Telecom News - איך מערכות האכיפה שודדות את המידע שלנו מהעננים ומגיעות לחשבונות הבנק

איך מערכות האכיפה שודדות את המידע שלנו מהעננים ומגיעות לחשבונות הבנק

דף הבית >> משפט תיקי האלפים >> איך מערכות האכיפה שודדות את המידע שלנו מהעננים ומגיעות לחשבונות הבנק
איך מערכות האכיפה שודדות את המידע שלנו מהעננים, מזהות את כל המחוברים אלינו ומגיעות אפילו לחשבונות הבנק שלנו?
מאת: אבי וייס, 9.4.23, 07:10SPY FREE

פירוט השיטות איך המשטרה (והשב"כ במקביל) יודעת עליך הכל, כולל נטיות פוליטיות, כולל כל המידע הפיננסי שלך, לפרטי פרטים, כולל כל המידע על מעגלי החברים, העמיתים לעבודה, המשפחה וכל מי שקשור אליך בכל קורות חייך המתועדים והמצולמים (כולל זיהוי פנים). מ"י יודעת עליך ממש הכל, את כל הסודות שלך, יותר ממה שאתה יודע על עצמך. ובבוא העת, תקבל רמז, שכדאי לך לשתף פעולה עם "הקליקה". ואז, מהפחד מה יודעים עליך (ולכל אחד יש נקודות חולשה, שהמשטרה\שב"כ\פרקליטות מצליחים לזהות בכלים המפורטים בכתבה להלן), אתה תתחיל לשתף פעולה. במצבים קיצוניים ישתמשו בזה להפוך אותך ל: "סוכן", "מודיע", "משת"פ", או אפילו "עד מדינה". הכל אפשרי. פרק שני מתוך 3 פרקים.

הפרק הראשון מתוך 3 פרקים: מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? הנחת העבודה הראשונית הייתה מוטעית: הפגסוס (ומערכות מקבילות לחיטוט ואיסוף כל המידע הפרטי שלכם) לא נמצא רק בחוק האזנות סתר. היכן הוא נמצא? הסודות והמספרים המזעזעים והמבהילים של ניצול חוק אחר כדי לבלוש ולעקוב אחר תושבי ישראל בהמוניהם, בין אם הם חשודים במשהו ובין אם לאו - כאן

בנוסף, יהיה קושי לקוראים להבין לעומק את החשיפות, מבלי לקרוא את הכתבה: "חשיפת המספרים המפלצתיים של חדירות מ"י לסמארטפונים ולמחשבים שלכם", שיש בה עשרות מסמכים וניתוחי עומק, כולל פירוט הנתונים שמנותחים בסדרת החשיפות כאן.

למי שלא מעוניין לצלול למסמכים, יש סרטון יוטיוב המסכם את הכתבה הזו כמו גם קודמתה כאן. החשיפה המלאה ב"פורום קפה שפירא" - כאן
ריאיון קצר ברדיו "גלי ישראל" בתכנית "בלי חשבון" של אלי ציפורי - כאן. סרטונים נוספים ביוטיוב בנושאים הללו יש כאן

פרטים נוספים ל"מיטיבי לכת" יש בשפע הכתבות והניתוחים המלווים במאות מסמכים - בנספח א' כאן למטה. 

יודגש, שכמו בכל החשיפות הקודמות, גם כתבה זו נשלחה לתגובת כל הגורמים הנוגעים בדבר - כאן. ככל שתתקבלנה תגובות, אעדכן בהתאם. 

1. רקע ותזכורת:
בניגוד לכל העולם החופשי, שבו תחום האזנות הסתר מדווח באופן שקוף, מלא ומפורט לממשלה, לפרלמנט ולציבור, בישראל יש דיווח פתוח אחד וחלקי ביותר רק בתחום אחד ובנוגע לחוק אחד בלבד, "חוק האזנות סתר", כל השאר מוסתר (ובכוונה).

ואלה סוגי האזנות סתר המתבצעות כל הזמן לסמארטפונים ולמחשבים הניידים והנייחים שלנו (של כלל אזרחי ישראל):

א. האזנות סתר לפי חוק האזנות סתר. 
על פי הדיווח המשטרתי החלקי, בשנת 2022 הוצאו 2,733 צווי האזנת סתר, ירידה מ-3,359 צווים בשנת 2021.

גם אחרי הירידה הזו, ישראל נמצאת, ככל שבדקנו (וזה ייבדק פעם נוספת ע"י מרכז המחקר של הכנסת), במקום ראשון בעולם בהיקף צווי האזנת סתר יחסית לגודל האוכלוסייה (וזאת רק על פי חוק אחד. בישראל לא נספרים הצווים לפי חוקים אחרים, מה שכן נעשה, בדיווחים על האזנות הסתר של כל המדינות בעולם המערבי).

בשנים 2013 והלאה (עת קמה יחידת ה"סיגינט-סייבר" של משטרת ישראל במתכונתה הרחבה הנוכחית) ועד 2021, היקף צווי האזנת הסתר היה מעל 3,000 צווים בשנה. זאת, רק על פי חוק אחד משלל החוקים שמשטרת ישראל והשב"כ משתמשים בהם - לצרכי האזנות סתר לתושבי ישראל.אלעזר כהנא צילום משטרת ישראל

על פי דיווח של היועץ המשפטי של משטרת ישראל, תנ"צ אלעזר כהנא, (בתמונה משמאל, צילום מ"י), בשנים 2015-2022 היו מעל לאלף הפעלות של הפגסוס. לא ברור מדיווח זה על פי איזה חוק בדיוק הפגסוס והכלים הדומים לו הופעלו ומופעלים עד היום במ"י.

זה סותר כמובן את כל השקרים הענקיים של המשטרה (ושל תנ"צ כהנא עצמו), של נציגי הפרקליטות ועוד דוברים לרבות ח"כ סגלוביץ', שנאמרו בדיון בכנסת ב-24.1.22 - כאן

זאת, משום שעל פי 2 מסמכים בחתימתו של תנ"צ כהנא מתחילת 2022 נטען (מפורט כאן בסעיף 2), שהפגסוס הופעל במ"י על פי "חוק נתוני תקשורת", בעוד שמשרד המשפטים ו"דו"ח מררי" טוענים בהרחבה יתרה ובעקשנות, שסמכות הפעלת הפגסוס מקורה בסעיף 10א ל"חוק האזנות סתר".

כך או כך, בשום צו, שבו עשתה יחידת "הסיגינט-סייבר" ובשת"פ השב"כ שימוש בפגסוס, לא מופיע - לא במסמך הבקשה המשטרתית ולא בהחלטת השופטים שאישרו את הצווים הללו, שהם מאשרים שימוש בסעיף 10א לחוק האזנות סתר, לצרכי השימוש ברוגלות, או איזה שימוש דומה.

כך, שבכל מקרה, לכל הצווים האלה אין שום תוקף משפטי, כבסיס להפעלת הפגסוס, מה שנעשה ממילא באופן בלתי חוקי וללא הרשאה מפורשת בשום חוק ובשום תקנה שעברו אישור הכנסת. כמובן, שהתוצרים של ההאזנות הבלתי חוקיות הללו אמורים להיות בלתי קבילים. תשומת לב לסעיף 13 בחוק האזנות סתר בעניין "קבילות ראיות" שהושגו שלא כחוק. פסק דין מעניין בנושא זה נמצא כאן

פניית עשרות רבות של חברי כנסת, לפתוח בחקירה בפרשת NSO (הפגסוס), פנייה מ-15.3.22 - כאן, לא זכתה למענה כלשהו או לטיפול כלשהו. ההפקרות היא תוצרת "כחול לבן" - "שטאזילנד". 

עד לאחרונה, גם עיתונאי שמאל וגופים שנלחמים בחירוף נפש על הפרטיות וזכויות האדם, יצאו בחריפות נגד הפגסוס וחברת NSO, עד שהתברר להם שהם עוזרים בכך (ישירות ובעקיפין) לנתניהו... דוגמה בולטת דווקא מאחד מערוצי הטלוויזיה: כתבה של "ערוץ 13" שפורסמה תחת הכותרת: "השיטה של NSO נחשפת | כך הופכת "פגסוס" את הטלפון הנייד למכשיר שמרגל אחרי בעליו" - כאן

ב. האזנות סתר לפי חוק נתוני תקשורת (מכונה גם "מחקרי תקשורת").
זה הכלי המרכזי של יחידות "הסיגינט-סייבר בשת"פ השב"כ, לשלוף מידע אישי ופרטי על רוב אזרחי ישראל, מזה שנים.

ההתחלה הייתה ב-2009 (החוק נחקק ב-2007) עם 9,603 צווים. ב-2012 זה קפץ ל-17,597 צווים, ב-2016 זה קפץ ל-24,801 וב-2020 זה טיפסצווי מחקרי תקשורת לגבהים ל-57,312. בתחילה (כאן בסעיף 2) חזיתי שנגיע השנה (2023) לכ-64 אלף צווים. אולם, לאור הנתונים החדשים, שאני חושף, התחזית מעודכנת לכ-70 אלף צווים בשנה (כבר ב-2022 ואולי אף מעל לזה ב-2023).
עדכון: גרף 2016-2022 סך צווי האזנת סתר לפי חוק נתוני תקשורת - כאן. ראה גם בגרף משמאל (לחיצה על התמונה מגדילה אותה). 

על פי פירוש לחוק, שהוציא היועמ"ש בהנחיה 4.42204, הנחיה, ששמה "בדיקה מקדימה" המצ"ב, כשבסעיף 14 בהנחיה זו, יש היתר לבצע פעולות רבות עוד בטרם בפתיחת תיק חקירה (כלומר: בשלב איסוף המודיעין והמידע), ובכלל זה איסוף מידע באמצעות "חוק נתוני תקשורת" (סעיף 14 ח' בהנחיה), בלי ששם החוק מוזכר (כתוב "לקבל נתוני תקשורת", שזה יכול לכלול למשל גם קבלת נתונים מהשב"כ), כך שהכלי הזה מופעל גם כשאין עדיין חשד לפלילים ברור כנגד החשוד (ויש רק תהליך של איסוף מודיעין). 

הנושא הזה מפורט כאן וכאן וייחשף בנדבך נוסף בכתבה הבאה בסדרת החשיפות. 

לעלייה המבהילה הזו בכמויות הצווים, יש קשר ישיר למספרים הנמצאים בסעיף הבא, כפי שאחשוף בכתבה כאן

חלק מהצווים על פי חוק זה, מוצאים בשיטת "איכון הפוך" - שיטה בלתי חוקית לחלוטין והמונית, בלי כל חשד כנגד המואזנים הרבים בסתר (הסבר: כאן וכאן, מתוך דו"ח הסנגוריה הציבורית\משרד המשפטים מ-2021, כמפורט, מנותח והמוסבר בהרחבה כאן, ע"י אמיר כהנא ב-26.3.23).  

היקף הפרות "חוקי הגנת הפרטיות" כאן (לרבות חוק יסוד כבוד האדם וחירותו) הוא בלתי ישוער ובלתי מתקבל על הדעת.

חלק ניכר מהצווים הללו מוצאים גם בניגוד מוחלט להנחיית פרקליט המדינה - כאן. נראה שמילוי הוראות החוק, התקנות וההנחיות, לא עניין במיוחד את מוציאי הצווים בהיקפים ההומניים הללו, במשטרת ישראל. 

יודגש שמערכת "מחקרי התקשורת" בשם "סימני דרך" – היא פרי פיתוח משטרתי.

ג. האזנות סתר ע"י שליפת כל המידע שלנו מהעננים הגדולים בארה"ב (פייסבוק, מטא, גוגל, אפל).
זה נעשה על פי סעיף 43 לפסד"פ ("הזמנה להציג חפץ").
זאת, משום שניסיון לתקן את החוק ולהכשיר את השרץ הזה - לא עבר בכנסת (ראה פירוט כאן בסעיף 3). כך, שכל חוקיות השימוש הזה בצווים לשליפת מידע מהעננים בארה"ב - תלויה באוויר והתוצרים של שליפת מידע זה מהעננים בחו"ל אמורים להיות בלתי קבילים.

עו"ד ד"ר חיים ויסמונסקי הודה בעצמו (ב-2018) בדיון בכנסת (כאן), שאין בסיס חוקי לשימוש בצו כזה בסתר (הרחבה בהמשך).

על פי הנתונים הכי טריים שיש בידי, בשנים 2013-2020 הוצאו 22,492 אלף צווים (!!) לעננים בינלאומיים בארה"ב, לקבל מהם את כל המידע של תושבים בישראל. מעל ל-2,800 צווים בממוצע בשנה. 

מייד אפרט מה המידע, שנאסף מהעננים הללו ומה נעשה עם המידע הזה. 

ניתוח הנתונים נעשה בד"כ בכלים של חברת סלברייט (Cellebrite). עוד פרטים על הכלים הללו' בדו"ח הטרי (יחסית) של איגוד האינטרנט - כאן

עדיין לא ידועים לי הנתונים והמספרים לגבי שיטת האזנה החדשה, שמפעילה יחידת הסיגינט-סייבר המשטרתית (בעקבות אחותה שבשב"כ), לאיסוף נתונים ממערכת הענן של הרשת החברתית טלגרם. החשיפה של השיטה החדשה של תוכנת סייבר של העתקת טלגרם פורסמה לראשונה כאן ב-15.1.23. 

ד. שליפת מידע מסמארטפונים על פי סעיף 23א לפסד"פ ולעיתים ביחד עם סעיף 32 לפסד"פ
על פי הנתון האחרון הידוע לי, ב-2019 הוצאו 24 אלף צווים כאלה, בנוסף למספר לא ידוע של חיפושים בסמארטפונים בהסכמה (מה שאסור כיום לאור "הלכת אוריך").

בצווים אלה יש סעיף הנקרא "חדירה נמשכת" המשמש אף הוא לשליפת מידע מעננים (מעבר לשימוש בסעיף 43, כאמור בסעיף הקודם).

דוגמה מוחשית לצו כזה לפי סעיף 23 א' לפסד"פ - של "חדירה נמשכת\מתמשכת" יש כאן.
בבעיות החוקיות בסוג כזה של צו - עסקתי בזה בכתבות הקודמות. 

מצ"ב דוגמה מוחשית לכלל הבעיות בהוצאת צו הכולל "חדירה נמשכת", על פי סעיפים 23, 23א ו-32 לפסד"פ - כאן.
הבעיות העיקריות, שמטילות צל כבד על כל חוקיות הפעילות, שנעשית בעקבות הצווים הללו לאור העולה בדוגמה המובאת כאן מעל - הן:
א) אין דו"חות על שליפת המידע ממכשירי הסלולר ומהמכשירים האחרים (כאן נתפסו 3 סלולריים, 2 טאבלטים, 2 מחשבים, 7 דיסק און-קי), באמצעות מערכת סלברייט ובמערכות שליפה אחרות שיש ביחידות הסיגינט-סייבר של מ"י. קיים דו"ח חלקי על חיפוש חלקי על מכשיר אחד בלבד, כך, שלא ניתן לדעת אם זה הכל ולמה מסתירים את כל השאר. 
ב) הצו מאפשר לחדור למחשבים\סמארטפונים אחרים, של אנשים אחרים ללא הגבלה, אנשים, שאינם חשודים בכלום, רק בגלל שהם מתחברים או התחברו למחשב \ לסמארטפון של החשוד (והם אינם יודעים שהמחשב\הסמארטפון הזה נתפס ע"י המשטרה וממשיך להיות מופעל ע"י המשטרה).
כלומר: המחשב\הסמארטפון, שנתפס, מחובר ע"י המשטרה לרשת התקשורת (סלולר או קווי) ולאינטרנט והמכשיר ממשיך לנהל תעבורה (התכתבויות ודו שיח) עם כל אנשי הקשר, ברשתות חברתיות, במיילים וכיו"ב, קשר רגיל עם כל אחד אחר, שלא יודע, שהוא התחבר או מתחבר למחשב\סמארטפון הנמצא בידי המשטרה.
כך, הצו מאפשר לחדור למחשבים ולסמארטפונים של כל האנשים האחרים, שנמצאים בקשר עם המחשב\הסמארטפון החשוד, שנתפס ומופעל ע"י המשטרה, בלי שנגדם הוצא איזה צו ומבלי שהם חשודים באיזו עבירה
ג) אין דו"חות על השימוש במערכת "חדירה נמשכת": מהם כל הכלים שהופעלו ולהיכן "החדירה הנמשכת" הזו התמשכה ומה היו כל תוצריה? לכמה אנשים חדרו למחשבים\לסמארטפונים שלהם בעקבות ה"חדירה הנמשכת"? מה הפיקו בחדירה למחשבים\הסמארטפונים האחרים?
ד) האם נתפס מידע המצוי בעננים מקומיים, רק על פי צו זה? או שהוצא צו מיוחד נוסף לקבלת מידע מעננים מקומיים? כ"כ, האם הוצאו צווים\בקשות נוספות בעקבות "החדירה הנמשכת" לקבל ממאגרי מידע בעננים העולמיים את כל המידע הנמצא שם, או שלא הוצאו צווים נוספים, והשתמשו בצו הזה גם כדי לשאוב מידע מעננים בינלאומיים?
ה) כ"כ, האם הוצאו צווים לקבל מידע פיננסי בעקבות התוצרים הללו?

הרבה שאלות ותהיות, שמבליטות את הפעילות הבלתי חוקית הענקית (לכאורה), שנעשית בעקבות צו אחד שכזה. 

ה. מידע נוסף ואדיר בממדיו הנאגר בצורה נסתרת ובהיקפים לא ידועים, על כלל תושבי ישראל.
זה כולל כמה וכמה מערכות איסוף מידע משוכללות שלא אפרט עליהן כאן, וביניהן:
1) מערכת "עין הנץ" לאיסוף מידע על הרכבים ונוסעיהם בכבישי ישראל.
2) האקרים בשירות המשטרה. "ועדת מררי" הודתה שיש דבר כזה, אך לא ידוע מה הם עושים בדיוק ובאילו היקפים. הנושא הזה נחשף בהרחבה בעיתונות למשל כאן
3) נתונים, שאוסף השב"כ על כלל האוכלוסייה וגם בשת"פ המשטרה, לפי סעיף 11 ב"חוק השב"כ" (מה שמכונה "הכלי"). איך נולדו סמכויות השב"כ הללו? זה מפורט בכמה וכמה מחקרים, למשל כאן. יש בג"ץ מעניין על הנושא הזה בדיון שטרם הסתיים בבג"ץ. 
4) מערכות נוספות הכוללות גם תמונות של אזרחי ישראל כגון: המאגר הביומטרי, "נתוני עיר ללא אלימות", "מבט 2000" ועוד. 

2. איך ומה בדיוק אוספים עלינו מהעננים הבינלאומיים?
א. קודם אציג דוגמה לצו קבלת מידע מענן אחד, צו לפי סעיף 43 לפסד"פ, מהענן של פייסבוק (כיום מוציאים את הצו הזה לחברת מטא, חברת האם של פייסבוק, כדי לקבל נתונים במגוון רחב יותר של עננים ובכלל זה מ: פייסבוק, ווטסאפ, מסנג'ר, אינסטגרם ועוד כמה אפליקציות פחות נפוצות של קבוצת מטא).
הנתונים האישיים של נשוא הצו נמחקו כאן בתצלום:
צו פייסבוק

 כפי שאנו רואים, הצו הזה נחתם ע"י שופט שלום (כל שופט), לפי בקשה של כל חוקר במ"י (או רכז מודיעין, או כל בעל תפקיד ביחידות החקירה והמודיעין של מ"י), ובאמצעות הצו הזה מתבצעים בבת אחת כמה דברים:
א) המשטרה מקבלת את כל המידע שיש בפייסבוק מאז שהחשבון נפתח בפייסבוק ועד יום מסירת המידע למשטרת ישראל.
ב) המשטרה מקבלת את כל מספרי ה-IP של כל מי שפתח ומנהל את חשבון הפייסבוק הזה לאורך השנים.
ג) המשטרה מקבלת את כל מספרי ה-IP (כולל מספרי טלפון וכתובת דוא"ל, אם יש) של כל מי שהתחבר לפייסבוק הזה, כולל כל מי שכתב איזו תגובה בפייסבוק הזה. 

הצווים לעננים האחרים דומים, כי זה טופס מוכן באנגלית, שהוכן לכל סוגי העננים הגדולים, המכילים הכל עלינו (אפל, מטא\פייסבוק, גוגל).
לדוגמה יש כאן צו לקבלת מידע מתאגיד הענק גוגל.
בגלל היקף האפליקציות שיש לגוגל, מקבלת המשטרה מגוגל שפע של מידע כמופיע בתצלום הבא:
המידע מגוגל

ב. האם זה חוקי?
עניתי לשאלה זו כבר כמה פעמים בעבר, למשל כאן סעיף 3, ובקצרה - לא.

הדבר היותר חמור כאן, שבהיתר המשפטי היחיד בנושא זה שפורסם - כאן, בחתימת ידו של עו"ד ד"ר חיים ויסמונסקי, (בתמונה משמאל, מאתר פרקליטותד"ר חיים ויסמונסקי מאתר פרקליטות המדינה המדינה), מנהל מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה והסמכות המקצועית העליונה בפרקליטות המדינה והיועמ"ש בנושאים הללו, נאמר במפורש, שאפשר להוציא צווים כאלו רק אחרי שתפסו את המכשיר הסלולר מהחשוד (דהיינו: שהוצא קודם צו לפי סעיף 23א לפסד"פ והצו הזה מומש הלכה למעשה ע"י תפיסת המכשיר מידיו של החשוד), והחיפוש הזה של חדירה וקבלת מידע מהעננים אמור להיעשות בנוכחותו, כמופיע בתצלום הבא, הגזור מההיתר היחיד הזה של ד"ר ויסמונסקי:
ויסמונסקי היתר

כלומר: כל הצווים המוצאים בסתר על פי סעיף 43 לפסד"פ הם בלתי חוקיים, בגלל שהם נעשים בסתר, אפילו אם מתייחסים למסמך של עו"ד ד"ר ויסמונסקי כהיתר חוקי להוציא צווים כאלה, למרות שאין שום חוק המאפשר דבר כזה.

כמה צווים מכלל הצווים, שהוצאו לעננים ע"י מ"י [בשנים 2013-2020 הוצאו 22,492 צווים לעננים בינלאומיים בארה"ב, לקבל את כל המידע שיש שם בעננים, מידע של תושבים בישראל], הם צווים שהוצאו בסתר, אף ללא מימוש צו קודם לפי סעיף 23 א' לפסד"פ?? זה לא ידוע. לא שלא ביקשתי נתונים וכרגיל - לא קיבלתי. 

ג. מה עושה המשטרה עם כל מספרי ה-IP שהיא מקבלת מהעננים של אנשים הקשורים למידע הזה (כלומר: כל המעגל החברתי, שהתחבר אי פעם לאותו אדם, שכנגדו הוצא הצו הזה, לשליפת כל המידע שלו מהענן, כל מי התכתב עימו או הגיב לו אי פעם)?

פשוט: המשטרה הולכת ומוציאה צווים חדשים, לפי "חוק נתוני תקשורת", כדי לקבל את כל הפרטים לפי מס' ה-IP, שהיא קיבלה מספק העננים.
דוגמה לנתוני צו כזה, יש בתצלום כאן:
צו נתונים

בצו שהבאתי לדוגמה כאן מעל (לקוח מ"פרשת הטלגראס", שפרטים עליה כבר חשפתי בעבר - כאן, קטע הלקוח מכאן מתאריך 3.8.22. כזכור, המשטרה\הפרקליטות כבר הודו ובכתב, שנעשה שימוש בפגסוס בפרשה זו), אנו רואים את כל הסממנים לפעילות פלילית (לכאורה) של המשטרה\הפרקליטות המלווה והשב"כ, בתחום צווי האזנת הסתר, תוך סילוף "חוק נתוני תקשורת", לתושבי ישראל, בין אם הם חשודים במשהו ובין אם סתם הדביקו להם חשדות מהדמיון היצירתי של מוציאי הצווים הללו:
1) מייחסים לחשוד עבירה על פי צו מיו"ש (יהודה ושומרון) (ראו בתצלום למעלה מעל הפס האדום). זה צו שלא חל על תושבי ישראל.
הפטנט הלא חוקי הזה נועד "להלבין" קבלת נתונים בהיקף נרחב ולא חוקי על פי "סעיף 11 בחוק השב"כ". 
2) הנתונים המבוקשים העיקריים מושחרים ומסומנים א'. לעיתים יש סימון מושחר גם ב'
במקביל, מוצאת תעודת חיסיון בה נאמר שיש להסתיר... "מהותו של נתון תקשורת המסומן א'...". בכתבה הבאה אפתור את התעלומה מה זה א' ומה זה ב'
3) מבין הנתונים המבוקשים, הנתון הכי מעניין את המשטרה (מעבר לפרטי בעל מספר ה-IP) זה "אמצעי התשלום", שבאמצעותו שילם אותו אדם לחברת התקשורת.

כעת ניתן להבין מדוע היקף הצווים לפי "חוק נתוני תקשורת" עולה בצורה כזו תלולה וכמעט אקספוננציאלית, כל שנה.

הסיבה ברורה: המשטרה מקבלת מספקי העננים כמות ענקית של מספרי IP והיא מוציאה צווים חדשים כל הזמן, במספרים הולכים וגדלים, לאור קבלת המידע מהעננים בארה"ב. זאת, כדי לקבל את הפרטים המלאים של כל בעלי מספרי ה-IP הללו.

כך, המשטרה מקבלת נתונים אישיים מלאים על אותם אנשים, כולל "אמצעי תשלום" שלהם.

יודגש, שגם אם אין למשטרה שום פרטים על "אמצעי תשלום", או ש"אמצעי התשלום" הוא לא של המבוקש (למשל שמקום העבודה משלם את החשבון של קו התקשורת, או מישהו אחר משלם על הקו ולא בעל הקו), המשטרה מוציאה צו כללי גורף לכל התאגידים הכלכליים\הבנקאיים והפיננסיים בישראל, כפי שנראה בצילום כאן מתחת, וכך המשטרה "דגה" את החשבונות של "המטרה", בקלות. 

ד. מה עושים עם נתוני "אמצעי התשלום" של כל בעלי מספרי ה-IP (שהושגו בסעיף הקודם)?
די ברור: המשטרה מוציא צו חדש, בד"כ לפי סעיף 43 לפסד"פ, "צו להמצאת מסמכים".
איזה מסמכים המשטרה מבקשת מהבנק שלך?
אז גם לזה יש טפסים ממחושבים, כמופיע ב-2 התצלומים הבאים:
נתוני בנק 1

נתוני בנק 2
דוגמה לצו שכזה - כאן

בקיצור: כך המשטרה יודעת עליכם הכל. ממש הכל. בצווים שמוצאים אחד אחרי השני, בסיטונות. והשופטים חותמים. ככה זה עובד. 

כל הסודות האישיים והכלכליים שלכם נחשפים באופן חשאי, בלי שתדעו מכך

אבל זה לא מספיק, יש עוד. עוד הרבה. הרבה מאוד. זה ייחשף בפרק הבא בסדרה. 

כלומר: המשטרה (והשב"כ במקביל) יודעת הכל עליך, כולל נטיות פוליטיות וכל נטייה אחרת, לפי נתוני העננים שלך והשימוש שלך ברשתות חברתיות בעננים והקשרים שלך, שהצטברו בעננים ובמידע הנגזר מהעננים.

ב-2.3.22 נשלחו שאלות נוקבות ביותר לצמרת השב"כ ולרוה"מ, בעניין מה שנחשף על ידי בסדרת חשיפות זו - כאן. תשובות לא התקבלו. די ברור למה. 

עו"ד יהודית תירוש חשפה (בטעות או לא בטעות, זה לא ברור), את שיטת המידור וההפרדה בין הנתונים שנאספים במסוף הפגסוס של השב"כ במטה ההאזנות של השב"כ בירושלים, לבין איסוף הנתונים הללו ע"י אנשי הסיגינט - סייבר של המחוזות ויחידות החקירה הארציות של המשטרה, שוטרים של מערך הסיגינט-סייבר הארצי, שהמטה המרכזי שלו מצוי בהר-החוצבים בי-ם
במקרה שנדון בבית המשפט המחוזי ב-28.2.22 בעניין שימוש בפגסוס כנגד שלמה פילבר ("עד המדינה" המדומיין), איש הסיגינט של להב 433 מלוד, הגיע לירושלים וצילם \ הדפיס מסכים מהמסוף של השב"כ המצוי במשטרה (זו שיטת המידור בין השב"כ למשטרה). פירוט מלא של חשיפה זו נמצא כאן: https://bit.ly/MasofShabak.

ייתכן וסביר להניח שיש קשר ישיר בין היעלמות המידע של "הפיוז'ן סנטר" המודיעיני המשטרתי, בידיים של חברת "המימד החמישי", לבין "השתלתבני גנץ" 2 ראשי אגפים לשעבר בשב"כ ב"ועדת הטיוח של הפגסוס על שם עו"ד עמית מררי", לבין ה"אזהרה" שקיבל שר הביטחון דאז בני גנץ, (בתמונה משמאל) בדצמבר 2018, על כך שכביכול האיראנים פרצו לו לסמארטפון.
ניתוח מעמיק של הסיפור המסריח ביותר הזה, של פריצה איראנית כביכול לסמארטפון של בני גנץמצוי כאן.
על פי מיטב ידיעתנו והניתוחים המוצגים על ידנו, מדובר ב"עבודה עברית" (של השב"כ אולי של המוסד) ולא איראנית, במקרה של "הפריצה לסמארטפון" של בני גנץ

ה. סיכום קצר: כאמור לעיל, יודעים עליך הכל. גם את כל המידע הפיננסי שלך, מ"י מכירה לפרטי פרטים, בשיטה המפורטת לעיל. מ"י מכירה ומזהה גם את כל מעגלי החברים שלך, העמיתים לעבודה, המשפחה וכל מי שקשור אליך, בכל קורות חייך המתועדים והמצולמים. היא מכירה היטב (כולל זיהוי פנים מתצלומים הנשלפים מהעננים ומכלי האיסוף האחרים) פשוט הכל מכל.

כך, מ"י בנתה מאגרי מידע עצומים (שבעבר אף הועברו במלואם ל"מימד החמישי"), כך' שהיא יודעת עליך את הכל, ממש הכל - גם אם לא עברת שום עבירה שמצדיקה מעקב משטרתי אחריך, הרבה יותר ממה שאתה יודע על עצמך.

בבוא העת, תקבל רמז, שכדאי לך לשתף פעולה עם "הקליקה". ואז, מהפחד מה יודעים עליך (ולכל אחד יש נקודות חולשה, שהמשטרה\שב"כ\פרקליטות מצליחים לזהות בכלים הללו), אתה תתחיל לשתף פעולה. כך אתה נהיה "מאותרג".

במצבים קיצוניים ישתמשו בזה להפוך אותך ל: "סוכן", "מודיע", "משת"פ", או אפילו "עד מדינה", אם צריך. הכל אפשרי. 

"שטאזילנד" מבהיל במיטבו. 

בפרק הבא, האחרון (ככל הנראה) בתת-סדרה זו, אחזור לצווים לפי "חוק נתוני תקשורת" ואחשוף עוד מה נעשה עימם - כנגדנו ואסיר\אחשוף את ההשחרות הקיימות מהצווים הללו. 

רבי נחמן מברסלב אמר: "התקרבות אל האמת עשויה להפחיד את הסובבים אותך, המבקשים להחזיק בהרגליהם".

נספח א':
רשימת חשיפות קודמות ב"פרשת פגסוס" ושאר תופעות ה"שטאזילנד" השזורות בהתנהלות משטרת ישראל בעשור האחרון (לעיתים בשילוב הדוק עם השב"כ, וכמובן עם הפרקליטות והיועמ"ש).

מדובר כאן בכתבות חשיפה מלאות במסמכים וגילויים בלעדיים, מומלצות לקריאה למתעניינים בפרשה המחרידה הזו, שפוגעת בכל אזרחי המדינה:

הפרק הראשון פורסם תחת הכותרת: תפירת תיק 4000: 6 גילויים המוכיחים שהשימוש בתוכנת הריגול היה בלתי חוקי כאן.
הפרק השני פורסם תחת הכותרת:
 תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן. 
הפרק השלישי פורסם תחת הכותרתרעידת האדמה של תפירת תיק 4000: ריגול בלתי חוקי וקשירת קשר להפלת שלטון כאן
הפרק הרביעי פורסם תחת הכותרת
5 ספינים של הפרקליטות גם לגלגל על המשטרה את האחריות בפרשת הריגול בסמארטפונים - כאן.

הפרק החמישי פורסם תחת הכותרתהשלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים ולמחשבים? הפעולות בנוסח השטאזי והשאלות שלא רוצים לענות לי עליהן, איך המשטרה שילמה ל"מימד החמישי" בפטור ממכרז 4 מיליון ש"ח (תוכנן לשלם להם 50 מיליון ש"ח) על מערכת קוד פתוח חינמית מול מערכות בשלות של חברות אחרות שהיו באותה העת, ועל מערכת "הפיוז'ן סנטר", שרוני אלשייך (כיום שותף בקרן AWZ, שעומדת, בין היתר, מאחורי הפעילויות מהסוג הזה), תכנן לשדרגה באמצעות "המימד החמישי" - כאן.
הפרק השישי פורסם תחת הכותרת: אי אפשר למכור לאיש שמערכת סיגינט של עשרות מיליוני ₪ לשנה המופעלת ע"י מאות אנשים הפיקה רק חדירה אחת לשלמה פילבר במשך 8 שנות הפעלתה כאן. 
הפרק השביעי פורסם תחת הכותרת: חשיפת "השחיטה הגדולה" של המשטרה בהחלה להתבצע בפרקליטות המדינה - כאן.
הפרק השמיני פורסם תחת הכותרת: ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן(כולל מצגת להפצה אודות שקרי דו"ח צוות מררי).
הפרק התשיעי פורסם תחת הכותרתהשלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

הכתבה: משפט תיקי האלפים ופרשת האזנות הסתר - עדכונים שוטפים מרץ 2022 - כאן.
הכתבה: 
2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן
הכתבה: פרשת המימד החמישי: אבי וייס חושף חשד לניגוד עניינים חמור של בני גנץ - כאן.
הכתבהחשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשויות - כאן.

בסרטונים הקשורים לנושא ניתן לצפות בכתבה: משפט תיק 4000 התפור: הסברים, דיווחים ופרשנויות של אבי וייס באמצעות סרטוני יוטיוב ומצגות - פברואר 2022 - כאן. ובכתבה: משפט תיק 4000 והאזנות סתר: פרשנויות מאבי וייס בסרטוני ראיונות - מרץ 2022 - כאן
סרטון  יוטיוב תחת הכותרת: "מי משקר בנוגע לפגסוס? למה המשטרה הפעילה למעלה מאלף פעמים את הפגסוס על אנשים תמימים שלא עברו שום עבירה, דוגמת אמילי מורן שגב, עקרת בית מחדרה??" אבי וייס מדהים את חברי ועדת חוקה חוק ומשפט של הכנסת בנתונים שסותרים את כל השקרים והטיוחים של המשטרה ועו"ד מררי (המשנה ליועמ"שית). סרטון קצר (5 דקות) קיטוע מתוך הדיון בוועדת החוקה חוק ומשפט של הכנסת מיום 13.3.23 - כאן

סרטונים של ד"ר גדי טאוב:
1. השימוש באמצעי ביון נגד אזרחים הוא סיטונאי. הפרקליטות שותפה. שומר סף #111 עם נצ"מ בדימוס, אבי וייס - כאן.
2. העבריינות היא השיטה. משטרת ישראל מאז מסמך יצחקי. שומר סף #122 עם אבי וייס - כאן.

כתבות מסוף 2022 ו-2023:
הכתבה: חשיפת "קליקת עמ"מ 5" במשטרת ישראל שתפרה את "תיקי האלפים" לנתניהו - כאן.

הכתבה: האם ניתן לחסל את "תפירת התיקים" ותופעת "קליקת עמ"מ 5" במשטרה? - כאן
הכתבה: ה"סכסוך" עם המפכ"ל שבתאי הוא סיפור כיסוי לפעילות ערן קמין עם בן כספית - כאן
הכתבה: מחקר: גרסה טרויאנית של טלגרם מאפשרת ריגול אחר המשתמשים - כאן. 
הכתבה: שערורייה: בוצעה האזנת סתר בפגסוס לראש הממשלה נתניהו ללא אישור כחוק - כאן
הכתבה: גילויים חדשים ומזעזעים משערוריית האזנות הסתר והרוגלות בעיריית חדרה - כאן
הכתבה: 
האם המשטרה מטעה שופטים מזה 30 שנה בצווים לא חוקיים להאזנות סתר? - כאן
הכתבה: חשיפת 5 שקרי הפרקליטות לגבי הפעלת הפגסוס על אמילי מורן שגב ב"פרשת חדרה" - כאן.
הכתבה: חשיפת המספרים המפלצתיים של חדירות מ"י לסמארטפונים ולמחשבים שלכם - כאן.
הכתבה: מי חתם על צו האזנת הסתר להפעלת הפגסוס על אמילי ושמו מוסתר? - כאן.
הכתבה: 
האם המשטרה רשאית להתקין אצלכם בבית/משרד מצלמת האזנת סתר? כאן.
הכתבה: 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן.
 
הסרת ההשחרות בצווי האזנת הסתר של המשטרה - מה נחשף בצווים? - לחץ כאן
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 
 

27.2.24 - Axis Tel Aviv 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים