Telecom News - פרק 2: ימי פומפיי האחרונים - חשיפת הבזבוזים והמתחזה במש' התקשורת

פרק 2: ימי פומפיי האחרונים - חשיפת הבזבוזים והמתחזה במש' התקשורת

דף הבית >> עולם ה-ICT ותקשורת >> חדשות משרד התקשורת >> פרק 2: ימי פומפיי האחרונים - חשיפת הבזבוזים והמתחזה במש' התקשורת
המינוי המוטעה של שמילה מימון למנכ"ל בפועל במשרד התקשורת לא שיפר במאומה את המצב של "איש הישר בעיניו ייעשה", "לא סופרים איש ממטר" וצפצוף על כל חוק, תקנה ונורמהבפרק 2 נחשפות 4 פרשיות טריות של התרבות הקלוקלת, שהשתלטה על משרד התקשורת דהיום, מה שלא רוצים שתדעו.
מאת: אבי וייס, 10.9.17, 07:30שמילה מימון

למי שפספס את הפרק הראשון: ימי פומפיי האחרונים: חשיפת תופעת מריבות והקלטות בסתר במש' התקשורת, מומלץ לחהתחיל בפרק הראשון, כי הוא מהווה את ההסבר והרקע לסדרה, שחושפת כיצד המצב של משרד התקשורת נהיה רע יותר, למרות שהמנכ"ל ("סוכן המכירות") שלמה פילבר נמצא ב"נבצרות", סיפור עגום אותו אנו סוקרים בנפרד.

ציינו בפרק הראשון בסדרה, ששמילה מימון (בתמונה משמאל, המנכ"ל בפועל ו"סוכן מכירות" עצמאי), ממשיך כעת באותו קו בדיוק [של שלמה פילבר], אבל בכיוון הפוך, מבחינת השחקנים המקבלים "מתנות וסיוע" ממשרד התקשורת.

הבעיה המרכזית בעשור האחרון: שמילה מימון בתפקידו כסמנכ"ל בכיר, היה אדיש לחלוטין לעוולות שנעשו למיליוני לקוחות (דוגמת העוולה בעניין החזרת סים בסלקום, פתיחת שעות מוקדי השירות ועוד ועוד), ומהפרות החוק הענקיות, של חברות שפועלות ללא רישיון, או ללא רישיון מתאים לשירות שהן מספקות, והוא לא עשה מאומה להפסקת המצבים החמורים הללו ולכאוס שנוצר בשוק התקשורת הישראלי. הוא רק דאג לקידום של עצמו, על הגב של עמיתיו. 

הבעיה הלא פחות חמורה היא: מה קורה בתוך המשרד פנימה (כי זה מקרין על כל השוק), מה שלא רוצים שתדעו. 

בפרק הראשון בסדרה חשפנו 2 פרשיות כבדות וכאן, בפרק השני הנוכחי "נרים את המסך" מלא פחות מ-4 פרשיות טריות שונות, שיש להן קו משותף אחד: כאוס. הפרק הגרוע ביותר יהיה הפרק הבא, הפרק השלישי בסדרה (כך שיש למה לצפות...). 

1. בזבוז כספי ציבור - חלק א':
פניתי ביום 6.9.17 למשרד התקשורת בשאלה הבאה:
"למרות שתמי [תמי לשם] סיימה עבודתה במשרד, המשרד ממשיך להחזיק בחדרים בקומה 5 במגדל שלום (ת"א), ששימשו את אגף החירום שפורק. המדובר בבזבוז עצום, שנמשך כבר חודשים, של שכירות בעלויות גבוהות ביותר. הכיצד?"

תגובה לא הצלחנו לקבל. ככל שנקבל, נעדכן בהתאם.

