאת תדרים שגורמת להפרעות במדינות שכנות. כעת, החברות נדרשות לעשות התאמות בתדר המפריע, מה שיפגע באיכות הקליטה - על חשבון הלקוחות". מומלץ לקריאה. שכן כתבה זו משלימה את החשיפה שיש כאן למעלה. 

עדכון 16.7.20: אנו מקבלים דיווחים על קשיים, בדיוק כמו שחזינו והזהרנו מפניו. הנה אחת התלונות, מדניאל פריד מבני ברק, שכתב לנו בזו הלשון: "חדשות בעולם הטלקום וההי-טק שטרם פורסמו, בקשר לכתבה זו: "צפו לקשיים בקליטה ברשתות הסלולר של פלאפון וסלקום והחברות הרוכבות!"
בשבועות האחרונים קריסה של תדר 850 מגהרץ באיזור המרכז, מאות תלונות באיזור בני ברק, בו המשתמשים הכשרים צורכים בעיקר את תדר 850, 
התעקשתי בשיחת טלפון שפניתי לחברת פלאפון - להגיע להנדסה, שם אישרו כי הפחיתו את השימוש ב-850 מגהרץ לפי הוראות משרד התקשורת. 
עוד אמר לי הנציג, שהם מתעתדים להחליף לתדר 700 מגהרץ , זה כבר יפסול עשרות אלפי מכשירים משימוש."
הפונה יוזם פגישה עם שר התקשורת יועז הנדל בנושא. 

עדכון 9.9.20: מנכ"לית משרד התקשורת האריכה את ההקלות ברמת הביצועים לרשתות פלאפון וסלקום עד 1 לנובמבר 2020

עדכון 14.10.20: הודעת דובר ועדת הכלכלה של הכנסת: 
ועדת הכלכלה אישרה: חברות התקשורת יחויבו לדווח למשרד התקשורת במקרה של תקלות נרחבות.
ועדת הכלכלה של הכנסת, בראשות ח"כ יעקב מרגי, אישרה היום את בקשת משרד התקשורת לתקן את התקנות העוסקות בחובת של בעל רישיון לדווח למשרד על קרות אירוע מיוחד. לפי התיקון שאושר, בעלי הרישיון יחויבו, במקרה של אירוע מיוחד, לדווח עליו למשרד התקשורת, סמוך ככל הניתן לאחר שנודע להם עליו. לפי ההצעה, הדיווח יכלול מידע על האירוע המיוחד, ובכלל זה השירות שנפגע, מספר המנויים שנפגעו ומשך הזמן המוערך לטיפול בו. עוד נקבע כי הדיווח הראשוני יבוצע בהקדם האפשרי, יום לאחר האירוע יימסר דיווח נוסף ולאחר שלושה ימים יימסר דוח סופי.
היועצת המשפטית של משרד התקשורת, עו"ד דנה נויפלד, הסבירה את הבקשה לתיקון התקנות ואמרה כי מדובר בביטול הוראות פיקוח משנת 1986, שאינן רלוונטיות והוראות שנקבעו בחקיקה ראשית ב-2012. לצד זאת מבקש המשרד תיקון שיחייב את חברות התקשורת המספקות שירותים בינלאומיים, שירותי טלפוניה, סלולר ואינטרנט, לדווח על קרות אירוע מיוחד שפוגע בשירות ללקוחות.
במהלך הדיון ביקש היו"ר מרגי התייחס לחשיבות הגדולה של שירותי התקשורת, במיוחד בתקופת הקורונה, וביקש לדעת האם תקלות שפוגעות בחלקים נרחבים באוכלוסייה הן דבר שבשגרה. מנהל תחום הפיקוח הטכנולוגי במשרד התקשורת, רוני חורי, הסביר כי הדיווח תלוי בהיקף הנפגעים וגודל האירוע. לדבריו, אם מספר הנפגעים הוא קטן את אין חובה לדווח, אבל אם הפגיעה משמעותית יותר אז יש חובת דיווח. הוא הוסיף כי הדיווח מאפשר למשרד להיערך למתן פתרונות ומענה לציבור.
ח"כ אימאן חטיב יאסין התייחסה לטענות על שיבושי בתקשורת בנצרת ובצפון. "אפילו בתשתית בזק, שאמורה להיות הכי יציבה, יש ניתוקים. אנשים משלמים על מהירות גבוהה אבל לא מקבלים שירות", אמרה. חורי התייחס לכך ואמר כי לאחר השריפה בצפון ערך בדיקה ונענה כי לא נפגעו תשתיות בזק והוט, באשר לשאר התקלות הוא קרא לחברת הכנסת חטיב יאסין ולציבור להתלונן לגביהם, כדי שתעשה בדיקה. ח"כ חטיב יאסין הגיבה כי התייאשה מפניות לחברות התקשורת, וביקשה לפעול כדי שהציבור יקבל מענה. ח"כ מרגי הגיב ואמר כי לשם כך קמה ועדת המשנה לצרכנות.
כאמור, בתום הדיון אושרו התקנות פה אחד, בתמיכת היו"ר מרגי, ח"כ חטיב יאסין, ח"כ אנטאנס שחאדה, ח"כ יבגני סובה וח"כ קרן ברק.

עדכון 31.1.21: פורסם כאן בכלכליסט ע"י אביאור אבו (כותרת בלבד): "אקספון עולה מדרגה בסכסוך עם סלקום ומטילה פצצה: החברה הודיעה הערב על ביטול הסכם שיתוף הרשתות הסלולרי בין החברות, לאור מחלוקות שנתגלעו בין הצדדים מאז רכשה סלקום את גולן טלקום. אקספון שבבעלות חזי בצלאל במשא ומתן מתקדם מול פלאפון בעניין שיתוף רשתות."
המפולת הזו הייתה צפויה וחזיתי אותה כבר בתחילת הדרך ב-2018 - כאן


 
SMARTPHONE FREE

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
24-25.6.24 - כנס הרצליה 2024

26-27.6.24 - AI WEEK 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים