Telecom News - ניצחון ענק לגמלאי מש' התקשורת ולטלקום ניוז: המשרד יתחיל לטפל בגמלאיו

ניצחון ענק לגמלאי מש' התקשורת ולטלקום ניוז: המשרד יתחיל לטפל בגמלאיו

דף הבית >> דואר ישראל וגמלאי הדואר >> ניצחון ענק לגמלאי מש' התקשורת ולטלקום ניוז: המשרד יתחיל לטפל בגמלאיו
ניצחון ענק לגמלאי משרד התקשורת ולטלקום ניוז: המשרד ייאלץ להתחיל לטפל בגמלאיו
מאת: מערכת Telecom News, 6.3.21, 18:17יגאל לוי תמונה פרטיתחיים גרון

המשרד לא יוכל לזרוק אותם תמורת העברת מיליוני ₪ ללא כל בקרה לחברת הדואר ול"עמותת גמלאי הדואר", שמיהרה לפתע מצידה, להודיע על הפסקת הטיפול בהם!

הגמלאים יזכו סוף סוף לטיפול המשרד כנדרש, אך יש לעמוד על המשך חקירת הפרשה, לרבות היבטיה הפליליים.


כאשר החלטה זו של העמותה, מתקבלת ימים ספורים לפני פתיחת הדיון בתביעת גמלאי המשרד בבית הדין לעבודה, ברור, שמדובר בניסיון שקוף "להקדים תרופה למכה" ולמנוע חקירה של טענות הגמלאים.

כידוע, בימים אלה מתנהלת תביעה חמורה של נציגות גמלאי משרד התקשורת, נגד הנהלת המשרד, שלטענתם נטש אותם ואינו מטפל בהם כנדרש מתקנון שירות המדינה (התקשי"ר).

התביעה היוצאת דופן הזו הוגשה ע"י עו"ד יגאל לוי (בתמונה למעלה משמאל) ועו"ד חיים גרון (בתמונה למעלה מימין), בעצמם סמנכ"לים בכירים לשעבר במשרד התקשורת, בשם נציגות הגמלאים שנבחרה: זאב קידר, מירה דאיבוג ואיזי אלמוג.

במסגרת התביעה נחשף, שבמשך שנים רבות העביר משרד התקשורת סכומי עתק לעמותת גמלאי הדואר, כדי שזו, כביכול, תטפל בגמלאי המשרד, במקום עובדי אגף מינהל ומשאבי אנוש של המשרד.

עוד נחשף, שסכומי עתק אלה הועברו ע"י המשרד לעמותה, ללא כל פיקוח ומבלי שלמשרד יש כל מידע לגבי כמות הגמלאים ואופן הטיפול בהם.

יתרה מכך, נחשף, שמשרד התקשורת העביר במשך שנים כספים עבור כמות מופרכת של כ-1,000 גמלאים למרות שרשות הדואר נפרדה מהמשרד אי שם בשנת 1987 ולכן "הצעירים" שבין הגמלאים אמורים להיות בני 100!

עוד נחשף, שהמשרד העביר לעמותה סכומי עתק אפילו עבור גמלאים שכלל אינם חברים בעמותה ואינם מקבלים ממנה כל שירות.
ואם אין די בכך, נחשף, שהעברת הכספים העצומה הנ"ל, בין המשרד לעמותה, התבצעה אף מבלי שנחתם כל הסכם בין הצדדים (ההסכם הראשון שנחשף הוא רק מ-2011, דהיינו: 24 שנים לאחר הפרדת רשות הדואר מהמשרד).

ממסמכים פנימיים של משרד התקשורת, שצורפו ע"י הגמלאים לכתב התביעה, התברר, שהנהלת המשרד ידעה היטב, שמדובר בהעברת כספים בלתי חוקית, שאינם משמשים למטרה, שלשמם הם הוקצו: טיפול בגמלאי משרד התקשורת.

במקביל, פרסמה רשות התאגידים דו"ח ביקורת חמור על התנהלות עמותת גמלאי הדואר, לרבות העובדה, שפנקס החברים שלה כולל גמלאים שנפטרו.

ב-28.1.21 חשפנו את מנגנון השקרים והטיוח, שאיפשר למשרד התקשורת להמשיך ולהעביר את כספי גמלאי המשרד לעמותת גמלאי הדואר/חברת הדואר, וזאת חרף האיסור החוקי להעביר כספים לעמותה שכן, רשות התאגידים שללה מהעמותה כבר ב- 2016 את "אישור הניהול התקין". כפי שחשפנו, הדבר נעשה באמצעות העברת כספי הגמלאים ממשרד התקשורת "בתנועה סיבובית" לחברת הדואר (הערה חשובה: לפי תקנון עמותת גמלאי הדואר, יו"ר ועד העמותה ויו"ר מועצת המנהלים שלה, הוא מנכ"ל חברת הדואר. כך שלמעשה זה אותו גוף ומשרדי העמותה נמצאים בתוך משרדי חברת הדואר). כך, שרשות התאגידים לא יכלה לעלות על העברת הכספים האסורה במסגרת הביקורות שלה על העמותה. תלונה מעודכנת הועברה על ידינו ליועמ"ש, בעניין המעילה, לכאורה, הנ"ל בכספי הגמלאים במשרד התקשורת. 

ב-23.2.21 חשפנו, שבדיון תהליך "קדם משפט" בתביעת הגמלאים נגד משרד התקשורת, שהתקיים ב-22.2.21, חלה התפתחות מאוד חשובה: כבר ב"קדם משפט" - הגמלאים נחלו ניצחון משפטי ברור.

השופטת קבעה אז, שהיא תקבל תוך שבוע מהתובעים (נציגות הגמלאים) את רשימת הגמלאים המעוניינים להיות תחת החסות של משרד התקשורת ולא מעוניינים בטיפול של עמותת גמלאי חברת הדואר, לשם המשרד שלח את הגמלאים בניגוד לרצונם ומבלי שקיבלו כל טיפול שם.

כ"כ, השופטת קבעה אז, שלאחר קבלת הרשימה הזו, היא דורשת ממשרד התקשורת תשובה תוך 45 יום, כיצד בדעת המשרד לטפל באותם גמלאים, שמעוניינים בטיפול של משרד התקשורת.

ב-2.3.21 חשפנו, שנציגות הגמלאים "הרימה את הכפפה" ולאחר בדיקה שערכה, העבירה עדכון לבית הדין, לפיו מתוך 53 גמלאים, שהתובעים הצליחו ליצור איתם קשר בשבוע החולף, רק גמלאי אחד הודיע, שהוא מעוניין בטיפול של עמותת חברת הדואר וגמלאית אחת מסרה, שאינה מעוניינת בטיפול לא של הדואר ולא של המשרד. יש לציין, שהמספר האמיתי של גמלאי משרד התקשורת הוא קטן מאוד - פחות מ-60 גמלאים.

זאת כאשר צמרת משרד התקשורת משקרת מזה שנים לרבות בכתב ההגנה, שרוב גמלאי המשרד, כביכול מעוניינים בטיפול של עמותת גמלאי הדואר (שלא מטפלת בהם).

כעת אנו חושפים, ש"טרם יבש הדיו" על הודעת העדכון המטלטלת הנ"ל של הגמלאים, וכבר הובא לידיעתם באקראי, מידע דרמטי נוסף, לפיו מועצת עמותת גמלאי הדואר "הקדימה תרופה למכה" ומספר ימים לפני הדיון הנ"ל בבית הדין לעבודה, קיבלה החלטה על הפסקת הטיפול בגמלאי המשרד, כאשר אסיפת המועצה כונסה בבהילות מעכשיו לעכשיו. 

הבהילות הזו ערב הדיון בבית הדין (וכמה ימים אחרי החשיפה שלנו), להתנתק מגמלאי המשרד, מעוררת חשש, שהמעורבים אולי רוצים "לקבור" גם את חקירת החשיפה הזו, כמו את כל מחדלי הטיפול בגמלאים.