הסבר למי שלא בקי בתולדות האגף לחירום של משרד התקשורת: האגף הזה הוקם ב-2014 ביוזמה של שמילה מימון (איך לא...) ולמעשה זה נעשה אז כנגד דעתה של תמי לשם (הסבר כאן), בראש האגף הועמד איתן שטיינר (אל"מ במיל. ובעל ניסיון עשיר בצבא ובאזרחות. שמילה הביא אותו... גם את גדעון שטרית הוא הביא... כך אפשר היה להקים טייסת שלמה, של טייסי חלל...).

כבר מתחילת דרכו ועוד קודם לכן, היו סביב אגף החירום הזה בזבוזי כספים אדירים במגדל שלום בת"א, בגלל שיפוצים מיותרים וכפולים ושכירת משרדים מיותרים, שנשארו תקופות ארוכות ריקים, בהוצאה במצטבר של מיליוני ש"ח מכספי הציבור, ששולמו לבעלים של מגדל שלום בת"א (נושא, שנחשף למשל כאן, כאן וכאן), עם ניסיונות טיוח חוזרים ונשנים ומתן תגובות שקריות לשאלותיי החוזרות ונשנות בתחום זה.

הבדיחה הזו [ששמה אגף החירום] לא החזיקה הרבה זמן, ואיתן שטיינר התפטר ביוני 2016 (כפי שחשפנו כאן), פחות משנתיים מאז שהגיע למשרד התקשורת ולאחר שהמלצנו לו לעשות כך (כאן). כלומר: הלשכה והמשרד שלו עומדים ריקים כבר מאז יוני 2016.

שאר האגף לחירום במשרד התקשורת פוזר וחוסל במסגרת "השינוי הארגוני" בסוף דצמבר 2016 - כאן. הכישלון של אגף החירום היה בדיוק כפי שחזינו וחזרנו והזהרנו (כמפורט: כאןכאןכאןכאן, וכאן). כל התחום הזה פשוט "נגרס" ונעלם. לא צריך היערכות לחירום בישראל בתחום עולם התקשורת. לא פלא שאפשר בישראל לפרק אלפי אנטנות סלולר, בלי שאיש (כלומר: שמילה) ירגיש בכך... 

הבעיה הטרייה הנוכחית: מזה 9 חודשים אגף שלם (או שנה ו-3 חודשים בהתייחס ללשכת ראש האגף), שנמצא במגדל שלום בת"א, עומד ריק ומחיר השכירות לכל משרד היא עשרות אלפי ש"ח לחודש. למה עם ישראל צריך לשלם מכיסו עבור המחדל הכספי והארגוני המתמשך הזה? 

2. בזבוז כספי ציבור חלק ב'

פניתי ביום 6.9.17 למשרד התקשורת בשאלה הבאה: 
"תמי לשם, חברת המועצה לשידורי כבלים ולוויין ובמקביל הסמנכ"לית למינהל ומשאבי אנוש, אישרה ערב עזיבתה את המשרד ליו"ר המועצה, ד"ר יפעת בן חי שגב, שיעורים פרטיים בצרפתית, על חשבון תקציב המשרד. הכיצד?"

תגובה לא הצלחנו לקבל. ככל שנקבל, נעדכן בהתאם.

למי שלא זוכר, היו לא מעט מקרים בהם עובדי משרד התקשורת קיבלו כיסוי תקציבי ללימודי שפה זרה. המקרה הבולט ביותר היה הקצאת מורה פרטי לאנגלית לשר לשעבר במשרד התקשורת משה כחלון, ממש ערב פרישתו הבהולה מהתפקיד ( לקראת יציאתו ללימודים בארה"ב). זה הנושא אולי היחיד, שהחשב דאז של המשרד רם לוי "נשכב על הגדר" וסרב לחתום על ההזמנה להוצאה הזו והיא לא יצאה לפועל. 

אולם, כעת, חשבת המשרד (יפעת ענבר, שכבר פרשה לפני כחודש, באמצע הקדנציה שלה, כפי שחשפנו כאן), לא חסמה את ההוצאה המוזרה ביותר הזו, של לימודי צרפתית ליו"ר מועצת הכבלים והלוויין ושמילה מימון חתם על ההוצאה הזו, שהיא בזבוז מחריד וחסר אחריות של כספי הציבור למטרות סרק פרטיות. למה רק שרה נתניהו צריכה לעמוד לדין על בזבוז כספי ציבור?

לא היה מספיק עם הרכב המפואר עם "חלונות כהים ואטומים" (כאן) ושאר הבזבוזים של יו"ר מועצת הכבלים והלוויין? האם אין תחתית לבור הזה ששמו "מועצת הכבלים והלוויין"?

תגובה לא הצלחנו לקבל. ככל שנקבל, נעדכן בהתאם. 

3. האם הממונה על יישום חוק חופש המידע במשרד התקשורת תלך הביתה?
את הפרשה, שמכונה "הממונה על יישום חופש המידע" (טלי פלג) חשפנו כאן וכאן. למרות התגובה המוזרה, שקיבלנו ממשרד התקשורת, לא הרפינו מהפרשה ויאמר רבקי דבשלזכותה של עו"ד רבקי דב"ש, (בתמונה משמאל), ראשת היחידה הממשלתית לחופש המידע במשרד המשפטים, שהיא לא הסכימה להמשך המצב, ודרשה לסיים את הפרשה ע"י החלפתה של טלי פלג מהתפקיד וכמה שיותר מהר (טלי פלג הגיעה למשרד התקשורת כמינוי של "משרת אמון" של השר). 

לכן שלחתי ביום 5.9.17 את השאלה הדחופה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"אודה להתייחסות לפסקה הבאה:
טלי פלג "יועצת השר" ולשעבר (עד החשיפה של טלקום ניוז), שגם שימשה כממונה על חופש המידע במשרד התקשורת, הוזמנה לשימוע לקראת פיטורים."

תגובה לא הצלחנו לקבל. ככל שנקבל, נעדכן בהתאם.

הימור שלי, גם השימוע הזה לקראת פיטורין "יימרח" ע"י שמילה מימון. למה אני די בטוח בהימור שלי? כי בתקופה הקצרה, ששמילה מימון ממלא את התפקיד של המנכ"ל בפועל, הוא הצליח "למרוח ולטייח" לפחות 2 שימועים מאוד חשובים:
  • שימוע מפוברק מלווה בטיוח, שקרים וניסיונות הסתרה, שנעשה לעוזרת המנכ"ל (עדי קאהן גונן). מדובר בשימוע שנעשה תוך הפרת בוטה של צו של בית המשפט, כפי שחשפנו כאן
  • שימוע עוד יותר מפוברק, שהביא ל"טיוח מלמעלה עד למטאורלי סבאןה" של החשדות לכאורה המלוות בראיות מוצקות בפרשת שוחד חמורה באגף הספקטרום (כיום אגף הרישוי), בעניינה של אורלי סבאן, (בתמונה משמאל), כפי שחשפנו כאן (בחצי התחתון של הכתבה). 
כלומר: לצפות ששמילה מימון "יהפוך את עורו" וינהג לפי החוק, התקנות והנורמות הציבוריות בעניינה של טלי פלג - נראה לי כרגע קצת מוגזם... 

4. חשיפת מתחזה בצמרת משרד התקשורת (זו הנורמה ששמילה מימון הנהיג במשרד).
לפני כחודש חשפנו (כאן, כאן וכאן) כיצד צמרת משרד התקשורת ונש"מ (נציבות שירות המדינה) לא היססו לעשות צחוק מהשר איוב קרא, בטענה, שהוא לא יודע על מה הוא חותם ולא מכיר את צמרת משרד התקשורת. הייתי משוכנע, שהחשיפה הזו סיימה את הפרשה ומשרד התקשורת "למד את הלקח", כפי שהבטיחה נש"מ בתגובתה אלי.

לכן, הופתעתי כשיצא מסמך רשמי חדש ממשרד התקשורת, באישור המנכ"ל בפועל שמילה מימון, ובתחתית המסמך הרשמי החדש הזה הופיעה החתימה הבאה (תצלום):
נתי שוברט

לכן, שלחתי בדחיפות ביום 6.9.17 את השאלה הבאה לצמרת משרד התקשורת:
"שאלה לגבי בעל תפקיד לא ברור במשרד התקשורת
היום עלה לאתר משרד התקשורת מסמך מ-31.8.17 (כאן) המופנה לציבור היבואנים בישראל. הנייר של המסמך נושא את הכותרת: "מינהל הנדסה ניהול ספקטרום ורישוי תדרים".
על המסמך חתום אדם בשם "נתי שוברט סמנכ"ל בכיר לניהול ספקטרום ורישוי תדרים", מצ"ב צילום החתימה שלו מהמסמך.
בהודעת נציבות שירות המדינה, שנשלחה אלי נכתב, שנתי שוברט הוא סגן מנהל מינהל הנדסה (ספקטרום), מאז החלת "השינוי הארגוני" (1.1.17).
האם יש שני אנשים בשם נתי שוברט במשרד התקשורת, בשני תפקידים שונים?
או שמא המשרד ממשיך (כהרגלו) "לעשות צחוק" מכל הציבור (לרבות מהשר) ובמיוחד מהיבואנים, בהודעות רשמיות היוצאות מהמשרד?"

תגובה לא הצלחנו לקבל. ככל שנקבל, נעדכן בהתאם.

לכן, שלחתי בדחיפות ביום 6.9.17 לצמרת נש"מ (נציבות שירות המדינה) את השאלה הבאה:
"שאלה בעניין עובד בכיר בלתי מזוהה בתפקידו - במשרד התקשורת.
אתמול עלה לאתר משרד התקשורת מסמך מ-31.8.17 (כאן) המופנה לציבור היבואנים. הנייר של המסמך נושא את הכותרת: "מינהל הנדסה ניהול ספקטרום ורישוי תדרים".
על המסמך חתום אדם בשם "נתי שוברט סמנכ"ל בכיר לניהול ספקטרום ורישוי תדרים", מצ"ב צילום החתימה שלו מהמסמך.
בהודעת נציבות שירות המדינה, שנשלחה אלי [צורפה לשאלה] נכתב, שנתי שוברט הוא סגן מנהל מינהל הנדסה (ספקטרום) מאז החלת "השינוי הארגוני" (1.1.17).
האם יש שני אנשים בשם נתי שוברט במשרד התקשורת, בשני תפקידים שונים בשתי יחידות שונות?
או שמא תשובתכם הקודמת הייתה סתם המצאה ומריחה, שאין לה כל קשר למציאות?? או לחילופין, אולי אין לנציבות שום שליטה על הנעשה במשרד התקשורת??..."

תגובה לא הצלחנו לקבל. ככל שנקבל, נעדכן בהתאם.

נתי שובנתי שוברטרט (בתמונה משמאל) מזמן היה צריך ללכת הביתה. אבל, הוא נשאר במשרד התקשורת בתפקיד דמיוני לחלוטין עם משכורתתנאים וסמכויות חתימה של סמנכ"ל בכיר לניהול ספקטרום ורישוי תדרים, תפקיד, שהמציא לעצמו בגיבוי הממונים עליו, כדי שלא יקרה מאומה (בכך שהוא ימשיך לשתוק), לכל "גיבורי הפרשה הסודית", שהוא אחד מהם.

כך, עבדה ועובדת "קליקת הפרקליטים" ומערכת הטיוח, השקרים והספינים במשרד התקשורת, בגיבוי נציבות שירות המדינה וחלק מצמרת הפרקליטות. זה ממש לא חדש עבור קוראינו. 

כך, אחרי יותר מ-4 שנות תכנון וטונות של כסף, שנשפכו על חברת ייעוץ (בפטור ממכרז), מה שייצא מהספין, שקרוי "שינוי ארגוני", ששלמה פילבר כה התגאה ביישומו זה:
  • אוסף של שקרים, טיוחים וספינים, שנועדו להסתיר את העובדה, ששום שיפור לא התרחש במשרד התקשורת בנושא מתן השירות ליבואנים ולציבור הרחב. הכאוס שהיה - נשאר ואף גדל. 
  • משרד התקשורת הצליח בשנתיים האחרונות בנושא אחד בלבד: לדאוג לכך, ש"דמי הכיס" של שאול אלוביץ' יגדלו בכ-3 מיליארד ש"ח, על חשבון הכיס של כולנו, כמיליארד ש"ח עברו במסלול של המנכ"ל ושות' מול בזק וכ-2 מיליארד ש"ח עברו במסלול של מועצת הכבלים והלוויין מול Yes. 
זאת, מלבד הקידום של שמילה מימון ("מומחה ל-Fake News") למשנה למנכ"ל (וכעת למנכ"ל בפועל), שזו שערורייה נפרדת. 

צפו להפתעות נוספות, ממש בקרוב. הסיפור הזה הוא רק "פרומו" לפצצה הבאה. 

לכן, המהלכים הלא חוקיים, הספינים, הבזבוזים, ההתחזויות והמריחות, כפי שחשפנו שוב כאן, מלווים באזלת יד ואי יכולת לספק שירות ברמה מינימלית לציבור, מחזקים את הצורך הדחוף בהקמת "רשות לתקשורת", רשות עצמאית, שתפעל לטובת הצרכנים ולא נגד הצרכנים ולטובת בעלי ההון וה"מקורבים לצלחת" של מקבלי ההחלטות, בניגוד מוחלט לחוק ולאחריות המוטלת על משרד ממשלתי חשוב ובעל כוח כלכלי עצום כלפי השחקנים הגדולים בשוק. 

  
 
Bookmark and Share


 

LIVECITY

לוח מודעות

למה צריך אתר עיתונות עצמאי וחופשי בתחום ההיי-טק? - כאן

שאלות ותשובות לגבי האתר - כאן

מי אנחנו? - כאן.

מחפשים הגנה מושלמת על הגלישה הניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף? הפתרון הזול והטוב בעולם - כאן.

לוח אירועים וכנסים של עולם ההיי-טק - כאן.

מחפש מחקרים? מאות מחקרים מצויים כאן

מחפש תוכנות חופשיות? תוכל למצוא משחקיםתוכנות לפרטיים ותוכנות לעסקיםתוכנות לצילום ותמונות, הכל בחינם.


מעוניין לבנות ולתפעל אתר אישי או עסקי מקצועי? לחץ כאן.

שימרו על עצמכם והישמעו להוראות פיקוד העורף!!!!
 

24.7.24 - הכנס הארצי -שנתי ה-22 של מיט”ל 2024

2.12.24 - Telco 2024

לוח האירועים המלא לגולשים מצוי כאן.
 

 

הכי ניצפים 

המחדל הגדול: איך המתקפה נעלמה מעיני המודיעין והטכנולוגיות שלו?- כאן 

תאגיד השידור - "עלינו". איך עשו עלינו סיבוב והשאירו את אגרת הטלוויזיה - כאן

כל מה שלא מספרים לכם בתחום "השוק הסיטונאי" - פרק א': בזק - כאן

כמה מפסידים בביצועים של הפס הרחב במעבר ל"שוק הסיטונאי"? - הרבה - כאן

למה בכלל צריך להחליף / לרכוש נתב במעבר ל"שוק סיטונאי"? - כאן

איך אני יודע כמה מגהרץ יש בחיבור LTE? מי ספק הסלולר המהיר בישראל? - כאן

חשיפת מה שאילנה דיין לא פרסמה ב"ערוץ 2" על תעלולי השר משה כחלון - כאן

ההגנה המושלמת על הגלישה ניידת והנייחת ועל הפרטיות מפני כל תוקף - כאן

המשך חשיפת הבלוף ששמו "מהפיכת הסלולר" ואיך מסרסים את הנתונים לציבור - כאן

סיכום ביקור בסיליקון ואלי - למה 3 הגדולות משקיעות ומפתחות באותם תחומים - כאן

שלמה פילבר (עד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת) - עד מדינה? הצחקתם אותי! - כאן

"יש אפליה בחקירה"? חשיפה: למה השר משה כחלון לא נחקר עד היום? - כאן

חשיפת חשד לשחיתות הדומה לזו של "תיק 4000" אך בתחום הסלולר - כאן

חשיפת מה שלא רוצים  שתדעו בעניין פריסת אנלימיטד (בניחוח בלתי נסבל) - כאן

חשיפה: איוב קרא אישר לקבוצת סלקום בדיוק מה שביבי אישר ל-Yes ולבזק - כאן

האם השר איוב קרא היה צריך בכלל לחתום על האישור, שנתן לקבוצת סלקום? - כאן

האם ביבי וקרא קבלו בכלל תמורה עבור ההטבות הרגולטוריות שנתנו לסלקום? - כאן

המסמכים בנושא בזק-Yes (תיק 4000) מוכיחים "תפירת תיק" לאיש הלא נכון! - כאן

עובדות ומסמכים המוסתרים מהציבור: האם ביבי כשר תקשורת עזר לקב' בזק? - כאן

מה מקור ה-Fake News שהביא לתפירת תיק לביבי והעלמת החשודים הנכונים - כאן

אחת הרגליים של "תיק 4000 התפור" התמוטטה היום בניצחון (כפול) של בזק - כאן

איך כתבות מפנקות הפכו לפתע לטובת הנאה שהיא מיסודות עבירת השוחד? - כאן

שערוריית הקנס הענק על בזק וחשיפת "תעודת הביטוח" של נתניהו בתיק 4000 - כאן

תיק 5000: סלקום - IBC לא תפרוס סיבים ותרכב על גב הרכוש הפרטי של בזק - כאן

ערוץ 20: "תיק תפור": אבי וייס חושף את מחדלי "תיק 4000" - כאן

התבלבלתם: גיא פלד הפך את כחלון, גבאי ואילת לחשודים המרכזיים בתיק 4000 - כאן

פצצות בתיק 4000: האם היו בכלל התנגדויות למיזוג בזק-יס? - כאן

נמצא מסמר נוסף בארון הקבורה של תיק 4000 התפור - כאן

נחשפה עוד עובדה חשובה בדרך אל ההלוויה של תיק 4000 - כאן

תיק 4000 לא הושלם: האם היועמ"ש קיבל את כל המידע הנחוץ לחקר האמת? - כאן

תיק 4000: גם תקנות התקשורת התומכות בגרסת נתניהו לא נכללו בחקירה - כאן

חשיפת שקרים נוספים בתיק 4000: הטעיית הציבור נמשכת ללא הרף - כאן

תיק 4000: נחוצה ועדת חקירה ממלכתית לגבי "אישום" שר התקשורת - נתניהו - כאן

תיק 4000: היועמ"ש לממשלה אישר "מיזוג" בזק-יס. צריך ועדת חקירה ממלכתית - כאן

אוסף הטעויות בתיק 4000: "אני מאשים" - לא חתרו כלל לגילוי האמת - כאן

שערוריית תיק 4000: איך יש 2 גרסאות שונות של כתב החשדות של היועמ"ש? - כאן

ערוץ 20: אבי וייס חשף טענות שגויות בכתב החשדות נגד רוה"מ בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: חשיפת מסמך נוסף שיסייע גם הוא לחיסול תיק 4000 התפור - כאן

ערוץ 20: אבי וייס ואלי ציפורי חשפו שקרי הפרקליטות לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

תיק 4000: מתי מדוע ואיך הוא הפך מ"תיק בזק" ל"תיק תפור" ומחורר? - כאן

הספינים והשקרים בתיק 4000 חזרו. הם חלק מניסיון הפיכה שלטונית שיש לחקור - כאן

סודות ושקרים בפרקליטות והיועמ"ש: מי היה ב"ניגוד עיניינים" בתיק 4000? - כאן

תיק 4000 יושלך לפח האשפה של ההיסטוריה עקב חקירה רשלנית ללא מסמכים - כאן

תיק 4000: מסמר נוסף ענק לארון הקבורה שלו (פרי חשיפה של אלי ציפורי) - כאן

תיק 4000: בעיות זיכרון, חקירה משובשת ושקרים המכוונים להפיכה שלטונית! - כאן

חשיפות חדשות בעקבות הדלפת עדויות שלמה פילבר - "עד המדינה" בתיק 4000 - כאן

האם "תיק 4000" התפור אכן בדרכו ל"פח האשפה של ההסטוריה"? - כאן

חשיפת הכזבים של היועמ"ש מול האמת המוכחת לגבי ההדלפות בתיק 4000 - כאן

פוטש בשידור חי: את מי שהיה צריך לעצור ולחקור זה את "עד המדינה" פילבר! - כאן

תיק 4000: האם נוכל לנחש שהחשיפה כאן תהיה הגרזן הסופי שיפרק את התיק? - כאן

תיק 4000: הביזיון של כתב האישום הבדיוני דורש ועדת חקירה ממלכתית - כאן

האמת המוסתרת מהציבור בתיק 4000: פירוט 20 שקרים / אלי ציפורי ואבי וייס - כאן

איך זה שהיחיד שדיווח אמת בפרשה שהתפתחה לתיק 4000 - קיבל כתב אישום? - כאן

תיק 4000: ההדלפות לכלכליסט כביכול נגד רוה"מ דווקא מצביעות על חפותו - כאן

"נקודת האפס" - Ground Zero  שבו החלה תפירת תיק 4000 נחשף - כאן

למה לא נפתחה חקירה ב"תיק 5000" ומתבצע שימוע נוסף של הטבות ל-IBC? - כאן

החלטות של מש' התקשורת בעניין "ההדדיות" ממוטטות עוד לבנה בתיק 4000! - כאן

חשיפת הסיבה לתפירת תיק 4000 ב"נקודת האפס": "פרשת עורכי הדין"! - כאן

חשיפה בלעדית: מסתירים עוד מסמכים ש"מפוצצים" את תיק 4000 לרסיסים! - כאן

פירוט 60 שקרים בתיק 4000 (ויש עוד) שמסתירים בכוונה מהציבור! - כאן

"הנדסת התודעה" בתיק 4000 לא מסתיימת ותימשך בחודשים הבאים! - כאן

השקרים,הרמאויות, הצנזורות,העיוותים והסילופים של רביב דרוקר בתיק 4000 - כאן

חשיפת הפברוק של דרוקר שמחסלת את הראייה הישירה היחידה כנגד נתניהו - כאן

חשיפה דרמטית בתיק 4000: האם כעת התיק התפור ייפול? - כאן

איך ספינולוגים שוטפים את מוח הציבור פעם 3 בתכנית "המקור" על תיק 4000? - כאן

איך שינוי מילה אחת גם ע"י דרוקר "הפיל בפח" עדים רבים בתיק 4000? - כאן

התרגיל של שלמה (מומי) למברגר שסוגר כל חקירה שיכולה להוביל למנדלבליט! - כאן

הסתעפות תיק 4000: תיק 5000 - הטיוח הגדול כדי שהחקירה לא תגיע למנדלבליט - כאן

פשוט מדהים: התגלו כעת 2 מסמכים התומכים בגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

זה לא נגמר: נחשפו כעת עוד מסמכים המסייעים לגרסת נתניהו בתיק 4000 - כאן

הטיוח של שלמה (מומי) למברגר, שלא קורא מסמכים, כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

תעלולים חדשים של למברגר שגם ממציא וסוגר תלונה כדי להגן על מנדלבליט! - כאן

"אני מאשים": על היועמ"ש מנדלבליט לבטל היום את תיק 4000 ולהתפטר! - כאן

התמוטטות "תיק בזק" הייתה אמורה להוביל לביטול "תיק 4000": "אני מאשים!" - כאן

7 "ראיות זהב" מרכזיות בתיק 4000 שאפשר להשליך מיידת היישר לפח הזבל - כאן

עדכונים שוטפים על הסודות המסתתרים בעדות אילן ישועה בתיק 4000 - כאן

האם הגיע הזמן להעמיד לדין את תופרי התיקים ומיוחד את תופרי "תיק 4000"? - כאן

פירמידת השקרים שנבנתה ע"י היועמ"ש וגלובס סביב אילן ישועה כדי "להלבינו" - כאן

חשיפה דרמטית: אילן ישועה היה כנראה מוכן להעיד גם תחת אזהרה בתיק 4000 - כאן

האם אילן ישועה ייחקר ברשות ניירות הערך בחשדות החמורים שהתעוררו נגדו? - כאן

משפט שערוריית תיק 4000: עדכונים שוטפים ביחס למשפט נתניהו שחשוב לדעת- כאן

תיק 4000 המופרך: עדכונים שוטפים במשפט נתניהו שהציבור חייב לדעת! - כאן

חשיפת הסודות הכמוסים של ראשי הפרקליטות שמנהלים את "תיקי האלפים" - כאן

בכירים בפרקליטות ובלשכת היועמ"ש: הפרקליטות עשתה טעות בתיק 4000! - כאן

משפט "תיקי האלפים" המפוברקים נמשך: עדכונים שוטפים שהציבור אמור לדעת - כאן

גם על פי היומן של בנימין נתניהו מ-2015 - אין בסיס לכתב האישום בתיק 4000 - כאן

חשיפה: עוד ראיה מזכה לנתניהו בתיק 4000 מסתתרת בהחלטת מש' התקשורת - כאן

הסודות של ניר חפץ ואילן ישועה נחשפו באמצעות מוטי גילת שלא הבין אותם - כאן

עדכונים מהחקירה הנגדית של ניר חפץ שממשיך לפורר את תיק 4000 התפור - כאן

תפירת תיק 4000: חשיפת פרטי המפלצת של תוכנת הריגול המשטרתית אחריכם - כאן

השלכות תיק 4000: איך הלבינו את המפעל המפלצתי של הפריצות לסמארטפונים - כאן

ממצאי ועדת מררי - שקרים, טיוח ענק וזריית חול בעיני הציבור - כאן

השלכות דו"ח מררי: איך העיזה המשטרה לרמות במצח נחושה שופטים בכירים? - כאן

חשיפת מסמך מאגר המידע המשטרתי הסודי והמפלצתי על ראשי ערים ורשוית - כאן

2 הדלפות מהפרקליטות לאחר היום הראשון של החקירה הנגדית של שלמה פילבר כשאחת מהן מפילה את תיק פגסוס על המשטרה ובעקיפין על השב"כ - כאן

למה הוטל צו איסור פרסום על החשיפות בתיק 1000? כדי לחסום האמת! - כאן
 
מפלצת הפגסוס לא מסתתרת בחוק האזנות הסתר. היכן היא כן מתחבאת? - כאן

 
זרקור חברות
 
PRnews
 
NORDVPN
 
X
 
פרי הדמיון
 
טלגרם
 
לייבסיטי
 
כמה זה? השוואת מחירים
 
Amiel
 
PRNEWS
 
טלי וייס
 
 
Slideshare Linkedin Twitter
Youtube Instagram Facebook
Google+ live
Bitly Vimeo Pinterest
אנדרואידאנדרואיד-ברקוד אפל ברקודאפל

 
  מהירות גלישה Your IP
לייבסיטי - בניית אתרים