מאחר שלא מתקבל על הדעת, שחברת הדואר תקבל החלטה על הפסקת הטיפול בגמלאי משרד התקשורת לאחר עשרות שנים, ללא תיאום עם המשרד, שהוא גם המפקח עליה, ניתן לראות בבירור, שמדובר בניסיון שקוף למנוע חקירת עומק של טענות הגמלאים, הן לגבי הפרת הוראות הדין לגביהם והן לגבי העברות הכספים העצומות מהמשרד לעמותה ולחברת הדואר ללא כל בקרה.

ויודגש, שההחלטה הנ"ל של העמותה להפסיק את הטיפול בגמלאי המשרד, לא הובאה "בזמן אמת" לידיעת בית הדין לעבודה או לידיעת הגמלאים, דבר שגרם לבזבוז זמן שיפוטי יקר בדיון "קדם המשפט", שבו הציג המשרד כאילו המשך הטיפול בגמלאי המשרד ע"י עמותת גמלאי הדואר, הוא רלוונטי.

הודעת הגמלאים לעיל לפיה רובם ככולם של הגמלאים מעוניינים שהמשרד יקבל אחריות עליהם כנדרש, לצד החלטת מועצת עמותת גמלאי הדואר הנ"ל, על הפסקת הטיפול בהם, מהווים את הקץ להתעמרות משרד התקשורת בגמלאי המשרד.

ב"כ של נציגות גמלאי משרד התקשורת עו"ד יגאל לוי ועו"ד חיים גרון, מיהרו להעביר הודעת עדכון דחופה בנושא לבית הדין לעבודה. (ראה בתחתית הכתבה וגם כאן). 

כעת, לפי החלטות בית הדין לעבודה, על המשרד להציג תוכנית לטיפול בגמלאי המשרד וכן, להתייחס להחלטת עמותת גמלאי הדואר להפסיק את הטיפול בהם, לרבות אי עדכון בית הדין במועד.

אך אין די בכך!

לאחר השחיתות, שחשפו גמלאי משרד התקשורת, בהתנהלות המשרד בעניינם, לרבות בנוגע להעברת הכספים השערורייתית לעמותת גמלאי הדואר ולחברת הדואר, לא ניתן יהיה להסתפק בניצחון גמלאי משרד התקשורת והסדרת הטיפול בהם ע"י המשרד בהתאם להוראות התקשי"ר, ויהיה צורך בהמשך קיום חקירה מקיפה בפרשה, כולל בחינת היבטים פליליים.

אין ספק, שנציגות גמלאי משרד התקשורת, שגילתה נחישות במאבקה נגד הנהלת משרד התקשורת להסדרת הטיפול בהם, תעמודשני מנכ"לים ביחד, משרד התקשורת והדואר על המשך החקירה כנ"ל.

מעבר לפגיעה הבלתי חוקית בגמלאי המשרד ובאי הסדרים הכספיים לאורך שנים, העובדה, שמשרד התקשורת ביצע את "התרגיל המסריח" הזה בשיתוף הנהלת חברת הדואר (בתמונה משמאל, מנכ"לית משרד התקשורת, לירן אבישר בן-חורין, ביחד עם מנכ"ל חברת הדואר, דני גולדשטיין), שהיא גוף המפוקח ע"י המשרד, מצביעה על ליקוי מאורות בצמרת המשרד ומטילה צל כבד על כשירותה, להיות הגורם המסדיר של ענף התקשורת והדואר בארץ.

נספח א':
19 החשיפות הקודמות של שערוריית הגמלאים, חשיפות הנוגעות לתקופה של כבני גנץהונת השר יועז הנדל, כשר התקשורת (לפני פיטוריו) ולאחרונה בתקופתו של שר התקשורת בני גנץ, (בתמונה משמאל):                             צילום הודעת התובעים, לבית הדין האזורי לעבודה בת"א מיום 3.3.21:
12

VICTORY FREE 
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות


למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
2.6.24 - BlockchainB7  


6.6.24 - Israel Mobile Summit 

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים